Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 18:11   #2071
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item617736615_clip...tuj_geste.html
to jest ta aukcja tutaj jest troszke wiecej kolorkow. Ja mam w sumie teraz wlosy rozjasnione rozjasniaczem plus plukanka zeby zolte nie byly kiedys mialam sliczne wloski clip on to byl chyba jakis balejage blond z brazem ale teraz juz niestety nigdzie nie moge ich znalesc no i kolor moich naturalnych włosów sie zmienil. Zauwazylam po zdjeciach ze wlosy z tej aukcji szczegolnie ten blond jasny az tak sie nie blyszczy.. no i te komentarze pozytywne.. sama juz nie wiem:P

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------


nie nie ja zawsze mialam krotkie, tylko na niektorych fotkach mam przedluzone dlugosc 55 cm i kurcze sliczny kolorek byl juz teraz nigdzie nie moge takiego dostac i w sumie ciezko by mi bylo zrezygnowac z jasnego blondu na rzecz brazowych pasemek:P
ładny kolor ten "BARBI",jednak mnie podoba się odcien jasnego blondu z pasemkami.
wlosy nigdy nie sa jednolicie zafarbowane,bo odrost bedzie ciemniejszy.spodnie włosy również inaczej się rozjasniają,niż górne.
fakt,zdjęcia sa zrobione ładnie-bez lampy błyskwej,ale chyba o to chodziło.

wchodząc do jubilera światło jest tak ustawione,aby błyskotki ładnie się świeciły w świetle.wychodząc ze sklepu czar już pryska.tak samo jest z włosami.zdjęcie zrobione przez filtr,żeby nie było polysku,a w domu ZONK.
zrób jak zechcesz.
ja mówię ci ,jak MOZE wyglądać,a wybór nalezy do ciebie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 19:50   #2072
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam Was dziewczyny!!!

Musze przyznać iż przeczytałam cały blog co prawda zajeło mi to po troszku 3 dni ale musze powiedzieć iż jesteście super siadajac do kompa nie wiedziałam nic o włoskach!! a teraz? aż sama jestem zdziwiona swą wiedzą. Nigdy nie miałam przedłużonych włosów a chciałabym to zrobic na swój ślub (każdy powód jest dobry ).
Wcześniej jakos nie mogłam sie zmobilizować bądź bałam sie swojej niewiedzy. Po przeczytaniu waszych wypowiedzi zastanawiam sie nad ringami włosy naturalne bardz clip on również naturalne.
Sama nie wiem boje sie zakładać na stałe bo nie mam fachowej fryzjerki niestety z mojego miasta nikogo nie polecalyście.
Zauważyłam ze ty TMARGOT jesteś tutaj specjalistką od rad i może powiesz mi albo któraś z Was ile wytrzymają mi naturalne clip on jeśli bede o nie dbała? Moge je nosić codziennie? (zanim się uzależnie i zaczne robić na stałę )??

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
TmargoT ty jestes znawczyni wiec ponawiam pytanie , co o tym myslec :

http://allegro.pl/item613697970_clip...tuj_geste.html

kurde i co z tym tapirem ?? ja nigdy tego nie robilam i nie zamierzam robic , a co jak sie nie natapiruje to sie pasemko zsunie ???????????? i co z tymi zapinkami .. 1raz slysze ze ktos musial akrobacje robic zeby dopinac clipy .. juz sama nie wiem ..naprawde nie wiem .
a co do tych włosków ooodeto też na nie patrzyłąm ale kurcze są podejrzanie tanie chyba się jeszcze wstrzymam bo sama nie wiem naturalne chyba lepsze a ty co o nich myślisz?? Bo nie którzy przecież się dobrze o syntetykach wypowiadają

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

http://www.allegro.pl/item612785655_...run_tanio.html

a co myślicie o tej Pani??? Proszę o szczere odpowiedzi....
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 20:37   #2073
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny!!!

Musze przyznać iż przeczytałam cały blog co prawda zajeło mi to po troszku 3 dni ale musze powiedzieć iż jesteście super siadajac do kompa nie wiedziałam nic o włoskach!! a teraz? aż sama jestem zdziwiona swą wiedzą. Nigdy nie miałam przedłużonych włosów a chciałabym to zrobic na swój ślub (każdy powód jest dobry ).
Wcześniej jakos nie mogłam sie zmobilizować bądź bałam sie swojej niewiedzy. Po przeczytaniu waszych wypowiedzi zastanawiam sie nad ringami włosy naturalne bardz clip on również naturalne.
Sama nie wiem boje sie zakładać na stałe bo nie mam fachowej fryzjerki niestety z mojego miasta nikogo nie polecalyście.
Zauważyłam ze ty TMARGOT jesteś tutaj specjalistką od rad i może powiesz mi albo któraś z Was ile wytrzymają mi naturalne clip on jeśli bede o nie dbała? Moge je nosić codziennie? (zanim się uzależnie i zaczne robić na stałę )??

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------



a co do tych włosków ooodeto też na nie patrzyłąm ale kurcze są podejrzanie tanie chyba się jeszcze wstrzymam bo sama nie wiem naturalne chyba lepsze a ty co o nich myślisz?? Bo nie którzy przecież się dobrze o syntetykach wypowiadają

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

http://www.allegro.pl/item612785655_...run_tanio.html

a co myślicie o tej Pani??? Proszę o szczere odpowiedzi....
nie jestem specjalistką .staram się tylko obiektywnie ocenic prośbę.

włosy na clipy można nosić dłużej,dlatego,że ściągasz je na noc.
inna sprawa to jakość.jeśli sa to włoski gorszej jakości,wtedy nosisz krócej,lub jest więcej pracy z nimi.
trzeba pamiętac,że jest to już martwy włos i potrzebuje więcej pracy i preparatów do pielęgnacji.

co do linku:
trudno ocenić czyjąś pracę po 2 zdjęciach.samo zalożenie to tylko połowa sukcesu,druga-to długość noszenia i jakoś łączeń,a tego na fotce nie widać.
wszystko zalezy od fryzurki jaką chcesz mieć.czasem potrzeba tylko 100 paemek,a czasem więcej.pomnóż sobie to razy jedo pasemko i zobaczysz,czy cię stać .
nie proponuję sztucznych włosów na stałe łączenia,bo tylko wydasz pieniądze.lepiej dołożyć i zrobić z naturalnych.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 20:42   #2074
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
a! ja myslałam ze tu na forum
bardzo ładne włoski
jak długo Ci się trzymały??
te piersze blond z pasemkami byly lepszej jakosci i trzymaly sie troche lepiej ale z czasem zaczely wygladac jak miotla;/ mi sie wydaje ze wlosy clip on zawsze beda gorszej jakosci niz pasemka wlosow tak mi sie wydaje. Te jasne blond to juz w ogole tragedia byla;/ podcielam je ale to nic nie dalo, odnawialam za rada kolezanki i tez nie pomoglo. Do tej pory nie trafilam na wlosy o naprawde super jakosci i watpie ze jeszcze takie znajde

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ładny kolor ten "BARBI",jednak mnie podoba się odcien jasnego blondu z pasemkami.
wlosy nigdy nie sa jednolicie zafarbowane,bo odrost bedzie ciemniejszy.spodnie włosy również inaczej się rozjasniają,niż górne.
fakt,zdjęcia sa zrobione ładnie-bez lampy błyskwej,ale chyba o to chodziło.

wchodząc do jubilera światło jest tak ustawione,aby błyskotki ładnie się świeciły w świetle.wychodząc ze sklepu czar już pryska.tak samo jest z włosami.zdjęcie zrobione przez filtr,żeby nie było polysku,a w domu ZONK.
zrób jak zechcesz.
ja mówię ci ,jak MOZE wyglądać,a wybór nalezy do ciebie.
no mi wlasnie tez zastanawiam sie nad tymi dwoma kolorami Raczej kupie te wloski, syntetycznych nie mialam jak mam wydawac 450 zł na wlosy slabej jakosci z ktorymi mialam doczynienia niestety to wydam rowniez 80 zł mysle ze warto zaryzykowac
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 20:53   #2075
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dzieki za odpowiedz napisałam do tej babki i mi napisała ze za 120 pasemek (bo mam geste włosy) wezmie 450 zł!!!! kurcze troszke mało.... lepiej nieryzykować..... jeśli nikt mi nikogo nie poleci to kupie clipy są badziej bezpieczne hahaha.... tyle co tu sie historii naczytałam że aż mnie ciarki przechodziły
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 09:03   #2076
Edyta2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Znalazłam opinię dziewczyny na konkurencyjnym forum , która u tej pani przedłużała- naprawdę mnie przekonała Poza tym ta metoda wydaje się najmniej inwazyjna

kochana mówimy o tej samej ?hairart@wp.pl?tak ona robi je super zresztą co wydziwisz ona Ci to zrobi podetnie Ci jak zechcesz i wogóle...
Edyta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 09:17   #2077
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a jeśli chciałabym zakupić włosy tzn pasemka do mikroringów i zrobić sobie w domu to jakie pasemka byście poleciły?? w miare cena włosy naturalne słyszłąm ze rosyjskie nie są zle bo na słowiańskie szkoda mi kasy tak z 500zł moge dać a bede potrzebowała z 100 - 120 pasemek mam geste włosy proste. Słyszałam że mówilyście o tym kegel że ma dobre włosy prawda?? która miała i nosiła? przy dbaniu wytrzymaja mi rosujskie z 3 podciagania co 2 - 3 miesiące czy nie??

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

sorry 2 podciagania!!
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 10:13   #2078
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

allegro 098767890 - hej, ja jestem z torunia, w zeszłym roku znalazłam dziewczyne z mojego miasta , która doczepia włosy na keratyne, microringi, warkoczyk za 100 zł jak masz swoje włosy, ona jest chyba z włocławka ale dojezdza an całym województwie, troche się naszukałam zanim znalazłam w ogóle kogoś kto się tym zajmuje. niestety jak już byłam zdecydowana na przedłużanie to musiała wyjechać, a mi wtedy zależało na czasie, musiałam jakos sama sobie poradzić z ringami
ale sądzę że jak ktoś juzpotrafi robić kilkoma metodami przedłuzanie to już ma jakies pojecie o tym, niestety nie moge osobiście polecić tej dziewczyny. wiem że w naszym województwie cieżko znaleźć kogoś dobrego kto się tym zajmuje, a wydac w salonie 2 tys. nie każdego stać. ja obecnie stwierdziłam że metoda clip in jest dla mnie najlepsza, z tym że przypinam sobie tylko czasem jedną tasmę z tyłu (zszyta potrójnie ) i najczęściej robię kitkę, mam wtedy pewność że nic nie widać, żadnej taśmy, spinek. jest zrobiona z syntetyków, ale jak narazie nic się nie dzieje, mam ją od dwóch miesięcy, noszę raz na kilka dni, nie świeci się za bardzo , nie robia sie żadne kołtuny, z tym że podcięłam na samym początku, bo nie załeżało mi na długości ale na zagęszczeniu moich włosów, ma około40 cm. tak to wygląda u mnie, dodam jeszcze że włosy włosom nierówne, moja siostra zamawiała u tego samego sprzedawcy co ja tyle że kolor czarny i już po miesiącu ma straszne kołtuny, z tego co wiem to nie męczy ich za bardzo, ja swoje myłam juz kilka razy i jest ok, a ona tylko raz(ja jej myłam, i płukałam w płynie do płukania ) i strasznie wygladaja końcówki
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:52   #2079
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
allegro 098767890 - hej, ja jestem z torunia, w zeszłym roku znalazłam dziewczyne z mojego miasta , która doczepia włosy na keratyne, microringi, warkoczyk za 100 zł jak masz swoje włosy, ona jest chyba z włocławka ale dojezdza an całym województwie, troche się naszukałam zanim znalazłam w ogóle kogoś kto się tym zajmuje. niestety jak już byłam zdecydowana na przedłużanie to musiała wyjechać, a mi wtedy zależało na czasie, musiałam jakos sama sobie poradzić z ringami
ale sądzę że jak ktoś juzpotrafi robić kilkoma metodami przedłuzanie to już ma jakies pojecie o tym, niestety nie moge osobiście polecić tej dziewczyny. wiem że w naszym województwie cieżko znaleźć kogoś dobrego kto się tym zajmuje, a wydac w salonie 2 tys. nie każdego stać. ja obecnie stwierdziłam że metoda clip in jest dla mnie najlepsza, z tym że przypinam sobie tylko czasem jedną tasmę z tyłu (zszyta potrójnie ) i najczęściej robię kitkę, mam wtedy pewność że nic nie widać, żadnej taśmy, spinek. jest zrobiona z syntetyków, ale jak narazie nic się nie dzieje, mam ją od dwóch miesięcy, noszę raz na kilka dni, nie świeci się za bardzo , nie robia sie żadne kołtuny, z tym że podcięłam na samym początku, bo nie załeżało mi na długości ale na zagęszczeniu moich włosów, ma około40 cm. tak to wygląda u mnie, dodam jeszcze że włosy włosom nierówne, moja siostra zamawiała u tego samego sprzedawcy co ja tyle że kolor czarny i już po miesiącu ma straszne kołtuny, z tego co wiem to nie męczy ich za bardzo, ja swoje myłam juz kilka razy i jest ok, a ona tylko raz(ja jej myłam, i płukałam w płynie do płukania ) i strasznie wygladaja końcówki
Kurcze to szkoda że u niej nie zrobiłaś byś mi powiedziała jak było bo sama się boje iść pierwsza zrobić, wogole czytając ten wątek tak się przeraziłam przy historaich dziewczyn które poszły bez polecenia do pdeudo fryzjerek że masakra!!! Jestem cykor poprostu ;] dlatego coraz bardziej siedzą mi w głowie te clipy jednak to codzienne doczepianie... samo jedna pasmo mi nie wystarczy włosy mam przed ramiona i uparłam się na długie 45 cm 50cm. hmmm a myślicieże sama w domu nie dam rady założyć?? filmiki you tube pomoga tzn koleżanka (ma zdolności fryzjerskie trzeba dodać może pojmie hahaha).
A co do naszego województwa to naprawde duża lipa!!! większość z Wa-wy bądź z południa czyżby mieszkamy w jakiejś dziurze??

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

a te klipy kupowałaś na allegro??

kurcze czas otworzyć wątek przedłużanie włosów kuj-pomorskie
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 11:30   #2080
MadziaWUbmw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Jak jest jakas ze Szczecina i ma ochote sie przedluzyc na ringi-czego nie polecam, to mam fryzjerke ktora robi to za 50zl jak masz swoje wlosy.
Ja moje wlosy- naturalne, 120pasemek, 50cm dlugosci kupilam za 450zl.
Zreszta na ringi to i ja umiem przedluzyc, zadna filozofia jak sie troche juz w zyciu tego naogladalo

Allegro -sama w domu ringami sobie nie przedluzysz, nawet jak bys miala doswiadczenie, bo niby jk rowno doczepisz sobie kazde pasemko z tylu glowy???
nie mozliwe. Ale kolezanka juz predzej, masz 50% szans ze jej sie uda
Przeczytaj najpierw moja histoie. Jak to mi sie zachcialo tych ringow cholernych i dzis polowy wlosow nie mam- bo pod ringami wlosy rosna i sie koltunia. Akurat po slubie bedziesz mec dredy i Ci fryzjer pol wlosow przy skorze glowy zetnie. Przemysl to i nie zaluj.

Edytowane przez MadziaWUbmw
Czas edycji: 2009-04-24 o 11:33
MadziaWUbmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 13:23   #2081
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziewczyny, mam pytanko.
Poniewaz moje wlosy sa beznadziejne i slabo mi sie robi codziennie gdy na nie patrze, postanowilam zainteresowac sie przedluzaniem, a raczej znalezieniem kogos kto mi to zrobi
Najbardziej sklaniam sie ku microringom.
I teraz pytanko: o co taka potencjalna fryzjerke spytac, oprocz ceny? O gatunek wlosow, ilosc pasemek doczepianych? Na co zwrocic uwage? Jakie wlosy do microringow sa wg Was najlepsze?
Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 16:14   #2082
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MadziaWUbmw Pokaż wiadomość
Jak jest jakas ze Szczecina i ma ochote sie przedluzyc na ringi-czego nie polecam, to mam fryzjerke ktora robi to za 50zl jak masz swoje wlosy.
Ja moje wlosy- naturalne, 120pasemek, 50cm dlugosci kupilam za 450zl.
Zreszta na ringi to i ja umiem przedluzyc, zadna filozofia jak sie troche juz w zyciu tego naogladalo

Allegro -sama w domu ringami sobie nie przedluzysz, nawet jak bys miala doswiadczenie, bo niby jk rowno doczepisz sobie kazde pasemko z tylu glowy???
nie mozliwe. Ale kolezanka juz predzej, masz 50% szans ze jej sie uda
Przeczytaj najpierw moja histoie. Jak to mi sie zachcialo tych ringow cholernych i dzis polowy wlosow nie mam- bo pod ringami wlosy rosna i sie koltunia. Akurat po slubie bedziesz mec dredy i Ci fryzjer pol wlosow przy skorze glowy zetnie. Przemysl to i nie zaluj.
madziawubmw a moze poprostu robilas u osoby, ktora tak jak ty stwierdzila, ze przedluzanie na ringi to zadna filozofia bo sie tego naogladala i ci spieprzyla, jest na forum duzo dziewczyn, ktore sa zadowolone z tej metody, a najgorsze dla wlosow jest wlasnie nieumiejetne nakladanie i sciaganie
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 18:00   #2083
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
madziawubmw a moze poprostu robilas u osoby, ktora tak jak ty stwierdzila, ze przedluzanie na ringi to zadna filozofia bo sie tego naogladala i ci spieprzyla, jest na forum duzo dziewczyn, ktore sa zadowolone z tej metody, a najgorsze dla wlosow jest wlasnie nieumiejetne nakladanie i sciaganie
no właśnie bo ja czytałam juz też wiele opinii ze na ringi jest to dobra metoda no wiadomo nie idealna bo nie ma takiej (oprucz noszenia swoich wlasnych wlosów na głowie) no nie wiem juz sama trzeba próbować bo to czy beda mi sie wlosy koltunic czy nie to juz jest sprawa indywidualna zalezy od włosa naturalnego jaki posiadamyi czy są do tego podatne, czy sa grube czy cienkie, czy gładkie czy szorstkie....

a co do mojego zakladania wlosow na ringi w domu to madziu chodzilo mi o to ze kolezanka mi zalozy nie ja sama kobieta z gumy niestety nie jestem

a czemu myślisz ze nie byłaby w stanie?? w necie jest wszystko dokladnie opisane jak to ma być sa fimiki i nie jest to dużą filozofia??? słyszalam tylko ze najważniejsze jest to żeby sztuczne wlosy doczepiac do takiej samej grubości moich pasemek aby własne włosy sie nie wyrywały w tych ringach pod wpływem cieżaru.

co sądzicie??

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashlee_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanko.
Poniewaz moje wlosy sa beznadziejne i slabo mi sie robi codziennie gdy na nie patrze, postanowilam zainteresowac sie przedluzaniem, a raczej znalezieniem kogos kto mi to zrobi
Najbardziej sklaniam sie ku microringom.
I teraz pytanko: o co taka potencjalna fryzjerke spytac, oprocz ceny? O gatunek wlosow, ilosc pasemek doczepianych? Na co zwrocic uwage? Jakie wlosy do microringow sa wg Was najlepsze?
Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
Ashlee najlepsza rada aby było ok idź tam gdzie wcześniej była twoja kumpela i zobacz jak wyglada stan jej włosów po 2 miesiącach wiecej nie doradze bo sama jestem początkująca ale wiem jedna najważniejsze dowiedziec się jakimi włosami doczepia(naturalne czy syntetyk) bo metoda to pikuś a stan włosów po jakims czasie i ich kondycja jest najważniejsza
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 20:16   #2084
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hej! Na allegro dpodobały mi się doczepiane włosy.Kosztują 22 zł i mają 60 cm i 12 cm szerokości.Czyli ogólnie chciałabym sobie włosy przedłuzyć. Mozna je zaczepić samemu czy to musi fryzjer zrobić??Pozdrawiam
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 21:31   #2085
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Hej! Na allegro dpodobały mi się doczepiane włosy.Kosztują 22 zł i mają 60 cm i 12 cm szerokości.Czyli ogólnie chciałabym sobie włosy przedłuzyć. Mozna je zaczepić samemu czy to musi fryzjer zrobić??Pozdrawiam
a co to za włosy clipy?? czy jakie daj linka to zobaczymy
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 21:44   #2086
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
a co to za włosy clipy?? czy jakie daj linka to zobaczymy
No właśnie linka nie mogę wstawić, nie wiem czemu Pisało ,że Clipy i są za 22 zł
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 22:25   #2087
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Edyta2 Pokaż wiadomość
kochana mówimy o tej samej ?hairart@wp.pl?tak ona robi je super zresztą co wydziwisz ona Ci to zrobi podetnie Ci jak zechcesz i wogóle...
No popatrz... Akurat nie myślałam o tej samej Jednak bardzo mnie zaciekawiłaś, prrroszę o więcej info
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 13:32   #2088
Edyta2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
No popatrz... Akurat nie myślałam o tej samej Jednak bardzo mnie zaciekawiłaś, prrroszę o więcej info
A co chcesz wiedzieć?No mi przedłużała dałam 350 zł bo są bardzo gęste i fajnie mi podcięła zresztą do miesiąca czasu poprawki u niej za free. Rzadkie włosy do 300 zł. Klientek ma multum i z każda ma świetne relacje jak zauważyłam, dziewczyny do niej przyjezdzają z pod Wawy nawet bo się opłaca. Ja przyniosłam zdjecie które w necie znalazłam a ona mi tak ścięła włosy jak na tym zdjęciu. Ma 7 lat doświadczenia.
Edyta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 13:38   #2089
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Edyta2 Pokaż wiadomość
A co chcesz wiedzieć?No mi przedłużała dałam 350 zł bo są bardzo gęste i fajnie mi podcięła zresztą do miesiąca czasu poprawki u niej za free. Rzadkie włosy do 300 zł. Klientek ma multum i z każda ma świetne relacje jak zauważyłam, dziewczyny do niej przyjezdzają z pod Wawy nawet bo się opłaca. Ja przyniosłam zdjecie które w necie znalazłam a ona mi tak ścięła włosy jak na tym zdjęciu. Ma 7 lat doświadczenia.
a nie robisz jej reklamy ?
piszesz,że robiłaś u niej,że robi ładnie ,uczy się,że ma małe łączenia i.t.p,a potem piszesz,że ma 7 lat doświadczenia.
coś mi tu nie pasuje


Cytat:
Napisane przez Edyta2 Pokaż wiadomość
Najtańsze przedłużanie w Warszawie tylko 220 zł do 50 cm robi to dziewczyna na jakiś egzamin, potrzebuje ok 15 zdjęć klientek którym zrobiła przedłużenie lub zagęszczenie. Ostatnio mi robiła i jestem bardzo zadowolona włosy są naturalne nie syntetyczne i po myciu łatwo się rozczesują.
Podam jej maila .........
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 14:57   #2090
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Edyta2 Pokaż wiadomość
kochana mówimy o tej samej ?hairart@wp.pl?tak ona robi je super zresztą co wydziwisz ona Ci to zrobi podetnie Ci jak zechcesz i wogóle...
Niestety ale Twoje posty wyglädajä mi na reklamowanie Twoich uslug lub kolezanki .
Mialas zaläczyc zdjecia ...??,a widze ze ubywasz nas ...Przy okazij bede miala Cie na oku.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-25 o 21:19 Powód: dop;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 14:59   #2091
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziewczyny, czy wlosy REMY slowianskie to sa naturalne wlosy czy syntetyki? Czy sa to dobrej jakosci wlosy?
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 19:31   #2092
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Edyta2-> Czy przedłużanie włosów nie jest w tym przypadku wykonywane metodą keratynową?

Tak wogle... chyba dziewczyny odechciało mi się przedłużać. Mam zamiar poradzić się fryzjerki, co o tym sądzi. Jeśli da się uratować moje pasma (jakąś kuracją regenerującą, to rezygnuję z przedłużania. Na większe okazje wybiorę się z pasmami clip on do fryzjerki
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 20:22   #2093
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ludzie wszystko kupią,nawet badziewie.
ja nie lubię nieuczciwych sprzedawców,a ona taka jest.powinna reklamowac swój produkt,lub dany produkt.w tym wypadku jest to zestaw clip on,nie wspomne już o fatalnej jakości tych pasemek we włosach modelki.

wiesz,to tak,jakbys weszła do salonu fryzjerskiego i zobaczyła fryzjerkę ze spalona trwałą na głowie i źle rozjaśnionymi swoimi włosami.
czy dałabys się jej obciąć?
bo ja nie
a poleciłabys mi kogos? bo na pewno chce metoda clip on. tylko barbie radziła mi kupic tasmy ,clips i przyszyc włoski (tylko ja za bardzo nie wiem o co chodzio., wyjasni mi ktos ? )...
prosze pomozcie

Edytowane przez kiciaaa
Czas edycji: 2009-04-25 o 20:26
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 20:52   #2094
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a ja dzis przegladalam filmiki na you tubie z clipami i te tasmy wydawaly mi sie rzadkie , ze te wlosy co na nich wisza to takie witki zdechlaki .. albo ja mam schizyyy .. uhhh i jak zwykle zwracam sie po rade do TmargoT, rzuc swym bystrym okiem experta na to ( to mi nie wyglada na szczurze ogony ) :
http://allegro.pl/item618510705_tota...a_clip_on.html
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 20:57   #2095
ustinka22
Przyczajenie
 
Avatar ustinka22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
GG do ustinka22
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hej dziewczyny
czy ktoras była lub słyszała o Konradzie Lnianym??? Przedłuża włosy w Wae=rszawie, ogłasza sie na różnych portalach..... w miare tanio wykonuje usługe i zastanawiam się czy isc? Jesli ktos coś wie prosze o opinie i dzięki z góry
pozdr
ustinka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 16:17   #2096
Edyta2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a nie robisz jej reklamy ?
piszesz,że robiłaś u niej,że robi ładnie ,uczy się,że ma małe łączenia i.t.p,a potem piszesz,że ma 7 lat doświadczenia.
coś mi tu nie pasuje

Może i robię skoro zrobiła mi dobrze włosy. Najpierw chcecie porady a ak ja chce pomóc to na mnie najeżdżasz. A co w tym dziwnego że dziewczyna dalej się uczy???TO CHYBA DOBRZE?są różne techniki przecież.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Niestety ale Twoje posty wyglädajä mi na reklamowanie Twoich uslug lub kolezanki .
Mialas zaläczyc zdjecia ...??,a widze ze ubywasz nas ...Przy okazij bede miala Cie na oku.

Tak jasne i biorę od tego prowizję od sprzedaży. Proszę bardzo miej mnie na oku...Zresztą ja już jestem po przedłużeniu a wy nadal się zastanawiajcie wszystkie i słuchajcie głupich porad kogoś kto się naczytał postów. Od tej pory nic już nie doradzam ale bedę sprawdzać co za badziewie piszecie...
Edyta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 16:40   #2097
Affectation
Przyczajenie
 
Avatar Affectation
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hej dziewczyny.
Prosze doradzcie mi jakie numery wloskow naturalnych musze zakupic(blond i braz)zeby miec taki efekt jak na fotce?
Ja mam balejage blond z brazem srednim..
Z gory dzieki za odp.
Jestem starym urzytkownikiem dawniej udzielalam sie duzo w tym watku jako Cczarnula19Nick mi przepadl ,wiec jestem jako "nowa".
Widze,ze duzo osob si wykruszylo z tematu
Szkoda..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (29,3 KB, 99 załadowań)

Edytowane przez Affectation
Czas edycji: 2009-04-26 o 16:42
Affectation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 20:07   #2098
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Edyta2 Pokaż wiadomość
Może i robię skoro zrobiła mi dobrze włosy. Najpierw chcecie porady a ak ja chce pomóc to na mnie najeżdżasz. A co w tym dziwnego że dziewczyna dalej się uczy???TO CHYBA DOBRZE?są różne techniki przecież.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------




Tak jasne i biorę od tego prowizję od sprzedaży. Proszę bardzo miej mnie na oku...Zresztą ja już jestem po przedłużeniu a wy nadal się zastanawiajcie wszystkie i słuchajcie głupich porad kogoś kto się naczytał postów. Od tej pory nic już nie doradzam ale bedę sprawdzać co za badziewie piszecie...
a od kiedy ty zrobiłas się specjalistką do przedłużania.
może to twoje porady sa głupie.
jakbyś nie wiedziała to reklama na wizazu jest płatna.można polecić czyjąś usługę,ale ty robisz to nagminnie,mijając się z prawdą.
piszesz to co w danej chwili jest potrzebne..więc wybacz...i czytaj posty dalej

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
a ja dzis przegladalam filmiki na you tubie z clipami i te tasmy wydawaly mi sie rzadkie , ze te wlosy co na nich wisza to takie witki zdechlaki .. albo ja mam schizyyy .. uhhh i jak zwykle zwracam sie po rade do TmargoT, rzuc swym bystrym okiem experta na to ( to mi nie wyglada na szczurze ogony ) :
http://allegro.pl/item618510705_tota...a_clip_on.html
miałam to w ręku i powiem,że może za darmo bym to wzięła,ale nie kupiła.

po pierwsze_jest tego mniej-tak ,jakbyś kupowała zestaw z 5 pasów,nie z 8 ,jak w standarcie.

po drugie-pojedyńcze pasy łatwiej umieścić tam ,gdzie chcesz,między swoimi włosami.

po trzecie.-zastanawiam się,gdzie mają być naturalne włosy pod tym tupetem,związane? luźno puszczone?
jeśli luźno to zrobi się taki placław z własnych włosów miziający po szyi.

po czwarte -nie masz pasemek na boki.to zestaw na tył

taki zestaw jest dobry dla osób z bardzo krótkimi włosami.
zresztą i tak brakuje na boki,więc ni w pięc,ni w dziewięć.

jeśli masz włosy już za szyję polecam pojedyńcze pasma.łatwiej wepniesz tam,gdzie chcesz.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 20:31   #2099
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Edyta2 Pokaż wiadomość
Tak jasne i biorę od tego prowizję od sprzedaży. Proszę bardzo miej mnie na oku...Zresztą ja już jestem po przedłużeniu a wy nadal się zastanawiajcie wszystkie i słuchajcie głupich porad kogoś kto się naczytał postów. Od tej pory nic już nie doradzam ale bedę sprawdzać co za badziewie piszecie...
A kto wie moze i bierzesz prowizje
Moze przeczytaj swoje uwaznie posty i sama osädz co za badziewy napisalas
Wiemy ze przedluzalas wlosy i obiecalas zdjecie...do dzis nie pokazalas...
Dziewczyny udzielajä sie dosyc dlugo na tym forum niz Ty ktöre majä spore doswiadczenie o przedluzaniu (polecajäc tylko swojä kolezanke ze zrobi tanio przedluzajäc wlosy),bardzo duzo uzytkownikom pomoglo.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-26 o 20:35 Powód: dopi;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 21:24   #2100
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kiciaaa Pokaż wiadomość
a poleciłabys mi kogos? bo na pewno chce metoda clip on. tylko barbie radziła mi kupic tasmy ,clips i przyszyc włoski (tylko ja za bardzo nie wiem o co chodzio., wyjasni mi ktos ? )...
prosze pomozcie
TmagoT pomozesz ?
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.