Samoligaturujący aparat ortodontyczny - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 10:22   #451
hania098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

tak podczytuję temat i zainteresowałam się Damonem - czy ktoś jest z okolic Żor/Rybnika Śląsk, przeszłabym się do jakiegoś dobrego gabinetu dowiedzieć się o ceny i metody - jesli ktoś mi poleci.
hania098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 10:28   #452
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez anja_kj Pokaż wiadomość
Niusia22!!! Do jakiego ortodonty w Suwalkach chodzisz? Poradz prosze, bo wacham sie miedzy Suwalkami a Augustowem, do obydwu miejscowosci mam taka sama odleglosc,
Pozdrawiam! AK
Wybacz ze dop odp ale dawno nie wchodzilam. Chodze do Szadkowskiego na noniewicza. budynek mdk jestem zadowolona
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 14:38   #453
just_krk
Przyczajenie
 
Avatar just_krk
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 10
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cześć wszystkim
I ja się dołączę do dyskusji gdyż niedługo planuję zastać szczęśliwą posiadaczką aparatu
Zdecydowałam się na ten samoligaturujący, ale jestem już osobą pracującą i chciałabym żeby był on jak najmniej widoczny. Przekopałam się przez mnóstwo informacji i wychodzi na to, że najmniej widoczny jest ten Damon Clear (czy to to samo co In-Ovation C?), zgodzicie się ze mną? Tylko w jakich cenach moge się go spodziewać?
Clarity SL chyba też jest ok choć ma metalowe sloty i w Krakowie jest to koszt około 2700 z tego co widzę.
Zakładał ktoś w Krakowie któryś z tych modeli i może coś polecić?

Jeszcze raz witam serdecznie i pozdrawiam!
just_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 09:00   #454
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

nie mogę nigdzie znaleźć informacji,więc piszę...
jak to jest z tym gruponem i aparatami orodontycznymi. często leczenie wymaga dwóch łuków- na górę i na dół. grupon informuje, ze grupon może zakupić jedna osoba...ale czy w odstępie np pół rocznym można kupić sobie drugi grupon do tego samego gabinetu i na ten sam aparat...?
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:20   #455
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez madziara_com Pokaż wiadomość
nie mogę nigdzie znaleźć informacji,więc piszę...
jak to jest z tym gruponem i aparatami orodontycznymi. często leczenie wymaga dwóch łuków- na górę i na dół. grupon informuje, ze grupon może zakupić jedna osoba...ale czy w odstępie np pół rocznym można kupić sobie drugi grupon do tego samego gabinetu i na ten sam aparat...?
ja kupiłam groupon ale tylko an jeden łuk i nie mogę kupić za pół roku kolejnego. Ale mam zagwarantowaną zniżkę na drugi łuk
Musisz czytać opis bo to podejrzewam zależy od gabinetu
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 14:37   #456
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
ja kupiłam groupon ale tylko an jeden łuk i nie mogę kupić za pół roku kolejnego. Ale mam zagwarantowaną zniżkę na drugi łuk
Musisz czytać opis bo to podejrzewam zależy od gabinetu
dziękuję za odpowiedź !
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:04   #457
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Kilka lat temu byłam u dwóch ortodontów i oboje polecali mi aparat samoligaturujący, mówiąc że aparat z ligaturkami to przeżytek. Byłam zdecydowana, niestety dopadł mnie krach finansowy i sprawa się odłożyła. W 2010 znów zaczęłam moje kolędowanie po gabinetach w poszukiwaniu dobrego orto i znów byłam u tych dwóch. Tym razem odradzali z całego serca mówiąc, że owszem, pracowali na nich, ale poza ceną nie różnią się specjalnie od zwykłego, a niektóre rzeczy nawet trudniej na nim zrobić.
Ostatecznie postawiono mnie przed wyborem zwykłego apratu lub Damona. Mam zwykły. Z wizytami jest różnie, czasami co miesiąc, czasami co trzy, ale średnio raz na dwa miesiące, więc tragedii nie ma. Ostatecznie nie żałuję, tym bardziej, że mogę zmieniać kolory gumek, samoligaturące bardziej mi się podobały, ale w końcu to nie wygląd jest tu najważniejszy.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 17:22   #458
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

a można mieć dwa różne aparaty...na górze np przeźroczysty/ mało widoczny, a na dole zwykły ..
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:25   #459
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez madziara_com Pokaż wiadomość
a można mieć dwa różne aparaty...na górze np przeźroczysty/ mało widoczny, a na dole zwykły ..
mozna widzialam nawet takie cos u kogos, i nawet dobrze wyglada
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:33   #460
madziara_com
Raczkowanie
 
Avatar madziara_com
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
mozna widzialam nawet takie cos u kogos, i nawet dobrze wyglada
no to super!
__________________
Wehikuł czasu to byłby cud
madziara_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 17:13   #461
kasiaPK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Witam wszystkich ponownie
Mam aparat samoligaturujący juz od 16 miesiecy, zeby sie juz prawie calkowicie wyprostowaly , z tym że wczoraj od ortodontki dostalam takie malenkie gumeczki, ktore mam zahaczac na gorne i dolne czworki i piatki, co ma przesunac mi szczeke tak, aby zeby byly symetryczne tzn, srodek miedzy jedynkami gornymi byl symetryczny w stosunku do przerwy miedzy jedynkami na dole. Kolejna wizyte mam za 6 tygodni, wczesniej niz zazwyczaj, bo zwykle mam co 8 tygodni. Myslicie ze jak dopilnuje tego i bede chodzic w tych gumkach tak czesto jak powinnam ( a powinnam w zasadzie sciagac je tylko do jedzenia) to te zeby sie przesuna?? czy ktos z Was nosil juz cos takiego i rzeczywiscie dalo to jakis efekt?
kasiaPK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 17:55   #462
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez kasiaPK Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ponownie
Mam aparat samoligaturujący juz od 16 miesiecy, zeby sie juz prawie calkowicie wyprostowaly , z tym że wczoraj od ortodontki dostalam takie malenkie gumeczki, ktore mam zahaczac na gorne i dolne czworki i piatki, co ma przesunac mi szczeke tak, aby zeby byly symetryczne tzn, srodek miedzy jedynkami gornymi byl symetryczny w stosunku do przerwy miedzy jedynkami na dole. Kolejna wizyte mam za 6 tygodni, wczesniej niz zazwyczaj, bo zwykle mam co 8 tygodni. Myslicie ze jak dopilnuje tego i bede chodzic w tych gumkach tak czesto jak powinnam ( a powinnam w zasadzie sciagac je tylko do jedzenia) to te zeby sie przesuna?? czy ktos z Was nosil juz cos takiego i rzeczywiscie dalo to jakis efekt?
poczytaj tutaj http://www.smaczny.wizaz.pl/forum/sh...587216&page=44 nie orientuje sie jeszcze dokładnie ale wydaje mi się że tam dziewczyny opisywały kilka razy
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 16:16   #463
Martusia7
Zadomowienie
 
Avatar Martusia7
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 793
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Witam
jestem tu nowa i mam pytanie czy któraś z Was miała zgryz krzyżowy leczony tym aparatem i czy obyło się bez Hassa?
Martusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 16:17   #464
emilka901
Raczkowanie
 
Avatar emilka901
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 100
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Ja mam zgryz krzyżowy i nie bede miec Hassa tylko od razu aparat. Moja ortodontka mowi, ze to wystarczy ale jak to będzie w praktyce, to nie wiem
__________________
http://s1.suwaczek.com/20140802310214.png


Aparat góra i dół + ekspander - 9 maj 2012
emilka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 18:21   #465
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez kasiaPK Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ponownie
Mam aparat samoligaturujący juz od 16 miesiecy, zeby sie juz prawie calkowicie wyprostowaly , z tym że wczoraj od ortodontki dostalam takie malenkie gumeczki, ktore mam zahaczac na gorne i dolne czworki i piatki, co ma przesunac mi szczeke tak, aby zeby byly symetryczne tzn, srodek miedzy jedynkami gornymi byl symetryczny w stosunku do przerwy miedzy jedynkami na dole. Kolejna wizyte mam za 6 tygodni, wczesniej niz zazwyczaj, bo zwykle mam co 8 tygodni. Myslicie ze jak dopilnuje tego i bede chodzic w tych gumkach tak czesto jak powinnam ( a powinnam w zasadzie sciagac je tylko do jedzenia) to te zeby sie przesuna?? czy ktos z Was nosil juz cos takiego i rzeczywiscie dalo to jakis efekt?
Ja mam, robiłam to w dwóch ratach, w tej chwili są mniej więcej równo, za tydzień idę na wizytę i zobaczymy, co i jak.
Przesuwały mi się mniej więcej 1mm miesięcznie. No i one się tah wahają, niby jest ok, potem ściągam gumki do jedzenia i znów wracają, trzeba do tego cierpliwości i systematyczności, z czasem się przesuną. Powodzenia!
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:26   #466
DreaM HunteR
Raczkowanie
 
Avatar DreaM HunteR
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Dziś założono mi aparat na górę. I mam w ogóle pytanie tanie, bo mam jakiś "quick", chyba ten bezligaturowy, bo drut jest na "zatrzaski" - ile za taki płaciliście? Pytam, bo zrozumiałam przy pierwszej wizycie, że 2800zł kosztuje cały aparat, a dziś po założeniu góry okazało się, że to cena tylko za jeden łuk...
Czy (jeśli macie aparaty) też tyle płaciliście? Mam nadzieję, że jakoś mega nie przepłaciłam, bo przynajmniej nie płaciłam ani za pierwszą wizytę gdy pobrano odciski ani za wizytę przy nakładaniu aparatu~
DreaM HunteR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:47   #467
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez DreaM HunteR Pokaż wiadomość
Dziś założono mi aparat na górę. I mam w ogóle pytanie tanie, bo mam jakiś "quick", chyba ten bezligaturowy, bo drut jest na "zatrzaski" - ile za taki płaciliście? Pytam, bo zrozumiałam przy pierwszej wizycie, że 2800zł kosztuje cały aparat, a dziś po założeniu góry okazało się, że to cena tylko za jeden łuk...
Czy (jeśli macie aparaty) też tyle płaciliście? Mam nadzieję, że jakoś mega nie przepłaciłam, bo przynajmniej nie płaciłam ani za pierwszą wizytę gdy pobrano odciski ani za wizytę przy nakładaniu aparatu~
Ja mam bezligaturowy ale nie wiem jakiej konkretnie jest firmy. Płaciłam 2000 za jeden łuk.
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 21:04   #468
DreaM HunteR
Raczkowanie
 
Avatar DreaM HunteR
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość
Ja mam bezligaturowy ale nie wiem jakiej konkretnie jest firmy. Płaciłam 2000 za jeden łuk.
To firma może robić tak wielką różnicę w cenie?
DreaM HunteR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 08:22   #469
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez DreaM HunteR Pokaż wiadomość
To firma może robić tak wielką różnicę w cenie?
Cena może zależeć od regionu i od ortodonty (jakie ma stawki). Firma nie stanowi chyba aż takiej różnicy w cenie, no chyba że to system Damon - może być droższy bo jest najbardziej znany dzięki dobrej reklamie firmy.
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 21:37   #470
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez DreaM HunteR Pokaż wiadomość
Dziś założono mi aparat na górę. I mam w ogóle pytanie tanie, bo mam jakiś "quick", chyba ten bezligaturowy, bo drut jest na "zatrzaski" - ile za taki płaciliście? Pytam, bo zrozumiałam przy pierwszej wizycie, że 2800zł kosztuje cały aparat, a dziś po założeniu góry okazało się, że to cena tylko za jeden łuk...
Czy (jeśli macie aparaty) też tyle płaciliście? Mam nadzieję, że jakoś mega nie przepłaciłam, bo przynajmniej nie płaciłam ani za pierwszą wizytę gdy pobrano odciski ani za wizytę przy nakładaniu aparatu~

Tak tak to sa ceny tylko za 1 luk...
a o jakims Quicku nie slyszalam... to jakas nowosc?

Za jakis czas bede zakladac dol, tez jakas nowosc, za 2tys...
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 20:15   #471
DreaM HunteR
Raczkowanie
 
Avatar DreaM HunteR
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
Tak tak to sa ceny tylko za 1 luk...
a o jakims Quicku nie slyszalam... to jakas nowosc?

Za jakis czas bede zakladac dol, tez jakas nowosc, za 2tys...
Chyba tej mojej ortodontce chodziło o to, że on szybciej działa, niby o pół roku, ale wiadomo, że to dosyć indywidualna sprawa.
DreaM HunteR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 16:10   #472
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Ja dzis usunelam dolna piatke na dole, 17maja zakladam dol...
Najlepsze jest to ze mialam szpare miedzy jedynkami, orto mi zmienil gorny luk i zalozyl gumke na jedynki, ja za godz patrze a szpary nie ma
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 07:26   #473
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
Ja dzis usunelam dolna piatke na dole, 17maja zakladam dol...
Najlepsze jest to ze mialam szpare miedzy jedynkami, orto mi zmienil gorny luk i zalozyl gumke na jedynki, ja za godz patrze a szpary nie ma
A ja 17 maja mam kolejną wizytę A co do szpar - przed założeniem aparatu ich nie miałam, a ostatnio na dolnym łuku mi się porobiły niewielkie szpary między przednimi zębami. W sumie nawet nie wiem jak to możliwe, bo zęby miałam dosyć ciasno koło siebie (nawet niektóre na siebie zachodziły, bo nie mieściły się w łuku), więc nie wiem skąd to dodatkowe miejsce się znalazło
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 10:29   #474
DreaM HunteR
Raczkowanie
 
Avatar DreaM HunteR
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość
A ja 17 maja mam kolejną wizytę A co do szpar - przed założeniem aparatu ich nie miałam, a ostatnio na dolnym łuku mi się porobiły niewielkie szpary między przednimi zębami. W sumie nawet nie wiem jak to możliwe, bo zęby miałam dosyć ciasno koło siebie (nawet niektóre na siebie zachodziły, bo nie mieściły się w łuku), więc nie wiem skąd to dodatkowe miejsce się znalazło
Może wysunęły się trochę do przodu?
DreaM HunteR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 11:00   #475
emilka901
Raczkowanie
 
Avatar emilka901
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 100
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Mam pytanie, czy zdjęcie pantomograficzne przed założeniem aparatu może być na zwykłej kartce? Jak usuwałam ósemki w szpitalu zrobili mi zdjęcie i dali mi wydrukowane na kartce i zastanawiam się czy robić nowe czy to może być. Zapytałabym mojej otro ale jest na urlopie do 5 maja :/
__________________
http://s1.suwaczek.com/20140802310214.png


Aparat góra i dół + ekspander - 9 maj 2012
emilka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 13:14   #476
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez DreaM HunteR Pokaż wiadomość
Może wysunęły się trochę do przodu?
Jedna dwójka troszkę się wysunęła bo była schowana w głąb jakby, a na nią zachodziła trójka w połowie zasłaniając tą dwójkę. Pozostałe zęby miałam też bardzo ciasno. A teraz nie dość, że żaden ząb żadnego nie zasłania, to od trójki z jednej strony do trójki z drugiej mam 0,5 milimetrowe szpary między poszczególnymi zębami
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 19:34   #477
katiii1015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

hej,
juz niedługo dołącze do waszego zacnego grona Aparatek jestem juz posiadaczką tych śmiesznych gumeczek przy 6stkach, praktycznie nie boli, wiec jestem dobrej mysli...
Wiem, że może nie jest to najistotniejsze, ale mam pytanie o estetykę zamków damon 3mx? czy może któraś z Was rozwiać moje wątpliwości dotyczące "dyskusyjnego"wyglądu tego ustrojstwa? Internet chyba nie jest mi ostatnio zbyt łaskawy, bo tylko parę zdjęć tego konkretnego modelu na ząbkach znalazłam. A reklamowe foty jakoś mnie nie przekonuja;p
Czy 1900 za łuk tego modelu damona nie jest ceną wygórowaną?
katiii1015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:54   #478
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez katiii1015 Pokaż wiadomość
hej,
juz niedługo dołącze do waszego zacnego grona Aparatek jestem juz posiadaczką tych śmiesznych gumeczek przy 6stkach, praktycznie nie boli, wiec jestem dobrej mysli...
Wiem, że może nie jest to najistotniejsze, ale mam pytanie o estetykę zamków damon 3mx? czy może któraś z Was rozwiać moje wątpliwości dotyczące "dyskusyjnego"wyglądu tego ustrojstwa? Internet chyba nie jest mi ostatnio zbyt łaskawy, bo tylko parę zdjęć tego konkretnego modelu na ząbkach znalazłam. A reklamowe foty jakoś mnie nie przekonuja;p
Czy 1900 za łuk tego modelu damona nie jest ceną wygórowaną?
Raczej nie, ja za swoj placilam 2600

Od 17maja mam aparat na dole, cos z Carriera (chyba cos nowego) bo ten podobno mozna laczyc z damonem i ma takie samo dzialanie a jest 6 stowek tanszy wiec orto mi ten polecil

Czulam sie jak frankensztajn, cale zeby metalowe, ale juz mi sie podoba
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:10   #479
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość
Jedna dwójka troszkę się wysunęła bo była schowana w głąb jakby, a na nią zachodziła trójka w połowie zasłaniając tą dwójkę. Pozostałe zęby miałam też bardzo ciasno. A teraz nie dość, że żaden ząb żadnego nie zasłania, to od trójki z jednej strony do trójki z drugiej mam 0,5 milimetrowe szpary między poszczególnymi zębami
mam podobnie, kiedys za ciasne dziasla, a teraz szparka sie zrobila
jutro na kontrole mam isc

zastanawiam sie, jak dlugo jeszcze bede musial;a nosic aparacik, w sierpniu bedzie rok
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:28   #480
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Samoligaturujący aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
zastanawiam sie, jak dlugo jeszcze bede musial;a nosic aparacik, w sierpniu bedzie rok
U mni tez w sierpniu rok!
ostatnio zapytalam orto ile jeszcze to pow ze jak dobrze pojdzie to do konca roku
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-14 12:41:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.