Czy nie jestescie ciekawe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-16, 18:27   #1
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Wink

Czy nie jestescie ciekawe?


Drogie Panie, ostatnio nurtuje mnie jedna sprawazwracam sie tutaj głównie do młodych mężatek, otóż ostatnio dowiedziałam się, ze jedna z moich koleżanek ze studiów wyszła za mąż na tych wakacjach, ma 21 latchodziła ze swoim chłopakiem 6 lat!!Więc pewnie przed nim nie miała zbyt wielu chłopaków, jeśli w ogóle miała bo w końcu to dopiero 15 latczy ona nie jest ciekawa jak to jest z innym mężczyzna?Właściwie to nigdy nie zasmakowała związku z kimś innym więc nie wie co traci...oczywiście biorę pod uwagę, ze go kocha i chce z nim spoedzić całe życie, i jest dla niej wymarzonym mężczyzna, ale czy nie pozostaje ta nutka ciekawości, niepewności?
Są tutaj może na forum kobietki w podobnej sytuacji, młode mężatki lub dziewczyny które chodzą ze swoimi TŻ już dobrych parę lat, i jest to ich jedyny chłopak, czy nie jesteście ciekawe jak to jest z kimś innym?
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:33   #2
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

ja mialam 4 facetów, i nadal jestem ciekawa jak to jest z kims innym
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:36   #3
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Hmmm Szarlotko (btw bardzo smakowity nick ) podobny temat był ostatnio i wzbudzał wiele kontrowesji z tym że na podforum pt. Seks i bodajże jego tytuł brzmiał mniej wiecej tak: 'Ślub z z facetem, który przeżył pierwszy raz z Tobą' z tym że chodziło tu o prawiczka itp.

Więc ja jestem z moim TŻ(pierwszy facet itp) już hoho długo i jakoś nie odczuwam palącej ochoty na 'próbę posmakowania innego', z tym że co prawda nie jestem jeszcze zamężna ... ;P więc jako młoda mężatka się nie wypowiem, ale jako kobieta, która cały czas jest z ttym swoim jedynym.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:37   #4
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ja mialam 4 facetów, i nadal jestem ciekawa jak to jest z kims innym

....ja miałam 3 takich bardziej konkretnych...i nadal mi mało ah ta ciekawość
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:40   #5
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Hmmm Szarlotko (btw bardzo smakowity nick ) podobny temat był ostatnio i wzbudzał wiele kontrowesji z tym że na podforum pt. Seks i bodajże jego tytuł brzmiał mniej wiecej tak: 'Ślub z z facetem, który przeżył pierwszy raz z Tobą' z tym że chodziło tu o prawiczka itp.

Więc ja jestem z moim TŻ(pierwszy facet itp) już hoho długo i jakoś nie odczuwam palącej ochoty na 'próbę posmakowania innego', z tym że co prawda nie jestem jeszcze zamężna ... ;P więc jako młoda mężatka się nie wypowiem, ale jako kobieta, która cały czas jest z ttym swoim jedynym.
Jeśli temacik już podobny był, to przepraszam, ze się powtarzam...ale troszkę szperałam i nie mogłam wynaleźć nic o zbliżonej tematycepozdrawiam gorąco
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:49   #6
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Podobny to on był, lecz raczej był negatywny. Twój temacik jest czysto retoryczny, i nie 'usprawiedliwiasz w nim swojej zdrady z ciekawości bo nie miałas innego', to takie nawiązanie do Tamtego tematu.
i żeby nie było tutaj tematu zdrady nie ma.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:50   #7
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Gdy byłam młoda byłam w dość długim związku. To był mój pierwszy taki poważny facet i byłam baaaaaaardzo ciekawa jak to jest być z kimś innym. I strasznie sie cieszę, że już dawno z nim nie jestem
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 20:15   #8
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Ja jestem z TŻ-tem trzy lata i może będę już zawsze. Nie jestem ciekawa. Szczerze mówiąc jestem potwornie wybredna jeżeli chodzi o facetów i jeszcze nie spotkałam takiego, który byłby dla mojego TŻ-ta jakąś konkurencją i skłaniał mnie do zastanowień co by było gdyby... co oczywiście nie znaczy, że mój TŻ jest jakimkolwiek ideałem A poza tym kocham go i nie potrafiłabym go skrzywdzić.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 20:51   #9
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Jestem ciekawa, ale sprawdzac nie zamierzam. To tak samo jak inni myślą o trojkatach, ale tego nie zrobia. Nie chcem tracic tego co mam, jest mi dobrz, jestesmy szczesliwi pasujemy do siebie wiec nie widze potrzeby sprawdzania mojej ciekowsci. Dodam, że w życiu nie poszłabym z kim do łóżka, żeby tylko zaspokoic swoją ciekawośc bo ja potrzebuje do tego dłuższej znajomosci, zaufania i oczywiscie porzadania.
Z reszta dziewczyny, które miały kilku partnerów piszą, ze im mało i są ciekawe wiec może lepiej sie nie rozpedzac
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:01   #10
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Owszem...

ale wczoraj zerwałam z TZ po 2.5 roku związku,
więc się (chcąc, nie chcąc)przekonam. (nie, nie z tego powodu, że ciekawość... )
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:07   #11
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

ja tez nie jestem ciekawa, a jestesmy juz razem 7 lat

nie wiem jak to jest z innymi (tak na powaznie), ale nie wiele mnie to obchodzi jak juz margitta pisala - nie spotakalam do tej pory takiego, co by zasluzyl na porownanie z moim Tz
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 21:10   #12
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, ale sprawdzac nie zamierzam. To tak samo jak inni myślą o trojkatach, ale tego nie zrobia. Nie chcem tracic tego co mam, jest mi dobrz, jestesmy szczesliwi pasujemy do siebie wiec nie widze potrzeby sprawdzania mojej ciekowsci. Dodam, że w życiu nie poszłabym z kim do łóżka, żeby tylko zaspokoic swoją ciekawośc bo ja potrzebuje do tego dłuższej znajomosci, zaufania i oczywiscie porzadania.
Z reszta dziewczyny, które miały kilku partnerów piszą, ze im mało i są ciekawe wiec może lepiej sie nie rozpedzac
...ale ja nie miałam na myśli ciekawości jak jest w łóżku z innym facetem...tylko tak ogólnie w związkuchodziło mi raczej o całokształt,a nie sam sex
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:11   #13
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Cytat:
Napisane przez Szarlotka7891 Pokaż wiadomość
Drogie Panie, ostatnio nurtuje mnie jedna sprawazwracam sie tutaj głównie do młodych mężatek, otóż ostatnio dowiedziałam się, ze jedna z moich koleżanek ze studiów wyszła za mąż na tych wakacjach, ma 21 latchodziła ze swoim chłopakiem 6 lat!!Więc pewnie przed nim nie miała zbyt wielu chłopaków, jeśli w ogóle miała bo w końcu to dopiero 15 latczy ona nie jest ciekawa jak to jest z innym mężczyzna?Właściwie to nigdy nie zasmakowała związku z kimś innym więc nie wie co traci...oczywiście biorę pod uwagę, ze go kocha i chce z nim spoedzić całe życie, i jest dla niej wymarzonym mężczyzna, ale czy nie pozostaje ta nutka ciekawości, niepewności?
Są tutaj może na forum kobietki w podobnej sytuacji, młode mężatki lub dziewczyny które chodzą ze swoimi TŻ już dobrych parę lat, i jest to ich jedyny chłopak, czy nie jesteście ciekawe jak to jest z kimś innym?
Hm szczerze mówiąc sam zapach innych facetów mnie odrzuca...nie jestem ciekawa i nigdy nie byłam. Po prostu się brzydzę...
Z Tżetem wziełam ślub w naszą 9 rocznicę bycia razem
Jest pierwszym i ostatnim-innej myśli do siebie nie dopuszczam
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:14   #14
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Cytat:
Napisane przez Szarlotka7891 Pokaż wiadomość
...ale ja nie miałam na myśli ciekawości jak jest w łóżku z innym facetem...tylko tak ogólnie w związkuchodziło mi raczej o całokształt,a nie sam sex
To ja wzielam pod uwage sam seks....
Jesli chodzi o całokształt związku to absolutnie nie jestem ciekawa. Tak strasznie jest mi z nim dobrze...szczęśliwa jestem
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:36   #15
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

ja nie jestem ciekawa jak jest w innymi bo jestem zadowolona z mojego zwiazku moj TZ potrafi mnie zaskoczyc i nie potrafie sie znudzic tym zwiazkiem w tym momencie nie jestem w stanie wyobrazic sobie bycia z innym facetem.
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 22:00   #16
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Hehe ale sie usmialam, jak dopiero przy ktoryms poscie zobaczylam, ze autorce wcale nie chodzi o seks tylko o caloksztalt
A tutaj juz dziewczynki sie tak na temat seksu rozpisywaly
Ale do rzeczy

Ja mialam w swojej karierze kilku 4 tz-tow. Kazdego tz-ta porownywalam do poprzedniego pod wzgledem charakteru, aparycji itd. I kazdy byl nieco lepszy od poprzedniego, bardziej dojrzaly itd. Ale dopiero z moim obecnym tz-tem moge powiedziec, ze jestem naprawde szczesliwa. I po doswiadczeniach z poprzednimi chlopakami, po tych wszystkich smiesznych zwiazkach juz mi nie w glowie zastanawianie sie jak to by bylo z kims innym. Serio. Teraz tylko z usmiechem na uistach i pewnym zazenowaniem przypominam sobie niektore swoje wybryki z mlodzienczych lat
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 22:23   #17
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

To ja się czuje trochę jak dziwoląg bo moj TZ obecny jest właściwie pierwszym na poważnie. Jesteśmy ze sobą 8 lat, a mamy teraz po 24 (ja) i 27 (on).
I nie zamierzam zmieniać narazie, a czy będzie to już na zawsze to życie pokaże...
Mogę powiedzieć, że dopiero teraz po tylu latach naprawdę się dotarliśmy, znamy swoje potrzeby, wymagania, dorośliśmy oboje i potrafimy się dogadać.

Nie jestem ciekawa jak by było w związku z innym facetem. Zresztą, po tym co czytam tu na forum, te problemy dziewczyn z facetami to czasem włos mi się jeży na głowie, że tak może być w związku.
Oczywiście nikt nie jest ideałem i jest kilka cech w moim, które mnie wkurzają. Tak samo zapewne on mógłby powiedzieć, bo nie mam łatwego charakteru.
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 22:29   #18
Kaatrinkaa
Zadomowienie
 
Avatar Kaatrinkaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 811
Red face Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Chmmm... moj TZ jest moim pierwszym na powaznie, wiec i pierwszym partnerem seksualnym. Troche mnie na początku nurtowało "jak to jest z innym?? ". Jednak nie wiem czy z jakims kolesiem moglabym byc tak blisko jak z moim Ukochanym, nie umialabym sie chyba oddac tak zupelnie komus innemu.
Kaatrinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 22:39   #19
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

modliszka czemu dziwoląg?? Poczytaj inne posty zobaczysz, ze nie jestes jedyna.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 22:40   #20
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Cytat:
Napisane przez modliszka84 Pokaż wiadomość
To ja się czuje trochę jak dziwoląg bo moj TZ obecny jest właściwie pierwszym na poważnie. Jesteśmy ze sobą 8 lat, a mamy teraz po 24 (ja) i 27 (on).
I nie zamierzam zmieniać narazie, a czy będzie to już na zawsze to życie pokaże...
Mogę powiedzieć, że dopiero teraz po tylu latach naprawdę się dotarliśmy, znamy swoje potrzeby, wymagania, dorośliśmy oboje i potrafimy się dogadać.

Nie jestem ciekawa jak by było w związku z innym facetem. Zresztą, po tym co czytam tu na forum, te problemy dziewczyn z facetami to czasem włos mi się jeży na głowie, że tak może być w związku.
Oczywiście nikt nie jest ideałem i jest kilka cech w moim, które mnie wkurzają. Tak samo zapewne on mógłby powiedzieć, bo nie mam łatwego charakteru.
O kurcze 8 lat!! ja gratuluje wytrwałości, nie wiem czy ja bym tyle wytrzymała póki co, biorąc pod uwagę taki młody wiek kiedy zaczęłaś z nim być, bo w wieku 16 lat ma się 100 pomysłów na minute w głowie, jest się ciekawym tego co nowe, obce....ale to też kwestia uczucia...no i pewno troszku przyzwyczajenia
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 22:56   #21
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

haha

ja jestem w sytuacji jak bohaterka peirwszego postu

zaczełam chodzic z moim chłopakiem lat mając 15, teraz mam 20 i nadal jesteśmy razem. Co do "probwania" to wlasnie ta drogfa -15 lat - nie zdarzylam a potem i teraz to juz nie mam okazji.

Nie, nie jestem ciekawa. Nie czuje tego jakos, nie kreci mnie jakos.. po prostu taka pustka w stosunku do innych facetow. Nie raz zastanawialam sie wlasnie nad tym jak to jest ze to tak jest... ale nawet o zdradzanie nie chodzi czy cos - po prostu jakos nie chcialabym.

Moze to troche smiesznie i abstrakcyjnie zabrzmi ale usta TZ to jedyne jakie znam i calowania sie z kimkolwiek innym nie odbieram jako calowania a jako slinienia sie.. taki odpychajacy kontakt z obca slina - bleh. Nie wiem skad mi sie to wzielo, ogolnie n ie lubie kontaktow cielesnych z innymi ludzmi moze to dlatego, ale po prostu mysl o kontakcie z inna istota ludzka niz ja i TZ powoduje u mnie oruch odpychajacy

Oczywiscie bez przesady - no bo podac komus reke czy powitac sie cmokiem w policzek na powitanie ze znajomymi to inna sprawa - wiecie o czym mowa tam wyzej
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 23:23   #22
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

ja tak samo jakos brzydze sie innymi facetami, w sensie ze nie moglabym, nie chcialabym i wyobrazam sobie jak mialabym z kims innym sie przytulac i calowac sie odtracaja mnie.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:01   #23
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 176
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Ja tez na razie ciesze sie z mojego pierwszego powaznego zwiazku, ale juz czuje, ze bedzie mi brakowalo sprobowania czegos innego. Chore, ale wiem, ze keidys sie rozstaniemy...

Chociaz w sumie nigdy nic nei iwadomo, moze kiedys mi sie odmysli i bede chciala zostac z Tz na zawsze?
halinka1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:20   #24
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

jestem tak zadowolona z mojego zwiazku (juz 7-letniegom mamy po 22 lata), ze nie mam ochoty sprawdzac jak to byloby z innymi, bo uwazam, ze lepiej juz byc nie moze.
za 2 lata bierzemy slub, TZ jest moja pierwsza prawdziwa miloscia.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
ja tak samo jakos brzydze sie innymi facetami, w sensie ze nie moglabym, nie chcialabym i wyobrazam sobie jak mialabym z kims innym sie przytulac i calowac sie odtracaja mnie.
mam dokladnie to samo (a myslalam, ze tylko ja jestem takim 'dziwolagiem')
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:28   #25
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
jestem tak zadowolona z mojego zwiazku (juz 7-letniegom mamy po 22 lata), ze nie mam ochoty sprawdzac jak to byloby z innymi, bo uwazam, ze lepiej juz byc nie moze.
za 2 lata bierzemy slub, TZ jest moja pierwsza prawdziwa miloscia.



mam dokladnie to samo (a myslalam, ze tylko ja jestem takim 'dziwolagiem')
Wybacz, że się uczepię, ale miałaś 15 lat i już wiedziałaś co to prawdziwa miłość? Kurczę mi zajęło to o wiele dłużej. Jakoś trudno mi uwierzyć żeby nastolatka już wiedziała, że to ten najlepszy facet i że nie ma już przystojniejszych, fajniejszych itp. Nie neguję tego, że może w twoim wypadku tak było, ale szczerze powątpiewam.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:33   #26
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Wybacz, że się uczepię, ale miałaś 15 lat i już wiedziałaś co to prawdziwa miłość? Kurczę mi zajęło to o wiele dłużej. Jakoś trudno mi uwierzyć żeby nastolatka już wiedziała, że to ten najlepszy facet i że nie ma już przystojniejszych, fajniejszych itp. Nie neguję tego, że może w twoim wypadku tak było, ale szczerze powątpiewam.
nie, nie wiedzialam. na poczatku byl to zwykly zwiazek nastolatkow
pierwsze wyznanie milosci bylo po roku, bo czulam, ze kocham...
a ze to milosc mojego zycia stwierdzilam jeszcze pozniej... czlowiek zaczyna sobie stopniowo uswiadamiac takie rzeczy.

a stwierdzenie, ze to moja pierwsza prawdziwa milosc bardziej odnosilo sie do tego, ze nikogo takiego przed ani po juz nie bylo....

(moj dziadek stwierdzil, ze babcia jest miloscia jego zycia w wieku 6 lat kiedy wozil ja malutka w wozku... piekna historia i dowod na to, ze milosc nie zalezy od wieku...)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:42   #27
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
nie, nie wiedzialam. na poczatku byl to zwykly zwiazek nastolatkow
pierwsze wyznanie milosci bylo po roku, bo czulam, ze kocham...
a ze to milosc mojego zycia stwierdzilam jeszcze pozniej... czlowiek zaczyna sobie stopniowo uswiadamiac takie rzeczy.

a stwierdzenie, ze to moja pierwsza prawdziwa milosc bardziej odnosilo sie do tego, ze nikogo takiego przed ani po juz nie bylo....

(moj dziadek stwierdzil, ze babcia jest miloscia jego zycia w wieku 6 lat kiedy wozil ja malutka w wozku... piekna historia i dowod na to, ze milosc nie zalezy od wieku...)
Wiesz ja często patrzę na takie sytuacje z własnego doświadczenia i po prostu zdziwiło mnie to Ale gratuluję ci z całego serca i życzę szczęścia
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:48   #28
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Wiesz ja często patrzę na takie sytuacje z własnego doświadczenia i po prostu zdziwiło mnie to Ale gratuluję ci z całego serca i życzę szczęścia
grunt to trafic na odpowiedniego czlowieka z ktorym dla porozumienia nie trzeba slow, ktory jest w jednej osobie i przyjacielem i kochankiem. mnie akurat spotkalo to szczescie, ze dlugo szukac nie musialam.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:51   #29
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

mam 20 lat, mężatka od pól roku.
Nie jestem ciekawa i nigdy nie będę
Mam jak dziewczyny wyżej: nie pozwoliłabym się dotknąć komuś innmu.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:57   #30
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Czy nie jestescie ciekawe?

Ja miałam w sumie z moim obecnym narzeczonym 3 chłopaków z tym że te 2 pierwsze związki to takie czysto platoniczne, więc miałam w moim życiu tylko jednego partnera seksualnego.. I na więcej się absolutnie nie zanosi gdyż za niecałe 2 lata się pobieramy
Nie jestem ciekawa ani trochę jak to by było z innymi.. Jakoś nie mam potrzeby wypróbowywania takich nowości
Aha.. mam 20 lat aktualnie
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.