Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część 2 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 18:15   #4951
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

buty przysłali ale zamiast 249+ przesyłka zapłaciłam 225. chyba powinnam napisać, że się kopnęli i dosłać, nie?
no i wór piłeczek też już jest w baseniku zofka miała 100 i to było stanowczo za mało
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 19:06   #4952
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Wersta - no co ty ja bym to wliczyla w koszty oczekiwania
Majka ma w baseniku 50 pilek ale jak wywali wszystkie na pokoj to armagedon kroku nie moge dac...wiec 100 i wiecej sobie nie wyobrazam

Judi - gratuluje juz teraz bedzie z gorki i obyscie jak najszybciej byli na swoim

Anka - zapiekanka udana, oczywiscie tz stwierdzil, ze bez rewelacji on takich udziwnien nie lubi...na obiad musi byc cos smazonego i surowka (bron boze gotowane warzywa). mnie bardzo smakowalo fixa dostalam

moje dziecko juz od 40 minut pograzone w blogim snie normalnie po 18 se siadlam przed kompem, mloda na kolana i za chwile lebek siup...na klawiature wiotka byla i nie moglam opanowac zasypiania
no ale teraz CISZA bo po poludniu to juz byla nie do wytrzymania tak lobuzuje po chacie, ze mam leb kwadratowy wzielam ksiazki z regalu bo wszystkie wywalala wiec teraz mi polki z regalu wyciaga ze zlosci, ze ksiazek nie ma nosz faaaaaak
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 20:56   #4953
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

nie mam poduszki, fak. nie było w jysku 50x60 a większej nie lubię. w pon. pojedziemy do ikei choć ja średnio lubię tam jeździć po 1 rzecz, bo dużo czasu się traci na łażenie.

młoda śpi,małż się położył a ja trochę czytam a trochę komp. ale wizaż nie działał

JOLA gratulacje !
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:13   #4954
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

hello
Dzisiaj młody miał wypadek Tz wziął go na rower i zjeżdżając z krawężnika wypadła rączka do prowadzenia i Tymek przewrócił się w rowerku na ulicę Ma cały prawy policzek spuchnięty i zdarty, bidulek. A tz jaki zasmucony, choć wiadomo-to nie jego wina. Nie wiemy co się stało, jutro tz oglądnie o co chodzi z tą rączką.

a pozatym zaszalałam i kupiłam sobie książkę- Bikini Wiśniewskiego. Jeszcze mam chęć na wszystkie 3 części rozlewiska (Magda Ty teraz chyba pierwszą czytasz) ale to w dalekiej przyszłości. I tak mam wyrzuty sumienia że zamist szklanek do nowego mieszkania kupiłam sobie książkę
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:18   #4955
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

o la la biedny Tymek
ja własnie boję sie wjeżdżać i zjeżdżać z krawężników, w takich momentach biorę powóz z Mikim pod pachę, no teraz to i kask byłby wskazany
do wesela sie zagoi

Mała moj tz to równiez, tylko takie typowo polskie obiadki by jadał, jak rybka to tylko usmażona i git, a nie jakieś burito-frito
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:22   #4956
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

aj, biedny Tymuś

Jolu czytam "dom..", podoba mi się. kolejnych części jeszcze nie mam,dokupię po urlopie małża pewnie, bo mam jeszcze 2 inne książki do przeczytania.

a Iga jednak dosiądzie jutro roweru. dziś mnie sąsiadka zaczepiła, mówiła że na tydzień wyjeżdżają i możemy korzystać z ich roweru - stoi na półpiętrze cały czas. ich młodszy syn ma 2 lata. pytanie czy Dama nie będzie się bała
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:23   #4957
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

fak, to był dubel.
wnerwia mnie łizaż, idę spać !
w ogóle to dziś ledwo łaziłam, na drzemce Igi położyłam się na 30min. i gdyby nie 2,5letnia sąsiadka "nucąca" na huśtawce w ogródku "ogórek,ogórek, ogórek zieeeeeeeeelony ma garniturek" to bym usnęła na bank.

paaaaaaaaa,leniwego weekendu.

Edytowane przez jowisz
Czas edycji: 2009-07-31 o 21:25
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 22:17   #4958
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

witam o tak później porze napewno już nikogo nie ma

próbowałam wcześniej wejśc to mi niechciał wizzaż wejść wciąż błąd połączenia wyskakiwał
idę poczytać co tam u was
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 22:49   #4959
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Biedny Tymulek...ale t bedzie mial do towarzystwo Mario bo tez mial dzis wypadek.. wyrywal mi reke, bo chcial do duzych chlopcow i tak gonil ze sie potknal i myslalam, ze zeby mu polecialy bo mial buzke we krwi, a to sobie usteczka przygryzl w dwoch miejscach i zdarl brodke..
Buziaki na ranki Tymka!

100 pileczek????? to ja mam 15 i wiecej mi nie trzeba To Ty Wrsta pewnie z Zoska w baseniku sie plawisz i bawicie sie w kuku. A i pewnie zienacka wypad glowa Antoniny i Zoska ma niezly ubaw Taka mala dygresja:..

Wlasnie wrocilam ze spacerku nocnego, mlody spal smacznie a my na lody sie wybralismy, bo tu to jest zycie nocne i wszyscy nad morzem sobie spaceruja.. fajnie bylo znowu poczuc sie beztroska Po powrocie mlodego przelozylam do lozeczka i spoko jest...
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 22:55   #4960
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Judi gratulacje choć tego kredytu to nie zazdrosze

Karolek dziś też miał mały wypadek i to jak był zemną chodziliśmy sobie po drodze za 1 rączke i gdy jego braciszkowie podbiegli do nas to zaczął się wygłupiać i mi się jakoś wyślizgnął i upadł biedny główką udeżył w asfald choś nie tak mocno ale guz jest



a tak apropo to gdzie się podziewa Kurzosława dawno jej nie było a następna na kolejce urodzinowej jest Nastusia



Leonko ja mam pytanie do ciebie jak ty to zrobiłaś to odbicie Lilianki na tym torcie bardzo mi się to podoba i chodzi mi to po głowie
takim tortem to bym zrobiła furrore

i już nie pamiętam co jeszcze

jutro idę na urodzinki do moich braci bliźniaków
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 07:09   #4961
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

hello
Jowiszowa moze coś dla Igusiowej

http://esklep.babyfant.pl/index.php?...oducts_id=1565

czasem sa promocje w tym naszym sklepie i taniej na niektóre produkty niz na allegro

a może takie coś
http://www.90n.pl/sklep/product/p/81...asyrider.html#

http://www.90n.pl/sklep/product/p/28...fort,viva.html
__________________
i

Edytowane przez anka1900
Czas edycji: 2009-08-01 o 08:14
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 08:31   #4962
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
hello
Jowiszowa moze coś dla Igusiowej

http://esklep.babyfant.pl/index.php?...oducts_id=1565

czasem sa promocje w tym naszym sklepie i taniej na niektóre produkty niz na allegro

a może takie coś
http://www.90n.pl/sklep/product/p/81...asyrider.html#

http://www.90n.pl/sklep/product/p/28...fort,viva.html
ta viva mi się podoba (a jeszcze ten kolor optic chocolate , jest jeszcze wersja plus z pałąkiem, pewnie z kilo cięższa.
na fizza też patrzyłam, no i na maclarena questa ale to już drożyzna. bo maclaren volo i triumph to jak zabawki dla lalek, takie mam wrażenie kurczę.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

ale Aniu uno się nie sprzeda,naprawdę wątpię w taki cud. więc wymiany wózka chyba nie będzie. teraz to już żałuję bo jak kocham zmiany
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 08:44   #4963
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

o la la maniaczki wózkowe jak się patrzy
tylko uważajcie bo zaczniecie jak te z forum wózkowego, dzieciaki do szkoły wózkami wozić
ale nic sie teraz nie dziwię, bo wózek się zmienia z potrzebami dziecka, teraz to faktycznie jak bobas juz chodzi to lekka jakaś przewozówka, ze zdejmowanym pałąkiem lub bez, tylko styknie, kolumbryny idą w odstawkę
atlantico też już jakieś takie mega olbrzymie mi się wydaje no ale ja z musu bo to wózek osobowo-ciężarowy
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 09:05   #4964
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Jowiszku też uwielbiam to zestawienie kolorów mamy dokłądnie w tych kolorkach fotelim z bebe confort wózek śliczny !!!
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 09:17   #4965
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Kristi ja dostarczalam zdjecie docukierni poprostu musisz sobie znalezc taka cukiernie badź tutaj http://www.fototort.pl/index.html
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 10:59   #4966
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Hello Ja tylko na moment bo przygotowania do imprezy trwają

Jowisz, też patrzyłam na tą Vivę, bo mi się podobały właśnie te kolorki no i leciutka jest, ale na wózkowym miała marne opinie dość Chciałam ją na żywo zobaczyć żeby się przekonać, ale u nas nigdzie nie było.

Dla Tymusia i Mario

Ech, TŻ pojechał po szprotki (na pyszne kanapeczki) a ja lecę robić sałatkę Udanego weekendu życzę.
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 11:04   #4967
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Hej perły Wy moje

Piedzielnąć idzie! tyle się wczoraj obróbowałam wleźć na wizaż, że szlag mnie trafił i o 21 poszłam na film z małżem. Straszliwie byłam wczoraj wykończona. Idę teraz do Olci do piaskownicy bo się pięknie bawi z tatusiem może cyknę siakieś foty.

Baby sprzedaję też moje krzesełko do karmienia, tzn. jeszcze nie sprzedaję, ale się noszę z tym, bo Ola w ogóle z niego nie korzysta jest nówka nieśmigane na All chodzi teraz za ok 700 zł to może coś keszu by mi wpadło a ja kupię Olci dziecięcy stoliczek z krzesełkiem na przyszłość, póki co cały czas wcina w leżaczku, który non stop piorę tak jest brudny.

O Ola już fika, to lecę do później babeczki kochane.

Jowiszku ta viva super! sama ją oglądałam przy wyborze

Zrobiłam Olci porządek w szafie i wyniosłam wielki 60 litrowy wór do innego pokoju. Wór pełen za małych ciuszków . Teraz muszę kupić Oli nowe rajstopki, skarpety i spodnie
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 11:33   #4968
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Cytat:
Napisane przez Cestia Pokaż wiadomość

Jowisz, też patrzyłam na tą Vivę, bo mi się podobały właśnie te kolorki no i leciutka jest, ale na wózkowym miała marne opinie dość Chciałam ją na żywo zobaczyć żeby się przekonać, ale u nas nigdzie nie było.
no czytałam. dlatego myślę, że wybrałabym inglesinę trip. firma przeze mnie sprawdzona i lubiana, cena w miarę. no i w miarę spore kółka jak na 6kg wózek. i pałąk można uniwersalny dokupić - u mnie to ważne bo Iga wisi w uno niczym babcie na parapetach. w ogóle się nie opiera.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 12:11   #4969
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Maniaczki wózkowe
ale co najgorsze-zarażacie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaczynam myśleć by sprzedać oba wózki i kupić coś małego cos co się będzie fajnie skłądać itd hehe świry normalnie

Ale ja póki co sprzedałam żyrafę z FP i buty z pumy Tymka żyrafa to prezent więc zarobiłam 37 zł a na butach straciłam ino 20 zł jak ja lubię takie interesy
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 12:16   #4970
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

oj ja tez wczoraj klęłam wizaz strasznie...mialam akurat chwile a tu nic

nocke mialam koszmarna, Maja nie spala od 2 do 4.30 wyrznela sie w koncu ta druga gorna jedynka niby nie ryczala, tylko pojekiwala, krecila sie i nie mogla spac a ja z nia ale jak padla to obudzila sie o 9 wiec dopiero teraz zalicza drzeme

od kilku dni nie mozemy z nia wytrzymac w domu tak psoci i broi tz byl wczoraj u kresu wytrzymalosci ja juz sie przyzwyczailam bo mam tak od rana... nawet stwierdzil, ze jej kupi zdalnie sterowany samochod i bedzie z nia jezdzil po chodniku zeby ja zająć czyms tiaaa, juz ja wiem to ma byc zabawka dla niego cos takiego (wzor specjalnie dla Piterka - Anisia, wiesz dlaczego...):
http://www.allegro.pl/item694516286_...zony_2x6v.html
no ale wg mnie to zabawka dla starszych dzieci.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Judi - gratki za udany interesik
ja tez planuje w tygodniu wystawic w koncu lezaczek (Majka w nim nie moze usiedziec mimo, ze sie miesci tylko chce wylazic wraz z zapietymi pasami...) i karuzelke - nie uzywamy jej od miesiecy. kupie jej za to jakas zabawke, tylko nie wiem co moze zainteresowac takiego gada malego jej zabawki nie interere-buszowanie po chacie i niszczenie to je to
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 12:31   #4971
Sosnowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 163
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Dziecko mi roznosi dom huragan dosłownie. biega po całym mkieszkaniu i wsztstko zmiata.........
Sosnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 13:29   #4972
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Hej babki

Byłam na kolejnym spacerku i wróciłam bo miałam być na obiedzie - umierałam z głodu. Ola mi zasnęła więc git, ledwo przyjechałam to się obudziła spania 20 minut i teraz do 19 armagedonus padnę

Dziewczyny ja też błogosławię Allegro, coś kupię coś sprzedam, porządek mam w chałupie i ogólnie super

Judi super pomysł! Naprawdę! Ja póki co - jestem zachwycona tym moim wózkiem.

Huggiesy też świetne zakupiłam zapas kilku pak w stonce
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 18:29   #4973
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
Wersta - no co ty ja bym to wliczyla w koszty oczekiwania
myślisz w końcu czekałam 29 dni

no teraz sofijowa ma 300 piłek i nurza się w basenie, zakopuje oraz chowa skarpety z szuflady w piłki

u nas łikend na razie upalny i duszny jutro tż śmiga z córcią na basen.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 18:30   #4974
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Cytat:
Napisane przez Sosnowa Pokaż wiadomość
Dziecko mi roznosi dom huragan dosłownie. biega po całym mkieszkaniu i wsztstko zmiata.........
ha ha skad ja to znam??? ja mam chalupe rozniesiona juz dawno...doszlismy z tz do wniosku, ze Majka miala byc chlopcem no dzisiaj to wyglada jak lobuziak-lata rozczochrana bo wlazi w jakies katy, giry brudne i pelne siniakow, spojrzenie bazyliszka

dzis sie wscieklam na popoludniowym spacerze wyszlam przed 17, a mloda taka zmarnowana, ze od razu sie brala za spanie. a tu jak sie rozwyly syreny godzina W-zapomnialam o matko, jak spierdzielalam stamtad w las

dostalismy dzis hustawke po corce mojej siory mloda troche jeszcze jej pouzywa, ma radoche chociaz na 20 minut jakies zajecie i troche studzi niszczycielskie zapedy

Kasiulka - a ile jest tych huggiesow w paczce? i po ile sa? masz porownanie z lidlowskimi? bo te tużursy mi w sumie pasuja ale jednak ciut za sztywne...
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 19:19   #4975
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Hej babki

Olcia po kąpieli fika jak zawsze, ale może niedługo padnie. Z ostatniej drzemki wstała o 14:20 więc ledwo na oczka patrzy.

Maluśna huggiesy lepsiejsze od lidlowych tzn. na Olci lepiej leżą, są bardziej dopasowane i nie wiszą w kroku jak siknie poza tym są ładniejsze, bo całe w wizerunku kubusia puchatka, piłkek i w kłapouchego. Kosztują w stonce niecałe 40 zł za 66 sztuk, w tesco prawie 50 zł za 72 sztuki, a w leclerku u nas 72 sztuki kosztują 62 zł ileś tam groszy! No popierdzieliło totalnie ich! Pampki chyba troszkę bardziej miękkie, ale w porównaniu z rozmiarem 3 huggisow to niebo, a ziemia. Fajne są, ja będę kupować

A pod spodem ja i Olcia na plaży
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piaskowinca.jpg (105,3 KB, 33 załadowań)
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 19:27   #4976
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

a my byliśmy na cytadeli. mała padła 20 min. temu
w drodze powrotnej kupiłam poduchy w ikei.

Kasieńka czemu Olcia non stop ze smoczkiem ? marudziłaby bez przy takiej zabawie czy po prostu tak już się przyzwyczaiła ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1254.jpg (84,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1265.jpg (45,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1267.jpg (80,3 KB, 24 załadowań)
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 19:31   #4977
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

hej
tez miałam spytać o Olci smoka, ale ubiegła mnie Jowiszowa
tak myślałam , że to może blokada przed testowaniem piachu czy jak?

przyznam się że Miki nadal smoka ma za przyjaciela ale tylko do spania, jakoś nie wiem jak się zabrać do odzwyczajania

o Jowiszku dziś się wyletniłaś chyba w kiecuszkę z szafy
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 19:48   #4978
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

hello
miałam zadać to samo pytanie odnośnie smoka Oli
wrzucę potem zdjęcia, normalnie byliśmy na plaży
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 19:48   #4979
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
przyznam się że Miki nadal smoka ma za przyjaciela ale tylko do spania, jakoś nie wiem jak się zabrać do odzwyczajania

o Jowiszku dziś się wyletniłaś chyba w kiecuszkę z szafy
to samo mam ze smokiem. nie wiem kiedy się zbiorę i zabiorę w jednym z odc. superniunia twierdziła, że górna granica wieku to 2 lata. tym się pocieszam

a kiecki noszę, a i owszem
tę kieckę tylko pozbawiłam podszewki bo mi pot po dupie ciekł od razu lepiej się ja nosi

Edytowane przez jowisz
Czas edycji: 2009-08-01 o 19:50
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 19:52   #4980
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Od kasownika do pełnej szczeny. Jak wytrwać z wyjcem nie tracąc weny :) - część

chyba tak nie trzeba płakać nad tym odsmoczkowywaniem
mojej siorki synek mial ze 3 lata, poszedł do dentysty, zamienił smoka na jakąś zabawkę, wyszedł, dotarli do domu, chciał jednak wracać po przyjaciela, wył ze 3 dni, żałoby nie było końca ale poszło już potem gładko, koniec ze smokiem
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.