Narcyzm?Czy charakter?A może andropauza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 11:36   #1
kukulka4
Przyczajenie
 
Avatar kukulka4
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5
Post

Narcyzm?Czy charakter?A może andropauza?


Witam Was!! Mam pytanie a zarazem problem.Spotykam się od 2 lat z mężczyzną starszym ode mnie o 20 lat.On ma 51.Od 1,5 roku jest w oficjalnej separacji z żona i z nią nie mieszka.Jest przystojnym mężczyzna o rozm.xl i o dość zasobnym portfelu.Wspominam o tym specjalnie!!!!!Jak go poznałam był nie doceniany przez żonę,pomiatała nim jak mogła(zresztą nadal to robi-pracują razem).On od roku ubzdurał sobie,że Mnie nie kocha i szuka miłości.Czyli zdradza mnie.Wiem,że kocha mnie tylko nie tak jak by chciał-według niego.Obecnie ma trzy kobiety koło siebie.Odeszłam od niego ponieważ nie chce takiego związku.Wróciłam po miesiącu-na jego prośbę-nie wiem dlaczego-po prostu lubię z nim spędzać czas.Traktuję go jak odskocznię od codzienności.On twierdzi,że go kocham a ja do końca nie wiem co czuję. On stwierdził że źle beze mnie i,że NA ZAWSZE będę jego kochanką.Nie chce za bardzo rozpisywać się bo zabrakło by czasu.Proszę o opinię czy to narcyzm?,Jego wymysł?czy andropauza?I czy warto być cierpliwym i dać trzecią szansę?Chcę zakończyć ten nie wiadomo dokąd zmierzający związek.
Nadmienię,że nie mam z niego korzyści materialnych ŻADNYCH!!!!!! to one mają!! Pozdrawiam i dziękuje za opinie.

Edytowane przez kukulka4
Czas edycji: 2012-04-17 o 11:44
kukulka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 11:48   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Narcyzm?Czy charakter?A może andropauza?

Cytat:
Napisane przez kukulka4 Pokaż wiadomość
Witam Was!! Mam pytanie a zarazem problem.Spotykam się od 2 lat z mężczyzną starszym ode mnie o 20 lat.On ma 51.Od 1,5 roku jest w oficjalnej separacji z żona i z nią nie mieszka.Jest przystojnym mężczyzna o rozm.xl i o dość zasobnym portfelu.Wspominam o tym specjalnie!!!!!Jak go poznałam był nie doceniany przez żonę,pomiatała nim jak mogła(zresztą nadal to robi-pracują razem).On od roku ubzdurał sobie,że Mnie nie kocha i szuka miłości.Czyli zdradza mnie.Wiem,że kocha mnie tylko nie tak jak by chciał-według niego.Obecnie ma trzy kobiety koło siebie.Odeszłam od niego ponieważ nie chce takiego związku.Wróciłam po miesiącu-na jego prośbę-nie wiem dlaczego-po prostu lubię z nim spędzać czas.Traktuję go jak odskocznię od codzienności.On twierdzi,że go kocham a ja do końca nie wiem co czuję. On stwierdził że źle beze mnie i,że NA ZAWSZE będę jego kochanką.Nie chce za bardzo rozpisywać się bo zabrakło by czasu.Proszę o opinię czy to narcyzm?,Jego wymysł?czy andropauza?I czy warto być cierpliwym i dać trzecią szansę?Chcę zakończyć ten nie wiadomo dokąd zmierzający związek.
Nadmienię,że nie mam z niego korzyści materialnych ŻADNYCH!!!!!! to one mają!! Pozdrawiam i dziękuje za opinie.

No przecież wyraźnie Ci powiedział, o co chodzi.
Zawsze będziesz jego kochanką. Koniec, kropka
Jeśli Ci ta rola odpowiada - to sobie w tej relacji bądź.
Jeśli nie - to ją zakończ.

Naprawdę, prosta i klarowna sytuacja jak rzadko
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 12:06   #3
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Narcyzm?Czy charakter?A może andropauza?

Klempaa dobrze mówi. Jak rzadko facet jasno określił relacje - możesz być jego kochanką i nikim więcej.
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 12:26   #4
kukulka4
Przyczajenie
 
Avatar kukulka4
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5
Dot.: Narcyzm?Czy charakter?A może andropauza?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

No przecież wyraźnie Ci powiedział, o co chodzi.
Zawsze będziesz jego kochanką. Koniec, kropka
Jeśli Ci ta rola odpowiada - to sobie w tej relacji bądź.
Jeśli nie - to ją zakończ.

Naprawdę, prosta i klarowna sytuacja jak rzadko
dziękuję za odp.Wiem że jestem jego kochanką!!!!!!!!!!!!!!!!! !! Skoro żone ze mną zdradził. Między innymi pytałam o to,że skoro ma już jedna to po co mu 5,10,czy 100 nowych?pytałam również skąd to się u niego wzieło? I czy minie?
kukulka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 12:38   #5
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Narcyzm?Czy charakter?A może andropauza?

Cytat:
Napisane przez kukulka4 Pokaż wiadomość
dziękuję za odp.Wiem że jestem jego kochanką!!!!!!!!!!!!!!!!! !! Skoro żone ze mną zdradził. Między innymi pytałam o to,że skoro ma już jedna to po co mu 5,10,czy 100 nowych?pytałam również skąd to się u niego wzieło? I czy minie?

Urozmaicenia szuka i tyle.

Czy minie?
Minie. W trumnie
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 12:48   #6
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Narcyzm?Czy charakter?A może andropauza?

Cytat:
Napisane przez kukulka4 Pokaż wiadomość
Między innymi pytałam o to,że skoro ma już jedna to po co mu 5,10,czy 100 nowych?pytałam również skąd to się u niego wzieło? I czy minie?
A skad my to mamy wiedziec? To nie ezotv a zwyczajne forum.

Szczerze, to dziwnie sie Twojej naiwnosci. Masz 31 lat a pakujesz sie w jakas chora relacje i jeszcze liczysz na to, ze stary facet z banda naiwych kobiet u boku zmieni sie nagle w ksiecia z bajki Disneya.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 13:20   #7
kukulka4
Przyczajenie
 
Avatar kukulka4
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5
Dot.: Narcyzm?Czy charakter?A może andropauza?

Macie rację!!!!!!! Dziękuję bardzo za opinie.Przestanę być naiwna!!!!! Jeszcze raz dzięki!!!!!!
kukulka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 15:51   #8
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Narcyzm?Czy charakter?A może andropauza?

Tak mu wygodnie. Wszystkie mu się same podkładacie. Żyć, nie umierać.
Czy to narcyzm? A skąd mam wiedzieć jak nie znam faceta.
Jak dla mnie jest mu po prostu wygodnie więc po co miałby coś zmieniać?
W monogamii już swoje przeżył i chyba nie czuł się szczęśliwy, więc pewnie teraz przeżywa drugą młodość. Jest dorosły ma prawo żyć jak chce.
To,że Ty godzisz się żyć wbrew sobie to Twój wybór, też jesteś dorosła.
Jak chcesz komuś pozwalać na to,żeby Cię unieszczęśliwiał to masz do tego pełne prawo.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Czy warto być cierpliwym? Nie rozumiem.
Powiedział Ci,że na zawsze będziesz jego kochanką- czyli tylko na tyle albo na" aż tyle" możesz liczyć.
Albo Ci to pasuje, godzisz się na to i z nim jesteś albo nie.
I jeśli jest sens myśleć o cierpliwości to jedynie w kontekście trwania w takim związku.
Jeśli myślisz o cierpliwości w kontekście czekania na jakieś zmiany to nie ma to żadnego sensu, facet ci wyraźnie powiedział,że zmian nie będzie- będziesz tylko kochanką, jedną z wielu bo tak mu wygodnie.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:54   #9
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Narcyzm?Czy charakter?A może andropauza?

Taki typ. Te typy tak mają. Nie zakochaj się przypadkiem, bo będziesz cierpieć. Chcesz seksu z nim, to czerp przyjemność - więcej nie dostaniesz.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 06:19   #10
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Narcyzm?Czy charakter?A może andropauza?

Dziewczyno, tracisz swój czas. Jemu jest wygodnie, bo ma Cię do bzykania, a Ty na nic nie musisz liczyć. Jak taki zasobny to niech do burdelu idzie.

Ale jak Ci to pasuje to ok.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:32   #11
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: Narcyzm?Czy charakter?A może andropauza?

wow... naprawdę dziwne, że w ogóle się nad nim zastanawiałaś... jednak nigdy nie zrozumiem kobiet. zamiast na pięcie się od razu odkręcić i spadać, zastanawiacie się, a później o nas mówicie, że was krzywdzimy...
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.