Mamusie lutowe 2015 - cz. 4 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-12, 19:27   #301
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Asia były szare ?????????????
Ja mam zolta w biale chmurkiiiii
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 19:46   #302
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Asia1105 Pokaż wiadomość
A ja tak z innej beczki, w ramach mojego rozkminiania okołoporodowego
Tak sobie myślę, tak się zastanawiam i już sama nie wiem. Dziewczyny co zamierzacie pościelić na łóżko? W sensie w razie "W" gdyby wody odeszły akurat w łóżku. Nie zamierzam wyrzucić materaca po takim wypadku. I tak myślę czy jakąś folię malarską czy te specjalne ochraniacze na materac, ale im chyba nie ufam. Zastanawiałyście się już nad tym??
no ja myślałam, że tak od połowy stycznia podłożyć pod prześcieradło podkład na łózko, taki jak do szpitala jest, taki jak któraś już wkleiła linka

Kasiulka - może po prostu Kamilek się przekręcił tak. Nie martw się na zapas, jutro wizyta to będziesz wiedziała co i jak

Ewa cieszę się, że się meldujesz, trzymaj się ciepło

Melduję się po wizycie. Szyjka cała, długa (35mm) i zamknięta Fifi ma już 1130g pucki na polikach i prawdopodobnie włosy na głowie
wszystko książkowo, kolejna wizyta 9 grudnia (możesz mi Madzia dopisać na pierwszej stronie)
przytyłam przez miesiąc 2 kg, czyli jakies 3,5 kg od początku, muszę czekoladę przystopować chyba
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 19:49   #303
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Asia były szare ?????????????
Ja mam zolta w biale chmurkiiiii
No są, u nas są! Zobacz sobie w necie, a jak coś to na Allegro tego pełno!

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna Migotka 86 Pokaż wiadomość
no ja myślałam, że tak od połowy stycznia podłożyć pod prześcieradło podkład na łózko, taki jak do szpitala jest, taki jak któraś już wkleiła linka

Kasiulka - może po prostu Kamilek się przekręcił tak. Nie martw się na zapas, jutro wizyta to będziesz wiedziała co i jak

Ewa cieszę się, że się meldujesz, trzymaj się ciepło

Melduję się po wizycie. Szyjka cała, długa (35mm) i zamknięta Fifi ma już 1130g pucki na polikach i prawdopodobnie włosy na głowie
wszystko książkowo, kolejna wizyta 9 grudnia (możesz mi Madzia dopisać na pierwszej stronie)
przytyłam przez miesiąc 2 kg, czyli jakies 3,5 kg od początku, muszę czekoladę przystopować chyba
To suuuuuper, że wizyta udana, i szyjka długa i zamknięta Cieszę się, bo już się boję jak któraś z Was ma wizytę

To moja szyjka ostatnio miała 5 cm, ale bałam się sprawdzić czy to dobrze, więc teraz wiem, że było ok We wtorek mam nadzieję, że też tak będzie.
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 19:55   #304
Lubcia
Zadomowienie
 
Avatar Lubcia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 146
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Witam się w nowym wątku
Jesteście niemożliwe jedenaście stron od rana jak ja to nadrobię
Wczoraj byliśmy u znajomych w odwiedzinach u małego 3tygodniowego Tymusia jaki on słodziutki i taka kruszynka Mówię im że mój był taki wielkolud jak sobie przypominam i że teraz to aż się boję takiego maluszka na ręce wziąć Gdy miałam maluszka na rękach pokazałam go mojemu Wojtkowi to wziął i go odepchnął i powiedział be jestem ciekawa co się będzie działo jak braciszek pojawi się w domu
Cytat:
Napisane przez DuszonaMarchewka Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie...
Ja chcę dac imię Adrianna.. W skrócie mówię do młodej Ada, Adusia... Kuzynka męża powiedziała mi ostatnio ze Ada to się mówi już do dużej dziewczyny a nie do małego dziecka a Adusia to już jest wydziwianie imienia... No i że Adrianna to już całkiem tylko do dorosłej osoby... A mnie się podoba używanie pełnych imion typu właśnie Adrianna, Grzegorz, Piotr... Myślałam już żeby może dać po prostu Ada Ale Adrianna wydaje mi się ładniej... Poza tym pasuje do nazwiska. Co Wy o tym myślicie? Kuzynka męża ma ciąże 2 tygodnie starszą i też będzie miała córkę Marysie. Może to trochę zazdrość?
Dajesz imię jaki tobie się podoba i twojemu mężowi a nie jaki ktoś inny chce. Widać że kuzynka chce cię skutecznie zrazić do tego imienia i wymyśla bzdury. Ciekawa jestem jak wpiszą kuzynce imię dziecka w akcie urodzenia Maria czy Marysia
Cytat:
Napisane przez karolcia8828 Pokaż wiadomość
Dzień dobry już w nowej części!

Kilka dni mnie nie było i niemożliwym jest Was nadrobić! Ale wreszcie mogę napisać: Jesteśmy na swoim! Zostało jeszcze troszkę pracy ale jest super
Troszkę się martwiłam bo przeprowadzka dała mi w kość, pojawiły się dziwne kłucia, częstsze twardnienie brzuszka a wczoraj Zuzia mało co dawała o sobie znać - na szczęście to było chyba tylko moje zmęczenie, bo dziś już ładnie się rozpycha
Za chwilę kawka, i postaram się Was nadrobić!

Duszona mmm warzywka z patelni...pychota
Gratulacje za własne M
Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
Vexi o bedziemy jutro razem glukozowaly
Trzymajcie kciuki zebym nie
Ja tez morfologie chyba mam zrobic i sprawdzic jak zelazo

Mamazuzi ojj biedna
Tylko sie u tego balwana nie denerwuj kochana
A co sie z noga stalo ze tak dokucza? :-(
Kciuki zaciśnięte jutro będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Lasencje, ale produkujecie. Mnie sie humor sknocil bo rozmawiałam z mama i ona mi potwierdziła moje przypuszczenia, ze brzuch mi sie obniżył. Nie mówiła mi tego wczesniej, zebym sie nie denerwowała ale faktycznie mowila ze juz kilka dni temu to zauważyła.

Mam nadzieje ze w moim przypadku nic to nie znaczy chociaz czuje małego czasami naprawde nisko... Martwię sie.

Aga gratuluję glukozy.boski wynik.

Poza tym ogarnialam Ferdynande przed jutrzejsza wizyta i to była rzeź niewiniątek. Tak sie pozacinalam, teraz mam mega uczulenie. Nie wspomnę tez o tym, ze mam Bozene jak afrykańska kobita, nie przyspuszcZalam ze tak zmieńila kolor... Juz wspolczuje mojej gin, ze bedzie ja oglądać
Nie martw się wkońcu pomału każda z nas zaczyna siódmy miesiąc ciąży więc pomału brzuszki mogą się nam obniżać a maluszek pewnie tak się obrócił że go czujesz wyraźniej w dolnych partiach. Mój siedzi mi na Bożence i nogami tam wierzga. Lekarz powiedział że ma jeszcze czas aby się obrócić główką do dołu więc cierpliwie czekam a na razie Bożenka jest posiniaczona od środka
__________________
zaręczyny 26.12.2010
ślub 28.04.2012
Wojciech 22.02.2013
http://s7.suwaczek.com/201302221561.png
Bartuś
28.01.2015
Lubcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:04   #305
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

ooo Lubcia Bylas u Tymka mowisz slodki, moj tez Tymianek musi taki byc <3

Asia ja nie wiem jakie, znalezc nie moge
no ale u nas beda zolte dodatki w pokoiku,wiec padlo na te jak zawiesimy- zrobie fotkii ale sie jaram, super
chce jeszcze karnisz i zaslonkiiiiiiiiiiii
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach

Edytowane przez 1141655
Czas edycji: 2014-11-12 o 20:05
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:10   #306
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Migotka cieszę sie że wizyta udana już kawał chłopa masz jakieś zdjęcie?
No i super, że z szyjką wszystko dobrze
Wizyta dopisana
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:14   #307
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Asia1105 Pokaż wiadomość
A ja tak z innej beczki, w ramach mojego rozkminiania okołoporodowego
Tak sobie myślę, tak się zastanawiam i już sama nie wiem. Dziewczyny co zamierzacie pościelić na łóżko? W sensie w razie "W" gdyby wody odeszły akurat w łóżku. Nie zamierzam wyrzucić materaca po takim wypadku. I tak myślę czy jakąś folię malarską czy te specjalne ochraniacze na materac, ale im chyba nie ufam. Zastanawiałyście się już nad tym??
a ja stawiam ze żadnej z nas nie odejdą wody podczas snu

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

słuchajcie... jak leżałam w szpitalu tż przyznał mi się że trochę się dziwi, że jeszcze nie spakowałam torby do szpitala dla siebie i bejbika. i uwaga.. uznał to za szczyt nieodpowiadzialności bo to już czas i dawno powinnam to zrobić. dziś jak skończy ogarniać co nie co to siadamy na gemini i zamawiamy
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 20:15   #308
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

A i Dziewczyny postanowiłam, że te fotki Wam jutro porobię bo nie dość, że leże i nie mam siły się ruszyć, to mam bebzonisko wielkie i twarde...
Poza tym stwierdziłam, że też ciemno i że jak rano zrobię będzie wszystko lepiej widać Mam nadzieję, że poczekacie
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:16   #309
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

ewcia ty tam odpoczywaj u ciebie dużo poważniejsza sytuacja bo skurcze porodowe miałaś. to wszystko dla dziecka
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:17   #310
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

a wlasnie widzialam,ze pisalyscie o podkladach i wodach taaak ja tez takie 120x90 zamierzam kupic podklady i beda pod przescieradlem u mnie od poczatku lutego
i jak bede siadala na kanapie to tez cos bede podkladala nie chcialabym naznaczyc tych miejsc

a trzeci podklad, troche mniejszy bede miala w aucie przy siedzisku pasazera w schowku drzwiowym,ze jak do szpitala bedziemy jechac, to tez go rozloze
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach

Edytowane przez 1141655
Czas edycji: 2014-11-12 o 20:19
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:19   #311
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Aga w sklepie i na zdjęciu w moim telefonie wydawała mi sie szara

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40149933/

a tu wygląda na biała. To ja już nie wiem.
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 20:20   #312
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Logoasia no tak... jak już się taka sytuacja zdarzy, ze do szpitala... to nagle że to przecież już czas a nie "jeszcze tyle czasu.." ahh Ci faceci
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:22   #313
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
a wlasnie widzialam,ze pisalyscie o podkladach i wodach taaak ja tez takie 120x90 zamierzam kupic podklady i beda pod przescieradlem u mnie od poczatku lutego
i jak bede siadala na kanapie to tez cos bede podkladala nie chcialabym naznaczyc tych miejsc

a trzeci podklad, troche mniejszy bede miala w aucie przy siedzisku pasazera w schowku drzwiowym,ze jak do szpitala bedziemy jechac, to tez go rozloze
Eee tam autem się nie stresuję. My mamy skórzane siedzenia, więc da się zmyć, a z materaca czy z narożnika w salonie to lipa. Więc ja też na tych podkładach będę zalegać :P
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:24   #314
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Panna Migotka 86 Pokaż wiadomość
no ja myślałam, że tak od połowy stycznia podłożyć pod prześcieradło podkład na łózko, taki jak do szpitala jest, taki jak któraś już wkleiła linka

Kasiulka - może po prostu Kamilek się przekręcił tak. Nie martw się na zapas, jutro wizyta to będziesz wiedziała co i jak

Ewa cieszę się, że się meldujesz, trzymaj się ciepło

Melduję się po wizycie. Szyjka cała, długa (35mm) i zamknięta Fifi ma już 1130g pucki na polikach i prawdopodobnie włosy na głowie
wszystko książkowo, kolejna wizyta 9 grudnia (możesz mi Madzia dopisać na pierwszej stronie)
przytyłam przez miesiąc 2 kg, czyli jakies 3,5 kg od początku, muszę czekoladę przystopować chyba
Cieszę się, ze wszystko jest w porządku. Gratuluję wizyty .

Madzia, odpoczywaj, odpoczywaj. To jest najważniejsze

Kurde, ja nie mogę oglądac programów kulinarnych. Niedziela Masterchef - musiałm coś po tym zjeść bo zwariuję, wczoraj Hell's kitechen - musiałam coś zjeść, koniecznie ! Dzisiaj Top chef - musze coś zjeść bo oszaleje ehh.
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:26   #315
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Ja chce takie

https://www.google.pl/search?q=jedo+...ml%3B400%3B465
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:26   #316
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Migotka super! Gratki, udanej wizyty! Czekamy na foto
Asia i jak ta pidżamka się sprawuje?
Ewcia, fajnie, że znalazłaś moment, żeby do nas zaglądnąć Imię dla mojego maleństwa jest umowne, takie na razie tylko przeze mnie używane
Byłam dziś na zebraniu wspólnoty. Eh..ciśnienie mi podnieśli. Najchętniej bym nie szła, ale jestem członkiem zarządu więc muszę. A że mamy jednego sąsiada debila, któremu się wydaje, że krzykiem wszystko osiągnie, to i się zirytowałam. Eh...
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:27   #317
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Migotka cieszę sie że wizyta udana już kawał chłopa masz jakieś zdjęcie?
No i super, że z szyjką wszystko dobrze
Wizyta dopisana
niestety żadnej fajnej foty nie dostałam...
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:28   #318
iskra_boza
Raczkowanie
 
Avatar iskra_boza
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 285
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

No nie. A ja piszę w starym wątku, nie kapnęłam się, że nowy jest.

No to wklejam, co napisałam, nie miałam siły dziś nawet was doczytać!

Hello.

Odbębniłam wizytę u położnej. Oczywiście proponowała, żebym się zaszczepiła na grypę i krztusiec i oczywiście odmówiłam. Trochę pośmiałyśmy, ona sama też się nie szczepi. Jak większość pracowników NHS.

Kiepski mam nastrój dzisiaj. Brat wrócił z Polski, czekałam, cieszyłam się, bo poprosiłam go, żeby mi kupił 2 pajacyki i 2 śpiochy. No to mi kupił. 2 pajacyki i 2 paczki bodziaków bez rękawów i nogawek, wszystko za 150 zł. W UK bym zapłaciła połowę tego, ale nawet nie o to chodzi. Chciałam śpiochy, bo tu nie ma. Wysłałam mu zdjęcia. Cieszyłam się na nie. No to kupił te cholerne body 2 paczki po 5. Myślał, że to bez różnicy. Muszę je opchnąć na eBay, po co mi to, mam w domu, za 3 body zapłaciłam niecałe 3 funty (14zł). No i hormony mi się wzburzyły i się popłakałam. Ehhh....

iskra_boza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:35   #319
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Co do pakowania torby do szpitala i innych rzeczy typu wyprawka dla malucha czy urządzenie pokju, to nasza położna ze SR mówi, że czym wcześniej tym lepiej.
Twierdzi, że spakowana i gotowa mama będzie ostrożniejsza i subiektywnie będzie odczuwała zaczynającą się akcję. A mama niespakowana, będzie chodziła tydzień z bólami i wmawiała sobie, że to jeszcze nie to, bo jeszcze łóżeczko, bo torba, bo coś...
Także mam nadzieję, ż kurierzy pozjeżdżają do mnie w tym tygodniu i już się spakujemy.mA remont u malej też idzie małymi krokami ku końcowi, więc do Świąt powinniśmy być gotowi ze wszystkim, w sensie z tymi grubszymi sorawami, bo piedry można dokupić, albo i się bez nich obejść

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Migotka super! Gratki, udanej wizyty! Czekamy na foto
Asia i jak ta pidżamka się sprawuje?
Ewcia, fajnie, że znalazłaś moment, żeby do nas zaglądnąć Imię dla mojego maleństwa jest umowne, takie na razie tylko przeze mnie używane
Byłam dziś na zebraniu wspólnoty. Eh..ciśnienie mi podnieśli. Najchętniej bym nie szła, ale jestem członkiem zarządu więc muszę. A że mamy jednego sąsiada debila, któremu się wydaje, że krzykiem wszystko osiągnie, to i się zirytowałam. Eh...
Ala, spodnie sprawują mi się dobrze, aczkolwiek mogły by być ciut dłuższe, bo sięgają mi zaraz za koalno, a ja wolę dłuższe. Ja mam rozmiar L i jeszcze duuuuuuuuuuży zapas na brzuch, mogło by być spokojnie dla mnie M, ale w Biedrze już nie było. Góry niestety nie dorwałam, bo było wszystko rozpiep... więc nie wypowiem się.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez iskra_boza Pokaż wiadomość
No nie. A ja piszę w starym wątku, nie kapnęłam się, że nowy jest.

No to wklejam, co napisałam, nie miałam siły dziś nawet was doczytać!

Hello.

Odbębniłam wizytę u położnej. Oczywiście proponowała, żebym się zaszczepiła na grypę i krztusiec i oczywiście odmówiłam. Trochę pośmiałyśmy, ona sama też się nie szczepi. Jak większość pracowników NHS.

Kiepski mam nastrój dzisiaj. Brat wrócił z Polski, czekałam, cieszyłam się, bo poprosiłam go, żeby mi kupił 2 pajacyki i 2 śpiochy. No to mi kupił. 2 pajacyki i 2 paczki bodziaków bez rękawów i nogawek, wszystko za 150 zł. W UK bym zapłaciła połowę tego, ale nawet nie o to chodzi. Chciałam śpiochy, bo tu nie ma. Wysłałam mu zdjęcia. Cieszyłam się na nie. No to kupił te cholerne body 2 paczki po 5. Myślał, że to bez różnicy. Muszę je opchnąć na eBay, po co mi to, mam w domu, za 3 body zapłaciłam niecałe 3 funty (14zł). No i hormony mi się wzburzyły i się popłakałam. Ehhh....

Oj też bym się wkurzyła na takiego brata!
A u położnej generalnie wszystko ok?
Płacz póki możesz
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 20:47   #320
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Ja Emdzik, ja też taką chcę!
Ja też muszę przygotować sobie torbę do szpitala, ale nie mogę do niej wszystkiego zapakować, bo są rzeczy, których cały czas używam jak np.szlafrok.. hmm i jak to zrobić...
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 20:56   #321
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Spakuj Ala to co możesz a resztę do torby włóż liste co trzeba dopakowac w razie awarii.nie zapomnisz niczego
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 21:13   #322
iskra_boza
Raczkowanie
 
Avatar iskra_boza
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 285
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Asia1105 Pokaż wiadomość
Oj też bym się wkurzyła na takiego brata!
A u położnej generalnie wszystko ok?
Płacz póki możesz
Taaak, wszystko ok. Powinnam mieć krew pobraną na obecność przeciwciał, ale przez to, że zmieniłam szpital, to ona nie może. Względy finansowe. Więc jak będę za tydzień na usg, to muszę wspomnieć o tym badaniu, żeby mi tam zrobili. Posłuchałyśmy, jak serce bije, zmierzyła mi brzuch, pogadała o karmieniu butelką i tyle. Kolejna wizyta 10.12.
iskra_boza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 21:16   #323
martu_la
Rozeznanie
 
Avatar martu_la
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 947
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Szalejecie dziewczyny... nie m szans, żebym była na bieżąco.

ewek000 super, że u Was wszystko dobrze i oby czas płyną Ci szybciutko

logoasia cieszę, się, że w domu już jesteś i odpoczywaj, teraz nie ma juz zartów.

iskraboza szkoda, ze brat nie ogarnal tematu, ale dla nich te ciuszki to pewnie wszystko wyglada tak samo...
Ja też się nie szczepię, ale widzę, że tutaj chyba cos z tego musza miec, bo dwa razy na wizycie mowilam, ze rezygnuje z tego, a i tak mi wyslali deklaracje... eh

karolcia8828 super, że już na swoim

duszona marchewka kuzynka chyba nie bardzo przemyslala to co powiedziala, Ada super zdrobnienie, pasuje zarowno do malej dziewczynki jak i doroslej kobiety. Nie zawracaj sobie tym glowy.

PannaMigotka gratuluję udanej wizyty, ale masz juz giganta w brzuszku

My wczoraj bylismy z naszym kotem u weta, bo musial miec zeby pousuwane niestety i teraz taki przymilasny jest, ze go nie poznajemy. A kasy to poszlo prawie 380 funtow... masakra, no ale co zrobic, w koncu to nasz Tygrysek...

Co do zakupów dzieciowych, to ja czekam az bede miala juz wolne od pracy, to wtedy poszaleje, bo teraz jakos czasu i energii brak niestety.
martu_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 21:38   #324
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Gaduły jedne... nowa część a u już 11 strona, szalone jesteście Jak Was tu nadrobić teraz jak zaraz spać trzeba iść?

Ja melduje, że u nas dobrze, dziś bylam u lekarza, nasza Elenka (imię robocze ale chyba się przyjmie bo coraz częściej tak myślę o mojej drugiej córeczke) duża, nawet niektóre wymiary troche wieksze niż na ten tydzień, ale wiadomo jak to jest z tymi pomiarami więc na razie do głowy nie biore. Posprawdzała mi szyjke itd. tam wszytko ok, wiec na te twardnienia brzucha mam brac jak na razie końskie dawki magnezu a jak nie przejdzie to mam zgłosic sie jeszcze raz... no i czeka mnie glukoza, teraz mniej przeraza jak juz czlowiek wie na co się pisze
No i waga leci teraz tak do góry, że aż się boje. Jak stała to stał, a teraz tak ruszyła z kopyta, że przestane się normalnie ważyć.. dziś u lekarza dycha na plusie, a gdzie tam koniec ciąży.. no ale co ja mogę przeciez odchudzać się nie bede

Ide Was troche nadrobic co by wiedziec co sie dzieje
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 21:45   #325
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Gaduły jedne... nowa część a u już 11 strona, szalone jesteście Jak Was tu nadrobić teraz jak zaraz spać trzeba iść?

Ja melduje, że u nas dobrze, dziś bylam u lekarza, nasza Elenka (imię robocze ale chyba się przyjmie bo coraz częściej tak myślę o mojej drugiej córeczke) duża, nawet niektóre wymiary troche wieksze niż na ten tydzień, ale wiadomo jak to jest z tymi pomiarami więc na razie do głowy nie biore. Posprawdzała mi szyjke itd. tam wszytko ok, wiec na te twardnienia brzucha mam brac jak na razie końskie dawki magnezu a jak nie przejdzie to mam zgłosic sie jeszcze raz... no i czeka mnie glukoza, teraz mniej przeraza jak juz czlowiek wie na co się pisze
No i waga leci teraz tak do góry, że aż się boje. Jak stała to stał, a teraz tak ruszyła z kopyta, że przestane się normalnie ważyć.. dziś u lekarza dycha na plusie, a gdzie tam koniec ciąży.. no ale co ja mogę przeciez odchudzać się nie bede

Ide Was troche nadrobic co by wiedziec co sie dzieje
E tam dycha do przodu! Ważne, że jesteście obie zdrowe i wszystko ok
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 21:49   #326
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cukrzycowe mamy! Znalazłam dla was i dla siebie alternatywę !
http://przewodnikciazowy.pl/porada/ksylitol-w-ciazy
Fakt, że jest drogi ale dla mnie to chyba ratunek
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 21:53   #327
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Iskra szkoda ze brat nawalił

Martula a do kiedy będziesz pracowała ?

Nicki super, ze na wizycie wszystko ok. A wiesz ile warzy ? Kiedy następna wizyta?
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 22:21   #328
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Asia1105 Pokaż wiadomość
Aga w sklepie i na zdjęciu w moim telefonie wydawała mi sie szara

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40149933/

a tu wygląda na biała. To ja już nie wiem.
One są białeeeee :P:P
Cytat:
Napisane przez martu_la Pokaż wiadomość

Co do zakupów dzieciowych, to ja czekam az bede miala juz wolne od pracy, to wtedy poszaleje, bo teraz jakos czasu i energii brak niestety.
a kiedy Ty na to wolne się wybierasz, co ? pracusiu


pogapiłam się w tv z mężem, on teraz coś tam do pracy szykuje, a ja już zrobiona w wyrku zaległam
ufff sie nachodziłam, że w kroczu czuję i pupie...szok, a nie tak dawno ......eh eh kondycjo wróć

maz zawiesil lampe w pokoju Tymianka i jest pieknaaaaaaaaaa
az sie poryczalam
Ksiezyc zamontuje jutro na scianie
i wtedy na pewno porobie zdjecia
Musze zaczac myslec o ustawieniu w pokoiku, pomierze sciane na ktorej chce szafe i komode,bo mi sie wydaje,ze wejdzie,ale jak bedzie to nie wiem

Asia, a Wy bierzecie 2drzwiową czy 3drzwiową ?
Bo mi sie wizualnie dwójka podoba bardziej,ale trójka fajna,pojemna.hmm i nie wiem

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Znalazlam i na pewno zamowie takie dla Tymianka <3
http://allegro.pl/imie-3d-20cm-400wz...770485522.html
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 22:30   #329
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez DuszonaMarchewka Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie...
Ja chcę dac imię Adrianna.. W skrócie mówię do młodej Ada, Adusia... Kuzynka męża powiedziała mi ostatnio ze Ada to się mówi już do dużej dziewczyny a nie do małego dziecka a Adusia to już jest wydziwianie imienia...
olej ich uwagi sikiem prostym, mi się tam Adrianna bardzo podoba, nawet bardziej niż Ada, ja pewnie mówiłabym Adrianko a wydziwiać sobie możesz w końcu to Twoje dziecko ja czasem do mojej Sary takie cuda wygaduje że bywa nawet Sarenką

Karolcia gartuluje udanej przeprowadzki

Jeśli chodzi o dawanie prezentów to u nas na mikołajki jakieś słodycze, no może do córci jakąs drobna zabawke, a pod choinke coś grubszego ale teraz sie umowilismy że tez tylko dla dzieci robimy, niby fajnie jak każdy cos dostanie, ale naprawde trzeba juz chyba pol roku wczesniej zbierac jak ma sie spora rodzine, a zabawki dla dzieci srednio po 100zł wychodza.

Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
Wiesz najlepsza byla tesciowa,bo nie mogla pojac czemu moje dziecko nie rzucilo sie na prezenty pod choinka bo w tamtym roku przsadzili z ich iloscia,i mala rozpakowala z nasza pomoca jeden pierwszy lepszy a reszte olala bo juz miala zabawke
Moja za to rozpakowała wszytkie, ale robiła wrazenie ze niczym nie jest zainteresowana, tez przytłoczyła ją ilość. Dopiero pozniej się oswajała i ozkrecała i zabawiala wszytkim po kolei. Przy takiej dużej ilość zabawek to dzieci powinny miec kilka dni świat i kazdego jedna zabawke dostawać, bo tak to głupieją

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Witam i ja Wczoraj was troszkę podczytywałam (jak szłam do kibelka bo przy gościach głupio) Nie pisałam już nic, bo padłam jak pies pluto... Dzień pełen pracy i wrażeń.. Mąż miał różowego torta pomyliłam barwniki i zamiast granatowej wyszła różowa (taki buraczek ze śmietaną) bita śmietana to stwierdziłam, że jak już lecieć po całości to nawczepiałam mu jeszcze takich malutkich plastikowych zwierzaczków jako ozdobę goście mieli ubaw i dobrze
Tort pewnie byl swietny ja tam obojetnie dla kogo pieke, zawsze ozdabiac pod dzieci zeby radoche miały, to jakimiś cukrowymi serduszkami obsypie, to jakies cukiereczki wpchne... dla starych to i tak najwazniejszy smak zjadłabym takiego truskawkowego z bitą śmietana

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Mój tż mi zrobił liste z 5 imion... i nie wiem czy wybrał takie żebym specjalnie się zraziła czy serio mu się takie podobają ale tam jakies Celiny itp.. to ja od razu wrzasnęłam NIE :/
Ty tez mu zrob liste 5 imion i niech leci na kompromis mój jest jeszcze lepszy, te imiona które mu sie podobały jak pierworodnej szukalismy imienia juz mu sie nie podobaja

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
chwalilam dzien przed zachodem slonca chyba...
Ja tez miałam taki gorszy moment po glukozie w poczekalni szpitalnej było mi słabo i niedobrze rownoczesnie.. zobaczymy jak teraz bedzie.

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Nicki super, ze na wizycie wszystko ok. A wiesz ile wazy ? Kiedy następna wizyta?
Musze teraz porobic wyniki i odebrac. Jak beda dobre to nie musze wchodzic do lekarza, jak złe to mam wejsc. Dwa tygodnie mam sie faszerowac magnezem, jak przejda twardnienia to nie musze sie pokazywac, jak nie przejda to mam sie pokazać Takze nie wiem kiedy teraz mam na wizyte Jak odbiore wyniki to pewnie sie umowie, ale ja rzadko chodze wiec pewnie w styczniu jak wszytko bedzie ok. W ogole u mojej ginki masakra takie kolejki, jest strasznie oblegana , przyjmowala do 15 oficjalnej, ja wyszłam od niej o 17, a jeszcze 6 osób za mną... a ta twardo przyjmuje mimo że na nfz, choc widac bylo dzisiaj że jak ze mna wyszła z gabinetu a tam taki tłok jeszcze to mine miala nienajlepsza...
a mała wazy 831g
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 22:34   #330
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Aga no to pięknie z tą lampą! Byłam święcie przekonana, że jest szara! Nawet teraz jak patrzę w telefonie to tak mi się ona widzi. No nic pewnie też weźmiemy żółtą!
A szafę kupujemy 3 drzwiową, bo praktyczniejsza. Ale trochę obawiam się tego lustra...
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-01 14:53:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.