Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 12:18   #3151
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ja tam wierze ze Szusz ma oryginalna Chanelke, z tego co pamietam to chyba kupila ja w Berlinie albo w outlecie we Włoszech jak byla? LV tez ma napewno oryginalna, po prostu stac ja i tyle..
Ja też myślę, że Szusz ma oryginał. Ba, jestem praktycznie pewna. Zarabia sporo, tańsze, ale nadal luksusowe rzeczy kupuje bez mrugnięcia okiem, to taką Chanel pewnie po kilku miesiącach nawet nie ostrego oszczędzania może mieć. A jeśli kupiła w outlecie, to już w ogóle...

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Sukienka sama w sobie nie jest zła,niezbyt dobrana do figury, ale nie ma jakiejś wielkiej masakry.
Aleeee te buty w tym zestawieniu Widać,że Oleska koniecznie chciała je założyć,nieważne czy pasują czy nie. Bo to Karl przecie...
Aaaa to takie buty! Wszystko jasne.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 12:27   #3152
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem,że jesteście jej fankami, ale to, że stać ja na torebkę Westwood czy Korsa to nic nie znaczy to nie są drodzy projektanci,(za granicą rzeczy od nich są tak powszechne jak u nas Zara ) często są na wyprzedaży, taką torebkę można kupić już za ok 1tys, a ta chanelka kosztuje ponad 3 tys euro to jest ok 12 000 tys.

Popatrzcie na Szusz, nawet na to nieszczęsne zdjęcie na którym wygląda jak stara baba, czy w takie szmatki, kiepskie jakościowo w większości rzeczy ubierałaby się osobą którą stać na torebkę za ponad 10 000 tys?
Nie twierdzę ,że nie mogła zbierać kilka lat i kupić oryginał, ale nie powinno się zakładać,że to na 100% oryginał jeśli właścicielka nie pokazuje certyfikatów i innych świadectwo oryginalności.
Zwrócicie uwagę,że z polskich blogerek stać na oryginalne Chanelki tylko te najbardziej aktywne , popularne , które współpracują z kim się da, żyją z bloga np Jessica Mercedes
Myślę, że to całkiem przeciętne i normalne, że ktoś inwestuje więcej pieniędzy w jakąś część garderoby. U Szusz są to torebki. Ja mam wiele ciuchów z sieciówek/szmateksów, ale buty zawsze mam porządne i wydaje na nie czasami krocie.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 12:29   #3153
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Czy ma na imię Szarliz? Przyznaj się!
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 12:33   #3154
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Jaki komentarz pod filmikiem Szusz:

dlaczego zwierzęta nie mogą leżec na łóżku? co wam pościeli ubędzie?rozumiem dbanie o czystość i higienę, ale bez przesady od niejednego człowieka są czyściejsze i mają mniej bakterii, a w dobie pralek co za problem uprać pościel, im za to jest przykro, a Tobie będzie jak już ich kiedyś zabraknie

Żyję w świecie debili
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 12:39   #3155
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Matko kochana, dziewczyny, o czym Wy rozprawiacie
https://www.youtube.com/watch?v=0710tN66z4g zarzucam ulubionymi zimowymi napojami Kretki, nie wiem, czy są robione według ORYGINALNYCH przepisów, ale pewnie smaczne

Długo nie oglądałam Ani, a ostatnio odpalam często

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2014-12-16 o 12:41
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 12:41   #3156
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Potem będzie dlaczego pies nie je z takich samych talerzy...
U mojego faceta suczka ma zakaz wstępu tylko na jedną kanapę żeby nie podrapała obicia :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 13:10   #3157
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Potem będzie dlaczego pies nie je z takich samych talerzy...
U mojego faceta suczka ma zakaz wstępu tylko na jedną kanapę żeby nie podrapała obicia :P
eh u mnie w domu to nie przejdzie wzieliśmy psa ze schroniska, który nawet na fotel nie wskakiwał, ale wystarczył tydzień - właśnie leży mi w nogach i chrapie. U mnie w łóżku na poduszkę w życiu bym nie wpuściła, ale leżą w nogach jak już muszą.

aczkolwiek nie uważam, że zakaz bytności psa w łóżku jest jakoś strasznie krzywdzący
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 13:18   #3158
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Oleska bardzo ładnie tu wygląda tylko te białe buty z odkrytymi palcami plus czarne rajstopy... Zmiana butów i będzie pięknie.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 13:24   #3159
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Pies jak śpi w domu to powinien mieć swój kojec, swoje miejsce do spania. Suczka śpi razem z 'teściami' i sądzę, że po części to jest błąd. Gdybym ja miała psa to nigdy w życiu nie pozwoliłabym na wspólne spanie. Nie chodzi mi tutaj o kwestie higieny
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 13:34   #3160
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
eh u mnie w domu to nie przejdzie wzieliśmy psa ze schroniska, który nawet na fotel nie wskakiwał, ale wystarczył tydzień - właśnie leży mi w nogach i chrapie. U mnie w łóżku na poduszkę w życiu bym nie wpuściła, ale leżą w nogach jak już muszą.

aczkolwiek nie uważam, że zakaz bytności psa w łóżku jest jakoś strasznie krzywdzący
Ahaha u mnie w domu rodzinnym koty w ogóle mają zakaz wejścia na piętro tzn po prostu zamykamy drzwi prowadzące do korytarza ze schodami (jedna kotka jest długowłosa i mimo czesania w sezonie jednak sierść gubi więc nie wyobrażamy sobie że uwali się tyłkiem na pościeli i wszystko pokłaczy). Nie nasyłajcie na nas greenpeace :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 13:41   #3161
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ahaha u mnie w domu rodzinnym koty w ogóle mają zakaz wejścia na piętro tzn po prostu zamykamy drzwi prowadzące do korytarza ze schodami (jedna kotka jest długowłosa i mimo czesania w sezonie jednak sierść gubi więc nie wyobrażamy sobie że uwali się tyłkiem na pościeli i wszystko pokłaczy). Nie nasyłajcie na nas greenpeace :P
jak napisałam nie uważam że nie wpuszczanie zwierząt do łóżka czy pokoi "mieszkalnych" jest męczeniem zwierząt
__________________
INSTAGRAMKI

Edytowane przez anjia
Czas edycji: 2014-12-16 o 13:44
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 13:59   #3162
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Ja za to uwielbiałam spać ze swoim psem, lubiła spać pod kołdrą ale oczywiście rozumiem jak ktoś nie wpuszcza zwierząt do łóżka.
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 14:07   #3163
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
jak napisałam nie uważam że nie wpuszczanie zwierząt do łóżka czy pokoi "mieszkalnych" jest męczeniem zwierząt
I know tak żartowałam tylko
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 14:31   #3164
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem,że jesteście jej fankami, ale to, że stać ja na torebkę Westwood czy Korsa to nic nie znaczy to nie są drodzy projektanci,(za granicą rzeczy od nich są tak powszechne jak u nas Zara ) często są na wyprzedaży, taką torebkę można kupić już za ok 1tys, a ta chanelka kosztuje ponad 3 tys euro to jest ok 12 000 tys.

Popatrzcie na Szusz, nawet na to nieszczęsne zdjęcie na którym wygląda jak stara baba, czy w takie szmatki, kiepskie jakościowo w większości rzeczy ubierałaby się osobą którą stać na torebkę za ponad 10 000 tys?
Nie twierdzę ,że nie mogła zbierać kilka lat i kupić oryginał, ale nie powinno się zakładać,że to na 100% oryginał jeśli właścicielka nie pokazuje certyfikatów i innych świadectwo oryginalności.
Zwrócicie uwagę,że z polskich blogerek stać na oryginalne Chanelki tylko te najbardziej aktywne , popularne , które współpracują z kim się da, żyją z bloga np Jessica Mercedes
Ależ ty masz ból pupy

Szusz nie lubię, ani nie oglądam, ale tak patrząc na to zdjęcie... szmatki to nie są . Ogólnie zjechana stylizacja, ale mi się podoba, nie uważam się się postarza. Szusz po prostu jak na swój wiek nie wygląda za młodo .
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 14:40   #3165
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
I know tak żartowałam tylko
Eh no bo moje poczucie humoru umarło. Uwaga muszę się wyżalić: właśnie piszę pracę z Prawa Celnego UE. Ten przedmiot miał być realizowany w formie wykładu, 15h. Wszystko spoko tylko, że wykładowczynią jest Słowaczka, która zaszczyciła nas jednym, JEDNYM wykładem, który trwał 15 minut. Na dodatek ona ledwo mówi po polsku. Podała dwa rozporządzenia, z których mamy napisać pracę, nie podała konkretnego tematu. No ok to by jakoś uszło gdyby prowadziła wykłady, ale nie, lepiej żebym pisała prace nie mając pojęcia o czym tak naprawdę i połowy nie rozumiejąc. dziękuje, wyżaliłam się ^^
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 14:42   #3166
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
Ja za to uwielbiałam spać ze swoim psem, lubiła spać pod kołdrą ale oczywiście rozumiem jak ktoś nie wpuszcza zwierząt do łóżka.
Ja czasem swojego psiaka wpuszczę na łóżko i zawsze potem tego żałuję przez pare(naście) dni Ma skurczybyk bardzo sztywną sierść, i jak się wbije w pościel/ciuchy to masakra
Mam pytano- wolicie nakładać maseczki palcami czy pędzelkiem? Bo przeglądałem u znajomej katalog z Oriflame i w sumie trochi mnie kusi ten pędzelek co mają do maseczek... Ale właściwie nie wiem czy to jest jakaś większa różnica poza tym, że się ręce nie brudzą
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 14:47   #3167
Annnia20
Raczkowanie
 
Avatar Annnia20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 235
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Ktoś tu pytał o przyklejanie sztucznych rzęs, a Kitulec nagrała fajny filmik o tym

Edytowane przez Annnia20
Czas edycji: 2014-12-16 o 14:48
Annnia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 15:05   #3168
Jagoda_w6
Zaczytana online
 
Avatar Jagoda_w6
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Makówka
Wiadomości: 1 959
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
Ja czasem swojego psiaka wpuszczę na łóżko i zawsze potem tego żałuję przez pare(naście) dni Ma skurczybyk bardzo sztywną sierść, i jak się wbije w pościel/ciuchy to masakra
Mam pytano- wolicie nakładać maseczki palcami czy pędzelkiem? Bo przeglądałem u znajomej katalog z Oriflame i w sumie trochi mnie kusi ten pędzelek co mają do maseczek... Ale właściwie nie wiem czy to jest jakaś większa różnica poza tym, że się ręce nie brudzą
Hej. Kiedyś nakładałam maseczki palcami i pędzelek uważałam za zbędny gadżet, ale zmieniam zdanie Pędzlem można nałożyć produkt na twarz w sposób precyzyjny, marnujesz mniej maseczki i aplikacja jest higieniczna. Same plusy
__________________


Piąta pora roku - miłość ♥


Jagoda_w6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 15:06   #3169
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
Ja czasem swojego psiaka wpuszczę na łóżko i zawsze potem tego żałuję przez pare(naście) dni Ma skurczybyk bardzo sztywną sierść, i jak się wbije w pościel/ciuchy to masakra
Mam pytano- wolicie nakładać maseczki palcami czy pędzelkiem? Bo przeglądałem u znajomej katalog z Oriflame i w sumie trochi mnie kusi ten pędzelek co mają do maseczek... Ale właściwie nie wiem czy to jest jakaś większa różnica poza tym, że się ręce nie brudzą
dla mnie zależy od maseczki. takie gotowce to wole rękami a takie robione to języczkowym pędzelkiem do nakładania podkładu.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 15:16   #3170
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
Ja czasem swojego psiaka wpuszczę na łóżko i zawsze potem tego żałuję przez pare(naście) dni Ma skurczybyk bardzo sztywną sierść, i jak się wbije w pościel/ciuchy to masakra
Mam pytano- wolicie nakładać maseczki palcami czy pędzelkiem? Bo przeglądałem u znajomej katalog z Oriflame i w sumie trochi mnie kusi ten pędzelek co mają do maseczek... Ale właściwie nie wiem czy to jest jakaś większa różnica poza tym, że się ręce nie brudzą
Zdecydowanie pędzelkiem. Najtańszy, języczkowy spełni swoją rolę, ja mam z Maybelline. Dużo wygodniej, czyściej.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 15:30   #3171
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Jagoda_w6 Pokaż wiadomość
Hej. Kiedyś nakładałam maseczki palcami i pędzelek uważałam za zbędny gadżet, ale zmieniam zdanie Pędzlem można nałożyć produkt na twarz w sposób precyzyjny, marnujesz mniej maseczki i aplikacja jest higieniczna. Same plusy
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Zdecydowanie pędzelkiem. Najtańszy, języczkowy spełni swoją rolę, ja mam z Maybelline. Dużo wygodniej, czyściej.

Zgadzam się
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 15:53   #3172
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Annnia20 Pokaż wiadomość
Ktoś tu pytał o przyklejanie sztucznych rzęs, a Kitulec nagrała fajny filmik o tym
Ona jest przefajna, lubię bardzo.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 15:57   #3173
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Zdecydowanie pędzelkiem. Najtańszy, języczkowy spełni swoją rolę, ja mam z Maybelline. Dużo wygodniej, czyściej.
Nakładam ręcami, bo ubrudzenie ich maseczką to jedyny sposób, żeby sobie przypomnić, że im się też coś należy od życia. To, co na nich zostaje, wmasowuję, przykrywam rękawiczkami, zmywam wtedy, kiedy twarz.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 16:02   #3174
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX



Świątecznie u Red Lipstick Monster
7:50 - uwielbiam ich!

(właśnie mi przypomniałyście, że zaniedbuję swoją gębusię... trzeba coś na nią rzucić ;P kończę tę maseczkę do rozrabiania z witaminą C ze Starej Mydlarni... całkiem fajna, ale u mnie szału nie robi, polecicie coś szałowego? nawilżenie, rozjaśnienie, może też być taka porządnie oczyszczająca)

Edytowane przez 201607131110
Czas edycji: 2014-12-16 o 16:06
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 16:04   #3175
Annnia20
Raczkowanie
 
Avatar Annnia20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 235
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ona jest przefajna, lubię bardzo.
Ja też ją lubię, bo jest taka bezpośrednia, mówi prosto i dosadnie, co niekoniecznie będzie się wszystkim podobało
Annnia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 16:08   #3176
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
Ja czasem swojego psiaka wpuszczę na łóżko i zawsze potem tego żałuję przez pare(naście) dni Ma skurczybyk bardzo sztywną sierść, i jak się wbije w pościel/ciuchy to masakra
Mam pytano- wolicie nakładać maseczki palcami czy pędzelkiem? Bo przeglądałem u znajomej katalog z Oriflame i w sumie trochi mnie kusi ten pędzelek co mają do maseczek... Ale właściwie nie wiem czy to jest jakaś większa różnica poza tym, że się ręce nie brudzą
ja miałam pudla miniaturowego, więc nie było problemu z sierścią
do maseczek jest fajny pędzelek języczkowy, ale częściej wybieram dłonie z przyzwyczajenia.

Edytowane przez _Summer_
Czas edycji: 2014-12-16 o 16:10
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 16:09   #3177
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
ja miałam pudla miniaturowego, więc nie było problemu z piersią
do maseczek jest fajny pędzelek języczkowy, ale częściej wybieram dłonie z przyzwyczajenia.
nie ogarnęłam
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 16:14   #3178
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
nie ogarnęłam
hahaha już poprawione, nie wiem jakim cudem tam wskoczyla piers
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 16:27   #3179
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Pomysły u Zoelli. Oklepane, ale i tak bardzo fajne . Mam tylko wrażenie, że ten filmik jest bardzo wyreżyserowany na ocieplanie wizerunku, a Alfie to już w ogóle jest słabym aktorem, zachwyca się tym cienkim głosikiem jak bohater Dlaczego ja

Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 17:13   #3180
44misia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Hej. Nie bywam tutaj ale wiem ,że tylko tu mogę sie tego dowiedzieć. Laura (rockglamprincess) non stop wrzuca zdjęcia dziewczynki o imieniu Nina. To jej córka?
44misia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 14:31:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.