Połączenie wątków - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy jestes za polaczeniem watkow?
tak 118 81,38%
nie 19 13,10%
nie wiem/nie wypowiadam sie 8 5,52%
Głosujący: 145. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-03, 18:24   #121
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Połączenie wątków

a ja propouje nazwe "Nabijacze postów" jesli oczywiście te posty wliczało by sie do liczby naszych postów
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 18:32   #122
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jest to niepotrzebne rozdrabnianie forum, z resztą jak podforum sensownie nazwać i na jakiej podstawie klasyfikować wątki (w momencie założenia nie od razu wiadomo, że rozwinie się z tego tasiemiec).
A moim zdaniem rozdrabnianie forum dobrze mu służy, bo jest bardziej przejrzyste i łatwiej coś znaleźć.

I jeszcze forum 'kulturalnie' by można było rozdrobnić.
Na podfora: muzyka, teatr, literatura.... itd itd...
Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
"Niekończące się historie" ?
Do tego tytułu trzeba by było zrobić podkład muzyczny...

(never ending stoooooo-o-oryyyyyyy)

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
podforum : "Tasiemce"
Trzeba by dać taki tytuł, żeby każdy wiedział jakie się zakłada wątki w takim podforum.

"Tasiemce- czyli sto pytań do... "


__________

Nooooo to nic, trzeba czekać co postanowi wizażowa 'Góra'.
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 18:54   #123
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Połączenie wątków

albo "Tasiemce-wszystko i nic" lub "wizażowy misz masz"
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 19:29   #124
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
albo "Tasiemce-wszystko i nic" lub "wizażowy misz masz"

Eeeeee nieeeee....

Takie tytuły dawałby zbyt duże pole do zakładania wątków 'nie-tasiemcowych'.


6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 19:30   #125
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Połączenie wątków

Plotkowe juz teraz ma odnogi:

- konkursy
- mutli cultural zone
- emigrantki
-spotkania wizazanek
-wizazowe spolecznosci

I nikt nie marudzi, ze to niepotrzebne rozdrabnianie Fryzjerka sie rozdrobnila na pielegnacje, fryzury i cos jeszcze, i tez problemu nie ma

Takze, jestem za nowym podforum! (bez liczenia postow)
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 20:08   #126
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Lalik
ale Cię dawno nie było ..albo jakoś nie widziałam machajacego kota a raczej ogona.

kot ostatnio zalatany nie ma czasu na machanie . ale staram sie na biezaco podgladac, co sie na forum dzieje.

__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 20:14   #127
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Połączenie wątków

Nie piszę w takich wątkach, ale jestem za połączeniem
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 08:30   #128
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Połączenie wątków

Syntagma, fajnie to uzasadniłaś. W pierwszym poście każdego wątku napisałoby się, co i jak, bo na pewno po połączeniu wyszłoby więcj niż 5 000 postów.
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:03   #129
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
Takze, jestem za nowym podforum! (bez liczenia postow)
Ludzie, o co wam chodzi z tymi postami? Jak komuś zależy na dużej ilości postów, to niech sobie nabija gdzie chce. Czy ktoś z was naprawdę patrzy na te cyferki pod nickiem i ocenia po nich daną osobę?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 15:43   #130
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Połączenie wątków

Nie tyle chodzi o liczenie postow, ile o range. Nie ka¿demu musi podobac sie ranga "Raczkowanie" Inne, przynajmniej dla mnie, sa ok.
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 15:47   #131
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Połączenie wątków

prosze polacz te watki...one sa tak bezsensowne oddzielnie,ze szok.
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 17:20   #132
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ludzie, o co wam chodzi z tymi postami? Jak komuś zależy na dużej ilości postów, to niech sobie nabija gdzie chce. Czy ktoś z was naprawdę patrzy na te cyferki pod nickiem i ocenia po nich daną osobę?
Wydaje mi się, że jakby w tasiemcach nie liczyło się postów, to po prostu nie miałyby one takiej popularności i problem by zniknął
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 17:57   #133
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez MagdaP Pokaż wiadomość
Nie tyle chodzi o liczenie postow, ile o range. Nie ka¿demu musi podobac sie ranga "Raczkowanie" Inne, przynajmniej dla mnie, sa ok.
Nie wiem jak inni, ale ja nigdy nie patrzę na to, co jest napisane pod czyimś nickiem - co za różnica? Więc nie przejmuj się tym.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 18:52   #134
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
A wypowiem się co myślę

Myślę, że problem tasiemców powraca. I już tak się kołysze po forum od jakiś dwóch lat . Myślę też, że fajnie by było gdyby udało nam się znaleźć jakieś fajne rozwiązanie .
Tasiemce wiadomo - istnieć będą, jedni będą je lubić, inni nie, jeszcze innym będą obojętne. Jak każdy (w sumie) wątek.
Sam problem, z tego co pamiętam, powstał dość równolegle do problemu wątków "łączmy się", który został (bardzo fajnie zresztą ) rozwiązany przez Społeczności.

Dlatego trzeba znaleźć jakiś złoty środek.
Mi na przykład bardzo podoba się propozycja Agi z przesunięciem na Gry.
Połączenie ? Może, ale musiałabym to przetrawić - nie mogę połączyć wątków zupełnie bezmyślnie.
Samego tematu przewodniego się nie utrzyma długo. Zauważcie, że każdy tasiemiec na początku wygląda inaczej niż na końcu . - i dlatego średnio widzę sens takiego łączenia. Do rozmowy się nikogo nie zmusi - jedni wolą żywe dyskusje podnoszące adrenalinę inni wolą napisać, że jedzą orzeszki.
Jak wszędzie .

Na pewno nie chcę, żeby wyszło tak, że wywalamy tasiemce gdzie się da i żeby jakimkolwiek działaniom towarzyszyła tego typu atmosfera.

A przede wszystkim chciałabym, żeby wypowiedziała się na ten temat AgaZ i myślę, że bez jej opinii w żaden sposób nie da się ruszyć dalej.

Tak wstępnie ode mnie właśnie tyle.

Rambo zgłosiła do mnie problem. Ale to nie jest takie proste.

Trochę więcej konkretów, bo połowa tego wątku jest o niczym
Zanim podejmę decyzję muszę wiedzieć:
1. co chcecie osiągnąć?
2. wg jakiego klucza mają być te "łączenia"? Łącząc coś tworzycie z tego jeszcze większego tasiemca i jeszcze większy miks tematyczny.
Czy o to Wam chodzi? Chyba nie.
3. Przerzucenie tasiemców na Gry nie jest logiczne. Kto będzie tam szukał takiej tematyki?
4. Dlaczego nie wykorzystacie do tego gotowego działu społeczności?
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 19:24   #135
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Rambo zgłosiła do mnie problem. Ale to nie jest takie proste.

Trochę więcej konkretów, bo połowa tego wątku jest o niczym
Zanim podejmę decyzję muszę wiedzieć:
1. co chcecie osiągnąć?
2. wg jakiego klucza mają być te "łączenia"? Łącząc coś tworzycie z tego jeszcze większego tasiemca i jeszcze większy miks tematyczny.
Czy o to Wam chodzi? Chyba nie.
3. Przerzucenie tasiemców na Gry nie jest logiczne. Kto będzie tam szukał takiej tematyki?
4. Dlaczego nie wykorzystacie do tego gotowego działu społeczności?

Aguś generalnie chodzi o to by 'oczyścić' pierwsze strony plotkowego.
Zazwyczaj trzeba się przekopywać między wątkami w których wypowiedzi ograniczają się do trzech słów (albo i jednego) aby znaleźć jakiś fajny wątek do dyskusji i rozmowy. Niektóre wątki można by połączyć, np 'Powiedz dzień dobry' i "Powiedz dobranoc" ; 'co ostatnio kupiłaś' i 'co ostatio kupił ci twój tz', itd....

Fajnie by było, gdyby było specjalne miejsce na tego typu wątki, wtedy nie byłyby 'prześladowane' i osoby które chcą mogłyby się spokojnie w nich wypowiadać. ().

Poza tym wiele osób udzielających się w takich wątkach nie czyta ich tylko od razy pisze np. 'jem bułkę z masłem' albo 'dzień dobry' albo 'jest słonecznie' albo 'zielone '.... i idzie sobie dalej, nie ma rozmów ani dyskusji, a większość i tak nie wie co i kto napisał stronę wcześniej... te wątki są cały czas podbijane, przez co może bardziej wartościowe spadają na dalsze strony i nie zawsze można do nich dotrzeć.

Gdyby było jakieś podforum dla takich wątków, chętni by sobie mogli je spokojnie zakładać, i w jednym pytać "jakiego koloru masz prawe oko" a w drugim "jakiego koloru masz lewe oko"... I nikt by się nie irytował, i nie denerwował, że takie wątki są cały czas podbijane jednym słowem.

I może na pierwszą stronę powróciły by wątki do rozmowy a nie tylko do wymieniania.

Mam nadzieję, że jasno nakreśliłam o co nam chodzi, bo niekoniecznie wątki muszą być łączone. Wystarczy, że będą miały dla siebie odpowiednie miejsce. ( nie forum gry, bo to kompletnie bez sensu, ale np jakąś odnogę na plotkowym. )


6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 19:53   #136
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Połączenie wątków

Popieram Maro, jak dla mnie wątki te mogą być na społecznościach. Już nie chodzi o nabijanie postów, tylko zaśmiecenie Plotkowego.
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 20:23   #137
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
Popieram Maro, jak dla mnie wątki te mogą być na społecznościach. Już nie chodzi o nabijanie postów, tylko zaśmiecenie Plotkowego.
No ja nie wiem czy na społeczności...

Lepsze by było osobne podforum,
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 20:23   #138
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Rambo zgłosiła do mnie problem. Ale to nie jest takie proste.

Trochę więcej konkretów, bo połowa tego wątku jest o niczym
Zanim podejmę decyzję muszę wiedzieć:
1. co chcecie osiągnąć?
2. wg jakiego klucza mają być te "łączenia"? Łącząc coś tworzycie z tego jeszcze większego tasiemca i jeszcze większy miks tematyczny.
Czy o to Wam chodzi? Chyba nie.
3. Przerzucenie tasiemców na Gry nie jest logiczne. Kto będzie tam szukał takiej tematyki?
4. Dlaczego nie wykorzystacie do tego gotowego działu społeczności?
To ja może odpowiem na podstawie obserwacji Ostatnio temat znowu się nasila trochę można na ten temat poczytać.

Na początek chyba warto by było zdefiniować czym w ogóle są tasiemce Bo nie każdy długi wątek jest nim przecież. Chodzi o wątki w których się coś wymienia. Bez dyskusji, rozmów.

1. Myślę, że gra toczy się o tematykę na plotkowym. To znaczy w żaden sposób nie da się jej uregulować.[to pewne] Podstawowy argument jaki się słyszy jest bardzo podobny do tego, który słyszało się przy powstawaniu wątków "łączmy się" - tasiemce 'zajmują' miejsce na plotkowym, nie dając się przebić innym wątkom.

2. Proponowany jest klucz tematyczny. [powiedz wszystkim dzień dobry i dobranoc można połączyć, bez tej rozmowy, chyba].
Na temat tego, jaką przyszłość łączenia w ten sposób wątków widzę, już mówiłam. (nie da się zapanować nad tematem wątku, do momentu w którym nie będzie on jasno określony; nie da się tego osiągnąć tworząc zbiorczy tasiemiec)

3. To zależy .
Niektóre tasiemce niewiele różnią się od wątków na Grach. Po pewnym czasie polegają na tym samym. Z tym, że wspominałam też o przyzwyczajeniach rządzących użytkownikami, więc tym samym forum. Racja, że mało kto będzie szukał tasiemców na Grach.

4. Kiedy powstały społeczności początkowo były tam przesuwane wątki np. "Co teraz jesz?". Jednak wspólnie udało nam się ustalić, że to chwieje przeznaczeniem tego forum. Społeczności powstały po to, żeby Wizażanki we własnym, zaprzyjaźnionym gronie mogły sobie bez ograniczeń poplotkować o czym chcą. Takie typowo off-topowe wątki w których widać 'więzi' łączące ich uczestników.
Najczęściej pojawia się w nich stała, znająca się już z forum grupa osób.
W tasiemcach takie więzi nie powstają - nie odbywają się tam rozmowy, grupa użytkowników nie jest stała.
Wyklucza się to jakby z tym, czym społeczności mają być i co nam się (moim skromnym zdaniem) świetnie udało


Zatem nagadałam się i nic z tego nie wynika


Ja na przykład w walce o dobroć i sprawiedliwość na forum () chciałabym osiągnąć pewną stabilizację. To znaczy ten temat przewija się od dawna i powoduje konflikty. Podstawową zasadą rządzącą forum, jest fakt, że każdy użytkownik może założyć dowolny wątek, który nie łamie regulaminu. I fajnie by było gdyby ta zasada spięć nie powodowała
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 20:49   #139
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
To ja może odpowiem na podstawie obserwacji Ostatnio temat znowu się nasila trochę można na ten temat poczytać.

Na początek chyba warto by było zdefiniować czym w ogóle są tasiemce Bo nie każdy długi wątek jest nim przecież. Chodzi o wątki w których się coś wymienia. Bez dyskusji, rozmów.

1. Myślę, że gra toczy się o tematykę na plotkowym. To znaczy w żaden sposób nie da się jej uregulować.[to pewne] Podstawowy argument jaki się słyszy jest bardzo podobny do tego, który słyszało się przy powstawaniu wątków "łączmy się" - tasiemce 'zajmują' miejsce na plotkowym, nie dając się przebić innym wątkom.

2. Proponowany jest klucz tematyczny. [powiedz wszystkim dzień dobry i dobranoc można połączyć, bez tej rozmowy, chyba].
Na temat tego, jaką przyszłość łączenia w ten sposób wątków widzę, już mówiłam. (nie da się zapanować nad tematem wątku, do momentu w którym nie będzie on jasno określony; nie da się tego osiągnąć tworząc zbiorczy tasiemiec)

3. To zależy .
Niektóre tasiemce niewiele różnią się od wątków na Grach. Po pewnym czasie polegają na tym samym. Z tym, że wspominałam też o przyzwyczajeniach rządzących użytkownikami, więc tym samym forum. Racja, że mało kto będzie szukał tasiemców na Grach.

4. Kiedy powstały społeczności początkowo były tam przesuwane wątki np. "Co teraz jesz?". Jednak wspólnie udało nam się ustalić, że to chwieje przeznaczeniem tego forum. Społeczności powstały po to, żeby Wizażanki we własnym, zaprzyjaźnionym gronie mogły sobie bez ograniczeń poplotkować o czym chcą. Takie typowo off-topowe wątki w których widać 'więzi' łączące ich uczestników.
Najczęściej pojawia się w nich stała, znająca się już z forum grupa osób.
W tasiemcach takie więzi nie powstają - nie odbywają się tam rozmowy, grupa użytkowników nie jest stała.
Wyklucza się to jakby z tym, czym społeczności mają być i co nam się (moim skromnym zdaniem) świetnie udało


Zatem nagadałam się i nic z tego nie wynika


Ja na przykład w walce o dobroć i sprawiedliwość na forum () chciałabym osiągnąć pewną stabilizację. To znaczy ten temat przewija się od dawna i powoduje konflikty. Podstawową zasadą rządzącą forum, jest fakt, że każdy użytkownik może założyć dowolny wątek, który nie łamie regulaminu. I fajnie by było gdyby ta zasada spięć nie powodowała
mądrego to i przyjemnie posłuchac(poczytac)

tym najbardziej paskudnym formom tasiemców na Plotkowym mowie NIE i jestem za wywaleniem ich, na inne podforum
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 15:44   #140
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Połączenie wątków

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;6491422]Aguś generalnie chodzi o to by 'oczyścić' pierwsze strony plotkowego.
Zazwyczaj trzeba się przekopywać między wątkami w których wypowiedzi ograniczają się do trzech słów (albo i jednego) aby znaleźć jakiś fajny wątek do dyskusji i rozmowy. Niektóre wątki można by połączyć, np 'Powiedz dzień dobry' i "Powiedz dobranoc" ; 'co ostatnio kupiłaś' i 'co ostatio kupił ci twój tz', itd....

Fajnie by było, gdyby było specjalne miejsce na tego typu wątki, wtedy nie byłyby 'prześladowane' i osoby które chcą mogłyby się spokojnie w nich wypowiadać. ().

Poza tym wiele osób udzielających się w takich wątkach nie czyta ich tylko od razy pisze np. 'jem bułkę z masłem' albo 'dzień dobry' albo 'jest słonecznie' albo 'zielone '.... i idzie sobie dalej, nie ma rozmów ani dyskusji, a większość i tak nie wie co i kto napisał stronę wcześniej... te wątki są cały czas podbijane, przez co może bardziej wartościowe spadają na dalsze strony i nie zawsze można do nich dotrzeć.

Gdyby było jakieś podforum dla takich wątków, chętni by sobie mogli je spokojnie zakładać, i w jednym pytać "jakiego koloru masz prawe oko" a w drugim "jakiego koloru masz lewe oko"... I nikt by się nie irytował, i nie denerwował, że takie wątki są cały czas podbijane jednym słowem.

I może na pierwszą stronę powróciły by wątki do rozmowy a nie tylko do wymieniania.

Mam nadzieję, że jasno nakreśliłam o co nam chodzi, bo niekoniecznie wątki muszą być łączone. Wystarczy, że będą miały dla siebie odpowiednie miejsce. ( nie forum gry, bo to kompletnie bez sensu, ale np jakąś odnogę na plotkowym. )


[/quote]

Już trochę bardziej zrozumiałam sens. Czyli chodzi, aby powstało "forum" gdzie będą wstawiane wątki, których nikt nie czyta, a cały fan polega wyłącznie na dopisaniu się.

Typu: co dziś jesz/ jak pogoda u was/ co masz na sobie...

OK. To ma sens i daje tak zwany "klucz" do wyłuszczania takich wątków.
Jak tylko nazwać to nowe forum??

"ja"
"bla bla"
"non stop" ....?????

Może macie jakieś pomysły?
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 15:56   #141
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Już trochę bardziej zrozumiałam sens. Czyli chodzi, aby powstało "forum" gdzie będą wstawiane wątki, których nikt nie czyta, a cały fan polega wyłącznie na dopisaniu się.

Typu: co dziś jesz/ jak pogoda u was/ co masz na sobie...

OK. To ma sens i daje tak zwany "klucz" do wyłuszczania takich wątków.
Jak tylko nazwać to nowe forum??

"ja"
"bla bla"
"non stop" ....?????

Może macie jakieś pomysły?
Hmm... Nie mam pomysłu na nazwę, ale przyszło mi do głowy określenie go:
Jeżeli jesz kanapkę z szynką, Twój TŻ kupił Ci błyszczyk do ust lub po prostu chcesz się przywitać/pożegnać - to forum jest w sam raz dla Ciebie. ;-)
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 16:01   #142
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Połączenie wątków

Tasiemcowy zawrót głowy,czyli o...........no właśnie o i nie mam dalej pomysłu poki co.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 19:51   #143
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Tasiemcowy zawrót głowy,czyli o...........no właśnie o i nie mam dalej pomysłu poki co.

Np:

Tasiemcowy zawrót głowy, czyli jak się masz?


Przywitaj się i podziel z nami wiedzą o tym co właśnie myślisz, co jesz, jaka jest u Ciebie pogoda, oraz co ostatnio kupił Ci Twój ukochany... Czyli wszystko o nas i o życiu wyrażone w stylu "tasiemcowym", bez dyskusji.


6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 20:05   #144
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Połączenie wątków

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;6502086]Np:

Tasiemcowy zawrót głowy, czyli jak się masz?


Przywitaj się i podziel z nami wiedzą o tym co właśnie myślisz, co jesz, jaka jest u Ciebie pogoda, oraz co ostatnio kupił Ci Twój ukochany... Czyli wszystko o nas i o życiu wyrażone w stylu "tasiemcowym", bez dyskusji.


[/quote]
Maro, ale moze nie odbierajmy uczestniczkom tasiemcow prawa do dyskusji w tych watkach?
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 20:14   #145
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez Lalik Pokaż wiadomość
Maro, ale moze nie odbierajmy uczestniczkom tasiemcow prawa do dyskusji w tych watkach?
Teraz im nie odbieramy, a i tak nie dyskutują. Więc bez różnicy.

Poza tym gdzie tu można dyskutować np, w wątku o pogodzie albo 'w powiedz dzień dobry", "co wcinasz teraz przed monitorem"? To podforum byłoby na tego typu wątki. Dyskusje nadal się będą toczyć na głównym plotkowym. A w Tasiemcowym byłyby wątki bez dyskusji, bo tasiemce cechują się tym, że nie ma w nich dyskusji, tylko się w nich wymienia co się zjadło, jaka jest pogoda, itd, o.
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 20:38   #146
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
Hmm... Nie mam pomysłu na nazwę, ale przyszło mi do głowy określenie go:
Jeżeli jesz kanapkę z szynką, Twój TŻ kupił Ci błyszczyk do ust lub po prostu chcesz się przywitać/pożegnać - to forum jest w sam raz dla Ciebie. ;-)
[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;6502086]Np:

Tasiemcowy zawrót głowy, czyli jak się masz?


Przywitaj się i podziel z nami wiedzą o tym co właśnie myślisz, co jesz, jaka jest u Ciebie pogoda, oraz co ostatnio kupił Ci Twój ukochany... Czyli wszystko o nas i o życiu wyrażone w stylu "tasiemcowym", bez dyskusji.


[/quote]

Fajne opisy
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 20:38   #147
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Połączenie wątków

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;6502374]Teraz im nie odbieramy, a i tak nie dyskutują. Więc bez różnicy.

Poza tym gdzie tu można dyskutować np, w wątku o pogodzie albo 'w powiedz dzień dobry", "co wcinasz teraz przed monitorem"? To podforum byłoby na tego typu wątki. Dyskusje nadal się będą toczyć na głównym plotkowym. A w Tasiemcowym byłyby wątki bez dyskusji, bo tasiemce cechują się tym, że nie ma w nich dyskusji, tylko się w nich wymienia co się zjadło, jaka jest pogoda, itd, o. [/quote]


rozumiem o co chodzilo, nie musialas mi tego wyłuszczac jak przedszkolakowi

swego czasu zdarzalo mi sie raz, czy dwa uczestniczyc w niektorych tasiemcach, czy chocby je podgladac i uwierz mi, zdarzaly sie mniejsze lub wieksze dyskusje (ot chocby w zakupowym na temat danego nabytku etc). nie byly to dyskusje na poziomie 'czy jestes za kara smierci' ciagnace sie przez wiele stron, ale SIE ZDARZALY i nie widze powodu, by osoba, ktora w takowych watkach sie nie wypowiada narzucala reszcie jak maja one wygladac.
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 20:50   #148
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Połączenie wątków

No, wlasnie. Zakupowe bym zostawila tam gdzie sa. Pielegnacyjny tez (czyli co dla siebie zroblilas)
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 22:03   #149
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Połączenie wątków

Czyli jest szansa, że te wszystkie badziewna tasiemce znikną z głównej strony forum plotkowego?
To chyba zbyt piękne, żeby było prawdziwe...
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 22:18   #150
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Połączenie wątków

Cytat:
Napisane przez MagdaP Pokaż wiadomość
No, wlasnie. Zakupowe bym zostawila tam gdzie sa. Pielegnacyjny tez (czyli co dla siebie zroblilas)
ale wiesz jak to bedzie wygladać jesli zostawi sie jeden czy dwa tasiemce na plotkowym, a reszte przerzuci? nie ma co segregowac - albo wszystkie leca na podforum tasiemcowe, albo zaden, bo dopiero sie zacznie marudzenie
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.