Rozstanie z facetem, część XIX - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 11:01   #1321
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

dawno nie pisałam, ale ciągle czytam
byłam tydzień temu na imprezie, dziś też idę- myślałam, że to dobre lekarstwo aby zapomnieć...potańcze z innymi i będzie ok...ale chyba to tak nie działa, bo ja o nim więcej mysle ostatnio. minęło już pór roku, a mi nic nie przechodzi wczoraj spotkałam się z kolega przez którego sie poznaliśmy i on stwierdził, że ja go ciągle kocham- to niestety prawda, szkoda, ze swiadomośc tego mam dopiero kiedy go nie ma. trzeba żyć dalej, na tory z tego powodu nie pójdę.
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:01   #1322
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Własnie chodzi o to, zeby ona nie była bolesna.
Wszystko z czasem, najpierw musi przegryźć i przełknąć złość, żal, rozczarowanie i świadomość, że co z tego, że było pięknie, jak nie na wyłączność...

A potem to już tylko nieustająca impreza
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:15   #1323
Flanelka_
Raczkowanie
 
Avatar Flanelka_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 478
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Kuźwa, mam kaca. Wczoraj było fajnie, przypomniała mi się wolność a dziś mi smutno i odczuwam tęsknotę za byłym. Chyba nie mogę pić...
Flanelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:21   #1324
plu
Rozeznanie
 
Avatar plu
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 686
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A potem to już tylko nieustająca impreza
polejcie jej bo dobrze prawi
plu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:31   #1325
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
You made my day !
(nigdy mi się to tak nie kojarzyło, zniszczyłaś moje dobre wspomnienia z dzieciństwa )
wybacz Kochana
nie chciałam Cię demoralizować
ja to już od dziecka wiedziałam o co kaman w tej piosence, żeby nie było..
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj się wybieram na imprezkę urodzinową żony mojego brata. Eksa nie spotkam na 100% i chyba nawet się z tego cieszę. To będzie dobra noc!
baw się zatem dobrze
ja mam popołudnie z zagadnieniami do obrony, a potem do parku na piwko się wybieram z kolegą...
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..

niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:35   #1326
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez sheneedslove Pokaż wiadomość
spotkałam go na mieście, prosił o chwilę rozmowy. odeszłam na bok, porozmawialiśmy. powiedział, że nie możemy być razem. ale że mu na mnie zależy, ale nie na tym, żeby być ze mną w związku. wtf?
powiedział, że bardzo chce mnie przytulić, pocałować, ale nie może tego zrobić. i że mu przykro, że tak wyszło. powiedziałam mu, żeby był facetem i powiedział wprost, że mu nie zależy i za szybko wyskoczył z tym wyznaniem miłości, a nie teraz gada mi takie teksty że zależy mu, żeby nie wyjść na ch*ja. Powiedział, że nie może mi tego powiedzieć. Powiedziałam, żeby mnie zostawił samą, bo już w sumie nie ma o czym rozmawiać. On odszedł, ale po minucie wrócił... ja sobie chciałam chwilę sama posiedzieć, żeby doprowadzić się do ładu zanim wrócę do znajomych. poczułam, że przyszedł znów i mnie obejmuje. Powiedział także, żebym nie myślała, że mu o jedno chodziło, że chciał się tylko zabawić. No to mu gadam, że jakby miał inny stosunek do tego to by mnie zabrał gdzieś na spacer, na trzeźwo, zaczął się starać, a nie żee zawsze mu się wkręca coś jak jest na imprezie i chleje i tylko wtedy do mnie pisze, dzwoni, a potem się nie odzywa. Powiedział, że mam rację, ale on inaczej nie umie, ale nie jestem mu obojętna. Ja powiedziałam, żeby już skończył gadać, że lepiej zakończyć rozmowe i że jedyne co chciałam to usłyszeć prawdę, a tego nie usłyszałam. On, że tego nie powieee, ja że chciałabym to usłyszeć. a on wtedy ''to koniec, bo mi nie zalezy na Tobie''. Nawet na niego nie spojrzałam, odwróciłam się i poszlam. Pisał mi smsa, czzy mi lżej teraz, jak to usłyszałam. Nie odpisałam, tylko wyłączyłam tel. Dzwonił 3 razy, ale miałam wyłączoną komorke. Jakoś tak dziwnie i pusto mi. To jest już PRAWDZIWY koniec. Już nigdy się do mnie nie odezwie.
Wiesz na czym stoisz Więc teraz chwila dla SIEBIE. Dojście do ładu ze sobą. Zapomnienie i WDUPIEMANIE

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Codziennie śnią mi się koszmary. Mimo iż nie myślę o ex on mi się śni razem z jego znajomymi :/ Nie jest dobrze Pogodziłam się na 100% z rozstaniem, żyję swoim życiem, jestem radosna i szczęśliwa ... a jednak znów mnie nawiedza :/
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:17   #1327
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Ja nie mam koszmarów, ale ciągle śnią mi się mężczyźni- tacy, których znam.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 12:21   #1328
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

zverka a to nie jest trochę tak, że się oszukujesz i nie dalaś sobie czasu na wyplakanie bo rozstaniu? Bo ja podjerzewam u siebie coś takiego, może ty tez tak masz. Tak trochę próbujemy zakłamać rzeczywistośc.
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:22   #1329
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Ja nie mam koszmarów, ale ciągle śnią mi się mężczyźni- tacy, których znam.
Ja nie wiem z czego to się bierze :P Ale wdupiemanie działa i mam na to wy****e
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:23   #1330
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Mam jakis kryzys. Wczoraj nagle zaczęłam płakać, czułam się taka bezwartościowa, bezpańska. Przespałam ten stan, wyszłam na spotkanie ze znajomymi i było naprawdę fajnie. Po czym jak wróciłam do domu, wpadłam w takiego doła, że już zaczęłam ryczeć na całego...dobrze, że się wcześniej nie rozkleiłam...

Nie mam ochoty dzisiaj nigdzie wychodzić, na żadną imprezę. Mam dosyć udawania jak to jest super i fajnie. Musze odpocząć, spędzić trochę czasu sama ze sobą...

Nagle poczułam, że nienawidzę eksa, nie zasługuje nawet na jedno moje spojrzenie, ani rozmowę po tym jak mnie potraktował.

I chyba też mam na czole napisane "Nie zbliżać się, kocha innego"
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:42   #1331
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
zverka a to nie jest trochę tak, że się oszukujesz i nie dalaś sobie czasu na wyplakanie bo rozstaniu? Bo ja podjerzewam u siebie coś takiego, może ty tez tak masz. Tak trochę próbujemy zakłamać rzeczywistośc.
a w życiu kochana Ja po niewartych nie płaczę :P Jest super w kwestii serca i ogólnie życia. Sesja hop, robię coś dla siebie i nie tęsknię ani nie mam żalu. Jest mi chłopak obojętny i nawet nie obchodzi mnie co tam u niego 100% wyleczona Czeka na nowego księcia z bajki bądź na romans ze stajennym Obstawia to drugie

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość
Mam jakis kryzys. Wczoraj nagle zaczęłam płakać, czułam się taka bezwartościowa, bezpańska. Przespałam ten stan, wyszłam na spotkanie ze znajomymi i było naprawdę fajnie. Po czym jak wróciłam do domu, wpadłam w takiego doła, że już zaczęłam ryczeć na całego...dobrze, że się wcześniej nie rozkleiłam...

Nie mam ochoty dzisiaj nigdzie wychodzić, na żadną imprezę. Mam dosyć udawania jak to jest super i fajnie. Musze odpocząć, spędzić trochę czasu sama ze sobą...

Nagle poczułam, że nienawidzę eksa, nie zasługuje nawet na jedno moje spojrzenie, ani rozmowę po tym jak mnie potraktował.

I chyba też mam na czole napisane "Nie zbliżać się, kocha innego"

Po woli się godzisz z tym co się stało i dobrze.
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 12:45   #1332
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość
Mam jakis kryzys. Wczoraj nagle zaczęłam płakać, czułam się taka bezwartościowa, bezpańska. Przespałam ten stan, wyszłam na spotkanie ze znajomymi i było naprawdę fajnie. Po czym jak wróciłam do domu, wpadłam w takiego doła, że już zaczęłam ryczeć na całego...dobrze, że się wcześniej nie rozkleiłam...

Nie mam ochoty dzisiaj nigdzie wychodzić, na żadną imprezę. Mam dosyć udawania jak to jest super i fajnie. Musze odpocząć, spędzić trochę czasu sama ze sobą...

Nagle poczułam, że nienawidzę eksa, nie zasługuje nawet na jedno moje spojrzenie, ani rozmowę po tym jak mnie potraktował.

I chyba też mam na czole napisane "Nie zbliżać się, kocha innego"


spokój.. dużo spokoju potrzebujesz..
i płacz ! jak czujesz taką potrzebę.. nie ma nic gorszego niż tłumienie w sobie emocji.. a jak wypłaczesz się, sama dojdziesz do takiego momentu, w którym już nic nie będzie.. żadnej łzy, żadnych wzruszeń.. tylko do tego potrzeba - czasu
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..

niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 14:09   #1333
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez VickyM Pokaż wiadomość
...nie wierzę w to, że coś się wypala ot tak, bez powodu, pstryk i nie ma.
Często nie chcemy tego widzieć wcześniej.
Cytat:
Napisane przez Manja25 Pokaż wiadomość
wczoraj dostałam dwa smsy
Pierwszy o 23 o treści że Myśli o mnie,,, a drugi o 1 rano o treści dobranoc i buziak
Oczywiście nie odpisałam, bo po co.
Nie wątpię, że myśli, w końcu udowodniłaś, że jest głupkiem
Cytat:
Napisane przez Manja25 Pokaż wiadomość
Chce wyjaśniać , zna drogę.

Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
Ja nie muszę pracować, wiem, że dla innej osoby będę normalna. Ten związek wyzwalał we mnie złe emocje. Starasz się półtora roku, żeby usłyszeć przy każdej kłótni: skąd mam wiedzieć, czy nie kłamiesz, tyle razy to robiłaś, a idź sobie, pewnie doprawiasz mi rogi.
To dobrze, że się skończyło. Co z tego, że bywało pięknie - po co inwestować długoterminowo w brak komfortu w związku?
Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
A poza tym, zero mięsa i nikt nie startował do mnie, jakbym miała na czole napisane: jeszcze kocha innego.
Może sprawiasz takie wrażenie?
A poza tym - czy to jedyny wyznacznik dobrej imprezy, bycie wyrwaną? Ja idę potańczyć i napić się ze znajomymi, a nie liczyć głodne spojrzenia na klikaczu Axe...
Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
kurcze, jak tak czytam Wasze wypowiedzi na ten temat to dochodzę do wniosku, że my jakieś niewyżyte jesteśmy a nasi eksowie niczym anieli w niebie.. hehe
To już wiemy, czemu nas rzucili
Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz
O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz

Zniszczyłaś moje dzieciństwo!
Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
lubię von Triera no i kurcze na "Melancholię" muszę się wybrać.. ale sama, bo nikt z moim znajomych nie przepada za takimi filmami.. z von Triera odpowiadałam na maturze, tak mi się przypomniało..
Poszłabym na to Jaki temat poruszałaś na maturze?
Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
poznałam moich przyszlych współlokatorów - od lipca zmieniam mieszkanie - mamy min. 2 facetów z czego jeden jest policjantem
Przyda się do walki z eksami wszelkiej maści
Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
tylko trochę żałuje jednak że się spotkalam z 'nowym' bo to nie był zbyt dobry pomysł ani w moim ani w jego stanie na dodatek ma moj telefon, myślicie że pokusi się o poogladanie zawartości?
Co wyrabialiście?
Co o nim pisałaś?
Cytat:
Napisane przez madziara_com Pokaż wiadomość
wczoraj spotkałam się z kolega przez którego sie poznaliśmy i on stwierdził, że ja go ciągle kocham- to niestety prawda, szkoda, ze swiadomośc tego mam dopiero kiedy go nie ma.
To nie miłość, to złudzenie, sentymenty...
Kochasz to, co podpowiada Ci mózg, a nie jego, jakim jest.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2011-06-18 o 16:31
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 14:21   #1334
Flanelka_
Raczkowanie
 
Avatar Flanelka_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 478
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

To dobrze, że się skończyło. Co z tego, że bywało pięknie - po co inwestować długoterminowo w brak komfortu w związku?

Może sprawiasz takie wrażenie?
A poza tym - czy to jedyny wyznacznik dobrej imprezy, bycie wyrwaną? Ja idę potańczyć i napić się ze znajomymi, a nie liczyć głodne spojrzenia na klikaczu Axe
To nie jest wyznacznik ale chciałabym zająć kimś myśli, nie chce się wiązać bo nie jestem wyleczona ale chciałabym poczuć, że jestem atrakcyjną kobietą bo moja samoocena totalnie spadła w dół. Chciałabym uwierzyć w swoje możliwości bo jak na razie mam wizję staropanieństwa z kotem na kolanach.
Flanelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 14:31   #1335
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

To sama wyrywaj ciacha
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 14:42   #1336
Flanelka_
Raczkowanie
 
Avatar Flanelka_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 478
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Nie mam opracowanej taktyki, nie potrafię. Zdradź mi swój patent
Flanelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 14:46   #1337
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
EE juz nie zakladaj z gory ze sypialam z byle kim..
Wiadomo sa inne metody..Ja mialam taka..ale sa tu dziewczyny co ogarnely sie po eksie -nie koniecznie klinem i zyja w innych zwiazkach na chwile obecna albo samotnie ale bez powracania myslami do eksa.
No z tematu eksa sie trzeba niestety uwolnic.
Ja klina nie zastosowałam, chociaż eks był przekonany na 100 %, że od razu po rozstaniu rzucę się pewnemu koledze w ramiona. Kolega też był o tym przekonany, a tu proszę. Obaj się zawiedli .

Cytat:
Napisane przez czarodziejka18 Pokaż wiadomość
4 dni temu minęło u mnie pół roku od rozstania.Ech,żeby było choć odrobinę lepiej,ale gdzie tam
będzie lepiej! Chociaż naprawdę niepokojąco dużo czasu zabiera Ci wyzdrowienie z eksa...

Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
no tylko trochę żałuje jednak że się spotkalam z 'nowym' bo to nie był zbyt dobry pomysł ani w moim ani w jego stanie na dodatek ma moj telefon, myślicie że pokusi się o poogladanie zawartości?
Hehe, miałam podobną sytuację - mam wrażenie, że moja komórka była nietknięta. Z drugiej strony nie miałam na niej niczego, czego nie mogłabym pokazać...

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
wybacz Kochana
nie chciałam Cię demoralizować
ja to już od dziecka wiedziałam o co kaman w tej piosence, żeby nie było..


baw się zatem dobrze
ja mam popołudnie z zagadnieniami do obrony, a potem do parku na piwko się wybieram z kolegą...
Ja też wiedziałam. Trochę mnie ta tematyka brzydziła wtedy .

Moje popołudnie wygląda tak samo, jak Twoje. Na razie zagadnienia nietknięte .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 14:47   #1338
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

zverka to świetnie Ja tez mam nadzieje, że jestem wyleczona, a nie wmawiam to sobie.

Dzisiaj ide na impreze na której będzie ex.
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 14:58   #1339
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Sheneedslove, bytując w tym wątku powinnaś znać już najtańsze i najczęstsze teksty facetów, które są ściemą i próbą oczyszczenia się:
Cytat:
Napisane przez sheneedslove Pokaż wiadomość
powiedział, że nie możemy być razem. ale że mu na mnie zależy, ale nie na tym, żeby być ze mną w związku.
Cytat:
Napisane przez sheneedslove Pokaż wiadomość
powiedział, że bardzo chce mnie przytulić, pocałować, ale nie może tego zrobić. i że mu przykro, że tak wyszło.
Cytat:
Napisane przez sheneedslove Pokaż wiadomość
powiedziałam mu, żeby był facetem i powiedział wprost, że mu nie zależy i za szybko wyskoczył z tym wyznaniem miłości, a nie teraz gada mi takie teksty że zależy mu, żeby nie wyjść na ch*ja. Powiedział, że nie może mi tego powiedzieć.
(przecież gdyby powiedział, wyszedłby na ch...)
Cytat:
Napisane przez sheneedslove Pokaż wiadomość
Powiedział, że mam rację, ale on inaczej nie umie, ale nie jestem mu obojętna.
blablabla... all that bullshit
Cytat:
Napisane przez sheneedslove Pokaż wiadomość
Ja powiedziałam, żeby już skończył gadać, że lepiej zakończyć rozmowe i że jedyne co chciałam to usłyszeć prawdę, a tego nie usłyszałam. On, że tego nie powieee, ja że chciałabym to usłyszeć. a on wtedy ''to koniec, bo mi nie zalezy na Tobie''.
Wreszcie powiedział prawdę, a Ty pewnie wbiłaś sobie w głowie, że powiedział tak, bo go do tego zmusiłaś
Cytat:
Napisane przez sheneedslove Pokaż wiadomość
Nawet na niego nie spojrzałam, odwróciłam się i poszlam. Pisał mi smsa, czzy mi lżej teraz, jak to usłyszałam. Nie odpisałam, tylko wyłączyłam tel. Dzwonił 3 razy, ale miałam wyłączoną komorke.
To trzeba było zrobić już wieki temu.
Cytat:
Napisane przez sheneedslove Pokaż wiadomość
Jakoś tak dziwnie i pusto mi. To jest już PRAWDZIWY koniec. Już nigdy się do mnie nie odezwie.
Mam nadzieję!!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 15:02   #1340
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Często nie chcemy tego widzieć wcześniej.
albo nie mamy okazji, bo tak dobrze się maskują tak pięknie grają..

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Zniszczyłaś moje dzieciństwo!
o nie Malla Twoje też! wybacz Kochana..
ehh... niedobra ja!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Poszłabym na to Jaki temat poruszałaś na maturze?
to było na ustnym.. ja jeszcze zdawałam starą maturę.. miałam na ustnym pytania z literatury i kultury.. no i trafiłam na pytanie o swojego ulubionego reżysera, czy jakoś tak no i pocisnęłam o "Przełamując fale" i "Tańcząc w ciemnościach"..
komisja trochę się zdziwiła, ale pozytywnie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość

Moje popołudnie wygląda tak samo, jak Twoje. Na razie zagadnienia nietknięte .
ja odpisałam na 2 maile, poczytałam książkę, zrobiłam makaron ze szpinakiem, pieczarkami i sosem carbonara no i też póki co nie tknęłam zagadnień.. ehhh
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..


Edytowane przez niquolle
Czas edycji: 2011-06-18 o 15:05
niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:08   #1341
plu
Rozeznanie
 
Avatar plu
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 686
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
Chciałabym uwierzyć w swoje możliwości bo jak na razie mam wizję staropanieństwa z kotem na kolanach.
ja już mam kota, więc element podstawowy stanu staropanieństwa mam pod ręką

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Co wyrabialiście?
Co o nim pisałaś?
aaa no właśnie taka niby wściekła byłam na niego cały dzień, ale oczywiście się zobaczyliśmy już pod wpływem % to od razu zaczęłam się do niego kleić

już więcej nie pije (tylko dzisiaj po pracy na grillu u szefa... )

na dodatek jeszcze taką wtope zrobiłam jak już wracaliśmy że głowa mala... podałam złą nazwę ulicy taksówkarzowi i prawie wywiózł nas na drugi koniec krakowa. I wyszlo że nawet nie wiem gdzie mieszkam

w sumie to jakos dużo o nim nie pisałam, tzn troche z przyjaciołką, coś tam narzekałam na niego :/ no ale mialam tam też sporo starych smsów, jeszcze wymienionych z eksem itd... nie chciała bym żeby to przeczytał...
plu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:15   #1342
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Ja mam nadzieję, że nic głupiego nie wywinę!
Dzisiaj mam taki test, czy jestem wyleczona, czy mi się wydaję.

Ja za to pozbyłam się eksa i nabyłam kota bardzo klasycznie
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:18   #1343
plu
Rozeznanie
 
Avatar plu
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 686
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Ja za to pozbyłam się eksa i nabyłam kota bardzo klasycznie
haha ja wzięłam kota jak jeszcze byłam z eksem, ale do dzisiaj pamiętam jak mu powiedziałam ze chce kota bo przynajmniej będę miała się do kogo przytulać jak on nie chce no to teraz tylko kot mi po tym został
plu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:19   #1344
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
ja jeszcze zdawałam starą maturę..
Jak się cieszę, że dinozaury nie wyginęły
Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
miałam na ustnym pytania z literatury i kultury.. no i trafiłam na pytanie o swojego ulubionego reżysera, czy jakoś tak no i pocisnęłam o "Przełamując fale" i "Tańcząc w ciemnościach"..
komisja trochę się zdziwiła, ale pozytywnie
Uwielbiam "Tańcząc w ciemnościach", ale zdołował mnie, bo akurat leciała mi wtedy wada wzroku... Obecnie mam -5D.
Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
ja odpisałam na 2 maile, poczytałam książkę, zrobiłam makaron ze szpinakiem, pieczarkami i sosem carbonara no i też póki co nie tknęłam zagadnień.. ehhh
Obcięłam i pomalowałam pazury u stóp na krwistą czerwień Umyłam włoski, zaraz wyprostuję przed dzisiejszym wyjściem do teatru ze Słodziakiem.
Robię prosty obiadek (ziemniaki gotowane w papryce i koperku, jajko sadzone, pomidor w ziołach), bo za gorąco na stanie nad garami. Prawie nic ostatnio nie gotuję, ale wstyd...
A potem posegreguję ubrania w szafach, bo wylatują. A nie mam w czym chodzić
Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
aaa no właśnie taka niby wściekła byłam na niego cały dzień, ale oczywiście się zobaczyliśmy już pod wpływem % to od razu zaczęłam się do niego kleić
I nie jesteś już wściekła?
Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
na dodatek jeszcze taką wtope zrobiłam jak już wracaliśmy że głowa mala... podałam złą nazwę ulicy taksówkarzowi i prawie wywiózł nas na drugi koniec krakowa. I wyszlo że nawet nie wiem gdzie mieszkam
Jak na Prądnik Czerwony, to zapraszam
Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
mialam tam też sporo starych smsów, jeszcze wymienionych z eksem itd... nie chciała bym żeby to przeczytał...
Myślę, że jest na tyle mądry, że zrozumie, że to prehistoryczne smsy i masz to dawno za sobą. Skasuj jak odzyskasz.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:29   #1345
Flanelka_
Raczkowanie
 
Avatar Flanelka_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 478
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Ja od zawsze miałam kota, kocham koty i będę miała kota, z facetem czy bez:P.
Flanelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:37   #1346
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To dobrze, że się skończyło. Co z tego, że bywało pięknie - po co inwestować długoterminowo w brak komfortu w związku?

To nie miłość, to złudzenie, sentymenty...
Kochasz to, co podpowiada Ci mózg, z nie jego, jakim jest.
jak dobrze przeczytać takie rzeczy w chwili zwątpienia...dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
zverka to świetnie Ja tez mam nadzieje, że jestem wyleczona, a nie wmawiam to sobie.

Dzisiaj ide na impreze na której będzie ex.
Powodzenia Ja tez myslałam, że jestem wyleczona, nawet ost byłam zawiedziona że go nie spotkałam na imprezie, a wystarczyło wczoraj zobaczyć 2 jego komentarze na fb i runął cały mój spokój


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Obecnie mam -5D.

Obcięłam i pomalowałam pazury u stóp na krwistą czerwień
Też jestem ślepa Dobrze, że są soczewki kontaktowe...

Zawsze mam paznokcie u stóp pomalowane na czerwono
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:54   #1347
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

blueone ja widziałam ostatnio jego zdjęcia jak tańczy z jakąś czarnulka w klubie. W sumie przez przypadek. Nie ruszyło mnie to.
Od czwartku mamy ze sobą kontakt - nie rusza mnie to.

Jest szansa.
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:56   #1348
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Haha ja też mam krwistą czerwień u stóp! I dwa koty :P
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 16:11   #1349
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

A z kotem było tak, że sam przyszedł. Taka przyblęda. chyba wyczuł
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 16:16   #1350
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jak się cieszę, że dinozaury nie wyginęły


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Obcięłam i pomalowałam pazury u stóp na krwistą czerwień
Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość

Zawsze mam paznokcie u stóp pomalowane na czerwono
ja mam ciemny róż.. heheh...
a coooo !
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..

niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.