Ostatnio obejrzane filmy cz. VII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-30, 12:40   #961
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez mira80 Pokaż wiadomość
w weekend obejrzałam film Najdłuższa podróż - polecam, szczególnie dziewczynom
Nie dałam rady przebrnąć przez ten film, maskrycznie infantylne dla mnie kino

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Mapy gwiazd - nic ciekawego, myślałam, że jak gra Julianne Moore i John Cusack to bedzie dobry film ale fabuła filmu nie przypadła mi do gustu
Nundy film

Cytat:
Napisane przez dahlia_d Pokaż wiadomość
Sekretne okno - thriller z Johnym Deppem na podstawie dzieła Stephena Kinga. Uznany pisarz przenosi się na prowincję, by w spokoju tworzyć kolejne książki. Wkrótce odwiedzi go tajemniczy mężczyzna, który oskarży Raineya o plagiat. 7/10
Lubię klimat tego filmu, samą fabułę i Deep'a
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 17:47   #962
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Zniewolony. 12 Years a Slave - film oparty na faktach autentycznych, obejrzałam ten film i nie mogłam uwierzyć, że człowiek może takie rzeczy uczynić.Był wolnym człowiekiem, ktoś go uprowadził i przez 12 lat był niewolnikiem, bardzo poruszający film, polecam wszystkim.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 16:07   #963
_black_witch_
Raczkowanie
 
Avatar _black_witch_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: gdzieś tam w Polsce
Wiadomości: 241
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Obejrzałam "Disco Polo" Macieja Bochniaka. Film totalnie nie w moim klimacie.
_black_witch_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 20:04   #964
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Koniec miesiąca więc znów zbiorczo z tego okresu filmy, które w tym okresie obejrzałam:

- "Chłopak z sąsiedztwa" (The Boy Next Door, 2015) - Jennifer Lopez w nowym thrillerze, niestety nie udało jej się uratować całego filmu, choć zupełną klapą też on nie jest . 4/10

- "Śmierć w raju" (Presumed Dead in Paradise, 2014) - film właściwie mało konkretny, mało momentów które zapadają w pamięć ale przyjemnie się oglądało. 4/10

- "Odejść, by pozostać" (Leave to Remain, 2013) - temat uchodźców na czasie. Można mieć różne opinie na dany temat lecz film i tak warto zobaczyć. 6/10

-"Skubani" (Free Birds, 2013) - niestety jedna z gorszych animacji jakie do tej pory oglądałam. Robiona na siłę, mało śmieszna. Na upartego można obejrzeć jeśli nie ma się nic lepszego do roboty. 2/10

- "Dwoje do poprawki" (Hope Springs, 2012) - po filmie z Meryl Streep spodziewałam się dużo lepszej produkcji. Elementy komediowe w ogóle nie były śmieszne, choć jako dramat to dobry film. 7/10

- "Ostatnia miłość pana Morgana" (Mr. Morgan's Last Love, 2013) - najlepszy w tym filmie był główny aktor, wcielający się w Pana Morgana . Całkiem niezły, bardzo dobrze się go oglądało. 8/10

-"Burleska" (Burlesque, 2010) - niestety większość elementów, które znajdziemy w tym filmie zostały bezczelnie ściągnięte z innych produkcji... Wysoka nota głównie za talent głównych bohaterek (choć nie twierdzę, że ich twórczość należy do tej grupy muzycznej, którą najbardziej lubię). 4/10

- "Rewers" (2009) - film do którego dość długo się zabierałam. Moim zdnaiem jest to jedna z lepszych polskich czarnych komedii. Jeśli jest jeszcze ktoś kto nie widział tego filmu to polecam ! 9/10
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 22:16   #965
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

heej dołączam się do wątku, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie a film, który ostatnio obejrzałam to "Kapitan Phillips". dosyć długo się do niego zbierałam, bo to kino nie do końca w moim klimacie. ostatecznie jednak uważam, że to najlepszy film z tego gatunku
jeff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:07   #966
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Zostań, jeśli kochasz - wzruszający film, dziewczyna leży w śpiączce gdyz miała wypadek samochodowy, gdzie zginęli jej rodzice i młodszy brat, dziewczyna nie wie co zrobić czy powrócić do świata żywych czy dołączyć do rodziny. Świetna muzyka, gra tez bardzo dobra, polecam.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 09:34   #967
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Ostatnio obejrzane w ciągu dwóch tygodni

Lęk pierwotny z 1996 - świetny polecam, zwłaszcza końcówka wszystko wyjaśnia historia dotyczy adwokata, co broni młodego chłopaka (młody i świetny w tej roli Edward Norton), co jest oskarżony o morderstwo.

Drabina Jakubowa - z 1991 - to dopiero zakręcony film, weteran wojny w Wietnamie zaczyna mieć dziwne wizje i czuje jakby był śledzony Lubię takie klimaty (troszkę w stylu 6 zmysłu, ale historia bardziej pokręcona i zupełnie inna)
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 09:58   #968
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Dior and I (8/10) - świetny dokument o tym jak powstaje kolekcja ubrań pod szyldem Diora. Finałowy pokaz, a przede wszystkim wystrój "wybiegu" - Coś pięknego.

Jenny's Wedding (2/10) - przewidywalny i nudny. Chyba miało być kontrowersyjne, ale nie wyszło. Można spokojnie poprzestać na obejrzniu zwiastuna
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 10:24   #969
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

miasto złodziei - dobry, trzymający w napięciu film. affleck jako reżyser sprawdził się nieźle, jako aktor - cóż, dla mnie to człowiek jednej miny, ale tu był znośny. 7,5/10

mr brooks - chyba wolę, bardziej zagadkowe filmy tego typu. tutaj się delikatnie wynudziłam, nawet kevin kostner tego nie uratował liczyłam, że chociaż zakończenie będzie dobre, ale się zawiodłam. film ot tak się skończył i już. 5,5/10
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 10:46   #970
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Fast Seven-Doskonale wiedziałam na co się piszę ale ta część jest chyba najbardziej przekombinowana i odrealniona. Dało się oglądać ale brakowało mi klimatu z pierwszych części 6/10

Dark Places-Bardzo mroczny thriller z Charlize Theron i Cloe Grace Moretz w rolach głównych. Nawet całkiem ciekawy 7/10

Próbowałam oglądać Transcendencję ale serio dokładnie trzy razy przysnęłam
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 15:48   #971
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Zimowa opowieść - wzruszająca opowieść o przeznaczeniu, trochę tam fantazji dołożyli ale jak dla mnie fabuła świetna, gra aktorska też.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 15:57   #972
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Zostań, jeśli kochasz - wzruszający film, dziewczyna leży w śpiączce gdyz miała wypadek samochodowy, gdzie zginęli jej rodzice i młodszy brat, dziewczyna nie wie co zrobić czy powrócić do świata żywych czy dołączyć do rodziny. Świetna muzyka, gra tez bardzo dobra, polecam.
A czytałaś może książkę? Masz porównanie ?


Cytat:
Napisane przez LadyDeMadeline Pokaż wiadomość
Lęk pierwotny z 1996 - świetny polecam, zwłaszcza końcówka wszystko wyjaśnia historia dotyczy adwokata, co broni młodego chłopaka (młody i świetny w tej roli Edward Norton), co jest oskarżony o morderstwo.
Uwielbiam ten film .
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 10:11   #973
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Nie czytałam książki
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 10:15   #974
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Mały książę, ten co teraz w kinach leci.
Świetne
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 10:39   #975
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Dzikie historie - krótkie filmiki opowiadające o tym co się stanie jak sie człowieka doprowadzi do ostateczności. Momentami nudnawy.

Pingwiny z Madagaskaru - ta bajka mnie nie zachwyciła , wolę Zwierzęta z Madagaskaru , jest zabawniejszy.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 16:12   #976
_black_witch_
Raczkowanie
 
Avatar _black_witch_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: gdzieś tam w Polsce
Wiadomości: 241
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Noc rekinów - słaby horror, o ile można nazwać to horrorem. Lubię filmy o tej tematyce, ale ten dla mnie był fatalny.
_black_witch_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 17:15   #977
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

"Jak daleko stąd, jak blisko" - mnie zwyczajnie zachwycił.. dialogi, muzyka i sama koncepcja. kino surrealistyczne, przesiąknięte oniryzmem. zdecydowanie moje klimaty
jeff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 10:02   #978
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Lucy - dobry film, z przesłaniem, wartka akcja, człowiek się nie nudził oglądając, trochę szkoda mi tej Lucy.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 10:26   #979
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

System (Child 44)-- podobała mi się akcja, jej zwroty, scenografia. Gra aktorska na wysokim poziomi i ten akcent Hardy'ego Dziwi mnie jedynie takie zachwyty nad Grochowską, która nawet jedego zdania nie wypowiedziała a tylko krzyczała Rozumiem, Polka, ale zupełnie nie zapamiętała. Całość oceniam na 7/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 11:51   #980
Kasia Wij
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 115
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Ant-Man - bardzo fajny niezobowiązujący i lekki film.
Batman DCU: Syn Batmana - świetna i denerwująca zarazem postać syna Bruca.
Kasia Wij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 14:23   #981
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez LadyDeMadeline Pokaż wiadomość
Ostatnio obejrzane w ciągu dwóch tygodni

Lęk pierwotny z 1996 - świetny polecam, zwłaszcza końcówka wszystko wyjaśnia historia dotyczy adwokata, co broni młodego chłopaka (młody i świetny w tej roli Edward Norton), co jest oskarżony o morderstwo.

Drabina Jakubowa - z 1991 - to dopiero zakręcony film, weteran wojny w Wietnamie zaczyna mieć dziwne wizje i czuje jakby był śledzony Lubię takie klimaty (troszkę w stylu 6 zmysłu, ale historia bardziej pokręcona i zupełnie inna)
Oba filmy fajne
Co do Lęku Pierwotnego to polecam książkę, świetna
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 18:04   #982
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Co gryzie Gilberta Grapa- Bardzo uroczy film. Niby o niczym a jednak o wszystkim

Wysłane z mojego Sensation przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:15   #983
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

if I stay - typowy film dla nastolatek, a ja mam słabość do filmow dla nastolatek przyjemnie się oglądało - 7/10

agentka - fajna komedia na rozluźnienie, uśmiechnęłam się w kilku momentach, więc jest dobrze - 7/10

sztanga i cash,
złodziej tożsamości - oba w połowie wyłączyłam, dawno nie widziałam tak kiepskich komedii - nie oceniam
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:00   #984
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Obejrzałam właśnie Lęk Pierwotny i jestem pod ogromnym wrażeniem: film się kończył, pomyślałam "dobry był, ale przereklamowany, niby dobry, ale spodziewałam się czegoś lepszego" i wtedy ...... końcówka filmu, spowodowała duże "wow"!!! Gdy Aaron powiedział , żeby przeprosić panią prokurator, dostałam oczu jak pięciozłotówki Nie spodziewałam się czegoś takiego, uwielbiam zaskakujące zwroty i zakończenia. Pozory mylą Rewelacyjny film, muzyka

Żar ciała - świetny kryminał, trzymający w napięciu i niepewności, piękna famme fatale, ciekawa intryga, zaskakujący zwrot akcji, klimatyczny, gorący - jak pogoda w filmie i ciągle podkreślany upał, tworzący gęstą atmosferę filmu Mickey Rourke mógłby mieć większą rolę, np. zamienić się z głównym aktorem i byłaby rewelacja
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 09:02   #985
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Na moich ustach(2001), ocena 5/10- Dziwny to film. W sumie czuję się zawiedziona po jego obejrzeniu. Spodziewałam się czegoś wyjątkowego, a dostałam opowiastkę o głuchej "brzyduli", która daje się manipulować i wykorzystywać na prawo i lewo. Dodatkowo zako☠☠☠☠e się, w pierwszych-lepszych "spodniach".
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 10:21   #986
Annnia20
Raczkowanie
 
Avatar Annnia20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 235
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Lada dzień(2012)- Bardzo dobry. Film, nad którym warto się zastanowić. Otwiera umysły i serca. 8/10

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Eden(2012)- Młoda dziewczyna zostaje porwana i zmuszona do prostytucji przez handlarzy ludźmi. Próbując przetrwać, decyduje się na współpracę z oprawcami. Ciekawy film. 8/10
Annnia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 10:53   #987
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Anna Karenina z 2012 - lubię filmy kostiumowe, gra aktorska była dobra, tylko jeden minus wszystko działo się w teatrze to mnie denerwowało, ale film był dobry.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 17:07   #988
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Anna Karenina z 2012 - lubię filmy kostiumowe, gra aktorska była dobra, tylko jeden minus wszystko działo się w teatrze to mnie denerwowało, ale film był dobry.
Właśnie ten teatr mnie urzekł

Dziecko Rosemary-- remake, którego nawet nie wyobrażam sobie porównyywać do oryginału. Ta wersja mogła być, choć przeważnie wlokła się jak flaki. Gra aktorska taka zwyczajna. Nie żałuję, że zobaczyłam. 5/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 18:39   #989
namietna
Raczkowanie
 
Avatar namietna
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 30
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Czarny łabędź- wspaniały, daje dużo do myślenia. Polecam gorąco
namietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-07, 09:31   #990
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Właśnie ten teatr mnie urzekł

Dziecko Rosemary-- remake, którego nawet nie wyobrażam sobie porównyywać do oryginału. Ta wersja mogła być, choć przeważnie wlokła się jak flaki. Gra aktorska taka zwyczajna. Nie żałuję, że zobaczyłam. 5/10
Mnie nie, ale kostiumu i fabuła tak
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-05 16:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.