Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-12, 21:45   #1
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832

Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)


Wątek czysto ku "przestrodze" w kwestii materialnej Czasem człowiek coś kupuje, czy planuje, nie miał z tym do końca styczności, a później nagle... wielkie rozczarowanie, bo pojawia się jakaś wada lub niedogodność, której się nie rozważyło, bo z braku wcześniejszych doświadczeń po prostu by się na to nie wpadło.

Cieszyłam się kiedyś, że na wakacjach mam świetny pokój i taki uspokajający widok na niebo przez okno połaciowe. Do czasu pierwszego deszczu w nocy. Stukot przeokropny, ale dobrze, że to wynajęty na kilka dni pokój, a nie mieszkanie z kredytem na 30 lat

Z kolei jak kupiłam sobie laptopa na studia, to było: jaki piękny, waga, przekątna ekranu, wszystko niby sprawdzone. Wróciłam z nim do domu, stawiam na stole w dużym pokoju i... kabel od ładowarki jakiś taki krótszy, niż w poprzednim, domowym laptopie Trzeba było na szybko skołować jeszcze przedłużacz Lecz z wyciąganiem wniosków u mnie najwyraźniej słabo, bo dwa lata później kupiłam telefon z ładowarką z metrowym kablem, więc zero szans na leżenie w łóżku z ładującym się telefonem, bo gniazdko mam w nogach

Miałyście z czymś podobnie?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 22:08   #2
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

byłam bardzo podekscytowana zakupem Hooli z Benefita, a potem okazało się, że na moich pulasach wygląda jak pomarańczowe pasy startowe nawet najmniejsza ilość
super lapek z największą możliwą przekątną ekranu, którym się ekscytowałam, bo niby idealny do gier, jest zdecydowanie za ciężki, żeby go wynosić z domu. więc robi za stacjonarkę.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 22:28   #3
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Moja koleżanka ostatnio narzeka, że ją oszukali w sklepie na około złotówkę, gdy kupowała 3 piwa, bo na półce była niższa cena niż zapłaciła w kasie. Pytam czy doliczyła cenę butelki do tej z półki. Dziewczyna nie wiedziała, co to kaucja, że są butelki zwrotne, za które się dopłaca i można je potem z powrotem sprzedawać do sklepów.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 22:39   #4
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Podobały mi się zawsze widne, jasne mieszkania. Będąc w ciąży remontowaliśmy się i padło na ściany ecru i jasną saofa do pokoju gościnnego .
Teraz spodziewając się dziecka wybrałabym inne kolory, nie muszę mówić jak wyglądały ściany

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2015-04-12 o 22:42
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 22:46   #5
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Podobały mi się zawsze widne, jasne mieszkania. Będąc w ciąży remontowaliśmy się i padło na ściany ecru i jasną saofa do pokoju gościnnego .
Teraz spodziewając się dziecka wybrałabym inne kolory, nie muszę mówić jak wyglądały ściany
Mam to samo tyle że z jasną kanapą inna sprawa, że zainwestowałam w narzutę, ale to nie to samo, wygląda moim zdaniem po prostu słabo, jak przychodzą goście to ściągam
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 23:20   #6
201604190934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 600
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

cudowny wątek!
zawsze marzyłam o olbrzymich oknach od sufitu do podłogi, o całodziennym świetle w pokoju itp

no i mam!! ich mycie, a także nagrzewanie się pomieszczenia jest okrutne!

nigdy więcej
201604190934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 23:31   #7
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Mhm!
Białe fotele. Pięęęęęęęęęęękne. Były.
Nie wzięłam pod uwagę mojego domowego zwierzyńca, który okupuje fotele, łóżka i wszelakie miękkie powierzchnie. Niestety, białe pokrowce okazały się niezdejmowalne, więc nie mozna było ich prać. Zresztą prać by je trzeba chyba co dwa dni, bo natychmiast pokrywały się kłakami i odciskami umazanych psich łap. A i koty uwielbiały je drapać.

Walczyłam jakiś czas.....
Potem przeprosiłam się do starych, z piwnicy. Te drapią tylko z tyłu (nie wiem, dlaczego) więc z przodu jakoś się prezentują.


Suszarka do włosów. Pożałowałam kasy, bo rzadko używam, więc kupiłam jakąś po najtańszej cenie. Kabel jest tak krótki, że chyba musiałabym suszyć włosy na klęcząco.

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
byłam bardzo podekscytowana zakupem Hooli z Benefita, a potem okazało się, że na moich pulasach wygląda jak pomarańczowe pasy startowe nawet najmniejsza ilość
Heh.
Na mnie każdy bronzer tak wygląda.....
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 23:37   #8
Hetka
Raczkowanie
 
Avatar Hetka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: UK/Szwajcaria
Wiadomości: 157
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Napalilam sie na kretynsko wrecz drogi telefon. Nie dosc, ze nie wart ceny, to zacinal sie co chwile. Przeprosilam sie z ajfonem po tej przygodzie, ale piniondzów szkoda. :/
Hetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 23:50   #9
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez Hetka Pokaż wiadomość
Napalilam sie na kretynsko wrecz drogi telefon. Nie dosc, ze nie wart ceny, to zacinal sie co chwile. Przeprosilam sie z ajfonem po tej przygodzie, ale piniondzów szkoda. :/
a ja sie napalilam na ajfona i go oddalam po 24h komus, kto sie mna zamienil na samsunga

ostatnio coraz czesciej produkuje sie telefony bez karty pamieci, to lepiej sprawdzic
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 23:57   #10
Hetka
Raczkowanie
 
Avatar Hetka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: UK/Szwajcaria
Wiadomości: 157
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
a ja sie napalilam na ajfona i go oddalam po 24h komus, kto sie mna zamienil na samsunga

ostatnio coraz czesciej produkuje sie telefony bez karty pamieci, to lepiej sprawdzic
Samsunga nie mialam- ale stary dobry ajfon dobrze mi sluzy, nie to, co to drogie dziadostwo które niby wyglada slicznie, ale dziala beznadziejnie, i musialam miec konkretne zamroczenie mózgu kiedy zamawialam. A wszystko przez to, ze dziewczyna kolegi mojego meza miala wlasnie taki telefon I JA TEZ MUSIALAM MIEC, BO PRZECIEZ BYM W NOCY NIE SPALA!
Hetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 00:03   #11
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Wy macie problemy z jasnymi meblami, a ja z czarną kanapą. Jest obita materiałem, na którym robią się plamy po wszystkim i są nie do domycia. Do tego zwykła woda odbarwia ją na lekko żółty kolor przez co wygląda jakby ktoś puścił na nią pawia.
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 00:26   #12
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Jak juz wzielam ajfona to sie okazalo, ze nie ma polowy funkcji samsunga. Do tego kabel. A tak z samsungiem to spielam tv, lapa i telefon, wyswietlam na kazdym co chce, pliki przerzucam jednym przyciskiem, zyc nie umierac. Wsadzilam sobei 16gb karte, druga mam w portfelu, do tego potrzebuje miec jednak swoj ekran startowy, czego w ajfonie nie ma, potrzebuje tez blutootha do przesylu plikow, tego tez nie ma.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 08:39   #13
201604190934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 600
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez lamorela Pokaż wiadomość
Wy macie problemy z jasnymi meblami, a ja z czarną kanapą. Jest obita materiałem, na którym robią się plamy po wszystkim i są nie do domycia. Do tego zwykła woda odbarwia ją na lekko żółty kolor przez co wygląda jakby ktoś puścił na nią pawia.
mam piękny skórzany komplecik ....ja pierdziu!
myślałam, ze to takie praktyczne i łatwe do utrzymania w czystości przy dzieciach-nie jest...trzeba dokładnie i długo czyścić, bo zostają ślady "czyszczenia"

ponadto przy kontakcie z wodą robią się plamy(usuwalne, ale też sporo się trzeba namęczyć)
201604190934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 08:54   #14
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

- kupując laptopa sprawdzałam wszystko oprócz tego czy jest matryca matowa czy błyszcząca - kupiłam błyszczącą- w nocy jest ok ale w dzień zamiast widzieć pulpit mam w laptopie lusterko;
- kupując ciemne meble nie myślałam że będę codziennie musiała ścierać kurz - okropnie widać na nich kurz;

Bardzo ciekawa jestem informacji odnośnie kupna samochodu, ponieważ zamierzam coś niebawem kupić
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 09:07   #15
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
- kupując laptopa sprawdzałam wszystko oprócz tego czy jest matryca matowa czy błyszcząca - kupiłam błyszczącą- w nocy jest ok ale w dzień zamiast widzieć pulpit mam w laptopie lusterko;
- kupując ciemne meble nie myślałam że będę codziennie musiała ścierać kurz - okropnie widać na nich kurz;

Bardzo ciekawa jestem informacji odnośnie kupna samochodu, ponieważ zamierzam coś niebawem kupić
moja kolezanka kupowała i wiem, że teraz żałuje

ale ona patrzyła m.in. na spalanie - facet jej podał dane, ale nie wspomniał, że to info dot. ekologicznej jazdy jeśli chodzi o spalanie w mieście, pali dwa razy tyle



Od siebie: mieszkanie na czwartym piętrze bez windy. "Jakoś damy radę, przynajmniej będziemy mieć mały fitness" - mamy, ale zadyszki i kłótnie, kto ma iść po wodę do samochodu, bo jak wracaliśmy z zakupów, to już się w rękach nie zmieściła, a zaraz wracać po nią nikomu się nie chciało
nie wiem, jak będzie wyglądała wyprowadzka z tego miejsca... chyba wolę zatrudnić ekipę od przeprowadzek, zapłacić i mieć z głowy, niż wynosić wszystko, co uzbieraliśmy przez 3 lata...
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 09:35   #16
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Tu się nie zgodzę, czwarte piętro ma swoje zalety, a jego wysokość przeszkadza jedynie przy małych dzieciach lub ewentualnych złamaniach/skręceniach kostki. Po za tym wchodzenie na czwarte piętro nie jest takie złe.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 09:43   #17
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Często na stronach sklepów odzieżowych są opinie, w których kobiety te co kupiły bluzki, spodnie piszą "kupować rozmiar mniejszy, bo ten za duży".
No to kupiłam rozmiar mniejszy bluzki i czegoś tam jeszcze, bo niby taki wielki krój - no i wtopa straciłam sporo pieniędzy bo za małe.
Nigdy nie ufajcie recenzjom że trzeba kupić coś mniejszego, kupujcie swój rozmiar, i patrzeć w tabele rozmiarów, nosicie 42 kupujcie 42. Nosicie 38 kupujcie 38.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 09:47   #18
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

wchodze na 4 i nie widze zalet, wiatr dmucha i ciagle mam meneli spiacych pod drzwiami, bo zawsze wchodza na ostatnie, ciagle mam nasikane
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 09:52   #19
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Odnośnie sportowych ciuchów.
Kupując legginsy do biegania sprawdzajcie przy mierzeniu czy suwak przy pięcie was nie obciera (suwaki zazwyczaj są z tyłu na łydce).
Kupiłam legginsy nie myśląc o tym zupełnie. Po pierwszym biegu miałam poranioną górną część nad piętą,bo zamek suwaka niemiłosiernie mnie obtarł.
Teraz po zasunięciu suwaków,po prosu wywijam je do zewnątrz.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 09:52   #20
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Ja widzę zalety:
- nikt nie tupie mi po głowie, ani dzieci, ani imprezowicze
-meneli nie mam, był jeden ale chciał spać pod schodami na parterze
- jak mieszkam na 4 to chudnę 2 kg na rok ( w porównaniu z pierwszym piętrem, serio)
- nie mam problemu z wchodzeniem na drugie piętro u znajomych, podczas gdy oni tracą czas i nerwy przy czekaniu na powolną windę.
-nikt mnie nie zaleje
- sąsiedzi od spodu grzeją w zimie
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:11   #21
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

- dach w zimie wywiewa cale cieplo
- sasiedzi spod spodu halasuja i tyle
- nikt mnie nie grzeje od gory


o, ciuchy na silownie tylko oryginalne dobrych firm, spodnie z reeboka sluza mi juz 2 lata, spodnie dresowe tanie wytrzymywaly z 3mce
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:18   #22
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Mhm!
Białe fotele. Pięęęęęęęęęęękne. Były.
Nie wzięłam pod uwagę mojego domowego zwierzyńca, który okupuje fotele, łóżka i wszelakie miękkie powierzchnie. Niestety, białe pokrowce okazały się niezdejmowalne, więc nie mozna było ich prać. Zresztą prać by je trzeba chyba co dwa dni, bo natychmiast pokrywały się kłakami i odciskami umazanych psich łap. A i koty uwielbiały je drapać.
Koleżanka zafarbowała sobie piękny biały fotel jeansami Niektóre rzeczy są ładne chyba tylko w katalogach

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
- kupując laptopa sprawdzałam wszystko oprócz tego czy jest matryca matowa czy błyszcząca - kupiłam błyszczącą- w nocy jest ok ale w dzień zamiast widzieć pulpit mam w laptopie lusterko;
- kupując ciemne meble nie myślałam że będę codziennie musiała ścierać kurz - okropnie widać na nich kurz;

Bardzo ciekawa jestem informacji odnośnie kupna samochodu, ponieważ zamierzam coś niebawem kupić
Właśnie uświadomiłaś mi, że też mam błyszczącą i true story - musiałam zacząć używać zasłon w dzień.

Przypomniałam sobie jeszcze poprzednie ustawienie mebli w pokoju w wakacje. Namęczyłam się, bo mam na niewielkiej powierzchni dwa łóżka i dwa biurka. Ogarnęłam do końca, włączam kompa, siadam i... nic nie widzę, bo ustawiłam biurko pod kompa w najgorszej możliwej kombinacji do siedzenia, na wprost okna i z oślepiającym słońcem centralnie w twarz A górne światło od pleców, odbijające się w ekranie więc kolejnego dnia była zabawa z meblami od nowa

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mjos Pokaż wiadomość
cudowny wątek!
zawsze marzyłam o olbrzymich oknach od sufitu do podłogi, o całodziennym świetle w pokoju itp

no i mam!! ich mycie, a także nagrzewanie się pomieszczenia jest okrutne!

nigdy więcej
<3
Podobnie ludzie nacinają się na śliczne daszki ze szkła nad wejściem. Śliczne do pierwszego deszczu, później jest syf

To parter? Posadź jakieś krzaki
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:19   #23
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ja widzę zalety:
- nikt nie tupie mi po głowie, ani dzieci, ani imprezowicze
-meneli nie mam, był jeden ale chciał spać pod schodami na parterze
- jak mieszkam na 4 to chudnę 2 kg na rok ( w porównaniu z pierwszym piętrem, serio)
- nie mam problemu z wchodzeniem na drugie piętro u znajomych, podczas gdy oni tracą czas i nerwy przy czekaniu na powolną windę.
-nikt mnie nie zaleje
- sąsiedzi od spodu grzeją w zimie
Można jeszcze mieszkać na ostatnim piętrze w bloku z windą. Jak masz kaprys, możesz sobie wejść po schodach, a jak masz wnieść zakupy ważące blisko 20kg, to sobie wrzucasz je do windy. Ja tam nadal nie rozumiem, co fajnego jest w braku windy
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:20   #24
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

A propos mebli - wspomniane w innym wątku błyszczące fronty. Pięknie widać każde dotknięcie ręką Na szczęście to nie moje mieszkanie
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:33   #25
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Nie zdecydowalabym sie po raz drugi na biale plytki podlogowe w lazience. Choc swietnie wygladaja, to pomimo dywanikow ciagle sa usyfione.
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:50   #26
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Też nie widzę żadnych zalet 4 piętra bez windy, no może lepszy widok z okien/balkonu (o ile nie jest zasłonięty innymi blokami ). 4piętro jest może dobre dla studentów na wynajem, nie wyobrażam sobie targać mebli, zakupów, dzieci, wózków, rodzice i dziadkowie by nas nie odwiedzali (teściowa niepełnosprawna, zresztą młodsi i sprawniejsi się nie robią). Sąsiedzi może i grzeją od dołu, tak samo jak 4 piętro grzeje dach

Nigdy więcej ciemnych mebli, kurz widać po godzinie od ścierania
Nie podobają mi się matowe płytki w łazience na podłodze, teściowa ma i widać każdą kropelkę i smugi po mopie
Zawsze marzyłam o białych meblach w połysku do kuchni, zawsze wydawało mi się, że się dobrze utrzymują w czystości, siostra ma ecru lakierowane i twierdzi, że wyglądają dobrze
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:51   #27
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

rozkładana sofa materiał bukla
ciągle nam wpada ta wysuwana część do srodka ,połamała się już deska w zagłowniku i trzeba było ją sztukować pod tyłek muszę podkładać gruby koc lub kołdrę do spania bo spi się na desce
newer ewer przy pierwszej okazji wezme siekierę i sama ją porąbie

okno w kuchni bez zasłonek i firanek
co 2-3 dzień do mycia mimo 2 pietra
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:52   #28
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Przykład z pracy - świetlik w dachu i blachodachówka. Każdy intensywniejszy deszcz jest odbierany jak jakiś kataklizm. Nie można rozmawiać, bo zagłusza wszystko.
Strach pomyśleć o nocy pod takim dachem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:53   #29
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

mieszkam na trzecim piętrze bez windy, ale to stara kamienica i schody są bardzo wysokie i strome. i długie. to jak szóste piętro w bloku
jest masakra. jak zrobimy mega wielkie zakupy, to potem wnoszenie tego wielkimi partiami, donoszenie, zbieganie... nie mówię już o przeprowadzce, bo nie wyobrażam sobie tego w przyszłości
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:57   #30
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

a, myslalam, ze na 4 pietrze bede miec spokoj z owadami nic bardziej mylnego, z dachu przylatuja
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-09 21:00:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.