brak orgazmu, brak zadowolenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 17:19   #1
itozga
Raczkowanie
 
Avatar itozga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 187
GG do itozga

brak orgazmu, brak zadowolenia


witam
jestem nowy na forum, jestem chlopakiem, mam 18 lat, jestem z dziewczyna (16 lat) już od jakiegos roku
mam problem który polega na tym ze podczas pieszczot mimo ze dziwczyna jest cała mokra zwija sie na łózku jak wąż nie moze dojsc do konca próbowalem juz wszystkiego jesli chodzi o gry wstepne jak i seks oralny i nic a ona sama chyba nie probuje nad tym pracowac ze tak powiem i ona sama siebie nie zna pod tym wzgledem lub mnie kłamała bo sie wstydzila (chodzi o samozadowlenie)
myslicie ze czas cos zmieni ?

pisze jednak tutaj bardziej z innym problemem poniewaz tamten jest raczej normalny i nie ma na niego recepty to ten mysle ze da sie jakos rozwiazc z wasza pomoca dziewczyny
mianowicie wałkuje dziewczyne czasami bardzo dlugo robie wszystko co przychodzi mi do glowy a ona odwdziecza mi sie NICZYM :E
z nia jestem od roku a wczesniej bylem z inna przez ponad 2 lata
z tamta dziwczyna seks oralny działał w dwie strony było 100% harmonia było mowiac krotko za☠☠☠iscie
w tym zwiazku jedynie ja daje cos w łozku
dziewcznya nawet zbytnio mnie nie dotyka itp
wczesniej problemu takiego nie mialem nie umiem jej zapyatc czego tak itp bo wyjde na jakiegos goscia co chce zeby mi robila dobrze własnie nie ale co to za frajda meczyc dziewczyne a samemu nie miec z tego NIC
co proponujecie ? jak jej dac do zrozumienia ze jestem zle traktowany i zle sie z tym czuje, pewnie mi doradzicie powiedz jej ale jak mam powiedziec dziewczynie ze chcialby zeby sprawial mi przyjemnosc w łozku pytalem sie czy sie jej niepodobam czy cos to mowie ze wszystko jest ok troche trudna sprawa
nie jest dobrze jak mam ochote wyjsc pod koniec i samemu skonczyc bo to tak jakby byk u konca albo na maxa podnieconym i nic z tego bo panna lezy i ma mnie w dupie
aj glupi problem dziewczyny wy sie rozumiecie pomozecie ?
nie jestem zalamany nie zabije sie i wiem ze kiedy sie to zmieni ale nie chce czekac sto lat ona pewnie sie wstydzi albo boi ale albo dwoje albo w ogole myslalem ze by przestac sprawiac jej przyjemnosc ale to nic nie zmieni i wtedy bd 0 z dowch stron

help

jakeis pytaania prosze pytac troche zem sie rozpisal a i tak jest chaotycznie mało zwiezle i tak o
itozga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:49   #2
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

Ile macie lat?
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:10   #3
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

Cytat:
Napisane przez itozga Pokaż wiadomość
jestem chlopakiem, mam 18 lat, jestem z dziewczyna (16 lat)
Tyle, nie widać ?

Po prostu musisz z nią pogadać, my jej tego nie przekażemy telepatycznie.
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:46   #4
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

Kto zwykle inicjuje seks i rozmawialiście już o tym? Może nie czuje się po prostu jeszcze gotowa, a głupio jest jej Tobie odmawiać, bo nieświadomie nawet na nią naciskasz? Spróbuj przestać inicjować (wiem, to trudne ) i zobacz, co się stanie. 16 lat to niewiele, można być niepewnym, czy się tego tak naprawdę chce.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:20   #5
itozga
Raczkowanie
 
Avatar itozga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 187
GG do itozga
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

Kto zwykle inicjuje seks i rozmawialiście już o tym? Może nie czuje się po prostu jeszcze gotowa, a głupio jest jej Tobie odmawiać, bo nieświadomie nawet na nią naciskasz? Spróbuj przestać inicjować (wiem, to trudne ) i zobacz, co się stanie. 16 lat to niewiele, można być niepewnym, czy się tego tak naprawdę chce.

praktycznie zawsze ja wyrazam chec i raczej widac po Niej ze nie ma nic przeciwko i jest wrecz zza

mozliwe ze wlasnie naciskam

faktycznie trudna sprawa mam juz troche lat i wczesniej prze takie doswiadczenie sie przyzwyczaiłem i jest mi ciezko nie bawia mnie filmy
jednak mysle ze jestem w stanie wytrymac nawet probowalemi powiem ze jesli ja nie inicjuje nic sie nie dzieje

słusznie wyglada na taka nieprzekanana ona jest bardzo madra dobrze sie uczy szanuje sie zanim do tego wszystkoego doszedlem to masakra prawie rok pozniej tylko taki wszystk oszybko jesli chodzi o etapy ale chyba z mojej winy (presja)

czyli co ? zamiast sugestii w łozku i jakis rozmow ktore byłby dla mnie ciezkie bo chyba nie ma nic trudniejszego do wytulmaczenia wedlug mojego uznania odstawic zblizenia i co czekac az sam cos zainicjuje ?

tylko jesli to nie nastopi to musze sie z tym juz pogodzic ze nic czy po prostu wtedy powiedziec

ona potrawi jedynie mnie zachecic gdy zaczyna mnie całowac i jest atmosfer poza tym nic nie robi i czeka az zrobie swoje jak zawsze czyl iteraz nie podejmowac krokow jak cos niech bd pierwsza bd robil to co ona zauwazy to ewentualnie i bd widziała ze cos za cos

dobrze rozumuje ?
itozga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:24   #6
itozga
Raczkowanie
 
Avatar itozga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 187
GG do itozga
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

faktycznie zawsze ja inicjuje i wydaje mi sie ze jest troche w tym presji

ona jest madra dobrze sie uczy szanuje sie jest porzadna rok sie dobierałem i nic a potem raz ciach pod presja kolejne etapy w lozku jak juz sie udało

dobra odpuszcze nie bd nic robil nic zaczynal chociaz tak robilem i nic sie nie działo ale potem zaczynala mnie calowac miekkłem i robilem swoje
bd robil tyle ile ona moze sie nauczy jak nie to musze przezyc albo jak mnie szlak trafi powiem

filmy mnie nie bawia chcialbym miec tak jak wczesniej prze dwa lata i dlatego jest ciezko
itozga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:45   #7
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

A może należałoby się najpierw ze sobą nauczyć rozmawiać, a dopiero potem pchać do łóżka? .
Ewentualnie między jedno, a drugie wstawić naukę pisania. Brak znaków interpunkcyjnych sprawia, że Twój wpis to jeden wielki bełkot
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 23:06   #8
cienanosdesoledad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 130
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

Powiedz jej wprost, ale delikatnie, na czym Ci zależy, porozmawiajcie o tym szczerze. Bez tego w łóżku ani rusz
__________________
A6W start -> 6.04.2012
Joga start -> 6.04.2012
Bieganie start -> 6.04.2012
Cel -> 55kg
CG start -> 15.02.2012 i zapuszczam!

cienanosdesoledad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 10:17   #9
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

Cytat:
Napisane przez itozga Pokaż wiadomość
mam juz troche lat i wczesniej prze takie doswiadczenie sie przyzwyczaiłem
Rzeczywiście masz "trochę" lat - w dosłownym, nie metaforycznym tego słowa znaczeniu. Jesteś bardzo młody, to że masz wyrobiony dowód osobisty nie robi z Ciebie dorosłego.
Daj sobie czas, przed Tobą jeszcze mnóstwo (jak sądzę) inicjacji seksualnych i sytuacji, w których nabierzesz doświadczenia.

Twoja dziewczyna ma 16 lat, to dziecko. Czego się spodziewasz po takiej dziewczynce?
__________________

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2012-04-03 o 10:22
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 14:31   #10
itozga
Raczkowanie
 
Avatar itozga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 187
GG do itozga
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

nie chodzi mi o to ze uwazam sie za doroslego tylko jak na swoje lata przezylem juz cos z dziewczyna w stosunku do innych i teraz mi ciezko

jak dziecku sie da zabawke a potem zabierze to nie jest miło

mysle ze faktycznie odpuszcze troche sie rozpedziłem musze wyluzowac i sie odzwyczaic
itozga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 14:59   #11
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

Cytat:
Napisane przez itozga Pokaż wiadomość
witam
jestem nowy na forum, jestem chlopakiem, mam 18 lat, jestem z dziewczyna (16 lat) już od jakiegos roku
mam problem który polega na tym ze podczas pieszczot mimo ze dziwczyna jest cała mokra zwija sie na łózku jak wąż nie moze dojsc do konca próbowalem juz wszystkiego jesli chodzi o gry wstepne jak i seks oralny i nic a ona sama chyba nie probuje nad tym pracowac ze tak powiem i ona sama siebie nie zna pod tym wzgledem lub mnie kłamała bo sie wstydzila (chodzi o samozadowlenie)
myslicie ze czas cos zmieni ?

pisze jednak tutaj bardziej z innym problemem poniewaz tamten jest raczej normalny i nie ma na niego recepty to ten mysle ze da sie jakos rozwiazc z wasza pomoca dziewczyny
mianowicie wałkuje dziewczyne czasami bardzo dlugo robie wszystko co przychodzi mi do glowy a ona odwdziecza mi sie NICZYM :E
z nia jestem od roku a wczesniej bylem z inna przez ponad 2 lata
z tamta dziwczyna seks oralny działał w dwie strony było 100% harmonia było mowiac krotko za☠☠☠iscie
w tym zwiazku jedynie ja daje cos w łozku
dziewcznya nawet zbytnio mnie nie dotyka itp
wczesniej problemu takiego nie mialem nie umiem jej zapyatc czego tak itp bo wyjde na jakiegos goscia co chce zeby mi robila dobrze własnie nie ale co to za frajda meczyc dziewczyne a samemu nie miec z tego NIC
co proponujecie ? jak jej dac do zrozumienia ze jestem zle traktowany i zle sie z tym czuje, pewnie mi doradzicie powiedz jej ale jak mam powiedziec dziewczynie ze chcialby zeby sprawial mi przyjemnosc w łozku pytalem sie czy sie jej niepodobam czy cos to mowie ze wszystko jest ok troche trudna sprawa
nie jest dobrze jak mam ochote wyjsc pod koniec i samemu skonczyc bo to tak jakby byk u konca albo na maxa podnieconym i nic z tego bo panna lezy i ma mnie w dupie
aj glupi problem dziewczyny wy sie rozumiecie pomozecie ?
nie jestem zalamany nie zabije sie i wiem ze kiedy sie to zmieni ale nie chce czekac sto lat ona pewnie sie wstydzi albo boi ale albo dwoje albo w ogole myslalem ze by przestac sprawiac jej przyjemnosc ale to nic nie zmieni i wtedy bd 0 z dowch stron

help

jakeis pytaania prosze pytac troche zem sie rozpisal a i tak jest chaotycznie mało zwiezle i tak o
Porozmawiaj z nią o tym. Bez pretensji, bez wywierania presji. Tak normalnie i spokojnie Możliwe, że ona zwyczajnie nie wie jak ma się Tobą zająć i dlatego nic nie robi, bo boi się kompromitacji. Możliwe, że jest egoistką i chce żebyś Ty się nią zajmował, a sama nie chce niczego od siebie dawać. Możliwe, że ona nie ma ochoty na zabawy, tylko czuje presję na sobie i nie wie jak powiedzieć „nie”. Takich „możliwe, że” jest pełno. Szczera i spokojna rozmowa powinna wiele wyjaśnić.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 15:19   #12
itozga
Raczkowanie
 
Avatar itozga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 187
GG do itozga
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

dziękuje Wam

mysle , że teraz wiem na czym stoje tylko teraz nie wiem czy po prostu odstawic ten problem i odstawic zblizenia nic nie inicjowac czy porozmawiac ale mysle ze latwie mi bedzie sie wstrzymac i zagryzac zeby niz przejsc trudna rozmowe

ewentualnie pozniej jak juz nie wytrzymam zaczne te rozmowe
itozga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 15:43   #13
jancia3
Raczkowanie
 
Avatar jancia3
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 300
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

16 lat to jest chyba trochę mało dla dziewczyny na poważniejsze doświadczenia seksualne, może ona po prostu nie jest gotowa? Zdecydowała się na zbliżenia z Tobą bo chciała zobaczyć "jak to jest", ale niekoniecznie już teraz chce się "zagłębiać w temat".
Poza tym nie wiem jaki jest wasz poziom wiedzy o seksie i antykoncepcji, ale może ona niekoniecznie chce Cię dotykać, bo najzwyczajniej w świecie boi się że oboje poddacie się chwili, czego efektem będzie niechciana ciąża
jancia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 15:49   #14
itozga
Raczkowanie
 
Avatar itozga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 187
GG do itozga
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

nie nie spokojnie o seksie klasycznym nie ma mowy z wczesniejsza dziewczyna bylo tak samo tutaj tym bardziej ona wie ze do niczego jej nie z musze nie musi sie obawiac o nic chodzi o rozladowanie napiecia miedzy nami albo raczej jej napiecie za pomoca mojego napiecia ;f
itozga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 16:52   #15
kate3388
Raczkowanie
 
Avatar kate3388
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 217
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

Rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa! Unikanie tematu, danie na luz może się cos zmieni nic nie da! Zaufanie i związek buduje sie szczerością, usiadź z nią i na spokojnie powiedz co Ci nie pasuje, co jej nie pasuje, spytaj co chciałaby zmienić. Tylko mów spokojnym tonem jak luźna rozmowa, a nie wstęp do burzy, czy zerwania.

Na moje to ona jest po prostu za młoda, być może się boi, że zachodzi się w ciąze, ze cos jej nie pasuje, ze nigdy tego nie robiła a Ty jesteś doświadczony i myśli, że Ci sie nie spodoba?

Jak chcesz z nią budować coś, bez szczerej rozmowy?

Jak sie pie***y miedzy partnerami w łożku, to uwierz,ze pozostale problemy tez narastają jedno z was, Ty bedzie ciagle niezaspokojone! Skoro chcialbys wyjsc i skonczyc ręką, a dziewczyna lezy jak kłoda to sory :P

Tak swoją drogą nigdy nie rozumiałam jak można być bierną w łożku, przecież to sie samo przez się chce, ciągnie
__________________
O idee warto walczyć, nawet jeśli walka jest z góry przegrana.
-51,50,,49,48,47,3 dietuję i ćwiczę
-Prawko zdane! 28.06.11
kate3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 16:58   #16
Pragni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 152
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

ja Ci radze narazie przystopować albo wgl nie nalegać poczekaj kiedy sama zaproponuje
Pragni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 02:42   #17
LozaSzydercow
Przyczajenie
 
Avatar LozaSzydercow
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 23
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

ja bym spróbowała dziewczynę pokierować jakoś, dać instrukcje... może się wstydzi? może chce podarować Ci przyjemność ale za cholerę nie wie jak to zrobić? ja mam taki sam problem, niestety mój TŻ nie umie się wyrazić w jaki sposób mam go zaspokoić ( raczej omija ten temat szerokim łukiem, a bardzo chciałabym żeby mu było dobrze!)...
__________________
A. i M. czyli koedukacyjna grupa wsparcia
LozaSzydercow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 19:51   #18
itozga
Raczkowanie
 
Avatar itozga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 187
GG do itozga
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

problem wczoraj sam sie rozwizał
zostalem wymeczony trzy razy mysle ze jak na pierwszy raz jest dobrze

zadnej rozmowy nie było w sumie postanowilem najpierw byc biernym i pomoglo własnie wczoraj była okazja na cały dzien i dziewczynie chyba sie spodobało zauwazyla moja biernosc a z drugiej strony chec wiec ruszyła głowa w efekcie reka i jak na jej pierwszy raz to powiem pierwsza klasa sukcesz osiagniety 3 razy w jeden wieczór

gdyby ktos mial taki problem polecam rozmowe troche pozniej jak wyluzowanie nie pomoze u mnie dziwnie szybko poszło chyba złapała jaka fale telepati albo cos temat załozylem piewsza okazja i hop moze jest uzytkowniczka tego forum
itozga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:35   #19
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

Pewnie, po jaką cholerę o tym rozmawiać :P
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 13:28   #20
itozga
Raczkowanie
 
Avatar itozga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 187
GG do itozga
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

jakies watpliwosci ?

wydaje mi sie ze problem sam sie rozwiazał doszło do porozumienia bez słów chyba nawet lepiej niz gdybym Jej powiedział i cos sie zmienilo moglbym myslec ze jest cos pod przymusem, narzucone teraz mam pewnosc ze wynikło to od Niej samej z czego sie ciesze

pozdrawiam
itozga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 21:36   #21
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

Daj jej trochę czasu. Jeśli ma 16 lat i naprawdę nie miała wcześniej doświadczeń seksualnych, nie masturbowała się to naprawdę na jej orgazmy z prawdziwego zdarzenia trzeba będzie troszkę poczekać. Widocznie wcześniej miałeś bardziej doświadczoną partnerkę.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 08:13   #22
itozga
Raczkowanie
 
Avatar itozga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 187
GG do itozga
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

rozumiem w tej kwesti raczej nie ma pospiechu bardziej przeszkadza to Jej niz mi wiec ona musi troche z tym powalczyc
wszystko przyjdzie z czasem
itozga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 09:49   #23
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

A próbowałeś ją "nakierować"? Bo ja miałam podobnie, lubiłam całować mojego tż po szyi, brzuchu, karku etc. ale żeby go dotknąć w miejsce intymne? Bałam się cholernie, bo... nie wiedziałam jak. nie wiedziałam, czy nie ścisnę za mocno, nie wbiję paznokci, a może go to zaboli? Serio. Po jakimś czasie, gdy się "bawiliśmy", musiałam mu narobić ochoty, bo gdy leżałam przytulona, to po prostu położył moją rękę na newralgicznym miejscu, i to mi dodało sporo odwagi. Może też tak spróbuj?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 10:57   #24
itozga
Raczkowanie
 
Avatar itozga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 187
GG do itozga
Dot.: brak orgazmu, brak zadowolenia

dobrze piszesz sytuacja podobnie wygladala wydaje mi se ze moja mysli tak jak Ty dałem Jej do zrozumienia o co mi chodzi poprzez delikatne rychy frykcyjne domyslila sie madra dziewczyna ze juz mnie troche nosi automatycznie a gdy powoli przymierzała sie do szukania skarbów starałem sie Jej dac znac mowa ciała ze idzie w dobra strone i ze jestem zadowolony, nabrała odwagi i sledzac moje reakcje uczyla sie co i jak

musze przyznac ze wyszło pozytywnie dziewczyna raczej filmow dla dorosłych nie oglada itp a sobie poradzila zwracajac uwage tylko na moja rekacje na kazdy ruch

jeszcze odnoscnie tego nakierowania reka myslalem o tym wiele razy czesto gdy bylem na granicy wytrzymalosci ale mimio wszystko powstrzymywalem sie poniewaz bałem sie ze na Niej cos wymusze bedzie zszokowana lub zawiedziona cos niezgodnego z Jej wola

dobrze ze juz wszsytko jest jak byc powinno

Edytowane przez itozga
Czas edycji: 2012-04-15 o 10:59
itozga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.