Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 19:11   #1
Neyla86
Raczkowanie
 
Avatar Neyla86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 56

Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam


Temat dla mnie już niedrażliwy. Przeszłam nad tym do porządku dziennego, aczkolwiek jak sobie czasami o tym pomyślę, to ogarnia mnie złość/smutek. W moim sercu jest dużo miłości do niego i cała masa nienawiści do niej. Cała historia miała miejsce w maju 2008 roku. W lutym mieliśmy z moim TŻetem problemy związkowe, każdy chodził swoimi drogami. Ja spotykałam się z kumpelami w barze, on chodził z kumplami w inne miejsce. Było źle. W kwietniu, tak jak wiosna budzi wszystko do życia, nasza ogromna miłość powróciła. Znowu nierozłączni, zakochani. Myślałam, ze ten cholerny kryzys, który pojawia się ok. 4 roku związku mam już za sobą...myliłam się. W maju zadzwoniła do mnie moja młodsza siostra (18lat wtedy), ze musi mi cos powiedzieć. Wróciła, ze szkoły i opowiedziała mi jak to na przerwie podeszła do niej jej koleżanka z poprzedniej szkoły i zaczeła o mnie wypytywać. Jak już się upewniła, że to o mnie jej chodzi, wyznała że "lizała się z moim chłopakiem i że spotykali się na przełomie luty-marzec". Nie płakałam, stałam i sie śmiałam...akurat miałam do niego jechać. W głowie już sobie układałam, jak to rozegrać. Weszłam, oschle powiedziałam cześć i tyle. On siedział przy komputerku, grał w gre. Czekałam aż skończy, nagle zapytałam czy mnie kocha. Odpowiedział że tak, więc go zapytałam dlaczego się całował z X. Zamurowało go, nie przyznawał się do niczego. Po 2 tyg. dowiedziałam sie kolejnych faktów. Na dzien dzisiejszy twierdzi, że powiedział mi już całą prawdę, ale ja nie do końca wierzę. Wybaczyłam (sama też nie byłam święta) zaręczyliśmy się, planujemy ślub. Bardzo go kocham, wiem że i on mnie kocha. Myślałam jednak , że mnie nigdy to nie spotka - myliłam się .
__________________
"Bo Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogos lubi...za bardzo."
Neyla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:19   #2
Martynnaa86
Raczkowanie
 
Avatar Martynnaa86
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG city
Wiadomości: 31
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Rozumiem, że w Twoim przypadku miał miejsce tylko pocałunek?? do kontaktu cielesnego nie doszło?? Chociaż i tak bardzo współczuje..jeśli chodzi o mnie jestem straaaaaasznie pamiętliwa...mogłabym wybaczyć ale zapomnieć nigdy, podejrzewam, że nie powróciłabym juz do momentu przed...i związek skończyłby się tak czy owak
__________________
Nie jestem tu nowa... (Uwaga- jeśli widzę świnię, nie mówię, że to krowa!!!)

Obsesyjnie dbam o :
* ciało/ 88-63-89
*włosy/ długaśne i lsniace
*paznokcie/dłuuuugie i mocne

Przyszła Pani magister

Tęsknie...
Martynnaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:19   #3
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

ale on Cię zdradzil czy calowal sie z inną dziewczyna? Bo to tak jakby nie jest to samo...
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:24   #4
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Cytat:
Napisane przez Neyla86 Pokaż wiadomość
Temat dla mnie już niedrażliwy. Przeszłam nad tym do porządku dziennego, aczkolwiek jak sobie czasami o tym pomyślę, to ogarnia mnie złość/smutek. W moim sercu jest dużo miłości do niego i cała masa nienawiści do niej. Cała historia miała miejsce w maju 2008 roku. W lutym mieliśmy z moim TŻetem problemy związkowe, każdy chodził swoimi drogami. Ja spotykałam się z kumpelami w barze, on chodził z kumplami w inne miejsce. Było źle. W kwietniu, tak jak wiosna budzi wszystko do życia, nasza ogromna miłość powróciła. Znowu nierozłączni, zakochani. Myślałam, ze ten cholerny kryzys, który pojawia się ok. 4 roku związku mam już za sobą...myliłam się. W maju zadzwoniła do mnie moja młodsza siostra (18lat wtedy), ze musi mi cos powiedzieć. Wróciła, ze szkoły i opowiedziała mi jak to na przerwie podeszła do niej jej koleżanka z poprzedniej szkoły i zaczeła o mnie wypytywać. Jak już się upewniła, że to o mnie jej chodzi, wyznała że "lizała się z moim chłopakiem i że spotykali się na przełomie luty-marzec". Nie płakałam, stałam i sie śmiałam...akurat miałam do niego jechać. W głowie już sobie układałam, jak to rozegrać. Weszłam, oschle powiedziałam cześć i tyle. On siedział przy komputerku, grał w gre. Czekałam aż skończy, nagle zapytałam czy mnie kocha. Odpowiedział że tak, więc go zapytałam dlaczego się całował z X. Zamurowało go, nie przyznawał się do niczego. Po 2 tyg. dowiedziałam sie kolejnych faktów. Na dzien dzisiejszy twierdzi, że powiedział mi już całą prawdę, ale ja nie do końca wierzę. Wybaczyłam (sama też nie byłam święta) zaręczyliśmy się, planujemy ślub. Bardzo go kocham, wiem że i on mnie kocha. Myślałam jednak , że mnie nigdy to nie spotka - myliłam się .
Pogrubione na czerwono: no tak... zapewne biedaczka siłą zmusiła i się nie mógł obronić...

Co do reszty, skoro zdradził jak mieliście kryzys we mnie byłby lęk, że przy jakimś kryzysie zrobi to znowu. Wybaczasz na swoją odpowiedzialność. Ja bym nie wybaczyła bo nie potrafiłabym zapomnieć i dalej z tym żyć i być szczęśliwa. Jeśli Ty potrafisz to powodzenia. Może to jest wyjątkowy okaz, który więcej nie zdradzi i nie będziesz żałować.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
ale on Cię zdradzil czy calowal sie z inną dziewczyna? Bo to tak jakby nie jest to samo...
A czy zdrada to tylko seks? Dla mnie zdrada to też pocałunki albo otwarte pisemne czy słowne flirty/ podrywanie z inną. Wszystko zależy od tego co kto klasyfikuje jako zdradę.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:25   #5
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
ale on Cię zdradzil czy calowal sie z inną dziewczyna? Bo to tak jakby nie jest to samo...

Dla mnie czy to seks czy pocałunek bez róznicy. Zdrada to zdrada.

Nie, nie wybaczylabym.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:28   #6
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
ale on Cię zdradzil czy calowal sie z inną dziewczyna? Bo to tak jakby nie jest to samo...
a co za różnica ? zdrada to zdrada(ale w sumie kazdy inaczej ją pojmuje )
miała go znaleść w łózku z tamtą ?
ja bym nie wybaczyła. z reszta... nie wybaczyłam, bo zostałam zdradzona. I nie ważne czy się "tylko" całował czy co innego by to było
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:32   #7
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Nie wybaczyłabym zdrady, już byłam zdradzona 3 lata temu. Pojechalam na wczasy z rodzicami, a on na kolonie, jak wrocil to tydzien mnie unikal, a pozniej wyszło szydło z worka, ze ma inna... Dla mnie pocałunek to już zdrada :/
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 19:35   #8
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Kochane, autorka chyba nie pytała o opinie na temat jej związku, tylko o to, czy wy wybaczyłybyście zdradę Niekoniecznie w dokładnie tej sytuacji.

Powiedziawszy te słowa - też uważam, że zwalanie na "tą inną" to jakiś obłęd. Przecież nie wsadziła mu przemocą języka do gardła, rozwierając zaciśnięte szczęki imadłem. Ja w takiej sytuacji miałam pretensje do partnera.

Ze mną było tak, że mój eks ze swoją znajomą z gry mmo uprawiali sobie cyber-seks, i byli dla siebie per 'tygrysku'. Płakałam, zgrzytałam zębami, ale obiecał, że to się już dawno skończyło, i że nic już nigdy. Potem byliśmy ze sobą jeszcze ok. roku, może trochę mniej, ale już mu nie ufałam, i uczucia ostygły. A że poznałam kogoś innego - zostawiłam go. Jesteśmy na przyjacielskiej a w zasadzie znajomościowej stopie. Zanim się dowiedziałam o tym wszystkim był z tą panienką na trzydniowym zlocie, oczywiście mówił że brzydka, i że nawet nie rozmawiali, ale do teraz nie wiem, czy serio tak było
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:38   #9
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Dla mnie zdrada zdradzie nierówna, i jest różnica miedzy całowaniem się, seksem a związkim emocjonalnym z inną kobietą.
Czy wybaczylabym? nie wiem, mam nadzieje ze sie nigdy nie dowiem, na pewno nie bylby to definitywny koniec, pewnie próbowałabym jakoś nasz związek pozbierac. Ale to tez zalezy od reakcji partnera.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:46   #10
beyu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Na dzień dzisiejszy nie potrafiłabym zapomnieć a tymbardziej wybaczyć. Dla mnie to koniec, przynajmniej teraz. Nie wiem co się wtedy czuje, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale skoro zdarzyło się pierwszy raz to powtórzy się i drugi. Takie jest moje zdanie.
Jeżeli doszło tylko do pocałunku to... można się zastanawiać i dać drugą szansę (zależy jakie czynniki spowodowały zdradę), choć dla mnie w związku nie byłoby już tak samo jak wcześniej...
beyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:55   #11
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Pokaż wiadomość
Dla mnie czy to seks czy pocałunek bez róznicy. Zdrada to zdrada.

Nie, nie wybaczylabym.
Dokladnie
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 20:27   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

A czemu masz "wiele nienawiści do niej"? To była jakaś Twoja przyjaciółka, czy coś?

Bo jeśli to obca dziewczyna, to straszliwie głupie jest zwalać winę na nią, byle tylko łatwiej było wybaczyć zdradę niewiernemu partnerowi

Nie wiem czy bym wybaczyła... Wszystko zależy tu od konkretnej sytuacji. No ale na pewno bym nie uznała, że on bidny nic nie winien, to tylko ta zła kobieta go omotała Z reguły spotykam się czy wiążę z facetami którzy mają mózg i potrafią go używać
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:37   #13
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A czemu masz "wiele nienawiści do niej"? To była jakaś Twoja przyjaciółka, czy coś?

Bo jeśli to obca dziewczyna, to straszliwie głupie jest zwalać winę na nią, byle tylko łatwiej było wybaczyć zdradę niewiernemu partnerowi

Nie wiem czy bym wybaczyła... Wszystko zależy tu od konkretnej sytuacji. No ale na pewno bym nie uznała, że on bidny nic nie winien, to tylko ta zła kobieta go omotała Z reguły spotykam się czy wiążę z facetami którzy mają mózg i potrafią go używać
popieram! klucz do sukcesu
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:41   #14
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Pogrubione na czerwono: no tak... zapewne biedaczka siłą zmusiła i się nie mógł obronić...
O tym samym pomyślałam. Dlaczego dziewczyny winią inne dziewczyny, podczas gdy powinny winić swoich facetów? (nie dotyczy autorki wątku)
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:43   #15
last week
Raczkowanie
 
Avatar last week
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 226
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Też wybaczyłam, żałuję.
Mam nadzieje, że z Tobą będzie inaczej.
last week jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:48   #16
Vallentina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 490
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Wiecei, skąd się bierze ta nienawiść do drugiej kobiety? Z tej opowieści chyba - o ile dobrze zrozumiałam - dziewczyna, z którą zdradzil wiedziała, że on jest w związku.
Poza tym niekiedy mówi się, że "Ta co się wpycha do związku jest dziwką i nic jej nie usprawiedliwia" A co zatem usprawiedliwia faceta? Generalnie nic, ale miłość działa cuda.
Vallentina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:44   #17
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

_____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 19:36
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 23:16   #18
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Ja tez wybaczylam zdrade... jestem z tym chlopakiem do dizsiaj ale pwoiem Wam Dziewczyny szczerze ze czasem zastanawiam sie co miala tamta dziewczyna w sobie czego ja nie mialam i dlaczego on to zrobil , a najlepsze ejst to ze zdradzil mnie z moj przyjaciolka byla PRZYJACIOLKA ... choc minelo od tego czasu 3 lata to jak widze ta dziewczyne to mam ochote jej wyrwac wszystkie kudły !!
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:03   #19
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

W zeszłym roku w moim związku też nastąpił kryzys, który był spowodowany pojawieniem się innej kobiety-starszej o 5 lat od mojego faceta. Małpa tak go omotała, tk kręciła, że uległ jej. Dodam, że to typ łatwej panny. W każdym razie nie bronie mojego TŻ, nic by nie wskurała gdyby i on nie chciał. W każdym razie spotykali się, początkowo na stopie koleżeńskiej. MI to bardzo przeszkadzało, ciągłe komentarze na nk, sms-y, meile. Nie do wytrzymania. Aż w końcu tak się od siebie oddaliliśmy, że nie było co ratować. Rozstalismy się, on się z nią związał. Jednak między nimi do nieczego nie doszło. Krótko mówiąc nie spali ze sobą.

Po miesiącu żałował tego co zrobił, chciał wrócić. Wróciłam, kiedy pokazał że mu zależy, że się stara, po jakimś czasie wybaczyłam, ale do tej pory nie zapomniałam. Tego nie można zapomnieć.

Jeśli zależy Ci bardzo na facecie, jeśli go kochasz top musisz się poważnie zastanowić, czy będziesz w stanie żyć ze swiadomością, że Cię oszukał, zdradził.

Aczkolwiek dla mnie zdrada jest już spotkanie się z inną bez mojej wiedzy, sms-y nie jak do koleżanki, dziwne rozmowy na gg...nie koniecznie sex z inna, którego NIGDY bym nie wybaczyła!!!!!
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 10:33   #20
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Jak mialam 17 lat <czytaj byłam:młoda i głupiutka>Wybaczyłam zdradę,zdradził mnie z moja przyjaciółką teraz juz byłą.Miesiąc później już z nim nie byłam,bo czułam sie strasznie z faktem ,że jestem z kimś kto mnie w taki sposób oszukał.Pożniej już nigdy więcej nie zdarzyło mi sie ,żeby mnie ktoś zdradził.Na dzień dzisiejszy wiem,że nie wybaczyłabym zdrady!
Choćbym miala szlochać i "umierać"z tęsknoty!
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:49   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Wybaczyłaś - OK, skoro mu nie zamierzasz tego wypominać, to spoko. Jednakże zaręczanie się i planowanie ślubu to w takiej sytuacji - wg mnie - głupota. Najpierw powinniście przepracować wszystkie problemy, zobaczyć w pełni ich wagę, zastanowić się nad priorytetami (czy macie wspólne, czy podobnie widzicie życie razem, partnerstwo etc.), dotrzeć do źródła problemów, a dopiero za jakiś czas (gdy nadal będzie dobrze) myśleć o tak poważnych deklaracjach. Teraz to jest chyba działanie pod wpływem chwili i "było źle, jest średnio, to się zaręczmy - nagle się zrobi bajka".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:49   #22
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Kwestia tego czy bedziesz umiała zapomniec-osobiscie nie wybaczyłabym ani pocałunku, ani przytulania ani innych form czułości, facet Cie oszukał-odbudowac zaufanie bedzie Ci bardzo ciezko...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:56   #23
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Tia, wybaczyłaś, jasne.

To po kiego wątek zakładasz, skoro to już nie problem dla Ciebie ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 11:01   #24
karolka2211
Raczkowanie
 
Avatar karolka2211
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 419
GG do karolka2211
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Dla mnie zdrada jest najgorszym świństwem. Nie umiałabym wybaczyć czy zapomnieć. Pewnie skończyłaby się rozstaniem nawet bez tłumaczenia. Wiem łatwiej powiedzieć trudniej zrobić. Jednak jestem pewna, że nie umiałabym żyć z ukochaną osobą, która spała z kimś innym, czy nawet się całowała
__________________
"If you live your life with no tomorrows
Every day is just a road to sorrow..."
karolka2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 11:41   #25
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

_____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 19:34
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:04   #26
Leilaa
Raczkowanie
 
Avatar Leilaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 103
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

to moze ja napisze swoja wczorajsza sytaucje.. nie wiem co robic, jak sie zachwoac, ciagle bym plakala... Bylismy wczoraj z TZ na weselu u jego kuzyna... Wszystko fajnie do czasu oczepin. Zlapal muszke jakas dziewczyna welon.. Bylo to wesele od jego strony i pierwszy raz bylam z nim. No wiec powiedzial mi wczesniej ze u jego w rodzinie jest zwyczaj jak jest gorzko gorzko to sie caluja.. Mi powiedzial ze jak zlapie welon to tylko w policzek mam dac buzi. A on? wiecie jak sie poczulam, na moich oczach zaczal jej dawac buzi... nie wiedzialam co zrobic ze soba. Oczywiscie wyszlam i w ryk. Musialam czekac do konca bo nie mialam jak wrocici do domu. A wesele na wiosce bylo. Wrocilam z nimi do domu. Polozylam sie do lozka
jak zaczelam plakac to do teraz nie moge sie powstrzymac. Oddalam mu pierscionek. Mam pociag za 40 min do mojego miasta.. Co mam robic. Co z oczepinami? wiem ze jak sie nie pojawie to mlodzi beda mieli zal.. Co robic.. pomocy aa jeszcze on probowal jakos naprawic, tlumaczyl ze tak u nich jest i to jest zabawa. Ja rozumiem ze zabaawa wszystko fajne ale ja mam jakies zasady ktorych bym nigdy nie zlamala..
Leilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:13   #27
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Cytat:
Napisane przez Leilaa Pokaż wiadomość
Mi powiedzial ze jak zlapie welon to tylko w policzek mam dac buzi. A on? wiecie jak sie poczulam, na moich oczach zaczal jej dawac buzi...
a on co?

btw. nie uwierzę, że nawet na Bóg wie jakiej wsi są takie zabawy
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:16   #28
Leilaa
Raczkowanie
 
Avatar Leilaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 103
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

No jak to co? zaczal sie z nia calowac chodzilo mi o to ze u niego w rodzinie jest taki zwyczaj a nie na wsi... Gadalam teraz z jego mama, powiedziala ze mam odpuscic ina spokojnie pogadac. Ale ja jakos nie potrafie ;/
Leilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:24   #29
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

Cytat:
Napisane przez Leilaa Pokaż wiadomość
Mi powiedzial ze jak zlapie welon to tylko w policzek mam dac buzi. A on? wiecie jak sie poczulam, na moich oczach zaczal jej dawac buzi.
no, bo to dość niejasne jest. Poza tym

Cytat:
Napisane przez Leilaa Pokaż wiadomość
No jak to co? zaczal sie z nia calowac /
też średnio, bo dalej nie wiem jak to dokładnie wygladało Ale jak zaczynam sobie wyobrażać 3minutowy pocałunek z języczkiem to owzem miałaś prawo sie wkurzyć. Przede wszystkim dlatego, że
Cytat:
Napisane przez Leilaa Pokaż wiadomość
chodzilo mi o to ze u niego w rodzinie jest taki zwyczaj a nie na wsi... Gadalam teraz z jego mama, powiedziala ze mam odpuscic ina spokojnie pogadac. Ale ja jakos nie potrafie ;/
co to średnioweiecze? Baba ma sie zachowywać i odpuścić, a facet pośmiewisko z niej robić?

Ale nie wiem, gdybam po Twoim opisie. Być może nic takiego się nie stało i jego mama ma rację.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:46   #30
upojona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Brytyjskie Wyspy Dziewicze =P
Wiadomości: 145
Dot.: Czy wybaczyłabyś zdradę? ...ja wybaczyłam

pocalunek jeszcze jako tako bym zniosła.. z trudem ale moglabym znalezc jakies okolicznosci lagodzace (nie wiem, pijany by był czy coś) i to tylko jeden jedyny raz.. ale juz seksu czy jakiegokolwiek blizszego zwiazku emocjonalnego nigdy w zyciu!
upojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.