Co zamiast ziemiakow? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-02, 11:08   #31
maly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 265
Wyślij wiadomość przez ICQ do maly GG do maly Wyślij wiadomość przez Yahoo do maly
Re: Co zamiast ziemiakow?

raczej wszedzie, czyli nigdzie

poszukaj po supermarketach najlepiej tam najtanszybedzie albo w sklepach ze zdrowa zywnoscia cena jest rozna od tego czy sypki czy w woreczkach itp
wsumie to tak od 5 do 20zl moze kosztowaqc zalezy gdize znajdziesz
p.s. za firme trzeba placic %-) dlatego najelpiej do duuuzych hipermark.
maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 11:08   #32
maly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 265
Wyślij wiadomość przez ICQ do maly GG do maly Wyślij wiadomość przez Yahoo do maly
Re: Co zamiast ziemiakow?

raczej wszedzie, czyli nigdzie

poszukaj po supermarketach najlepiej tam najtanszybedzie albo w sklepach ze zdrowa zywnoscia cena jest rozna od tego czy sypki czy w woreczkach itp
wsumie to tak od 5 do 20zl moze kosztowaqc zalezy gdize znajdziesz
p.s. za firme trzeba placic %-) dlatego najelpiej do duuuzych hipermark.
maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 11:21   #33
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Co zamiast ziemiakow?

W każdym Geancie jest po 4 zł pół kilo i stoi obok normalnego ryżu. [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 11:21   #34
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Co zamiast ziemiakow?

W każdym Geancie jest po 4 zł pół kilo i stoi obok normalnego ryżu. [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 11:53   #35
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: Co zamiast ziemiakow?

mam pytanko jeszcze odnośnie ciemnego makaronu, jaki jest w samku, widziałam wczoraj w krakchemi ale tak dziwnie wyglądał, że stchórzyłam i nie kupiłam...
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 11:53   #36
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: Co zamiast ziemiakow?

mam pytanko jeszcze odnośnie ciemnego makaronu, jaki jest w samku, widziałam wczoraj w krakchemi ale tak dziwnie wyglądał, że stchórzyłam i nie kupiłam...
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 13:35   #37
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: Co zamiast ziemiakow?

A ja mam w nosie diety. Jeść wszystko, ale z umiarem!!!! Ja wsuwam makaron z pesto zielonym (ekstrakt bazylia, czosnek, cos fajnie chrząśżczącego pod ząbkami, oliwka). Polecam. najlepsza dieta to jedzenie z umiarem. Nikt mnie nie przekona do diet.
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-02, 13:35   #38
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: Co zamiast ziemiakow?

A ja mam w nosie diety. Jeść wszystko, ale z umiarem!!!! Ja wsuwam makaron z pesto zielonym (ekstrakt bazylia, czosnek, cos fajnie chrząśżczącego pod ząbkami, oliwka). Polecam. najlepsza dieta to jedzenie z umiarem. Nikt mnie nie przekona do diet.
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 06:49   #39
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Co zamiast ziemiakow?

Zawsze możesz zrobić eksperyment, bo ten makaron, w końcu makabrycznie drogi nie jest [img]icons/icon7.gif[/img] Pozatym(jeśli Ci to pomoże [img]icons/icon12.gif[/img] ) mi smakuje i to bardzo [img]icons/icon10.gif[/img] i bardzo ładnie wygląda z kolorowymi warzywami [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 06:49   #40
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Co zamiast ziemiakow?

Zawsze możesz zrobić eksperyment, bo ten makaron, w końcu makabrycznie drogi nie jest [img]icons/icon7.gif[/img] Pozatym(jeśli Ci to pomoże [img]icons/icon12.gif[/img] ) mi smakuje i to bardzo [img]icons/icon10.gif[/img] i bardzo ładnie wygląda z kolorowymi warzywami [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 06:53   #41
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Co zamiast ziemiakow?

[img]icons/icon10.gif[/img] Widzisz, tyle, że każdy z nas jest na diecie [img]icons/icon7.gif[/img] , bo dieta to nie tylko odchudzanie, ale każdy sposób odzywiania [img]icons/icon7.gif[/img] Twój akurat polega na konktrolowaniu ilości przyjmowanego jedzenia (i zaręczam Ci, że na kontroli tego co jesz także, tylko widocznie masz już dobre przyzwyczajenia [img]icons/icon7.gif[/img] Założe się np, że nigdy Twój dzień nie wygląda tak -śniadanie-2x snickers, II śniadanie twix, obiad 3x mars, kolacja bounty. To też jest kontrola ilości i na takiej diecie się nie przytyje, ale jakość pozostawia do życzenia). Po prostu Ty już jesteś przekonana do diety-racjonalnej diety [img]icons/icon7.gif[/img] I dobrze [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-03, 06:53   #42
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Co zamiast ziemiakow?

[img]icons/icon10.gif[/img] Widzisz, tyle, że każdy z nas jest na diecie [img]icons/icon7.gif[/img] , bo dieta to nie tylko odchudzanie, ale każdy sposób odzywiania [img]icons/icon7.gif[/img] Twój akurat polega na konktrolowaniu ilości przyjmowanego jedzenia (i zaręczam Ci, że na kontroli tego co jesz także, tylko widocznie masz już dobre przyzwyczajenia [img]icons/icon7.gif[/img] Założe się np, że nigdy Twój dzień nie wygląda tak -śniadanie-2x snickers, II śniadanie twix, obiad 3x mars, kolacja bounty. To też jest kontrola ilości i na takiej diecie się nie przytyje, ale jakość pozostawia do życzenia). Po prostu Ty już jesteś przekonana do diety-racjonalnej diety [img]icons/icon7.gif[/img] I dobrze [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 09:07   #43
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Jeść mało i wolno, ot co?

W ubiegłym roku trochę się głodziłam i przyznam, że zrzuciłam 10 kilo. Ale jadłam jogurt, zupę i nic więcej, bo zasuszyłam się i nie odczuwałam głodu.Cięzko utrzymać się w ryzach np. ze słodyczami. Jak sobie postawię całkowity zakaz, jest w miare dobrze, ale jak juz się przełamię i zjem choć odrobinkę to kioniec, wciaz je pożeram. Teraz robie tak, że dwa dni pożeram, a dwa kolejne staram się ich nie jeść.Jak wybieram Grześka, to już bez czekolady. Ale generalnie jem wszystko. Najgorzej, że przez cały dzień coś tam podjem rano i okolo 12, a najbardziej głodna jestem po przyjściu z pracy po 18.I najadam się oczywiście. Poza tym wciąż walcze z szybkim jedzeniem. To straszne, ale nie umiem sie tego oduczyć. A wtedy mózg z opóźnieniem przyjmuje impuls o najedzeniu i przez to wciąż jem, bo jestem nienajedzona.
Muszę kupić sobie błonnik tak zachwalany przez wszystkich.
PS. najgorzej to juz mi się chce jeść po jabłku. macie to samo?
Luloo
A dziewczyny....wciąż wydaje mi sie, że tyje, ale dzięki czerwonej herbacie moja waga stoi w miejscu wciaż.
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 09:07   #44
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Jeść mało i wolno, ot co?

W ubiegłym roku trochę się głodziłam i przyznam, że zrzuciłam 10 kilo. Ale jadłam jogurt, zupę i nic więcej, bo zasuszyłam się i nie odczuwałam głodu.Cięzko utrzymać się w ryzach np. ze słodyczami. Jak sobie postawię całkowity zakaz, jest w miare dobrze, ale jak juz się przełamię i zjem choć odrobinkę to kioniec, wciaz je pożeram. Teraz robie tak, że dwa dni pożeram, a dwa kolejne staram się ich nie jeść.Jak wybieram Grześka, to już bez czekolady. Ale generalnie jem wszystko. Najgorzej, że przez cały dzień coś tam podjem rano i okolo 12, a najbardziej głodna jestem po przyjściu z pracy po 18.I najadam się oczywiście. Poza tym wciąż walcze z szybkim jedzeniem. To straszne, ale nie umiem sie tego oduczyć. A wtedy mózg z opóźnieniem przyjmuje impuls o najedzeniu i przez to wciąż jem, bo jestem nienajedzona.
Muszę kupić sobie błonnik tak zachwalany przez wszystkich.
PS. najgorzej to juz mi się chce jeść po jabłku. macie to samo?
Luloo
A dziewczyny....wciąż wydaje mi sie, że tyje, ale dzięki czerwonej herbacie moja waga stoi w miejscu wciaż.
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 11:29   #45
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

oooo ja też piję czerwoną [img]icons/icon7.gif[/img]
z praktyki wiem, że herbatka czerwona pomaga w utrzymaniu ładnej sylwetki tylko nie miałam pojęcia że odzwyczaję się od kawy [img]icons/icon21.gif[/img] od kilku dni z dania na dzień przestałam pić kawę [img]icons/icon7.gif[/img] wstaję 5,6 rano, idę spać koło 11,12 i cały dzień bez kawy, jestem z siebie dumna,bo zwykle kończyło się na 5 filiżankach....

tylko muszę omijać Pożegnanie z Afryką [img]icons/icon22.gif[/img] buuuu
[img]icons/icon40.gif[/img]
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 11:29   #46
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

oooo ja też piję czerwoną [img]icons/icon7.gif[/img]
z praktyki wiem, że herbatka czerwona pomaga w utrzymaniu ładnej sylwetki tylko nie miałam pojęcia że odzwyczaję się od kawy [img]icons/icon21.gif[/img] od kilku dni z dania na dzień przestałam pić kawę [img]icons/icon7.gif[/img] wstaję 5,6 rano, idę spać koło 11,12 i cały dzień bez kawy, jestem z siebie dumna,bo zwykle kończyło się na 5 filiżankach....

tylko muszę omijać Pożegnanie z Afryką [img]icons/icon22.gif[/img] buuuu
[img]icons/icon40.gif[/img]
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 11:37   #47
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

Mam nadzieje, że pilnujesz, by nie zalewać wrzątkiem czerwonej.Ja wciąż kocham kawę, ale teraz tylko z mlekiem. Zasypiam i wstaję podobnie jak ty.
Nie lubie natomiast wody mineralnej, o brrr. Nigdy nie naucze sie jej pic. Okropieństwo.
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 11:37   #48
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

Mam nadzieje, że pilnujesz, by nie zalewać wrzątkiem czerwonej.Ja wciąż kocham kawę, ale teraz tylko z mlekiem. Zasypiam i wstaję podobnie jak ty.
Nie lubie natomiast wody mineralnej, o brrr. Nigdy nie naucze sie jej pic. Okropieństwo.
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 12:31   #49
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

przyznam się szczerze, że mało wiem o prawidłowym zaparzaniu czerwonej herbaty...i na pewno zdarza mi się zalać wrzątkiem [img]icons/icon9.gif[/img] możesz mi przybliżyć temat?

a wracając do wody,uwielbiam i piję dużo...niestety trochę kłopotliwe jest następsto picia- strasznie często biegam do toalety.....
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-03, 12:31   #50
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

przyznam się szczerze, że mało wiem o prawidłowym zaparzaniu czerwonej herbaty...i na pewno zdarza mi się zalać wrzątkiem [img]icons/icon9.gif[/img] możesz mi przybliżyć temat?

a wracając do wody,uwielbiam i piję dużo...niestety trochę kłopotliwe jest następsto picia- strasznie często biegam do toalety.....
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 12:45   #51
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

Po prostu nie powinno sie jej zalewać wrzątkiem. Poczekać około 3-5 minutek, zeby ostygla troszkę.Ja praktykuje też dolewki
Luloo
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 12:45   #52
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

Po prostu nie powinno sie jej zalewać wrzątkiem. Poczekać około 3-5 minutek, zeby ostygla troszkę.Ja praktykuje też dolewki
Luloo
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 12:59   #53
maly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 265
Wyślij wiadomość przez ICQ do maly GG do maly Wyślij wiadomość przez Yahoo do maly
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

a w jakich ilosciach i odstepach czasu pijasz ta wode ze tak latasz siusiu
maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 12:59   #54
maly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 265
Wyślij wiadomość przez ICQ do maly GG do maly Wyślij wiadomość przez Yahoo do maly
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

a w jakich ilosciach i odstepach czasu pijasz ta wode ze tak latasz siusiu
maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 13:46   #55
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

mmm od rana 3 szklanki herbaty i półtorej butelki Alfreda,czyli 0,33 +1/2 mmm na razie tyle...

przewiduję jeszcze około półlitra wody mineralnej chyba że pójdę na aerobik, będzie więcej....no i herbatki 2 może 3??

mmm czy to dużo czy mało [img]icons/icon21.gif[/img] ???
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 13:46   #56
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

mmm od rana 3 szklanki herbaty i półtorej butelki Alfreda,czyli 0,33 +1/2 mmm na razie tyle...

przewiduję jeszcze około półlitra wody mineralnej chyba że pójdę na aerobik, będzie więcej....no i herbatki 2 może 3??

mmm czy to dużo czy mało [img]icons/icon21.gif[/img] ???
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 13:47   #57
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

nie ma odsępów czasu tzn wypiję herbatkę robię następną.... i tak caaaały dzień.... [img]icons/icon7.gif[/img] nałóg
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 13:47   #58
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

nie ma odsępów czasu tzn wypiję herbatkę robię następną.... i tak caaaały dzień.... [img]icons/icon7.gif[/img] nałóg
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 14:43   #59
maly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 265
Wyślij wiadomość przez ICQ do maly GG do maly Wyślij wiadomość przez Yahoo do maly
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

i moze tu tkwi twoj bald ;-p
lepiej mic malo a czesto jak duzo i za jednym zamachem
naucz sie pic hmm co 30-40 ok. 200-250ml plynow woda, ta herbatka itp itd

a to co wypijesz na aerobiku nielicz bo i tak przeleci przez ciebie
maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 14:43   #60
maly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 265
Wyślij wiadomość przez ICQ do maly GG do maly Wyślij wiadomość przez Yahoo do maly
Re: Jeść mało i wolno, ot co?

i moze tu tkwi twoj bald ;-p
lepiej mic malo a czesto jak duzo i za jednym zamachem
naucz sie pic hmm co 30-40 ok. 200-250ml plynow woda, ta herbatka itp itd

a to co wypijesz na aerobiku nielicz bo i tak przeleci przez ciebie
maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.