zdesperowana prosi o pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-21, 22:24   #1
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100

zdesperowana prosi o pomoc :)



W zdesperowaniu i panice postanowilam zwrocic sie do was drogie wizazanki o pomoc. Od 10 pazdziernika zamierzam pojsc w Warszawie do Europejskiej szkoly stylizacj (stylista paznokci), i jako ze mieszkam w malej miejscowosci pomyslalam ze trzeba by sie przejechac do wiekszego miasta na zakupy, i od tamtej pory nie moge sie wydostac z „depresji”. Juz sie zastanawiam czy nie zrezygnowac z tego kursu. Chodzac po sklepach czulam sie jak mala(160cm), szara myszka ktora zgubila sie w wielkim miescie. Niezadowolona ze swojego wygladu bylam odkad pamietam, ale w niewielkiej miescowosci nie wypada sie tak zle na tle i tak szarego tlumu.


Nie wiem w co sie ubrac, w jakie kolory, i w jakim stylu mialyby byc moje ubrania. O wlosach i makijazu nie wspomne. . Moj makijaz ogranicza sie pudru w kamieniu i ciemno brazowych cieni, jednego tonu + tusz. PooooooooMoooooooooCyyyyy yyyyy!

Edytowane przez Monika_100
Czas edycji: 2005-09-28 o 06:40
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 22:26   #2
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

aa., w pomaranczowym podobno wygladam rewelacyjnie
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 05:29   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

ładna i sympatyczna dziewczyna z Ciebie
Odpowiedz nam na pytania:
1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień,brzoskwinia czy koral?
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 06:58   #4
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

Agunia ma racje - tylko spokojnie - jestes sliczna dziewczyna i w dodatku sympatyczna a to juz jest polowa sukcesu - w drugiej polowie pomoga Ci specjalistki takie jak Aga

Czekamy na zdjecia po metamorfozie...

Moja sugestia - myslalas nad zmiana fryzurki? Moze jakos fajnie wloski wycieniowac? Kolor z tego co widze jest bardzo ladny naturalnie...
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 07:13   #5
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

Dziekuje za wszystkie mile slowa (zebym jeszcze umiala sama tak o sobie myslecJ). jestescie naprawde kochane



A ja jestem potrzepana na te pytania juz dawno odpowiedzialam tylko leza sobie na moim kompie J





Jak się opalasz- Opalam sie raczej wolno na zolto-zloto


2.Kolor oczu- Oczy ciemniejszego piwa z obwodka brazowa, bez plamek. Oprawa oczu brazowa ale niezbyt cienma


3.Piegi-nie wystepuja



4.Cera-
Brzoskwiniowa chyba, czasem mam wrazenie ze jestem dosc blada czego na tych zdjeciach po lecie J nie widac. Rumience zawsze czerwone


5.naturalny kolor włosów- Braz cieply - zlotawy



6.kolor ust (naturalny oczywiście) - Koral dosc jasny



7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę? Nosze pomarancze, czekolade, ostatnio z kiwi, beze, bordo ale nie wiem czy nie glownie dlatego ze do tej pory myslalam ze jestem jesienia. Jeszcze nigdy nie nosilam bialych(oprocz akademii szkolnych
J) I niebieskich kolorow, I to jeszcze zanim sie zaczelam zastanawiac jaka jestem pora roku.

Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 07:59   #6
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

"Moja sugestia - myslalas nad zmiana fryzurki? Moze jakos fajnie wloski wycieniowac? Kolor z tego co widze jest bardzo ladny naturalnie...[/QUOTE]"




one sa dosc mocno wycieniowane, ale raczej nie ukladaja sie ladnie, a co do koloru to lubie czekoladowo-brazowy, odrobine ciemniejsze niz teraz, tylko ze farbe nakladalam zawsze na cale wloski i teraz musze troche odczekac bo koncowki zrobily mi sie prawie czarne, chociaz to byl szampon koloryzujacy(Movida). Fryzjerka doradzila mi nakladac na same odrosty i tak pewnie bede musiala robic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4002441018350_pack.jpg (8,9 KB, 8 załadowań)
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 09:21   #7
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

Podsyłam kilka propozycji Może pokombinuj z innymi kolorami, jeśli brązy już ci się znudziły Możesz spróbować łącząc złoto z oliwką czy próbować z szarościami. Załączyłam zdjecie gdzie jest ciekawe połączenie błękitu z brzoskwinią Przyjrzyj się też fryzurce na zdjęciu zaczynającym się 039..., myślę że będzie dla ciebie odpowiednia. Ja sama wiele lat nosiłam kucyk i wiem, że to nie była odpowiednia fryzura
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 09:27   #8
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

Teraz kilka propozycji ubraniowych Ja bym cie widziała w modnych tej jesieni fioletach.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 09:49   #9
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

Moniczko, z tymi fioletami to Ania ma racje - tez mi sie wydaje, ze byloby Ci do twarzy... fiolety i sliwki to zreszta kolorystyczne hity sezonu!!!

Co do wloskow, to myslalam, ze kolor jest naturalny, ale z tym wycieniowaniem mialam raczej na mysli jeszcze bardziej je podciac ladnie cieniujac.... A, jesli znudzil Ci sie jednolity kolor moze rozwiazaniem bylyby jakies ladne refleksy? Na tych propozycjach wyslanych rpzez Anie jest kilka ciekawych fryzurek...

Glowa do gory - co do tego myslenia o samej sobie, to naprawde, uwierz w siebie - w ten sposob od razu poczujesz sie lepiej, a na prawde nie masz powodow do smutku jesli chodzi o Twoj wyglad!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 15:49   #10
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

gdybym widziała Cię na samych fotkach dałabym głowę, że jesteś typ mieszany lato-zima, ale opis mi namieszał, bo wskazuje na typ ciepły Może masz jeszcze jakieś fotki? A kolor wlosów na zdjeciu to Twoj naturalny?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 18:46   #11
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

zawsze wierzylam ze jestem jesienia chociaz ostry pomaranczowy zolty czy czerwony tez mi pasuje a to chyba zimowe kolory prawda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2004 (74).JPG (63,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sommerurlaub2003 064.JPG (21,1 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez Monika_100
Czas edycji: 2005-09-28 o 06:42
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 18:47   #12
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

aa na zadnym z tych zdjec nie mam naturalnego koloru wlosow, jest troche ciemniejszy niz normalnie. na tych pierwszych to moj aktualny kolor tylko koncowki troche ciemniejsze


przejzalam swoja szafe, "zimowych" kolorow mam bardzo malo ale jak mierzylam khaki i czarny to w czarnym chyba wygladam swiezo a w zieleni zolto ale to moze znowu autosugestia . Moze mi ktos pomoc juz sama nie wiem czy na te pytania dobrze odpowiedzialam, przeciez zawsze bylam jesienia!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07.2005 014.jpg (65,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 07.2005 016.jpg (44,9 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez Monika_100
Czas edycji: 2005-09-23 o 10:36
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 10:51   #13
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

Jesli chodzi o wlosy to tak mysle ze moglabyc zafarbowac na średni brąz i moze zrobic kilka pasemek aby powstałyfajne refleksy? Mysle ze gdybys wystrzepila sobie fłosy od lini uszu wygladalabys super
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 11:09   #14
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

dzieki o pasemkach juz tez myslalam, a raczej takich czerwonawych refleksach ale jesli chodzi o fryzure to nie za bardzo cie zrozumialam masz moze jakies zdjecie? do tego dochodzi ze nie za bardzo chcialabym je skracac...
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 18:22   #15
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

Please, moze mi ktos powiedziec kim jestem? jesien? zima? zima-lato? Jest cala moja szafa w zlych kolorach?? Juz mam skompletowana garderobe na jesien-zime, ale w niepasujacych kolorach tez nie chce dluzej chodzic . Prosze nie poddawajcie sie napewno jestem prostym typem

buzaczki
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 18:35   #16
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

wg mnie to ty jestes lato ewentualnie lato zima
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 08:17   #17
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

po zobaczeniu innych fotek uwazam,ze jestes lato-zima. Moze jeszcze zrobisz eksperyment z pomaranczowym i rozowym? wklejam z watku o typach koloryst.
"Pomocny moze być "eksperyment" pozwalający określić to, czy jesteś typem chłodnym czy ciepłym. Weź 2 materiały/ubrania w kolorach różowym i pomarańczowym i przyłóż je do twarzy. Zapytaj kogoś (może być kilka osób dla większej pewności ) w którym kolorze wyglądasz lepiej, cera ma ładniejszy odcień, po prostu który Ci bardziej pasuje. Jeśli jest to kolor różowy - jesteś typem chłodnym.
Jeśli pomarańczowy - jesteś typem ciepłym."
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:36   #18
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

dzisiaj po poludniu zapytam rodziny ale to sie raczej skonczy na korzysc pomaranczu
na razie pare nowych fotek, to nie jest reklama aparatu tylko odbicia w lustrze

ja nawet nie mam nic rozowego, golf musialam pozyczyc od tesciowej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bild2.jpg (42,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bild3.jpg (37,8 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez Monika_100
Czas edycji: 2005-09-28 o 06:49
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 11:08   #19
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

cóż, wg mnie lepiej Ci w tym przybrudzonym różu W pomaranczu trochę "giniesz". Ale moze to wina tego, ze jest on bardzo intensywny? Moze masz jakis ciuszek w kolorze hmm delikatnego/ jasnego / przytłumionego pomaranczu?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 12:00   #20
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

pojecie bladego pomaranczu raczej nie istnieje w mojej szafie , dzieki ze nie szkoda ci czasu na ogladanie moich amatorskich zdjec . wedlug mnie w rozu wygladam powazniej ale w ktorym lepiej??? w pomaranczowym moja cera jest podobnie jak w zgnilej zielenii lekko zoltawa...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bild5.jpg (20,7 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez Monika_100
Czas edycji: 2005-09-28 o 06:46
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 13:08   #21
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

kurcze, juz sama nie wiem. Calkiem dobrze wygladasz w tym pomaranczu na trzeciej fotce z ostatniego postu. Ale w tym różu tez ładnie. Moze niech inne dziewczyny sie jeszcze wypowiedza
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 13:10   #22
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: zdesperowana prosi o pomoc :)

hmm przyjrzałam sie i jednak najbardziej podobasz mi sie w różowym.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.