Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-27, 08:56   #1
kukurydzianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do kukurydzianka

Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?


k
__________________





Edytowane przez kukurydzianka
Czas edycji: 2010-09-04 o 13:17
kukurydzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:01   #2
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Cytat:
Napisane przez kukurydzianka Pokaż wiadomość
Czytając to forum regularnie, zastanawiam się, czy gdy kochamy się z kimś na samym początku, jakby od razu, to skazujemy nasz związek na niepowodzenie? Poznałam chłopaka, po jakiś 2 miesiącach spotykania się jako koledzy, zrobiło się gorąco i niedługo po tym kochaliśmy się. Robiliśmy to często, skończyło się po 2 miesiącach. Jako takich problemów nie było, powiedział, że to nie to. Ja cały czas się zastanawiam, czy to mogło mieć wpływ?Jak to było u Was?
Seks na 2 randce (czyli na drugi dzień po pierwszym spotkaniu). Jestesmy razem rok w bardzo udanym związku. Kochamy się własciwie codziennie.

Nie ma reguły. Wszytsko zalezy od danej osoby.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:07   #3
kukurydzianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do kukurydzianka
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Asienka187 Pozazdrościć, ale myślę, że to jednak wyjątek od reguły
__________________




kukurydzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:15   #4
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Ja z moim chlopakiem kochalismy sie pierwszy raz po dwóch czy trzech tyg. znajomosci. Jestesmy juz razem prawie rok.
Mysle ze dorosli ludzie powinni robic to na co maja ochote, bez oporów i myslenia czy nie za szybko...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:29   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Jestesmy razem 11 lat ,sex byl szybko.

Mysle ,że jest miloion innych powodow przez ktoe ludzie sie rozstają ,zbyt szybki sex to jakiś nikly %.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:38   #6
kukurydzianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do kukurydzianka
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

g
__________________





Edytowane przez kukurydzianka
Czas edycji: 2010-09-04 o 13:18
kukurydzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:48   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Wszystko zależy od tego na kogo się trafi. Jeśli na osobę zainteresowaną nami, a nie tylko seksem, to seks po niedługim czasie od poznania się w niczym nie przeszkadza. Ja z moim TŻ (od kilku m-cy mężem) jestem prawie 6 lat, seks był jakoś po 2-3 tygodniach znajomości (już po prostu nie pamiętam dokładnie) - w każdym razie po kilku spotkaniach. Mam też kilka znajomych par, u które nie zwlekały z seksem. Ale też z dwa przypadki, że facet po prostu udawał miłość, "dostał" seks i zwinął żagle. Jednak to są - moim zdaniem - przypadki do leczenia z bycia narcyzem i dup..., bo żaden normalny facet by tak nie postąpił.

Warto odróżniać kompletnie przypadkowy seks na dyskotece z facetem, z którym się nawet nie pogadało (wtedy rzeczywiście najczęściej kończy się to na jednym razie i "zdzwonimy się") od seksu na pierwszej, czy drugiej randce, ale z kimś, kto się z nami na tą randkę umówił (czyli chciał nas poznać bliżej) i coś zaiskrzyło, była rozmowa, poczucie że "on mnie rozumie, a ja jego".

Kukurydzianko, na dłuższą metę takie "och ach zdobywaj mnie" męczy większość facetów, bo jednak w miłości, udanym związku, liczy się przede wszystkim co innego: wzajemność. Ktoś Tobie okazuje zainteresowanie, pragnie Cię i Ty jemu okazujesz to samo (o ile to właściwy facet, który rzeczywiście Ci się podoba). Z doświadczenia widzę, że faceci najbardziej to lubią uśmiech, szczerość i bycie na luzie - można to robić, bez bycia łatwą i zbyt otwartą. Kiedyś granie roli niedostępnej wpajano kobietom, aby jak najszybciej "złapały męża" - bo ludzie nie "chodzili ze sobą" długo i ślub był po krótkim okresie narzeczeństwa. A mnie się takie coś kojarzy źle, bo wolę jak ktoś robi to, na co ma ochotę, niż kupczy swoim ciałem na zasadzie "jak się ze mną ożenisz / będziesz moim narzeczonym, to Ci DAM".

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-10-27 o 09:59
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 09:52   #8
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Warto odróżniać kompletnie przypadkowy seks na dyskotece z facetem, z którym się nawet nie pogadało (wtedy rzeczywiście najczęściej kończy się to na jednym razie i "zdzwonimy się") od seksu na pierwszej, czy drugiej randce, ale z kimś, kto się z nami na tą randkę umówił (czyli chciał nas poznać bliżej) i coś zaiskrzyło, była rozmowa, poczucie że "on mnie rozumie, a ja jego".
Zgadzam sie.
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:59   #9
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego na kogo się trafi. Jeśli na osobę zainteresowaną nami, a nie tylko seksem, to seks po niedługim czasie od poznania się w niczym nie przeszkadza. Ja z moim TŻ (od kilku m-cy mężem) jestem prawie 6 lat, seks był jakoś po 2-3 tygodniach znajomości (już po prostu nie pamiętam dokładnie) - w każdym razie po kilku spotkaniach. Mam też kilka znajomych par, u które nie zwlekały z seksem. Ale też z dwa przypadki, że facet po prostu udawał miłość, "dostał" seks i zwinął żagle. Jednak to są - moim zdaniem - przypadki do leczenia z bycia narcyzem i dup..., bo żaden normalny facet by tak nie postąpił.

Warto odróżniać kompletnie przypadkowy seks na dyskotece z facetem, z którym się nawet nie pogadało (wtedy rzeczywiście najczęściej kończy się to na jednym razie i "zdzwonimy się") od seksu na pierwszej, czy drugiej randce, ale z kimś, kto się z nami na tą randkę umówił (czyli chciał nas poznać bliżej) i coś zaiskrzyło, była rozmowa, poczucie że "on mnie rozumie, a ja jego".

U nas rowniez sex byl szybko (w dodatku moj pierwszy raz) teraz razem mieszkamy i jestesmy szczesliwi
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 10:06   #10
madziamkk
Raczkowanie
 
Avatar madziamkk
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 268
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

U mnie tez sex byl bardzo szybko.. Ale ani razu nie przeszlo mi przez mysl, ze za szybko .. Byla chemia, dalej jest...
__________________
madziamkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 10:36   #11
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

zgadzam się z Doris1981


Po 3 tyg znajomości wylądowaliśmy w łóżku. Minęły 4 lata i cały czas razem
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 11:04   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Cytat:
Napisane przez kukurydzianka Pokaż wiadomość
Asienka187 Pozazdrościć, ale myślę, że to jednak wyjątek od reguły
A niby dlaczego?

Na dobrą sprawę to wszystko jedno od czego się "zacznie". Czy seks będzie szybko, czy nie. Jak ludzie się dobrze dobiorą, to seks nic nie zaszkodzi, a wręcz zbliży.
Jak się nie dobiorą, emocjonalnie się będą rozmijać - to i tak się rozejdą, czy będą uprawiać seks czy nie.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kukurydzianka Pokaż wiadomość
Domniemam tak dlatego, że moja mama od zawsze wpajała mi, że kobieta powinna być niedostępna, nieuległa, jeśli już z kimś to pewnym na 100%. Długi czas mówiła, że rozwaga, rozsądek, przemyśl itp. ... Do dziś został mi brak spontaniczności. I mam wrażenie, że szybki seks jest właśnie brakiem tej NIEDOSTĘPNOŚCI...
Bycie niedostępną nie gwarantuje udanego związku. Szczególnie niedostępną w takim ujęciu.

To, co mówi Twoja mama brzmi tak, jakby kobieta w ogóle nie czerpała przyjemności z seksu, nie miała na niego ochoty, nie miała potrzeb, nie czuła pożądania - tylko ma jak najdłużej się facetowi wymykać i robić uniki, bo inaczej będzie "uległa i dostępna", a jak w końcu mu "da" to ryzykuje, że seks jej rozwali związek bo może za wcześnie...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 11:09   #13
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Nie ma żadnej zależnosci. Z pierwszym facetem kochalismy się po 5 latach zwiazku i pol roku pozniej zerwalam. Z kolejnym sex po tygodniu i koniec po 2 miesiacach. Nastepny tak samo. I jeszcze jeden na pierwszej randce, spotykalismy się rok. Potem byl facet z ktorym poszłam na 3 randce i spotykalismy sie ze 3 lata. Nastpny sex na 2giej randce i bylismy 2 lata. Jeszcze tam jakies drobne przygody były. A potem poznałam mojego męza. I sex był po niecałym miesiącu. Jestesmy razem dobrych kilka lat, mamy dziecko i jestemy bardzo szczesliwi. Nic nie zapowiada rozwodu
Myśle, ze grunt, to się wyszalec i wiedziec, ze to ten facet. Reszta nie opiera się na konwenansach.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 11:18   #14
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Myślę, że to nie ma wpływu na związek. Ja z moim TŻtem uprawialiśmy seks juz na pierwszej randce i między nami dobrze się układa.
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 11:20   #15
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Cytat:
Napisane przez kukurydzianka Pokaż wiadomość
Domniemam tak dlatego, że moja mama od zawsze wpajała mi, że kobieta powinna być niedostępna, nieuległa, jeśli już z kimś to pewnym na 100%. Długi czas mówiła, że rozwaga, rozsądek, przemyśl itp. ... Do dziś został mi brak spontaniczności. I mam wrażenie, że szybki seks jest właśnie brakiem tej NIEDOSTĘPNOŚCI...
napewno nie zaszkodzi poczekać,jednak nie ma takiej zalezności,że "szanująca się kobieta" będzie lepsza partią dla faceta.
DROIS fajnie opisała zależność i wcale sex na początku znajomości do razu go skreśla.
wszystko zależy od okoliczności i osób z ktorymi się sypia.

znam przypadki,kiedy facet tak długo omamia kobietę,aż ta zgodzi się z nim przespać,po czym ją rzuca.nie ma znaczenia jak długo o to walczy,liczy się samo zdobycie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 11:38   #16
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

ja ze swoim facetem zaczęłam chodzić jak miałam 16 lat on miał wtedy 20 i nie ukrywam bardzo chciał sexu ale ja musiałam to wszystko przemyślec, czy jest tego wartczy po wszystkim mnie nie zostawi , byłam jeszcze dziewicą... on mimo że bardzo chciał tego to powiedział że poczeka ile trzeba będzie bo mnie kocha, i poczekał, chyba po nie całym roku się zgodziłam... i teraz jesteśmy razem 4 lata oświadczył mi się i życie nam się układa bardzo dobrze
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 11:56   #17
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

bzdura na potege. z moim obecnym tz kochalismy sie na drugiej czy trzeciej randce, jakos po 1,5 tyg znajomosci, jstesmy ze soba od dwoch lat, od roku zareczeni.
rob jak uwazasz, tak zeby czuc sie w zgodzie z soba
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:09   #18
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Cytat:
Napisane przez kukurydzianka Pokaż wiadomość
Czytając to forum regularnie, zastanawiam się, czy gdy kochamy się z kimś na samym początku, jakby od razu, to skazujemy nasz związek na niepowodzenie? Poznałam chłopaka, po jakiś 2 miesiącach spotykania się jako koledzy, zrobiło się gorąco i niedługo po tym kochaliśmy się. Robiliśmy to często, skończyło się po 2 miesiącach. Jako takich problemów nie było, powiedział, że to nie to. Ja cały czas się zastanawiam, czy to mogło mieć wpływ?Jak to było u Was?
jeżeli chcecie się kochac to dlaczego nie?? nie skazujesz związku na niepowodzenie... to nie jest zależne od tego czy zaczniecie współżycie wcześnie czy później
jeżeli czujesz że chcesz to z nim zrobic to zrób to... a to czy się związek utrzyma czy rozpadnie to zależy od was samych
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem

Edytowane przez madzia2306
Czas edycji: 2009-10-27 o 12:12
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:36   #19
kukurydzianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do kukurydzianka
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

g
__________________





Edytowane przez kukurydzianka
Czas edycji: 2010-09-04 o 13:19
kukurydzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 12:45   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Cytat:
Napisane przez kukurydzianka Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że związek już się rozpadł. Zastanawia mnie tylko fakt, bo zanim to zrobiliśmy to rozmawialiśmy, chodziliśmy takie rzeczy, później, gdy pierwszy raz to zrobiliśmy(i ja i on) zaczynałam mieć wrażenie, że każde spotkanie się tym kończyło. Mieliśmy dużą swobodę, jego rodzice byli za granicą. Byłam u niego całymi dniami i nocami, biwak, plaża, samochód, wiele razy. I to bardziej z mojej strony, ja to inicjowałam, czułam się jak jakaś napalona nastolatka. Choć tak naprawdę mam jeszcze naście lat, ale mówiłam sobie, skoro mam na to ochotę, on też, zabezpieczamy się, jesteśmy siebie pewni, to czemu odmawiać. I wtedy jakby nastąpił stop u rozwoju naszego związku na płaszczyźnie duchowej, a wzrost intymności, wręcz żądza siebie, własnego ciała, bliskości ważniejsza niż coś innego. Wcześniej wymyślałam, a to kino, a to coś , a później wystarczył wolny dom, my i już było co robić. W taki sposób może to rozwalić związek...
Po prostu byliście skupieni na sobie - swoich ciałach, pożądaniu, bliskości - nie ma w tym nic dziwnego na pewnym etapie związku i na pewno nie to go rozwaliło, ale to, że widać do siebie nie pasowaliście, może facet uznał, że czas szukać dalej - nieważne czemu, na pewno to nie seks "rozwalił" związek, ale coś, czego w tym związku brakowało. Przecież związki nastolatków często się tak kończą - nagle, szybko i bez wyraźnego powodu. Dziewczyno, nikt Ci chyba nie obiecywał, że pierwszy z brzegu facet okaże się towarzyszem na wiele lat i świetnie dobranym dla Ciebie partnerem? Nie wiąż tego z seksem, bo naprawdę nie ma to za wiele ze sobą wspólnego. Wasze drogi się rozminęły - tyle. Jakbyście mieli być razem, to przetrwalibyście etap "szału ciał" i nieco mniej napaleni wkroczyli w następny etap związku.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-10-27 o 12:48
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:50   #21
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Cytat:
Napisane przez kukurydzianka Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że związek już się rozpadł. Zastanawia mnie tylko fakt, bo zanim to zrobiliśmy to rozmawialiśmy, chodziliśmy takie rzeczy, później, gdy pierwszy raz to zrobiliśmy(i ja i on) zaczynałam mieć wrażenie, że każde spotkanie się tym kończyło. Mieliśmy dużą swobodę, jego rodzice byli za granicą. Byłam u niego całymi dniami i nocami, biwak, plaża, samochód, wiele razy. I to bardziej z mojej strony, ja to inicjowałam, czułam się jak jakaś napalona nastolatka. Choć tak naprawdę mam jeszcze naście lat, ale mówiłam sobie, skoro mam na to ochotę, on też, zabezpieczamy się, jesteśmy siebie pewni, to czemu odmawiać. I wtedy jakby nastąpił stop u rozwoju naszego związku na płaszczyźnie duchowej, a wzrost intymności, wręcz żądza siebie, własnego ciała, bliskości ważniejsza niż coś innego. Wcześniej wymyślałam, a to kino, a to coś , a później wystarczył wolny dom, my i już było co robić. W taki sposób może to rozwalić związek...
albo trafiłaś na faceta,ktory tylko zdobywa kobiety ,a potem rzruca,albo poprostu nie pasowałaś mu w różnych dziedzinach życia.
to nie jest tak,że zwala się winę na sex.lepiej spojrzec na siebie i na swoje zachowanie.być może w tobie jest coś innego niż sfera sexu,ktora odstrasza facetów.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:54   #22
kukurydzianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do kukurydzianka
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Nie zwalam winy na seks. Jestem świadoma błędów, które robiłam, ale on też nie był bez winy, co nie zmienia faktu, że on mnie rzucił. Byliśmy sobie we wszystkim pierwsi i myślałam, że "pierwszy z brzegu" to jest ten jedyny, on podobno też tak myślał. Skończyło się to 3 miesiące temu, ale ja do dziś nie umiem sobie z tym poradzić, więc szukam gotowych przyczyn nagłego naszego rozstania
__________________




kukurydzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:59   #23
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Cytat:
Napisane przez kukurydzianka Pokaż wiadomość
Nie zwalam winy na seks. Jestem świadoma błędów, które robiłam, ale on też nie był bez winy, co nie zmienia faktu, że on mnie rzucił. Byliśmy sobie we wszystkim pierwsi i myślałam, że "pierwszy z brzegu" to jest ten jedyny, on podobno też tak myślał. Skończyło się to 3 miesiące temu, ale ja do dziś nie umiem sobie z tym poradzić, więc szukam gotowych przyczyn nagłego naszego rozstania
Możliwe, że zauroczenie mineło i facet stwierdził, że jednak to nie to czego szuka/oczekuje. Nie analizowałabym jego zachowania i nie doszukiwałabym się drugiego dna.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 13:59   #24
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Cytat:
Napisane przez kukurydzianka Pokaż wiadomość
Nie zwalam winy na seks. Jestem świadoma błędów, które robiłam, ale on też nie był bez winy, co nie zmienia faktu, że on mnie rzucił. Byliśmy sobie we wszystkim pierwsi i myślałam, że "pierwszy z brzegu" to jest ten jedyny, on podobno też tak myślał. Skończyło się to 3 miesiące temu, ale ja do dziś nie umiem sobie z tym poradzić, więc szukam gotowych przyczyn nagłego naszego rozstania
zawsze wina jest po obu stronach,jaka kolwiek by nie była.
musisz nauczyć się kolejnej wiedzy z życia.
nikt nie gwarantuje miłości,aż po grób.nikt nie może zagwarantować,że będzie to pierwszy i ostatni,oraz,że długa droga przed tobą.
kolejna sprawa to fakt,że nie powinno się mieszać spraw sexu do długotrwałości związków.
czasem bywa tak,ze pierwszy zostanie na zawsze,ale częściej,że nie.
nawet ślub tego n ie gwarantuje,a ja jestem tego przykładem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 15:24   #25
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Cytat:
Napisane przez kukurydzianka Pokaż wiadomość
Czytając to forum regularnie, zastanawiam się, czy gdy kochamy się z kimś na samym początku, jakby od razu, to skazujemy nasz związek na niepowodzenie? Poznałam chłopaka, po jakiś 2 miesiącach spotykania się jako koledzy, zrobiło się gorąco i niedługo po tym kochaliśmy się. Robiliśmy to często, skończyło się po 2 miesiącach. Jako takich problemów nie było, powiedział, że to nie to. Ja cały czas się zastanawiam, czy to mogło mieć wpływ?Jak to było u Was?
Uważam, że bardzo często to kiedy odbył się seks nie ma związku z powodzeniem znajomości. U mnie to było mega szybko i doprowadziło nas do ślubu i do dziś dnia nie narzekam, mąż też nie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego na kogo się trafi.
Święta prawda

Mnie się wydaje, że poglądy twojej mamy kukurydzianko to jednak relikt poprzedniej epoki. Nie sądzę też żeby seks był decydującym czynnikiem przy rozstaniu w twoim ostatnim związku, po prostu facet uznał, że nie jesteś partnerką dla niego - może podał konkretniejszy powód niż "to nie to"?
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 17:45   #26
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Ja zaczełam ze swoim chłopakiem po niecałym miesiącu , niedługo mamy rocznice
planujemy razem swoja przyszłośc ^^ dużo sie kochamy i to dla mnie wazna sfera zycia .
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:18   #27
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Nie ma na to reguły :P żadnej. Są pary które nie uprawiają seksu i się rozstają, są pary które ciągle go uprawiają i się rozstają, pary które nie są razem bo za szybko zaczęły, pary gdzie nie miało to znaczenia. Ile ludzi tyle przypadków.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:22   #28
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

Zależy od ludzi.
Z autopsji: Związek 4,5 letni, seks po 8 miesiącach. To nie było to. Rozpadło się.
Związek obecny, seks na 4 randce, po czym to właśnie wokół niego nasze życie kręciło się kilka miesięcy. Zachowywaliśmy sie jak króliki.
Wszystko układa się wspaniale i Bóg mi świadkiem, że ten facet będzie moim mężem.

Nie ma reguły moim zdaniem.
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 20:52   #29
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

poznalam chlopaka na sympatia.pl, miesiac gadalismy na gadu, spotkalismy się na Openerze, kochalismy się 3-go dnia festiwalu, jestesmy razem rok i 3 miesiace ;] i caly czas bardzo mocno sie kochamy
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 21:53   #30
dziewczynaJAKmalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Czy zaczynanie związku od seksu prowadzi do szybkiego go zakończenia?

po 3 miesiącach znajomości,pare dni przed oficjalnym "byciu razem",niedługo stuknie nam roczek (I właśnie teraz Tż szepcze mi do uszka,że bedzie i drugi, i trzeci, i 30roczek...więc chyba to nie reguła)
można powiedzieć,że kochamy się codziennie
dziewczynaJAKmalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.