Rozstanie z facetem, część XX - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-05, 18:35   #4681
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

ja od tygodnia z nim nie rozmawiam praktycznie wcale, a musimy się niestety męczyć w 1 klasie.
3 miesiące już mineło i dobrze się czuje, muszę przyznać.
I to nie jest tak, że samo przeszło, po prostu musiałam też coś w tym kierunku zrobić, zając się sobą przede wszystkim, nie wchodzić na jego profil, usunąć wszelkie kontakty, smsy jeszcze od niego.
Odrazu się lepiej poczułam, chociaz były bardzo kochane.

Ja nie wierze, że się odezwie, że zatęskni i będzie chciał wrócić za dużo dziewczyn wokół niego teraz.
Ale szczerze? dobrze, przynajmniej mam teraz spokój.
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:43   #4682
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

[QUOTE=magda170325;3090181 8]
Cytat:
Napisane przez superMENKAAAAAAA Pokaż wiadomość

jak Twoja sytuacja z byłym ? odzywa się, stara?

jak pisałam wcześniej, byliśmy w bardzo bliskich relacjach, seks, codziennie pisaliśmy, dawałam mu co chciał ale tu dziewczyny otworzyły mi oczy, ostatnio się pokłóciliśmy, wczoraj przyjechał, powiedział, ze jestem piekna, dal mi swoją bluzę, w której nie chodzi, jest ok (nawet), jest jak wcześniej, ale postanowiliśmy, że nasza znajomosć bedzie bez seksu, całowania i innych czułości, ja się starałam przez ten cały rok, więc teraz jego, kolej, nie będę już na jego zawołanie kiedy On chce, postanowiłam, że nie będę odpisywała czasem, gdy będzie chciał się spotkać, bede ściemniała, że nie mam czasu, tylko dlatego aby zatęsknił, tak na prawdę zatęsknił czy się stara? nie mogę powiedzieć, bo działam praktycznie od wczoraj ale pisze do mnie codziennie, czasem po kilka razy czy coś z mojego planu wyjdzie to zobaczymy po pewnym czasie...
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:43   #4683
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Muszę się wyżalić, bo już mam dosyć tej sytuacji..
Pisałam Wam niedawno, że mój były chce naprawić nasz związek.. i co?
Jak zaproponowałam zerwanie kontaktu (tylko po to, zeby bardziej zatęsknił) to on jeszcze bardziej oddalił się ode mnie. Po kilku dniach napisał, a teraz traktuje mnie na dystans.
Mam dość tej sytuacji, cały dzień potrafi się nie odzywać. Bo k... jest na uczelni, bo spał długo - zawsze jest jakaś wymówka... Tak mu ciężko napisać jednego głupiego smsa w ciągu dnia? :/ już mam go dosyć. dosyć mam tej sytuacji. ponad 3 miesiące minęły od rozstania, od niecałych 2 miesięcy układało się nam, że już myślałam, ze niewiele brakuje żeby do siebie wrócić..
Nie mam już siły na to wszystko, im bardziej on zwleka tym mniej mam chęci na powrót do niego..
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:44   #4684
emilka531
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 161
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

[QUOTE=_Desolation;3090180 6]
Cytat:
Napisane przez superMENKAAAAAAA Pokaż wiadomość

Moim zdaniem to już lekka przesada że się po ponad roku nie umie być z kimś innym.
Dlaczego przesada? jesli sie jeszcze kocha ta osobe?
To tez zalezy od tego jak sie szybko czlowiek przywiazuje do drugiej osoby.
ja np. jestem nieufna i jesli juz komus zaufam to zycie bym za ta osobe oddala, a i ciezko jest mi przestac wierzyc takiej osobie....
emilka531 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:48   #4685
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

[QUOTE=emilka531;30902027]
Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość

Dlaczego przesada? jesli sie jeszcze kocha ta osobe?
To tez zalezy od tego jak sie szybko czlowiek przywiazuje do drugiej osoby.
ja np. jestem nieufna i jesli juz komus zaufam to zycie bym za ta osobe oddala, a i ciezko jest mi przestac wierzyc takiej osobie....
Każdy ma swoje zdanie, ja uważam że jak po takim czasie nie potrafi się ( a nie, nie chce) stworzyć związku to jest coś nie tak i tyle.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:50   #4686
emilka531
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 161
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

no tak kazdego indywidualna sprawa.... tak jak piszesz, kazdy ma swoje zdanie
emilka531 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:52   #4687
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

[QUOTE=emilka531;30902027]
Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość

Dlaczego przesada? jesli sie jeszcze kocha ta osobe?
To tez zalezy od tego jak sie szybko czlowiek przywiazuje do drugiej osoby.
ja np. jestem nieufna i jesli juz komus zaufam to zycie bym za ta osobe oddala, a i ciezko jest mi przestac wierzyc takiej osobie....

dokładnie, kocham go strasznie, ja czuję, że i On do mnie coś czuje. 2 miesiące temu spotykał się z pewną dziewczyną, ja wtedy zerwałam z nim kontakt bo mnie to strasznie bolało. po tygodniu się odezwałam do niego bo chciałam mu napisać tylko, że mimo wszystko, chcę aby poszedł ze mną na półmetek. i co? i wtedy mi napisał, że mu mnie brakuje, że tęskni. wystarczył tydzień aby mógł sobie to uświadomić, jednak mówił, że nie chce ze mną być... ostatnio zbliżyliśmy się do siebie dlatego koniec z byciem dobrą, zawsze oddaną byłą dziewczyną.... będę zimna jak lód, z sercem z kamienia, niech znowu zatęskni, niech sobie przeanalizuje... a myślę, że to coś w końcu da bo już nie będę uległa jak wcześniej, będę zdecydowana, a jednocześnie zamknięta tylko po to aby zatęsknił
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 18:55   #4688
frozenstrawberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Dziewczyny, zrobiłam z siebie najbardziej żałosną idiotkę na świecie.

Dziś jeszcze sobie popłacze, ale od jutra biorę się za siebie, zmienie się. Mój ex pokazał mi w przeciągu paru ostatnich dni, że jest największym gnojkiem, zniszczył wszystkie moje poglady na jego temat. To mnie obudziło, nie będę już o nim myśleć, bo zupełnie nie warto - potrzebowałam tego kopa - od jutra będę żyć swoim życiem!
frozenstrawberries jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:56   #4689
emilka531
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 161
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

[QUOTE=superMENKAAAAAAA;30 902186]
Cytat:
Napisane przez emilka531 Pokaż wiadomość


dokładnie, kocham go strasznie, ja czuję, że i On do mnie coś czuje. 2 miesiące temu spotykał się z pewną dziewczyną, ja wtedy zerwałam z nim kontakt bo mnie to strasznie bolało. po tygodniu się odezwałam do niego bo chciałam mu napisać tylko, że mimo wszystko, chcę aby poszedł ze mną na półmetek. i co? i wtedy mi napisał, że mu mnie brakuje, że tęskni. wystarczył tydzień aby mógł sobie to uświadomić, jednak mówił, że nie chce ze mną być... ostatnio zbliżyliśmy się do siebie dlatego koniec z byciem dobrą, zawsze oddaną byłą dziewczyną.... będę zimna jak lód, z sercem z kamienia, niech znowu zatęskni, niech sobie przeanalizuje... a myślę, że to coś w końcu da bo już nie będę uległa jak wcześniej, będę zdecydowana, a jednocześnie zamknięta tylko po to aby zatęsknił
i bardzo dobrze.... niech nie mysli ze moze wszystko
dlaczego faceci sa tacy dziecinni?!
emilka531 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:58   #4690
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

także dziewczyny, życzę Wam powodzenia, a ja biorę się za siebie, pokaże mu, że nie jest pępkiem świata, niech teraz On zawalczy o mnie. więc, działam, działam i jeszcze raz działam!

odezwę się za kilka dni, z informacjami jak i co się dzieje + czy moje plany idą w dobrym kierunku, miłego wieczorka! trzymajcie się!

superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:59   #4691
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

cześć, pisałam na forum jakiś czas temu z wiadomego powodu. generalnie mi przeszło. raz się spotkałam z byłym chłopakiem, ale to utwiedziło mnie tylko w przekonaniu, że już go nie chcę ( choć to on zerwał).
dziś mam trochę inny problem...trzy tygodnie temu zagadał do mnie chłopak. powiedział, że mu sie podobam itd. pisaliśmy ze sobą, codziennie rano się widzimy i rozmawialiśmy. tydzień temu on nagle zamilknął ( chociaż wcześniej pisał, że teskni, slodkie buziaczki itp), zapytałam czy się obraził- stwierdził, że nie i że jest ok. dziś nawet się ze mną nie przywitał i choć stałam obok traktował jak powietrze. jestem raczej osoba, która ma dobry kontakt ze wszystkimi i jestem uprzejma...nie wiem co mam z nim robić? czy zapytać o co mu chodzi, czy olać ?
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 18:59   #4692
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Nie naskakujcie.
Ja tylko usiłuję powiedzieć że jak ktoś sobie po względnie dosyć długim czasie, sam nie poradzi, to już sobie nie poradzi i chyba musi zasięgnąć czyjeś pomocy.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:00   #4693
emilka531
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 161
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez superMENKAAAAAAA Pokaż wiadomość
także dziewczyny, życzę Wam powodzenia, a ja biorę się za siebie, pokaże mu, że nie jest pępkiem świata, niech teraz On zawalczy o mnie. więc, działam, działam i jeszcze raz działam!

odezwę się za kilka dni, z informacjami jak i co się dzieje + czy moje plany idą w dobrym kierunku, miłego wieczorka! trzymajcie się!

powodzenia
emilka531 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:27   #4694
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Obwiesiłam karnisz lampkami choinkowymi, zapaliłam świeczki, posprzątałam w pokoju, powiesiłam ozdoby świąteczne, upiekłam ciastka i myślę sobie, że życie jest bardzo miłe nawet bez niego
Tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:31   #4695
emilka531
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 161
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

pewnie ze tak.... musimy sie trzymac wszystkie razem... mam nadzieje ze przezyje te swieta bez niego...
emilka531 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:47   #4696
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

ja Cię pamiętam!
ja w sumie też jeste rok po rozstaniu, ale jakiegoś konkretnego obiektu westchnień na horyzoncie brak. nie wiem może coś ze mną nie tak,..
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:48   #4697
emilka531
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 161
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez madziara_com Pokaż wiadomość
ja Cię pamiętam!
ja w sumie też jeste rok po rozstaniu, ale jakiegoś konkretnego obiektu westchnień na horyzoncie brak. nie wiem może coś ze mną nie tak,..
a pozbieralas sie juz?

Edytowane przez emilka531
Czas edycji: 2011-12-05 o 19:52
emilka531 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:52   #4698
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez howdoi Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.
Kiedyś byłam stałą bywalczynią tego forum. Na szczęście już się z tego wyleczyłam.
Jestem po rozstaniu prawie rok, był to najgorszy rok w moim życiu. Ile razy z siebie robiłam idiotkę, kretynkę, ile to razy byłam wyzywana od suk. Mówiłam, że on jest moją miłością życia, że nie chcę nikogo innego, robiłam TYLKO i wyłącznie sobie na złość.

A teraz? Teraz jestem szczęśliwa, spotykam się z pewnym facetem intensywnie od 3 miesięcy. Jest cudownie, gdy się zbliża serce wali mi jak opętane, jeszcze nie miałam tak, aby ktoś w taki sposób mnie pociągał... w końcu mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa, a przyszło to tak nagle...

Powodzenia życzę.
ja Cię pamiętam!
ja w sumie też jeste rok po rozstaniu, ale jakiegoś konkretnego obiektu westchnień na horyzoncie brak. nie wiem może coś ze mną nie tak,..

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez emilka531 Pokaż wiadomość
a pobieralas sie juz?
tak ( napisałam w poście powyżej odnośnie innej sytuacji ). chyba potrzebowałam czasu żeby sobie uzmysłowić, że on nie jest dla mnie. choć większość cech jakie posiadał, powienien mieć mój mężczyzna
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:56   #4699
emilka531
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 161
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez madziara_com Pokaż wiadomość
ja Cię pamiętam!
ja w sumie też jeste rok po rozstaniu, ale jakiegoś konkretnego obiektu westchnień na horyzoncie brak. nie wiem może coś ze mną nie tak,..

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------



tak ( napisałam w poście powyżej odnośnie innej sytuacji ). chyba potrzebowałam czasu żeby sobie uzmysłowić, że on nie jest dla mnie. choć większość cech jakie posiadał, powienien mieć mój mężczyzna
wiem ze pisalas o czyms i o kims innym ale poprostu bylam ciekawa jak czujesz sie rok po rozstaniu...
emilka531 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 20:01   #4700
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez emilka531 Pokaż wiadomość
wiem ze pisalas o czyms i o kims innym ale poprostu bylam ciekawa jak czujesz sie rok po rozstaniu...
przeszłam terapię klubowo-alkoholową :P poznałam wiele nowych osób, otworzyłam się na świat i jest wyśmienicie
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:03   #4701
emilka531
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 161
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez madziara_com Pokaż wiadomość
przeszłam terapię klubowo-alkoholową :P poznałam wiele nowych osób, otworzyłam się na świat i jest wyśmienicie
mam dokladnie taki sam zamiar!! wlasnie umawiam sie na impreze z kolezanka
emilka531 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:05   #4702
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
ogólnie książki owe mi uświadomiły że czesto (nie zawsze i u każdego) dwoje ludzi ma siebie do przesady! Mam pare znajomych którzy razem mieszkają, razem pracują, siedzą nawet koło siebie przy biurkach, ćwiczą razem, basen siłka etc, imprezy wspolne... to jest dla mnie mega ekstremalne że oni jeszcze są ze sobą a ciągną juz razem od roku, a to "zarzyganie" od pół roku, a ja sie zastanawiam ile jeszcze pociągną i kto będzie sie wyprowadzał!!! Chłopak nigdzie nie może się ruszyć bez niej! Ale może i ona nigdzie nie rusza sie bez niego. To jest przypadek ekstremalny.

Chodzi o to by mieć swoje zajęcia swoje hobby, swoje plany, tż dzwoni we wt "widzimy sie dziś" - ok, dzwoni w czw "widzimy sie dziś" -ok, pt "przyjedziesz do mnie na weekend" - ok.
Jesteśmy im oddane, na każde zawłanie, robia z nami co chcą. A warto czasem mimo że bardzo się chce spędzić z nim czas, dzien, weekend to jednak powiedzieć "sorry mam juz popołudnie zaplanowane" wtedy on nie bedzie wiecznie dostawał tego co chcesz. Trzeba gonic króliczka a nie ciągle go mieć! Czy naprawde Was rajcuje to co osiągacie? Szybko i bez wysiłku? Czy droga do celu jaka przemierzacie by go osiągnąć? Nie można faceta zagłaskać i dawać mu co chce, mimo że mamy na to ochote to on traci instynkt łowiecki i mu sie nudzimy!!!!

ot tooo )
Zgadzam się z Tobą w 100% tylko chciałabym jeszcze potrafić wcielić to w życie...
__________________
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:47   #4703
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
zołze czytałam z 5razy ale też o pare lat za póżno. Jednak zależy to od kobiety jak ona tą książkę wprowadzi w życie, tez jestem z tych które nie potrafią odmówić ale ucze się tego... Naprawdę można życ bez faceta, ale trzeba szanować siebie, wtedy dopiero on zacznie Cię szanować. Ja zaczełam wychdozić z koleżankami do kina np czy gdzieś, czymś się zajmować po pracy a nie tylko siedzenie w domu. Przez to tż zauważa że nie jestem dla niego zawsze uchwyta i tez musi się liczyć z moimi planami problemami i zachciewajkami. Przestałam juz układać wszystko pod jego tygodniową rozpiske... Bynajmniej się staram.

Oprócz zołzy polecam księżkę Katarzyny Miller "chce być kochana tak jak chce" http://www.empik.com/chce-byc-kochan...1528,ksiazka-p
nie lubie takich książek ale zawsze cos zostaje po nich w głowie....

Jak można za czymś zatęsknić, jak się coś ma do zarzygania ;] za przeproszeniem.....
Też uważam że każda dziewczyna z tego forum powinna przeczytać dlaczego mężczyźni kochają zołzy ... ja po raz pierwszy przeczytałam ją pół roku temu i bardzo otworzyła mi oczy ... aż zdecydowałam się na odejście .. ale ja bardzo długo zanim zerwałam próbowałam sobie wmówić że to dobra decyzja .. dlatego tak długo mi to zajęło

Trzeba się szanować i cenić !!!

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2011-12-05 o 21:48
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 22:34   #4704
Shine87
Przyczajenie
 
Avatar Shine87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Książka jest tylko powieścia fantazją literacką a nie wskazówką na życie dziewczyny litości. Nie można mieć tez za przeproszeniem wyżej pupy od głowy ehh i nie zwalajcie wszystkiego na ex bo mi tez swoje za skóra mamy ale ładnie potrafimy sie tego wypierać niestety takie juz jesteśmy. Czasem niech każda z was stanie na chwilke i sie zastanowi czy były takie ahh ohh ahh idealne czy czasem same nie prowokowały niektórych sytuacji ?? hmm
Shine87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 23:58   #4705
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Shine87 Pokaż wiadomość
Książka jest tylko powieścia fantazją literacką a nie wskazówką na życie dziewczyny litości. Nie można mieć tez za przeproszeniem wyżej pupy od głowy ehh i nie zwalajcie wszystkiego na ex bo mi tez swoje za skóra mamy ale ładnie potrafimy sie tego wypierać niestety takie juz jesteśmy. Czasem niech każda z was stanie na chwilke i sie zastanowi czy były takie ahh ohh ahh idealne czy czasem same nie prowokowały niektórych sytuacji ?? hmm
Co do książki, dawniej czytałam, niektóre rzeczy się zgadzają, może coś w tym jest, bo jak byłam taką 'zołzą' i eksa olewałam, to latał za mną, a jak się zaangażowałam to kopnał mnie w dupe.

Owszem, każdy popełnia błędy, tylko sztuką jest się do tego przyznać.

Nie wiem, czy wasi eksowie potrafili się do błędów przyznać i widzieli winę w sobie?

Ja nie jestem święta, też go zraniłam, zawiodłam w jakiś tam sposób, o czym mi mówił, starałam się to naprawić, serio nie miał mi nic do zarzucania, jedyne co potrafi wypomnieć to jakieś śmieszne koncerty, czy piwo ze znajomymi raz na 2 miesiące Problem jest wtedy, gdy się mówi, co się czuje, a druga osoba nic sobie z tego nie robi i uważa, że wszystko jest ok.

Nie wiem Shine, może Ty masz sobie coś do zarzucenia, bo próbujesz wybielać eksów, ja na pewno sobie nie mogę niczego zarzucić, bo nie zdradziłam go, kochałam, starałam się, walczyłam, gotowałam obiadki i wiele innych.

Zresztą, pamiętajcie - nie jesteśmy z nimi nie dlatego, że my nie chciałyśmy, tylko dlatego, że oni z nas zrezygnowali, przestali kochać, przestali chcieć...
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2011-12-05 o 23:59
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 00:03   #4706
Palinaaa
Raczkowanie
 
Avatar Palinaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Shine87 Pokaż wiadomość
Książka jest tylko powieścia fantazją literacką a nie wskazówką na życie dziewczyny litości. Nie można mieć tez za przeproszeniem wyżej pupy od głowy ehh i nie zwalajcie wszystkiego na ex bo mi tez swoje za skóra mamy ale ładnie potrafimy sie tego wypierać niestety takie juz jesteśmy. Czasem niech każda z was stanie na chwilke i sie zastanowi czy były takie ahh ohh ahh idealne czy czasem same nie prowokowały niektórych sytuacji ?? hmm
Zgadzam się z Tobą! Uważam ,że ta książka jest prze-kolorowana. Związek jest pracą dwójki ludzi, książka skupia się na gierkach prowadzonych przez kobietę. Przeczytałam ją, lecz traktuje to bardziej jako książkę rozrywkową niż złote rady na życie i postępowanie z facetami. Jedną, góra dwie rzeczy ,które przeczytałam mogą się sprawdzić w codziennym życiu.
__________________
Never lose hope.



" trzeba pocałować wiele żab , żeby znaleźć księcia... "
Palinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 06:47   #4707
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Głównie chodzi o to że ta książka daje bardzo do myślenia. Zauważamy że jesteśmy służącymi a tż nie robi nic dla nas. Mi bardzo pomogła ta książka zaczęłam zauważać rzeczy których wcześniej nie dostrzegałam. Związek powinien polegać na partnerstwie a nie na jedno daje drugie bierze. Książka także pokazuje że powinnyśmy wypuścić tż od czasu do czasu z kolegami i nie dzwonić milion razy do niego. Wiele moich koleżanek trzyma przy sobie na siłę jak najwięcej czasu z nim żeby być to błąd. Moim zdaniem ta książka to piękny wstęp do zastanawiania się nad sobą.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Shine87 Pokaż wiadomość
Książka jest tylko powieścia fantazją literacką a nie wskazówką na życie dziewczyny litości. Nie można mieć tez za przeproszeniem wyżej pupy od głowy ehh i nie zwalajcie wszystkiego na ex bo mi tez swoje za skóra mamy ale ładnie potrafimy sie tego wypierać niestety takie juz jesteśmy. Czasem niech każda z was stanie na chwilke i sie zastanowi czy były takie ahh ohh ahh idealne czy czasem same nie prowokowały niektórych sytuacji ?? hmm
Ja nie mam sobie nic do zarzucenia.. byłam wierna, kochająca, oddana i wybaczałam wszystko. Zawsze to ja naprawiałam, zawsze tylko mi zależało. A on mnie olewał dla swojej przyjaciółki z którą także miał mały flirt. Nie pierwsza jego przyjaciółka i nie ostatnia. Zrozum że niektórzy faceci to pan i władca. Najbardziej toksyczny rodzaj ze wszystkich.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 07:02   #4708
Jutka166
Raczkowanie
 
Avatar Jutka166
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 169
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Śniło mi sie dzisiaj ze wrócił do mnie i było jak dawniej..I wiecie co obudziłam sie czując takie szczęście w środku... Wiele bym dala zeby moc tak po prostu sie do niego przytulic
__________________

Jutka166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 08:16   #4709
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Nie wiem Shine, może Ty masz sobie coś do zarzucenia, bo próbujesz wybielać eksów, ja na pewno sobie nie mogę niczego zarzucić, bo nie zdradziłam go, kochałam, starałam się, walczyłam, gotowałam obiadki i wiele innych.
Ależ możesz sobie zarzucić bardzo wiele. Przede wszystkim to, że władowałaś się w ten związek, że uwierzyłaś w piździonki i inne słodkie pierdzenie mimo tego, że wyraźne przesłanki że ten koleś nie jest dla Ciebie waliły Cię po oczach od pierwszych dni.

Jak również możesz zarzucić sobie, że zamiast spróbować pobyć nieco sama ze sobą, poznać siebie, swoje pragnienia, swoje wymagania, odnaleźć siebie jako jednostkę, albo się ładujesz w nowego pocieszacza, albo płakusiasz za eksem.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Ja nie mam sobie nic do zarzucenia.. byłam wierna, kochająca, oddana i wybaczałam wszystko. Zawsze to ja naprawiałam, zawsze tylko mi zależało. A on mnie olewał dla swojej przyjaciółki z którą także miał mały flirt. Nie pierwsza jego przyjaciółka i nie ostatnia. Zrozum że niektórzy faceci to pan i władca. Najbardziej toksyczny rodzaj ze wszystkich.
I właśnie to możesz sobie zarzucić. Ba, powinnaś, żeby więcej tego błędu nie popełnić.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 08:25   #4710
Shine87
Przyczajenie
 
Avatar Shine87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

[/QUOTE]Ja nie mam sobie nic do zarzucenia.. byłam wierna, kochająca, oddana i wybaczałam wszystko. Zawsze to ja naprawiałam, zawsze tylko mi zależało. A on mnie olewał dla swojej przyjaciółki z którą także miał mały flirt. Nie pierwsza jego przyjaciółka i nie ostatnia. Zrozum że niektórzy faceci to pan i władca. Najbardziej toksyczny rodzaj ze wszystkich.[/QUOTE]

Widze że jestes w ogóle nie krytyczna wobec siebie ?? duma ? zakochanie? czy moze jestes aż tak idealna ? czasem jednak warto zauważyć swoje błędty a nie od razu ja jestem cacy wybielona a on ten zły no naprawde.
Shine87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.