Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-21, 14:40   #31
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Ja jestem na społecznej, ale Ci z klinicznej tez wygladaja na zadowolonych.
jesli masz profil na www.grono.net to mozesz zerknąć bo chyba maja swoje grono<forum> i poczytać.

Zgromadź jak najwiecej informacji i zastanów się porzadnie!
Życzę trafnych decyzji!
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 15:23   #32
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Klinicystka wita przeszłam na czwarty rok, więc jeśli macie jakieś pytania to piszcie.
Ćwirka łatwo napisać, bo gdzieś tam coś się słyszało, ale niestety sa to wypowiedzi często bez poparcia. Oczywiście u części wykładowców mozna bez problemu zaliczyć, u innych natomiast jest bardzo ciężko. Ale tak jest chyba na wszystkich/większości uczelni.
Mamy dwa terminy - A i B; oba trwają po 2 tygodnie, następują po sobie. Jeśli nie zdasz/nie możesz przyjść/jesteś chora na A to bez problemu idziesz zdawać w B (lub poprawiać ocenę z A). Ale za to nie ma poprawek we wrześniu. Na czwarty rok dostać się można tylko jeśli masz zaliczone 100% przedmiotów z 3 lat.
Na gronie jest gigantyczne grono(masło maślane ) swpsu, można poczytać o wykładowcach, egzaminach etc - zwłaszcza przed sesją polecam
Jeśli chodzi o organizację w szkole to jestem średnio zadowolona, za mało jest też książek. Ale za to kadra jest świetna.
Co do praktyk - na psychologii nie ma obowiązkowych! (ale bez praktyk masz bardzo nikłe szanse na jakąkolwiek prace w zawodzie), są różne staże w ramach specjalizacji - ale nie wszystkich.
Zauważyłam, że dużo osób z mniejszych miast nie chce się integrować, więc to nie jest tak, że tylko warszawiacy są tacy źli

Karamba czy mi się wydaje, czy Ty jesteś z okolic Wola Parku?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 15:48   #33
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Hej Estello!
Nie, nie jestem.
Jestem z Pruszkowa

Nawiąże od razu do tego co napisałas o tym, że "dużo osób z mniejszych miast nie chce się integrować". Zgadza się. Też zauważyłam taką tendencję i jestem tego przykładem!
Zwykle Ci przyjezdni<np. mieszkajacy w akademikach> albo autochtoni są bardzo skorzy do wspólnego imprezowania i integracji. Ja tak nie mam. Dojezdzam codziennie z Pruszkowa i jestem tym troche zmeczona wiec nie lubie zostawać jeszcze po zajęciach ani specjalnie jeździć na imprezy bo nawet wtedy nie mam jak wrócic do domu w nocy.
Ale to tak w ramach dygresji
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 16:10   #34
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

to ja walne ni z gruchy ni z pietruchy
trudno jest się dostać? jakie są wymagania? czym tam, ile pkt trzeba mieć?
[pytania przyszłorocznej maturzystki]
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 16:56   #35
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Moim zdaniem bardzo łatwo jest sie dostać.
Matura poszła mi kiepsko a mimo to dostałam się bez problemu i znalazłam sie jakos tak na srodku listy.
Poza tym patrza na 2 przedmioty które Ci najlepiej poszly.
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 16:58   #36
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

karamba kiedy wybiera sie specjalizacje i jakie sa np do wyboru?
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 17:07   #37
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Od trzeciego roku wybierasz wyklady specjalizacyjne i potem na czwartym i piatym konkretne zajecia z tej tematyki co wyklad spec.

Dużo osób spoza Warszawy wynajmuje tu mieszkania, mieszka w akademikach itp i nie chce sie integorowac - jeśli dojezdzasz codziennie to sie nie dziwie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-21, 17:11   #38
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

czy swps ma swoj akademik?
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 17:38   #39
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

karamba o to dobrze dziękować

a może jest ktoś z oddziału w Sopocie? albo ma ktoś jakieś porównanie? bo zastanawiam się miedzy Wawą a Sopotem właśnie
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 17:46   #40
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Nie ma, ale gdzies niedaleko jest jakis akademik.
W Wwie jest lepsz akadra; spróbuj poszukać na gronie czegoś o Sopocie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 18:03   #41
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

aha
właśnie jakiś tydzień temu usunęłam konto na gronie
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 11:40   #42
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Hej Dziewczyny ktore studiuja na Swps mam do Was pytanie czy na pierwszym roku jest duzo zajec tzn chodzi mi ile godzin dziennie i czy jakis dzien jest bez zajec tak jak to bywa na innych uczelniach
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 22:08   #43
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Jestem na drugim roku Psychologii Społecznej. Na pierwszym zajęć nie było specjalnie dużo. Dla przykładu:
pon - 12-13:30
wt- 8:30-11:45
śr wolne
czwartki 10:15 do 15:30
piątki 10:15 do 17

w obu semestrach miałam jeden dzien wolny<oprócz weekendu >

teraz jestem na drugim roku i tak sobie ustaliłam plan że w zimowym semestrze mam 2 dni wolne a w letnim 3!<nadal oprócz weekendów >
Z tym że reszte mam juz porzadnie zawaloną.

Powiedz czy łatwo się było w tym roku dostać? Znasz kogoś kto się nie dostał?
Słyszałam, że było trudniej niż w zeszłym roku<ale wtedy z kolei było banalnie>.
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 09:38   #44
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Wejdz na strone i poszukaj planow. Kazda specjalnosc ma troche inne zajecia, plan ustalasz sobie sama, wiec mozesz miec codziennie zajecia albo np zgrupowac je sobie w 2 czy 3 dni.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:42   #45
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Jestem na drugim roku Psychologii Społecznej. Na pierwszym zajęć nie było specjalnie dużo. Dla przykładu:
pon - 12-13:30
wt- 8:30-11:45
śr wolne
czwartki 10:15 do 15:30
piątki 10:15 do 17

w obu semestrach miałam jeden dzien wolny<oprócz weekendu >

teraz jestem na drugim roku i tak sobie ustaliłam plan że w zimowym semestrze mam 2 dni wolne a w letnim 3!<nadal oprócz weekendów >
Z tym że reszte mam juz porzadnie zawaloną.

Powiedz czy łatwo się było w tym roku dostać? Znasz kogoś kto się nie dostał?
Słyszałam, że było trudniej niż w zeszłym roku<ale wtedy z kolei było banalnie>.
hmm szczerze mowiac to nie wiem czy tak trudno ja sie dostalam z wynikami z matury rozszerz.polski 82%,roz.geografia 62% i podst.ang.90% ale dostawali sie ludzie z gorszymi i lepszymi wynikami duzy przekroj a na pierwszym roku jest jakis bardzo ciezki przedmiot do zaliczania?i czy ma sie swoja stała grupe czy przychodzi sie na zajecia z roznymi ludzmi bo przeciez jesli kazdy ustala sobie sam plan..chociaz nie wiem narazie na czym to polega.mam jakies szkolenie kimputerowe w piatek wiec sie moze dowiem.zastanawiam sie tez nad wyborem zajec na wf bo wybor jest spory-a ty na co wybralas na I roku? boje sie rozpoczecia i wogole bo nikogo nie znam a niesmiala jestem strasznei pozdrawiam
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 09:16   #46
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Na I roku są przedmioty które sprawiaja niektórym kłopot. Nie napisałaś chyba na jakim kierunku jestes ale na psychologii społecznej sa to statystyka i SPSS<taki program komputerowy>. Także zwróć na nie na początku uwagę<ale tez nie ma z nim az takich znowu problemów! Ja mam 4,5 z pierwszego i 6 z drugiego wiec jak widac sie da! >.

Na I roku bedziesz miała swoją grupę. teraz nie masz takiej dowolności w zapisach, bedziesz miała do wyboru komputery rózne angielski i chyba z grubsza tyle. Na reszte bedziesz zapisana ze swoja grupa. Dopieor potem jest wieksza dowolnosc.

Wf jest nieobowiazkowy wiec nie chodziłam na niego ani w tym ani w tamtym roku.

Tez nikogo nie znałam... Na poczatku jest troche trudno ale łatwo do kogos zagadac bo w koncu wszyscy sa w takiej sytuacji. Potem będzie z górki.
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:05   #47
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Dzieki za odpowiedz czyli dostane gotowy plan..hmm zastanawiam sie czy bede miec jakis dzien w tygodniu wolny. Ale teraz to mam inny ogromny problem,dzis wstalam z temperatura 40 stopni i mam zapalenie zatok a jutro rozpoczecie! czy na rozpoczeciu obecnosc jest obowiazkowa?i czy wtedy dostane plan czy kiedy?i indeks.
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 09:46   #48
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Nic sie nie martw!
Jutro rozpoczecie? Nie wiedziałam Na studiach to co innego niż w szkole i nie trzeba na nie chodzic, ja w kazdym razie nie byłam. Index odbierzesz sama, najlepiej pierwszego dnia zajec zeby meic to z głowy.
Plan juz pewnie masz w necie!
Widze że nie wchodziłas jeszcze na www.swps.edu.pl/xap <twoj prywatny profil w ktorym sa wszystkie wazne dla Ciebie rzeczy> !
Wejdź koniecznie! Tam masz wazne mejle no i własnie swój plan i tam musissz dokonac zapisów!
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 11:56   #49
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Nic sie nie martw!
Jutro rozpoczecie? Nie wiedziałam Na studiach to co innego niż w szkole i nie trzeba na nie chodzic, ja w kazdym razie nie byłam. Index odbierzesz sama, najlepiej pierwszego dnia zajec zeby meic to z głowy.
Plan juz pewnie masz w necie!
Widze że nie wchodziłas jeszcze na www.swps.edu.pl/xap <twoj prywatny profil w ktorym sa wszystkie wazne dla Ciebie rzeczy> !
Wejdź koniecznie! Tam masz wazne mejle no i własnie swój plan i tam musissz dokonac zapisów!
no wlasnie dokonac zapisow to nie lada sztuka zeby na dodatek nic ze soba nie koligowalo..troche tego nierozumiem,...wolalabym dostac gotowy plan i chodzic codziennie na zajecia a tak boje sie ze cos przegapie omine cos waznego.balagan troszke panuje. dziwi mnie to ze pozapisywalam sie na zajecia i one maja wyznaczne daty a nie ze powtarzaja sie np co tydzien czyli w kazdym tygodniu mam inny plan zajec na to wychodzi?? prosze o pomoc i wyjasnienia zawilosci :P
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 12:14   #50
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Hej. Ja studiuję w Sopocie jestem na IV roku specjalizacja kliniczna szkola bardzo fajna aczkolwiek nie jest tak latwo z zaliczeniami,naprawde trzeba sie uczyc. O 16.15 mykam na zajecia...dzisiaj molestowanie seksualne i gwalt,wykorzystywanie seksualne dzieci...Pozdrawiam!!
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 13:35   #51
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
Hej. Ja studiuję w Sopocie jestem na IV roku specjalizacja kliniczna szkola bardzo fajna aczkolwiek nie jest tak latwo z zaliczeniami,naprawde trzeba sie uczyc. O 16.15 mykam na zajecia...dzisiaj molestowanie seksualne i gwalt,wykorzystywanie seksualne dzieci...Pozdrawiam!!
nie strasz mnie tylko ze tak ciezko:P czy to sa takie studia ze niema zycia bo siedzi sie nad ksiazkami?czy trzeba uczyc sie caly czas czy sa okresy w ktorych trzeba ostro przysiasc?boje sie ze sobie nieporadze i czy moglabys mi wytlumaczyc jak to jest z tym planem zajec? nie ma planu ktory powtarza sie co tydzien przezcaly rok czy pol roku? czy sa jakies odpytywania tzn wejsciowki czy tylko egzaminy w czasie sesji?czy trzeba zbierac jakies punkty zeby wogole moc podjesc do egzaminu?i jak to jest z wykladami czy trzeba na nie obowiazkowo chodzic czy cwieczenia sa wazniejsze? z gory dziekuje
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 18:23   #52
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Nie jest az tak ciężko, ale też nie jest tak, że płacisz czesne i się obijasz cały rok. Nauki jest dośc dużo - głównie przed sesją, jest dużo teorii, dużo podejść, nazwisk etc.
Zajęcia są co tydzień - ale może być tak, że trwają tylko pół semestru i odbywają się ciągiem co tydzień albo co dwa tygodnie. Niektóre zajęcia trwają jeden semestr (większość) a niektóre cały rok. Wejściówki - zależy od prowadzącego, ja na to natrafiłam raz. Kolokwia i zaliczenia - zalezy od prowadzącego poczytasz sylabusy, wszyscy opowiadają o tym na pierwszych zajęciach.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 19:20   #53
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Napewno nie podchodzilam do tego tak ze płace wiec dosaje oceny za nic..wiec dobrze ze wymagaja ale czy Ty masz staly plan ze tydzien w tydzien takie same stałe zajecia np w pon od 10 do 16 we wtorek od 13 do 14.30 itd czy w kazdym tygodniu jest inaczej mimo ze dane zajecia sa to np o innej godzinie.cos ten moj plan dziwny wyszedl a do tego zajecia koliguja ze soba a juz niepotrafie tego ustawic po zapisie na dany predmmiot sprawdzilam i sa podane daty i godziny kiedy on sie odbedzie..nie mam tak ze np w poniedzialki o 12..bedzie mozna sie pomylic.. Estella dziekuje za informacje
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 20:32   #54
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Ja sobie sama ustalam plan, zajecia sa co tydzien te same - ale na przyklad z modułu mam wykład, który odbędzie się tylko 5 razy.
W Warszawie będziesz studiować? Z przydatnych rzeczy: możesz wziąć 5 książek na 2 tygodnie, podręczniki do testów na tydzień, artykuły przeglądasz na miejscu. W ksero można zostawiac zlecenia na np. rozdział z jakiejś książki, po odbiór przychodzisz na następnej przerwie/następnego dnia(przed sesją duzo zamówień).
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 08:31   #55
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Jestem na Swps we Wroclawiu. w Warszawie wf jest nieobowiazkowy ..niewiem czemu we Wrocku jest inaczej.
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 10:26   #56
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Przyjrzyj sie datom zajęc i zobaczysz że sa za tydzien. Pisza kazda date zeby nie było watpliwosci a nie dlatego że sa w calkiem innych terminach. Godziny pewnie tez masz te same. Zerknij! Masz tesz plan widok szczegolowy czy jak tam sie nazywa i widac jakie masz zajecia w kazdym tygodniu. Spójrz ze tak wizualnie to wsyztsko sie powtarza pewnie. Nie panikuj!
A na koliDujace zajecia chyba nie moglas sie zapisac bo sam system jest tak skonstruowany ze nie pozwala.
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 13:37   #57
Yennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 296
GG do Yennka
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

ja tez jestem we Wrocku. na IV roku klinicznej.
wf nie jest zly. zresztca co to jest te 1,5 godziny w tygodniu. polecam silownie.
co do planu - to mozesz tak miec, ze w kazdym tygodniu troche inaczej ale wiekszkosc sie powtarza. najlepiej kliknij w ISOS na widok szczegolowy i przepisz do jakiegos kalendarza kiedy sa jakies zajecia i zobaczysz co i jak.
Yennka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 21:01   #58
Xian
Raczkowanie
 
Avatar Xian
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Ja już skończyłam SWPS, jestem po psychologii społecznej i nigdy nie żałowałam decyzji (mimo, że mogłam studiować dziennie na UW- co prawda inny kierunek, no ale wtedy jeszcze nie zależało mi aż tak bardzo na psychologii).
Z punktu widzenia kadry dydaktycznej i nauczania, pierwsza klasa. Wiadomo jednak, że każdy wyniesie z zajęć tyle ile sam chce. Czy jest łatwo? Zależy na jakiego Wykładowcę się trafi i czy ma się szczęście podczas sesyjnego totolotka
Moje 5 lat studiów, było najlepsze z najlepszych, a o tym, że lubię SWPS świadczy fakt, że mimo zakończenia szkoły i tak codzinnie "siedzę" w niej 8 godzin dziennie
No i niestety zauważyłam, że trochę się klimat Uczelni zmienił Kiedyś było mniej kierunków, tylko jeden Wydział, było bardziej "rodzinnie", a teraz jest tak instytucjonalnie-urzędniczo, szkoda

Edytowane przez Xian
Czas edycji: 2008-01-23 o 21:03 Powód: literówka
Xian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 08:58   #59
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

odswiezam watek
A w tym roku wybiera sie ktos do SWPS do Warszawy? Jedziecie na Dzien Otwarty uczelni?
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 13:44   #60
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Wawie

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
odswiezam watek
A w tym roku wybiera sie ktos do SWPS do Warszawy? Jedziecie na Dzien Otwarty uczelni?
ja się wybieram na psychologię kliniczną a drzwi otwarte hmm... się zobaczy
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-12 07:01:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.