Dzieciaki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-14, 20:28   #31
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
moj stosunek jest pozytywny. faceci potrafia zdradzac swoje kobiety nawet gdy sa w nieformalnym zwiazku. wiec punkt nr 6 jest wybitnie chybiony...
Chciałam zauważyć tylko, że zdrada zdarza sie tak samo w nieformalnym jak i w formalnym związku i nie dotyczy tylko mężczyzn, a kobiet również.

Przepraszam za OT, ale trochę mnie trzepie, jak czytam takie stereotypy.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:30   #32
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
byliczka

Nie, nie wstydzę się. Nie chcę mieć dzieci. Widzę to jak widzę. Czy jest to powód do wstydu?
nie, to zaden wstyd , wrecz powiem jak Luba niektore kobiety w ogole ich nie powinny miec, jak sie czyta o maltretowanych dzieciach , matkach pijaczkach etc etc

ale sorry , jakos to ladnie w slowa nie ubralas i zamiast napisac prosto z mostu ze nie chesz miec dzieci i tyle ( w koncu to Twoja sprawa jest) Ty piszesz wypracowanie gdzie po pierwsze obrazasz dziewczyny w ciazy ( takich na wizazu nie brakuje- patrz ochowalnia ) piszac ze sa obrzydliwe do tego piszesz ze ich partnerzy na pewno ich zdradzaja pomyslunku troszke i moglby byc wtedy fajny watek
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:31   #33
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
napisałam, że pracowałam i się sprawdzałam. gdzie napisałam, że wiążę z tym swoją przyszłość? i, że tego CHCĘ?
to po co sie zajmowalas dziecmi w takim razie? skoro mialas zapewne juz w tedy taka opinie a nie inna, no chyba ze zmienilas ja w trakcie pracy.

ps. alez mnie naprawde nie obchodzi z czym wiazesz swoja przyszlosc i czego chcesz. ><
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:32   #34
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ale ja się tego nie wstydzę. I nie mów mi czego mam się wstydzić a czego nie. Bo punkt widzenia zależy od puntku siedzenia. Dla ciebie rodzina i rodzenie dzieci jest najważniejsze. Dla mnie jest to na ostatnim miejscu. Więc nie naskakuj na mnie za to, że mam inne zdanie i inne zapatrywanie na daną sprawę.

Kobiecinie, która by się nad tobą zachwycała, bo taki piękny brzuszek, bo to, bo tamto, to byś pewnie w podzięce kwiatki kupiła. mi możesz łodygi dać. albo nawet nic.

Tak samo, jak Ty masz prawo sie wypowiadac i pisac co Ci slina na jezyk przyniesie tak i ja moge. Nie obchodzi mnie co u Ciebie jest na pierwszym a co na ostatnim miejscu.

Widze gotujesz sie

Nie musze nikomu kwiatow kupowac, wiem ze brzuszek mam piekny Tobie ewentualnie moglabym dac... Przepraszam nie napisze, mam w sobie troche kultury
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:33   #35
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Chciałam zauważyć tylko, że zdrada zdarza sie tak samo w nieformalnym jak i w formalnym związku i nie dotyczy tylko mężczyzn, a kobiet również.

Przepraszam za OT, ale trochę mnie trzepie, jak czytam takie stereotypy.
wiem oczywiscie o tym. ale zalozycielka watku wspomniala, o facetach zdradzajacych ciezarne, w trakcie ciazy i po. nie trzeba byc w formalnym zwiazku ani w ciazy, by zdradzac i byc zdradzanym odnioslam sie do wybranego przez siebie wczesniej cytatu
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:33   #36
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Dzieciaki

Chcę mieć dzieci i jako kobieta czuję, że po części jest to moim zadaniem, przeznaczeniem. Teraz jak widzę rozkrzyczane dzieciaki, zapłakane itp. to nieco mnie to przeraża, ale wiem, że kiedyś wytrzymam to wszystko. A to dlatego, że nie wyobrażam sobie nie mieć dzieci. Jednak jak patrzy się na niektórych rodziców to przychodzi mi do głowy, że niektórzy w ogóle nie powinni mieć potomstwa :/ Jeżeli ktoś nie chce mieć dzieciaków, to jego sprawa a mnie nic do tego. A z tym punktem nr 6- za duże uogólnienie moim zdaniem :/
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:34   #37
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
nie, to zaden wstyd , wrecz powiem jak Luba niektore kobiety w ogole ich nie powinny miec, jak sie czyta o maltretowanych dzieciach , matkach pijaczkach etc etc

ale sorry , jakos to ladnie w slowa nie ubralas i zamiast napisac prosto z mostu ze nie chesz miec dzieci i tyle ( w koncu to Twoja sprawa jest) Ty piszesz wypracowanie gdzie po pierwsze obrazasz dziewczyny w ciazy ( takich na wizazu nie brakuje- patrz ochowalnia ) piszac ze sa obrzydliwe do tego piszesz ze ich partnerzy na pewno ich zdradzaja pomyslunku troszke i moglby byc wtedy fajny watek
Ale dlaczego nie mogę napisać prosto z mostu? Może taki jest mój, niekulturalny, styl.
Wiesz, zastanawia mnie jedynie reakcja. Gdybym była w ciąży, obecnie, i przeczytała taki post, to bym się zaśmiała. Skąd tyle goryczy w przepełnionych miłością ciężarnych?
Jak ktoś używa stereotypu co do mojej osoby, to się śmieję z tego. Po co się denerwować?
Nie rozumiem.

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Tak samo, jak Ty masz prawo sie wypowiadac i pisac co Ci slina na jezyk przyniesie tak i ja moge. Nie obchodzi mnie co u Ciebie jest na pierwszym a co na ostatnim miejscu.

Widze gotujesz sie

Nie musze nikomu kwiatow kupowac, wiem ze brzuszek mam piekny Tobie ewentualnie moglabym dac... Przepraszam nie napisze, mam w sobie troche kultury

oj uwierz, ja się nigdy nie gotuję, tym bardziej przed komputerem. raczej doprowadzam do czerwoności, szczególnie wyrazem twarzy i ignorancją w oczach.
I to ty na mnie naskoczyłaś po przeczytaniu mojego postu ja tam po ciężarnych nie skaczę. jeszcze krzywdę zrobię, czy co.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez cheer
Czas edycji: 2008-07-14 o 20:44 Powód: post pod postem
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 20:38   #38
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ale dlaczego nie mogę napisać prosto z mostu? Może taki jest mój, niekulturalny, styl.
Wiesz, zastanawia mnie jedynie reakcja. Gdybym była w ciąży, obecnie, i przeczytała taki post, to bym się zaśmiała. Skąd tyle goryczy w przepełnionych miłością ciężarnych?
Jak ktoś używa stereotypu co do mojej osoby, to się śmieję z tego. Po co się denerwować?
Nie rozumiem.
Mysle, ze to nie jest jedyna rzecz, ktorej nie rozumiesz Nie dziwie sie...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:43   #39
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
wiem oczywiscie o tym. ale zalozycielka watku wspomniala, o facetach zdradzajacych ciezarne, w trakcie ciazy i po. nie trzeba byc w formalnym zwiazku ani w ciazy, by zdradzac i byc zdradzanym odnioslam sie do wybranego przez siebie wczesniej cytatu
Czytałam to kilka razy i chyba czegoś nie łapię. Przecież Bossy nigdzie nie napisała, że to dotyczy tylko formalnych związków. Więc teraz to wygląda tak, jakbyś mówiła, że w ciąży można być będąc tylko w formalnym związku.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:49   #40
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Skąd tyle goryczy w przepełnionych miłością ciężarnych?
a kto powiedział, że one pałają miłoscia do całego świata? Kochaja swoje dzieci i wystarczy, nie musza marnować tego uczucia na resztę świata, szczególnie jesli ta reszta nie jest im przychylna.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:53   #41
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Mysle, ze to nie jest jedyna rzecz, ktorej nie rozumiesz Nie dziwie sie...
tak to nie jest jedyna rzecz, której nie rozumiem np. nie rozumiem też pewnych faktów historycznych, nie rozumiem co tam się w kwantach dzieje, i wiele różnych rzeczy jeszcze nie rozumiem. Tak samo i tych życiowych, i ponoć prostych

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
a kto powiedział, że one pałają miłoscia do całego świata? Kochaja swoje dzieci i wystarczy, nie musza marnować tego uczucia na resztę świata, szczególnie jesli ta reszta nie jest im przychylna.
Też fakt. mea culpa. i złe odpowiedzi
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 20:53   #42
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieciaki

hmm nie mam póki co takiego ,,intynktu"macierzyńskieg o-przeraża mnie poród,wychowanie,denerwuj ą płaczące dzieci.poza tym jest jeden mały minus, bardzo egoistyczny- nie chce zeby moje dziecko odziedziczyło po mnie pewnie geny,ot.chociażby trądzik
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:54   #43
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Natchnął mnie tekst z jednego portalu na temat posiadania dzieci. Ja dzieci póki co nie mam, i mam nadzieję, że mieć nie będę.
Mimo, że zdaję egzamin jako opiekukna, opiekowałam się gromadą dzieciaków, lubiły mnie, płakały za mną. Ale swojego bym nie chciała mieć.

1. ciąża - nie wyobrażam sobie siebie jako wieloryba. kobiety w ciąży mnie obrzydzają.

2. poród - przecież to okropnie boli! ja kopię dentystę jak mi daje znieczulenie. nie chcę rozstępów, rozciętego krocza, rozciągniętej szyjki.

3. wieczny ryk, darcie dzieciaka - ja umrę jak będę miała takie stereo w domu

4. karmienie piersią - nie dość, że obwisną, to jeszcze małe bezzębne coś będzie mi ssało sutki, a jak już będzie "zębne" to będzie gryzło. dla mnie piersi są strefą seksualną, nie chcę tego niszczyć tym, że muszę nakarmić dziecko.

5. strach przed wychowaniem. czy ja nauczę go wszystkiego? na jakiego człowieka wyrośnie?

6. każdy facet zdradza ciężarną. w trakcie ciąży, lub po niej. a te co mówią, że nie, to po prostu o tym nie wiedzą. ale taka jest smutna prawda.

7. nie pisać mi "a kto się tobą zajmie na starość?" - dziecko i tak tego nie zrobi. bo będzie miało własną rodzinę, własne plany itp. może jedynie pomóc, ale się nie "odda" na tyle, na ile rodziciele by chcieli.

jaki jest wasz stosunek do posiadania dzieci?
A ja się z Tobą zgadzam w większości
No może nie do końca z tym zdradzaniem. Myślę, że faceci rzeczywiście zdradzają najbardziej kobiety w ciąży lub po niej, bo jednak są wzrokowcami a taka obwisła kobieta zbyt atrakcyjna nie jest... No, ale na pewno nie wszyscy tak robią
Oczywiste jest, że zdradzają także faceci których kobiety nie są i nie były w ciąży a także kobiety, jednak nie o takich przypadkach tu mowa.

Pozdrawiam wszystkich i naprawdę nie rozumiem czemu się tak burzycie Przecież ona napisała, że kobiety w ciąży ją obrzydzają a nie, że dla wszystkich muszą być obrzydliwe.
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:58   #44
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
hmm nie mam póki co takiego ,,intynktu"macierzyńskieg o-przeraża mnie poród,wychowanie,denerwuj ą płaczące dzieci.poza tym jest jeden mały minus, bardzo egoistyczny- nie chce zeby moje dziecko odziedziczyło po mnie pewnie geny,ot.chociażby trądzik
ja to tam mam nadzieję, że ewentualne dziecko inteligencję po ojcu odziedziczy ) ha ha ha. a po mamusi urodę ))

Cytat:
Napisane przez asia^^ Pokaż wiadomość
A ja się z Tobą zgadzam w większości
No może nie do końca z tym zdradzaniem. Myślę, że faceci rzeczywiście zdradzają najbardziej kobiety w ciąży lub po niej, bo jednak są wzrokowcami a taka obwisła kobieta zbyt atrakcyjna nie jest... No, ale na pewno nie wszyscy tak robią
Oczywiste jest, że zdradzają także faceci których kobiety nie są i nie były w ciąży a także kobiety, jednak nie o takich przypadkach tu mowa.

Pozdrawiam wszystkich i naprawdę nie rozumiem czemu się tak burzycie Przecież ona napisała, że kobiety w ciąży ją obrzydzają a nie, że dla wszystkich muszą być obrzydliwe.
ej mogłam napisać, że nie lubię chałwy i sezamków. ciekawe czy sezamkowicze by na mnie naskoczyli, jakbym napisała, że sezamek w karmelu jest obleśny. no dobra, nie porównujmy sezamków z kobietą w ciąży. Ok, widziałam w życiu 2 kobiety, które wyglądały w ciąży super. ale widziałam ich xxxxxxxxxxx...
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:01   #45
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Maruś
to fajnie
spytałam grzecznie kto jaki ma stosunek, opisałam SWOJE odczucia
No to ja grzecznie opowiedziałam o swoich odczuciach.

Przecież to oczywiste, że nie wszystkie kobiety muszą chcieć mieć dzieci. I nie należy ich za to potępiać, bo w końcu raz, że to jest ich życie i powinny je przeżyć szczęśliwie i tak jak one tego chcą, a dwa swoją decyzją o nieposiadaniu dzieci nie wyrządzają nikomu krzywdy.

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Chcę mieć dzieci i jako kobieta czuję, że po części jest to moim zadaniem, przeznaczeniem.
Ooo nie lubię czegoś takiego...
Tym zdaniem sprowadzasz się tylko do roli inkubatora, a tym samym reszta Twojego życia może zostać uznana za nieważną...
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:01   #46
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Dzieciaki

Koleżanka chyba dużo wolnego czasu miała i problemy sobie stwarza. Taki sam list przeczytałam ostatnio w "Wysokich Obcasach". Jeżeli sam poród Cię obrzydza - trudno, pretensje do Pana Boga, ze tak urządził kobietki.

Ale dzieci się wychowuje, a nie tylko robi, dlatego nie wszystkie są chodzącym stereo. A ta zdrada... Matko, pracujesz w CBOS-ie?
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:02   #47
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez asia^^ Pokaż wiadomość
A ja się z Tobą zgadzam w większości
No może nie do końca z tym zdradzaniem. Myślę, że faceci rzeczywiście zdradzają najbardziej kobiety w ciąży lub po niej, bo jednak są wzrokowcami a taka obwisła kobieta zbyt atrakcyjna nie jest... No, ale na pewno nie wszyscy tak robią
Oczywiste jest, że zdradzają także faceci których kobiety nie są i nie były w ciąży a także kobiety, jednak nie o takich przypadkach tu mowa.

Pozdrawiam wszystkich i naprawdę nie rozumiem czemu się tak burzycie Przecież ona napisała, że kobiety w ciąży ją obrzydzają a nie, że dla wszystkich muszą być obrzydliwe.

A ja mysle, ze faceci zdradzaja wszystkie Aski i nie oburzaj sie. Domyslam sie tez, ze masz bardzo obwisle cialo, bo na imie masz Aska. A przeciez wszystkie Aski maja tak samo. Znam jedna i dlatego tak mysle...

Matko Kochana...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:04   #48
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Koleżanka chyba dużo wolnego czasu miała i problemy sobie stwarza. Taki sam list przeczytałam ostatnio w "Wysokich Obcasach". Jeżeli sam poród Cię obrzydza - trudno, pretensje do Pana Boga, ze tak urządził kobietki.

Ale dzieci się wychowuje, a nie tylko robi, dlatego nie wszystkie są chodzącym stereo. A ta zdrada... Matko, pracujesz w CBOS-ie?
hm, listu nie czytałam. jedynie artykuł o osobach, które nie chcą mieć dzieci. wypunktowałam sobie sama - tak mnie nauczyli w szkole!

zrobić dziecko, to ja też bym mogła. gorzej już z porodem, i wychowaniem właśnie.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:05   #49
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dzieciaki

Śnieżynko powaliłaś mnie na kolana.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 21:06   #50
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
A ja mysle, ze faceci zdradzaja wszystkie Aski i nie oburzaj sie. Domyslam sie tez, ze masz bardzo obwisle cialo, bo na imie masz Aska. A przeciez wszystkie Aski maja tak samo. Znam jedna i dlatego tak mysle...

Matko Kochana...
wiesz, że też to słyszałam. hm..więc coś w tym musi być. dzięki Mamo, że nie nazwałaś mnie aśka!
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:07   #51
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Ale dzieci się wychowuje, a nie tylko robi, dlatego nie wszystkie są chodzącym stereo. A ta zdrada... Matko, pracujesz w CBOS-ie?
Hmm... to może podaj jakiś złoty sposób na wychowanie niemowlaka, które drze się w stereo, bo ma kolkę? Myślę, że wszystkie mamy i przyszłe mamy będą wdzięczne.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:10   #52
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dzieciaki

Ja chciałabym zapytać o cos autorkę wątku.
Własciwie dlaczego uznałas za stosowne "wywalić" tutaj co myslisz o kobietach w ciąży? Czemu miało to służyć?
Wystarczyło napisac, że nie chcesz być w ciąży i uważasz, że będziesz wtedy obrzydliwa. Nikt by sie nie obrażał. Nikogo bys nie uraziła.
Wystarczyło napisac, że kiedy będziesz w ciąży facet Cię zdradzi, nie musiałaś obrażac tych facetów, którzy (dopuśćmy na chwilę taka mozliwośc ) nie zdradzali partnerek które były w ciąży.


Mogłas napisac tylko o swoich obawach i przemysleniach nie wciagając w to innych ludzi. Nie obrazając.
No, ale watek wtedy byłyby nudny
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:12   #53
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dzieciaki

Sory za OT, ale Luba gdzie twój avek? Bo jakoś tam mi nieswojo jak widzę LUBA bez tych kolorów
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:12   #54
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dzieciaki

miałabym nie chcieć przekazać światu takich wypasionych genów..? ależ to byłaby nieodżałowana strata.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:14   #55
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja chciałabym zapytać o cos autorkę wątku.
Własciwie dlaczego uznałas za stosowne "wywalić" tutaj co myslisz o kobietach w ciąży? Czemu miało to służyć?
Wystarczyło napisac, że nie chcesz być w ciąży i uważasz, że będziesz wtedy obrzydliwa. Nikt by sie nie obrażał. Nikogo bys nie uraziła.
Wystarczyło napisac, że kiedy będziesz w ciąży facet Cię zdradzi, a nie obrażac tych facetów, którzy (dopuśćmy na chwilę taka mozliwośc ) nie zdradzali partnerek które były w ciąży.


Mogłas napisac tylko o swoich obawach i przemysleniach nie wciagając w to innych ludzi. Nie obrazając.
No, ale watek wtedy byłyby nudny
autorka mi na to juz odpowiedziala

"Ale dlaczego nie mogę napisać prosto z mostu? Może taki jest mój, niekulturalny, styl."



i maly offtop ja tez wrzuc w koncu ten avatar bo faktycznie łyso jakos wygladasz
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:15   #56
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Czytałam to kilka razy i chyba czegoś nie łapię. Przecież Bossy nigdzie nie napisała, że to dotyczy tylko formalnych związków. Więc teraz to wygląda tak, jakbyś mówiła, że w ciąży można być będąc tylko w formalnym związku.
moje 'formalne' odnosi sie do pewnego zobowiazania. jesli facet ma kobiete i bedzie mial dziecko, wiec jako osoba dorosla i odpowiedzialna, ma pewnie mysli w stylu 'chce byc z nia, matka mojego dziecka' etc. chodzi mi o zwiazek, polozony na glebszej plaszczyznie niz chodzenie do kina czy trzymanie sie za dlonie. przeciez nie trzeba zyc w malzenstwie by byc w ciazy. co jak co, ale zywa istota, ktora za kilkanascie miesiecy powie do kogos 'mamo', zobowiazuje.
zwiazek z dzieckiem, a zwiazek bez dziecka, to dwa rozne swiaty moim zdaniem.

ale jednakowoz najwiecej dzieci rodzi sie w malzenstwach, jesli chodzi o Polske- wystarczy wygrzebac statystyki w necie.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:17   #57
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Sory za OT, ale Luba gdzie twój avek? Bo jakoś tam mi nieswojo jak widzę LUBA bez tych kolorów
Poszedł na urlop.

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
autorka mi na to juz odpowiedziala

"Ale dlaczego nie mogę napisać prosto z mostu? Może taki jest mój, niekulturalny, styl."

Aha. Styl.

__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:18   #58
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
A ja mysle, ze faceci zdradzaja wszystkie Aski i nie oburzaj sie. Domyslam sie tez, ze masz bardzo obwisle cialo, bo na imie masz Aska. A przeciez wszystkie Aski maja tak samo. Znam jedna i dlatego tak mysle...

Matko Kochana...
Kurczę, i co teraz?
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:19   #59
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Dzieciaki

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja chciałabym zapytać o cos autorkę wątku.
Własciwie dlaczego uznałas za stosowne "wywalić" tutaj co myslisz o kobietach w ciąży? Czemu miało to służyć?
Wystarczyło napisac, że nie chcesz być w ciąży i uważasz, że będziesz wtedy obrzydliwa. Nikt by sie nie obrażał. nokogo bys nie uraziła.
Wystarczyło napisac, że kiedy będziesz w ciąży facet Cię zdradzi, a nie obrażac tych facetów, którzy (dopuśćmy na chwilę taka mozliwośc ) nie zdradzali partnerek w ciąży.


Mogłas napisac tylko o swoich obawach i przemysleniach nie wciagając w to innych ludzi. Nie obrazając.
No, ale watek wtedy byłyby nudny
Hm, podoba mi się twoja, choćby nawet sztuczna, ochota poznania pobudki, która mną kierowała.
Żebym czuła się obrzydliwa, nie muszę być w ciąży. Wystarczy pms i lustro ;-) To samo tyczy się wieloryba.
Nie "wywaliłam" tutaj zdania na temat kobiet ciężarnych. Gdyby ich dotyczył post, tytuł miałby inny...tytuł Chodziło mi o dzieci. Pisząc pkt. 1, że kobiety w ciąży mnie obrzydzają, teoretycznie brałam również siebie pod uwagę, gdy kiedyś, nieszczęśliwie, zajdę w ciążę. Podwiązywać jajników nie mam zamiaru, a metody antykoncepcyjne nie zawsze są skuteczne..idiotką nie jestem (tak, Śnieżynko, nie-stety). Biorę taką możliwość pod uwagę.

Co do pkt. 6, który wzbudził tyle kontrowersji - tak, spotykam się z tym nagminnie. A te biedne kobiety nawet niczego nie podejrzewają. Dobrze, przyznaję, nie KAŻDY. Snieżynka, Twój nie. I Twój wizażanko, również nie.

Naprawdę myślisz, że jakbym napisała, że nie chcę być w ciąży, bo będę wtedy obrzydliwa, to nikt by się nie obraził? Wydaje mi się, że każda forma zdania, zawierająca w sobie słowa: ciąża + obrzydliwy, wywołałaby oburzenie. Bo tak naprawdę ludzie nie czytają do końca, jedynie wyłapują co ciekawsze słowa, których można się przyczepić. Tutaj są to w/w słowa oraz pkt. 6.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:22   #60
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Dzieciaki

Ostro.
A ja tam dzieci chciałabym mieć, a co więcej będe się o nie napewno starała Czasem zastanawiam się tylko, dlaczego jest tak, że niektórzy pragną mieć dzieci, a nie mogą, a inni mimo, że mogą je mieć to nie chcą ?? Jak dla mnie to lekka nie sprawiedliwość, ale w sumie kto powiedział, że cokolwiek musi być sprawiedliwe prawda ??
Obecnie moja sąsiadka jest w ciąży, a jej mąż jest w niej bardzo zakochany, co okazuje jej na każdym kroku, a nie jest ona ani ładna, ani jakaś atrakcyjna (nie chodzi mi o wygląd w Stanie Blogosławionym, a ogólnie). A jak widomo ciąża jednym służy, innym nie i z nią także może być różnie, jednak prawda jest taka, że mąż jej nie zdradza i napewno nie zdradzi, dlatego dziwi mnie stwierdzenie osoby, która rozpoczęła ten wątek, że każdy facet zdradza ciężarną żonę... Jak dla mnie jest to nie do końca przemyślany osąd.

A i jeśli chodzi jeszcze o poród, to też tego nie rozumiem... Bo jeśli kobieta boi się bólu spowodowanego porodem, to może nie powinna wogóle rozpoczynać uprawiania seksu, bo przecież pierwszy raz także jest bolesny ? Tylko teraz nasówa mi się pod palce pytanie... A ile kobiet zrezygnuje z seksu powodu bólu ?? Żadna pewnie Wszystko trzeba przeżyć Poza tym myślę, że jeśli każda kobieta miała takie podejscie, to juz dawno byśmy wyginęli
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.