Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-02, 12:43   #1561
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Pazerność niektórych jest też widoczna m.in. w hotelach, rano przy śniadaniu. Pakowanie do toreb to nierzadkie zjawisko
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 13:34   #1562
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Co fajnego kupiłyście w weekend?
Ja byłam w Orsay'u i stwierdzam, że fajne mają ceny (wyprzedawanych rzeczy, ofc). Kupiłam 2 bluzki wykorzystując 44 zł rabatu za punkty klubowe i zapłaciłam 46 zeta, a ich pierwotna cena to 170!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 14:30   #1563
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

może ktoś skorzysta : jednorazowy kod rabatowy 40 zł do ZALANDO-ZSPDYKGC . Kod ważny do 12.09.2015 przy zakupach o minimalnej wartości 200 zł.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 14:59   #1564
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
ex715s z duzych liter
Niestety nie działa, ale dzięki za dobre chęci
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 15:40   #1565
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Co fajnego kupiłyście w weekend?
Ja byłam w Orsay'u i stwierdzam, że fajne mają ceny (wyprzedawanych rzeczy, ofc). Kupiłam 2 bluzki wykorzystując 44 zł rabatu za punkty klubowe i zapłaciłam 46 zeta, a ich pierwotna cena to 170!
A ja poszlam po kilka t-shirtow do pracy, a wyszlam z sukienka (ze 139 na 39.90), bluzka (69 na 39.90) i butami z ktorych sie ogromnie ciesze, przecena moze niezbyt duza (199 na 139), ale uwielbiam buty z tego sklepu, wiec i tak dobrze.
Poddalam sie i zamowilam z bingospa i nic. Zadnego odzewu...
A polecacie cos z avonu? Potrzebuje jakiegos psikacza do torebki w malej pojemnosci zeby w pracy sie odswiezyc, a widze, ze oni maja takie cosie w swojej ofercie.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 16:51   #1566
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Co fajnego kupiłyście w weekend?
Ja byłam w Orsay'u i stwierdzam, że fajne mają ceny (wyprzedawanych rzeczy, ofc). Kupiłam 2 bluzki wykorzystując 44 zł rabatu za punkty klubowe i zapłaciłam 46 zeta, a ich pierwotna cena to 170!
ja niestety od 3 tyg. na zwolnieniu (paskudnie skręcona kostka) i nie mogę latać po sklepach, ale zamówiłam sobie w MAC szminkę Koi Coral, zrobiłam też zamówienie w zalando i przed chwilą jeszcze kliknęłam zegarek; to i tak nic, bo jak bym była na chodzie, to na pewno kupiłabym na wyprzedażach dużo, dużo więcej
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 16:58   #1567
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

A ja kliknelam w Prostezakupy podklad Guerlain Lingerie de Peau i puder sypki Guerlain Les Voilettes Od zawsze chcialam przetestowac ich podklady i pudry
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 17:00   #1568
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A ja kliknelam w Prostezakupy podklad Guerlain Lingerie de Peau i puder sypki Guerlain Les Voilettes Od zawsze chcialam przetestowac ich podklady i pudry
Miałam ten puder i bardzo fajny był .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 17:01   #1569
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja niestety od 3 tyg. na zwolnieniu (paskudnie skręcona kostka) i nie mogę latać po sklepach, ale zamówiłam sobie w MAC szminkę Koi Coral, zrobiłam też zamówienie w zalando i przed chwilą jeszcze kliknęłam zegarek; to i tak nic, bo jak bym była na chodzie, to na pewno kupiłabym na wyprzedażach dużo, dużo więcej
Wracaj do formy!
Też lubię Zalando; fajna jest możliwość dostawy i zwrotu gratis. Można spokojnie przymierzyć w domu, zestawić z posiadanymi rzeczami i ocenić sensowność zakupu. Poza tym ten wybór, tysiące rzeczy...
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-08-02 o 17:03
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 17:04   #1570
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wracaj do formy!
Też lubię Zalando; fajna jest możliwość dostawy i zwrotu gratis. Można spokojnie przymierzyć w domu, zestawić z posiadanymi rzeczami i ocenić sensowność zakupu.
A ja nie mam szczescia do tego sklepu... Kupowalam 4 razy i zawsze musialam zwracac, a to rozmiar nie ten, a to fason jakis dziki, albo jakosc zenujaca. W takiej sytuacji darmowy zwrot jest super rozwiazaniem
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:00   #1571
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Naprawdę jestem wdzięczna za Twój komentarz. Bo już pomyślałam, że ze mną coś nie tak, jak ktoś odebrał ode mnie buty wsiadając do BMW. Czuję się oszukana, bo w ogłoszeniu zaznaczyłam "tylko dla osoby naprawdę potrzebującej". Miałam też wiadomości, gdy ktoś opisywał siebie jako "matka z trojgiem dzieci" lub "osoba w trudnej sytuacji finansowej". Później się okazywało, że to tacy nagminni klikacze, być może właściciele lumpeksu.Niektóre osoby udają biednych i proszą bezczelnie o darmową wysyłkę. Jest taki wątek na wizaz.pl o Szlachetnej Paczce. To jest niewiarygodne, do czego ci ludzie są zdolni. Najgorsze jest to, że te rzeczy nie trafiają do biednych ludzi To jest sposób na to, aby zabić wszelkie odruchy dobroci
Nie jesteś nienormalna. Absolutnie. Ja po swoim dziecku rozdałam większość rzeczy i teraz żałuję. Trzeba było je sprzedać. Jak ktoś dostał za darmo to miał jeszcze żal, np. że coś tam się po miesiącu rozpadło, jak u mnie przez 3-4 lata służyło. Trzeba po prostu szanować. My z mężem dochodzimy do wszystkiego ciężką pracą, a jak ktoś dostanie coś za darmo, to po prostu nie szanuje albo bierze na biznes.

Teraz 10 razy sprawdzam, co komu daję. Będę miała do sprzedania na dniach biurko dwuletnie narożne z IKEI, bo zmieniam układ w mieszkaniu i wolę sprzedać za połowę ceny lub wynieść do piwnicy niż oddać.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 19:19   #1572
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Miałam ten puder i bardzo fajny był .
Wlasnie mi sie spodobal jak go zmacalam
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:35   #1573
goldfish
Raczkowanie
 
Avatar goldfish
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 312
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII


---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Już kiedyś pisałam, że wystawiłam parę ciuchów na olx za darmo.
Doszłam jednak do wniosku, że zgłaszają się sami cwaniacy, handlarze i zachłanne emerytki. Rzeczy są rezerwowane co prawda w ciągu paru minut, ale nie trafiają do osób potrzebujących. Macie jakieś doświadczenia w tym względzie? Po czym ich rozpoznać przez telefon?

Pluszaki (kiedyś załączyłam zdjęcie) w końcu zaniosłam na dziecięcy oddział szpitalny (wybrałam kardiologiczny, ale na onkologicznym też dzieci dośćdługo przebywają) i to był bardzo mądry pomysł

Jak masz jakieś ubrania do oddania to polecam też pogotowie opiekuńcze. Tam trafiają dzieciaczki w różnym wieku począwszy od maluchów po nastolatki, więc przydają im się różne rozmiary. Bardzo często te dzieciaczki trafiają tam prawie bez niczego. I dopiero oni na miejscu im organizują ubrania i często zostają dużo dłużej, niż zgodnie z prawem powinny, więc potrzebują tych ubranek sporo.
[/QUOTE]

Edytowane przez goldfish
Czas edycji: 2015-08-02 o 19:34
goldfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:49   #1574
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez goldfish Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]Jak masz jakieś ubrania do oddania to polecam też pogotowie opiekuńcze. Tam trafiają dzieciaczki w różnym wieku począwszy od maluchów po nastolatki, więc przydają im się różne rozmiary. Bardzo często te dzieciaczki trafiają tam prawie bez niczego. I dopiero oni na miejscu im organizują ubrania i często zostają dużo dłużej, niż zgodnie z prawem powinny, więc potrzebują tych ubranek sporo.
Dzięki, muszę zadzwonić. W domu samotnej matki zakonnice powiedziały mi, że nie mają już miejsca na ubrania i "Szczęść Boże". Już trochę miałam styczność z ośrodkami, bo wydałam część rzeczy i problemem Łodzi jest nie tyle bieda, co alkoholizm i przemoc w rodzinie. A tego nie naprawią żadne darowizny.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 06:51   #1575
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

dzień doberek w poniedziałek! wypoczęte? gotowe na nowe wyzwania zamówieniowe?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:02   #1576
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

dzien dobry gotowe
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:07   #1577
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Hejo!
Ale fajnie, że D. nie kusi ofertą miesiąca
Dostałam maila z S., że z okazji zbliżających się urodzin dostanę 3 mini cienie w prezencie (bez konieczności robienia zakupów) ciekawe, ile warte te cienie kolorki beżowo-brązowe, więc moje

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień doberek w poniedziałek! wypoczęte? gotowe na nowe wyzwania zamówieniowe?
ja nie jestem gotowa nic nie klikam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:15   #1578
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejo!
Ale fajnie, że D. nie kusi ofertą miesiąca
Dostałam maila z S., że z okazji zbliżających się urodzin dostanę 3 mini cienie w prezencie (bez konieczności robienia zakupów) ciekawe, ile warte te cienie kolorki beżowo-brązowe, więc moje

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------



ja nie jestem gotowa nic nie klikam
za prezent ja też nic nie klikam ale może coś jednak mnie skusi

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dzien dobry gotowe
no to zaczynamy tyle że nic nie kusi
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:20   #1579
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejo!
Ale fajnie, że D. nie kusi ofertą miesiąca
Dostałam maila z S., że z okazji zbliżających się urodzin dostanę 3 mini cienie w prezencie (bez konieczności robienia zakupów) ciekawe, ile warte te cienie kolorki beżowo-brązowe, więc moje [COLOR="Silver"]
Martusia jak będziesz odbierać te cienie to nie przeraź się ich wielkością
Cienie zapakowane w kartonik wielkości mini-mini .
Kolorki fajne, neutralne.
O jakości nic nie mogę powiedzieć, bo jeszcze nie używałam
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 07:27   #1580
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
za prezent ja też nic nie klikam ale może coś jednak mnie skusi

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

no to zaczynamy tyle że nic nie kusi

Lepiej, żeby nie było ciekawych ofert, bo chciałabym kupić sobie kilka sukienek

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Martusia jak będziesz odbierać te cienie to nie przeraź się ich wielkością
Cienie zapakowane w kartonik wielkości mini-mini .
Kolorki fajne, neutralne.
O jakości nic nie mogę powiedzieć, bo jeszcze nie używałam
tak myślałam, że to będzie coś dla krasnoludków oby tylko nie były lipne, jak te ich mini paletki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:30   #1581
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cienie sephory są dobrej jakości te pojedyncze ;-)

A to są mini pojedyncze

Witam się i ja z rana
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:44   #1582
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Obecna
opłaciłam 2 mini zamówionka w D z próbką podkładu Diora, nadal czekam na BingoSpa - żadnego info o wysyłce z ich strony póki co Mam jeszcze do opłacenia w D 2 kremy Clarinsa nawilżające, złapałam jeszcze po przecenie i dodatkowe -10%, ale jakoś to przeciągam i przeciągam....
Aaaaa dorwałam w weekend w Sinsayu gumkę do buły i tak ładnie się układa, że nie mogę się napatrzeć normalnie na swoją fryzurę dzisiaj

Edytowane przez dzolinadzolina
Czas edycji: 2015-08-03 o 07:47
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:48   #1583
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Wysłali moje bingospa a moja mama juz odebrała: )
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:51   #1584
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Ja jestem ciekawa moich zamówień z BingoSpa
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:54   #1585
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Witam
sukienkę z dawandy odesłałam - czekam na kasiorę
wczoraj sobie kupiłam ala jeansowa sukienkę
opłaciłam 1 zamówienie z D z próbką pokładu diora - jeszcze czekają 3 zamówienia do opłacenia
A do tego zużyłam 2 kremy: EL ten koloryzujący i C - obydwie miniatury 15ml
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:54   #1586
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Wysłali moje bingospa a moja mama juz odebrała: )
moje też już czeka w paczkomacie odbiore po pracy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 08:01   #1587
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Obecna
opłaciłam 2 mini zamówionka w D z próbką podkładu Diora, nadal czekam na BingoSpa - żadnego info o wysyłce z ich strony póki co Mam jeszcze do opłacenia w D 2 kremy Clarinsa nawilżające, złapałam jeszcze po przecenie i dodatkowe -10%, ale jakoś to przeciągam i przeciągam....
Aaaaa dorwałam w weekend w Sinsayu gumkę do buły i tak ładnie się układa, że nie mogę się napatrzeć normalnie na swoją fryzurę dzisiaj
A co to za wynalazek?
Ja w sobotę z przymusu uczesałam się w koka z dużym wypełniaczem i wyszło bosko nie wiem, czemu wcześniej mi nie wychodziło
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 08:01   #1588
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

poszłam w piątek po próbkę Diora Star do stacjo i testowałam w i niestety to nie dla mojej skóry używałam przez dwa dni próbki tego i nie polubiliśmy się - robi mi jakiś dziwny przesusz na policzkach a na nosie podkreśla każdy nawet najmniejszy por . Nawet nie wiedziałam że mam tyle porów na nosie i ja tam wcale nie zauważyłam żeby mi rozświetlił cokolwiek. Musiałam nałożyć i tak puder na to. Więc niestety to nie dla mnie ale może to i lepiej dla moich finansów bo nie muszę opłacać mini zam w D
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 08:01   #1589
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam
sukienkę z dawandy odesłałam - czekam na kasiorę
wczoraj sobie kupiłam ala jeansowa sukienkę
opłaciłam 1 zamówienie z D z próbką pokładu diora - jeszcze czekają 3 zamówienia do opłacenia
A do tego zużyłam 2 kremy: EL ten koloryzujący i C - obydwie miniatury 15ml
za zakupy i denko
Ja już nie liczę zużytych miniatur, bo idą jak woda luźniutko mi się zrobiło w zapasach pielęgnacyjnych
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 08:02   #1590
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam
sukienkę z dawandy odesłałam - czekam na kasiorę
wczoraj sobie kupiłam ala jeansowa sukienkę
opłaciłam 1 zamówienie z D z próbką pokładu diora - jeszcze czekają 3 zamówienia do opłacenia
A do tego zużyłam 2 kremy: EL ten koloryzujący i C - obydwie miniatury 15ml
no proszę weekend pełen sukcesów
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 08:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.