Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-18, 17:15   #3271
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
. Wyglądałam jak prosiaczek, blond włoski, różowo-biały ryjek...

poprawiasz mi dzisiaj humor.



Wtedy jakoś się tym zbytnio nie przejęłam. Umyłam włosy parę razy szamponem dla brunetek. Ale widok w lusterku był straszny. Nie ma to jak skrajnie blada i różowa (tak sobie urządziłam naczynka, teraz zaleczamy) w połączeniu z takim typowo tlenionym blondem... W sztucznym świetle to już na całego.

Idę wyciapać włosy olejem rycynowym. Nigdzie dzisiaj nie wychodzę, jeszcze siedzę w połowie w piżamie.

Teraz marzą mi się rudości. Ale znowu te wstrętne odrosty.

http://www.inermis.pl/index.php?str=...at=152&subkat=
Stosowała może któraś z was ten balsam? Zastanawiam się między nim a lotionem.

Edytowane przez Ines-ka
Czas edycji: 2007-08-18 o 17:46
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 18:03   #3272
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosno-ja też lubię zapach Seboradinu Niger.Jakie właściwości ma ten twoj tataro-chmielowy szampon?
kochany odurzający smrodek, lubie sie czasem wwąchiwac, a nikt tego nie rozumie
barwa tataro chmielowa uratowala mi wlosy po dekoloryzacji z czarnego, 3 rozjasnianiach i chyba 5 farbowaniach w ciagu 2-3 miesiecy to jedyny szampon po ktorym nie mialam siana i nie balam sie, ze wlosy mi sie rozpadna na pył przy czesaniu nie wiem czy przyspiesza porost, ale slyszalam, ze tatarak przeciwdziala wypadaniu wlosow

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Głowa do góry-większe artystki tu były pod względem hard-corowych farbowań i rozjaśniań-i wszystko dobrze się skończyło
Ja nie widzę innego wyjscia jak zafarbowanie twojego blondu na kolor zbliżony do naturalnych (ja osobiście zaryzykowałabym farbe-żeby nie męczyć się z szamponetkami i szamponami-które z blondów zmywają się w błyskawicznym tempie).
Ważne jest żebyś podcinała regularnie końcówki-stosowała środki o których piszemy w tym wątku-żeby włosy miały dobrą kondycję i rosły szybko.
Odżywiaj i jeszcze raz odżywiaj.
Więcej napewno poradzą Ci dziewczyny z wątków na temat farbowania i rozjaśniania-tam też znajdziesz informacje dotyczące dobrych farb.
Głowa do góry.
ja tez jestem taka artystka, ale juz postanowilam nigdy nie farbowac, hoduje naturalny kolor
podpisuje sie pod tym co napisałas
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 18:19   #3273
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Ja polecam albo reklamówkę albo taka folię - jak masz farbę i do niej są dołączone rękawiczki i taki foliowy czepek. Super jest do tego i później wystarczy go tylko wypłukać.
Zapodałam sobie dziś na noc foliówkę i stwierdzam, że nie jest to wyjście dla mnie

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Jak podgrzewałam Wax przez czepek jakiś tam określony czas-póżniej nadmiar odciskałam w ręcznik papierowy-na poduszkę ręcznik zwykły i spałam.
Tak zrobię następnym razem Dzięki za odpowiedź
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 18:23   #3274
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez inuss Pokaż wiadomość
Po jakichś 4 dniach lecę więc po szamponetkę (naturalny blond Multi Color Joanny), jak dla mnie wyszło całkiem nieźle (taki hmm... między ciemnym blondem a jasnym brązem), lecz 2 razy zdążyłam umyć włosy (ostatni raz w sobotę, myję Head and Shoulders przeciwłupieżowym) i już po kolorze :/
Nie wiem co Ci poradzić poza tym, że szampony przeciwłupieżowe szybko zmywają farbę z włosów (stąd pewnie to zmycie szamponetki), ale rozjaśniacza nic nie zmyje Jedyne wyjście moim zdaniem, tak jak pisała moja poprzedniczka, to zafarbowanie włosów farbą. Ale tym razem odradzam Ci eksperymenty w domu (pisałaś, że jesteś "zielona" w tym temacie), a radzę iść do fryzjera - dobry fryzjer ładnie dobierze Ci kolorek, przy tym nie zniszczy włosów. 3m się!
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 18:54   #3275
inuss
Przyczajenie
 
Avatar inuss
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 6
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

racja, tak zrobię
dziękuję Wam bardzo za wszystkie rady
inuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 19:28   #3276
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Wpadnij podzielić się co zdecydowałaś i jak wyszło.
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 19:40   #3277
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
No dobra-ten antybiotyk cie usprawiedliwia.....
Byłam przed chwilką w sklepie i kupiłam szampon brzozowy-Patii-dałam niecałe 3 złote za 350 ml-czyli czyste szaleństwo!!
Zobaczymy jak sie sprawi..widziałam tez ze Pollena Eva produkuje pokrzywowe,rzepowe,brzozo we szampony..miał ktoś???
Widziałam tez szampony dziegdzieciowe..jak działa dziegdzieć?
Eva produkuje brzozowo-wierzbowo-dzieg coś tam :P bo dziś taki kupiłam (wcześniej miałam brzozowy Barwy ale plątał włosy, to skusiłam się na ten). Nigdy więcej! Ten szampon tak śmierdzi, że olejek rycynowy to przy tym aromat! xD sorry ale mi to przypomina zapach nieumytych nóg naprawdę odradzam!!!
no chyba że będą efekty ale po 1 użyciu nic nie mogę powiedziec :P tylko o matko jak to śmierdzi :P
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 19:48   #3278
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_ja Pokaż wiadomość
Eva produkuje brzozowo-wierzbowo-dzieg coś tam :P bo dziś taki kupiłam (wcześniej miałam brzozowy Barwy ale plątał włosy, to skusiłam się na ten). Nigdy więcej! Ten szampon tak śmierdzi, że olejek rycynowy to przy tym aromat! xD sorry ale mi to przypomina zapach nieumytych nóg naprawdę odradzam!!!
no chyba że będą efekty ale po 1 użyciu nic nie mogę powiedziec :P tylko o matko jak to śmierdzi :P
ojej dlatego ja zawsze wącham kosmetyk przed zakupem, chociaz gdybym miała przynajmniej 90% pewnosci, ze dany zadziala, to wytrzymalabym smierdziela tyle osob chwali maseczke mleczna Kallosa, a ja nie moge zniesc tego zapachu na wlosach, mdli mnie, a seboradinowy nawet lubie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 20:02   #3279
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Obojętnie jaki brzozowy.
A co do plątania to chyba każdy ziołowy plącze, ale na to jest przecież dobra odżywka i po kłopocie.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 20:05   #3280
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Obojętnie jaki brzozowy.
A co do plątania to chyba każdy ziołowy plącze, ale na to jest przecież dobra odżywka i po kłopocie.
niestety nie u każdego z ziolowych to tylko tataro-chmielowego moge uzywac regularnie, uzywalam pare dni pod rzad rumiankowego,maseczki, odzywki, wlosy jakby szorstkie, dlatego mysle o tym soku z brzozy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 02:41   #3281
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

trusawkowawiosno w avatarku to Ty?
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 08:56   #3282
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

truskawkowawiosna, a kto nie wącha szamponu przed kupieniem? oczywiście powąchałam, ale problem jest taki, że zapachu to praktycznie nie miało przy powąchaniu ot tak w sklepie... dopiero jak to dostało kontakt z wodą i zaczęło się pienić, to jak zaczęło śmierdzieć, omg
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 11:15   #3283
Beciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Tydzień temu poszłam do fryzjera... Boje sie fryzjera bardziej niz dentysty bo zawsze boje sie ze za dużo zetnie. Powiedziałam tej kobiecie żeby podcięła mi 2-3 cm i ze nie chce więcej. powiedziała ze ok i ze nie będzie mnie do niczego zmuszać. No to sobie spokojnie usiadłam na fotelu, zadowolona ze wreszcie podetnę koncowiki... A ona obcięła mi 15 cm (!!!!!!) włosów Miałam włosy do prawie pasa, pięknie wycieniowane, tyle sie namęczyłam żeby je zapuścić ;( Przyszłam do domu i sie rozpłakałam z bezradności.. Ja nie rozumiem jakim prawem ktoś komu dokładnie mówisz ile chcesz obciąć, robi coś takiego :/ Do tej pory jestem wściekła...

Teraz zacznę używać tych wszystkich specyfików... może to coś da... ale jak sobie pomyśle ile to będzie trwało i że niedługo mój TŻ wraca z Niemiec i mnie zobaczy z takimi włosami to znów mam łzy w oczach Nie dość ze tyle krótsze, to wogole nie chcą sie układać są jakieś takie powywijane w każdą stronę TRAGEDIA.

I to już nie jest pierwszy raz kiedy fryzjerka ma w tyłku co do niej mówię :/
Beciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 11:48   #3284
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Mircalla Pokaż wiadomość
trusawkowawiosno w avatarku to Ty?
tak

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_ja Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna, a kto nie wącha szamponu przed kupieniem? oczywiście powąchałam, ale problem jest taki, że zapachu to praktycznie nie miało przy powąchaniu ot tak w sklepie... dopiero jak to dostało kontakt z wodą i zaczęło się pienić, to jak zaczęło śmierdzieć, omg
to dzieki za ostrzeżenie bo zastanawiałam się nad tym szamponem

Cytat:
Napisane przez Beciaaa Pokaż wiadomość
Tydzień temu poszłam do fryzjera... Boje sie fryzjera bardziej niz dentysty bo zawsze boje sie ze za dużo zetnie. Powiedziałam tej kobiecie żeby podcięła mi 2-3 cm i ze nie chce więcej. powiedziała ze ok i ze nie będzie mnie do niczego zmuszać. No to sobie spokojnie usiadłam na fotelu, zadowolona ze wreszcie podetnę koncowiki... A ona obcięła mi 15 cm (!!!!!!) włosów Miałam włosy do prawie pasa, pięknie wycieniowane, tyle sie namęczyłam żeby je zapuścić ;( Przyszłam do domu i sie rozpłakałam z bezradności.. Ja nie rozumiem jakim prawem ktoś komu dokładnie mówisz ile chcesz obciąć, robi coś takiego :/ Do tej pory jestem wściekła...

Teraz zacznę używać tych wszystkich specyfików... może to coś da... ale jak sobie pomyśle ile to będzie trwało i że niedługo mój TŻ wraca z Niemiec i mnie zobaczy z takimi włosami to znów mam łzy w oczach Nie dość ze tyle krótsze, to wogole nie chcą sie układać są jakieś takie powywijane w każdą stronę TRAGEDIA.

I to już nie jest pierwszy raz kiedy fryzjerka ma w tyłku co do niej mówię :/
dlatego ja od ponad roku tylko i wyłacznie scinam się samodzielnie, grzywka, koncowki, cieniowanie, jak 1cm to 1cm a nie 10cm
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 12:18   #3285
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Beciaaa Pokaż wiadomość
Tydzień temu poszłam do fryzjera... Boje sie fryzjera bardziej niz dentysty bo zawsze boje sie ze za dużo zetnie. Powiedziałam tej kobiecie żeby podcięła mi 2-3 cm i ze nie chce więcej. powiedziała ze ok i ze nie będzie mnie do niczego zmuszać. No to sobie spokojnie usiadłam na fotelu, zadowolona ze wreszcie podetnę koncowiki... A ona obcięła mi 15 cm (!!!!!!) włosów Miałam włosy do prawie pasa, pięknie wycieniowane, tyle sie namęczyłam żeby je zapuścić ;( Przyszłam do domu i sie rozpłakałam z bezradności.. Ja nie rozumiem jakim prawem ktoś komu dokładnie mówisz ile chcesz obciąć, robi coś takiego :/ Do tej pory jestem wściekła...

Teraz zacznę używać tych wszystkich specyfików... może to coś da... ale jak sobie pomyśle ile to będzie trwało i że niedługo mój TŻ wraca z Niemiec i mnie zobaczy z takimi włosami to znów mam łzy w oczach Nie dość ze tyle krótsze, to wogole nie chcą sie układać są jakieś takie powywijane w każdą stronę TRAGEDIA.

I to już nie jest pierwszy raz kiedy fryzjerka ma w tyłku co do niej mówię :/
dla mnie to po prostu coś strasznego... żeby tak odwalic robote... współczuje. Na szczeście nigdy takie cos mi się nie przytrafiło. Po tych waszych historiach, to rzeczywiscie trzeba uważać
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 12:55   #3286
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Beciaaa, doskonale Cie rozumiem...Mi w kwietniu fryzjerka sciela prawie 40 cm!!!!A miala obciac gora 10!!!!Teraz urosly troche ponad 8 cm...Dla mnie to duzo. Zazywam Vitapil i stosowalam Wax, nie farbuje ich od sciecia ani nie susze suszarka i nie prostuje, to bardzo pomaga. I coz...zycze Ci cierpliwosci
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 12:58   #3287
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
dlatego ja od ponad roku tylko i wyłacznie scinam się samodzielnie, grzywka, koncowki, cieniowanie, jak 1cm to 1cm a nie 10cm
Ja też. Chociaż raz poprosiłam fryzjerkę po tym przeklętym rozjaśnianiu, żeby podcięła mi tylko końcówki. No cóż, miałam włosy do początku łopatek, skróciła mi je o jakieś 5 cm. Grzywkę z większym albo i mniejszym powodzeniem też obcinam sama.


Która to napisała że nakłada na skórę głowy i włosy olej rycynowy? Popełniłam ten błąd. Szarpałam się z grzebieniem pod prysznicem, myłam włosy kilka razy. Kupiłam dzisiaj pięciopak szamponu tataro-chmielowego. Był też ten brzozowy, ale po co mi 10 nowych szamponów. Kiedyś miałam żel brzozowy Oriflame pod prysznic. Stał sobie na parapecie, nikt nie chciał go używać, aż w końcu bratu się spodobał i zużył. Jeśli szampon stosowany codziennie miałby tak pachnieć to ja dziękuję.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 14:19   #3288
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

truskawkowawiosno masz śliczne włoski ja właśnie o takich marzę
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 15:31   #3289
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Ten sok z brzozy to do picia jest... Może spróbuj do skóry głowy tą wode brzozową? Przy nakładaniu ledwo co czuć ten spirytus, a i tak zaraz odparowywuje i nie czuć nic. A na takie zapachy jestem wyczulona: przy zmywaniu lakieru od zmywacza niedobrze mi się robi, mdli ledwo wytrzymuję:P.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 15:40   #3290
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Mircalla Pokaż wiadomość
truskawkowawiosno masz śliczne włoski ja właśnie o takich marzę
zdjecie robione było przy oknie włosów tak jasnych nie mam, skory niestety tez nie

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Ten sok z brzozy to do picia jest... Może spróbuj do skóry głowy tą wode brzozową? Przy nakładaniu ledwo co czuć ten spirytus, a i tak zaraz odparowywuje i nie czuć nic. A na takie zapachy jestem wyczulona: przy zmywaniu lakieru od zmywacza niedobrze mi się robi, mdli ledwo wytrzymuję:P.
ale sok chyba jest swiezy, wiec moze bedzie lepiej dzialal sprobuje tego i tego
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 16:09   #3291
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

W aptece kupuje się ten sok, jakoś konserwowany musi być i tak...
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 18:37   #3292
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Ines-ka-Która to napisała że nakłada na skórę głowy i włosy olej rycynowy? Popełniłam ten błąd. Szarpałam się z grzebieniem pod prysznicem, myłam włosy kilka razy. Kupiłam dzisiaj pięciopak szamponu tataro-chmielowego.


Uwielbiam Twoje wypowiedzi.
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 19:23   #3293
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Ines-ka-Która to napisała że nakłada na skórę głowy i włosy olej rycynowy? Popełniłam ten błąd. Szarpałam się z grzebieniem pod prysznicem, myłam włosy kilka razy. Kupiłam dzisiaj pięciopak szamponu tataro-chmielowego.


Uwielbiam Twoje wypowiedzi.
Nie widzę w nich nic śmiesznego, no ale.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 20:58   #3294
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Witam!

Od razu uprzedzam, że jestem nowa w temacie i przepraszam jeśli zdenerwuję którą z was powielaniem pytań.

Do tej pory stosowałam Wax (ten zagraniczny) i prawdę powiedziawszy zależało mi na nie wypadaniu włosów. Czy któraś zauważyła jakieś różnice między polskim a zagranicznym Waxem? (oprócz składu i ceny?)
Gdzie go znajdę w Katowicach? Do tej pory jeśli już, to zauważałam tylko zagranicznego.

Staram się też pić codziennie napar z pokrzywy, jednak za krótko aby móc mówić już o jakiś efektach. co do płukanek po myciu: spłukujecie włosy raz jeszcze wodą, czy to właśnie jest ostateczne płukanie?

Olejek rycynowy. Tu jestem kompletnie zielona. Z tych kilku stron w wątku, wydaje mi się że część z was wciera go na noc we włosy, a inne dodają do szamponu przy myciu? Pomyliłam coś?
Ile kosztuje ten olejek i czy przy stosowaniu z szamponem czuć jakiś ,,zapaszek'' olejku?

Będę wdzięczna za odpowiedzi. Czytałam już trochę na ten temat, ale niektórych rzeczach jesteście już tak zaawansowane, że jednak potrzebuje czyjej pomocy
Powodzenia w walce o długie i piękne włosy
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 21:14   #3295
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Witam!

Od razu uprzedzam, że jestem nowa w temacie i przepraszam jeśli zdenerwuję którą z was powielaniem pytań.

Do tej pory stosowałam Wax (ten zagraniczny) i prawdę powiedziawszy zależało mi na nie wypadaniu włosów. Czy któraś zauważyła jakieś różnice między polskim a zagranicznym Waxem? (oprócz składu i ceny?)
Gdzie go znajdę w Katowicach? Do tej pory jeśli już, to zauważałam tylko zagranicznego.

Staram się też pić codziennie napar z pokrzywy, jednak za krótko aby móc mówić już o jakiś efektach. co do płukanek po myciu: spłukujecie włosy raz jeszcze wodą, czy to właśnie jest ostateczne płukanie?

Olejek rycynowy. Tu jestem kompletnie zielona. Z tych kilku stron w wątku, wydaje mi się że część z was wciera go na noc we włosy, a inne dodają do szamponu przy myciu? Pomyliłam coś?
Ile kosztuje ten olejek i czy przy stosowaniu z szamponem czuć jakiś ,,zapaszek'' olejku?

Będę wdzięczna za odpowiedzi. Czytałam już trochę na ten temat, ale niektórych rzeczach jesteście już tak zaawansowane, że jednak potrzebuje czyjej pomocy
Powodzenia w walce o długie i piękne włosy
Obydwu Waxów-szukaj w aptece-i tych polskich i zagranicznych.Myślę ze jeżeli płuczesz włosy pokrzywą-ta płukanka powinna być ostatnia-końcowa.Olej rycynowy mozna stosowac jak się chce-wcierać w skórę głowy,można wcierać w skóre i we włosy (ja tak robię),można dodawać do wszelkich kosmetyków,ktore spłukujesz z włosów (niewielką ilość się daje-kilka kropel.Olej rycynowy trzeba długo nosić na włosach (jesli robisz maskę)-najlepiej kilka godzin.Można zrobic z-nafty-rycyny-żółtka jaj-maseczkę do włosów.Minusem jest że cięzko się spłukuje-i trzeba kilka razy myć głowe.
Koszt-ok.4 zł
Olej rycynowy można nakładać także na noc na rzęsy i brwii-swietna odzywka-świetnie wzmacnia.
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 21:45   #3296
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Bardzo Ci dziękuję momomichałka ;D

Zastanawiam się czy nie obciążyłabym bardzo włosów stosując olejek rycynowy do szamponu + Wax. Olejek sam w sobie sprzyja klapnięciu włosów?
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 07:42   #3297
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję momomichałka ;D

Zastanawiam się czy nie obciążyłabym bardzo włosów stosując olejek rycynowy do szamponu + Wax. Olejek sam w sobie sprzyja klapnięciu włosów?
Dlatego daje sie go bardzo malutko-ja wlewam kilka kropel do szamponu (przed każdym użyciem trzeba pamiętać o tym by -aby wymieszac -wiadomo że tłuszcz sie w szamponie nie rozpuści).
Wax ci włosów nie obciązy jesli dobrze spłuczesz (jak każda odżywka)
Olejek rycynowy działa lepiej jednak jako maska noszona na włosach przez kilka godzin.
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 14:19   #3298
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Dlatego daje sie go bardzo malutko-ja wlewam kilka kropel do szamponu (przed każdym użyciem trzeba pamiętać o tym by -aby wymieszac -wiadomo że tłuszcz sie w szamponie nie rozpuści).
Wax ci włosów nie obciązy jesli dobrze spłuczesz (jak każda odżywka)
Olejek rycynowy działa lepiej jednak jako maska noszona na włosach przez kilka godzin.

To ma być kilka kropel do butelki, nie na rękę, tak ;D? O to obciązenie pytałam przy jednoczesnym stosowaniu; najpier szampon z olejkiem a potem Wax na glowe.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 14:22   #3299
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
To ma być kilka kropel do butelki, nie na rękę, tak ;D? O to obciązenie pytałam przy jednoczesnym stosowaniu; najpier szampon z olejkiem a potem Wax na glowe.
Ja mieszam w korku od szamponu tataro-chmielowego (po pierwszym użyciu bardzo pozytywne odczucia ). Trochę szamponu, olejku rycynowego. Mieszam z wodą i na włosy.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 14:37   #3300
Neyla86
Raczkowanie
 
Avatar Neyla86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 56
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Ja też kiedys stosowałam wax (po wakacyjnej pracy straszną miałam anemię i włosy mi wypadały...pracowałam ok14 h dziennie-bez obiadów ) Powiem tylko tyle, że włosy mi się wzmocniły, ale nie zauwazyłam zaby szybciej rosły :/
__________________
"Bo Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogos lubi...za bardzo."
Neyla86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.