Mój instruktor jazdy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-21, 16:47   #1
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956

Mój instruktor jazdy


Oj sama nie wiem, jak mogłam do tego doprowadzić. To spadło tak nagle, chyba już po pierwszej godzinie, wizualnie nie mój typ, a jednak. Pamiętam jak wtedy wysiadłam z auta i uśmiechałam się całą drogę idąc do domu. I tak się zaczęło, oczekiwanie na kolejne jazdy, uwielbiam jak rozmawiamy, uwielbiam jego poczucie humoru, uwielbiam jego całego. Dzisiejsza rozmowa zamieniła się nawet w flirt. Po 1,5 godzinie , wracam do domu i myślę: "Głupia, on ma 27 lat!!!". Ja mam 18 lat. Tyle sprzecznych myśli, myśli niezłożonych w jedną kupę.

Ciśnie mnie w prawym przedsionku serca. I w lewym też.
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 16:51   #2
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: mój instruktor jaazdy

Zauroczenie?
No cóż,bywa, całkiem przyjemne uczucie a i owszem.
Czy on jest żonaty?
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 16:53   #3
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: mój instruktor jaazdy

Przecież to nic złego! No, chyba, że ma żonę i gromadkę dzieci...
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 16:54   #4
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: mój instruktor jaazdy

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Oj sama nie wiem, jak mogłam do tego doprowadzić. To spadło tak nagle, chyba już po pierwszej godzinie, wizualnie nie mój typ, a jednak. Pamiętam jak wtedy wysiadłam z auta i uśmiechałam się całą drogę idąc do domu. I tak się zaczęło, oczekiwanie na kolejne jazdy, uwielbiam jak rozmawiamy, uwielbiam jego poczucie humoru, uwielbiam jego całego. Dzisiejsza rozmowa zamieniła się nawet w flirt. Po 1,5 godzinie , wracam do domu i myślę: "Głupia, on ma 27 lat!!!". Ja mam 18 lat. Tyle sprzecznych myśli, myśli niezłożonych w jedną kupę.

Ciśnie mnie w prawym przedsionku serca. I w lewym też.
No co mam Ci napisać?

Wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazują ,że się .. zakochałaś !!!

ps tylko nie oblewał specjalnie egzaminów
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 16:54   #5
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: mój instruktor jaazdy

Nie jest żonaty, gdyby był, nie dopuszczałabym nigdy takiej myśli, że może mi się podobać. Gdyby przynajmniej zmienili mi instruktora, nie chcę się uzależnić od niego, bo trudno będzie mi się rozstać.
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.

Edytowane przez Trusmilk
Czas edycji: 2007-06-21 o 16:55 Powód: dodanie słówka
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 17:01   #6
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: mój instruktor jaazdy

instruktorzy czesto sobie flirtuja z kursantkami
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 17:04   #7
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: mój instruktor jaazdy

oj tak, czesto a co maja robic tak na dobra sprawe
dlatego ja mam starszego pana i nikt mi nie zakloca skupienia jak jade
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 17:06   #8
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: mój instruktor jaazdy

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
instruktorzy czesto sobie flirtuja z kursantkami
To nie jest tak, że ja licze na coś z jego strony, nie, nie. W mojej główce nic takiego się nie ubzdurało, poprostu zapadl mi gdzieś głęboko..
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 07:17   #9
zytasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 211
Dot.: mój instruktor jaazdy

Hyh, ja pamietam jak czekalam na swoja pierwsza jazde. Pod osrodek podjechal koles, instruktor. Wysoki, przystojny, muskularny.Ciacho takie Pomyslalam "fajnie by bylo gdyby to byl ten moj". I byl Od pierwszej godziny zlapalismy wspolny jezyk. To, ze podobal mi sie wizualnie nic nie znaczylo. Mial zone i dziecko, wiec jakiekolwiek flirty nie wchodzily w gre. Nie zakochalam sie, ani nawet ni ezauroczylam. Po prostu cholernie go polubilam. Nasze cale 2 godziny jazdy byly naprawde kupa milo spedzonego czasu. Rozmawialismy o wszystkim i niczym, smialismy sie, dogryzalismy sobie. Po jakims czasie stwierdzilismy, ze wlasciwie chyba mowimy sobie za duzo. Po przemysleniu stwierdzil, ze wiem o nim wiecej niz jego najlepszy kumpel. Z wielkim bolem serca szlam na ostatnia jazde. Myslalam jak cholernie bedzie mi brakowalo tych rozmow. I wyszlo na to, ze jemu tez. Zdalismy sobie sprawe, ze te rozmowy, powazne a jednak na luzie, sa dla nas taka odskocznia (ja wtedy mialam dosc ciezki okres w zyiu, on tez). I nie zerwalismy kontaktu. Nauka sie skonczyla, prawko zdalam za 1 razem i mimo ze minely juz 3 lata, nadal sie kontaktujemy i spotykamy. Kto wie, jak by sie to potoczylo, gdyby nie jego stan cywilny Takze moze sprobuj, jednak nie oczekuj od razu ze to bedzie milosc na zawsze. Faktycznie ciagle slyszy sie o tym, ze instruktorzy to straszni flirciarze. Ale szanse tak czy siak trzeba lapac. A roznica wieku? To nic takiego Moja babcia byla starsza od dziadka 16 lat. I byli ze soba taaaaacy szczesliwi
zytasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 13:20   #10
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: mój instruktor jaazdy

Cytat:
Napisane przez zytasia Pokaż wiadomość
Hyh, ja pamietam jak czekalam na swoja pierwsza jazde. Pod osrodek podjechal koles, instruktor. Wysoki, przystojny, muskularny.Ciacho takie Pomyslalam "fajnie by bylo gdyby to byl ten moj". I byl Od pierwszej godziny zlapalismy wspolny jezyk. To, ze podobal mi sie wizualnie nic nie znaczylo. Mial zone i dziecko, wiec jakiekolwiek flirty nie wchodzily w gre. Nie zakochalam sie, ani nawet ni ezauroczylam. Po prostu cholernie go polubilam. Nasze cale 2 godziny jazdy byly naprawde kupa milo spedzonego czasu. Rozmawialismy o wszystkim i niczym, smialismy sie, dogryzalismy sobie. Po jakims czasie stwierdzilismy, ze wlasciwie chyba mowimy sobie za duzo. Po przemysleniu stwierdzil, ze wiem o nim wiecej niz jego najlepszy kumpel. Z wielkim bolem serca szlam na ostatnia jazde. Myslalam jak cholernie bedzie mi brakowalo tych rozmow. I wyszlo na to, ze jemu tez. Zdalismy sobie sprawe, ze te rozmowy, powazne a jednak na luzie, sa dla nas taka odskocznia (ja wtedy mialam dosc ciezki okres w zyiu, on tez). I nie zerwalismy kontaktu. Nauka sie skonczyla, prawko zdalam za 1 razem i mimo ze minely juz 3 lata, nadal sie kontaktujemy i spotykamy. Kto wie, jak by sie to potoczylo, gdyby nie jego stan cywilny Takze moze sprobuj, jednak nie oczekuj od razu ze to bedzie milosc na zawsze. Faktycznie ciagle slyszy sie o tym, ze instruktorzy to straszni flirciarze. Ale szanse tak czy siak trzeba lapac. A roznica wieku? To nic takiego Moja babcia byla starsza od dziadka 16 lat. I byli ze soba taaaaacy szczesliwi
Bardzo się cieszę, że nie jestem jedyna. Dzisiaj mam kolejną jazdę, mam nadzieje, że z nim(od czasu do czasu zmieniają nam instruktora). Dla mnie wiek raczej nie ma różnicy, ale dla niego napewno tak.

P.S. Czemu kurs nie trwa 60 godzin? 100
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 13:24   #11
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: mój instruktor jaazdy

heheeh ja jutro idę na prawo jazdy 1 lekcja cholera ale sie boje jak trafie na jakiegos przystojniaka :P hehehe
chciałabym sie dogadac jakos z tym kolesiem zeby nie było tak dretwo w tym samochodzie no i zeby mi pieknie wszystko wytłumaczył ,
pluto17-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 13:26   #12
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: mój instruktor jaazdy

no to dobrze, ze Ci zapadl w glowce przynajmniej bedzie sie milo jezdzilo... hheh...
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 14:47   #13
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: mój instruktor jaazdy

jeśli nie ma dziecka, jakiejś rodziny którą mogłabyś rozwalić to chyba nie ma nic w tym złego ?
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 19:18   #14
anelka7
Raczkowanie
 
Avatar anelka7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 39
Dot.: mój instruktor jaazdy

Powiem Ci ze jesteś w świetnej sytuacji, bo robienie tego cholernego kartonika upłynie Ci na różowo - a relacje z instruktorem są bardzo ważne a jeśli wpadniecie sobie w oko... kto wie kto wie
__________________
a jeśli masz dość codziennego hałasu... nagraj na dyktafon ciszę, załóż słuchawki na uszy włącz nagranie i podgłoś na maxa
anelka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 20:04   #15
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: mój instruktor jaazdy

ja tez miałam fajnego instruktora, lecz niestety musiałam go zmienić, bo się nie mogłam skupić. :B
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:24   #16
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: mój instruktor jaazdy

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
ja tez miałam fajnego instruktora, lecz niestety musiałam go zmienić, bo się nie mogłam skupić. :B
Też o tym myślałam, ale mam wejść do biura i powiedzieć, że nie chce mieć z nim jazdy, bo się zakochałam?!
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:31   #17
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: mój instruktor jaazdy

Trusmilk, a Ty jeszcze patrzysz na drogę podczas jazdy?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:43   #18
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: mój instruktor jaazdy

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Trusmilk, a Ty jeszcze patrzysz na drogę podczas jazdy?
<lol2> patrzę, patrzę, tylko jak jest czerwone światło to od czasu do czasu sporjze na jego długie rzęsiska i fajne piegi <mniaaam> coo ja mam zrobić? dziewczyny pomóżcie
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 22:31   #19
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: mój instruktor jaazdy

może klina klinem i... zapisz się na prawo jazdy na motor, może będzie jeszcze bardziej przystojny i tego zostawisz na lodzie
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 06:24   #20
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: mój instruktor jaazdy

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
może klina klinem i... zapisz się na prawo jazdy na motor, może będzie jeszcze bardziej przystojny i tego zostawisz na lodzie
znam wszystkich instruktorów z tego ośrodka, ale on ma największy urok jeszcze szef jest przystojny, ale jego to się boję:p
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 17:09   #21
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: mój instruktor jaazdy

heh to nie zle a on daje jakies ozanki ze ty tez sie mu podobasz??? na szczescie ja mam instruktora co ma cyba 50 lat :P
pluto17-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 08:12   #22
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: mój instruktor jaazdy

Cytat:
Napisane przez pluto17-17 Pokaż wiadomość
heh to nie zle a on daje jakies ozanki ze ty tez sie mu podobasz??? na szczescie ja mam instruktora co ma cyba 50 lat :P
Trudno powiedzieć, czasami mam wrażenie jakby mnie podrywał, ale sama wiesz jak to z instruktorami bywa oj też bym chciała takiego pięćdziesięciolatka, przynajmniej nie miałabym takiego dylematu.
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 09:35   #23
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: mój instruktor jaazdy

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć, czasami mam wrażenie jakby mnie podrywał, ale sama wiesz jak to z instruktorami bywa oj też bym chciała takiego pięćdziesięciolatka, przynajmniej nie miałabym takiego dylematu.
hhe no m.ój to spoko ziom taki starszy ale jajcarz nie zły atmosferka w trakcie jazdy jest ok
ni instruktorzy to są ziezłe ziółka
pluto17-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 10:59   #24
misiaczek_43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 45
Dot.: mój instruktor jaazdy

no no no widze ze kolezanka nam sie zakochala jezeli chodzi o mnie to mam mieszane zdanie o instruktorach nauku jazdy. moj narzeczony jest instruktorem i z tego co zaobserwowalam to u nie go w firmie to dziewczyny instruktorow to czesto sie zmieniaja. jeden koles zdradza zone i otwarcie mowi ze gdyby wczesniej wiedzial ze zostanie instruktorem to nigdy by sie nie ozenil- dla mnie jest to cos okropnego nie cierpie tego kolesia!wiem ze czesto lubia podrywac dziewczyny i to ich bawi ale tak naprawde nie mysla o niczym powaznie. jak na poczatku ich poznalam to wydawali mi sie bardzo sympatyczni , zabawni, rozrywkowi, wrecz przy nich mozna bylo ze smiechu boki zrywac .... a teraz dopiero widze jak jest - ten z ta , tamten z tamta, ten zdradza.... istna masakra. oczywiscie nie twierdze ze "twoj" instruktor jest taki . wiem ze moze byc naprawde sympatyczny i ze wyjatki sie zdazaja !np moj narzeczony kursanci i kursantki go lubia bo duzo tlumaczy objasnia a do tego mozna sobie z nim spoko porozmawiac, pozartowac , wiem sama ze przy kursantach swoich jest bardzo zabawny i mily . sama wielokrotnie widzialam i slyszalam jak poprostu w samochodzie smial sie z kursantami sam mi mowi ze jak sobie pogada na tematy bardziej prywatne i jak sie posmieje to mu czas szybciej i milej leci.
misiaczek_43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 11:12   #25
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: mój instruktor jaazdy

Cytat:
Napisane przez misiaczek_43 Pokaż wiadomość
no no no widze ze kolezanka nam sie zakochala jezeli chodzi o mnie to mam mieszane zdanie o instruktorach nauku jazdy. moj narzeczony jest instruktorem i z tego co zaobserwowalam to u nie go w firmie to dziewczyny instruktorow to czesto sie zmieniaja. jeden koles zdradza zone i otwarcie mowi ze gdyby wczesniej wiedzial ze zostanie instruktorem to nigdy by sie nie ozenil- dla mnie jest to cos okropnego nie cierpie tego kolesia!wiem ze czesto lubia podrywac dziewczyny i to ich bawi ale tak naprawde nie mysla o niczym powaznie. jak na poczatku ich poznalam to wydawali mi sie bardzo sympatyczni , zabawni, rozrywkowi, wrecz przy nich mozna bylo ze smiechu boki zrywac .... a teraz dopiero widze jak jest - ten z ta , tamten z tamta, ten zdradza.... istna masakra. oczywiscie nie twierdze ze "twoj" instruktor jest taki . wiem ze moze byc naprawde sympatyczny i ze wyjatki sie zdazaja !np moj narzeczony kursanci i kursantki go lubia bo duzo tlumaczy objasnia a do tego mozna sobie z nim spoko porozmawiac, pozartowac , wiem sama ze przy kursantach swoich jest bardzo zabawny i mily . sama wielokrotnie widzialam i slyszalam jak poprostu w samochodzie smial sie z kursantami sam mi mowi ze jak sobie pogada na tematy bardziej prywatne i jak sie posmieje to mu czas szybciej i milej leci.
czasami mam ochotę rzucić się na mojego isntruktora muszę przystopować, ale jak zwalczyć to uczucie? cholera..serce nie sługa
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 11:21   #26
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: mój instruktor jaazdy

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
czasami mam ochotę rzucić się na mojego isntruktora muszę przystopować, ale jak zwalczyć to uczucie? cholera..serce nie sługa
Ale dlaczego musisz przystopować - jeśli on Ci sie podoba i nie żadnych zobowiązań, to nie ma na co czekać - musisz sie koniecznie dowiedzieć czy to działa też w drugą stronę
Działaj szybko, bo kurs szybciutko zleci i instruktor nie będzie jeździł z Tobą wiecznie (chyba, że prywatnie)
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 11:46   #27
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: mój instruktor jaazdy

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego musisz przystopować - jeśli on Ci sie podoba i nie żadnych zobowiązań, to nie ma na co czekać - musisz sie koniecznie dowiedzieć czy to działa też w drugą stronę
Działaj szybko, bo kurs szybciutko zleci i instruktor nie będzie jeździł z Tobą wiecznie (chyba, że prywatnie)
Oj, ale mam walnąć prosto z mostu, że mi się podoba trochę się boję o tą różnicę wieku, bo mimo wszystko uważam, że to jakaś przeszkoda jest. Ostatnio cieszyłam się jak głupia, gdy położył rękę na mojej ręcę na skrzyni biegów <wiem, wiem. zwariowałam>. Ale on ma coś takiego magnetycznego w sobie, jakąs magie, która przyciąga wzrok.
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 11:56   #28
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: mój instruktor jaazdy

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Oj, ale mam walnąć prosto z mostu, że mi się podoba trochę się boję o tą różnicę wieku, bo mimo wszystko uważam, że to jakaś przeszkoda jest. Ostatnio cieszyłam się jak głupia, gdy położył rękę na mojej ręcę na skrzyni biegów <wiem, wiem. zwariowałam>. Ale on ma coś takiego magnetycznego w sobie, jakąs magie, która przyciąga wzrok.
Bez ryzyka nie ma zabawy
To w końcu instruktor jazdy - gdy cos pójdzie nie tak możesz go zmienić a i kurs nie trwa tak długo więc hcyba nie ma sie o co martwić
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 18:26   #29
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: mój instruktor jaazdy

kurde no moze nakręć jakąś rozmowe tak wiesz podświadomie moze cos odbirze i jak bedzie chciał to zareaguje na twoje heheh ----> ukryte pragnienia
pluto17-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 23:52   #30
a_n_e_c_z_k_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_e_c_z_k_a
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: mój instruktor jazdy

Trusmilk, jestem bardzo ciekawa jak dalej potoczyly sie losy Twojego kursu, a przede wszystkim Twoja znajomosc z instruktorem
__________________
Najgorszy moment w życiu to taki, kiedy myslisz że nic gorszego Cię nie spotka, a poźniej nastaje taka chwila kiedy nie masz siły płakać, potem nie masz juz czym płakać, a rozpacz jest nie do ogarnicia...
a_n_e_c_z_k_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-29 21:30:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.