Skora Chlopaka:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-08, 21:03   #1
lokass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2

Skora Chlopaka:)


Czesc Mam na imie Seweryn, przegladam to forum juz dlugo pare lat *nie wstydze sie tego, gdy mialem tradzik wiele rzeczy pomoglo mi tutaj i do tej pory pomaga) to tak zaczne od tego ze mam 20 lat, z tradzikiem borykalem sie 2-3 lata teraz zostalo, troszeczke raz mam 5 krosteczek takich malutkich raz mam 1 raz wogule, zalezy jezeli posmaruje sie kremem to mnie wysypuje dlatego nie lubie kremow, ale nie o to chodzi, a wiec tak mam taki maly problem z moja skora moze mi doradzicie bylbym bardzo wdzieczny. Pewnego ranka wstalem obudzilem sie z czerwonym i spuchnietym lewym policzkiem a dokladniej koscia ta tuz pod okiem , smarowalem Tribiotykiem i pilem calcium, pomoglo jendak nie na dlugo nastepnym razem zaatakowalo mi lewa kosc prawo kosc i nos, do tego czasu mam te miejsca czerwone, ogolnie czolo policzki sa normlanego koloru ale pod oczami i nos jest czerwony nie az tak mocno, raz jest lepiej raz jest gorzej zrezygnowalem z mycia twarzy woda, bo zauwazylem ze mnie podraznia nawet po wodzie termalnej poprostu piekla mnie twarz, a teraz mam tak ze dosc ze mam czerwona, to mam straszne uczucie ciepla na twarzy raz jest mocne raz slabe raz do tego bardziej sie czerwienie a nieraz jest mi goroco a czerwony jestem malo, pracuje po 12h w magazynie tam jest non stop klima, nie wiem czy to od klimy czy od czego, ale strasznie mi to przeszkasza, dlatego zwracam sie do was bo napewno znacie sie bardziej a wiec tak:
1. Czy uczucie gorąca na twarzy moze byc przyczyna klimatyzacji w pracy?
2. czy mozna zredukowac jakos to zaczerwienienie, masci tabletki etc, nie jest to takie mocne, ale jeszcze 4 miesiace temu tego nie mialem wiec chce temu jakos zapbiec, nie powiem uzywalem masci przeciwtradzikowych DUAC i przez to mnie wysyuszylo i peklo mi naczynko pod okiem mala kropeczka i na nosie mam malego pajaczka, ale juz jest ok, to bylo pare meisicy temu jak stosowalem DUAC.
3. w pracy nie czuje goraca na twarzy a wejde do domu czy wyjde na cieple odrazu czuje, to nie przechodzi, wyjde o tej porze na podworko kiedy jest chlodno i uczucie ciepla mija na chwile niestety, czy moze to byc klimatyzacja, jak temu zaradzic?
4. raz moja twarz wytwarza duzo Seum, raz wogule czasami po 2h sie swiece a czasami caly dzien i nic, ogolnie z tradzikiem nie mam problemu, denerwuje mnie jedyne to uczucie ciepla na twarzy i zaczerwienienie. Mysle ze ktos mi cos doradzi jakas masc tabletki cos na zaczerwienienia. Dziekuje Pozdrawiam
lokass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-08 22:03:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.