Differin - mam dosyć - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 02:09   #1171
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Differin - mam dosyć

Dagna, nawilżanie jest konieczne przy Differinie! Nie można nakładać go razem z kremem, ale jesli tak ci się łuszczy skóra to może używaj na przemian - jedna noc Differin, jedna nawilżacz. I w dzień oczywiście koniecznie filtry co najmniej SPF 30.


TimeToVW, słyszałeś o Acne Derm? Nie wiem czy można go stosować równoczesnie z Differinem, musisz poszukać w tym temacie http://www.wizaz.pl/forum/showthread...e+derm&page=62
On jest na przebarwienia między innymi.
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 09:14   #1172
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez TimeToVW Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie. Na imię mam Łukasz i sam stosuje kurację Differinem dość długo. NIestety efekty nie są zbyt zadowalające. Głównie objawia się to na linii T. Najbardziej nie drażnią mnie już same wypryski tylko przebarwienia i zaskórniaki :/. Jednocześnie stosuje Cetaphil emulsje 2x dziennie i krem tej samej firmy do nawilżania. Może ktoś z was zna jakiś produkt na rynku dobrze likwidujący przebarwienia, który można stosować z Differinem (oczywiście nie naraz pozdrawiam serdecznie!!
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
dziewczyny Wy uzywacie przy differinie (ja mam zel) jakis krem nawilzajacy? mozna go w ogole stosowac,czy nie? na differinie jade tydzien i moja skora BARDZO sie luszczy. ten etap po jakims czasie sam minie? sama juz nie wiem,czy uzywac cos nawilzajacego,czy przeczekac ta faze.... jeju no
Cytat:
Napisane przez fugeela Pokaż wiadomość
Dagna, nawilżanie jest konieczne przy Differinie! Nie można nakładać go razem z kremem, ale jesli tak ci się łuszczy skóra to może używaj na przemian - jedna noc Differin, jedna nawilżacz. I w dzień oczywiście koniecznie filtry co najmniej SPF 30.


TimeToVW, słyszałeś o Acne Derm? Nie wiem czy można go stosować równoczesnie z Differinem, musisz poszukać w tym temacie http://www.wizaz.pl/forum/showthread...e+derm&page=62
On jest na przebarwienia między innymi.

Ja zakonczylam juz kuracje differinem jakis czas temu.. i kurcze widze ze moj lekarz prowadzil mnie zupelnie na opak co do tego jak piszesz fugeela..

Jezeli chodzi o nawilzanie przy Differinie to mowil stanowcze NIE! ..powtarzal zluszczamy, zluszczamy.. i faktycznie mialam taki etap ze skora luszczyla mi sie strasznie.. ale dzieki temu moim zdaniem mogla sie oczyszczac dokladniej..

Co do przebarwien to moim zdaniem jednoczesne stosowanie Differinu i czegos na przebarwienia,blizny nie jest najlepszym pomyslem.. wedlug mnie blizny i przebarwienia mozna niwelowac, zluszczac w momencie gdy skora jest wyleczona z tradziku, krostek itd..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 13:24   #1173
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Differin - mam dosyć

wlasnie moj dermatolog nic nie wspomnial o kremach nawilzajacych.
Lemonka,jednak to faktycznie ma jakis sens. skora sie luszczy (wiec i przebarwienia powinny blednac) i tak jak mowisz-skora sie oczyszcza. jednak od dawna bylo wiadome,ze skora wysuszona produkuje wiecej loju-->pory sie zatykaja i wiadomo co dalej jest :/ ale odczekam ten stan i nie bede nawilzac skory.
Lemonka,przez jaki czas stosowalas differin? mialas krem,czy zel?
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 13:28   #1174
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

dagna1..mialam zel, poniewaz te specyfiki w kremach sa ciezsze.. differin stosowalam najpierw z tetralysalem przez 4 miesiace, pozniej przez kolejne 4 miesiace z akneroxid-em..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 14:49   #1175
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Differin - mam dosyć

jesu musze zaraz wyjsc i nalozylam podklad.. tragicznie to wyglada :/ platy skory wystajace i luszczace sie.
Lemonka,rowniez mam zel i rowniez biore tetralysal (4 tabl dziennie ). postanowilam,ze do poniedzialku nie smaruje sie differinem :/ bo jak pojde z taka luszczaca sie skora na uczelnie w pon :/
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 15:06   #1176
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

dagna.. 4?łoł.. ja miałam jedna dziennie..
a czym myjesz buzie? jak złaziła mi tak skóra to używałam do tego szorstkich gąbeczek do twarzy, bądź szczoteczki do mycia buziala..później dezynfekowałam, wymieniałam na nowe..
no do odstawienia to hm.. zrobisz jak uwazasz, ale wydaje mi sie ze nie powinnas zaprzepaszczac czasu, nerwow i pieniedzy, i kontynuowac.. jak az tak zle to moze stosuj co drugi dzień na noc
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 16:41   #1177
TimeToVW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Differin - mam dosyć

Super napewno spubować nie zaszkodzi. Na dzień dzisiejszy odstawiam narazie jednak wszelkie Środki bo nie mam zamiary latać latam z kremem z filtrem . Pozostanie zaleczanie domowymi sposobami, niech skóra troche odpocznie. Na jesień rusze z Acne jeśli będzie taka konieczność. Pozdtrawiam.
TimeToVW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 01:51   #1178
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
Ja zakonczylam juz kuracje differinem jakis czas temu.. i kurcze widze ze moj lekarz prowadzil mnie zupelnie na opak co do tego jak piszesz fugeela..

Jezeli chodzi o nawilzanie przy Differinie to mowil stanowcze NIE! ..powtarzal zluszczamy, zluszczamy.. i faktycznie mialam taki etap ze skora luszczyla mi sie strasznie.. ale dzieki temu moim zdaniem mogla sie oczyszczac dokladniej..


No widzisz, po raz kolejny potwierdza się teoria, że co lekarz to inne metody
Jak używałam co noc miałam bardzo podrażnioną skórę, nie wspomnę o tym że po prostu nie wyszłabym z domu z taką łuszczącą się twarzą, bo przecież nakładam filtr 40 i wtedy się świecę a co za tym idzie muszę użyć pudru. Gdybym nałożyła puder na tak suchą skórę straszyłabym ludzi.
Mi zaleciła żebym stosowała co 2 noc na zmianę z kremem jesli będę miała podrażnioną skórę i jak faktycznie twarz zaczyna szczypać to robię przerwę i nawilzam, a złuszcza się i tak. Może wolniej, ale przynajmniej bez masakry na twarzy.
Drugi powód został już wyżej wymieniony, za sucha skóra to też nic dobrego bo gruczoły łojowe szaleją i następuje wysyp.
Nie mówię oczywiście że mój sposób stosowania jest jedynym słusznym, najlepiej jak każdy słucha swojego lekarza, ja na razie nie narzekam.
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 09:58   #1179
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Differin - mam dosyć

mialam nie nakladac wczoraj,ale jednak wysmarowalam sie differinem Lemonko,stosuje zel iwostin,a potem tonik rowniez tej firmy. co do nawilzania to boje sie. poczekam tydzien i spytam sie swojej dermy co sadzi o tym
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 15:07   #1180
TimeToVW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Differin - mam dosyć

No i tu jest właśnie pies pogrzebany. Ja robiłem błąd bo nie nawilżałem twarzy i nie stosowałem kremów z filtrem ( dermatolog mnie o tym nie poinformowała ) przez to skóra naprawde wyniszczała i teraz poczekam aż się unormuje. Chwała, że znalazłem to forum. Po paru godzinach czytania już wiem sporo więcej o pielęgnacji twarzy.
TimeToVW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 16:23   #1181
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Lulaa Pokaż wiadomość
W dodatku słońce przygrzało, a ja jeszcze nie zaopatrzyłam się w krem z filtrem. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć do końca tygodnia.
5 tygodni bez filtra? Oby nie skonczyło się to przebarwieniami. Kup go jak najszybciej!
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
dziewczyny Wy uzywacie przy differinie (ja mam zel) jakis krem nawilzajacy? mozna go w ogole stosowac,czy nie? na differinie jade tydzien i moja skora BARDZO sie luszczy. ten etap po jakims czasie sam minie? sama juz nie wiem,czy uzywac cos nawilzajacego,czy przeczekac ta faze.... jeju no
Cytat:
Napisane przez fugeela Pokaż wiadomość
Dagna, nawilżanie jest konieczne przy Differinie! Nie można nakładać go razem z kremem, ale jesli tak ci się łuszczy skóra to może używaj na przemian - jedna noc Differin, jedna nawilżacz. I w dzień oczywiście koniecznie filtry co najmniej SPF 30.
Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
Ja zakonczylam juz kuracje differinem jakis czas temu.. i kurcze widze ze moj lekarz prowadzil mnie zupelnie na opak co do tego jak piszesz fugeela..

Jezeli chodzi o nawilzanie przy Differinie to mowil stanowcze NIE! ..powtarzal zluszczamy, zluszczamy.. i faktycznie mialam taki etap ze skora luszczyla mi sie strasznie.. ale dzieki temu moim zdaniem mogla sie oczyszczac dokladniej..

Co do przebarwien to moim zdaniem jednoczesne stosowanie Differinu i czegos na przebarwienia,blizny nie jest najlepszym pomyslem.. wedlug mnie blizny i przebarwienia mozna niwelowac, zluszczac w momencie gdy skora jest wyleczona z tradziku, krostek itd..
Cytat:
Napisane przez TimeToVW Pokaż wiadomość
No i tu jest właśnie pies pogrzebany. Ja robiłem błąd bo nie nawilżałem twarzy i nie stosowałem kremów z filtrem ( dermatolog mnie o tym nie poinformowała ) przez to skóra naprawde wyniszczała i teraz poczekam aż się unormuje. Chwała, że znalazłem to forum. Po paru godzinach czytania już wiem sporo więcej o pielęgnacji twarzy.

Mnie też dermatolog nie poiformowała o filtrach, ale szłam do niej z dziwnym przekonaniem, ze da mi właśnie differin (duzo czytam o pielegnacji twarzy), wiec kupiłam go wcześniej

Ja też słyszałam, ze nie wolno nawilżać, tylko natłuszczać. Dlatego używam kremu natłuszczającego raz w tygodniu i tym kremem zrolowuję wszystkie skórki. Przynajmniej raz w tygodniu wyglądam jak człowiek, a nie wąż podczas zrzutu skóry (tak mnie teraz nazywają kumpele)


TimeToVW-
zobaczysz ile bedziesz wiedział o pielegnacji twarzy po miesiącu siedzenia tutaj. Uwaga-wciąga
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 17:11   #1182
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Differin - mam dosyć

widze,ze problem jest z tym nawilzaniem popoludniu musialam posmarowac sie humektanem,bo w poniedzialek nie wyszlabym z tak sucha cera. zrobie tez to dzisiaj na noc i jutro. a od poniedzialku juz jade na differinie i zero nawilzania. zobaczymy (niestety musze to powiedziec :/ mi derma nic nie wspomniala na temat filtrow..sami piszecie,ze to istotne, ale naczytalam sie jaki to jest problem z dobraniem odpowiedniego-zeby nie zapychal itp..)
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 02:28   #1183
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Differin - mam dosyć

dagna,ja używam La Roche Posay Hydraphase XL wersja Legere - lżejsza (SPF 15)
oraz Iwostin Solcrin emulsja SPF 40 i nic a nic nie zapychają. Konieczny jest puder (każdy filtr się błyszczy,chyba że jakiś cudowny matujący się przede mną uchował? ) więc należy też dobrać taki,który nie zapcha, ale te dwa filtry spisują się na 6 przy mojej mieszanej trądzikowej skórze.
Mam też Biodermę SPF 30 do mieszanej/trądzikowej,ale po niej to już się tak świeciłam że nawet puder nie pomagał. Tyle że ona ma korzystne działanie dla cery z problemami,pewnie w lato do niej wrócę.
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 08:54   #1184
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

ha! a ja was zaskocze bo wlasnie pytalam o filtry, bo moj problem zaczal sie rok temu w kwietniu wiec slonko grzalo, a przed wizyta rowniez naczytalam sie juz sporo na wizazu !
a on nie nie..tylko to co zapisuje.. i tak przeszlam wiosne, lato bez jakiegokolwiek filtra..
w piatek ide na kontrole to znow go zachacze o tn temat..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 12:45   #1185
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Differin - mam dosyć

To dziwne co piszesz,bo o konieczności używania filtrów piszą wszyscy stosujący Differin.Ja i tak ich używam,tyle że teraz SPF 40 zamiast 15.


Mam prośbę.Czy ktoś byłby tak miły i przepisał dla mnie ulotkę Differinu?
Niestety wyrzuciłam opakowanie wraz z ulotką,zawsze czytam a tym razem się zapomniałam,nie wiem jak to się stało.
Chodzi mi głównie o jakieś uwagi,zalecenia,sposób stosowania - czyli to co najważniejsze by odpowiednio do używać,a nie np.skład.

Dużo czytałam o Differinie i myślę,że wiem już sporo z Wizażu,ale chciałabym wiedzieć co dokładnie jest zawarte w ulotce.
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:31   #1186
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez fugeela Pokaż wiadomość
Konieczny jest puder (każdy filtr się błyszczy,chyba że jakiś cudowny matujący się przede mną uchował? )
Albo mąka ziemniaczana/kukurydziana
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 08:37   #1187
Lulaa
Raczkowanie
 
Avatar Lulaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 46
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez fugeela Pokaż wiadomość
Dagna, nawilżanie jest konieczne przy Differinie! Nie można nakładać go razem z kremem, ale jesli tak ci się łuszczy skóra to może używaj na przemian - jedna noc Differin, jedna nawilżacz. I w dzień oczywiście koniecznie filtry co najmniej SPF 30.


TimeToVW, słyszałeś o Acne Derm? Nie wiem czy można go stosować równoczesnie z Differinem, musisz poszukać w tym temacie http://www.wizaz.pl/forum/showthread...e+derm&page=62
On jest na przebarwienia między innymi.
Mi moja dermatolog przepisała Differin razem z Acne Derm. Miał być jeszcze Duac do tego, ale już pisałam wcześniej, że akurat nie mogłam sobie na niego pozwolić. Na dzień i co drugą noc smaruję się AD + na noc Differin na przemian. Zastanawiam się, może bardziej efektywnie byłoby stosować Differin codziennie, a Acne Derm tylko na dzień.
Lemonka napisała, że przebarwieniami lepiej zająć się już po kuracji. Nie widząc żadnych pozytywnych efektów u siebie i obserwując powstawanie nowych przebarwień jestem skłonna w to uwierzyć ale i tak zostanę przy AcneDerm, bo już nie chcę kombinować.
Co do nawilżania, to bez tego nie dałabym rady. Teraz używam raz dziennie tłustego kremu oliwkowego, który zmywam zanim nałożę Differin.
Krem z filtrem kupiłam przez internet, ale jeszcze do mnie nie dotarł. Jutro wyjeżdżam i obawiam się, że kremu nie dostanę... czy myślicie, że mogę na twarz nakładać jakąś emulsję do opalania? (oczywiście nie mam zamiaru się opalać)
Lulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 21:41   #1188
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Differin - mam dosyć

Lulaa czytałam gdzieś (i to chyba nawet w tym, alb podobnym wątku), ze po jakimś czasie Differin powinien zacząć działać i na przebarwienia. Czekam na ten efekt Na razie nic, ale uzywam dopiero 1,5 miesiąca.
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 13:47   #1189
Neyla86
Raczkowanie
 
Avatar Neyla86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 56
Thumbs up Dot.: Differin - mam dosyć

Ja już lecze się differinem 3 miesiące i 12 dni (dodatkowo brałam tetralysal 3 miechy) Przez ten czas w ogóle nie używałam flirtów i nic się złego nie stało. Syfki już mi nie wyskakują jak coś to sporadycznie - przy miesiączce. Buzię mam gładką i parę przebarwień ale widzę jak one z miesiąca na miesiąc bledną. Co do kremu nawilżającego to jest mi nie potzrebny do kuracji differinem, nie mam suchej twarzy. Dopiero jak miesiąc temu derma przepisala mi dodatkowo brevoxyl (1 tydzien w miesiacu na noc, a resztę miesiąca standardowo differin i tak w kółko) to moja twarz była cholernie sucha. Ale cholernie to jest przez duże CH - wyglądalam jak po sparzeniu wrzątkiem, twarz była pełna czerwonych suchych swędzących plam, fluid nie pokrył nawet. Ale juz jest spoko bo odeczekalam 3 dni(jak mi derma doradzila) i stosuje ta masc "żrącą" nadal. Nazawałam ją "żrącą" bo serio wyzera wszystkie syfy, przynajmniej u mnie i dobrze dziala na przebarwienia. A dzis bylam na wizycie i derma pozwolila mi sie opalac na solarium
Bedzie dobrze - wyjdziecie z tego
__________________
"Bo Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogos lubi...za bardzo."
Neyla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 12:11   #1190
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Differin - mam dosyć

kurcze... ja stosowałam differin razem z clindacne przez jakies 2 miesiące ale nie mogłam wytrzymać. differin strasznie wysuszył mi skórę. miałam pełno czerownych suchych plam... wyglądałam tragicznie i zostawiłam to bo wstydziłam się pójść do szkoły... czekam teraz na kolejna wizyte u dermatologa żeby poradził mi cos lepszego bo nie zniose takie widoku!!! ile można, po jakimś mięsiącu już miałam śliczną twarz, ale potem na nowo zaczęło mi wyskakiwac to cholerstwo!
dajcie spokój...
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:38   #1191
pestka_101
Raczkowanie
 
Avatar pestka_101
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Differin - mam dosyć

To prawda, mi też Differin mocno wysuszył skórę. Gdy juz wchłonął w skóre, nakladałam mocno nawilżający krem ( bo nie mogłam znieśc tak bradzo suchej cer). Juz go nie używam, ale pryszcze rzeczywiście zniknęly.
Największy problemw tym, że maść ta działa dopiero po 4 miesiącach używania. Ale czego się nie robi, żeby mieć ładną cerę ;P
pestka_101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 03:37   #1192
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Differin - mam dosyć

Pestko, czy wągry też znikają?
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 11:05   #1193
pestka_101
Raczkowanie
 
Avatar pestka_101
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez fugeela Pokaż wiadomość
Pestko, czy wągry też znikają?
Niestety nie...
Ale pryszcze owszem. Miałam straszny trądzik na czole, po kuracji nie pojawiają się tam pryszcze (grupowo) już od 3 lat...
pestka_101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 01:14   #1194
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Differin - mam dosyć

Nie mam ulotki,a jeśli dobrze pamiętam Differinu nie powinno się nakładać na granicy nosa i policzków (przy skrzydełkach),to prawda? Mam wrażenie,że zrobiło mi się nieco więcej popękanych naczynek w tych miejscach.
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 10:12   #1195
pestka_101
Raczkowanie
 
Avatar pestka_101
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez fugeela Pokaż wiadomość
Nie mam ulotki,a jeśli dobrze pamiętam Differinu nie powinno się nakładać na granicy nosa i policzków (przy skrzydełkach),to prawda? Mam wrażenie,że zrobiło mi się nieco więcej popękanych naczynek w tych miejscach.
Oj, naprawdę nie mam pojęcia. Nie miałam popękanych naczynek, ale z tego co wyczytałam na innych forach wiele osób ma problemy w okolicach tych miejsc po stosowaniu Differinu.
Chyba najlepszym sposobem byłoby nie smarowanie w tych miejscach maścią, tak mi się wydaje.
pestka_101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 10:22   #1196
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Differin - mam dosyć

differin z ulotki,bo prosilas Fugeelo
dawkowanie:
zewnetrznie. raz dziennie, najlepiej wieczorem, nanosi sie niewielka ilosc kremu lub zelu na skore calej twarzy (10-15 min po jej umyciu i wytarciu), z wyjatkiem kacikow oczu i ust oraz fald nosowo-policzkowych. leczenie rozpoczyna sie od malych ilosci preparatu. chronić oczy, usta i blony sluzowe przed kontaktem z preparatem. nie stosowac na skore uszkodzona. podczas leczenia nalezy unikac nadmiernej ekspozycji na słonce oraz stosowania kosmetykow do pielegnacji skory tradzikowej. czas trwania kuracji ustala lekarz. w przypadku koniecznosci zastosowania leczenia skojarzonego z innymi lekami przeciwtradzikowymi, leki te nalezy stosowac rano, a preparat - na noc

skutki uboczne:
przemijajace podraznienie i pieczenie skory

wskazania:
tradzik pospolity o lagodnym lub umiarkowanym nasileniu: tradzik zaskornikowy i grudkowo-krostkowy
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 16:28   #1197
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Differin - mam dosyć

fald nosowo-policzkowych - oo,właśnie to miałam na myśli

Edytowane przez fugeela
Czas edycji: 2010-03-11 o 10:21
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 23:42   #1198
alilili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Differin - mam dosyć

hej ja uzywam differinu od 1,5 miesiaca i wlasnie przezywam taki wysyp ze nie wiem jak sie jutro pokaze na zajeciach :||||| nigdy az tak nie miałam ;/ nie wiem czy mi to pomoze , bo czytajac posty z poczatku tematu to nie ktorzy po dwoch dniach juz chcieli rezygnowac bo nie bylo efektu heh no ale chyba bez przesady

na poczatku faktycznie strasznie przesuszona mialam twarz, cała rozowa była ( bez kremu nawilzajacego nie dało rady funkcjonowac ) ale teraz nie wiem czy moja skora sie przyzwyczaila czy jak ale w dzien znow mi sie strasznie przetłuszcza ;| a poza differinem codziennie wieczorem mam do robienia maseczke Lerosett, ktora tez wyszusza ale teraz mam tak ze jednoczesnie mi sie łuszczy i przetłuszcza ;/

w srode ide do dermatolog i nie wiem czy to samo mi da czy cos innego bo słonca coraz wiecej a to jest fotouczulajace ;/
alilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:11   #1199
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Differin - mam dosyć

Proszę o radę,
Chciałabym zakupić Effaclar K, ponieważ chciałabym zrobić porządek z rozszerzonymi i zanieczyszczonymi porami na nosie.
Poza tym nie mam żadnych innych problemów ze skórą, wyprysków itp.

Ale jak przeczytałam w wątku o wysypie po zastosowaniu tego kremu to się przestraszyłam, czy sobie nie zaszkodzę używając go???????
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 15:48   #1200
Juulkaa21
Raczkowanie
 
Avatar Juulkaa21
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 33
Dot.: Differin - mam dosyć

Witam chciałam się poradzić, czy podczas kuracji Differinem (stosuje od miesiąca-w trakcie wysypu) można stosować maski z alg, np takie z salonu kosmetycznego?? znalazłam coś takiego:
Maska plastyczna z alg zielona - silnie detoksująca i oczyszczająca.


Dla kogo taka maska?
Cera z problemami trądzikowymi, tłusta.
Składniki aktywne:
Cynk zawarty w algach wpływa na regulację pracy gruczołów łojowych a wyciąg z wierzby ma działanie przeciwtrądzikowe.
Ekstrakt z alg brunatnych bogaty w witaminy, aminokwasy
oraz mikroelementy łagodzi podrażnienia zaczerwienienia i
głęboko nawilża.
Wyciąg z krzewu herbacianego reguluje , zamyka pory, ma działanie oczyszczające i łagodzące podrażnienia.
Witaminy i mikroelementy -zawarte z wyciągów mięty wierzby poprawiają koloryt skóry, działają łagodząco i zapobiegają procesom starzenia się komórek .
Efekty:
- Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie,
- głęboko oczyszcza pory skóry i ujścia gruczołów łojowych,
- redukuje zaczerwienienia i podrażnienia naskórka,
- ściąga rozszerzone pory skóry,
- wzmacnia, ujędrnia i wygładza naskórek.
- uwolnienie skóry z toksyn
- gruntowne oczyszczenie skóry
- złagodzenie objawów trądziku
- aktywizacja procesów odnowy skóry
- zastrzyk substancji aktywnych, witamin i mikroelementów
- znormalizowanie wydzielania sebum,
- oczyszczenie skórę z toksyn (detoks).

Jak sądzicie, nie powinno to chyba pogorszyć stanu skóry, albo jakoś zakłócić "pracy" Differinupozdrawiam

Juulkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.