Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2010r. - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 13:20   #4831
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Poszło na maila
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 13:24   #4832
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Libra dzięki za podpowiedź w sprawie koszenia.
Dzisiaj idę jabłka obrywać bo pełno tego, a szarlotkę też chcę zrobić
Może z tym koszeniem poczekam do wiosny, wtedy nową trawę robimy.Mój mąż strasznie się napalil na tą podkaszarkę spalinową, bo chcemy jeszcze na wiosnę kilka drzewek nasadzić, i podobno byłoby mu łatwiej. Narazie mamy chyba tylko 3 drzewka, dwa nie wiem co, a jedną jabłoń.

Dzisiaj mojemu synkowi zakupiłam taką kamizelkę odblaskową, i bardzo polecam dla mam uciekinierów. Z daleka go widać, najlepsze to to że tylko dochodzimy do przejścia już się nam zatrzymują, i dużo łatwiej też w trakcie poszukiwań po sklepie opisywać, że szukam malego chłopczyka w odblaskuDrugie foto z lampą żeby było widać że nawet w dzień ładnie odbija
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"

Edytowane przez pl_madzia
Czas edycji: 2012-10-18 o 08:02
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 13:30   #4833
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Madzia ależ on urósł
Kamizelka super
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 13:34   #4834
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Madzia - ale on podobny do Ciebie się robi - jakby nikt już poza Tobą przy nim palców nie maczał
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 13:59   #4835
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość

Moje dziecko dostalo zestaw doktora wczoraj i caly dzien wczoraj i dzis od rana jestem badana, polecam, ale jak dyskutuje, zapisuje syropek, pyta czy juz czuje sie lepiej, boska jest

Pogoa dzis ponura, a fusss
Moja już od dawna ma takiego fisia.Wszystkich leczy syropkami

A ja się wczoraj dowiedziałam, że moje dziecko ma braciszka jej maskotka tygrysek (taki dośc spory) ma zaszczyt nim być. od wczoraj z nim łazi i mówi "mój braciszku/bracie" całuje go ciągle, wyznaje miłość, kładzie spać itp. czyżby chciała nam coś powiedzieć??

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość

Michaś w weekend się zakochał w 7letniej kuzynce... Chodził i wołał "gdzie moja Talia (Natalia)" Przytulali się ciągle
No, no... nawet nie mówię Weronice bo będzie zazdrosna

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość

Dzisiaj mojemu synkowi zakupiłam taką kamizelkę odblaskową, i bardzo polecam dla mam uciekinierów. Z daleka go widać, najlepsze to to że tylko dochodzimy do przejścia już się nam zatrzymują, i dużo łatwiej też w trakcie poszukiwań po sklepie opisywać, że szukam malego chłopczyka w odblaskuDrugie foto z lampą żeby było widać że nawet w dzień ładnie odbija
heheh... nie pomyślalabym nigdy o takiej kamizelce moja na szczęście mi jakoś bardzo nie ucieka ale jak zacznie to na pewno zakupię
A synuś jest prześliczny, wyrósł bardzo. No i kopia mamusi rośnie
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:05   #4836
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
No, no... nawet nie mówię Weronice bo będzie zazdrosna
No może woli starsze A tak wgl to kuzynka więc nie ma o co być zazdrosna... Syna porządnego faceta wychowuję - najpierw zerwie z jedną żeby zaczynać z drugą

Madzia fajna kamizelka - ona ma jakieś dodatkowe zapięcia? Nie spada, nie zdejmuje jej? Mój to by ze złością od razu to zdjął - po mamusi nie lubi się z tłumu wyróżniać... Ale się zastanawiam czy takie jak do auta są kamizelki- czy takie miniaturki dla małych rowerzystów też są

Jeszcze jedno pytanko - często i jak dużo taki mały kociak co się mieści w dwu dłoniach powinien jeść?
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:42   #4837
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Znowu jakoś kiepsko czytam

aneczka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

madziwinia Tobie również wszystkiego najlepszego z okazji już która już minęła

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Beata brawa dla dzielnej Majeczki

Ta z ciekawości to na jakiej podstawie pani doktor stwierdziła że to butelkowa próchnica ? Tak z ciekawości pytam. Maja nie myła ząbków po mleku, czy może piła w środku nocy ? Czy może sama butelka / smoczek jest przyczyną ?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Nataszka mam taki robiony na szydełku zestaw : sukienka/tunika, bolerko i kapelusik w kolorze ecru. Czy coś takiego Cię interesuje ? Jak tak to daj maila wyślę zdjecia. Zosia już wyrosła z tego

Bao fajne zakupy. Muszę zajrzeć czy podobnej czapki nie ma w wersji dziewczęcej a właściwie w białym lub ecru kolorze
Szczerze nie wiem powiedziała że wygląda na próchnice butelkową. Maja piła mleko przed snem nie raz umyła zęby po mleku a nie raz przed. Wiem moja wina

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Libra dzięki za podpowiedź w sprawie koszenia.
Dzisiaj idę jabłka obrywać bo pełno tego, a szarlotkę też chcę zrobić
Może z tym koszeniem poczekam do wiosny, wtedy nową trawę robimy.Mój mąż strasznie się napalil na tą podkaszarkę spalinową, bo chcemy jeszcze na wiosnę kilka drzewek nasadzić, i podobno byłoby mu łatwiej. Narazie mamy chyba tylko 3 drzewka, dwa nie wiem co, a jedną jabłoń.

Dzisiaj mojemu synkowi zakupiłam taką kamizelkę odblaskową, i bardzo polecam dla mam uciekinierów. Z daleka go widać, najlepsze to to że tylko dochodzimy do przejścia już się nam zatrzymują, i dużo łatwiej też w trakcie poszukiwań po sklepie opisywać, że szukam malego chłopczyka w odblaskuDrugie foto z lampą żeby było widać że nawet w dzień ładnie odbija
Jaki uśmiechnięty chłopak
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 14:43   #4838
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Libra dzięki za podpowiedź w sprawie koszenia.
Dzisiaj idę jabłka obrywać bo pełno tego, a szarlotkę też chcę zrobić
Może z tym koszeniem poczekam do wiosny, wtedy nową trawę robimy.Mój mąż strasznie się napalil na tą podkaszarkę spalinową, bo chcemy jeszcze na wiosnę kilka drzewek nasadzić, i podobno byłoby mu łatwiej. Narazie mamy chyba tylko 3 drzewka, dwa nie wiem co, a jedną jabłoń.

Dzisiaj mojemu synkowi zakupiłam taką kamizelkę odblaskową, i bardzo polecam dla mam uciekinierów. Z daleka go widać, najlepsze to to że tylko dochodzimy do przejścia już się nam zatrzymują, i dużo łatwiej też w trakcie poszukiwań po sklepie opisywać, że szukam malego chłopczyka w odblaskuDrugie foto z lampą żeby było widać że nawet w dzień ładnie odbija
Erwi to jak dziewczynka wygląda z kamizelką pomysł niezły, ale nie dla nas z resztą Kubi sie słucha i nie ucieka

Moje dziecko zdecydowanie od nas woli mojego ojca...nosz non stop dziadziu i dziadziu, a ten dumny jak paw przebawili sie kilka godzin i przed 15 poszedł spać (nadal zasypia sam), a o dziwo zażyczył sobie mleko przed spaniem (zawsze pije po). Isia tez najedzona (głodomorek wciągnął 140 ml mojego odciągniętego) zasnęła. Ja nastawiłam kalafiorową na jutro i mam chwilę luzu
Jeszcze zapomniałam sie pochwalić, ze kupiłam wczoraj małemu kurteczkę Wójcika na jesień ciepłą i wiosnę na przyszły sezon za 25 zł kupiłam na all, babka sprzedała z metką, nie zdążyła swojemu założyć, a kupiła za 149zł Uwielbiam Wójcikowe ciuchy
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:43   #4839
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Moja już od dawna ma takiego fisia.Wszystkich leczy syropkami

A ja się wczoraj dowiedziałam, że moje dziecko ma braciszka jej maskotka tygrysek (taki dośc spory) ma zaszczyt nim być. od wczoraj z nim łazi i mówi "mój braciszku/bracie" całuje go ciągle, wyznaje miłość, kładzie spać itp. czyżby chciała nam coś powiedzieć??
No to rodzice mają robotę tylko ciekawe jak to by było jak naprawdę by sie pojawił braciszek
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:46   #4840
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Ja kończę obiadek. dziś kaloryczny dość Pierożki z mięsem podsmażone, wrzucone do uprzednio podsmażonej kapusty kiszonej z boczkiem, cebulką i odrobiną ziół prowansalskich, wszystko razem wymieszane pyyyycha...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:46   #4841
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
Erwi to jak dziewczynka wygląda z kamizelką pomysł niezły, ale nie dla nas z resztą Kubi sie słucha i nie ucieka

Moje dziecko zdecydowanie od nas woli mojego ojca...nosz non stop dziadziu i dziadziu, a ten dumny jak paw przebawili sie kilka godzin i przed 15 poszedł spać (nadal zasypia sam), a o dziwo zażyczył sobie mleko przed spaniem (zawsze pije po). Isia tez najedzona (głodomorek wciągnął 140 ml mojego odciągniętego) zasnęła. Ja nastawiłam kalafiorową na jutro i mam chwilę luzu
Jeszcze zapomniałam sie pochwalić, ze kupiłam wczoraj małemu kurteczkę Wójcika na jesień ciepłą i wiosnę na przyszły sezon za 25 zł kupiłam na all, babka sprzedała z metką, nie zdążyła swojemu założyć, a kupiła za 149zł Uwielbiam Wójcikowe ciuchy
No to udany zakup, a pokaż kurteczkę
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 14:51   #4842
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Bao- super, że się udaje tak, że śpią w jednym czasie No i brawa za samodzielne zasypianie dla Kubiego A jak nocki? Nadal wędruje??
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:02   #4843
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Beata wow mała dała radę .


Madzia mały pocieszny, widać ze crejzol mały , kupiłas ta smycz dla niego? Ja tez mam ta kamize odblaskowa, ale taka materialowa , świetne rozwiazanie na jesień, zimę.


Mój znowu na kiblu , my jutro do domu smigamy i chyba mu pampka ubiore w razie jakby mu zaworki puściły. Dobrze sie czuje , tyle dobrze.


Slyszalyscie o tym zlobku , gdzie znecali sie nad dziećmi?
Serio .... W mordę bym poszła szczelic jakbym sie dowiedziała, ze tak traktowali moje dziecko. Rozszarpalabym.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:03   #4844
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Slyszalyscie o tym zlobku , gdzie znecali sie nad dziećmi?
Serio .... W mordę bym poszła szczelic jakbym sie dowiedziała, ze tak traktowali moje dziecko. Rozszarpalabym.
Bez komentarza, mnie to się w głowie nie mieści...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:06   #4845
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Ja kończę obiadek. dziś kaloryczny dość Pierożki z mięsem podsmażone, wrzucone do uprzednio podsmażonej kapusty kiszonej z boczkiem, cebulką i odrobiną ziół prowansalskich, wszystko razem wymieszane pyyyycha...
Tylko sie o kibel nie bijcie

Bao zapomniałam, mój młody bardzo długo wędrował do naszego łóżka , na początku byłam na nie, ale potem stwierdzilam , ze jak tego potrzebuje to niech przychodzi. W końcu z tego wyrośnie i wyrósł, ten czas juz nie wróci, a jak juz to sporadycznie .


Lind ty pytałas o wędrówki , wychodzenie z łóżka? Mój starszy wychodził, małemu bardzo rzadko sie zdarza . Nie odczuwam tego , tylko musi iść spać w odpowiednim momencie , jak go za szybko podłoże , co sie zdarzało to pare razy wychodził .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:07   #4846
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Bao- super, że się udaje tak, że śpią w jednym czasie No i brawa za samodzielne zasypianie dla Kubiego A jak nocki? Nadal wędruje??
niestety.... i nie zanosi się na poprawę...jak zaśnie po 20ej/21ej, tak koło północy albo tuż po już siedzi w nogach swojego łóżka i labo mnie woła albo od razu płacze do tego...wtedy tż idzie,kładzie sie z nim i czasem (żadko) udaje sie, ze zaśnie na kolejne 3 godz. i od nowa to samo (tż wtedy wraca do mnie); jednak zdecydowanie najczęściej nie daje się tżtowi położyć tylko wyje za mną i nie ma wyjśca tż go do nas bierze, po czym mały zasypia na amen i wstaje 8-9 ja nie idę do niego w nocy bo muszę przy małej być, więc odpada, żebym to ja sie z nim kładła czekam na dzień kiedy w swoim łóżku prześpi całą noc...do tej pory odkąd tu mieszkamy spał tak dokładnie 4 noce jak nie ma problemu z jedzeniem, sikaniem, czy innymi sprawami tak tym spaniem nadrabia
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:13   #4847
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Beata wow mała dała radę .


Madzia mały pocieszny, widać ze crejzol mały , kupiłas ta smycz dla niego? Ja tez mam ta kamize odblaskowa, ale taka materialowa , świetne rozwiazanie na jesień, zimę.


Mój znowu na kiblu , my jutro do domu smigamy i chyba mu pampka ubiore w razie jakby mu zaworki puściły. Dobrze sie czuje , tyle dobrze.


Slyszalyscie o tym zlobku , gdzie znecali sie nad dziećmi?
Serio .... W mordę bym poszła szczelic jakbym sie dowiedziała, ze tak traktowali moje dziecko. Rozszarpalabym.
Oj biedny,może coś zjadł?
Nie słyszałam nic o żlobku

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
niestety.... i nie zanosi się na poprawę...jak zaśnie po 20ej/21ej, tak koło północy albo tuż po już siedzi w nogach swojego łóżka i labo mnie woła albo od razu płacze do tego...wtedy tż idzie,kładzie sie z nim i czasem (żadko) udaje sie, ze zaśnie na kolejne 3 godz. i od nowa to samo (tż wtedy wraca do mnie); jednak zdecydowanie najczęściej nie daje się tżtowi położyć tylko wyje za mną i nie ma wyjśca tż go do nas bierze, po czym mały zasypia na amen i wstaje 8-9 ja nie idę do niego w nocy bo muszę przy małej być, więc odpada, żebym to ja sie z nim kładła czekam na dzień kiedy w swoim łóżku prześpi całą noc...do tej pory odkąd tu mieszkamy spał tak dokładnie 4 noce jak nie ma problemu z jedzeniem, sikaniem, czy innymi sprawami tak tym spaniem nadrabia
Do nas tez czasem Maja przychodzi do łóżka w nocy ale to bardzo rzadko. A od kiedy śpi sam w łóżko,spał z wami czy od początku sam?
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:20   #4848
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Do nas tez czasem Maja przychodzi do łóżka w nocy ale to bardzo rzadko. A od kiedy śpi sam w łóżko,spał z wami czy od początku sam?
zanim sie przeprowadziliśmy to spał jeszcze w szczebelkowym, ale juz wtedy były problemy...wina jest moja, bo jak w marcu był chory to spał ze mną (tż wygoniony do drugiego pokoju) przez prawie tydzień i później juz w szczebelkowym sie budził i brałam go do nas bo byłam zbyt zaspana, zeby wisieć nad szczebelkami i go uspokajać...tu jak sie przeprowadziliśmy i to nowe łożko dostał, to mu pozwalałam z nami spać, bo tłumaczyłam sobie, że stres, nowe mieszkanie itd. itp. więc sama sobie jestem winna teraz nie weim jak to naprawić, żeby znów spał ładnie i sam... sukcesem jednak jest, ze sam zasypia bo zanim Iza sie urodziłą to zasypiał tylko trzymając mnie za rękę
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:30   #4849
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
zanim sie przeprowadziliśmy to spał jeszcze w szczebelkowym, ale juz wtedy były problemy...wina jest moja, bo jak w marcu był chory to spał ze mną (tż wygoniony do drugiego pokoju) przez prawie tydzień i później juz w szczebelkowym sie budził i brałam go do nas bo byłam zbyt zaspana, zeby wisieć nad szczebelkami i go uspokajać...tu jak sie przeprowadziliśmy i to nowe łożko dostał, to mu pozwalałam z nami spać, bo tłumaczyłam sobie, że stres, nowe mieszkanie itd. itp. więc sama sobie jestem winna teraz nie weim jak to naprawić, żeby znów spał ładnie i sam... sukcesem jednak jest, ze sam zasypia bo zanim Iza sie urodziłą to zasypiał tylko trzymając mnie za rękę
Powodem może być też to że jest zazdrosny o siostrę, malutka pewnie śpi z wami w pokoju a on u siebie? Może dlatego tak przychodzi do was do łóżka
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 15:33   #4850
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Beata nie wiem czy coś zjadł , tzn jadł normalnie , ale chyba mu coś zaszkodziło , nie mam pojęcia.
Oglądaj dziś jakieś wiadomości bo co chwile trabia o tym zlobku .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:33   #4851
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Powodem może być też to że jest zazdrosny o siostrę, malutka pewnie śpi z wami w pokoju a on u siebie? Może dlatego tak przychodzi do was do łóżka
nie, raczej nie, bo jej nie było a on sypiał tak samo
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:40   #4852
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Kociary jak często zmieniacie kotku żwirek? Wybieracie w międzyczasie to co narobił na bieżąco?
Nigdy nie wybieram,moja mama zawsze wybiera.Zmieniam cały żwir jakoś co 5-6 dni.Tyle tylko,że ja sypie dużo żwiru,żeby miała gdzie kopać.Sype więcej niż mniej,bo jak kot ma za mało żwiru to podobno lubi robić poza kuwetę.Nie wali u mnie w ogóle kuwetą.Znowu moja kotka jest wysterylizowana i ma inny zapach odchodów niż kot niewysterylizowany.
Chociaż kotka mojej mamy też po sterylce,ale jak się zbębni to trza czasami chatę wietrzyć
No i moja to też codziennie łazi po dworzu i lubi se siurnąć w piach,to też wtedy mniej zrobi do kuwety.
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Iza mi się nie robi płytka ciemna nawet po ciemnych lakierach ,może to zależy po prostu od struktury paznokcia ,może Twoje,delikatniejsze
ja używam często ciemniaków i nigdy ciemniejszej czy żółtej płytki nie miałam
Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Oj ja to raczej nie usypiam u dentysty na fotelu, ale nie boję się dentysty

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------




---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Dziewczyny jaki materac polecacie? Jadę w sobotę po te meble ale nie wiem jaki materac kupić do łóżka dla Majki
moja ma łóżko z ikea i materac też.Dobierzesz coś tam na pewno.
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Libra dzięki za podpowiedź w sprawie koszenia.
Dzisiaj idę jabłka obrywać bo pełno tego, a szarlotkę też chcę zrobić
Może z tym koszeniem poczekam do wiosny, wtedy nową trawę robimy.Mój mąż strasznie się napalil na tą podkaszarkę spalinową, bo chcemy jeszcze na wiosnę kilka drzewek nasadzić, i podobno byłoby mu łatwiej. Narazie mamy chyba tylko 3 drzewka, dwa nie wiem co, a jedną jabłoń.

Dzisiaj mojemu synkowi zakupiłam taką kamizelkę odblaskową, i bardzo polecam dla mam uciekinierów. Z daleka go widać, najlepsze to to że tylko dochodzimy do przejścia już się nam zatrzymują, i dużo łatwiej też w trakcie poszukiwań po sklepie opisywać, że szukam malego chłopczyka w odblaskuDrugie foto z lampą żeby było widać że nawet w dzień ładnie odbija
mały przystojniak
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanko - często i jak dużo taki mały kociak co się mieści w dwu dłoniach powinien jeść?
kurde nie pamiętam,moja jak była malutka to trzy razy dostawała gotowane mięso z warzywami tak na oko dawałam.Teraz jedzie głównie na suchej karmie(czasami raczy zejść surowego łososia albo pierść z kurczaka)i tam na karmie masz podane wiek=ilość jedzenia.Może zerknij sobie w sklepie na opakowaniach albo napisz pw do mrówki,może ona wie.
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Ja kończę obiadek. dziś kaloryczny dość Pierożki z mięsem podsmażone, wrzucone do uprzednio podsmażonej kapusty kiszonej z boczkiem, cebulką i odrobiną ziół prowansalskich, wszystko razem wymieszane pyyyycha...
wez się uspokój z tym żarciem
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Bez komentarza, mnie to się w głowie nie mieści...
Mnie również.Mój tż tak jest przeciw żeby Ninę dać do przedszkola.Właśnie przez takie przypadki tak mi stary panikuję

Evi najwyżej będziemy od 4-5 siedzieć na wizażu razem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:47   #4853
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Beata nie wiem czy coś zjadł , tzn jadł normalnie , ale chyba mu coś zaszkodziło , nie mam pojęcia.
Oglądaj dziś jakieś wiadomości bo co chwile trabia o tym zlobku .
Niech dużo mały pije, no i życze zdrówka
To będę oglądać wieczorem

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
nie, raczej nie, bo jej nie było a on sypiał tak samo
No to jedyne wyjście przemęczyć się kilka dni i nie ulegać nie brać go do siebie
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:54   #4854
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość

No to jedyne wyjście przemęczyć się kilka dni i nie ulegać nie brać go do siebie
pró○bowaliśmy, ale wtedy płacz przeradza sie w wycie takie jakby go ze skóry obdzierali
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:04   #4855
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
pró○bowaliśmy, ale wtedy płacz przeradza sie w wycie takie jakby go ze skóry obdzierali
To już nie wiem co doradzić może wyrośnie z tego Ale ja to bym na Twoim miejscu nie popuściła i kilka nocy bym się pomęczyła

Tak oglądam jakie są teraz kurtki na zimę, no i te mi sie podobają http://www.reserved.com/pl/kids-coll...-jackets/T7226
http://www.reserved.com/pl/kids-coll...-jackets/T7231
W zeszłym roku miała taką http://www.reserved.com/pl/kids-coll...-jackets/T7229 ale niestety już wyrosła i ją sprzedałam
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:09   #4856
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
To już nie wiem co doradzić może wyrośnie z tego Ale ja to bym na Twoim miejscu nie popuściła i kilka nocy bym się pomęczyła

Tak oglądam jakie są teraz kurtki na zimę, no i te mi sie podobają http://www.reserved.com/pl/kids-coll...-jackets/T7226
http://www.reserved.com/pl/kids-coll...-jackets/T7231
W zeszłym roku miała taką http://www.reserved.com/pl/kids-coll...-jackets/T7229 ale niestety już wyrosła i ją sprzedałam
mi się ta druga strasznie,ale to strasznie podoba.Gdyby moja nie miała to bym ją kupiła,chociaż można kupić ją przeca na przyszły rok
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:12   #4857
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
mi się ta druga strasznie,ale to strasznie podoba.Gdyby moja nie miała to bym ją kupiła,chociaż można kupić ją przeca na przyszły rok
Jest bardzo fajna i nie droga
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:12   #4858
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Jest bardzo fajna i nie droga
tylko u mnie widzę,że już cieńko z dostępnością
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:20   #4859
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
tylko u mnie widzę,że już cieńko z dostępnością
Ja pojezdzę po galeriach handlowych w Warszawie mam nadzieje że dostanę ją
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:21   #4860
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
pró bowaliśmy, ale wtedy płacz przeradza sie w wycie takie jakby go ze skóry obdzierali
Spróbuj go odprowadzać , jeżeli ci na tym bardzo zależy, jak bedą cyrki , nocka za nocka to Poprostu pozwul mu spać z wami, tobą czy tz- tem. Widać tego potrzebuje, to jeszcze mały chłopczyk, może chce jeszcze czuć ta bliskość mamy, taty podczas snu. Uwierz mi ze z tego wyrośnie, to są ostatnie lata , kiedy tak bedzie wędrował.
Mój młody jak przychodził to wracał z t- tem do pokoju .
Ja byłam na początku twarda a w końcu dotarło, do mnie, ze dom to nie wojsko, ja go kocham i jeżeli on chce ze mną spać to czemu mam mu nie pozwolić? W imię czego? Łóżko mam duże , jakoś dawalismy radę. Wiadomo, ze wole sama spać , inna jakoś spania, ale jak sie jest rodzicem to czasem trzeba sie wyrzec czegoś, choćby tego komfortu spania , który wróci.
Młody śpi sam, nie wędruje. Jakoś samo przeszło , kiedy, jak nie wiem. Czekam teraz na małego czy bedzie tak wędrował .

Poprostu lajtowa do tego podeszłam , a od małego nie było wogole problemów z jego zasypianiem, sam zasypial, aż nagle mu odbiło .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.