Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część 2 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-30, 20:16   #4921
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

A tu obiecana Ola z dzisiaj, śpi pod domkiem po spacerze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja gwiazdeczka.jpg (96,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja gwiazdeczka1.jpg (66,0 KB, 48 załadowań)
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:21   #4922
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
A tu obiecana Ola z dzisiaj, śpi pod domkiem po spacerze
kolejna modelka. porównuje dł. nóg naszych panien i w sumie większej różnicy nie widzę
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:22   #4923
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

piekna panna

a wyglada jakbys pomalowala jej oczy cieniem
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:28   #4924
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
kolejna modelka. porównuje dł. nóg naszych panien i w sumie większej różnicy nie widzę
Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
piekna panna

a wyglada jakbys pomalowala jej oczy cieniem
O kurcze baby, spuchłam pod sufit thx

Modelka dalej fika, ale już mocno zmęczona
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:57   #4925
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Olcia faktycznie jakby jakimś rozjaśniajacym cieniem miala oczka upiększone
ale to pewnie efekt opalenizny, bo widze że buzia też juz smagla jak i rączki

dziś chciałam nabyc parasolkę do wózka, bo jednak ten stelaż od mojego starocia to do bani nijak go nakierwać na Mikiego, a skunks nie chce chodzić w kapelusiku ciągle go zrzuca
poszłam do sklepu, wyjęłam parasolkę i przekręcam ją we wszystkie strony, żeby sprawdzić skręt i inne rzeczy, a sprzedawczyni do mnie: proszę nie regulować tą dolną cześcią koło klipsa, to się reguluje tam na szczycie parasolki,
ja jej mówię, ze nie da sie odpowiednio, nakierować w ten sposób parasolki na dziecko
a ona da sie da
wkurzona na maksa wyszłam ze sklepu
zamowię sobie na all i nikt nie bedzie mnie pouczał jak sie posługiwać tym sprzętem
w końcu mam juz dwie parasolki w swojej wózkowej karierze
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:02   #4926
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
Olcia faktycznie jakby jakimś rozjaśniajacym cieniem miala oczka upiększone
ale to pewnie efekt opalenizny, bo widze że buzia też juz smagla jak i rączki

dziś chciałam nabyc parasolkę do wózka, bo jednak ten stelaż od mojego starocia to do bani nijak go nakierwać na Mikiego, a skunks nie chce chodzić w kapelusiku ciągle go zrzuca
poszłam do sklepu, wyjęłam parasolkę i przekręcam ją we wszystkie strony, żeby sprawdzić skręt i inne rzeczy, a sprzedawczyni do mnie: proszę nie regulować tą dolną cześcią koło klipsa, to się reguluje tam na szczycie parasolki,
ja jej mówię, ze nie da sie odpowiednio, nakierować w ten sposób parasolki na dziecko
a ona da sie da
wkurzona na maksa wyszłam ze sklepu
zamowię sobie na all i nikt nie bedzie mnie pouczał jak sie posługiwać tym sprzętem
w końcu mam juz dwie parasolki w swojej wózkowej karierze
Aniu i słusznie! jak mnie wkurzają takie wszystko wiedzące babsztyle, które w dodatku nie mają podstawowej wiedzy na temat produktów które sprzedają!
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:08   #4927
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Kasiulko dziewczyny mają rację, modelka z Oli i w ogóle ma taką cerę że wygląda jakby miała makijaż

Oświadczam że nauka samodzielnego zasypiania w las nie poszła, od 3 dni syn mój pierworodny zasypia sam Dzisiaj jekolił z 10 minut, on tak robi żeby się właśnie uśpić i cisza rewelacja

Pozatym wczoraj już nie miałam czasu pisać, ale byliśmy z młodym u lekarza bo co rano strasznie nam kaszlał, oczywiście zdrów jak ryba więc kaszel chyba alergiczny Siusiak wyoglądany i stulejka jak nic, ale lekarka nam powiedziała, że jej syn miał jeszcze gorzej, chirurg mu to kiedyś zerwał, dziecko z bólu przestało sikać i w ogóle hocki klocki. A efekt taki że po kilku latach SAMO się odkleiło i żaden zabieg siusiakowy nie był potrzebny. DOstaniemy za tydzień skierowanie na konsultację do chirurga żeby ino ocenił co i jak. Właśnie za tydzień idziemy go szczepić na odrę/świnkę/różyczkę, a po 6 tygodniach na meningokoki. Lekarka zalecała bardzo to szczepienie, a że dawka jednorazowa kosztuje 120 zł to do przeżycia.

Rowerek spisuje się super, zaraz zmniejszę zdjęcia i wstawię.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

rowerek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5013.jpg (113,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5016.jpg (100,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5017.jpg (53,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5018.jpg (54,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5019.jpg (55,9 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez Judi21_84
Czas edycji: 2009-07-30 o 21:10
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 21:08   #4928
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Judi

A ja zawijam poślady w rulon i pędzę się myć, bo ma szanowna Olcia raczyła paść

Judi teściowo kochana jutro przyjdę to pooglądam dokładnie mego zięcia najcudowniejszego na furze
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:22   #4929
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

a propos rowerka to dzisiaj jeździliśmy po castoramach, leroy itd a mama była z młodym w ogrodzie-3 godziny, wracamy idziemy z takim umorusanym Tymkiem do domu a ten w korytarzu zauważył rowerek i nei ma sił-trzeba iść na spacer, bo właził na niego do upadłego. Przejechał przez dzielnicę i dopiero można było wracać do domu a co najlepsze był w tych gumowych bucikach i spadł mu jeden w pewnym momencie. Ja się patrzę a stopa cała czarna (musiał gdzieś w ziemii siedzieć). Nawet nei wiecie jak szybko mu zakłądałam tego buta, już sobie wyobrażam co by ludzie pomyśleli jakby zobaczyli taką girę
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 07:38   #4930
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

bry.
siedzę z katarem jak co rano, szału idzie dostać. dziś włażę na all i kupuję komplet nowych antyalergicznych poduszek bo może na jakimś gównie śpimy.
małż poszedł już do pracy, dziś ostatni dzień. najbliższe ponad pół miecha z nami siedzi bo wziął od razu 16dni roboczych

zaraz dziecko obudzę tym smarkaniem, wrrr

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Iga śpi. z mojej strony w ogródku koszenie trawy od 7rano więc nawet gdyby nie katar to i tak bym nie spała. kiszę się we własnym smrodzie bo okna nie idzie uchylić, tak głośno

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

no gdzie was wywiało, o matki ?
my po śniadaniu, kasztanie, kawie, jedna ubrana, druga nie Iga dorwała grabki i czesze dywan w swoim pokoju.
a rowerek świetny, żałuję, że nie kupuję na te ostatnie tygodnie
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 09:23   #4931
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

heloł,

jak dobrze, ze dzis piateczek! wczoraj sie naharowałam i padłam po 1szej spac..., mlode cos sie tez rzucalo w nocy... w koncu go wzielam do nas do lozka to spiac turlal sie raz na jedna raz na druga strone... strasznie nogi ma poobijane, albo o szczeble w lozeczku, albo podczas lazenia.. dzis mu zalozylam dlugie portki, bo normalnie az mnie boli jak na to patrze

a wczoraj z piaskownicy jak mielismy isc do domku, to dziub darł bo on chce sie dalej bawic

aaa i swieto lasu, tesciowa 1 raz w zyciu odkad piter sie urodzil, wziela go wczoraj na spacer bo zazwyczaj kibluje z nim w domu, nie wazne jaka jest pogoda... dobrze, ze moja mama to wiekszosc czasu spedza z dzieciakami na dworze jak jest pogoda
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 09:27   #4932
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Dziękujemy wszystkim za wczorajsze życzenia, jesteście kochane

Uwierzycie, że taboretowa wczoraj nawet smsa nie napisała? Kompletnie nic? Może ja jestem przewrażliwiona, ale w mojej rodzinie zawsze najważniejszy był dzień urodzin, a nie dzień imprezy, kiedy można się wszystkim pochwalić co się kupiło itepe Wczoraj mi było przykro, dziś mi się już śmiać chce z tego wszystkiego. Zwłaszcza, że jakby co to nie ja będę cierpieć, bo ja mam moje małe słoneczko na codzień

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Cestunia koła mają po 17,5 cm średnicy
Wow... no to faktycznie bigaśne Travelek ma 14 centymetrowe, więc się nawet nie myją do nich

Oleńka i Tymuś, boskie dzieciaczki
A rowerek widać przypadł bardzo do gustu Tymusiowi, mały sportowiec Wam rośnie Judi
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 09:29   #4933
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Mati Antosiu najlepsze zyczonka urodzinowe!!!! badzcie zdrowi, sprawiajcie rodzicom jak najwiecej radosci i samych usmiechow Wam zycze!!!

Kasiulko alez Olusia sliczna jest...przycmiewa nawet te spacerowke.

Judi a Tymus juz pedaluje? moj to tylko nogi w gorze i nie potrafi pojac, ze trzeba pedalowac samemu, bo tescie kupili mu rowerek ale bez tego popychadla z tylu...buuuu. teraz to niech sami pchaja, bo plecy odpadaja doslownie

Anisiu moj mlody tz sam pod prysznic wlazi, wanienka zrobila sie za mala i kupilam nowa, ale jest tragiczna i on woli pod prysznicem sie myc. A rozwiazaniem moze byc tez maly basenik dmuchan, ja taki zakupilam na wakacje i czasami mlody z niego korzysta.

Jowiszku z tymi alergiami to tragedia, ja od paru lat mam cos zawsze i zakupilam materac piankowy z poduszkami...mowie ci, nie mam juz zadnych problemow ze spaniem
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 10:05   #4934
Sosnowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 163
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Sto lat dla Matyldy i Antoniego!!!! Dużo, dużo zdrówka, szczęścia i dobrego humoru!
Sosnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 10:24   #4935
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Hej babki jezdem i ja byłam z Olcią na małych zakupach i za chwilę pójdę na większe, a raczej pojadę samochodem bo bym z tyloma siatami do końca świata do chałupy nie doszła. Wiecie byłam w stonce i kupiłam huggiesy. Skusiłam się bo Martusia mi dała ostatnio od jej mamci angielskie i były boskie. Ostatni raz miałam te pieluchy w rozmiarze 3 i były sztywne, grube nie pasowały mi ale teraz zrobiłam ryzyk fizyk i wzięłam 4. Super!!! Baby polecam, cieniutkie, mięciutkie! Cieszę michę, że zaryzykowałam w stonce za 40 zł bez paru groszy.

Babeczki kochane dziękuję w imieniu córy za komplementy

Cestunia a travelek jak jedziesz turkocze kółeczkami czy raczej jest cichy? Bo ja z tym saturnem z podziwu wyjść nie mogę, że kola - jakby nie patrzeć piankowe są tak ciche i miękkie.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 11:00   #4936
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

cześć i czołęm Baby
wczoraj namiot dotarł, już umocowany, sofija ma pełen odlot - włazi i wyłazi oraz chowa tam różne rzeczy
za to dziś podkurzył mnie listonosz, bo w drodze do lasu spotkałam dziada i pytam czy coś ma dla mnie, polukał na listę nie nie ma. wracam - awizo są 2 paczki jedna to na bank piłeczki do basenu, 2ga podejrzewam me obuwie

Olusława jaka opalona chyba byłabym białasem przy niej piękności

Edytowane przez wersta
Czas edycji: 2009-07-31 o 11:01
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 11:02   #4937
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

witam

dopiero siadlam bo Maja poszla spac laskawie wstala o 8.10 i mi szyki poprzestawiala...nie wiem zatem, o ktorej na spacer i zakupy sie wypuszcze a dzis zamierzalam robic zapiekanke z przepisu Anki nie mam tylko fixa...

Kasiulka - Ola jak ksiezniczka sie prezentuje fatycznie jak wymalowana i jaki wypasik z podusia

Judi - Tymek na rowerku boski a u was tak zimno sie zrobilo, ze na dlugi rekaw? myslalam, ze ciagle upaly macie


czas na kawe i jakis bonus
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 12:16   #4938
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Mati Antosiu najlepsze zyczonka urodzinowe!!!! badzcie zdrowi, sprawiajcie rodzicom jak najwiecej radosci i samych usmiechow Wam zycze!!!

Kasiulko alez Olusia sliczna jest...przycmiewa nawet te spacerowke.

Judi a Tymus juz pedaluje? moj to tylko nogi w gorze i nie potrafi pojac, ze trzeba pedalowac samemu, bo tescie kupili mu rowerek ale bez tego popychadla z tylu...buuuu. teraz to niech sami pchaja, bo plecy odpadaja doslownie

Anisiu moj mlody tz sam pod prysznic wlazi, wanienka zrobila sie za mala i kupilam nowa, ale jest tragiczna i on woli pod prysznicem sie myc. A rozwiazaniem moze byc tez maly basenik dmuchan, ja taki zakupilam na wakacje i czasami mlody z niego korzysta.

Jowiszku z tymi alergiami to tragedia, ja od paru lat mam cos zawsze i zakupilam materac piankowy z poduszkami...mowie ci, nie mam juz zadnych problemow ze spaniem
Nie Marticia nie pedałuje trzyma nogi na podpórce albo na pedałach(które są zablokowane i nie kręcą się)

Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
witam

dopiero siadlam bo Maja poszla spac laskawie wstala o 8.10 i mi szyki poprzestawiala...nie wiem zatem, o ktorej na spacer i zakupy sie wypuszcze a dzis zamierzalam robic zapiekanke z przepisu Anki nie mam tylko fixa...

Kasiulka - Ola jak ksiezniczka sie prezentuje fatycznie jak wymalowana i jaki wypasik z podusia

Judi - Tymek na rowerku boski a u was tak zimno sie zrobilo, ze na dlugi rekaw? myslalam, ze ciagle upaly macie


czas na kawe i jakis bonus
a wiesz co, czoraj wyszłam z nim koło 10 i strasznieeeeeee wiało, później już była parówa, także upałów ciąg dalszy. To znaczy zależy co kto nazywa upałem bo dzisiaj jest koło 25 i dla mnie to upał jak jest 30 to jestem w stanie agonalnym

a tak w ogóle to witam
Pragnę się pochwalić że podpisaliśmy umowę przedwstępną, za 2 tygodnie notariusz:jup i::jupi :
Pomijam fakt że zamiast jednego kredytu hipotecznego mamy dwa Jeden hipoteczny na 178.100 a drugi gotówkowy na 25 tysięcy. Wszystko przez ta podupczoną rzeczoznawcę, ale już nie chcę o tym myśleć Ważne że wszystko przeszło
także za dwa tygodnie zaczynają się prace w naszym mieszkanku
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 12:21   #4939
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Judi ale super
rowerek wygląda bardzo atrakcyjnie, stabilny i nietrzeszczący? jak kółka?
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 12:30   #4940
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

aha zapomniałam- z powodu dwóch kredytów muszę wrócić do pracy wlaśnie zaczynam czegoś szukać, bo nie chcę wracać do poprzedniej-tam praca na 3 zmiany i dość daleko bym miała. Jeśli jednak nie znajdzie się nic fajnego, to trzeba będzie wrócić właśnie tam

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
Judi ale super
rowerek wygląda bardzo atrakcyjnie, stabilny i nietrzeszczący? jak kółka?
Rowerek b. fajny, stabilny i dobrze wykonany. Jedynym minusem jest to że kółka są plastikowe (jak chyba we wszystkich tego typu rowerkach) i hałasują na chodniku

Edytowane przez Judi21_84
Czas edycji: 2009-07-31 o 12:32
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 12:31   #4941
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Judi gratuluje!

W koncu odzyjecie
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 12:37   #4942
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

dzięki baby chyba sobie golniemy dzisiaj z tz z tej okazji
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 12:39   #4943
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
dzięki baby chyba sobie golniemy dzisiaj z tz z tej okazji
koniecznie
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 13:08   #4944
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

hello
ja ledwo dochodze po wczorajszej migrenie @,
ale zdążyłam byc juz w teskaczu, Miki zwinął bucika z Baty, masakra , musiałam się wracać do galerii i oddać kupiłam mu sandałki za 15 zł, wkładka 15, 5 cm, nie wiem czy to wypali z rozmiarem ale najwyżej sprzedam w przyszłym roku

Mała Ty się nie przejmuj, wymieszaj śmietanę z koperkiem czy czosnkiem i bedzie git, nie bedziesz miała co najwyżej może wzmacniaczy smaku

Wersta nie wieszaj psów na listonoszu, bo może to inny paczkowy zostawił awizo, u mnie jest podział na mniejsze i większe dostawy

Judi, rowerek Mikiego też masakrycznie halasuje przez te plastikowe koła, może następne sprzęty będą miały już gumowe oponki
gratulacje pozytywnego obrotu spraw
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 13:18   #4945
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Cestunia a travelek jak jedziesz turkocze kółeczkami czy raczej jest cichy? Bo ja z tym saturnem z podziwu wyjść nie mogę, że kola - jakby nie patrzeć piankowe są tak ciche i miękkie.
Kasiu, jak na razie hałasuje jedynie na kostce czy jakichś większych nierównościach, ale myślałam że gorzej będzie Po równym jeździ cichuteńko. Zobaczymy jak to z nim będzie jak trochę nim pojeżdżę, bo wiadomo że po dłuższym użytkowaniu coś tam się może poluzować. Na razie jestem zadowolona bardzo

Ech cholera, jak mi się nic nie chce A przez weekend impreza... i to 2 dniowa (tak jak chrzciny) bo wszyscy się nie pomieścimy w jeden dzień Oby do poniedziałku

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

I zapomniałam... Judi gratki!
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 13:23   #4946
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

biorę pod uwagę ten rower, ma gumowe koła i jest rozwojowy wraz ze wzrostem. tylko brzydki deko http://www.allegro.pl/item695194966_...a.html#gallery
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 13:28   #4947
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

mi tez nie pasi ten wygląd
plus to gumowe koła oraz blokada kierownicy, to by mi sie przydalo, bo ja kieruję w jedna stronę, a Miki w drugą i wygląda jakbym sobie popiła i nie umiała rowerka prowadzić, od krawężnika do krawężnika
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 13:36   #4948
Sosnowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 163
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Judi, gratuluję!
A powiedz mi, co zrobicie z Tymkiem, kiedy pójdziesz do pracy?
Sosnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 14:41   #4949
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

ooo wersta ten, co pokazałaś będzie lepszy, bo w sumie funkcje te same a gumowe koła co do wyglądu-to tragedii nie ma

Sosnowa 2 dni w tygodniu moja mama a 3 opiekunka
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 15:31   #4950
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Baaaaaaaaaaaby zdycham!
Cały dzień na zakupach normalnie nogi mam w d... konam ot co

Werstunia Olgierdziana faktycznie zjarana, chociaż się 50 filtrujemy dziś jak nałożyłam na nią białą tetrową pieluszkę to stwierdziłam, że ktoś mi dziecko podmienił, bo siakieś ciemne jest

Myślałam, że skonam Ola tak marudziła, mówię Wam baby i pod sam koniec drogi padła ufffff.

Kupiłam Bebilon po roczku
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.