Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 11:11   #4741
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kerabondu nie ma na KWC, a chciałam poczytac. Powiem Wam że jak suszyłam i prostowalam wlosy to uzywalam tego:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-termiczne.htm

Drogie, ale starczyło na prawie rok, a efekty
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:16   #4742
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
enchanted żeby teraz błędu żadnego nie popełnić- dajesz foto odrostu w świetle naturalnym a nie sztucznym! i kolor farby na jaką się decydujesz- podaj numer i link do palety.
Jestem prawie pewna że 6% to za mało...

marejta witamy!
opisz jaki masz problem to pomożemy.
Oki na balkonie i se sesje zrobię fotki wstawię jutro lub w niedzielę.
No właśnie tylko co z odrostem? on jest naprawde ciemny i ciężko się rozjaśnia, więc znowu na odrost kłaść palette a później wybraną farbkę? albo odrost na wyższej wodzie a reszte na 6? Ja tam nie wiem..
Liczę na Ciebie mam nadzieję, co ja piszę - WIERZĘ i WIEM, że coś sensownego mi wykombinujesz


Marejta witamy
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:27   #4743
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kerabondu nie ma na KWC, a chciałam poczytac. Powiem Wam że jak suszyłam i prostowalam wlosy to uzywalam tego:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-termiczne.htm

Drogie, ale starczyło na prawie rok, a efekty
Agatau88 http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...itamin-Oil.htm to jest link do KeraBond multi witamin oil w wyszukiwarce trzeba było wpisać nazwę ze spacją że też ja na to wpadłam niestety na kwc nic więcej nie ma...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:34   #4744
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

paulcia brawo

O znam ten KeraBond. Moj fryzjer kiedys mi nakładal na wlosy saszetki. Zreszta mozna to u Niego kupic w salonie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:39   #4745
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kerabondu nie ma na KWC, a chciałam poczytac. Powiem Wam że jak suszyłam i prostowalam wlosy to uzywalam tego:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-termiczne.htm

Drogie, ale starczyło na prawie rok, a efekty
Ty kusicielko, Ty
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:44   #4746
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Nie kuszę a prawde pisze Jeśli już ktoś suszy albo prostuje to naprawde polecam ten cement, jest wydajny, ładnie pachnie i ogólnie wydaje sie ok Kosztuje około 100zł ale raz na rok można wydac.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:46   #4747
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
po pierwsze to nie jest wygrana pieniężna tylko wygrana w postaci zestawu dopinek clip in po drugie nie zwróciłam uwagi na facebooku że ogłaszają konkurs polegający wyłącznie na dodaniu profilu firmy HeadKandy do swoich ulubionych. Ja to zrobiłam już wcześniej i po prostu było losowanie spośród tych wszystkich "lubiących" a jest ich ponad tysiąc no i wczoraj było to losowanie i w głównym opisie na tym profilu jest napisane aby sprawdzić skrzynkę odbiorcza gdyż może tam czekać informacja że to właśnie ja wygrałam, no i tak się stało jestem jedną z niewielu chyba, nie wiem ile osób mogło wygrać

tak czytam to i czytam i dochodzę do wniosku że jestem jedyną zwyciężczynią bo tam pisze że zwycięzca zostanie wybrany losowo a nie zwycięzcy
o wow, to chyba faktycznie czytam, jakbym po polsku nie rozumiała no to gratulacje juz takie pełne! super! no i fajny rodzaj nagrody

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Mysia m, ok więc wezmę wode 6%, chociaż właściwie to te całe wykruszanie i w ogóle zaczyna mnie troche przerażać, bo choć staram się dbać o włosy jak najlepiej to w dotyku jak nawale tone jedwabiu jest fajnie, ale wyglądają na takie sianko a końcówki w kitce to już w ogóle miotła chyba naprawde nie pozostanie mi nic innego jak ścięcie włosów wasienka gratuluje wygranej sama wiele razy zastanawiałam się nad zakupem clipów, ale jakoś zawsze wolałam zainwestować w odżywki z nadzieją, że w końcu moje osiągną wymarzoną długość... włosy póki co mam do zapięcia stanika, staram się zapuścić do jednej długości, i już te najkrótsze mam do ramion, więc pod tym wzgledem jest coraz lepiej. Zastanawiam się tylko nad tym porostem włosów, mogłybyście poradzić mi co mogłabym robić? Czy wax wystarczy? Czytałam, że dajecie też jajko-kiedyś z nim próbowałam, ale włosy były jakieś takie dziwne... Picie drożdży raczej odpada, chyba nie umiałabym się zmusić buziaki
a teraz tak patrze na allegro co to za cudo, które polecacie (KeraBond) a tam mi wyskakuje klej do płytek i jest tylko szampon.
wiesz, jak jest az tak źle, choc byłoby łatwiej, gdybys dała fotkę, to moze odczekaj chociaz z miesiąc jeszcze? zrób powazną regeneracje. Mnie wax nie pomagał, ale kazdemu moze sie sprawdzic cos innego. Jest fantastyczny wątek o suchych zniszczonych włosach i na pierwszej jego stronie jest mnostwo wskazówek w pigułce, moze cos tam sobie znajdziesz? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955

białko wysusza, najlepsza maseczka (pisze o moich włosach, musiałabys na sobie sprawdzic) to z żółtka, oliwy z oliwek i oleju rycynowego. Nakładasz taką pape na godzine pred myciem, zakłądas zna to folie, podgrzewasz suszarka, recznik i paradujesz. Jakbys tak przez miesiac intensywnie odzywiała włoski, to powinny odzyc i nadac sie do grubszych zabiegów.
Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Przyłączam się do tego wątku
Jestem tu dzięki mysia m
Mam 45cm włoski cały czas zapuszczam, chce mieć tak jak kiedyś do pasa i ładny kolorek blond, o ile z tym pierwszym nie powinnam mieć problemu bo włoski dość szybko mi rosną, to z kolorkiem mam małe problemy

WITAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE
oj tam, tylko zaprosiłam Cię do naszego wątku, bo dziewczyny naprawde mają niezłe patetnty, wystarczy że poogladasz zdjęcia ich włosków. I najlepiej wiedza ile kosztuje walka o wymarzony kolor włosków.

pytaj, a na pewno pomogą szczegolnie bunny- nasza profesjonalistka
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 11:54   #4748
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
o wow, to chyba faktycznie czytam, jakbym po polsku nie rozumiała no to gratulacje juz takie pełne! super! no i fajny rodzaj nagrody
jeszcze nie dziękuję poczekam na odpowiedź i dopiero będę wam wszystkim dziękować
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 12:07   #4749
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kiciamala, przeoczyłam Twojego posta, ale nietrudno w natłoku tej paplaniny

Brzuch sama ostatnio odstawiłam w kąt i nie chce mi się do treningu wracac. Moze dopiero na wakacje? Teraz zima, sadełko się przyda.. No wiec chwilowo troche gorzej wygląda.

A w kwestii kosmetycznej Ci nie pomogę. Po pierwsze nie znam Twojej skóry, opis nieiwle daje tak naprawde, a po drugie juz od paru lat w tym nie siedze, nie śledze nowości, wiec trudno mi sie poruszac w tej materii. natomiast podstawa było i jest dobierac krem do rodzaju swojej skóry i jej wymagan. Jesli jestes młoda a juz mas zzmarszczki, to wybierz krem dla babki po 45 roku zycia, zuzyjesz słoiczek i zobaczysz czy skora wyglada lepiej. Nie ma czegos takiego jak przyzwyczajenie skory czy jej przekarmienie. A jeszcze jedna wskazówka, wybieraj krem w którym nie ma wiecej niz 5 składników aktywnych, bo skóra naraz i tak nie moze wiecej przyjac. A jak bedzie wiecej, to zapłacisz za ten krem bardzo duzo a i tak z tego nie skorzystasz. Optymalnie- 3 intensywnie działajace składniki.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-10 o 12:08
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 12:24   #4750
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia ty niedobra, czemu mnie tak zawstydzasz...
Ja i profesjonalistka jeszcze nawet egzaminów nie miałam...
No ale to miłe że mi ufacie. Czasem mam wrażenie że już bym najchętniej zdała egz. i miała z głowy. Myślę że pisemny z palcem w.... bym zdała, ale na praktycznym bym się ostro bała.
Chociaż jak patrzę co wyczyniają mistrzowie na filmikach na youtube to myślę że jak bym nie obcięła to zawsze bym się wytłumaczyła indywidualizmem i kreatywnością bo niektórzy to naprawdę sieka.
mysiu a możesz mi polecić jakiś dobry i niedrogi kremik? mam mieszaną cerę- wągry i zaskórniki na czole i brodzie a policzki i okolice oczu suche bardzo... taki na noc bym chciała bo nie znoszę tłustego i w dzień bym kombinowała żeby tylko zmyć cholerstwo.


enchanted no właśnie trzeba będzie robić na różnych stężeniach dlatego potrzebuję twój odrost i kolor jaki chcesz mieć, to dobierzemy wodę i ją rozcieńczymy żeby była uniwersalna. Dobrze będzie Czy ja was kiedyś zawiodłam?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 12:32   #4751
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

jakieś zdjęcia postaram się wrzucić dziś wieczorem, albo jutro o ile znajde kabel od aparatu bo telefonem to raczej nie będzie tak widać. w takim razie przemyśle jeszcze tą kurację z jajkiem i oliwa no i ciągle mam w głowie ten KeraBond może na urlopie za granicą uda mi się znaleźć to w jakieś korzystnej cenie... a słyszałyście dziewczyny coś na temat aphogee teratment for damaged hair? Ponoć robi się z tego jakaś skorupa i odżywia włosy, niestety dyskusja na założonym wątku zamilkła... pozdrawiam
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 12:42   #4752
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
enchanted no właśnie trzeba będzie robić na różnych stężeniach dlatego potrzebuję twój odrost i kolor jaki chcesz mieć, to dobierzemy wodę i ją rozcieńczymy żeby była uniwersalna. Dobrze będzie Czy ja was kiedyś zawiodłam?
Dobrze Zdjęcia wkleję to pomyślimy Dzięki, że zawsze możemy na Tobie polegać
Szczerze, to do Ciebie, pomimo, że widzisz wirtualnie i dotknąć włosków nie możesz, mam dużo większe zaufanie niż do tych wszystkich fryzjerek, które widzą moje włosy w realu
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 12:44   #4753
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dobrze Zdjęcia wkleję to pomyślimy Dzięki, że zawsze możemy na Tobie polegać
Szczerze, to do Ciebie, pomimo, że widzisz wirtualnie i dotknąć włosków nie możesz, mam dużo większe zaufanie niż do tych wszystkich fryzjerek, które widzą moje włosy w realu
Amen
Dokładnie myślę tak samo.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 12:52   #4754
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Podlaczam sie do prosby blond bunny o porade od mysi

Może znasz jakis dobry krem nawilązacy, najlepiej żeby miał antyoksydanty-retinol, karotenoidy, wit. C,E?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 12:58   #4755
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Ja tu u was nie pisze ale sobie czytam co wy wariatki zescie naskrobaly.
Jakies szalenstwo z tymi wlosami i w dodatku zarazliwe. Sama wczoraj ogladalam w sklepie jakies takie wlosy... a mine mialam jak bym co najmiej w sekszopie siedziala i ksiadz proboszcz mial by mnie nakryc.
Moje dziecko oczywiscie wybralo sobie paczke blond i stwierdzilo ze bedzie jak ksiezniczka wygladac.

Wasienka na gratki jak masz takie szczescie , trzeba by odpukac w nie malowane.
A ty pisalas o klopotach z cera... jednak podstawa to jak bunny pisala dieta... odstawic cukier, smiecowe jedzenie, tluszcz i cera napewno zyska. I pilingi. Na watku o cerze japonek dziewczyny robia maseczke z sody oczyszczonej bardzo ladnie oczyszcza pory choc trzeba uwazac bo podraznia.

Adzio jak znalazlas w Niemczech taka kase to kobieto masz mega szczescie u mnie to tak jest wyzamiatane ze nawet centa nie znajdziesz a ty tu 5o ojro.
Czyli polecasz ten szampon alpecina?

Moje wlosy sa dlugie. Dobilam juz do 40. Ale zaczynaja mi wypadac i te koncowkijakos musze zregenerowac. Bo jednak wciaz sie gzies wkrecaja i tym sposobem niszcza. Macie na to jakis sposob?
Syoss ladniutko mi sie spral i bardzo fajny kolorek wychodzi.

Bunny a powiedz mi co ja zle robie jak farbuje odrosty ze grzywke mam ciemniejsza? Najpierw od grzywki zaczynac, czy farby za malo klade?

Mysia moze i krotkie masz wlosy ale ten brzuch kobieto to dla mnie wciaz silna motywacja .
Jaki kremik bys mi polecila na zmarchy na czole. Ja juz starawa jestem i czegos mocnego mi trza. A kurka w sklepie czy w aptece to juz oczoplasu dostaje tyle tego.
Moja droga ulice u mnie tez wyczyszczone(wiadomo jak w niemcowni)ale te kasę znalazłam w parku co dziwne nie?hehe no ale było mega zaskoczenie.
A czy polecam alpecin?W sumie to myślę ze włosy mi po niem ruszyły i to o 100 %,ale jak go skończę to przerzucam się na dziecięcy szamponik.Do tego czasu to już len i pokrzywa zaczną działać.Wiedz podejrzewam,ze będzie to samo. OBY
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:11   #4756
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia ty niedobra, czemu mnie tak zawstydzasz...
Ja i profesjonalistka jeszcze nawet egzaminów nie miałam...
No ale to miłe że mi ufacie. Czasem mam wrażenie że już bym najchętniej zdała egz. i miała z głowy. Myślę że pisemny z palcem w.... bym zdała, ale na praktycznym bym się ostro bała.
Chociaż jak patrzę co wyczyniają mistrzowie na filmikach na youtube to myślę że jak bym nie obcięła to zawsze bym się wytłumaczyła indywidualizmem i kreatywnością bo niektórzy to naprawdę sieka.
mysiu a możesz mi polecić jakiś dobry i niedrogi kremik? mam mieszaną cerę- wągry i zaskórniki na czole i brodzie a policzki i okolice oczu suche bardzo... taki na noc bym chciała bo nie znoszę tłustego i w dzień bym kombinowała żeby tylko zmyć cholerstwo.


enchanted no właśnie trzeba będzie robić na różnych stężeniach dlatego potrzebuję twój odrost i kolor jaki chcesz mieć, to dobierzemy wodę i ją rozcieńczymy żeby była uniwersalna. Dobrze będzie Czy ja was kiedyś zawiodłam?
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Podlaczam sie do prosby blond bunny o porade od mysi

Może znasz jakis dobry krem nawilązacy, najlepiej żeby miał
antyoksydanty-retinol, karotenoidy, wit. C,E?
kobietki, nie miejcie do mnie żalu, ale tłumacze po raz którys, ze nie siedze juz w tym. Od prawie 4 lat nie pracuję w zawodzie. A tu dużo się zmienia.

moim klientkom zwykle polecałam kremy zamawiane specjalnie dla nich z hurtowni, profesjonalne, które były przedłuzeniem zabiegów stosowanych w gabinecie od zwykłej bielendy po maystara.

Z witaminą C w kremach to jedna wielka bzdura, gdyż ulega ona bardzo szybkiemu utlenieniu i tak naprawde w kremach generalnie jej juz nie ma zaraz po otwarciu. Jeśli zalezy Ci na witaminie C, bo uszczelnia anczynka i rozjasnia, warto kupic takie szklane serum z dozownikiem które zawiera własnie witamine C oraz A lub kapsułki. na to zawsze stosujemy krem z tej samej serii.
wezmy pod uwage sławny krem Nivea ktory opiera sie na witaminie A i E. Nie każdemu słuzy, ale tym co słuzy, zapewnia nawilzenie i gładka skóre dzieki tym własnie witaminom. Ale równie dobrze mozna kupic krem apteczny z witamina A- świetnie wygładza i nawilza pekajaca skóre ust czy pierwsze zmarszczki.
Bardzo fajne w pielegnacji są kremy na bazie ziół z kasztanowcem, arniką czy oliwą z oliwek. Pierwsze dla skóry wrażliwej a ostatni dla przesuszonej.
Dlatego moim klientkom polecąłam nieraz kremy niedoceniane przez nas, a wiec np Ziaja czy Bielenda. Skóra z problemami często potrzebuje kremu półtłustego. Dobrze dobrany półtłusty krem wnika w skóre w całosci i nie tłusci jej. warto metoda prób i błedów takiego poszukac, bo to jest błedne koło- skóra sie tłusci, wiec niczego nie uzywamy, albo o zgrozo jeszcze przesuszamy- ona produkuje coraz wiecej łoju, bo choc z załozenia jest tłusta, to moze byc powierzchniowo przesuszona. Wtedy musimy działac tak, zeby jej zapewnic odpowiednie natłuszczenie z wierzchu, dlatego najlepszym wyjsciem jest połaczenie pilingu 2 razy w tygodniu z kremem półtłustym na noc a nawilzającym na dzien. No ale to juz tzreba dobrac sobie krem tak, jak sie szuka kosmetykow do włosów, nigdy nie wiadomo który bedzimey najlepiej tolerowac.
Jak poznac skóre tłustą powierzchniowo przesuszoną- ma duzo wypukłych wagrów takich grudek, w dotyku jest grubawa i szorstka, zaraz po myciu wydaje się byc naciągnieta i odczuwasz dyskomfort, ale juz niedługo potem zaczyna się swiecic a jak dotkniesz to jest naprawde obtłuszczona, szczegolnie na czole i brodzie.

Zeby nie byc gołosłowna, przyznam sie, ze ja stosuje krem na dzien i na noc z Lidla Bardzo fajne. A od czasu do czasu robie sobie kuracje saszetkami maseczkami z dax cosmetics dla skóry dojrzałej. Po prostu uzywam ich zamiast kremu na noc. Efekty- rewelacja.

poza tym duzy wpływ na cere ma jednak diete i suplementy, wspaniałe efekty daje zazywanie capivitu A i E- skora robi się gładziutka i świeza, ale jak sie to odstawi, to wraca do poprzedniego stanu.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-10 o 13:13
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:14   #4757
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia dziekuje za taka rozbudowaną odpowiedz co to za szklane serum z dozownikiem z witaminami?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:39   #4758
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

nie ma za co. kilka firm takie robi, chodzi o to, ze wtakiej buteleczce z dozownikiem łatwoulatniajace się substancje sa lepiej chronione i taki kremik jest bardziej wartościowy, no ale co za tym idzie droższy. Nie pamietam juz nazw, nie zwracam teraz na to uwagi.

bunny, czasem wyczyniaja takie rzeczy że strach patrzec. Nazywaja to artystycznym nieładem a to raczej powinien byc niedowład ręki artysty

mysle, ze kazda frzyjerka powinna pracowac w zakresie, który ja najbardziej interesuje i w którym czuje sie najlepsza, bo jedna bedzie robic świetne meskie fryzury, inna damskie a inna bedzie najlepsza kolorystką i dobierze pielegnację. Uwazam, ze błedem jest wymaganie od jednej fryzjerki, by umiała robic wszytsko równie dobrze. Tak jak jedna kosmetyczk robi genialne masaze a inna jest najlepsza w hennie itd. Oczywiscie zdarza sie że jedna osoba rownei dobrze robi wszytsko, to ktos kto ma wielki dar i talent.

Tymczasem wchodzi sie do salonu fryzjerskiego i oczekuje idealnego dobrania koloru, fryzury, kosmetyków, a zwykle wychodzimy wściekłe, bo fryzjerka zrobiłą nam grzywkę taka, jaką ona sama nosi, kolor zupełnie inny niz wybrałysmy z palety a kosmetyki były 10 razy za drogie. Zostałysmy zjechane za pielegnacje i cudem obroniłysmy końcówki przed ścieciem do ramion Jesli trafi sie fryzjerka, która potrafi zrobic to wsyztsko i jeszcze jakims cudem wyjdziemy uszczesliwione, rozanielone, to a) jestesmy bardzo bogate, b) to fryzjerka jedna na milion i nalezy sie do niej zapisac na najblizszy termin za 6 miesiecy .
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:39   #4759
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kupiłam takie serum z Vichy-Aqualia Antiox, super działanie. Szklana butalka w ciemnym kolorze by zapobiec utlenianiu. Szklana pipetka, trzeba trzymac w lodówce i zużyć w ciągu 21 dni, jesli coś zostanie-wyrzucić.
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 13:48   #4760
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

I jak dziala to serum Vichy? Dobre jest?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:13   #4761
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
enchanted żeby teraz błędu żadnego nie popełnić- dajesz foto odrostu w świetle naturalnym a nie sztucznym! i kolor farby na jaką się decydujesz- podaj numer i link do palety.
Jestem prawie pewna że 6% to za mało...

marejta witamy!
opisz jaki masz problem to pomożemy.
bunny pisałam o tym w wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=465949 będę wdzięczna za pomoc
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:02   #4762
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kochane wstawiłam zdjęcia, pierwsze w obecnym kolorze, drugie tak dla porównania, jaką kondycję włosów miałam przed rozjaśnianiem... pomóźcie mi się pozbyć tego sianka... no i czy ryzykować z samodzielnym farbowaniem...buziaki:cmo k:
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:39   #4763
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
kochane wstawiłam zdjęcia, pierwsze w obecnym kolorze, drugie tak dla porównania, jaką kondycję włosów miałam przed rozjaśnianiem... pomóźcie mi się pozbyć tego sianka... no i czy ryzykować z samodzielnym farbowaniem...buziaki:cmo k:
a jaki kolorek chcesz docelowo osiągnąć ? jak bardzo jasny, to polecam farbowanie u fryzjera

a propos farbowania robiłam dziś porządki w szafce i znalazłam leżakujące tam pudełko farby londy nr 18-świetlany blond ;P jakoś tak przemówiło do mnie "no farbuj!" a, że miałam już 1 cm odrostu to nie mogłam odmówić nałożyłam tylko na odrosty, dosłownie na 5-7 min bo obserwowałam i jak się już rozjaśniło to zmyłam
potem odżywka- boska, a ten zapach
ahhhh no i jestem baaaarrrdzo zadowolona, bo odrost mi idealnie wyszedł jak reszta włosów (tzn mam nadzieje:P póki co w świetle sztucznym tak wygląda)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:47   #4764
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witajcie Kochaniutkie blondyneczki

sporo wody w rzekach upłynęło zanim byłam tu ostatni raz
Otóż ostatecznie pożegnałam się z blondem, o który walczyłam, ale powiem szczerze czuję się dobrze, no poza lekkim ukłuciem żalu w serduszku . Malowałam ciemnym popielatym blondem z londy color blend, ale jak pisałam "nieco" zniszczyła mi włosy. 3 cm poszło pod nóż i jest bosko włoski idealnie gładkie, bez zniszczeń, sypkie. cud miód i orzeszek normalnie
Co do tego zestawu Joanny z apteczki babuni z mlekiem i miodem to jest super. Włoski miękkie i błyszczące nawet po samym tylko szamponie rewelacja w dodatku bez zbędnej chemii. Aha i stosuję jednak serum na zniszczone końcówki z gliss kura, ale po rozjaśnianiu nadal te włoski są słabe więc ratuję końcówki, by w końcu móc zapuścić

ostatnie moje farbowanie to ciemny brąz z garnier color&shine (różowa seria do 28 myć) włoski farbowałam może z 1,5 tygodnia temu a połysk jest nadal. Są mięciutkie, wcale nie wysuszone Co prawda woda koloruje nadal przy myciu, ale nie widać by się jakoś drastycznie wymywał. Trzyma się skubany rękami i nogami
poniżej zdjęcie robione z fleszem telefonem dosłownie przed chwilką ten niebieski odcień to dlatego, że odcień jest naturalny (bodajże trójka, bez żadnych popieli czy rudości) w rzeczywistości w dziennym świetle daje neutralny odcień. Tu wygląda jak granatowa czerń niestety

Nie zdołałam nadrobić wszystkich zaległości w czytaniu wątku, ale chociaż tak tylko rzuciłam okiem co nowego u was słychać

Ewciu gratuluję udanego farbowania syossem i śliczne masz te nowe włoski pięknie wyglądasz
Kachula witaj Kochana jak widzisz poszłam w Twoje ślady z przyciemnianiem ponadto super Ci w nowym kolorku, włoski jakie lśniące
bunny Lubię Ciebie czytać, fajnie jest dowiedzieć się czegoś mądrego
Wasienka gratuluję wygranej
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:21   #4765
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a jaki kolorek chcesz docelowo osiągnąć ? jak bardzo jasny, to polecam farbowanie u fryzjera

a propos farbowania robiłam dziś porządki w szafce i znalazłam leżakujące tam pudełko farby londy nr 18-świetlany blond ;P jakoś tak przemówiło do mnie "no farbuj!" a, że miałam już 1 cm odrostu to nie mogłam odmówić nałożyłam tylko na odrosty, dosłownie na 5-7 min bo obserwowałam i jak się już rozjaśniło to zmyłam
potem odżywka- boska, a ten zapach
ahhhh no i jestem baaaarrrdzo zadowolona, bo odrost mi idealnie wyszedł jak reszta włosów (tzn mam nadzieje:P póki co w świetle sztucznym tak wygląda)
zastanawiałam się nad jakimś odcieniem z poziomu 8 lub 9... szczerze mówiąc to już zgłupiałam zwłaszcza wrzucając tu zdjęcia i patrząc o ile lepiej wyglądały moje włosy w brązie... Chodzi mi o kondycję ale wiecie co jest najlepsze? dopiero dziś uświadomiłam sobie, że mineły jakieś 2 tyg od ostatniego farbowania, a u mnie ani śladu odrostów zazdrosze tym, które chwaliły się odrostami 1cm w 2 tyg. Chyba nigdy nie będę miała wymarzonej długości włosów
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:23   #4766
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Red face palette skandynawski blond 100

mam pytanie do fryzjerki oraz do wizażanek, które używały tej farby. a mianowicie farby palette natural colors skandynawski blond 100. włosy mam bardzo jasny blond a chciałabym nałożyć ten kolor na odrosty. czy rzeczywiście wychodzi taki żółty? bo czytałam takie opinie. odrosty mam koloru ciemnego blondu.

czekam na odpowiedzi
dodam, że kupiłam już farbę
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:32   #4767
muumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczynki, blondyneczki - potrzebuję waszej pomocy. Otóż za nic nie moge rozgryźć co to za odcień blondu (zdjęcie w załączniku). Bardzo mi się podoba. Wstrzelam się w miodowy blond, ale potrzebuję Waszej fachowej opinii.
__________________
31.08.2010 - żegnam czekoladę ( i chipsy też)
muumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:35   #4768
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

farbowała któraś z was farbą palette natural colors skandynawski blond 100? tylko nie krzyczcie że palette niszczy włosy bo maluję nią jakieś 2 lata, włosy mam do pasa, prostuję i żyją całkiem dobrze włosy mam bardzo jasny blond po różnych farbach a chciałabym nałożyć ten skandynawski tylko na odrosty? rzeczywiście wychodzi taki żółty jak niektóre piszą? proszę o radę odrosty ciemny blond/mysi
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:48   #4769
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez niewinny roz Pokaż wiadomość
farbowała któraś z was farbą palette natural colors skandynawski blond 100? tylko nie krzyczcie że palette niszczy włosy bo maluję nią jakieś 2 lata, włosy mam do pasa, prostuję i żyją całkiem dobrze włosy mam bardzo jasny blond po różnych farbach a chciałabym nałożyć ten skandynawski tylko na odrosty? rzeczywiście wychodzi taki żółty jak niektóre piszą? proszę o radę odrosty ciemny blond/mysi
Od razu widać moja droga, że nic a nic wątku nie pzreczytałaś
wałkujemy o tym blondzie i wałkujemy
Tak wychodzi żółto dlatego stosujemy go jako podkład. A dopiero na to nakładamy właściwy odcień - który chcemy uzyskać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:55   #4770
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez muumi Pokaż wiadomość
Dziewczynki, blondyneczki - potrzebuję waszej pomocy. Otóż za nic nie moge rozgryźć co to za odcień blondu (zdjęcie w załączniku). Bardzo mi się podoba. Wstrzelam się w miodowy blond, ale potrzebuję Waszej fachowej opinii.
bardzo ładny ja bym go nazwała słonecznym blondem, moja fryzjerka mówi, że to tzw 'hollywodzki blond'
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.