Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 15:24   #1
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424

Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?


Nie macie z tym problemow? Czy Wasi domownicy nie robia wam wyrutow ze nic nie robicie tylko wiecznie czytacie? ( choc prawda moze jest ze duzo czytacie ale i sprzatacie, dbacie o dom).

Kiedy czytam zakopuje sie w swoim lozku z herbata i tak potrafie godzinami czytac. Domownikow to bardzo wkurza. Mowia ze caly czas leze w lozku- przeszkadza im chyba dokladnie ta poza.

Jak wy czytacie ksiazki? W łóżku, pod kocem? Co Wasi domownicy na to?
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 15:36   #2
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Długie leżenie w łóżku nie jest zdrowe dla kręgosłupa. Skoro dużo czytasz, to polecam znaleźć inną pozycję.
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 15:37   #3
Annnia20
Raczkowanie
 
Avatar Annnia20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 235
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Nie macie z tym problemow? Czy Wasi domownicy nie robia wam wyrutow ze nic nie robicie tylko wiecznie czytacie? ( choc prawda moze jest ze duzo czytacie ale i sprzatacie, dbacie o dom).

Kiedy czytam zakopuje sie w swoim lozku z herbata i tak potrafie godzinami czytac. Domownikow to bardzo wkurza. Mowia ze caly czas leze w lozku- przeszkadza im chyba dokladnie ta poza.

Jak wy czytacie ksiazki? W łóżku, pod kocem? Co Wasi domownicy na to?
U mnie jest tak, że każdy ma określone obowiązki jeśli je wykona może swój wolny czas wykorzystać jak mu się podoba, może biegać, skakać, czytać książki, siedzieć na necie i nikt tego nie komentuje. Najczęściej czytam książki tak jak Ty w łóżku.

Może do swojej rodziny powiedz, że każdy niech wykorzystuje swoj wolny czas tak jak lubi, dopóki nie zaniedbujesz codziennych obowiązków nie powinni się wtrącać.
Annnia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:23   #4
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

moja rodzina cieszy się jak czytamy bo jak nie jesteśmy zajęte książką przychodzą nam różne pomysły do głowy a tak jest spokój. Zwykle ja i siostry czytamy/uczymy się w swoich pokojach, teraz jak zrobiło się ciepło bardzo dużo czasu spędzamy razem w ogrodzie na tych czynnościach. Mieszkamy na wzgórzach i mamy fajny widok na parki i las pod miastem, dodatkowo wszystko kwitnie i pięknie pachnie-w tych warunkach nawet nauka jest przyjemnością
jedyny osobnik który wkurza się jak długo nie zwracamy na niego uwagi zajęte czytaniem to pies-potrafi wyciągać nam książkę z rąk albo zawodzić jak ranny zwierzak byle zainteresować nas sobą
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:59   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Nie, to byloby dziwne.

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 17:07   #6
Azumi_90
Raczkowanie
 
Avatar Azumi_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Z lasu
Wiadomości: 134
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Może Ich denerwować sytuacja, w której mam coś zrobić (posprzątać, ugotować itp.), a nawet się za to nie zabieram, bo czytam. Ale samo czytanie nikogo nie wkurza. Nie u mnie w domu

Może rzeczywiście chodzi o fakt, że czytasz leżąc w łóżku? I to jest dla kogoś takie denerwujące... Ja zazwyczaj siedzę na kanapie/na podłodze/na schodach i czytam
__________________
Pomyślę o tym jutro.”
Instagram
LC
Azumi_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 17:08   #7
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
moja rodzina cieszy się jak czytamy bo jak nie jesteśmy zajęte książką przychodzą nam różne pomysły do głowy a tak jest spokój. Zwykle ja i siostry czytamy/uczymy się w swoich pokojach, teraz jak zrobiło się ciepło bardzo dużo czasu spędzamy razem w ogrodzie na tych czynnościach. Mieszkamy na wzgórzach i mamy fajny widok na parki i las pod miastem, dodatkowo wszystko kwitnie i pięknie pachnie-w tych warunkach nawet nauka jest przyjemnością
jedyny osobnik który wkurza się jak długo nie zwracamy na niego uwagi zajęte czytaniem to pies-potrafi wyciągać nam książkę z rąk albo zawodzić jak ranny zwierzak byle zainteresować nas sobą
Mój kot ma metodę na ogryzanie rogów lub uwalenie się na środku książki, oczywiście z miną "ale o co chodzi"
U mnie też raczej nie ma z tym problemów, TŻ siedzi dużo przy kompie, ja przy książce, a że oboje jesteśmy introwertycy, to taki układ nam pasuje
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 17:18   #8
moniusza
karolka
 
Avatar moniusza
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 39
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Ja mieszkam z chłopakiem i zupełnie nie przeszkadza mu moje czytanie, powiem nawet że pochwala to, gdyby miał więcej czasu sam też dużo by czytał; )
moniusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 17:45   #9
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Nie, nikogo to nie wkurza. Bawi mnie za to, kiedy rano czytam w łóżku książkę, i słyszę pytanie: to jeszcze śpisz?
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 18:44   #10
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Czytam wszędzie, gdzie się da, ale nie zaniedbuję przy tym innych obowiązków.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:05   #11
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Czytam wszędzie, gdzie się da, ale nie zaniedbuję przy tym innych obowiązków.
Mam tak samo Tak sobie planuję czas, że mam czas i na obowiązki i na czytanie. Raczej wszyscy chwalą moje czytelnicze hobby
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 19:15   #12
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Tak, czasem wkurzają się, kiedy czytam. Nowa książka w domu oznacza kolejkę i kto pierwszy, ten lepszy Też się wkurzam,kiedy ktoś mnie ubiegnie. Czasem się komuś "podczytuje" odłożoną książkę, ale jednak grzecznie oddajemy, czekając aż wreszcie będzie można ze spokojem przeczytać od deski do deski.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 20:23   #13
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

U mnie nie ma z tym problemu
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 22:50   #14
BigBeautifulLulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 118
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

W sumie co im do tego co robisz w wolnym czasie?

Proponuje za to teraz więcej czytać na dworze. Książka w rękę i do parku Same zalety, a i domownikom nie będzie się czytanie tak rzucało w oczy.
BigBeautifulLulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 08:18   #15
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Cytat:
Napisane przez BigBeautifulLulu Pokaż wiadomość
W sumie co im do tego co robisz w wolnym czasie?

Proponuje za to teraz więcej czytać na dworze. Książka w rękę i do parku Same zalety, a i domownikom nie będzie się czytanie tak rzucało w oczy.
to dobry pomysł, na pewno masz jakiś park gdzie jest w miarę bezpiecznie i spokojnie. Dla mnie nadchodzi teraz najgorszy okres na uczelni (ostatni miesiąc na dwóch kierunkach przed sesją) i na pewno nie będę siedziała tylko w domu czy ogrodzie ale wezmę książki i pojadę z koleżanką do lasu/parku czytać. Niestety Wizaż musi właśnie dołączyć do czynności tymczasowo zawieszonych ponieważ każda godzina jest zbyt cenna (na forum często zeszło mi właśnie około godziny dziennie, to zbyt dużo). Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem w połowie czerwca studia licencjackie będą zamkniętym rozdziałem
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 08:18   #16
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

u mnie tata ciagle czyta, mama niestety nie. I mame zawsze to denerwowalo.
Czytam od dziecka i nieraz slyszalam od niej, ze ciagle siedze z ksiazka zamiast gdzies isc. Zreszta tak samo do taty mowila/mowi nadal.
Natomiast tata mi podsuwal ksiazki i zwalalam to na niego


Obecnie mieszkam z TZ, ktory tez czyta jak ja, wiec nie ma problemu.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 13:58   #17
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

niektorzy rodzice tak maja, podobno szczegolnie czesto zacheca sie synow zeby odlozyli ksiazki i zajeli sie troche sportem aby rozwinac tezyzne fizyczna (spotkalam takie rodziny)
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 16:58   #18
Leszczynowa
Raczkowanie
 
Avatar Leszczynowa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 154
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

U mnie to nikogo nie wkurza, bo nie zaniedbuję obowiązków, robię to co mam do zrobienia w domu. Poza tym nie tylko czytam, ale mam też inne pasje. Nikt nigdy nie narzekał na moje czytanie. Babcia tylko na wakacje etc. kiedy do niej jeżdżę, zawsze mówiła, że czemu się uczę .
Leszczynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 17:46   #19
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Kiedy czytam zakopuje sie w swoim lozku z herbata i tak potrafie godzinami czytac. Domownikow to bardzo wkurza. Mowia ze caly czas leze w lozku- przeszkadza im chyba dokladnie ta poza.
Nie wiem jak jest w moim domu, ale moją Mamę by chyba diabli wzięli jakbym nie pościeliła łóżka tylko leżała w nim cały dzień czytając. Mnie zresztą też, bo mam wrażenie, że niepościelone łóżko równa się bałagan - może podobnie jest u Ciebie?
Dodam, że zakopywanie się w fotelu z kocem, kawą i ciastkami nie jest już źle widziane

Jedyne wyrzuty dotyczące czytania jakie w życiu słyszałam od Rodziny to kwestia tego, że wolałam czytać zamiast się uczyć - ale to chyba zrozumiałe
Nie liczę tu TŻeta skarżącego się, że nie poświęcam mu czasu, bo czytam [tu ma czasem rację, bo bywa czasami tak, że się mijamy i wspólne popołudnie jest luksusem ] oraz jednej z Babć, która twierdziła, że skoro spędzam praktycznie całe wakacje z książką zamiast integrować się z kuzynostwem i dzieciakami na wsi, to jako miastowa się wywyższam
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 19:58   #20
Brangien
Rozeznanie
 
Avatar Brangien
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 725
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Kiedy mieszkałam z rodzicami i chodziłam do szkoły, mama narzekała, że znowu czytam zamiast się uczyć/ wyjść do ludzi (to w wakacje).
Pod względem towarzyskim miałam zawsze cienko, a i borykałam się z innymi problemami, więc literatura=ucieczka.
Tak, czepiano się mnie o ciągłe czytanie.

Teraz najczęściej czytam na kanapie, z psem na nogach. Jak jest ciepło, idziemy do parku, ja z książką, pieseł z sobą. Czytam też na balkonie - mam swoje różowe siedzisko, które wywlekam w zestawie z ikeowym stoliczkiem, który służy mi zgodnie ze swoją nazwą i jako podnóżek, a psu za daszek
__________________

Edytowane przez Brangien
Czas edycji: 2014-05-04 o 20:01
Brangien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:16   #21
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy Waszych domowników nie wkurza, że wiecznie czytacie?

Moja matka zawsze się denerwowała, gdy czytałam. Ona nienawidzi książek. Nawet gdy było posprzątane, a ja siedziałam z książką, kazała znaleźć sobie nowe zajęcie (czyt. coś do sprzątania).
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-06 13:16:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.