Czy tak musi być zawsze:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-24, 23:29   #1
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Unhappy

Czy tak musi być zawsze:(


Mój problem jak zwykle znowu jest spowodowany przez facetaCzy ja nie mogę się szczęśliwie zakochać...chociaż raz?ehhh...kochane panie powiedzcie mi co mam robić?jak się zachować?Od początku roku byłam z chłopakiem, nazwę go J., na wakacjach poznałam drugiego-Ł.-spodobał mi się strasznie i chyba się zakochałam Odpowiada mi charkterem, wyglądem, poczuciem charakteru...po prostu wszystko jest idealnie, a najlepsze jest to, że i on odwzajemnia moje uczucia, włściwie to on to wszystko zapoczątkował)zerwałam z J. (od dawna nam sie nie układało i nie kochałm go, przypuszczam, ze nawet gdybym nie poznała Ł, i tak już bym z nim nie była) Niestety jest jedno ALE!!! Ł. jest z daleka, w mojej miejscowości znalazł się tylko z racji wykonywanego zawodui teraz chca go spowrotem wysłąć do domu, dzieliło by nas wtedy jakieś 5 godzin szybkiej jazdy samochodem...on jeszcze na poczatku mówił mi, ze nie uznaje żadnych związków na odległość, dzis dowiedziałm się, ze za tydzień wraca do domu((((ja juz tesknie i nie mogę się z tym pogodzicStrasznie mi przykro z tego powodu, przywiązałam się strasznie do niego, widywaliśmy sie codziennie, i ja teraz juz nie umiem znaleźć sobie miejscaczemu ja mam takiego pecha w miłośći...nie chce juz nawet wspominać o moich wcześniejszych niepowodzeniach
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 23:40   #2
kosheen
Rozeznanie
 
Avatar kosheen
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 650
Dot.: Czy tak musi być zawsze:(

Cytat:
Napisane przez Szarlotka7891 Pokaż wiadomość
Mój problem jak zwykle znowu jest spowodowany przez facetaCzy ja nie mogę się szczęśliwie zakochać...chociaż raz?ehhh...kochane panie powiedzcie mi co mam robić?jak się zachować?Od początku roku byłam z chłopakiem, nazwę go J., na wakacjach poznałam drugiego-Ł.-spodobał mi się strasznie i chyba się zakochałam Odpowiada mi charkterem, wyglądem, poczuciem charakteru...po prostu wszystko jest idealnie, a najlepsze jest to, że i on odwzajemnia moje uczucia, włściwie to on to wszystko zapoczątkował)zerwałam z J. (od dawna nam sie nie układało i nie kochałm go, przypuszczam, ze nawet gdybym nie poznała Ł, i tak już bym z nim nie była) Niestety jest jedno ALE!!! Ł. jest z daleka, w mojej miejscowości znalazł się tylko z racji wykonywanego zawodui teraz chca go spowrotem wysłąć do domu, dzieliło by nas wtedy jakieś 5 godzin szybkiej jazdy samochodem...on jeszcze na poczatku mówił mi, ze nie uznaje żadnych związków na odległość, dzis dowiedziałm się, ze za tydzień wraca do domu((((ja juz tesknie i nie mogę się z tym pogodzicStrasznie mi przykro z tego powodu, przywiązałam się strasznie do niego, widywaliśmy sie codziennie, i ja teraz juz nie umiem znaleźć sobie miejscaczemu ja mam takiego pecha w miłośći...nie chce juz nawet wspominać o moich wcześniejszych niepowodzeniach
Czemu masz pecha to Ci oczywiscie nie powiem.... Takie to zycie juz jest, tyle jest w nim niewiadomych, ze podobnych pytan znalazloby sie mnostwo.
A rozmawialas z nim o tym co bedzie z Wami jak on wyjedzie? Moze wczesniej mowil, ze nie preferuje zwiazkow na odleglosc, ale moze zmienil zdanie po spotkaniach z Toba? Przeciez istnieja zwiazki na odleglosc... Poczatkowo spotkania np weekendowe, a po jakims czasie moze wspolne mieszkanie? Jezeli jest to prawdziwa milosc to przetrwa kazda probe, nawet kilkaset kilometrow

"Amor vincit omnia"[milosc zwycieza wszystko]- pamietaj, ja zgadzam sie z ta sentencja w 100%. Trzymaj sie i porozmawiaj ze swoim Ł.
kosheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 23:53   #3
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Czy tak musi być zawsze:(

zgadzam sie przeciez zawsze pozostaje skype telefon no i weekendy mozecie spedzac razem.kto wie, moze za jakis czas on dostanie prace w twoim miescie, albo ty w jego?
sprobowac zawsze warto
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 00:07   #4
Elizabeth:)
Rozeznanie
 
Avatar Elizabeth:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań / Warszawa
Wiadomości: 474
Dot.: Czy tak musi być zawsze:(

Związki na odleglosc maja szanse na przetrwanie jesli tylko obie strony tego chca i się starają. Jak wam na sobie zalezy to dacie rade. A jak z czasem przerodzi się to w coś poważnego to zawsze mozecie zamieszkac razem. Powodzenia
Elizabeth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 11:04   #5
helenska
Raczkowanie
 
Avatar helenska
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 148
Dot.: Czy tak musi być zawsze:(

Cytat:
Napisane przez Bawitching Pokaż wiadomość
sprobowac zawsze warto
dokładnie

jak nie spróbujesz to się nie przekonasz a szkoda żałować straconej szansy
helenska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 11:36   #6
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Czy tak musi być zawsze:(

skoro odwzajemnil twoje uczucia to moze wasz zwiazek przetrwa pomimo odleglosci.. porozmawiaj o tym z nim.. przeciez jak wyjedzie to nie zapomni o tobie tak sobie tylko dlatego ze wyjezdza
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 13:32   #7
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Czy tak musi być zawsze:(

Ale skoro się zakochał to może będziecie się widywać i bedzie ok? Mnóstwo jest związków na odległość i ludzie jakoś żyją w nich. A skoro mu też zależy przecież nie opuści Cię
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 00:03   #8
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Czy tak musi być zawsze:(

Niestety oboje po długiej rozmowie doszliśmy do wniosku...ze lepiej będzie dla nas obojga jak się rozstaniemy!próbowałam już związków na odległość, wiem jak to smakuje i żaden nie utrzymał się dłużej niż pół roku...a odległość była 5 razy mniejszaOj teraz siedzę i płaczę bo już tęsknie, mam strasznego dołaTylko nie oceniajcie go źle...to na prawdę nie miało by przyszłości-uwierzcie mi, zbyt wiele przeszkód.Kurcze...chyba bym to lepiej przyjęła gdybym wiedziała, ze on mnie nie chce, ze nie odwzajemnia mojego uczucia...a tutaj siła wyższaCzas i miejsce nie to...osoba wymarzonaMacie jakieś lekarstwo na tęsknotę i ból w sercu?Jeszcze jak dziś po raz ostatni widziałam jego kochaną smutną buźkę...Ł. to dusza towarzystwa-dziś był tak smutny jak nigdyszkoda, ze po raz ostatni widział jego piękne oczęta tak smutne-on przy mnie zawsze sie uśmiechałTak mi przykro...to pierwsza osoba z, którą tak dobrze sie rozumiałam, pociągał mnie swoją osobowością, psychicznie i fizycznie...jak niktA teraz czuje taka pustkę w sercudziewczynki kochane dajcie mi jakiś złoty środek, niech przestanie boleć
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 07:10   #9
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Czy tak musi być zawsze:(

Ja też byłam z facetem, z którym nie czułam się zbyt dobrze, wiedziałam, że to nie to... Zostawiłam go dla innego. Zakochałam się na maxa, ale on nie czuł do mnie tego samego i się rozstaliśmy... A potem poznałam kogoś nowego i o byłym zapomniałam. Ty pewnie też szybko sobie kogoś znajdziesz Moim zdaniem najłatwiej zapomnieć jeśli pozna się kogoś nowego
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.