Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM2014cz7 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-29, 10:06   #2941
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
zazdroszczę Wam wszystkim tych wszystkich przygotowań ja to właściwie musze teraz znaleźć "tylko" restauracje/sale, która zorganizuje mi we wrześniu 2014 obiad i tort dla 70-80 osób a wiadomo, że z tym będzie ciężko bo po prostu nie będzie im się to opłacać

muszę popisać do jakiś restauracji, ale aż się boję odpowiedzi

i właściwie oprócz tej sali jeszcze tylko będę musiała zamowić dekorację kościoła, i jakiś transport gości z Kościoła na obiad i tyle.
Dasz radę! Popisz i na pewno coś znajdziecie, nie możesz nastawiać się negatywnie. Początki zawsze są trudne, ale kiedy już zaczniesz wszystko powoli organizować to zobaczysz, że ruszy się i będziesz mieć coraz mniej


Muszę się Wam wyżalić, bo mam już dosyć... Nasza współlokatorka działa mi coraz bardziej na nerwy. Jestem dla niej miła i zagaduje, choć panowie się dziwią, bo oni mają jej już powyżej dziurek w nosie. Jednak wychodziłam z założenia, że mieszkamy razem i trzeba znaleźć jakiś wspólny język. Ale chyba nie da rady... Mianowicie: mamy grafik do sprzątania i miała wyznaczony na miniony tydzień łazienkę i co? Nie zrobiła ją tylko wpisała w grafiku, że zrobi ja w poniedziałek (czyli wczoraj). I zrobiła... ale jak. Umyła tylko zlew i wannę, znaczy wyglądało jakby przetarła ścierką a szafki, lustro i ściana pod nim - bez zmian, podłoga nawet nie odkurzona (szczególnie dywanik koło wanny). Ja sprzątałam tydzień przed nią i wszystko błyszczało, poświęciłam cały wieczór na to. Kurcze, też mam swoje obowiązki - studia, praca, siostra w szpitalu, organizacja ślubu itd. A ona studiuje i pracuje od kilku dni, ale tylko po kilka godzin. Każdy ma jakieś obowiązki, ale mieszkanie trzeba sprzątać! Korzystamy z niego wszyscy. Ręce mi opadają, nie mam już sił do niej. Mam ochotę usiąść i płakać, że moja znajoma okazała się takim kukułczym jajkiem.
Ponadto, zazwyczaj ma otwarte drzwi od swojego, więc kiedy siedzimy w salonie i rozmawiamy, dość często nabijamy się z czegoś, bądź walimy tekstami z zabawnych sytuacji, ona odkrzykuje i komentuje, najczęściej śląc wywody na tematy o jakich nie ma pojęcia - interpretuje je jako osoba trzecia, słysząca tylko urywki, nie znając całych sytuacji...
RATUJCIE, bo psychicznie nie wyrabiam!!!
Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:11   #2942
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Wysłałam 7 maili właśnie do restauracji z pytaniem, może się skądś odezwą

A koleżankę wzięłabym na konkretną rozmowę i postawiła sprawę jasno
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:24   #2943
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
witaj!



właśnie ostatnio zapytałam makijażystki to 30 zł za dojazd (30km) i się na d tą opcją zastanawiam bo wymalowałaby mamę, siostrę i przyjaciółkę



właśnie nie wiem czy powiedziała mi mało czy dużo. 220zł już z próbnym makijażem. to dużo??



aWy którego?

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------



mam identyczny problem...
nie ma sprawdzonej fryzjerki



miłego wyjazdu!


my też pojedziemy autem z rodziny


nooo



a jaką polecasz fryzjerkę? w jakich typach fryzur się specjalizuje?




może być najlepiej pójść sprawdzić. Na pewno nie zaszkodzi



ja nie miałam obrony ale TZ jest na tym etapie i on ma. To jest telegraficzny skrót całości

gratuluję!
Wiesz co to jest kolezanka mojej mamy, ona jest po szkole fryzjerskiej i dorabia sobie po prostu ale super czesze Miałam na studniówke super fryzure i na dwa ostatnie wesela też Nigdy mnie jeszcze nie zawiodła

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Mam zarezerwowaną godzine na 15.00 w kościele ))
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:26   #2944
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

ja też chce mieć już rezerwacje w kościele
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:31   #2945
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

ane3kaa, ale Ci fajnie z tą godziną w kościelę ja tylko jak jakaś sala mi odpisze, pojdziemy obejrzeć i mi przypasi to też od razu lece do Kościoła TŻ nie chce w moim kościele bo twierdzi, że ten kościół jest brzydki, ponury itp...ale mam do Niego sentyment i juz, nie chce brać ślubu w całkiem obcym kościele
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:55   #2946
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
ane3kaa, ale Ci fajnie z tą godziną w kościelę ja tylko jak jakaś sala mi odpisze, pojdziemy obejrzeć i mi przypasi to też od razu lece do Kościoła TŻ nie chce w moim kościele bo twierdzi, że ten kościół jest brzydki, ponury itp...ale mam do Niego sentyment i juz, nie chce brać ślubu w całkiem obcym kościele
A co mnie zdziwiło
Nie byłam jako pierwsza rezerwowac godzine na przyszły rok )
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:57   #2947
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

no widzisz.. a mi nie dali... dopiero we wrzesniu masakra.. nie chce tak
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 11:04   #2948
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
A co mnie zdziwiło
Nie byłam jako pierwsza rezerwowac godzine na przyszły rok )
Aż mnie zmotywowałaś żeby w przyszłym tygodniu iść do księdza i zarezerwować godzinę
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:11   #2949
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
zazdroszczę Wam wszystkim tych wszystkich przygotowań ja to właściwie musze teraz znaleźć "tylko" restauracje/sale, która zorganizuje mi we wrześniu 2014 obiad i tort dla 70-80 osób a wiadomo, że z tym będzie ciężko bo po prostu nie będzie im się to opłacać

muszę popisać do jakiś restauracji, ale aż się boję odpowiedzi

i właściwie oprócz tej sali jeszcze tylko będę musiała zamowić dekorację kościoła, i jakiś transport gości z Kościoła na obiad i tyle.
Tasiulek też robi obiad i z tego co pamiętam to na 20 chyba osób i nic nie pisała o trudnościach, więc może nie będzie tak źle, myśl pozytywnie

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Dasz radę! Popisz i na pewno coś znajdziecie, nie możesz nastawiać się negatywnie. Początki zawsze są trudne, ale kiedy już zaczniesz wszystko powoli organizować to zobaczysz, że ruszy się i będziesz mieć coraz mniej


Muszę się Wam wyżalić, bo mam już dosyć... Nasza współlokatorka działa mi coraz bardziej na nerwy. Jestem dla niej miła i zagaduje, choć panowie się dziwią, bo oni mają jej już powyżej dziurek w nosie. Jednak wychodziłam z założenia, że mieszkamy razem i trzeba znaleźć jakiś wspólny język. Ale chyba nie da rady... Mianowicie: mamy grafik do sprzątania i miała wyznaczony na miniony tydzień łazienkę i co? Nie zrobiła ją tylko wpisała w grafiku, że zrobi ja w poniedziałek (czyli wczoraj). I zrobiła... ale jak. Umyła tylko zlew i wannę, znaczy wyglądało jakby przetarła ścierką a szafki, lustro i ściana pod nim - bez zmian, podłoga nawet nie odkurzona (szczególnie dywanik koło wanny). Ja sprzątałam tydzień przed nią i wszystko błyszczało, poświęciłam cały wieczór na to. Kurcze, też mam swoje obowiązki - studia, praca, siostra w szpitalu, organizacja ślubu itd. A ona studiuje i pracuje od kilku dni, ale tylko po kilka godzin. Każdy ma jakieś obowiązki, ale mieszkanie trzeba sprzątać! Korzystamy z niego wszyscy. Ręce mi opadają, nie mam już sił do niej. Mam ochotę usiąść i płakać, że moja znajoma okazała się takim kukułczym jajkiem.
Ponadto, zazwyczaj ma otwarte drzwi od swojego, więc kiedy siedzimy w salonie i rozmawiamy, dość często nabijamy się z czegoś, bądź walimy tekstami z zabawnych sytuacji, ona odkrzykuje i komentuje, najczęściej śląc wywody na tematy o jakich nie ma pojęcia - interpretuje je jako osoba trzecia, słysząca tylko urywki, nie znając całych sytuacji...
RATUJCIE, bo psychicznie nie wyrabiam!!!
Weź postaw dziewczynę pod ścianą i zapytaj o co jej chodzi... bo wykończysz się psychicznie... Niestety takie przypadki często się zdarzają.. Mój przyjaciel żeby ratować przyjaźń z najlepszym kumplem wyprowadził się, teraz znowu super się dogadują. Tak samo było z moim poprzednikiem tutaj.... tylko różnica była taka, że mój TŻ jako właściciel mieszkania bardzo poważnie do wszystkiego podchodził i w końcu pokłócili się o jakieś gówno typu worek na śmieci i tamten koleś się wyprowadził. A teraz znowu się lubią i chłopak będzie naszym drużbą
Takze pod ścianę i sprawę przedstawić krótko, bo przemilczane sprawy lubią się namnażać

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Wiesz co to jest kolezanka mojej mamy, ona jest po szkole fryzjerskiej i dorabia sobie po prostu ale super czesze Miałam na studniówke super fryzure i na dwa ostatnie wesela też Nigdy mnie jeszcze nie zawiodła

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Mam zarezerwowaną godzine na 15.00 w kościele ))
Jeeeej GRATULUJĘ!!!!!!!!!

Edytowane przez misiadelko
Czas edycji: 2013-01-29 o 11:12
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:21   #2950
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

ja też pójde w przyszłym tyg do kancelarii może jak przytuptam osobiście to mnie wpiszą ;p
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:52   #2951
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
A mogłabyś zeskanować i wysłać wzór? Ja właśnie próbuję coś w przerwie od nauki potworzyć, ale nic mi nie wychodzi oprócz normalnych pudełeczek origami

My na chwilę obecną mamy ok.43 tys, ale to z zawyżonymi paroma kwotami, więc myślę że w 40 przy ok.90 osobach na 2 dni zamkniemy się spokojnie
Jak obiecałam, wstawiam zdjęcia Może coś podpowiedzą Wersje robocze - popisane, pokreślone Ale chyba będzie wiadomo co i jak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3267.jpg (79,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3268.jpg (70,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3269.jpg (57,3 KB, 11 załadowań)
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 12:22   #2952
wioliix
Rozeznanie
 
Avatar wioliix
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 864
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
zazdroszczę Wam wszystkim tych wszystkich przygotowań ja to właściwie musze teraz znaleźć "tylko" restauracje/sale, która zorganizuje mi we wrześniu 2014 obiad i tort dla 70-80 osób a wiadomo, że z tym będzie ciężko bo po prostu nie będzie im się to opłacać

muszę popisać do jakiś restauracji, ale aż się boję odpowiedzi

i właściwie oprócz tej sali jeszcze tylko będę musiała zamowić dekorację kościoła, i jakiś transport gości z Kościoła na obiad i tyle.
W tej co ja ci wsysłałam to napewno nie było by problemu dużo osób org tam przyjęcia chrzciny komunie stypy
__________________
Razem od 06.05.2008
Zaręczeni 25.12.2011
Ślub 12.07.2014
wioliix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:25   #2953
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

załamka odpisali mi z pierwszej restauracji, dali kilka propozycji menu i najtansze wychodzi 100zł/os za przystawke w formie sałatki, obiad: rosół i udko z kurczaka z żurawiną i z jabłkami czy z czymś tam i kluski śląskie plus ciasto i tort. Powaliło ich a takie menu co mi się podoba w miare to 130 albo 150zł to w tym dworku gdzie chcieliśmy przyjęcie to za obiad, deser, przystawki i ciepłą kolacje chcieli od 120 do 150, a tu chcą tyle za sam obiad. Przegięcie

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez wioliix Pokaż wiadomość
W tej co ja ci wsysłałam to napewno nie było by problemu dużo osób org tam przyjęcia chrzciny komunie stypy
pamiętam o niej, ale w tym momencie to troche mi za daleko z Katowic, żeby gości nam sam obiad wieźć ponad 20 km

ale napisałam do nich.
Swoją droga rozumiem, że restauracje i tak chcą zarobić nawet na takim obiedzie, ale gdyby mnie było stać na wesele to bym je zrobiła :/ akurat w moim przypadku nie robię obiadu dla swojego widzi mi się, tylko z powodu braku kasy :/ no i jednak chociażby za te 100zł to oczekiwałabym czegoś porządnego, a nie zwykły obiad, który wart jest maksymalnie 15 zł
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2013-01-29 o 12:30
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:30   #2954
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Pysia beznadzieja, ale próbuj dalej

Nati a Ty nie masz dostępu do poczty jeszcze? Bo tam są wszystkie szablony jakie znalazłam w necie Jak nie masz to wyślij mi na pw maila to Ci prześlę te szablony
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:34   #2955
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Nie wiem czy widziałyście ale jest kolejna relacja ślubna u PMek 2013
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:40   #2956
wioliix
Rozeznanie
 
Avatar wioliix
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 864
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Wiesz co to jest kolezanka mojej mamy, ona jest po szkole fryzjerskiej i dorabia sobie po prostu ale super czesze Miałam na studniówke super fryzure i na dwa ostatnie wesela też Nigdy mnie jeszcze nie zawiodła

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Mam zarezerwowaną godzine na 15.00 w kościele ))
gratuluje ja chyba za rok dopiero pojde do kościola i zrobie nauki bo u mnie jest mała miejscowość i nie trzeba tak wcześnie a narazie mam takie różne godziny pracy i nie mamy czasu np. od 15.45-24 i temu wykąpie się to jest około1 i temu pisze tak póno
__________________
Razem od 06.05.2008
Zaręczeni 25.12.2011
Ślub 12.07.2014
wioliix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:42   #2957
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

dobra, ide na zakupy bo lodówa zaczyna pustkami świecić :P
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:00   #2958
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Znajoma była na weselu w ośrodku wypoczynkowym położonym w środku lasu, nad jeziorem. Wszyscy goście mieli wynajęte pokoje i..... na weselu prawie nikogo nie było. Wszyscy siedzieli w pokojach, albo szwędali się po lesie. Panna młoda upiła się widząc, że jej wesele to totalny niewypał..... Po tej historii zrezygnowałam z wesela w tym ośrodku.
Także - ja nie mówię otoczenie powinno być ładne i zadbane, aby można było wyjść i się przewietrzyć. Jednak goście też powinni jakoś rozsądnie do tego podchodzić i się bawić, a nie siedzieć w pokojach czy po lesie kilometrówki robić. Zawsze mogli to uczynić na drugi dzień

Kurcze to po świńsku. Ale to dużo zależy od gości


Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ale sam makijaż dla Ciebie tak? Moja kosmetyczka ma w cenniku makijaż ślubny - 65zł i wiem, że TŻta bratową za tyle malowała, pewnie próbny drugie tyle. Ale nie jestem jeszcze pewna czy ją będę brała Może teraz w sierpniu się umówię na makijaż jak na wesele będziemy szli, sprawdzić jak się będzie na mnie trzymał
Oo dobry pomysł Ja mam wesele na koniec czerwca to może też bym się skusiła na taki makijaż i od razu wypróbowała ? Nigdy nie malowałam się u "profesjonalisty".

Co do rzeczy samorobionych, to u mnie na sali też nie można. Niestety, ale jakby ktoś się struł czymkolwiek to wina byłaby lokalu, a oni nie mogą sobie na to pozwolić. Z ciastami jest podobnie. Nam kierownik powiedział, że młodzi często są oburzeni faktem, że ciotka nie może im upiec ciasta. Niestety, ale nikt z kierownictwa nie wie w jakich warunkach robione były ciasta, czy jaja były świeże, czy krem był z dobrych składników... My się głównie pytaliśmy o stół wiejski i też na wszystko potrzebny jest papier.
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:14   #2959
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Ojeju, dziewczyny!
5 dni mnie nie było, a tu ponad 20 stron do nadrobienia

Mam bardzo dużo nauki, a poza tym byłam w pracy, więc nie miałam jak zajrzeć.

No to zabieram się do nadrabiania
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 13:21   #2960
wioliix
Rozeznanie
 
Avatar wioliix
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 864
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
oo fajnie, że się zdecydowaliście na tą salę My też z TŻ się wybieramy właściwie tak do końca to jeszcze nie wiem po co ale może żeby trochę takiego ślubnego klimatu poczuć (tzn On bo ja już czuje długo), ja napewno pokazy sukien ślubnych sobie pooglądam




ja też obawiam się, że z fryzjerem będzie najgorzej bo to co czasami oni robią na włosach to jest zgroza w biały dzień dlatego ja na pewno będę chciała próbną fryzurę (kupię sobie do tej próbnej fryzurki taki welon nie drogi z allegro, żeby zobaczyć mniej więcej jak to będzie wyglądać ). Wydaje mi się, że 220zł z próbnym makijażem to nie jest bardzo dużo, oczywiście tylko wtedy gdy używa profesjonalnych kosmetyków ciekawe ile moja weźmie, muszę ją zapytać i też bym chciała, żeby przy okazji pomalowała Mamę, Siostrę i świadkową



ja bym chyba już została w Macu, jak mówisz, że jest fajna atmosfera wiesz, w nowej pracy to nigdy nie wiadomo jak będzie.
Odnośnie fryzury i makijażu... nie boisz się bez próbnych? ja bym nie zaryzykowała....
A, i obawiam się, że 11 tysięcy może Wam jednak braknąć ale jak mówisz chcecie robić w lato, więc do tej pory jeszcze coś uzbieracie

Wiesz co nie boję sie bo ile razy tam się czesałam to byłam zadowolona a ta fryzjerka mówi że nigdy dwa razy taka identyczna fryzura nie bedzie czesze mnie zawze na wesela sylwestry studniówki dodam pare fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 97c6764273.jpg (61,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2746.jpg (112,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dfg.jpg (46,0 KB, 42 załadowań)
__________________
Razem od 06.05.2008
Zaręczeni 25.12.2011
Ślub 12.07.2014

Edytowane przez wioliix
Czas edycji: 2013-01-29 o 13:36
wioliix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:35   #2961
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Znowu siedzę w pracy, jak ja jej nie lubię

Dzięki dziewczyny za pytania do restauracji, przydadzą się w tym tygodniu, miejmy nadzieję

Chcemy zrobić coś pomiędzy obiadem a weselem, tzn posiadówkę z muzyką ale bez zespołu i tak do ok 1 w nocy, myślicie, że to dobry pomysł? Rodzice się znają od wielu wielu lat i sami całymi nocami siedzą i imprezują, poza tym zapraszamy tylko rodzeństwo i najbliższych przyjaciół, więc myślę, że nie będzie drętwo???

Edytowane przez tajik girl
Czas edycji: 2013-01-29 o 13:36
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:43   #2962
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

misiadelko muszę, bo siedzę już w pracy i jestem załamana... Cała spięta z nerwów i wkurzona na nią. Pisałam z TŻ'em i też myśli aby zrobić taką rozmowę, bo wszyscy jesteśmy podminowani na nią.

Nie lubię takich sytuacji, bo jestem osobą ugodową, ale niestety widzę, że odbija się to na sytuacji w mieszkaniu... Jak powiadała mi to znajoma - całego świata nie zbawię i nie mogę być Matką Teresą z Kalkuty dla wszystkich...
Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:51   #2963
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

To i ja się pożalę. Wchodzę do pracy i co się dowiaduje. Jest szkolenie odnośnie projektów unijnych dla n-li. Będę brała w nim udział i patrzę a tu 5 zjazdów w piątki po południu i soboty do chyba 17. Nie wspomnę o tym, że niektóre soboty mi się pokrywają z zajęciami na podyplomówce, a te które miałam mieć wolne, będę mieć zajęte szkoleniami... Od 1 lutego do 16 marca żadnych weekendów wolnych, ani piątków...
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:58   #2964
wioliix
Rozeznanie
 
Avatar wioliix
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 864
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
To i ja się pożalę. Wchodzę do pracy i co się dowiaduje. Jest szkolenie odnośnie projektów unijnych dla n-li. Będę brała w nim udział i patrzę a tu 5 zjazdów w piątki po południu i soboty do chyba 17. Nie wspomnę o tym, że niektóre soboty mi się pokrywają z zajęciami na podyplomówce, a te które miałam mieć wolne, będę mieć zajęte szkoleniami... Od 1 lutego do 16 marca żadnych weekendów wolnych, ani piątków...
ja tez przeważnie w tydniu bd miec wolne
Ale mnie to już obojętne byle ino pieniażki arabiać
__________________
Razem od 06.05.2008
Zaręczeni 25.12.2011
Ślub 12.07.2014
wioliix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:05   #2965
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

pysia na ile osób szukasz? Może nie mów, że to na wesele tylko np spotkanie rodzinne czy coś


Kishlaczkowa nie zaciekawie masz. U mnie chłopaki też mają problem z łazienką... po prostu nie widzą brudu w niektórch miejscach ale ogółem nie ma spiny i jakoś się nie czepiam bo nie chcę psuć atmosfery. Z innymi rzeczami to się pilnują lepiej ode mnie

Kiedyś mieszkałam z 3 dziewczynami i wtedy miałyśmy problem bo każda miała inną definicję czystości. Jedna była podobna do Twojej współlokatorki, a druga miała manię odkażania wszystkiego chlorem W pewnym momencie pojawiła się spina i przy grafiku zrobiłyśmy rozpiskę co oznacza umycie np. kuchni (umyć podłogę, blaty, kuchenkę itp. - przy niektórych była * co miało znaczyć by użyć chloru) to samo z każdym wspólnym pomieszczeniem. Może zastanówcie się nad tym? Wiem, że dziwne, ale u nas jako tako podziałało.

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2013-01-29 o 14:11
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:08   #2966
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Misiadełko, zgadza się tyle że u nas nie będzie to sobota, dlatego nie ma problemu, no i to trochę mniej osób. Niestety restauracje "weselne" w sezonie obiady robią bardzo niechętnie i po macoszemu bo też to sprawdzałam. Niestety Pysia masz ciężki orzech do zgryzienia, ale im szybciej i im więcej wyślesz zapytań to łatwiej będzie dalej planować.
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:14   #2967
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

my z TZ nareszcie wynajelismy pokoj na Castle Party.
moze to malo slubne ale ja sie mega ciesze
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:14   #2968
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Ja też się muszę rozejrzeć za jakąś dobrą kosmetyczką i ją przy okazji wypróbować bo też idę na wesele w tym roku.
Dla mnie w ogóle makijaż jest bardzo ważny.

Dwa razy byłam malowana w Doughlasie, za pierwszym razem bardzo mi się podobało, Pani się pytała jak ja się lubię malować na co dzień i pomalowała mnie podobnie, natomiast za drugim razem, już z inną Panią, powiedziała mi że mnie pomaluje inaczej niż ja się zwykle maluje...dała ciemny niebieski cień, bez kreski i lekko wytuszowała rzęsy i jeszcze maznęła mnie łososiową szminką chociaż tutaj mocno się sprzeciwiałam bo nie znoszę szminek. No i się nie spodobałam sobie
chociaż moja mama stwierdziła że całkiem fajnie.


Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Znowu siedzę w pracy, jak ja jej nie lubię
przybij piątkę
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:15   #2969
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

o mamo o której Wy wstajecie i piszecie na wizazu...!!
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:25   #2970
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Misiadełko, zgadza się tyle że u nas nie będzie to sobota, dlatego nie ma problemu, no i to trochę mniej osób. Niestety restauracje "weselne" w sezonie obiady robią bardzo niechętnie i po macoszemu bo też to sprawdzałam. Niestety Pysia masz ciężki orzech do zgryzienia, ale im szybciej i im więcej wyślesz zapytań to łatwiej będzie dalej planować.
Ojaaa nie wiedziałam, że nie w sobotę... To faktycznie Pysia może mieć ciężko...

Kishlaczkowa trzymam kciuki!


Wczoraj byłam świadkiem dziwnej sytuacji. Pojechaliśmy po zakupy do Reala i stałam z koszykiem przy owocach, bo TŻ co chwilę chodził do wagi ważyć to co wziął, bo ma ułożoną tą dietę i nie chciał kupić czegoś za mao czy za dużo. Stałam sobie przy daktylach, rodzynkach i orzechach na wagę i patrzę, a jakiś starszy facet bierze jednego daktyla i zjada. Posłalam mu oburzone spojrzenie, a on tak normalnie "Polecam, tu są najlepsze daktyle!"... Potem patrzę, a facet bez żadnej żenady podszedł po pomelo, wyjął scyzoryk, otworzył sobie z tej siateczki i krojąc sobie na kawałeczki zjadł całe! Później jeszcze trochę chodziłam po tym dziale, a facet jadł tak wszystko - banana sobie kroił na kawałki, pomarańcze, no przez cały czas chodził i nie zwracając na nikogo uwagi ani się nie kryjąc jadł w najlepsze. Nie wiedziałam czy tego nigdzie nie zgłosić, facet nie był brudasem czy obszarpańcem, ale też nie wyglądał na majętnego... Teraz mam lekkie wyrzuty sumienia, bo z drugiej strony facet zwyczajnie kradł, a to przecież nie jest niczyje...
Co byście zrobiły na moim miejscu? Bo do teraz o tym myślę...
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.