Jaki kolor różu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-27, 07:04   #1
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63

Jaki kolor różu?


Chciałabym zapytać, czy dobierając kolor różu należy się tylko sugerować kolorem cery: bladym (róże) lub żółtawym (łososie cegły) czy też dobrać właściwy kolor tak by komponował się z zimnym lub ciepłym kolorem na powiekach.
Bardzo proszę o pomoc. Jestem ciemną blondynką naturalną z jasnym balejażem. Mam opaloną cerę, ale nie żółtą (pomimo, że używam samoopalacza).Na oczy nakładam najczęsciej róż, który łącze z fioletowawym brązem lub ciemnym, ale stanowczym w odcieniu fioletem. Z ciepłych kolorów używam czasem łososiowego do powiek.Pomadki nie używam.Brwi maluje natomiast na brąz.
Bardzo prosze o radę.
Luloo
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-27, 08:01   #2
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Jaki kolor różu?

Cześć!
Kolor różu zleży też od tego gdzie go bedziesz kładła czyli czy używasz go do modelowania twarzy ( w Twoim wypadku byłby to chłodna wersja terracotowego beżu np. puder brązujący [img]icons/icon7.gif[/img] lub róż o kolorze drewna sandałowego.
Czy do nadawania buzi radosnego wyglądu = wtedy pasowałby Ci łososiowy ( nie ma co sie bać takiego koloru, nałożony oszczędnie zdziała cuda [img]icons/icon7.gif[/img]
Część makijażanek uważa żę róż bezwzględnie należy dopasować do temperatury i koloru cieni...hmmm...też tak myślę, ale na innej zasadzie bym dopasowywała : wszystko co się nie gryzie = pasuje!
Dlaczego? Moim zdaniem makijaż zbyt wychłodzony albo przesadnie ciepły ( no chybaże to taka konwencja - np. manadarynkowy) nie wygląda wyszukanie, brakuje mu tego drobnego, naturalnego "błędu". Przyjżyj się swojej twarzy a zobaczysz że w naturze mieszają się różne i chłodne i ciepłe odcienie. I nawet dziewczęciu o ciepłej kolorystyce policzki zaróżowiają się malinowo.
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-27, 08:02   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jaki kolor różu?

ja niestety specem od makijażu nie jestem, ale robię tak, iż dobieram kolor różu do całokształtu [tj. reszta makijażu i strój].

mam dwa róże:
jeden różowy,
drugi pomidorowy
i w zależności od sytuacji wybieram który bardziej pasuje.

mam taki nieokreślony typ urody [a i kolor włosów zmienny], że pasuje mi i beżowy makijaż i szary. do szarego używam różowego różu a do beżowego pomidora.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-27, 09:39   #4
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: Jaki kolor różu?

Dziekuje wizazanki. Noa, jestes miluchnym ekspertem. Naprawde wielkie dzienksy za wszystko. Wlasnie mam propozycje kupna różu beżowego z zabarwieniem ceglastym. Mam okrągłą buzię, wiec przydało by sie modelować. Używam też pudru brązującego, ale nakładając go grubym pędzlem, nie da sie wymodelować buzi, musi być mniejszy.
Bardzo bardzo dziekuje i jakbym miala jakies wątpliwosci, napisze.
Caluje was dziewczyny
Luloo
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 18:31   #5
Nancy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 3
jaki kolor różu?

Wlasciwie, to nigdy nie uzywalam, wiec jestem w tej materii zupelnie zielona. Czy daloby sie, tak wirtualnie, dobrac mi jakis kolor? Mam bardzo jasna karnacje, nie opalam sie wcale (sklonnosc do poparzen), wlosy ciemny blond, taki szarawy, chlodny odcien (zdaje mi sie, ze powszechnie wystepujacy pod ta szerokoscia geograficzna), oczy - szaroniebieskie, wyrazne, ciemna oprawa.
Jakie kolory najbardziej by mi pasowaly? Jakich unikac?

Z gory dziekuje za pomoc

Pozdrowienia
Nancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 22:42   #6
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: jaki kolor różu?

Oto co o rozach pisze pani Zembrzycka:

KOLOR
Jeśli chodzi o kolorystykę to należy się kierować kolorem cery albo kolorem podkładu. Do cery jasnej o chłodnym różowawym odcieniu najlepsze są róże w tej właśnie tonacji. Natomiast wszelkie ciepłe brzoskwiniowe, łososiowe i rude róże najlepiej komponują się z cerą żółtawą.
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-10, 10:30   #7
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: jaki kolor różu?

witaj
Z tego co piszesz wynika, że jesteś typem chłodnym. Daletgo ładnie Ci będzie w chłodnych tonacjach rózu i chłodnego brązu. Na początek wybierz odcień w miarę naturalny i zakup siebie gruby pędzel do nakładania rózu. Nadmiar nałożonego kosmetyku możesz złagodzić poprzez nałożenie transparntnego pudru. Pamiętaj aby nie przesadzić z ilościa nakładanego różu - efekt powienien być bardzo naturalny.
pozdrawiam
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-04, 12:53   #8
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
JAKI KOLOR RÓŻU???

Drogie Wizażanki!!!
Proszę o doradzenie mi jaki kolor różu byłby dla mnie odpowiedni. Chodziłam po drogeriach i zastanawiałm się nad jasnym różem, ciemniejszym a może brzoskwiniowy? Zaznaczę że mam cerę naczynkową i nie wiem czy odcień różowy nie będzie tylko podkreślał moich pajączków. Aha, muszę dodać że na załączonym zdjęciu jestem opalona, moja karnacja jest jasna ale nie alabastrowa. I jeszcze jedno - wydaje mi się że do twarzy jest mi w kolorach zimnych. Uff, tyle i proszę Was o pomoc!!!!
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-05, 08:17   #9
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: JAKI KOLOR RÓŻU???

jeżeli masz widoczne naczynka:
po pierwsze spróbuj sie zatuszować korektorem
a po drugie polecam Ci zamisat rózu w kolorze rózu koloreb brązu - takie słoneczny brąz - terracota

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 13:44   #10
majag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 287
jaki kolor różu diora w kamieniu?

dziewczyny , które posiadają róż do policzków Dior poradźcie jaki kolor wybrać - jaki macie osobiście?
majag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 13:45   #11
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Lightbulb Jaki kolor różu?

Kiedyś juz doradzałyście mi zmiany w wyglądzie, część wprowadziłam w życie z czego jestem dumna i za co Wam dziekuję. Jedna jeszcze rzecz by się tu przydała-róż na policzki. Jak widzicie twarz mam okrągłą i róż by się napewno przydał. Kompletnie nie potrafię dobrać koloru! Nie wiem czy powinien być bardziej różowy czy koralowy. Kupiłam sobie puder brązujący ale wyglądam w nim paskudnie (albo nie potrafię go dobrze nałożyć tak tez może być!!). Próbowałam określić swój typ kolorystyczny-jestem jesień? Nie wiem.
Mam ogromną prośbę do Was-doradźcie kolor różu dla mnie tylko tak konkretnie z podaniem firmy i numeru kolorku bo ja jestem zielona w tym temacie. I czy Wam też się wydaje żem ja jesień??
Będę dozgonnie wdzięczna za wszystkie rady.

Edytowane przez Auryna
Czas edycji: 2006-09-21 o 11:10
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-25, 14:42   #12
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Jaki kolor różu?

Cytat:
Napisane przez Auryna
Kiedyś juz doradzałyście mi zmiany w wyglądzie, część wprowadziłam w życie z czego jestem dumna i za co Wam dziekuję. Jedna jeszcze rzecz by się tu przydała-róż na policzki. Jak widzicie twarz mam okrągłą i róż by się napewno przydał. Kompletnie nie potrafię dobrać koloru! Nie wiem czy powinien być bardziej różowy czy koralowy. Kupiłam sobie puder brązujący ale wyglądam w nim paskudnie (albo nie potrafię go dobrze nałożyć tak tez może być!!). Próbowałam określić swój typ kolorystyczny-jestem jesień? Nie wiem.
Mam ogromną prośbę do Was-doradźcie kolor różu dla mnie tylko tak konkretnie z podaniem firmy i numeru kolorku bo ja jestem zielona w tym temacie. I czy Wam też się wydaje żem ja jesień??
Będę dozgonnie wdzięczna za wszystkie rady.
hi
byłam podobnie zielona jesli chodzi o róż.Pytałam i tutaj,jednak ostatecznie zdecydowałam postawić na produkty promocyjne, w malutkich ilosciach i na probę. Wylicytowałam na allegro róż E. Lauder w opakowaniu promocyjnym 2 kolorki : rosemarble/suede - takie okrągłe złote pudełeczko i nie załuję
Tych 40 zł mi nie szkoda Róże dopasowałam idealnie, od razu poleciałam po pełnowymiarowy kosmetyk. Kolory są bardzo naturalne,nie błyszczą się są bez brokatu i innych swiecidełek, naturalny róż po prostu dla każdego typu urody.
Poza tym kupując opakowania promocyjne produków góropółkowych masz chociaż na tyle pewności, że nie podsunie Ci nikt podróby ani bubla na allegro. Chyba
Róż nie zapycha mi porów, sama przyjemność bez niespodzianek


Kosmetyk ten to linia blush all day
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 07:13   #13
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Lightbulb Dot.: Jaki kolor różu?

psycha dzięki za rady Wiem, że zdjęcie nie jest za dobre ale wierz w Was dziewczyny. Up Up
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 08:06   #14
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Jaki kolor różu?

Podeślij jeszcze kilka swoich fotek i odpowiedz na pytania związane z 'typem' ;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 09:16   #15
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Lightbulb Dot.: Jaki kolor różu?

Sam-fotek chwilowo więcej nie mam, postaram się o nie. Odpowiedziałam na pytania o mój typ.


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się ciężko, najpierw na czerwono. Odcień opalenizny-szaro-beżowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy ciemno-brązowe. Tęczówka ma ciemniejszą obwódkę, kolor jest czysty, bez plamek. Rzęsy i brwi zdecydowanie ciemne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów brak.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera ma odcień jasny wpadający w róż. Jeżeli się rumienię to na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalny mój kolor włosów to mysi-bylejaki. Teraz mam włosy w kolorze ciemnej czekolady.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Dość jasne wpadające w róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w : ciemnej zieleni, brązie, beżu, czerwieni, czerni, różu ale nie krzykliwym.
Wydaje mi się, że niekorzystnie wyglądam w błękitach, turkusie, zdecydowanej zieleni, żółci, fiolecie.

No i chyba źle mi się wydawało że jestem jesień hę?
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 10:49   #16
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jaki kolor różu?

Raczej źle Ci się wydaje... na pewno nie jesteś jesienią Jesteś Latem! A jeśli chodzi o róż to polecałabym raczej zgaszony róż. Jeśli byś poszła np do sephory albo innego tego typu sklepu to ekspedientka powinna Ci pomóc w doborze koloru. Ja mogę Ci polecić róż który by Tobie pasował( a który ja uzywam)-Bourjois Blush nr 95 Rose de jaspe. Zresztą najlepiej bedzie jak w takim sklepie sama na buzi przetestujesz kolorki.Pozdrawiam
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 08:10   #17
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Lightbulb Dot.: Jaki kolor różu?

Zielonooka dzięki za podanie nazwy różu, oglądałam ten kolorek o którym piszesz i jest ciekawy. Jestem Latem no proszę!
Sam prosiłaś o jakieś fotki. Załączam kilka, jedna fotka jest w moich naturalnych niby-to-blond włosach Osobiście bardzo źle czuję się w tym kolorze. Nie przestraszcie się zdjęć ze zbliżeniami, tak wyglądałam po odstawieniu Diany niech ją szlag... dodatkowo coś mnie uczuliło i dodatkowow wysypało
Będę wdzięczna za wszelkie rady, zniosę nawet najgorszą krytykę

Edytowane przez Auryna
Czas edycji: 2006-09-21 o 11:10
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 09:14   #18
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Jaki kolor różu?

Witaj ponownie. Dobrze,że wstawiłaś dodatkowe fotki bo wyglądasz na nich troszke inaczej niż na pierwszej fotce.
Z opisu i fotek wynika, że jesteś latem. Podsyłam Ci w związku z tym opis typu letniego:
Skóra lata ma tonację różową albo beżowo różową, a czasem też oliwkową (charakterystyczny jest lekko niebieskawy odcień tonacji) lub porcelanową. Oczy są niebieskie, zielononiebieskie, szaroniebieskie, orzechowe lub piwne. Na tęczówkach takich oczu widzimy jasne plamki, a wokół nich szary pierścień, białko ma odcień mleczny. Włosy pani lato są najczęściej popielatoblond lub brązowe. We wczesnym dzieciństwie bywają platynowe, prawie białe. Z wiekiem ciemnieją nawet do popielatego brązu. Usta lata są różowe, z odrobiną fioletu w tonacji.

Pani lato nie powinna nosić kolorów jaskrawych, w ich otoczeniu karnacja lata wygląda sino. Pani lato powinna unikać czerni. Lato jest chłodną, kolorystycznie, porą roku i powinno zrezygnować zatem z wszelkich złocistych odcieni: łososiowego, pomarańczowego, brzoskwiniowego, rudego. Jeśli lato zakłada strój w kolorze czerwonym, ma to być raczej czerwień zbliżona do arbuza niż pomidora.

Najpiękniejsze kolory lata, najbardziej zdobiące, to opisane na początku błękit i jasny lila, złamana biel, kamienisty beż, chłodne zieleń i czerwień, beż i brąz, aż do odcienia gorzkiej czekolady. Czernią lata jest zgaszony granat. Beże wyglądają trochę smutno, należy je zatem ożywić. Może to być szalik, apaszka albo malutka chusteczka w kieszonce żakietu. Znakomicie wyglądają dwie chusteczki w różnych odcieniach np.: cyklamenu, cytrynowego lub turkusowego. Warto podkreślić, że turkus jest stworzony dla lata. Kolory lata powinny być jak ono - delikatne. Wszystkie jakby rozbielone mlekiem albo lekko przyprószone fioletem bądź różem.

Jak wspomniałam, osoby o urodzie lata często narzekają na swoje mysie włosy. Włosy rozjaśnione powinny mieć zawsze odcień popielaty, nigdy złotawy. Niektóre ciemnowłose lata mogą wypróbować kolor mahoniu albo bakłażana. Kolorem idealnym dla lata jest platynowy blond.

Wykonując makijaż należy pamiętać o jego chłodnej tonacji. Podkład i róż powinny być beżoworóżowe. Kolory błękitne, rozbielone róże, zielenie i szarości najdoskonalej ozdobią oczy lata. Tusz do rzęs najlepszy jest grafitowy lub w kolorze gorzkiej czekolady. Najlepsze odcienie szminki to jasny róż.

Biżuteria, tak jak jej właścicielka, ma wygląd szlachetny. Metale dla lata to srebro, platyna, białe i różowe złoto. Z kamieni - rubiny, granaty, niebieskie opale, akwamaryna, zielone nefryty. Pani lato powinna również mieć sznurek różowych pereł.

Biały – złamana, zgaszona
Brąz – z nutą szarości lub różu
Beż – popielaty, różowawy
Żółty – wanilia, cytryna
Srebrny
Róż – rozbielony, pudrowy
Czerwony – malina, burgund, fuksja
Fiolet – lawenda, rozmaryn, bez, jeżyna
Niebieski – zielono-niebieski, stalowo-niebieski, gołębi, granat
Zielony – mięta, pistacja, morska zieleń, zielononiebieski, turkus

Co do Twojej osoby widziałabym Cie w nieco jaśniejszym kolorze włosów- ten jest dla Ciebie za ciemny. radziłabym czekoladowy brąz. Co do fryzurki ta która masz na fotce w czerwonej koszulce (zbliżenie-twarz) jest bardzo fajna i ślicznie w niej wygladasz. Odradzam za to fryzurke ze zdjęcia nr 1;-)
Co do koloru rózu niech bedzie to chłodny i naturalny róż (nie może być zbyt jaskrawy i intensywny). Jeżeli Twoja twarz dodatkowo się czerwieni to musisz uważać z jego dozowaniem.
Co do kolorków to z różów np Isa Dora- 02 Cool Pink, L'Oreal - Pink Marshmallow 1, Candy Cane Pink 5 , możesz tez spokojnie poszukać w innych firmach;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 09:37   #19
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Lightbulb Dot.: Jaki kolor różu?

Sam ogromne dzięki jak to dobrze wiedzieć jakim się jest typem... do blondu raczej nie wrócę, a teraz na włoskach mam właśnie czekoladowy brąz, który na zdjęciach wygląda jak czarny, ale w słońcu to jest czekolada.

Jeszcze tylko jedna prośba co do różu: jak ja mam go nakładać? w jakich miejscach, nigdy tego nie robiłam.... Może narysujcie na zdjęciu ze zbliżeniem gdzie powinnam się tym różem pomazać... twarz-księżyc w pełni bleeee więc przydałoby się ją trochę wyszczuplić?
I chyba wybiorę się do Sephory i jak radzi Zielonooka i poszukam tego jedynego różu.
Dzięki kobitki.
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 09:57   #20
balla_baby
Przyczajenie
 
Avatar balla_baby
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki kolor różu?

Wszystko zalezy czy ma być to makijaż dzienny czy wieczorowy. Jeżeli dzienny to polecam odcienie zgaszonego różu lub ewentualnie dla rozświetlenie ładny żywy kolor rózowy ale pozostajacy nadal w naturalnym odcieniu czyli pastelowy. Jesli na wieczor polecam jasne odcienie czekoladowego brazu, ale bron boze nie dajace efektu pomaranczowo-opalonej twarzy. Wszytsko naturalne odcienie wspolgrajace z twoja raczej jasna karnacja. Rozowe odcienie lekko polyskliwe z drobinkami brokatowymi lub na nie nalozyc puder sypki opaliazujacy , brazy z lekkim zlotym polyskiem. Napewno ci sie spodoba ewentualnie zajzyj na stronke http://www.marykay.com/WhatsNew/VMO/Marisol.aspx tam mozesz sobie cos dobrac, ja uzywam tych kosmetykow od 1,5 roku i sa naprawde rewelacja pod kazdym wzgledem.
balla_baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:37   #21
Kitty13
Raczkowanie
 
Avatar Kitty13
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 96
JAKI KOLOR RÓZU??? J.Lo

Zastanawiam sie jaki kolor,odcien rózu do policzkow ma na tym zdjęciu J.Lo??
__________________
"...Cause dancing`s what I love..."
Kitty13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 23:06   #22
milwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 52
GG do milwa
Dot.: JAKI KOLOR RÓZU??? J.Lo

ojej, przesliczny jest)
moze to jakis ciemnołososiowy? nie wiem. ale dosc jaskrawy kolorek
milwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 07:40   #23
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: JAKI KOLOR RÓZU??? J.Lo

to taki brzoskwiniowy kolor, na pewno nie róż. Trzeba pamiętać, że J.Lo ma ciemniejszą skórę i odcień u nas wyjdzie inny
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 11:41   #24
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: JAKI KOLOR RÓZU??? J.Lo

Blush delice Loreal ma podobne odcienie ( raczej czesciej na allegro dostępne, bo u nas gama jest odmienna niz w innych państwach ) wydaje się, że jest to odcień brzoskiwniowy jakiś, może więc kolor Fresh Papaya Loreal BD byłby dobry?
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 13:50   #25
Kitty13
Raczkowanie
 
Avatar Kitty13
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 96
Dot.: JAKI KOLOR RÓZU??? J.Lo

no wlasnie tyez mi sie wydaje ,ze to jakis brzoskwiniowy taki odcień , taki troche jaskrawy Ciekawe czy z różow Bourjois znajdzie sie podobny kolor , bao mają tez bogata game kolorow Rozejrze sie tez za tymi rozami Loreal. Ale jak zobaczylam fotke strasznie mi sie podoba ten makijaż , fakt ,ze J.Lo ma ciemną cere (jak wyjedzie slonce troche sie poopalam ) makijaz jest rewelacyjny. Mysle ,ze jakis podklad rozświetlający, brązowo-bezowe cienie na powiekach i ten cudowny roż
__________________
"...Cause dancing`s what I love..."
Kitty13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 08:36   #26
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
jaki kolor różu, do jakiej karnacji?

Mam problemy ze wyborem odpowiedniego koloru różu do policzków. Nie za bardzo wiem jako kolory różu (np. brzoskwiniowe, pomarańczowe, beżowe, różowe) pasują do jakiej karnacji? Czym się kierować w wyborze koloru różu. Czekam na wasze wskazówki
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 08:49   #27
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: jaki kolor różu, do jakiej karnacji?

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...i+kolor+r%F3zu
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:03   #28
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jaki kolor różu, do jakiej karnacji?

Dziękuje za link
Przeglądałam archiwum i nie natknęłam się na ten wątek!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:26   #29
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: jaki kolor różu, do jakiej karnacji?

nie ma sprawy
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:48   #30
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jaki kolor różu, do jakiej karnacji?

bardzo prosiłabym o połaczenie tych wątków, bo nie ma sensu aby istniały dwa podobne
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.