Moc pozytywnego myślenia - część II - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-11, 09:56   #3511
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Dobryj deń! Dobryj deń! Czy można się dołączyć do grona optymistek?
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 10:01   #3512
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

ze mną jest tak, że w każdym moge zaszczepić pozytywne myślenie, wspieram, zawsze pokazuję lepsza stronę...nawet gdy jest bardzo źle. ludzie mnie tak odbierają...ale sama chyba na sobie tego zastosowac nie potrafię.
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 12:20   #3513
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Normalnie
po prostu trzeba spróbować się przestawić i trwać w tym mimo okoliczności.
O tak święte słowa, jak już się człowiek przyzwyczai to pozytywne myślenie jest naturalne.

Cytat:
Napisane przez PastelowaKredka Pokaż wiadomość
Dobryj deń! Dobryj deń! Czy można się dołączyć do grona optymistek?
Oczywiście

Ostatnio pisałyście, czy można przyciągnąć drugą osobę, to ja tak w tym temacie . Wczoraj wymyśliłam, że chciałabym spotkać dziś jednego faceta, ale oczywiście wiedziałam, że przecież to niemożliwe, no bo niby jak, czy taki przypadek jest możliwy? Nie muszę chyba pisać jak bardzo się zdziwiłam i ucieszyłam, kiedy przejeżdżając przez jego stację zobaczyłam go. Całą drogę się tylko modliłam żeby tylko przypadkiem na przystanku nie przyszło mi do głowy, że boje do niego podejść , ale niepotrzebnie, bo on do mnie podszedł, jaki on jest słodki . Drugi raz już mi się z nim tak udało, jestem czarownicą , ale to wiem akurat od dawna .
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 12:40   #3514
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
ale niepotrzebnie, bo on do mnie podszedł, jaki on jest słodki . Drugi raz już mi się z nim tak udało, jestem czarownicą , ale to wiem akurat od dawna .
umowiliście się?
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 12:52   #3515
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
umowiliście się?
Nie no tak dobrze to nie ma
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 12:55   #3516
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
Nie no tak dobrze to nie ma
opowiedz więcej
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 13:10   #3517
malenka94
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 917
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Witajcie .
Może odrazu napiszę jestem pesymistką oraz czarnowidzem.Jestem nieśmiała, poczucie własnej wartości równa się zero.Mój świat widzę zawsze w czarnych kolorach, niekiedy w jaśniejszejszych ale to jest już rzadkość.Staram się myśleć pozytwnie, raczej tego nie robię bo nie mam..hmm, odwagi ?
MAm 17 lat, moje życie w gimnazjum było koszmarem.Nadal to wszystko pamiętam, rozpamiętuję.Eh, taka moja natura.Zawsze wracam do tego co było..To w skrócie.Mogłabym więcej napisać ale zajęło by mi to czasu.
Od roku próbuje się zmienić.Ciężko mi jest.Nie daje rady.Robię dwa roku do przodu, potem coś się stanie- jeden krok do tyłu.Już nie wiem co o tym myśleć.Jestem nieśmiała, nie akceptuję siebie, nawet inne osoby....Chodzę do psychologa, troszkę mi pomógł.
Teraz postawiłam zmienić nastawienie do życia.Ściągnęłam dużo ebooków.Ściągnęłam przede wszystkim Sekret Rhondy Byrne, Potęga podświadomości Murphego.To ostatnią zaczęła czytać.I doszło do mnie że wszystko ode mnie zależy, że powinnam pozytwnie myśleć.A ja zawsze nakręcam się że będzie źle.Już nie wiem co mam zrobić, żeby pozbyć się tego wszystkiego.
__________________




skoliotyczka po operacji ze słabą psychiką


akceptuję siebie

zmieniam nastawienie



Nikt nie wie jaka jestem samotna...
Nikt...
Nikt nie rozumie co ja czuję...
malenka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 13:33   #3518
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
opowiedz więcej
E tam, nie ma co, po prostu sobie pogadaliśmy półgodziny, w większości o studiach. Ale muszę przyznać, że co jak co, ale przystojny to on jest, no i miły też .

Cytat:
Napisane przez malenka94 Pokaż wiadomość
Witajcie .
Może odrazu napiszę jestem pesymistką oraz czarnowidzem.Jestem nieśmiała, poczucie własnej wartości równa się zero.Mój świat widzę zawsze w czarnych kolorach, niekiedy w jaśniejszejszych ale to jest już rzadkość.Staram się myśleć pozytwnie, raczej tego nie robię bo nie mam..hmm, odwagi ?
MAm 17 lat, moje życie w gimnazjum było koszmarem.Nadal to wszystko pamiętam, rozpamiętuję.Eh, taka moja natura.Zawsze wracam do tego co było..To w skrócie.Mogłabym więcej napisać ale zajęło by mi to czasu.
Od roku próbuje się zmienić.Ciężko mi jest.Nie daje rady.Robię dwa roku do przodu, potem coś się stanie- jeden krok do tyłu.Już nie wiem co o tym myśleć.Jestem nieśmiała, nie akceptuję siebie, nawet inne osoby....Chodzę do psychologa, troszkę mi pomógł.
Teraz postawiłam zmienić nastawienie do życia.Ściągnęłam dużo ebooków.Ściągnęłam przede wszystkim Sekret Rhondy Byrne, Potęga podświadomości Murphego.To ostatnią zaczęła czytać.I doszło do mnie że wszystko ode mnie zależy, że powinnam pozytwnie myśleć.A ja zawsze nakręcam się że będzie źle.Już nie wiem co mam zrobić, żeby pozbyć się tego wszystkiego.
Czytaj książki i wreszcie uwierzysz, że wszytko zależy od Ciebie. Też kiedyś byłam nieśmiała, nie wierzyłam w siebie, ale teraz się to zmieniło, nie jestem już nieśmiała, wiem, że mogę wszystko i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Musisz w to uwierzyć, przestań się zamartwiać niepotrzebnie, bo jeśli tylko chcesz to wszystko będzie dobrze .
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 18:34   #3519
malenka94
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 917
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Wiem, wszystko zależy ode mnie. Nie potrafię zrobić tego małego kroczka, po którym dalej będę robiła postępy..
__________________




skoliotyczka po operacji ze słabą psychiką


akceptuję siebie

zmieniam nastawienie



Nikt nie wie jaka jestem samotna...
Nikt...
Nikt nie rozumie co ja czuję...
malenka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 18:37   #3520
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
Ostatnio pisałyście, czy można przyciągnąć drugą osobę, to ja tak w tym temacie . Wczoraj wymyśliłam, że chciałabym spotkać dziś jednego faceta, ale oczywiście wiedziałam, że przecież to niemożliwe, no bo niby jak, czy taki przypadek jest możliwy? Nie muszę chyba pisać jak bardzo się zdziwiłam i ucieszyłam, kiedy przejeżdżając przez jego stację zobaczyłam go. Całą drogę się tylko modliłam żeby tylko przypadkiem na przystanku nie przyszło mi do głowy, że boje do niego podejść , ale niepotrzebnie, bo on do mnie podszedł, jaki on jest słodki . Drugi raz już mi się z nim tak udało, jestem czarownicą , ale to wiem akurat od dawna .
Ja mam tak często tylko, że u mnie to działa tak jakby w druga stronę... bo często kiedy modlę się, żeby nie spotkać danej osoby (żeby jakoś jej uniknąć) to ona się pojawia... Straszne to jest
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 13:09   #3521
malenka94
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 917
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Co myślicie o Potędze podświadomości Murphego ?
__________________




skoliotyczka po operacji ze słabą psychiką


akceptuję siebie

zmieniam nastawienie



Nikt nie wie jaka jestem samotna...
Nikt...
Nikt nie rozumie co ja czuję...
malenka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 15:24   #3522
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Hej Podczytuję Was często, ale jakoś nie mam nic ciekawego do napisania Mam wakacje, dorabiam sobie i dobrze, bo chyba bym się zanudziła. Więc nie mam za dużo wolnego czasu, niemal codziennie praca, nawet w weekendy.
Staram się każdego dnia myśleć pozytywnie, przyciągac pozytywne rzeczy Ściskam Was mocno kochane. Widzę, że stary skład pozostał plus nowe osóbki się pojawiły
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 16:43   #3523
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez malenka94 Pokaż wiadomość
Co myślicie o Potędze podświadomości Murphego ?
warto przeczytać
Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Hej Podczytuję Was często, ale jakoś nie mam nic ciekawego do napisania Mam wakacje, dorabiam sobie i dobrze, bo chyba bym się zanudziła. Więc nie mam za dużo wolnego czasu, niemal codziennie praca, nawet w weekendy.
Staram się każdego dnia myśleć pozytywnie, przyciągac pozytywne rzeczy Ściskam Was mocno kochane. Widzę, że stary skład pozostał plus nowe osóbki się pojawiły
i dobrze, że dorabiasz. Grosz potrzebny, a czas dobrze spożytkowany
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:21   #3524
vBudyn
Raczkowanie
 
Avatar vBudyn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 104
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Też jestem pesymistką, w najlepszym wypadku zdarza mi się myśleć realnie. Optymizm? Rzadkość, choć staram się jak mogę. U mnie jest po prostu taka bariera, która nie pozwala mi się optymalnie cieszyć z tego, co dobre, ze strachu, że to zniknie, że to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Taki figiel, który podświadomie płatam sama sobie. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Wydaje mi się, że wzięło się to z tego, że ilekroć wydarzyło się w moim życiu coś naprawdę dobrego, zaraz potem przychodził jeszcze silniejszy moment tego mniej pozytywnego i teraz boję się przyznać przed sobą, że coś strasznie mnie cieszy. Chciałabym móc się tego pozbyć i w zasadzie w porównaniu z tym, co było kilka lat temu, a teraz, to i tak jest lepiej, ale do pozytywnego myślenia jeszcze mi daleko...
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - gdzie tylko zechcą
vBudyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:48   #3525
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez vBudyn Pokaż wiadomość
Też jestem pesymistką, w najlepszym wypadku zdarza mi się myśleć realnie. Optymizm? Rzadkość, choć staram się jak mogę. U mnie jest po prostu taka bariera, która nie pozwala mi się optymalnie cieszyć z tego, co dobre, ze strachu, że to zniknie, że to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Taki figiel, który podświadomie płatam sama sobie. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Wydaje mi się, że wzięło się to z tego, że ilekroć wydarzyło się w moim życiu coś naprawdę dobrego, zaraz potem przychodził jeszcze silniejszy moment tego mniej pozytywnego i teraz boję się przyznać przed sobą, że coś strasznie mnie cieszy. Chciałabym móc się tego pozbyć i w zasadzie w porównaniu z tym, co było kilka lat temu, a teraz, to i tak jest lepiej, ale do pozytywnego myślenia jeszcze mi daleko...
Też tak kiedyś miałam, jak spotkało mnie coś dobrego, wiedziałam, że co z tego skoro niedługo wydarzy się coś takiego, że pożałuję tego, że się cieszyłam, ale przestałam tak myśleć, nie zauważałam tego i już takie coś mnie nie spotyka
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:32   #3526
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Widzę, że sporo nowych osób pojawiło się na naszym wątku. To m.in. dla Was powstała lista polecanych przez nas tytułów w pierwszym poście. Są to książki, które warto przeczytać.

Podobnie jak Bitter niewiele się udzielam, ponieważ niczego nie mam do powiedzenia (a to dziwne ). Nie dzieje się u mnie nic specjalnego i przyznam się szczerze, że trochę zaniedbałam PP. Semestr udało mnie się zaliczyć bez przeszkód o czym Wam pisałam, teraz skupiam się na szukaniu pokoju, a poza tym to słodko leniuchuję i zbijam bąki za ostatnią wypłatę. Zanim ją dostałam myślałam o tym, że może szef byłby na tyle łaskaw, że dałby premię na koniec i faktycznie, na do widzenia dostałam wypłatę ekstra, co oczywiście bardzo mnie ucieszyło. Poniekąd PP jako tako u mnie funkcjonuje, bo nie daję zaprzątać sobie głowy totalnie negatywnymi myślami, ale mimo wszystko, nie skupiam się na tym tak jak kiedyś.
Od czasu do czasu chodzę na basen lub saunę, jednak nadal nie zajmuję się czymś na tyle konstruktywnym co pochłaniałoby dużą ilość mojego czasu i dawało satysfakcję, a obiecałam sobie, że w wakacje zrobię coś ze sobą i zajmę się czymś interesującym.
W planach był blog prowadzony razem z kumpelą, ale pomysł ucichł, chyba głównie dlatego, że mamy nieco sprzeczne wyobrażenia co do tego jak miałby on wyglądać.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:24   #3527
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

klaa brawo za rozpoczęcie bloga

A ja Wam opowiem co dziś wpłynęło na zmianę mojego nastroju. Wróciłam z pracy jakaś zła...nie wiem.... Zjadłam pizzę z Biedronki (pychota). Wielka strasznie i zaraz wyrzuty sumienia, bo obżerałam się dziś cały dzień. Polożyłam się, wzięłam 3 głebokie oddechy i ruszyłam tyłek. Wyszłam na rower. Jeździłam jak wariatka (bo pizza dała mi dużo energii) )wróciłam po 2 h, i mam w planach jesczce zrobić coś tylko dla siebie - obejże film i pójdę się upiększać.

Może i to są śmieszne sprawy...ale wiem jedno. Gdybym tak siedziała rozgoryczona z tym napchanym brzuchem, pełna wyrzutów sumienia.....mój nastrój byłby słaby aż do zaśnięcia.A tak..mam siłę i enęrgię na COŚ jeszcze dla siebie
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:24   #3528
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

oj, u mnie też jakoś tak... bez szaleństw
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:38   #3529
agusiatko17
Raczkowanie
 
Avatar agusiatko17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 116
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Hej hej! I ja chciałabym się przyłączyć do grona optymistek Sama staram się nią być dopiero od niedawna Zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenie w moim życiu Tak się składa, że skłoniło mnie do przeczytania "Sekretu". No i? Myślę codziennie i intensywnie a tu nic... I tak zaczęłam się zastanawiać, czy pomimo tego że bardzo czegoś chcemy i staramy się to "przyciągnąć" myślami to jeśli nie jest nam pisane czy "dane" to i tak tego nie otrzymamy? Bo w sumie czas mija, okazja zdarza się codziennie a TEGO O CZYM MYŚLĘ jak nie było tak nie ma
__________________
‎"Każdego ranka otrzymujemy kredyt w wysokości 86400 sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień; to, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj..."
agusiatko17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 21:50   #3530
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez agusiatko17 Pokaż wiadomość
Bo w sumie czas mija, okazja zdarza się codziennie a TEGO O CZYM MYŚLĘ jak nie było tak nie ma
cierpliwości. Nikt nie mówi, że teraz, zaraz. I nikt nie mówił, że nie jest nam dane. Jest, będzie, ale czasem trzeba troszkę dać od siebie....cięzko mi powiedzieć, bo nie wiem o czym aktualnie myślisz.
Przykład:
-myślisz o jakimś chłopaku...myślisz, myślisz, a on nic.. A może trzeba poznać jego znajomych? a moze trzeba się bardziej postarać o swój wygląd...zadbać o siebie, a może trzeba wykonać jakiś ruch, np. uśmiechnąć się do niego....
- myślisz o np. drogiej biżuterii. Dwie opcje- marzysz, ale odkładasz pieniądze na nią i po kilku latach/miesiącach/tygodniach jest Twoja (bo np.jest zniżka i zdobywasz ją korzystniej), lub perswadujesz komuś, że o niej marzysz. I dostajesz w prezencie.

Grunt to wierzyć, ze MOŻna. Działać do przodu i uzbroić się w cierpliwość
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:53   #3531
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Wyszłam na rower. Jeździłam jak wariatka (bo pizza dała mi dużo energii) )wróciłam po 2 h, i mam w planach jesczce zrobić coś tylko dla siebie - obejże film i pójdę się upiększać.

Może i to są śmieszne sprawy...ale wiem jedno. Gdybym tak siedziała rozgoryczona z tym napchanym brzuchem, pełna wyrzutów sumienia.....mój nastrój byłby słaby aż do zaśnięcia.A tak..mam siłę i enęrgię na COŚ jeszcze dla siebie
Jazda rowerem jest fanatastyczna! Zawsze poparwia mi się humor jak się wyszaleję na dwóch kółkach. Dzisiaj na przykład... tak intesywnie jechałam, że prawie odpadło mi siodełko... Dobrze, że zawsze mam przy sobie regulowany klucz, to od razu zreperowałam

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiatko17 Pokaż wiadomość
Tak się składa, że skłoniło mnie do przeczytania "Sekretu".
Dostanę taką ksiązkę w Bibliotece Miejskiej?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Grunt to wierzyć, ze MOŻna. Działać do przodu i uzbroić się w cierpliwość
Niby to tylko dwa zdania, ale jakoś mnie napełniły taką dodatkową energią
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:13   #3532
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez agusiatko17 Pokaż wiadomość
Hej hej! I ja chciałabym się przyłączyć do grona optymistek Sama staram się nią być dopiero od niedawna Zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenie w moim życiu Tak się składa, że skłoniło mnie do przeczytania "Sekretu". No i? Myślę codziennie i intensywnie a tu nic... I tak zaczęłam się zastanawiać, czy pomimo tego że bardzo czegoś chcemy i staramy się to "przyciągnąć" myślami to jeśli nie jest nam pisane czy "dane" to i tak tego nie otrzymamy? Bo w sumie czas mija, okazja zdarza się codziennie a TEGO O CZYM MYŚLĘ jak nie było tak nie ma
Chodzi o faceta?

Słuchaj, bo to jest tak jak napisała Ci Akcencik. Musisz uzbroić się w cierpliwość, a co więcej, ZAPOMNIEĆ o tym, czego chcesz. Pewnie to brzmi dla Ciebie nieco abstrakcyjnie i bez sensu, ale w Sekrecie jest pewna rada, która mniej więcej brzmi: "pomyśl, poproś, zapomnij". Chodzi o to, aby nie koncentrować stu procent swoich myśli na jednym, ponieważ to jak na złość się nie zdarzy, gdy chcemy czegoś desperacko, teraz, już.

Jeżeli chodzi o chłopaka to mogę Ci powiedzieć, że od jakiegoś czasu nieustannie natykam się na jednego faceta. Najpierw spotkaliśmy się w klubie, w którym często bywam, zauważyłam, że mnie obserwuje, raz do mnie podszedł, a po jakimś czasie zaczęliśmy przypadkiem wpadać na siebie na mieście. I tak w zeszłym tygodniu widziałam go trzy razy, a niby Wrocław to duże miasto. Akurat wtedy świadomie prosiłam los, żebyśmy się spotkali, potem zajęta byłam swoimi sprawami i kompletnie nie myślałam o nim... I oczywiście musieliśmy się minąć na mieście, wymieniliśmy uśmiechy i poszliśmy dalej. Co za historia... Ciągle liczę, że znowu podejdzie
Cytat:
Napisane przez PastelowaKredka Pokaż wiadomość
Jazda rowerem jest fanatastyczna! Zawsze poparwia mi się humor jak się wyszaleję na dwóch kółkach. Dzisiaj na przykład... tak intesywnie jechałam, że prawie odpadło mi siodełko... Dobrze, że zawsze mam przy sobie regulowany klucz, to od razu zreperowałam

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------



Dostanę taką ksiązkę w Bibliotece Miejskiej?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------



Niby to tylko dwa zdania, ale jakoś mnie napełniły taką dodatkową energią
Ciężko stwierdzić, czy dostaniesz, ale myślę, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:28   #3533
agusiatko17
Raczkowanie
 
Avatar agusiatko17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 116
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez PastelowaKredka Pokaż wiadomość
Dostanę taką ksiązkę w Bibliotece Miejskiej?
Myślę że tak Chociaż ja specjalnie ją sobie kupiłam, żeby była tylko moja i żebym zawsze mogła sobie przypomnieć jak to pozytywnie myśleć

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość

Jeżeli chodzi o chłopaka to mogę Ci powiedzieć, że od jakiegoś czasu nieustannie natykam się na jednego faceta. Najpierw spotkaliśmy się w klubie, w którym często bywam, zauważyłam, że mnie obserwuje, raz do mnie podszedł, a po jakimś czasie zaczęliśmy przypadkiem wpadać na siebie na mieście. I tak w zeszłym tygodniu widziałam go trzy razy, a niby Wrocław to duże miasto. Akurat wtedy świadomie prosiłam los, żebyśmy się spotkali, potem zajęta byłam swoimi sprawami i kompletnie nie myślałam o nim... I oczywiście musieliśmy się minąć na mieście, wymieniliśmy uśmiechy i poszliśmy dalej. Co za historia... Ciągle liczę, że znowu podejdzie
Oby Ci się udało! A tak na marginesie, to oprócz TEGO czego chcę staram się myśleć o wszystkich rzeczach pozytywnie i póki co w swoim życiu spodziewam się wyłącznie dobrych i miłych rzeczy Dzięki temu na moim ryjku częściej pojawia się uśmiech, choć nie zawsze są do niego powody
__________________
‎"Każdego ranka otrzymujemy kredyt w wysokości 86400 sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień; to, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj..."
agusiatko17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:36   #3534
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez agusiatko17 Pokaż wiadomość
Myślę że tak Chociaż ja specjalnie ją sobie kupiłam, żeby była tylko moja i żebym zawsze mogła sobie przypomnieć jak to pozytywnie myśleć
Też bym tak zrobiła, ale niestety muszę ograniczać wszelkie wydatki... Z resztą... nawet jakbym chciała to i tak nie miałabym czym zapłacić

A właśnie na mojej skromnej półce z książkami dojrzałam "Potęga Podświadomości" J. Murphy'ego. Faktycznie pamiętam, że kiedyś próbowałam ją czytać... tyle lat kurzyła się jak nie w kartonie to na półce, przerzucana z kąta w kąt... muszę koniecznie jej to wynagrodzić, zaczynam jeszcze dziś i łączę się z Wami, Pozytywnie nastawione do życia Wizażanki! Dobrej nocy!

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiatko17 Pokaż wiadomość
Dzięki temu na moim ryjku częściej pojawia się uśmiech, choć nie zawsze są do niego powody
Najlepszy motyw jest jak ktoś się pyta: I co się cieszysz?/Z czego się cieszysz? Kiedy odpowiadam, że tak po prostu bez powodu, odpowiedź zazwyczaj jest mniej więcej taka: Ta, jasne...
I weź tu bądź uśmiechnięta...
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:43   #3535
agusiatko17
Raczkowanie
 
Avatar agusiatko17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 116
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez PastelowaKredka Pokaż wiadomość

A właśnie na mojej skromnej półce z książkami dojrzałam "Potęga Podświadomości" J. Murphy'ego. Faktycznie pamiętam, że kiedyś próbowałam ją czytać... tyle lat kurzyła się jak nie w kartonie to na półce, przerzucana z kąta w kąt... muszę koniecznie jej to wynagrodzić, zaczynam jeszcze dziś i łączę się z Wami, Pozytywnie nastawione do życia Wizażanki! Dobrej nocy!
Podobno jeszcze lepsza niż "Sekret" też mam zamiar ją przestudiować



Cytat:
Najlepszy motyw jest jak ktoś się pyta: I co się cieszysz?/Z czego się cieszysz? Kiedy odpowiadam, że tak po prostu bez powodu, odpowiedź zazwyczaj jest mniej więcej taka: Ta, jasne...
I weź tu bądź uśmiechnięta...
Ja zawsze mówię, że na płakanie przyjdzie jeszcze czas

Dobranoc dziewuszki
__________________
‎"Każdego ranka otrzymujemy kredyt w wysokości 86400 sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień; to, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj..."
agusiatko17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 20:28   #3536
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
klaa brawo za rozpoczęcie bloga
A dziękuję, dziękuję .

A ja dziś po pierwszym dniu praktyk i mój najważniejszy wniosek: zadziwia mnie jak łatwo przystosowuję się do nowej sytuacji (pomijam już to, że kiedyś to nie wiadomo jak bardzo bym się tym stresowała, a dziś nawet przez chwilę się tego nie bałam), ale po jakiś 15 minutach czułam się jakbym pracowała już od dawna, a nie pierwszy raz w życiu .
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 21:12   #3537
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

...... szukam pomysłu na siebie
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 22:28   #3538
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Dobry wieczór

Widzę że sporo nowych osób... U mnie nie wyobrazicie sobie, ale najlepiej na samopoczucie i pozytywne myślenie wpłynęła ostatnio książka jedz, módl się, kochaj , mimo że nie jest to przecież książka psychologiczna. A może też dzięki temu, bo nie czyta się jej z uczuciem "przeciez ja to wszystko wiem, tylko nie wiem jak to wcielić w życie"... I od tamtej pory jest naprawdę super. Pierwsza rzecz która tak mocno na mnie wpłynęła
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 22:54   #3539
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Widzę że sporo nowych osób... U mnie nie wyobrazicie sobie, ale najlepiej na samopoczucie i pozytywne myślenie wpłynęła ostatnio książka jedz, módl się, kochaj , mimo że nie jest to przecież książka psychologiczna. A może też dzięki temu, bo nie czyta się jej z uczuciem "przeciez ja to wszystko wiem, tylko nie wiem jak to wcielić w życie"... I od tamtej pory jest naprawdę super. Pierwsza rzecz która tak mocno na mnie wpłynęła
a ja oglądałam film o tym samym tytule. rzeczywiście mega pozytywny- polecam. za książkę też się zabiorę, bo zazwyczaj są lepsze od filmów
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 07:27   #3540
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez madziara_com Pokaż wiadomość
a ja oglądałam film o tym samym tytule. rzeczywiście mega pozytywny- polecam. za książkę też się zabiorę, bo zazwyczaj są lepsze od filmów
Też oglądałam film. Byłam zaraz o rozstaniu z chłopakiem. Film mnie nastroił pozytywnie. Pmaiętam, ze zaraz po filmie poszłam do emiku popatrzeć książki o sztuce medytacji....ale tylko na tym się skończyło
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.