Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 19:21   #1
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25

Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.


Cześć. Od paru miesięcy zastanawiam się na swoim wyglądem. Postanowiłam zmienić coś w sobie aby czuć się pewniej i atrakcyjniej,ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Aktualnie czuję się szarą myszką... Przeglądałam inne wątki na forum o metamorfozach i jestem pewna,że dacie radę mi pomóc i mogę liczyć na szczere odpowiedzi i opinie z Waszej strony .
Co do mojej przemiany to wymarzyłam sobie seksowny i kobiecy wygląd. Chciałabym uwodzić wyglądem (chyba jak każda kobietka ),ale zastanawiam się czy moja uroda temu podoła,eh...
Drogie Dziewczyny bardzo proszę Was o rady co do makijażu dla mnie i koloru włosów,który będzie mi pasował. Co mam zrobić żeby stać się wymarzoną sobą? Z góry dziękuje za odpowiedzi i gorąco pozdrawiam .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01191.jpg (97,1 KB, 280 załadowań)
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:32   #2
forgotten tower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

piękny kształt oczu (przecież one już są uwodzicielskie - takie kocie), brwi śliczne, ładny kształt i wyraziste i te włosy - to Twój naturalny kolor? jeśli tak, to w życiu bym ich nie ruszała! a jak długie są?
co do make-up-u to się nie wypowiem, bo sama używam niewiele i się nie znam na obecnych trendach; na pewno nie zaszkodzi wytuszować rzęsy, jakiś delikatny cień też pomoże wyeksponować piękne oko
forgotten tower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:34   #3
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

a mi się widzisz w dłuższych (takich do zapięcia stanika) włosach i do tego czarnych
plus mocniejszy ciemniejszy makijaż oczu
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:42   #4
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Czarnych?! Ojej...nigdy bym nie pomyślała...jestem piegowata. Nie wyglądała bym wulgarnie i starzej? Jeśli ktoś ma ochotę to niech mnie wizualnie przedstawi w takim wydaniu,jestem bardzo ciekawa siebie w czarnych włosach.
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:44   #5
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Dziękuje bardzo za miłe komplementy . Brak mi pewności siebie i nie dostrzegam w sobie atutów. Hmmm...moje włosy sięgają mi za ramiona leciutko,ale jestem w trakcie ich zapuszczania. Są falowane. Nie...to farbowany kolor .
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:47   #6
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

masz bardzo ładną buzię
młodą i zadbaną
do koloru Twojej cery pasuje mi czarny
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:47   #7
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Czarne?! Nigdy bym nie pomyślała o tym kolorze dla mnie! Ojej... Nie wyglądała bym starzej i wulgarnie? Jestem piegowata,a to chyba też przeszkoda aby mieć czarne włosy. Hmmm...chociaż powiem szczerze,że brzmi bardzo ciekawie .
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 19:53   #8
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

e tam tych piegów prawie nie widać masz niebieskie oczy a do niebieskich oczów bardziej pasuje czarny jak rudy

coś w ten deseń: http://www.google.com/imgres?imgurl=...%3Disch&itbs=1

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

e tam tych piegów prawie nie widać masz niebieskie oczy a do niebieskich oczów bardziej pasuje czarny jak rudy

coś w ten deseń: http://www.google.com/imgres?imgurl=...%3Disch&itbs=1
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:56   #9
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Hehe . Akurat na tym zdjęciu ich nie widać,ale aktualnie mam ich bardzo dużo i ciemniejsze,większe...od słońca.
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 20:03   #10
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Śliczna dziewczyna z Ciebie. Nie tykaj niczego bo natura sama tym razem wiedziała co robi Zapuść włosy, poćwicz upięcia, choćby kwiatek z boku dopasowany do koloru włosów i oczu. Poszukaj swoich kolorów w makijażu, stawiam, że to ciepłe brzoskwiniowo-różowe tony. Do tego może jakaś ciemna ciepła zieleń na oczach na specjalne okazje? Wyciągaj zew. kącik oka kreską, taką zaczynającą się zaraz za najwyższym punktem górnej powieki.
Romantyczny, kobiecy styl jest cały Twój.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 20:10   #11
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

O,brzoskwiniowy makijaż brzmi świetnie ! Skuszę się na coś takiego i na pewno wyjdzie mi to na dobre. Za zieleniami nie przepadam,ale nie zaszkodzi popróbować . Na co dzień wyglądam tak jak na zdjęciu. Czasami jak mi się chcę robię sobie na oku klasyczną czarną lub brązową kreskę i tuszuje rzęsy. Na policzki nakładam róż. To taki normalny makijaż.
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 20:12   #12
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Nie, tylko nie czarny, bedzie nie ladnie. A pozniej zejsc z tego koloru jest trudno.
Masz ladna cere i super ksztalt brwi Podkresl oczy kreska, naloz jakis delikatny podklad, np. lirene i roz na policzki, taki brzoskwiniowy, no i rzesy a wloski zapuszczaj.
co do wlosow moze braz jakis i grzywka na boku? tylko bys musiala ja prostowac, ale to zajmie chwile
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 20:21   #13
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Posiadam grzywkę na bok,ale nie umiem sobie poradzić ze swoimi włosami. Są okrutnie nie sforne! Jej... Falowane i suche... Miałam kiedyś brązik,ale nie czułam się w nim dobrze. Dziękuje za komplementy . Hmmm...a co myślicie o czerwonych ustach dla mnie i klasycznej czarnej klresce na oku? Bardzo mi się taki makijaż podoba,ale boje się,że nie będzie mi pasował... Opalam się na brzoskwiniowy kolor,a słyszałam,że taki makijaż wygląda świetnie z jaśniejszą cerą.

Na tym zdjęciu mam makijaż codzienny...czyli klasyczna kreska na oku i tusz na rzęsach. Chciałabym wyglądać bardziej uwodzicielsko i kobieco,a za razem delikatnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01054.jpg (93,6 KB, 195 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-08-08 o 22:13 Powód: post pod postem
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:02   #14
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

ja bym rozpuściła włosy i je podkręciła do tego mocniej rzęsy pomalowała.. ta kreska jakaś taka rozmyta jest..

co do włosów jak nie czarny to bym przynajmniej pogłębiła kolor tych bo są wypłowiałe
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:17   #15
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Ja mam falowane włosy,a na końcach nawet mi się zakręcają,ale całej głowy w lokach nigdy nie miałam . Spróbuję. Hmmm...rozmyta,bo już trochę ją miałam na sobie jak zdjęcie było robione ...wiesz,to taki nie trwały dzienny makijaż.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Jak pomalować mocnej rzęsy żeby nie było efektu sklejania się ich i żeby nie wyglądały na ciężkie?
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:19   #16
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Spróbuj z kreską zaczynającą się trochę dalej. Kolor włosów jest moim zdaniem idealny. Falowane włosy zapraszam do pielęgnacji na forum dla kręconowłosych. Wczytaj się w faq i pigułkę a przestaną być niesforne a wydobędziesz z nich naturalne piękno bez niszczeniach ich i walki przeciwko nim.
Myślę, że czerwony to kolor uniwersalny dla każdych ust. Kwestia dobrania odcienia. Ciepłe czerwienie, lekko ceglaste będą dla Ciebie. Z daleka się trzymaj od wszelkich zimnych tonów.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:20   #17
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

testuj różne tusze z różnymi szczoteczkami.. każdy ma swój KWC
co do techniki.. zauważyłam u ciebie że najlepiej nałożyć jedną warstwę.. poczekać aż zaschnie i następną.. i tak kilka warstw kładę
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:25   #18
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Moim zdaniem w ogóle nie potrzebujesz diametralnej zmiany. Jest dobrze, kwestia dodania Ci smaczku. Właśnie czerwonymi ustami, umiejętnym upięcie włosów, zadbaniem może o nie bardziej. Musisz pooglądać trochę makijaży w internecie, popróbować co Ci pasuje. Ja bym stawiała na klasykę, ew. mocniejsze wersje kociego oka z wyciągniętym cieniem zew. kącikiem na wieczór.
Pooglądaj sobie blogi z modą, poszukaj ciuchów, w których będziesz się dobrze czuła a jednocześnie będą podkreślały to, że jesteś kobietą. Ja stawiam u Ciebie na sukienki, kolorowe, ciepłe kwiaty teraz na lato. Myślę, że klasycznie czerń tez będzie Ci w ubiorze świetnie leżała.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:29   #19
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Spróbuj z kreską zaczynającą się trochę dalej. Kolor włosów jest moim zdaniem idealny. Falowane włosy zapraszam do pielęgnacji na forum dla kręconowłosych. Wczytaj się w faq i pigułkę a przestaną być niesforne a wydobędziesz z nich naturalne piękno bez niszczeniach ich i walki przeciwko nim.
Myślę, że czerwony to kolor uniwersalny dla każdych ust. Kwestia dobrania odcienia. Ciepłe czerwienie, lekko ceglaste będą dla Ciebie. Z daleka się trzymaj od wszelkich zimnych tonów.
Jak to zaczynać kreskę trochę dalej? Co mi to da? Jaki efekt? Z pewnością poczytam o włoskach kręconych . Dam im nowe życie .

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena;357787i bardzo 09
Moim zdaniem w ogóle nie potrzebujesz diametralnej zmiany. Jest dobrze, kwestia dodania Ci smaczku. Właśnie czerwonymi ustami, umiejętnym upięcie włosów, zadbaniem może o nie bardziej. Musisz pooglądać trochę makijaży w internecie, popróbować co Ci pasuje. Ja bym stawiała na klasykę, ew. mocniejsze wersje kociego oka z wyciągniętym cieniem zew. kącikiem na wieczór.
Pooglądaj sobie blogi z modą, poszukaj ciuchów, w których będziesz się dobrze czuła a jednocześnie będą podkreślały to, że jesteś kobietą. Ja stawiam u Ciebie na sukienki, kolorowe, ciepłe kwiaty teraz na lato. Myślę, że klasycznie czerń tez będzie Ci w ubiorze świetnie leżała.
LadyMadalena-dziękuje Ci bardzo z wszystkie rady . Na pewno się do nich zastosuję i poszukam w sobie delikatnej,klasycznej kobietki . Brzmi kusząco .
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 21:33   #20
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

To znaczy, że teraz rysujesz ją zaczynając razem z linią rzęs lub tuż za, przed miejscem gdzie oko jest największe, "najszersze". Spróbuj zaczynać kreskę tuż za tą "górką" tworzoną przez powiekę, tam gdzie oko zaczyna się zwężać.
Z rzęsami to oleżanka na górze daje Ci świetne rady dla uzyskania owadzich nóżek i nienaturalnie wyglądających posklejanych rzęs Już prędzej użyłabym zalotki przed malowaniem i ostrożnie nakładała drugą warstwę.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

I nie napisałam po co te fanaberie z kreską Moim zdaniem masz kształt oka, który grzechem będzie nie wyciągnąć na podobieństwo kociego. Oczywiście nie mówię, że na pewno będzie tak dobrze. Ot, spróbowałabym i tej wersji bo moim zdaniem masz duży potencjał żeby hipnotyzować wzrokiem
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:40   #21
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
To znaczy, że teraz rysujesz ją zaczynając razem z linią rzęs lub tuż za, przed miejscem gdzie oko jest największe, "najszersze". Spróbuj zaczynać kreskę tuż za tą "górką" tworzoną przez powiekę, tam gdzie oko zaczyna się zwężać.
Z rzęsami to oleżanka na górze daje Ci świetne rady dla uzyskania owadzich nóżek i nienaturalnie wyglądających posklejanych rzęs Już prędzej użyłabym zalotki przed malowaniem i ostrożnie nakładała drugą warstwę.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

I nie napisałam po co te fanaberie z kreską Moim zdaniem masz kształt oka, który grzechem będzie nie wyciągnąć na podobieństwo kociego. Oczywiście nie mówię, że na pewno będzie tak dobrze. Ot, spróbowałabym i tej wersji bo moim zdaniem masz duży potencjał żeby hipnotyzować wzrokiem
Pobawię się z tą kreską na oku . Będzie ciekawie. Hehe,fakt...owadzich nóżek właśnie chcę uniknąć. Hmmm...więc najpierw zalotka,a potem tusz,tak ? Zapamiętam. Oh...może mi się uda osiągnąć efekt hipnotyzujących oczek skoro twierdzisz,że mam potencjał ;D.
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 09:01   #22
jesienna_burza
Przyczajenie
 
Avatar jesienna_burza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Wszystko już zostało powiedziane. Natura to Twój najlepszy stylista. Widzę Cię w zieleniach i makowej czerwieni na ustach.
jesienna_burza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:06   #23
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Cytat:
Napisane przez jesienna_burza Pokaż wiadomość
Wszystko już zostało powiedziane. Natura to Twój najlepszy stylista. Widzę Cię w zieleniach i makowej czerwieni na ustach.
Makowa czerwień,bardzo ładnie brzmi...muszę się zatem wybrać do sklepu i poszukać swoich kolorów .
__________________
"And the crashes are heaven for,a sinner like me." - Florence and The Machine.

Nienawidzę swoich włosów...

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200912183341.html - Uwielbiam Go...
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:19   #24
kasiaN1999
Raczkowanie
 
Avatar kasiaN1999
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 58
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
a mi się widzisz w dłuższych (takich do zapięcia stanika) włosach i do tego czarnych
plus mocniejszy ciemniejszy makijaż oczu
Popieram
kasiaN1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:10   #25
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Dziewczyny już dużo powiedziały, ale czarnych włosów bym nie robiła. Zdecydowanie brąz, może być taki czekoladowy lub kasztanowy, ale nie czarny.
Jak zdecydujesz się na zmianę, powklejaj zdjęcia po
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:26   #26
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Dobrze,ale w czarnym raczej się nie widzę . Hmmm...a wściekły rudy?
__________________
"And the crashes are heaven for,a sinner like me." - Florence and The Machine.

Nienawidzę swoich włosów...

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200912183341.html - Uwielbiam Go...
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:55   #27
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

mi się wydaje, że wściekły rudy może troche cię tłamsić. Moim zdaniem, jeśli chciałabym wyglądać inaczej, ale w miarę stonowanie to kasztanowy ( ma pobłysk czerwieni), a jeśli masz koniecznie ochotę na mocne kolory to chyba fajnie by Ci było w takim czereśniowym...Osobiście radzę jednak uważać ze wszystkimi intensywnymi czerwieniami i rudościami- szybko niestety płowieją
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 22:06   #28
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Moim zdaniem najlepiej Ci w rudym, żadne czarne czy brązy, rudy jest dla Ciebie idealny
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 22:36   #29
patunia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: katowice, giszowiec
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Cytat:
Napisane przez aveMM Pokaż wiadomość
Posiadam grzywkę na bok,ale nie umiem sobie poradzić ze swoimi włosami. Są okrutnie nie sforne! Jej... Falowane i suche... Miałam kiedyś brązik,ale nie czułam się w nim dobrze. Dziękuje za komplementy . Hmmm...a co myślicie o czerwonych ustach dla mnie i klasycznej czarnej klresce na oku? Bardzo mi się taki makijaż podoba,ale boje się,że nie będzie mi pasował... Opalam się na brzoskwiniowy kolor,a słyszałam,że taki makijaż wygląda świetnie z jaśniejszą cerą.

Na tym zdjęciu mam makijaż codzienny...czyli klasyczna kreska na oku i tusz na rzęsach. Chciałabym wyglądać bardziej uwodzicielsko i kobieco,a za razem delikatnie.
Po pierwsze śliczny piesek, po drugie włosy masz śliczne i nie polecam farbowac ani nic, więcej rozpuszczac lub dawac wiecej włosów na jeden bok, sama mam niebieskie oczy ja nie za bardzo sie maluje ale spróbuj rózu lub brzoskwini jak doradzają inne wizażytski a tusz czarny lub biały(mozna spróbowac) a kredką sie nie maluje bo nie umiem a poza tym nosze soczewke ale tobie może polecam wyjechac kredka poza linie oka tak troche na skroń
patunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 16:27   #30
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki makijaż i kolor włosów będzie do mnie idealnie pasował? Proszę o porady.

Dzięki Dziewczyny za odp. Bardzo mi pomogłyście i powoli pewnie znajdę swój styl . Eksperymenty już były i jestem zachwycona! (psiak dziękuje za komplement ).
__________________
"And the crashes are heaven for,a sinner like me." - Florence and The Machine.

Nienawidzę swoich włosów...

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200912183341.html - Uwielbiam Go...
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.