Chorwacja - zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-13, 20:44   #631
emilia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 89
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Cytat:
Napisane przez dagmara90 Pokaż wiadomość
hej wybieram sie ze znajomymi 2 września do Chorwacji, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie. czytałam dużo o Makarskiej, że to fajne miejsce dla młodych ludzi. możecie powiedzieć coś więcej o tej miejscowości? czy ceny są przeażające, czy może porównywalne, jak w innych częściach Chorwacji? łatwo o nocleg? jakie jeszcze inne miejsca polecacie, gdzie życie nocne kwitnie?
Jeśli odpowiada Ci tłum ludzi, brak miejsca na plaży, zakorkowane ulice no i dyskoteki to Makarska jak najbardziej. Tłoczna, głośna w stylu naszych miejscowości Międzyzdroje, Łeba
emilia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 19:34   #632
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
chorwacja- autostop !!!

poszukujemy z koleżanką chętnych do autostopowej wycieczki do chorwacji
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 04:43   #633
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: chorwacja- autostop !!!

kiedy jedziecie?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 08:07   #634
Hana899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 114
Dot.: chorwacja- autostop !!!

jakieś szczegóły podaj
Hana899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 11:49   #635
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: chorwacja- autostop !!!

13 sierpnia planujemy busem jechać do wiednia busem, a potem z wiednia ( jakies 300 km) przez słowenię ruszyc do chorwacji. wyprawa ma potrwać ok 10.
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 13:05   #636
bbeatta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: chorwacja- autostop !!!

à propos Chorwacji gdzie warto się wybrać
chciałabym spędzić niezapomniane wakacje bez zgiełku ludzi, chciałabym pojechać na Chorwację bo jeszcze tam nie byłam .


Jakie miasto polecacie????
bbeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 12:25   #637
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

hej własnie zdecydowalismy z TŻtem ze wybieramy sie do horwacji. Myslimy o istrii lub poczatkowej dalmacji, bo bliżej więc mniejsze koszty za paliwo, ale nie potrafimy sie zdecydowac na konkretna miejscowość. Chcemy poszaleć na dyskotekach, popływac w krystalicznej wodzie oraz pozwiedzac urokliwe dzikie zakątki plaż i miast. Jaka miejscowośc polecacie?

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

jescze mam pytanie, moze troche głupie :p ile alkoholu mozna wywieźć z Chrowacji i przewieśc przez granice Austrii, słowenii i polski?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 22:32   #638
antenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Strzegom
Wiadomości: 24
GG do antenkaa
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

powiem szczerze byłam 3 razy w Chorwacji i odpowiem na niektóre pytania, proszę zadawać , tak nie ma tam zadnych komarow ja przynajmniej nigdy się nie spotkałam , są osy wgl. ale to czasami ale w ogóle owadrów brak. Warto zobaczyć wodospady Krka , Dubrownik,Makraska, wyspe Brać ,medjugorje ( tzreba zaopatrzyć się w wygodne obuwie, dużo wody ) warto też zobaczyć różne jeziora nie pamiętam nazwy, tak wode warto brać bo jest dość droga , można się dogadać niektórzy Chorwaci znają nawet dobrze polski i rozumieją co się do nich mówi , warto spróbować ryby grilowaniej a takich Chorwackich specjałów nie próbowałam.Warto też zaopatrzyć się w jakieś okulary podwodne bo można podziwiac piękne ryby , i na pewno butydo wody bo są kamienie )
antenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 13:49   #639
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Hej,
ja zamierzam wybrać się do Chorwacji na ok 2 tygodnie we wrześniu. Tylko nie chciałabym jechać samochodem ani autokarem. Możecie polecić jakieś miasteczko, gdzie będzie co pozwiedzać, będzie co robić wieczorkiem i jednocześnie będzie możliwość przemieszczania się do okolicznych miasteczek (jakiś dworzec autobusowy czy coś)?
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:05   #640
antenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Strzegom
Wiadomości: 24
GG do antenkaa
Dot.: chorwacja- autostop !!!

Polecam Dubrownik i Makarska ;p
antenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:07   #641
antenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Strzegom
Wiadomości: 24
GG do antenkaa
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Polecam Dubrownik i Makarską
antenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 16:13   #642
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

My z TZ prawdopodobnie jedziemy do Novalji. Poogladalam zdjęcia z imprez i sie napaliłam
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 17:20   #643
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: chorwacja- autostop !!!

Przez Słowenię jeszcze jakoś przejedziecie. Masa ludzi omija autostrady, ale w Chorwacji będzie ciężej. Tak stawiam. Tym niemniej powodzenia.

Bez zgiełku ludzi... Półwysep Peljesac.
Makarska to synonim zgiełku.
Dubrovnik to taka perła Chorwacji - do zwiedzania, niekoniecznie dłuższego pobytu.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 12:57   #644
bbeatta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: chorwacja- autostop !!!

Cytat:
Napisane przez antenkaa Pokaż wiadomość
Polecam Dubrownik i Makarska ;p
dużo słyszałam o tych miejscowościach ale czy faktycznie nie będą tak bardzo zatłoczone
bbeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 13:27   #645
bbeatta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: chorwacja- autostop !!!

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Przez Słowenię jeszcze jakoś przejedziecie. Masa ludzi omija autostrady, ale w Chorwacji będzie ciężej. Tak stawiam. Tym niemniej powodzenia.

Bez zgiełku ludzi... Półwysep Peljesac.
Makarska to synonim zgiełku.
Dubrovnik to taka perła Chorwacji - do zwiedzania, niekoniecznie dłuższego pobytu.
a znasz może jakieś fajne miejsca??
bbeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 08:08   #646
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: chorwacja- autostop !!!

Cytat:
Napisane przez bbeatta Pokaż wiadomość
à propos Chorwacji gdzie warto się wybrać
chciałabym spędzić niezapomniane wakacje bez zgiełku ludzi, chciałabym pojechać na Chorwację bo jeszcze tam nie byłam .


Jakie miasto polecacie????
Dubrovnik ,Plitvickie jeziera
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 07:16   #647
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: chorwacja- autostop !!!

i wyspa krk
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 16:20   #648
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

A my na sponatnie z chlopakiem doszlismy do wniosku ze 3 wrzesnia do 18 jedziemy do Chorwacji autem - eurotrip, namiot, noclegi w prywatcnych ppokojach
jak byma dzieckiem bylam w chorwacji z 7 razy ale nie duzo z tego pamietam
Kto mi cos podpowie - wiem ze na jezowce buciki, olejki do oplania,jedzenie z polski, materac jakis zbeys ie nei przeil na plaze badz mata ,
Ale w jakiej walucie wziasc pieniadze , ile nas to wyniesie najtansyzm kosztem , nei liczac kosztu gazu do auta?
Kto tam byl w przeciagu ost 5 lat?
Gdzie pojechac i jak atrasa liczac od Wroclawia/Wałbrzycha
tysiace pytan
ktos chetny do konwersacji?
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 17:03   #649
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

pytaj! Własnie dzisiaj wróciłam o 4 nad ranem z Chorwacji. Byłam w Krk 7 dni, wiec mam dane z pierwszej ręki

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość
Kto mi cos podpowie - wiem ze na jezowce buciki, olejki do oplania,jedzenie z polski, materac jakis zbeys ie nei przeil na plaze badz mata ,
miałam olejek filtr 20 - za mało. weź wiekszy też jedzenie brałam z polski. W sklepie (nawet tym Konzum - najtańszym) ceny były od 10-40% wyzsze niż u nas.
Materac (taki do pływania i na szaleństwa na wodzie) kupilismy na miejscu i zapłacilismy 79kn około 43 zł (drogo), ale i tak większośc materacy powyżej 100kn. Nie miałam maty, tylko reczni, nie miałam butów, troszkę kamienie uciążliwe, ale do wytrzymania (chodziłam w klapkach), do wody jedynie si meczylam na boso. Jeżowca nie widziałam ani jednego. Polecam róznież zakupić w polsce maskę z rurka do obserwowania dnia ew. jeszcze pletwy. Maska z rurką w Krk od 180kn, płetwy od 100kn - więc lepiej w Polsce, zwłaszcza, ze widziałam przed wyjazdem w biedronce za 30zł

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość
Ale w jakiej walucie wziasc pieniadze , ile nas to wyniesie najtansyzm kosztem , nei liczac kosztu gazu do auta?
My wymienilismy na euro a tam z euro na kuny - wychodzi duzo korzystniej niż zakup u nas kun.

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość
Gdzie pojechac i jak atrasa liczac od Wroclawia/Wałbrzycha
tysiace pytan
ktos chetny do konwersacji?
ja jechałam z śląska - cieszyn - brno - frydek-mystek(czy jakos tak) - wiedeń - graz - maribor (omijlismy autostrade w Sloweni bo droga, iwec do maribora nie wjeżdzalismy, w slowenii jechalismy przez - Larent - ptuj potem caly czas kierowalismy sie na zagrzeb no i dalej to juz zależy do którego rejonu Chorwacji jedziesz.

Gaz? Hmmm... może być cięzko. njlepsza strona to cro.pl tam jest wszytsko ładnie opisane, gdzie tankowa gaz i w ogole wszystko o Chorwacji, warto sie zagłebic

jesli jeszcze jakies pytanie, to pytaj
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 17:19   #650
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Pletwy, maske , rurke mam :P materac sie kupi na allegro jakis najtanszy
No wlasnie zastanwialam sie ktoredy jechac zeby w miare blisko bylo ale nei przez platne autostrady?
Ja jade z Wrocka i tak mysle przez Zagrzeb a potenm na Snj- z Senj pojedziemy na Plitvickie Jeziora i znowu wrocimy na wybrzeze i w wzdluz jakos pozwiedzamy, nie mam pomyslu co by tu jeszcze Do Splitu moze dojedziemy mamy na calosc 12 dni
Z tym ze chcemy tanim kosztem - wiekszosc wlasne amu - jaka lodowka trzymajaca temterature - konserwy chleb , bardzo rzadko cos tam zjesc - ja jak pisalam juz bylam keidys ale jako dziecko - a teraz mojego chce zabrac (a raczej on mnie hahah)
A jak cenowo za pokoje? Bo my planujemy jedna noc w aucie/namiocie/ potem jedna gdzies po drodze w pokoju - zbey moc prysznic wziasc itd
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 18:03   #651
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

My jechalismy przez platne autostrady, ominelismy tylko autostrade w Słoweni, bo jest droga i krótka, a chcielismy też najmniejszym kosztem jechać. Za winietki i autostarady w Chorwcji wyszło nas 200 zł + przejazd mostem na wyspę 30kn z tym, ze my bylismy na 7 dni, a winiety na Austrię i Czechy były na 10 dni, więc na powrót nie musielismy juz kupować, wy bedziecie musieli, chyba ze taniej wyjdzie miesieczna, ale nie wiem, no i dużo wiecej was wyjdzie za autostrady w Chorwacji skoro chcecie jeździć po całej Chorwacji.

My na miescie jedlismy tylko 2x i jeden raz na statku, bo był wliczony w wycieczkę tez mielsimy swoje jedzenie - najlepsze rozwiazanie moim zdaniem.

Nic konkretnego Ci nie polece, ponieważ ja zwiedziłam tylko wyspe Krk.

pokoje baaaardzo różnie. We wrzesniu pewnie bedzie taniej i wiekszy wybór. My wyboru zbytnio nie mieliśmy (też jechalismy na dziko, nic nie zamawialiśmy), wiekszośc pozajmowana. Nie wiem jak bedzie poza sezonem, ale nam na 1-3 dni nie chcieli wynając pokoju, min tydzień no i wtedy cena niższa. My płacilismy 35euro za pokój/doba i standard był na niskim poziomie, dobrze, ze był dostep do aneksu kuchennego i lodówki (choć wspólnego), wiec jedzenie sobie tam robilśmy.

Cale wakacje za 8 dni wyszły nas 3100zł za dwie osoby (w tym całodniowa wycieczka statkiem 260kn/osoba)
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 18:37   #652
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Uuu to faktycznie duzo ;/
My to juz obczajamy wszytskie opcje
I mysle nad tym zeby odlozyc pieniadze i w przerwie po sesji zimowej gdzies na tydzien do egiptu czy cos
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 18:50   #653
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

3100 zł duzo? 1550zł na osobe to nie dużo, za Egipt też chyba tyle gdzieś zapłacisz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 18:54   #654
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

przy moim skromnym budrzecie to narazie duzo ale do lutego uzbieram
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 18:56   #655
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

ja tez na te wakacje zbierałam jakoś od marca-kwietnia tez nie mam jakiegoś wysokiego budżetu Ale wiem, ze z biurem w sezonie nie wyszloby nas taniej
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 20:07   #656
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

W sezonie tak ja chce cos wyszperrac w okolicy listopada - wplacic zaliczne i leciec w lutym
ha jaki plan
wrzuc fotki jakies
ja tak do 13 roku zycia bylam w Chorwacji z 7 razy po 2 razy w roku i zwiedzilam cala wzdluz i wszerz
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 20:55   #657
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

jak sie ogarne z fotkami to może os wruce. Niestety zdjecia nie oddaja calego piekna

My do Chorwacji jeszcze wrócimy
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 21:07   #658
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Wiem ze nie oddaja
Ja mam pelno zdjec ale za czasow aparatow z klisza hehe ;p to one dopiero nie oddaja tego jak tam pieknie :P
W Egipcie w Hurghradzie takze bylam a zdjecia naprawde srednie - tez za czasow kliszowcow
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 15:07   #659
gosiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Mam pytanie i baardzo liczę na odpowiedź, bo już w zasadzie powinnam rezerwować wakacje bo pozostało 5 wolnych miejsc. Mianowicie: co sądzicie o wyjeździe do Chorwacji w terminie 19-28 września? Chodzi konkretnie o wyspę Pag, strasznie boję się o pogodę, na forach czytam, że niby ciepło, czasem upały, czasem zajdą chmury i spadnie deszcz, ale naprawdę nie mam żadnych konkretniejszych informacji, a nie chcę pojechać i się mooocno przejechać. Bardzo proszę o pomoc
gosiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 15:31   #660
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

upalow juz tam nie bedzie , moga byc deszcze i burze

czesto bywalam w chorwacji i tam we wrzesniu juz sie robi jakby jesien, deszczowa pora przychodzi
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 22:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.