Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM2014cz7 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 19:08   #2851
rom4ntyczk4
Rozeznanie
 
Avatar rom4ntyczk4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: De
Wiadomości: 735
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
A co myślicie na temat czesania i malowania w dniu ślubu w domu, oczywiście przez specjalistów ?
Ja też nie biorę innej opcji pod uwagę z tym, że najpierw będę musiała poszukać dobrych fryzjerek..bo jedyne co robiłam do tej pory to podcinałam włosy, więc nie wiem gdzie mogą zrobić mi ładną ślubną fryzurke...

A co do makijażu, żona naszego fotografa jest kosmetyczką. Przy następnej wizycie w Pl umówię sie na próbny i jak mi się spodoba to ją wezmę
__________________
Au pair w De do 09.2013 (z Tż)

26.04.2007

12.09.2012

26.07.2014

rom4ntyczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:10   #2852
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
A co myślicie na temat czesania i malowania w dniu ślubu w domu, oczywiście przez specjalistów ?
Ja jestem na tak jeśli z fryzjerką nie uda mi się aby była u mnie w domu to pojadę do salonu, z makijażystka nie będzie problemu

Co do pończoch to nie wiem czy będę mieć, bo to będzie lato, a jeśli już to samonośki beżowe i buty Nude

Podróż poślubna nie mam pojęcia, ciepłe kraje
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:12   #2853
Angel_21_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 680
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

dziewczyny ja tylko chciałam się pożegnać spakowana już jestem i o 5 jadę trzymajcie się cieplutko wracam do was za 3dni
__________________
Angel_21_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:12   #2854
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez rom4ntyczk4 Pokaż wiadomość
Może się źle wyraziłam Prosiłam rodziców żeby się zastanowili, czy kogoś chcą chcesz prosić, a Ci nie mają od paru tygodni czasu żeby to omówić.
Ja sama wypisałam listę goście, myslę że rodzice nic nowego nie wymyślą Nawet kilku znajomych rodziców wciągnęłam na listę bo niektórzy są dla mnie bliżsi niż jakieś ciotki

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
no co Ty, kochana, zamykasz się na kluczyk na ten czas i spokój ja osobiście bardziej się na pewno wyluzuje w domciu.
Nigdy nie miałam zamka w drzwiach A myślę,że nawet jakbym miała to żaden zamek nie powstrzymałby mojej mamy no i pies-za mocno szaleje, a ja nie z tych co zamkną psa w pokoju, żeby mieć spokój :P
Fryzjerka na tym samym osiedlu, na makijaż podjadę, tylko zastanawiam się czy w takim dniu bedę w stanie sama prowadzić

Wracając do psa-ja chcę mojej upiąć jakąś kokardę czy coś, żeby też odświętnie wyglądała i na pewno chcę z nią jakieś zdjęcie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:20   #2855
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Hej

mala_czarna, suknia ładna, aczkolwiek nie do końca w moim typie.

krooliczek89, jeśli miałabym wybierać z tych sukien, które pokazałaś to wybrałabym numer 1

Simply Divine, to może jeśli chodzi o obrączki pójdźcie na kompromis Weźcie z łączonego złota, Ty byś miała z brylancikiem, szerokość TŻ by miał 7,5mm, a Ty cieńszą, a obrączki półokrągłe tzn nie całkiem okrągłe, ale nie proste. Są takie kształty. One się jakoś konkretnie nazywają, ale nie pamiętam nazwy niestety. My właśnie taki kształt chcemy Bo mi się nie podobają okrągłe, mojemu C. też nie, chciałam proste, ale jemu się nie podobają, więc idziemy na kompromis i weźmiemy półokrągłe. Już mi się takie spodobały

misia880, sukienki w moim guście! Fason w literę A i dość skromne

gosia1351, witaj Będziemy ślubować tego samego dnia

kroooliczek89, pudełeczka na podziękowania wszystkie ładne, ale chyba te pierwsze najbardziej mi się podobają Masz talent!

MeMickey, witaj Gratuluję odwagi co do wyboru daty! Ja bym zamarzła Jestem zmarzluchem, dlatego u mnie wchodził w grę tylko termin letni Ślub zimowy jest taki bajeczny, ale tylko jak jest śnieg... A z pogodą to różnie bywa... Może nie być śniegu albo być taka plucha jak teraz...

kulbensikowa, ja na pewno zdecyduję się na makijażystkę w domu, a co do fryzjera to jeszcze nie wiem.

misia880, jakbym miała wybierać to suknia nr 1 ładniejsza, ale nie powala moim zdaniem.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:23   #2856
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

a macie jakieś wybrane auta ?
mój TŻ chce takiego stareeeego mercedesa - białego.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

poznanianka1990
bo ona będzie powalać dopiero jak będzie na mnie lezała haha Taką mam nadzieje ! ;d;d
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:23   #2857
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

misia880, my raczej pojedziemy swoim, albo kogoś ze znajomych.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 19:24   #2858
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Ślub zimowy jest taki bajeczny, ale tylko jak jest śnieg... A z pogodą to różnie bywa... Może nie być śniegu albo być taka plucha jak teraz...
Plucha?
Ja nie pamiętam jak wyglądają chodniki i ulice, non stop biało. Miała być od dzisiaj odwilż,a przed chwilą wyglądam przez okno-znowu sypie śnieg, dołuje to mnie już :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:30   #2859
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Za 2 dni za zespól 5500

Ale wiemy, że warto dlatego się zdecydowaliśmy



Bo w większości sukien mu coś nie pasuje, właśnie typu gładki tiulowy dół to jak firanka itd, więc bez niego nie kupię, bo potem mi powie, że taka se i zabiję go zaraz po weselu gołymi rękami:P


Też mi się właśnie wydaje że szkoda, chyba że do przyszłego roku je ludzie poniszczą to zakryjemy



Dizękuję My jedziemy na targi szukać inspiracji



To taniutko! Będziecie swoje złoto przetapiać, że tak tanio, czy jak? A dużą tą zniżkę macie? Jakie wybraliście? Masz gdzieś zdjęcie?
Swoje złoto mamy, zniżkę 100 zł lub 10% - zależy skąd no a wzór taki http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,wielobarwne,1685
tylko moja obrączka 4mm a TZta 6 mm

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Oto moje wzory pudełeczek na winietko-podziękowania dla gości Chyba jednak najbardziej podobają mi się serduszka
Pierwsze!!

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
a oto moje dwie faworytki ale na którą się zdecyduje nie mam bladego pojęcia
a Wam która bardziej się podoba?
Druga!!

Kulbensikowa, ja makijazystkę na pewno do domu, ale frayzjer to nie wiem jeszcze, raczej nie chcę
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:33   #2860
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez MeMickey Pokaż wiadomość
Witam. Podłączam się pod temat, bo już pora najwyższa. Będę pierwsza, bo ślub bierzemy 25.01.2014 r. Pozdrawiam!
Witam nową PMkę i gratuluję odwagi żeby ślubować zimą

Cytat:
Napisane przez Angel_21_ Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tylko chciałam się pożegnać spakowana już jestem i o 5 jadę trzymajcie się cieplutko wracam do was za 3dni
Udanego wyjazdu!

Ja do fryzjerki pewnie pojadę do salonu natomiast jeśli chodzi o makijażystkę to chcę, żeby przyjechała do mnie do domu
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:40   #2861
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Swoje złoto mamy, zniżkę 100 zł lub 10% - zależy skąd no a wzór taki http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,wielobarwne,1685
tylko moja obrączka 4mm a TZta 6 mm

Pierwsze!!

Druga!!

Kulbensikowa, ja makijazystkę na pewno do domu, ale frayzjer to nie wiem jeszcze, raczej nie chcę
Ładne
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 19:48   #2862
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

ide spać kochane jutro do pracy na 6.30 ;O

dobranoc ;*
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:57   #2863
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A ja się z tym nie zgadzam
Miałam do czynienia z państwówka i w rodzinie (wojsko itp.) i u exa (sg) i wszyscy dookoła trąbią o znajomościach,a to guzik prawda. Do testów wystarczy się przygotować, a psycholog i wariograf-jak ktoś się nadaje to przejdzie. Teraz tż robi prawko na C bo startuje do straży pożarnej (mam szczęście do mundurowych) i szczerze mu mówię,że jak nie będzie kombinował to przejdzie, a jak będzie próbował coś zakręcić to odpadnie i tyle.
Sama myślałam,że jak mi nie wyjdzie w życiu to złożę papiery do sg. Ale byłam wtedy z exem, on mówił że nie chce kobiety w tym samym fachu i teraz trochę żałuję. Pracuję w zawodzie, ale jakby co to z chęcią zamieniłabym biały fartuch na mundur Książeczkę wojskową mam!
A ja mam tylko takie małe pytanie - co to jest sg Nie mam pojęcia od czego ten skrót pochodzi

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
A co myślicie na temat czesania i malowania w dniu ślubu w domu, oczywiście przez specjalistów ?
Makijaż wolałabym w domu, a fryzurę w salonie, ale nie wiem, czy znajdę gdzies w okolicy kompetentną fryzjerkę najwyżej też w domu

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
kroooliczek89, pudełeczka na podziękowania wszystkie ładne, ale chyba te pierwsze najbardziej mi się podobają Masz talent!

MeMickey, witaj Gratuluję odwagi co do wyboru daty! Ja bym zamarzła Jestem zmarzluchem, dlatego u mnie wchodził w grę tylko termin letni Ślub zimowy jest taki bajeczny, ale tylko jak jest śnieg... A z pogodą to różnie bywa... Może nie być śniegu albo być taka plucha jak teraz...
kroooliczek też jestem za pierwszym

Plucha Jest tak piękna zima, jak dawno nie było, full śniegu i cały czas pada
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:03   #2864
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

little_zosh, wydaje mi się, że Służba Graniczna.
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:04   #2865
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

U mnie jest plucha :P
A co do samochodu - my jedziemy czarnym passatem Jest to auto szwagra TŻ-ta, więc oczywiście nic nie płacimy za to.

Oto nasze auto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vw_passat_09[1].jpg (66,7 KB, 12 załadowań)
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:05   #2866
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Dobrej nocki wszystkim PMkom, jutro pobudka o 4 , bo od 7 dyżur zerowy. Dobrej nocki
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:05   #2867
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez MeMickey Pokaż wiadomość
Witam. Podłączam się pod temat, bo już pora najwyższa. Będę pierwsza, bo ślub bierzemy 25.01.2014 r. Pozdrawiam!
Witam nową Pmkę zimowe śluby są magiczne i jeszcze jak prószy śnieg

Cytat:
Napisane przez gosia1351 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można dołączyć?

Panna Młoda 16 sierpnia 2014!
Witam seerdecznieee

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zakochałam się! Jak na arzie to mój nr 1
śliczności
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:10   #2868
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Życzę zdrowia dla taty...

Ja tylko i wyłącznie z otwartym i oczywiście wtedy bez pończoch

Cycki pokażę TZtowi Nieee nic nie planujemy, choć to nasza pierwsza rocznica zaręczyn będzie. Może TŻ coś przygotuje?



Widziałam dzisiaj na targach ją w bieli i kremie I zakochałam się i chcę ją jeśli będę w niej dobrze wyglądać Ale tylko w bieli, w kremie już nie była tak ładna
I jeszcze taka podobna Demetriosa mi się spodobała

Wybraliśmy obrączki Naprzymierzałam się dzisiaj ich, że padłam,a oczywiście te o których pisałam na początku wyglądały najlepiej. Dla TŻta 6 mm, dla mnie 4
Gratuluję wyboru obrączek!
Co do sukni, to jeszcze może wyjdzie, że będziemy ślubować w takich samych bo ta agnes jest moim nr 1 jak na razie

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny ile płacicie za Dj?
prawdopodobnie 2800

Cytat:
Napisane przez gosia1351 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można dołączyć?

Panna Młoda 16 sierpnia 2014!
witamy

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Oto moje wzory pudełeczek na winietko-podziękowania dla gości Chyba jednak najbardziej podobają mi się serduszka
a mi najbardziej podoba sie nr 1

Cytat:
Napisane przez MeMickey Pokaż wiadomość
Witam. Podłączam się pod temat, bo już pora najwyższa. Będę pierwsza, bo ślub bierzemy 25.01.2014 r. Pozdrawiam!
witamy będziesz pierwsza, a do Twojego ślubu juz mniej niż rok, super!


właśnie wróciłam z ch.. przeceny są ogromne, ale już mały wybór został, jeśli chodzi o rozmiary. Ale mimo to kupiłam taką szeroką pasiakową koszulkę w reserved za 19,90 na lato będzie jak znalazł, taka przewiewna w marynarskim stylu

Widziałam że rozmawiałyscie o make upie i fryzurach.. ja to jednak jestem zacofana w tych przygotowaniach, bo szczerze mówiąc wcale o tym jeszcze nie myslałam... nadal twierdzę, że mamy jeszcze tyyyyyyle czasu

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

co do podróży poślubnej to ja chcę TAAAAAM!
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:18   #2869
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Uf, w końcu mogłam się spokojnie położyć TŻ gra sobie w FIFE na PS, a ja sobie moge posiedzieć na wizażu, pooglądać Na Wspólnej i takie tak

co do podróży poślubnej marzą nam się oczywiście ciepłe kraje ale gdzie to wyjdzie w praniu nam wyjazd też marzy się od razu w poniedziałek, albo jeszcze w ten sam dzień

odnośnie wizażystki to właściwie mam już załatwioną, tzn na gębę na razie widziałam raz jak maluje, ale strasznie mi się podobało więc wstępnie mam ją nagraną. Z fryzjerką pewnie gorzej bo mam póki co bardzo asymetryczną fryzurę i nie wiem na ilę zdążą mi odrosnąć te kłaki
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2013-01-28 o 20:21
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 20:21   #2870
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość

[/COLOR]co do podróży poślubnej to ja chcę TAAAAAM!
Łoooo
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:24   #2871
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość


co do podróży poślubnej to ja chcę TAAAAAM!
zabierzcie mnie ze sobą ..... będę cicho!!
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:25   #2872
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez gosia1351 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można dołączyć?

Panna Młoda 16 sierpnia 2014!

Witaj
Mamy ta samą date
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:26   #2873
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

ojejku, ale jestem okropna, TŻ zaraz wróci z pracy, a dzisiaj wychodziliśmy oboje w tym samym czasie i w drzwiach dostałam telefon, że mam jednak wolne no i miałam się przez ten uczyć, a wyszło tak sobie

dj-a mamy najprawdopodobniej za 1400 bo taniej nikogo wolnego i podobającego się nam nie znalazłam

ojj ja już nie mogę się doczekać aż po sesji w jakiś wolny dzień pójdziemy pomierzyć obrączki!!! tak bardzo jestem ciekawa jak będą wyglądać, zwłaszcza na palcu TŻa
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:27   #2874
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
zabierzcie mnie ze sobą ..... będę cicho!!

spoko loko, tylko tak sie zastanawiam, co oprócz tego jest ciekawego w Finlandii... za zimno troche ale muminkolandia wymiata tym bardziej że Muminki to ulubiona bajka moja i tża!
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:27   #2875
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
a macie jakieś wybrane auta ?
mój TŻ chce takiego stareeeego mercedesa - białego.
Mamy raczej audi a6 na 99%
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:30   #2876
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez MeMickey Pokaż wiadomość
Witam. Podłączam się pod temat, bo już pora najwyższa. Będę pierwsza, bo ślub bierzemy 25.01.2014 r. Pozdrawiam!
Witaj

To u Ciebie już można mówić że już mniej niż rok

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
A co myślicie na temat czesania i malowania w dniu ślubu w domu, oczywiście przez specjalistów ?

Ja na pewno bede miała fryzjerke w domu a na makijaż jade 300metrów od domku
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:31   #2877
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

U mnie też jest plucha. Śnieg topnieje, bo od rana temperatura na plusie iw nocy też ma być na plusie. W środę to nawet 8 stopni w dzień! Więc plucha jest na chodnikach...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:31   #2878
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
a oto moje dwie faworytki ale na którą się zdecyduje nie mam bladego pojęcia
a Wam która bardziej się podoba?

Druga
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:36   #2879
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
a oto moje dwie faworytki ale na którą się zdecyduje nie mam bladego pojęcia
a wam która bardziej się podoba?

2
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:37   #2880
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Angel_21_ Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tylko chciałam się pożegnać spakowana już jestem i o 5 jadę trzymajcie się cieplutko wracam do was za 3dni

Trzymaj sie Powodzenia

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja sama wypisałam listę goście, myslę że rodzice nic nowego nie wymyślą Nawet kilku znajomych rodziców wciągnęłam na listę bo niektórzy są dla mnie bliżsi niż jakieś ciotki


Nigdy nie miałam zamka w drzwiach A myślę,że nawet jakbym miała to żaden zamek nie powstrzymałby mojej mamy no i pies-za mocno szaleje, a ja nie z tych co zamkną psa w pokoju, żeby mieć spokój :P
Fryzjerka na tym samym osiedlu, na makijaż podjadę, tylko zastanawiam się czy w takim dniu bedę w stanie sama prowadzić

Wracając do psa-ja chcę mojej upiąć jakąś kokardę czy coś, żeby też odświętnie wyglądała i na pewno chcę z nią jakieś zdjęcie
Mój Baduś i Chesterek będa miec fioletowe muszki
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.