dochodzę i dojść nie mogę :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-30, 22:13   #1
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90

dochodzę i dojść nie mogę :(


Wiem, że masę jest wątków o podobnej tematyce, jednak moja sytuacja jest chyba troszkę odmienna.

Z TŻtem współżyję od ponad 2 miesięcy ( wiem, że to jeszcze bardzo krótki staż) i oczywiście jak to często na początku bywa są problemy z orgazmem Tylko, co najdziwniejsze zawsze przychodzi taki moment kiedy czuję, że jestem blisko, jest naprawdę super i ... na tym się kończy, chociaż ten stan trwa bardzo długo, ale i tak TŻ kończy ręką. Już nie wiem co zrobić żeby osiągnąć szczyt. Może to kwestia zbyt dużego nawilżenia? Mimo brania tabletek nie mam problemów z suchością, a wrecz przeciwnie, nawet czuje, że po prostu tego śluzu jest za dużo
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 23:21   #2
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: dochodzę i dojśćnie mogę :(

Ale konczy reka Tobie czy sobie?
Poczytaj o orgazmach kobiecych. Mala czesc kobiet ma orgazm pochwowy wiekszosc ma orgazm lechtaczkowy. Skoro Cie tam nie dotyka to nie dochodzisz i tyle. Sprobuj pozycji, ze Ty jestes na gorze i ocieraj sie o jego kosc lonowa, moze sie uda
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 09:18   #3
kika86
Raczkowanie
 
Avatar kika86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 181
Dot.: dochodzę i dojśćnie mogę :(

a miałaś kiedyś orgazm pochowowy z innym parnerem? jak tak to po jakim czasie?

jesli jestes niedoswiadczona, to 2 miesiace nie sprawia że sie tego nauczysz.

ja dopiero po roku przeżyłam swoj pierwszy
__________________
znalazła tego jedynego, najlepszego, najwspanialszego Księcia


175cm
70kg-66,5kg-65kg-63kg
kika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 11:05   #4
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: dochodzę i dojśćnie mogę :(

Też tak czasami mam
I też z tym walczę, choć sama nie wiem jak..
Mój Tż skaczę w okół mnie jak w okół jajka a ja czasami jestem o krok, ale nic
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 14:14   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: dochodzę i dojśćnie mogę :(

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Może to kwestia zbyt dużego nawilżenia? Mimo brania tabletek nie mam problemów z suchością, a wrecz przeciwnie, nawet czuje, że po prostu tego śluzu jest za dużo
mozliwe (wiem coś o tym)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 15:19   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: dochodzę i dojśćnie mogę :(

przestan sie tak skupiac nad tym orgazem to sam przyjdzie. rozluznij sie i czerp przyjemnosc ze zblizenia.
do jednej z dziewczyn - a co za roznica, jaki orgazm, lechatczkowy czy pochwowy, miala kiedykolwiek?!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 19:15   #7
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: dochodzę i dojśćnie mogę :(

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Ale konczy reka Tobie czy sobie?
Poczytaj o orgazmach kobiecych. Mala czesc kobiet ma orgazm pochwowy wiekszosc ma orgazm lechtaczkowy. Skoro Cie tam nie dotyka to nie dochodzisz i tyle. Sprobuj pozycji, ze Ty jestes na gorze i ocieraj sie o jego kosc lonowa, moze sie uda
zgadzam sie
ja z Tż zazwyczaj rownoczesnie dochodzimy gdy to ja jestem na gorze.
w innych pozycjach roznie to bywa ale nie narzekam .
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love

Edytowane przez justi2511
Czas edycji: 2012-05-01 o 19:16
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 19:44   #8
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: dochodzę i dojśćnie mogę :(

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
przestan sie tak skupiac nad tym orgazem to sam przyjdzie. rozluznij sie i czerp przyjemnosc ze zblizenia.
do jednej z dziewczyn - a co za roznica, jaki orgazm, lechatczkowy czy pochwowy, miala kiedykolwiek?!
Troche srednio zrozumiale to pytanie, ale...
Roznica chyba jest znaczna- lechtaczkowy jest glebszy, bardziej satysfakcjonujacy(latwiej szy w osiagnieciu). Niektore kobiety ida z facetem do lozka i wyobrazaja sobie , ze on je bedzie bzykal , a one beda mialy 4 orgazmy na raz i beda jeczaly z rozkoszy, ze ach i och! A tak w rzeczywistosci nie jest- czesto. Czasem tez mysle, ze ludzie nie pasuja do siebie, nie wiem, anatomicznie czy jak. Pisze to z wlasnego doswiadczenia.
Z exem przez wiele lat zwiazku i nic - sex to byla walka o orgazm. Jak poznalam mojego TZta to uwierzylam, ze sw. Mikolaj istnieje

I tez uwazam, ze jak ktos sie spina i mysli tylko o orgazmie to g. z tego bedzie. Sex to ma byc przyjemnosc i jak gdzies czytalam tego tez trzeba sie nauczyc.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 20:30   #9
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: dochodzę i dojśćnie mogę :(

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Troche srednio zrozumiale to pytanie, ale...
Roznica chyba jest znaczna- lechtaczkowy jest glebszy, bardziej satysfakcjonujacy(latwiej szy w osiagnieciu). Niektore kobiety ida z facetem do lozka i wyobrazaja sobie , ze on je bedzie bzykal , a one beda mialy 4 orgazmy na raz i beda jeczaly z rozkoszy, ze ach i och! A tak w rzeczywistosci nie jest- czesto. Czasem tez mysle, ze ludzie nie pasuja do siebie, nie wiem, anatomicznie czy jak. Pisze to z wlasnego doswiadczenia.
Z exem przez wiele lat zwiazku i nic - sex to byla walka o orgazm. Jak poznalam mojego TZta to uwierzylam, ze sw. Mikolaj istnieje

I tez uwazam, ze jak ktos sie spina i mysli tylko o orgazmie to g. z tego bedzie. Sex to ma byc przyjemnosc i jak gdzies czytalam tego tez trzeba sie nauczyc.
dokladnie ...!!!

czasami potrzeba czasu na odnalezienie zlotego srodka, niekiedy lampki wina dla relaksu i zapomnienia sie, a niekiedy nawet ogromne starania nic nie daja.
Ja uwazam ze wazne jest tez samopoznanie, bo jak mam przekazac tż co mnie najbardziej kreci i podnieca gdy sama tego jeszcze nie wiem, aczkolwiek mozna razem z tż odkrywac nieznane - ale i tu potrzeba rozmowy .
Ja z reszta nigdy nie widzialam problemu z tym ze tż dokancza oralnie czy recznie bo np doszedl przede mna czy ja skupilam sie na jego orgazmie. On uwielbia to robic - ja uwielbiam gdy to robi, wiec nie widze tu zadnego problemu .

Wiec autorko wyluzuj ... relaks to podstawa .
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 20:45   #10
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: dochodzę i dojśćnie mogę :(

Już odpowiadam na zadane pytania

On kończy ręką oczywiście dla mnie, później ja dla niego, bo (niestety) mimo brania tabletek on ma pewne obawy TŻ jest moim pierwszym partnerem na którym zdecydowałam się na coś więcej niż pieszczoty. Jeśli chodzi o orgazm podczas pettingu- z tym nie mam żadnego problemu. Może rzeczywiście za bardzo się stresuje podczas zbliżenia, bo przyznaje, nachodzą mnie myśli typu " jestem już tak blisko, no kiedy dojdę?"
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 21:13   #11
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: dochodzę i dojśćnie mogę :(

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Już odpowiadam na zadane pytania

On kończy ręką oczywiście dla mnie, później ja dla niego, bo (niestety) mimo brania tabletek on ma pewne obawy TŻ jest moim pierwszym partnerem na którym zdecydowałam się na coś więcej niż pieszczoty. Jeśli chodzi o orgazm podczas pettingu- z tym nie mam żadnego problemu. Może rzeczywiście za bardzo się stresuje podczas zbliżenia, bo przyznaje, nachodzą mnie myśli typu " jestem już tak blisko, no kiedy dojdę?"
i w tym moze rzeczywiscie lezec sedno problemu... ja tez nie raz kiedy sie skupialam na tym: no kiedy? nagle dupa i nic nie bylo....
trza sie zrelaksowac, wyluzowac i nie myslec (!!!) tylko skupic sie na doznaniach .
moze lampka winka lub czegos innego pozwoli ci sie na tyle zapomniec ze nie trzeba bedzie dokanczac recznie .

jezeli sie obawiacie ze tabletki moga zawieść to zastosujcie dodatkowo prezerwatywy, choc tabsy stosowane wg ulotki/zalecen powinny dac (prawie) 100% zabezpieczenie przed ciaza .
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 21:31   #12
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: dochodzę i dojśćnie mogę :(

Co do tych gumek- na pierwsze razy próbowaliśmy, ale niestety nie było to komfortowe dla TŻ ta ponieważ jednak była ta presja czasu, że " teraz trzeba założyć gumkę" on się stresował i pojawiały się problemy ze wzwodem ( chociaż nie wiem czy to bardziej stres czy prezerwatywa). Namówienie go do współżycia bez prezerwatywy nie było takie łatwe, ale w końcu się udało

Co do tej pozycji na górze- rzeczywiście wtedy jestem dość blisko, aż czasami przerywałam, bo czułam że to już prawie, a kochaliśmy się krótko. Mocne doznania mam też we wszelkich pozycjach tylnych- wtedy właśnie mam to uczucie że " już prawie"
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 21:42   #13
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: dochodzę i dojśćnie mogę :(

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość
dokladnie ...!!!

czasami potrzeba czasu na odnalezienie zlotego srodka, niekiedy lampki wina dla relaksu i zapomnienia sie, a niekiedy nawet ogromne starania nic nie daja.
Ja uwazam ze wazne jest tez samopoznanie, bo jak mam przekazac tż co mnie najbardziej kreci i podnieca gdy sama tego jeszcze nie wiem, aczkolwiek mozna razem z tż odkrywac nieznane - ale i tu potrzeba rozmowy .
Ja z reszta nigdy nie widzialam problemu z tym ze tż dokancza oralnie czy recznie bo np doszedl przede mna czy ja skupilam sie na jego orgazmie. On uwielbia to robic - ja uwielbiam gdy to robi, wiec nie widze tu zadnego problemu .

Wiec autorko wyluzuj ... relaks to podstawa .
Ja tez nie mam z tym problemu. Czasami mam ochote zebysmy doszli razem wiec wtedy mowie TZtowi co chce i jak chce.
Czesto my baby sobie cos tam wymyslimy i myslimy, ze faceci to przeczytaja w naszych myslach. Tez tak mialam kiedys
A to poprostu trzeba powiedziec

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Już odpowiadam na zadane pytania

On kończy ręką oczywiście dla mnie, później ja dla niego, bo (niestety) mimo brania tabletek on ma pewne obawy TŻ jest moim pierwszym partnerem na którym zdecydowałam się na coś więcej niż pieszczoty. Jeśli chodzi o orgazm podczas pettingu- z tym nie mam żadnego problemu. Może rzeczywiście za bardzo się stresuje podczas zbliżenia, bo przyznaje, nachodzą mnie myśli typu " jestem już tak blisko, no kiedy dojdę?"
No i wlasnie to jest wg. mnie duzy problem bo ja tez np. tak mialam i tez czasami jeszcze mam jak sie boje, ze TZ skonczy szybciej, a ja nie i potem bedzie d.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.