pajaki w domu.Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 08:58   #1
Loczu74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21

pajaki w domu.Pomocy!!!


Witam. Mam duzy problem bo BARDZO boje sie pajakow!Mieszkam na parterze i niestety na balkonie od wczesnej wiosny pojawiaja sie pajaki. Juz te ,takie "chude domowe" jakos.....jakos.....znios e ale na balkonie pojawiaja mi sie dwa rodzaje duzych "tlustych" okazow!! Jesne brazowawe z wloskami i drugie grubsze czarne;fuj...Naprawde sa duze. I mam pytanie czy sa jakies sposoby,moze jakies plyny???? Sama juz nie wiem: Nawet prania na balkonie niwe wieszan,nie otwieram tez okien,z tej strony, MOze mieliscie podobny problem? Moze da sie to jakos zwalczyc? i skad one sie biora? Nie mam kanalu pod balkonem?Ani innych jakis rur!Prosze o jakies porady.Dzieki
Loczu74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 09:55   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: pajaki w domu.Pomocy!!!

Moze wybierz sie do jakiegos markety budowalnego np. Castorama ,tam na dziale ogrodniczym sa środki na rozne robale,moze cos znajdzies zna pajaki .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 10:04   #3
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: pajaki w domu.Pomocy!!!

jest w sprzedaży taki spray na pająki, psika się w domu wszelkie możliwe kąty (pod meblami, łóżkiem, stołem- wszędzie) i się wynoszą. Niestety nie pamiętam jak się to nazywało. W mieszkaniu działa, ale czy na balkonie poskutkuje? Nie próbowałam
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:59   #4
Loczu74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: pajaki w domu.Pomocy!!!

Wlasnie,tez dowiadywalam sie o plynach.ale podobno nie mozna ich uzywac przy dzieciach do lat3. A moje malenstwo ma roczek.Slyszalam ze sa jakies siatki na okna zapachowe,tak bym mogla choc spokojnie kona otwierac! Ale nie wiem czy takie cos istnieje,bo nie moglam znalesc nigdzie!
Loczu74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:38   #5
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: pajaki w domu.Pomocy!!!

Jeśli pająki są na zewnątrz, to nie widze zadnych przeciwskazan, zeby je psiknąć czymś mimo iż dziecko masz w domu. No własnie, w domu, a nie na balkonie POza tym zamiast panikowac wystarczy wpisac w google preparat na pająki ....-wystarczy chcieć.
http://www.google.pl/search?hl=pl&so...OOI_pl&aq=f&oq=
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:34   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: pajaki w domu.Pomocy!!!

W okna mozesz załozyc moskiterę i pajaki jaki inne robactwo ci do mieszkanie nie wejdzie ,na drzwi balkonowe także możesz zamówić drzwi z moskitierą.Fajna sprawa.

Co do preparatow to chyba teraz dziecko na balkonie nie przesiaduje wiec mozesz popsikac czy wytrzec balkon któryms z preparatów.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:05   #7
bimbela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: pajaki w domu.Pomocy!!!

Chemia to dość ryzykowne wyjście i nie wchodzi raczej w grę do ciągłego użytkowania.
Rozejrzyj się raczej za elektrycznym odstraszaczem wszelkich paskud.
Np. francuska firma Nortene takie produkuje. Poszukaj na Allegro.
(Mają atesty, nie szkodzą domownikom, ani domowym zwierzakom jak kot czy pies Moim zdaniem trochę gorzej może być z gryzoniami, bo odstraszacz ma działac nie tylko na pająki, komary, pchły i inny fuje, ale też np. na szczury. Jeśli więc masz w domu myszki czy chomika, to możesz je tym niechcący do szału doprowadzić.

Niemniej biorąc pod uwagę bezpieczeństwo domowników i dziecka oraz skuteczność - elektryczny jest najlepszy.
(Przez dwa lata mieszkałam z oknami pod ścianą lasu... Pająki giganty to była codzienność )
bimbela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 18:36   #8
Cytrynowa_trawa
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowa_trawa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Z miasta
Wiadomości: 1 436
Dot.: pajaki w domu.Pomocy!!!

Nie wiem czy na pająki to też działa, ale na owady kiedyś znalazłam farbę którą się maluje jakiś obszar np. gdy masz mrówki w wentylacji to malujesz kratkę. W twoim przypadku może te ściany i barierkę?
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. - Paulo Coelho.

WYMIANA
Kosmetyki
Cytrynowa_trawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:52   #9
czarna jak kruk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: pajaki w domu.Pomocy!!!

ja też się boję pająków! ja stosuje ocet, dodaje go do wiadra jak myję podłogi, albo na szmatkę, którą wycieram kurze. Pająki ponoć nienawidzą zapachu octu. nie wiem ile w tym prawdy, mam ich mniej ale też założyłam siatki na okna i drobną siatkę na kratkę wentylacyjną, może to pomogło?

mojemu kumplowi z bloku zwiał kiedyś ptasznik. ludzie go szukali, nawet wezwano straż pożarną bo stare babki zrobiły panikę. niestety nic nie znaleźli. ja miałam to szczęście że się akurat przeprowadzałam. po ponad roku znaleźli tego pająka w piwniczym boxie. cały box był w pajęczynach jak z horroru, w pajęczynie były dwie myszy, ale najgorsze że był też w tych pajęczynach szkielet małego zaschniętego kota, czaicie?
czarna jak kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 08:29   #10
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: pajaki w domu.Pomocy!!!

O_O
lol


też się boje pająków... może nie tak panicznie.. ale wole je oglądać z daleka, albo za szybką...

niczego nie stosuje bo i tak skubance wlezą... nawet na 3 piętro!
dopóki ich nie widzę to mi nie przeszkadzają....

po prostu staram się często i gęsto dokładnie sprzątać pokój żeby nigdzie przypadkiem skubaniec się nie osiadł....
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 08:55   #11
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: pajaki w domu.Pomocy!!!

jedyne rozwiązanie to moskitiery. ja mam balkon od strony łąk i owadów mamy mnóstwo, chociaż pająków nie zauważyłam. Założyliśmy moskitiery na okna i drzwi balkonowe i wieczorem w lecie okna mogą być otwarte a w domu ani jednego komara. Nie wiem tylko jak rozwiązać sprawę balkonu. Nie wychodzić na balkon? bez sensu... A może polubić pająki? tez bez sensu....
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 21:17   #12
Loczu74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: pajaki w domu.Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Jeśli pająki są na zewnątrz, to nie widze zadnych przeciwskazan, zeby je psiknąć czymś mimo iż dziecko masz w domu. No własnie, w domu, a nie na balkonie POza tym zamiast panikowac wystarczy wpisac w google preparat na pająki ....-wystarczy chcieć.
http://www.google.pl/search?hl=pl&so...OOI_pl&aq=f&oq=
Wlasnie nie tylko o to chodzi by nie wchodzily do domu ale i by mozna na balkonie posiedziec.Przeciez nie zamkne dziecka w pokoju!





Postanowilismy zalozyc do okien w dziecinnych pokojach moskitiery okienne. A co do plynow? Sama dalej nie wiem. Kiedys rodzice mieli (nie pamietam nazwy) byla czarna butelka i bialo-niebieska etykieta. Ale nie wystraszylo to "lokatorow". Moze,ktos stosowal jakis plyn i byly efekty? Duzo teraz roznych produktow na rynku,ale nie bede przeciez kupowac kazdego. A tych pajakow nie kocham!!

Edytowane przez Loczu74
Czas edycji: 2010-03-15 o 21:20
Loczu74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.