Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-23, 08:29   #901
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Gianna nie dziękuję żeby nie zapeszać
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 09:01   #902
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Gianna nie dziękuję żeby nie zapeszać
Daj znać jak poszło

Tadam - miałam wczoraj echo serca i w wyniku mam napisane - grubość mięśnia sercowego poza normą populacyjną, w normie dla osób regularnie trenujących Pogadałam z lekarzem o bieganiu, życiówkach, treningu i potencjalnym maratonie
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 09:15   #903
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Wow! Giana !
Ile razy w tyg wychodzisz na bieganie? Trenujesz sobie sama czy jestes gdzies zrzeszona ? I jak reszta dziewczyn z wątku?
Mi bardzo ciezko ostatnio wrzucić bieganie w tydzien treningowy bo trenuje głownie na siłowni. A bez przyłożenia sie do biegania nie Brdzie progresu ;(

Miłego weekendu Wam ;*
Ps ja wychodzę z chorobska wiec kolejny tydzien to powrot do trenowania, biegania, pedałowania!
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 15:54   #904
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

A mnie znowu coś dopadło. Nie chcę bawić się w lekarza, ale przypuszczam, że to może być ścięgno, bo boli mnie tył nogi, jakby obok kostki.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 20:32   #905
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Wow! Giana !
Ile razy w tyg wychodzisz na bieganie? Trenujesz sobie sama czy jestes gdzies zrzeszona ? I jak reszta dziewczyn z wątku?
Mi bardzo ciezko ostatnio wrzucić bieganie w tydzien treningowy bo trenuje głownie na siłowni. A bez przyłożenia sie do biegania nie Brdzie progresu ;(

Miłego weekendu Wam ;*
Ps ja wychodzę z chorobska wiec kolejny tydzien to powrot do trenowania, biegania, pedałowania!
Też jestem zaskoczona wynikiem, ale to ewidentnie wynik biegania, bo we wcześniejszym badaniu miałam serce w normie No i dzięki bieganiu udało mi się odstawić leki na nadciśnienie i znacznie obniżyć puls plus praktycznie pozbyłam się trzydniowych migren, więc same plusy Biegam najczęściej 5 razy w tygodniu, sporadycznie zdarzają się tygodnie, że wychodzę tylko 3 razy w tygodniu. Kilometraż 45-60 km/tygodniowo. Biegam sama, często z mężem, ale rozglądam się za treningami grupowymi w okolicy

W tym tygodniu niestety chorowałam, ale już wychodzę na prostą i jutro zamierzam pobiegać - jeśli nie będzie padało, bo nie chcę ryzykować nawrotu choroby.
Na Marszobiegu Charytatywnym Orlen przypadło mi w udziale holowanie synka, więc głównie marsz, część trasy z obciążeniem 20kg na plecach

Kupiłam dziś Polara M400 i jak tylko do mnie przyjedzie kończę erę biegania z telefonem
__________________


Edytowane przez gianna
Czas edycji: 2016-04-23 o 20:38
gianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 11:28   #906
insane_p
Zadomowienie
 
Avatar insane_p
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Dziewczyny, po tygodniowej przerwie, spowodowanej urlopem (dość aktywnym w górach ) melduję powrót. 32 minuty, z czego 23 biegiem! Pierwsze 15 min bez przerwy <3 Coraz bardziej w siebie wierzę, kiedyś 2 min nie mogłam przebiec, a teraz po pierwszych 2 min to jeszcze mam lekki oddech
__________________
“It is never too late to be what you might have been.” – George Eliot

-13,0 kg
18,4 kg to go.
insane_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 12:29   #907
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość
Też jestem zaskoczona wynikiem, ale to ewidentnie wynik biegania, bo we wcześniejszym badaniu miałam serce w normie No i dzięki bieganiu udało mi się odstawić leki na nadciśnienie i znacznie obniżyć puls plus praktycznie pozbyłam się trzydniowych migren, więc same plusy Biegam najczęściej 5 razy w tygodniu, sporadycznie zdarzają się tygodnie, że wychodzę tylko 3 razy w tygodniu. Kilometraż 45-60 km/tygodniowo. Biegam sama, często z mężem, ale rozglądam się za treningami grupowymi w okolicy

W tym tygodniu niestety chorowałam, ale już wychodzę na prostą i jutro zamierzam pobiegać - jeśli nie będzie padało, bo nie chcę ryzykować nawrotu choroby.
Na Marszobiegu Charytatywnym Orlen przypadło mi w udziale holowanie synka, więc głównie marsz, część trasy z obciążeniem 20kg na plecach

Kupiłam dziś Polara M400 i jak tylko do mnie przyjedzie kończę erę biegania z telefonem
Właśnie też się nad tym polarem zastanawiam. Generalnie rzecz ujmując krążę koło tego tematu i on wpadł mi w oko, tylko, że pierwotna cena, którą widziałam nie obejmowała paska co oznaczało, że była 150 zł mniejsza. Ta nowa jeszcze bardziej zaporowa i nie wiem co robić
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 16:43   #908
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość
Powodzenia, niech nogi niosą - bez bólu, bez ściany i z satysfakcjonującym wynikiem na mecie !
Ja w końcu tylko dziś lecę na marszobieg charytatywny na Orlenie z całą rodzinką Wczoraj, w biurze zawodów jeszcze mocno myślałam o biegu Oshee, ale jestem przeziębiona, więc odpuściłam. No i jutro będę kibicować, o ile pogoda mnie nie zniechęci.

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------





Powodzenia jutro!

Dziękuje przebiegłam! Czas słaby ale i tak jestem z siebie dumna, że dałam radę przez cały czas biec chciałabym za rok w kwietniu na półmaraton...
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 18:20   #909
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez insane_p Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po tygodniowej przerwie, spowodowanej urlopem (dość aktywnym w górach ) melduję powrót. 32 minuty, z czego 23 biegiem! Pierwsze 15 min bez przerwy <3 Coraz bardziej w siebie wierzę, kiedyś 2 min nie mogłam przebiec, a teraz po pierwszych 2 min to jeszcze mam lekki oddech
Czyli efekty treningu juz są Będzie tylko lepiej


Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
Właśnie też się nad tym polarem zastanawiam. Generalnie rzecz ujmując krążę koło tego tematu i on wpadł mi w oko, tylko, że pierwotna cena, którą widziałam nie obejmowała paska co oznaczało, że była 150 zł mniejsza. Ta nowa jeszcze bardziej zaporowa i nie wiem co robić
Dam znać jak przetestuję Też krążyłam długo wokół tematu, ostatnio prawie skusiłam się na Tomtoma z możliwością odtwarzania muzyki, ale jednak rozsądek zwyciężył Kupiłam używkę - podobno mało używaną, na gwarancji, ale mam nadzieję, że jeszcze posłuży


Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
Dziękuje przebiegłam! Czas słaby ale i tak jestem z siebie dumna, że dałam radę przez cały czas biec chciałabym za rok w kwietniu na półmaraton...
Brawo Slyszalam, ze mocno wiało. Jaki czas? W sierpniu jeszcze jest Półmaraton Praski, jakbyś nie chciała czekać do kwietnia

U mnie dziś 16km biegu i kibicowanie na 39. km OWM

Madzia _ pl jak poszło?

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Pięknie, że maraton wygrał Polak I dwóch Polaków na pudle
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 18:29   #910
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
Dziękuje przebiegłam! Czas słaby ale i tak jestem z siebie dumna, że dałam radę przez cały czas biec chciałabym za rok w kwietniu na półmaraton...
Ja też dałam radę. Ale przy maratonie 13km bieglam z masakrycznymi skurczami, nie wiem co zowią ścianą maratońską, ale to bardzo odbiło się na moim czasie.
Gratulacje!
Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
A mnie znowu coś dopadło. Nie chcę bawić się w lekarza, ale przypuszczam, że to może być ścięgno, bo boli mnie tył nogi, jakby obok kostki.
Jak chodzi o ścięgna Achillesa to one boli w sumie tylko na ścięgnie. Niżej nad piętą ale w okolicy kostki bym powiedziała że to rozcięgno podeszwowe, bardzo częste jak i Achilles u biegaczy.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość
Brawo Slyszalam, ze mocno wiało. Jaki czas? W sierpniu jeszcze jest Półmaraton Praski, jakbyś nie chciała czekać do kwietnia

U mnie dziś 16km biegu i kibicowanie na 39. km OWM

Madzia _ pl jak poszło?

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Pięknie, że maraton wygrał Polak I dwóch Polaków na pudle
To może ty tak pięknie dopingowałaś
Wiatr chwilami był bardzo mocny, mimo chmur czoło mam czerwone.
Polacy pięknie wygrali, bo i było o co walczyć 70tyś za pierwsze miejsce
Ja mam nadzieję że nigdy mi nie odbije żeby biec jakiś maraton dla czasu, bo przez to te mięśnie mnie pogrążyły.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 18:37   #911
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Wiatr chwilami był bardzo mocny, mimo chmur czoło mam czerwone.
Polacy pięknie wygrali, bo i było o co walczyć 70tyś za pierwsze miejsce
Ja mam nadzieję że nigdy mi nie odbije żeby biec jakiś maraton dla czasu, bo przez to te mięśnie mnie pogrążyły.
Zadowolona jesteś z czasu? Wypatrywalam Cię (biegli pacemakerzy na 3:30 i 3:45), ale chyba nie widziałam Chociaż mogłabym Cię tylko rozpoznać po butach i foto sprzed kilku lat z wątku mamuśkowego

I oczywiście gratuluję kolejnego maratonu - który to już był?
__________________


Edytowane przez gianna
Czas edycji: 2016-04-24 o 18:38
gianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 18:41   #912
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

nurek119 i pl_madzia gratulacje

oglądałam relację na żywo, kibicowałam Heniowi a tu taka niespodzianka, super 2 pierwsze miesca nasze, ale to były emocje

gianna, wink737 od kilku miesięcy mam polara m400, nie mam porównania ale jestem zadowolona -na pewno jest lepiej niż z telefonem. GPS ładuje się moment (poza jednym ekscesem tydzień temu kiedy najwyraźniej się powiesił, pomogło dopiero podłączenie do kompa, na miejscu w lesie nic nie dało się zrobić, zresetować czy coś jak telefon), na bieżąco widać tempo i wygodniej zerknąć niż w tel. Fajne oprogramowanie z funkcjami, których jeszcze nawet nie poznałam
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 18:51   #913
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość
Zadowolona jesteś z czasu? Wypatrywalam Cię (biegli pacemakerzy na 3:30 i 3:45), ale chyba nie widziałam Chociaż mogłabym Cię tylko rozpoznać po butach i foto sprzed kilku lat z wątku mamuśkowego

I oczywiście gratuluję kolejnego maratonu - który to już był?
Bieglam na 3.40 do 29km,a przez te skurcze skupilam się tylko na łamaniu 4h,miałam 3.52, więc jakiś cel osiągnięty, a niedosyt tak niewielki że jak następny maraton to tylko Berlin, Londyn, Boston
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 19:03   #914
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Bieglam na 3.40 do 29km,a przez te skurcze skupilam się tylko na łamaniu 4h,miałam 3.52, więc jakiś cel osiągnięty, a niedosyt tak niewielki że jak następny maraton to tylko Berlin, Londyn, Boston
Jeszcze raz gratuluję I trzymam kciuki za spełnianie marzeń co do kolejnych lokalizacji biegów Ile maratonów juz przebiegłaś? Biegałaś juz poza Polską?

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Yoolia dzięki za opinię co do Polara - w teorii chyba już wszystko wiem, bo przekopałam internet Niedługo sprawdzę go w biegu Tylko wizualnie średnio mi się podoba - tzn. widziałam fajniejsze, ale z wyższej półki cenowej
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 19:09   #915
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Gianna dzisiaj miałam piąty maraton,wszystkie PL, dwa crossowe. A jakbym pojechała do takiego Berlina to bym starała się wykorzystać czas biegu w całości czyli około 6h
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 20:27   #916
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość

Brawo Slyszalam, ze mocno wiało. Jaki czas? W sierpniu jeszcze jest Półmaraton Praski, jakbyś nie chciała czekać do kwietnia

U mnie dziś 16km biegu i kibicowanie na 39. km OWM

Madzia _ pl jak poszło?

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Pięknie, że maraton wygrał Polak I dwóch Polaków na pudle

1h14min ale uważam ze ja szybciej nie bede biegać bo jestem za gruba no chyba ze schudnę większość sierpnia mnie nie będzie wiec nie ma szans
Wiało szczególnie na Bora Komorowskiego myślałam ze odpuszczę i zacznę isc ale pokonałam sama siebie

Jak przeczytałam ze wreszcie Polacy wygrali to sie poryczalam )
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 20:28   #917
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
1h14min ale uważam ze ja szybciej nie bede biegać bo jestem za gruba no chyba ze schudnę
Będziesz, będziesz, zobaczysz Od kiedy biegasz?
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 20:29   #918
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja też dałam radę. Ale przy maratonie 13km bieglam z masakrycznymi skurczami, nie wiem co zowią ścianą maratońską, ale to bardzo odbiło się na moim czasie.

Gratulacje!



Jak chodzi o ścięgna Achillesa to one boli w sumie tylko na ścięgnie. Niżej nad piętą ale w okolicy kostki bym powiedziała że to rozcięgno podeszwowe, bardzo częste jak i Achilles u biegaczy.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



To może ty tak pięknie dopingowałaś

Wiatr chwilami był bardzo mocny, mimo chmur czoło mam czerwone.

Polacy pięknie wygrali, bo i było o co walczyć 70tyś za pierwsze miejsce

Ja mam nadzieję że nigdy mi nie odbije żeby biec jakiś maraton dla czasu, bo przez to te mięśnie mnie pogrążyły.

Biaglas Marton? SZACUN! Wydaje mi sie to wręcz nieprawdopodobne zeby tyle przebiec
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 20:30   #919
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
A jakbym pojechała do takiego Berlina to bym starała się wykorzystać czas biegu w całości czyli około 6h
Wcale się nie dziwię - też mam taki plan na przyszłość Za 2 lata przebiec maraton w Rzymie - na 10. rocznicę ślubu, razem z mężem
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 20:48   #920
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość
Wcale się nie dziwię - też mam taki plan na przyszłość Za 2 lata przebiec maraton w Rzymie - na 10. rocznicę ślubu, razem z mężem
Też bym tak chciała tylko mojego męża moje tempo zanudzi
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 20:57   #921
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Też bym tak chciała tylko mojego męża moje tempo zanudzi
Mojego pewnie też Więc tak jak zwykle pobiegniemy razem kilka km, a potem spotkamy się na mecie, no chyba że ten jeden raz się poświęci
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 05:26   #922
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość
Będziesz, będziesz, zobaczysz Od kiedy biegasz?

W tamtym roku tez biegłam na 10km i miałam jakos 1h25min cos takiego wiec jakas tam poprawa jest potem miałam dobre kilka miesięcy przerwy u znowu wróciłam
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 14:42   #923
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

U mnie 10km w rowne 60 minut siadlo
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 18:48   #924
insane_p
Zadomowienie
 
Avatar insane_p
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

ja melduję kolejny rekord 16 min ciągiem potem przerwa 6 minut i 7 min na dobitkę truchtem
__________________
“It is never too late to be what you might have been.” – George Eliot

-13,0 kg
18,4 kg to go.
insane_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 22:54   #925
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

a ja dzisiaj nie poszłam pobiegać tylko usnełam po pracy
albo robię coś codziennie, albo w ogóle
lenor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 08:15   #926
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 729
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Wczoraj 6,7 km w całkiem dobrym tempie
Najpierw miałam iść na rower. I poszłam, ale coś mi wybitnie nie pasowało. Kask mnie gniótł, licznik nie działał. Okazało się, że pasek w kasku gniecie, bo... zaplątał się na skorupie kasku A licznik nie działał, bo jak przekręcałam mostek (to takie coś poziome, co trzyma kierownicę), to przypadkowo przycięłam kabel Brawo ja! Dojechałam na działkę, chwilę się pokręciłam i z niedosytem wróciłam do domu.
Wieczorem koleżanka wyciągnęła mnie na bieganie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 08:16   #927
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja wczoraj bieganie odpuściłam, był rower.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 11:53   #928
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

U mnie podobnie, wczoraj był rower. Dziś biegania też nie będzie, pogoda jest fatalna. Zrobię w domu trening.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:40   #929
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

a ja wczoraj miałam totalnego lenia
w planach oczywiście było bieganie
ale jak wróciłam z pracy i zasiadłam przed laptopem to ugrzęzłam
z raz wyszłam na balkon i jakoś mi się zimno wydało ( pewnie przy bieganiu byłoby fajnie )
i tak spędziłam popołudnie i wieczór przed TV i laptopem - chyba przejrzałam wszystko co było możliwe na fb :p
usprawiedliwiałam się w międzyczasie, że przecież dzień wcześniej godzinę skakałam na trampolinkach
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 18:44   #930
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Okropna jest ta pogoda, wolałam bieganie w tych ogromnych upałach, gdzie wieczorem robiło się już przyjemnie

Ciężko mi idzie coś, mam wrażenie że gorzej niż w zeszłym roku. Dodatkowo nie pomaga fakt, że czuję się jak frajer bo biegałam już te 5 m (wiem, że to i tak niedużo ale jednak), a teraz znowu sapię po dwóch minutach biegu
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-23 12:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.