Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 16:14   #1
Neyla86
Raczkowanie
 
Avatar Neyla86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 56

Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu


Cześć wszystkim, mam problem z którym nie mogę sobie poradzić. Od jakiegoś czasu w trakcie współżycia odczuwam nieprzyjemny ból w pochwie. dokładnie nie potrafię tego bólu ( i jego miejsca) sprecyzować. pojawia się on tylko w trakcie seksu, a po nim znika. Dodatkowo dodam, że mam czasami zapalenia pecherza i lekkie zapalenia pochwy. byłam z moim problemem u lekarza (nawet u 2), niedawno zakończyłam leczenie (brałam tinidalzolum i clotrimazol) - ginekolog stwierdził lekkie zapalenie pochwy. Wyleczyłam się z tego zapalenia jak myślałam, ale wczorajszej nocy ponownie czułam niefajne tarcie, a na koniec ten ostry ból. dodam, ze nie miałam żadnej nadżerki (myślałam, ze to może od tego), upławów tez brak i śluz w normie. Aha i od 3 lat biorę regularnie tabletki antykoncepcyjne-- może to one powodują tą suchość pochwy. Myślałam tez, żeby zrobić badania na chlamydie. Proszę o rady, bo już nie wiem co robić. Chciałabym się wreszcie zacząć cieszyć moim życiem seksualnym. :'(
__________________
"Bo Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogos lubi...za bardzo."
Neyla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 18:05   #2
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu

pierwsze pytanie- czy wspolzyjesz z partnerem bez prezerwatywy? jesli tak to czy on tez sie leczyl? jak nie to Twoja kuracja poszla na marne.
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 18:42   #3
Neyla86
Raczkowanie
 
Avatar Neyla86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 56
Dot.: Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu

zabezpieczamy się tylko i wyłącznie tabletkami antykoncepcyjnymi, gdyż jestem uczulona na lateks. Co do leczenia, to lekarz mi nie doradził by i on przeszedł kurację antybiotykową, więc on się nie leczył w żaden sposób. Nie współżyliśmy w trakcie leczenia, a to był dopiero pierwszy raz od jego zakończenia. (dokładnie tydzień temu zakończyłam leczenie)
__________________
"Bo Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogos lubi...za bardzo."
Neyla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 20:44   #4
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu

Gdy jedno z partnerów ma infekcję, zwłaszcza grzybicę drugie automatycznie musi się leczyć!
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 20:48   #5
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Gdy jedno z partnerów ma infekcję, zwłaszcza grzybicę drugie automatycznie musi się leczyć!
dokladnie. wiec po tym stosunku nabawilas sie infekcji znowu...
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 22:12   #6
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu

Nawrót jakiejś infekcji to jedno, a drugie : stosujecie jakieś nawilżenia? Sprawdzaliście czy po ich użyciu nadal odczuwasz ból? Czy cytologia była wykonywana po pojawieniu się tych dolegliwości?
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 11:47   #7
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu

Mialam niedawno grzybice pochwy, tylko gdy zakończyłam leczenie od razu trzeba bylo odrobic ten czas brania tabletek z tym ze kochalismy sie bez zabezpieczenia, wiem ze to nieodpowiedzialne, ze grzybica moze wrocic itd. ale ku mojemu zdziwieniu nie wraca! a wiec to chyba nie zawsze tak jest. poza tym, dosc czesto odczuwalam bol 'w trakcie' a teraz mam spokoj.
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 18:51   #8
Neyla86
Raczkowanie
 
Avatar Neyla86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 56
Dot.: Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu

Wyczytałam gdzieś w innym wątku, że kobieta miała grzybicę pochwy to partner leczył się przepisanym przez ginekologa clotrimazolem. Myślałam, ze facet też powinien przyjmować jakieś antybiotyki czy coś. Bo jeśli leczenie u faceta tak wygląda, to mój Tż też smarował wacka clotrimazolem...czyli się jednak leczył. Tak czy siak mnie nadal swędzi, a co do tych żeli nawilżających-bardzo często ich używam i w trakcie takiego seksu też mnie boli ten niesprecyzowany punkt (może to G?) tylko, że nie ma tego tarcia piekącego.

nic mi w życiu tak nie wyszło, jak grzybica pochwy :'(
__________________
"Bo Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogos lubi...za bardzo."

Edytowane przez Neyla86
Czas edycji: 2009-10-12 o 21:54
Neyla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:19   #9
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu

Cytat:
Napisane przez Neyla86 Pokaż wiadomość
Wyczytałam gdzieś w innym wątku, że kobieta miała grzybicę pochwy to partner leczył się przepisanym przez ginekologa clotrimazolem. Myślałam, ze facet też powinien przyjmować jakieś antybiotyki czy coś. Bo jeśli leczenie u faceta tak wygląda, to mój Tż też smarował wacka clotrimazolem...czyli się jednak leczył. Tak czy siak mnie nadal swędzi, a co do tych żeli nawilżających-bardzo często ich używam i w trakcie takiego seksu też mnie boli ten niesprecyzowany punkt (może to G?) tylko, że nie ma tego tarcia piekącego.

nic mi tak w życiu tak nie wyszło, jak grzybica pochwy :'(
Suchosc moze byc od tabletek... a codo leczenia partnera sie zgadzam.. mi nadżerka wróciła właśnie przez to bo nie wiedzialam ze moj facet sie mógł zarazić...pózniej dopiero jak wyleczylismy sie nawzajem to bylo dobrze.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 08:48   #10
grzesia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu

co do bólu podczas współżycia też mi się to zdarzało ale to tylko i wyłącznie w jednej pozycji ("na pieska"), mój ginekolog powiedział, że mam podwójna macicę czy coś takiego? ale zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i ból minął... a jeśli chodzi o grzybice, czy też inne choroby naszego układu płciowego to zawsze leczę się razem z mężem
tak powinno być i każdy ginekolog to powinien doradzać swoim pacjentkom!!!! zdrówka wszystkim życzę i udanego, bezbolesnego seksu
grzesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 11:30   #11
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu

Cytat:
Napisane przez grzesia1 Pokaż wiadomość
co do bólu podczas współżycia też mi się to zdarzało ale to tylko i wyłącznie w jednej pozycji ("na pieska"), mój ginekolog powiedział, że mam podwójna macicę czy coś takiego? ale zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i ból minął... a jeśli chodzi o grzybice, czy też inne choroby naszego układu płciowego to zawsze leczę się razem z mężem
tak powinno być i każdy ginekolog to powinien doradzać swoim pacjentkom!!!! zdrówka wszystkim życzę i udanego, bezbolesnego seksu
hehe noo mnie tez na poczatku bolalo w tej pozycji.. ;/ przesrane. dziekuje na pewno teraz bedzie bezbolesny
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 00:06   #12
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Czarna rozpacz-ból w trakcie seksu

Hej, jeśli masz swędzenie i upławy, to prawdopodobnie infekcja nie została doleczona do końca... albo była źle leczona od początku-chociaż clotrimazol i tinidazolum powinno sobie z infekcją poradzić. Clotrimazol dla mężczyzny też powinien być spoko hmmm

Inną sprawą jest ból w trakcie współżycia. Jeśli prócz tego masz obfite , bolesne miesiączki, zapisz się na USG dopochwowe... powinnaś być przebadana pod kątem endometriozy. Ona może powodować takie objawy.
Zyczę powodzenia!
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.