I ja proszę o pomoc w metamorfozie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-15, 22:56   #1
avija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 40

I ja proszę o pomoc w metamorfozie


Witam,
Od kilku lat mam tą sama długość (do połowy pleców) i kolor włosów (ciemny ciepły brąz), i chyba czas coś zmienić. Myślałam o prostej grzywce i innym kolorze włosów. Będę wdzięczna za rady dotyczące fryzury i makijażu.

1. Jak się opalasz - ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest lekko przykurzony, szaro-beżowy.

2. Kolor oczu - ciemne, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, mają plamki, oprawa oczu (brwi i rzęsy) -ciemna zdecydowana
3. Piegi - w okresie jesienno-ziomowo-wiosennym bardzo słabo widoczne szaro-brązowe, w okresie letnim bardziej widoczne i ich kolor ociepla się ale niewiele.

4. Cera - Cera bardzo jasna, o chłodnym odcieniu, zszarzała, z tendencją do różowienia. Opalam się na czerwono, opalenizna jest jasna i nie trwała.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, mysi brąz.

6. Kolor ust - różowy

7.
W jakich kolorach czujesz się dobrze: bardzo nie lubię bezy zlewam się z nimi, dobrze mi w różach, błękitach, miętowym raczej w chłodnych niż ciepłych barwach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gfh.jpg (30,0 KB, 281 załadowań)
avija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 15:50   #2
pierwszewolne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

Nie wiem jak drastycznie chcesz się zmienić, bo jestes bardzo ładna- masz sliczne usta i rysy twarzy. Od razu skojarzylaś mi się z Weroniką Książkiewicz, więc jeśli planujesz zmianę koloru na blond- możesz poslużyć się jej doświadczeniem- obie macie regularne duze usta, głęboko osadzone kocie oczy, ostry luk brwiowy, mocno zarysowany podbrodek i wysokie czolo. podsylam kilka linków na poczatek:
http://www.zeberka.pl/img_users/1221560391.JPG
myślę że najbardziej odpowiednia będzie na początek fryzurka 5- jest bardzo dziewczęca, ujmuje lat i łagodzi rysy. Tutaj w innym ujęciu: https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/18625.jpg
Tylko strzeż się "żółtka" na głowei- Książkiewicz też jest naturalną brunetką i nie zwsze jej wychodzi:
http://ocdn.eu/images/pulscms/Yjg7MD...530ba6a51a.jpg
Jeśli chciałabys poeksperymentować z grzywką spróbuj może tak:
http://c.wrzuta.pl/wi3780/9f32030b00...a_ksiazkiewicz
inna wersja, często u niej spotykana to bob:
http://cdn12.se.smcloud.net/t/photos...tandardowy.jpg

Jeśli chodzi o makijaż- podkreśl usta! Najlepiej na malinowy lub pastelowy, łagodny czerwony:
http://www.mamazone.pl/media/326044/...azkiewicz4.jpg

http://idolo.pl/styl-gwiazd/weronika...g,1286,28.html

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/wp-content/upload...11/page154.jpg

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/23279/ksiazkiewicz637.jpeg

Możesz spróbować z chubby stick clinique mega melon 04- daje ładny malinowy kolor- kup na allegro, dużo taniej niz w drogeriach

I nie reguluj tak mocno brwi na końcach- możesz pokreślić je teraz cieniami albo kredką.
Poza tym: jesli zdecydujesz sie na blond- zrezygnuj z opalania i bronzerow- wygląda to fatalnie:
http://ocdn.eu/images/pulscms/Njc7MD...35164c0a7f.jpg
Poza tym tusz mocno wydłużający rzęsy, krędka podkreślająca ich koci kształt i duużo rózu na policzki
http://ocdn.eu/images/pulscms/NDQ7MD...cf69d71f8a.jpg
pierwszewolne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 17:19   #3
avija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 40
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

Ojej aż tyle miłych komplementów, naprawdę nie spodziewałam się, bardzo dziękuję.
Szczerze nigdy nie myślałam o zmianie koloru na blond, zawsze uważałam że mam zbyt ciemna oprawę oczu. Muszę to poważnie przemysleć, ale aż nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.

Jeśli byłaby możliwość mogłabyś mi podpowiedzieć inna zmianę koloru, mniej drastyczną, a ja poważnie przemyśle ten blond.

Dziękuję za wskazówki dotyczące makijażu, nieuchronnie zbliżam się do trzydziestki i chciałabym wyglądać trochę inaczej, bo odnoszę wrażenie że, "zszarzałam"

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Próbne fryzury i kolory włosów, proszę o opinie.
zdjęcia wykonane w programie "wirtualny fryzjer'".
avija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 17:43   #4
avija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 40
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

blond
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf 1.PDF (15,6 KB, 35 załadowań)
avija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 17:57   #5
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

usta masz rewelacyjne nie wiem jakie masz zęby, ale jeśli są w miarę proste i zadbane, to zdecydowanie postawiłabym na podreślanie ust ciemnymi, nasyconymi kolorami, zwłaszcza teraz, jesienią.
fajne masz rysy twarzy. Stosujesz takie rzeczy jak np bronzer, aby to uwydatnić? Jeśli nie to jak najbardziej polecam, fajny, matowy bronzer (np ziemia egipska), nauczyć się nakładać i voila - uszlachetnisz i uwydatnisz kwestię, która jest u Ciebie atutem

Osobiście w blond bym nie szła na Twoim miejscu, mam wrażenie, że będziesz wyglądała tanio (sorry ) możesz zejść np do jaśniejszego brązu, ale blond moim zdaniem będzie zbyt sztuczny, przy Twojej cerze i oprawie oczu będzie widać od razu, że jesteś farbowana Ale na kolorach włosów słabo się znam, więc moim zdaniem się zbytnio nie kieruj :P
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 18:14   #6
avija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 40
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

nauczyłam się zmieniać format zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (21,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (16,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (16,5 KB, 20 załadowań)
avija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 20:37   #7
avija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 40
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

na innym ujęciu twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond2.jpg (17,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (13,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka.jpg (15,9 KB, 19 załadowań)
avija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 20:41   #8
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

Wg mnie lepiej w brazie
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 20:58   #9
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

mega ładna jesteś szczerze, ja bym nic nie zmieniała
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 21:38   #10
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

Wydaje mi się, że dobrze wyglądałabyś w jasnym brązie i z grzywką na bok.
Zgadzam się z opinią o brwiach - może nie reguluj ich tak bardzo przy zewnętrznych końcach.
Jeśli chodzi o makijaż to myślę, że wystarczy tusz do rzęs, czarna kredka, która podkreśli Twoje oczy, róż do policzków i jakaś pomadka. Nie zmieniaj wiele, bo już jesteś ładna.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 13:02   #11
pierwszewolne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

Zrobiłam dużo wizualizacji, wg mnie najlepszy do tego program to :
http://www.ivillage.com/virtual-makeover#
Jesli chodzi o metamorfoze- ja bym się na Twoim miejscu nie bala isc w blond lub rudy wg zasady "ładnemu we wszystkim ładnie". Póki co nie podkreślasz swoich atutów.
Popatrz na wizualizacje i po prostu wybierz co by Ci odpowiadało. Jeśli jednak nie zdecydujesz sie na tak radykalne zmiany- może spr z makijażem- podkreślenie ust, oszczędzenie brwi i trochę poluzowanie tym włosom, bo wygląda jakby Ci zaraz miało czoło eksplodować Jeśli zrobisz lużniejszy kucyk - na czubku głowy zwinięty i kosmyki obok, lub rozpuścisz włosy, będzie to miało na nie tylko dobry wpływ. Może spróbuj z ombre- wg mnie by Ci pasowało

popatrz na zalacznik - moi faworyci to 26, 23, 20, 14, 15 i 12. Dwa pierwsze zdjęcia chya pokazują że ścięcie i postrzępione krótkie ciemne włosy Ci nie pasują.
Z zalacznika mozesz zobaczyc, które opcje Cie postarzą a które odmłodzą (12,15,20)
Może spr z rudością na jesień? Wtedy odnieś się do Agnieszki Warchulskiej a z blondem - tak jak wcześniej - Ksążkiewicz i Dominika Ostałowska.
Powodzenia i daj znać jak się na coś zdecydujesz!
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf metamorfozy.pdf (629,0 KB, 28 załadowań)
pierwszewolne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 14:41   #12
pierwszewolne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

dorzucam jeszcze kilka zmian (zobacz jak jasny kolor Cie odmlodzi
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf metamorfozy2.pdf (165,4 KB, 13 załadowań)
pierwszewolne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 17:38   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

nie zmieniałabym kololu włosów o więcej niż 2-3 tony.
możesz sobie zrobić refleksy coś na kształt Penelope Cruz. ona ma podobnie ciemne włosy, które czasem ożywia takimi warstwami jasniejszego odcienia. ale powiem tak.. przy Twoim zdecydowanym typie urody naprawde niewiele potrzeba, zeby wyglądać fajnie. po pierwsze jesli cera zszarzala, to szukalabym przyczyn gdzie indziej- moze warto zadbac o cere, jakies zluszczanie kwasami, albo ruch na swiezym powietrzu? wlosy tu moga jedynie zaszkodzic. ja sobie Ciebie nie wyobrazam w jasnym blondzie ani w rudym. to by dopiero zepsulo Ci odcien cery! szanuj urode, którą masz.

jedyne do czego się przyczepię to brwi. zdaje się, że stosujesz na nich tę osławioną "metodą ołówka", która u Ciebie kompletnie się nie sprawdza. widzę, że wyrywasz brwi po wewnętrzej stronie, przy nasadzie nosa, wg linii idącej od płatka nosa. przestań to robić. ta metoda jest smieszna wg mnie. niektorzy musieliby sobie wyrwać łuki w połowie - tak mają szerokie nosy, a przecież nie o to chodzi, zeby sobie zdeformować twarz. ten fragment brwi wewnatrz zapuść, a jesli sterczą tam wloski to mozna je przycinać.
nie wiem co tam dziewczyny widzą z kolei od zewnętrznej strony, zdaje się, ze też poskubałaś za mocno..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 18:12   #14
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: I ja proszę o pomoc w metamorfozie

Kochana, jesteś piękną kobietą, ja nie widzę tutaj potrzeby zmieniania czegokolwiek. Jeśli jednak chcesz coś zmienić grzywka będzie ok, ale ja postawiłabym na grzywkę na bok, wydaje mi się, że bardziej będzie pasowała do Twojego kształtu twarzy.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.