Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 19:15   #211
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Dziewczyny, nie przy kolacji, błagam.
Pinger to wykopalisko takich lasek, nie wiem na czym to polega.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 19:15   #212
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez _kocimietka Pokaż wiadomość
Ale wiecie co, u nas w Polsce chyba już jest coraz mniej takich Barbie
Przynajmniej ja takich nie widuję
Ja zauważam 2 typy pasztetów:
1. głupie barbie
2. dresiary, koksiary czarne. Z tym , że ich widzę na prawdę duuużo więcej. Czarne włosy, czarna kredka, dresik i kozaczenie ciągle.

Co do tej dziewczyny z diamentica, to kot jest mega A ona jest przykładem na blond włosy+czarna kredka+brwi.

edit. faceta ma okropnego!
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-08-03 o 19:18
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 19:16   #213
Martha1616
Rozeznanie
 
Avatar Martha1616
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 710
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mi się porostu wydaje ze ona jest chora.... Bo jak można doprowadzić się do az takiego stopnia otyłości? Nie jestem dietetykiem no ale jesli sie widzi siebie takim w lustrze chyba trzeba zmienić styl jedzenia? To musi byc na tle jakims chorobowym... Nie wierze...
Martha1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 19:16   #214
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Takim dziewczynom bardzo trudno ubrać się tak, żeby wyglądać dobrze, na oko daję jej jakieś 130 kg. No bo w co by ją wcisnąć, żeby wyglądała JAKOŚ? Nie da się poprawić "mankamentów", potrzebny jest chirurg. I tu nawet nie chodzi o estetykę, tylko o zdrowie. Nikt jej tego nie tłumaczył?
Ciekawe, czy buty zakłada sobie sama, czy ktoś jej pomaga.

http://cupcakesclothes.blogspot.com/...od-photos.html - jej fotki z dzieciństwa.
Postawa Anglików, którzy chwalą za wszystko, nie krytykują za nic, i akceptują czy ważysz 40 czy 150 kg + dieta wcale nie pomaga, żeby wziąć się za siebie dla własnego dobra.
Oglądałam wczoraj program z Jamiem Oliverem w stołówce angielskiej szkoły - te dzieciaki nie wiedzą, jak wygląda cukinia.
mam taką znajomą wagowo niewiele lżejsza od dziewczyny z bloga. żeby było śmieszniej, jest wizażystką (ale patrząc na nią i jej makijaż w życiu byś nie powiedziała) i na co dzień zadaje się z praktycznie samymi modelkami. Wyobraź sobie kontrast- ona, gabarytowo jak 2 (jeśli nie więcej) normalne osoby, a obok niej wysokie i chude wręcz modelki. Ale dziewczyna nic z sobą nie robi, nadal pochłania kilogramy żarcia z mcdonalda i pączki. to jest dla mnie niezrozumiałe.

Najgorzej, że wszystko co nosi jest okrutnie obcisłe. Do tego kocha 13centymetrowe, cieniutkie szpilki. Fatalnie to zabrzmi, ale jak ją na tych szpileczkach widzę, to się zastanawiam, jak to możliwe, że obcasy się jeszcze nie połamały...
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 19:18   #215
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

O masakra te niektore blogi Dochodze do wniosku ze jak nie ma sie wyczucia stylu to najlepsza jest prostota

Btw, nie rozumiem fenomenu legginsów. Ubierane sa zazwyczaj nie do tuniki tylko normalnej długości bluzki... Tragedia. to nic, ze nie przeswiecaja, to i tak wygląda... tragicznie Pozatym to chyba srednio praktyczne ubranie. W zime, jesien na to chyba za zimno, natomiast w lecie(+30) nie wyobrazam sobie miec cos tak uciskajacego na nogach. Nie lepiej ubrac szorty/sukienke?
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 19:21   #216
Martha1616
Rozeznanie
 
Avatar Martha1616
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 710
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez vespertine_ Pokaż wiadomość

Btw, nie rozumiem fenomenu legginsów. Ubierane sa zazwyczaj nie do tuniki tylko normalnej długości bluzki... Tragedia. to nic, ze nie przeswiecaja, to i tak wygląda... tragicznie Pozatym to chyba srednio praktyczne ubranie. W zime, jesien na to chyba za zimno, natomiast w lecie(+30) nie wyobrazam sobie miec cos tak uciskajacego na nogach. Nie lepiej ubrac szorty/sukienke?
Legginsy to najlepiej po domu albo na zrzucanie kg. czyli cwiczenia
Martha1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 19:22   #217
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Przeglądnęłam dalej ten diamentica, i powiem Wam, ze dziewczyna ubiera się brzydko. Widać, ze lubi pokazywać nogi I ogólnie ona brzydka nie jest. Tylko tandetna trochę.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 19:26   #218
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
mam taką znajomą wagowo niewiele lżejsza od dziewczyny z bloga. żeby było śmieszniej, jest wizażystką (ale patrząc na nią i jej makijaż w życiu byś nie powiedziała) i na co dzień zadaje się z praktycznie samymi modelkami. Wyobraź sobie kontrast- ona, gabarytowo jak 2 (jeśli nie więcej) normalne osoby, a obok niej wysokie i chude wręcz modelki. Ale dziewczyna nic z sobą nie robi, nadal pochłania kilogramy żarcia z mcdonalda i pączki. to jest dla mnie niezrozumiałe.

Najgorzej, że wszystko co nosi jest okrutnie obcisłe. Do tego kocha 13centymetrowe, cieniutkie szpilki. Fatalnie to zabrzmi, ale jak ją na tych szpileczkach widzę, to się zastanawiam, jak to możliwe, że obcasy się jeszcze nie połamały...
Jest trochę babek, które u siebie akceptują taką nadwagę, przykład : Dorota Wellman - nie wygląda na nieszczęśliwą z tego powodu, Katarzyna Niezgoda również. Może nie da się z tym nic zrobić, bo biorą np hormony na tarczycę, i są na to skazane.
Albo presja zawodu nie działa, albo działa wysokie poczucie własnej wartości - dobrze dla nich, ale ze swojej perspektywy, kiedy łatwo przybieram i zrzucam już od 2 lat i po prostu staram się dbać o to jak wyglądam, mogę dziwić się, że nie chce im się nic z tym zrobić, skoro mogą mieć własnych trenerów, kucharzy itp. I pokazują się w mediach zdecydowanie częściej niż ja
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 19:27   #219
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Co do diamencticy- nareszcie wiem kto kupuje płyty Dody

A cupcake`s clothes - jej ubrania(niektore) sa naprawde w pozadku. W zasadzie same pastele, ale mnie sie podobają. Niektore sa za bardzo pojechane w styl 10 latki, ale na szczupłej osobie naprawde niektore stylizacje bylyby mega
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 19:35   #220
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

widać wieeeelką inspirację Dodą u Diamenticy tandetnie wg mnie wygląda. Z twarzy też mi się nie podoba

mi stylem bliżej do Kenzy (dlatego zresztą to mój ulubiony blog ), ona również ubiera się seksownie, z pazurem, ale nie podchodzi to pod tandetę
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 19:36   #221
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Tak z ciekawości pytam- wczytał się ktoś kiedyś w treść bloga tej dziewczyny (cupcakesclothes)? Bo może jej nadwaga to nie koniecznie czekolada i mac. Może coś pisała tam na ten temat.

Miałam koleżankę w gimnazjum, podobna kategoria wagowa, wszyscy z niej robili niewybredne żarty, a ona po prostu była bardzo chora. Tarczyca jej nawalała chyba, czy coś takiego...
Nie lubię takiego oceniania na pierwszy rzut oka: jak grubas to przeżarty cheeseburgerem (jak grubas z Ameryki czy Wielkiej Brytanii tu już w ogóle - 24 na dobę siedzi w macu), jak chudzielec- na pewno anorektyczka.

A nawet jeśli jest otyła ze swojej winy. Tylko ludzie mieszczący się w tzw. "normie" mogą prowadzić bloga, mieć swój (jakikolwiek) styl? Może wystrzelajmy innych od razu.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 19:37   #222
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Jest trochę babek, które u siebie akceptują taką nadwagę, przykład : Dorota Wellman - nie wygląda na nieszczęśliwą z tego powodu, Katarzyna Niezgoda również. Może nie da się z tym nic zrobić, bo biorą np hormony na tarczycę, i są na to skazane.
Albo presja zawodu nie działa, albo działa wysokie poczucie własnej wartości - dobrze dla nich, ale ze swojej perspektywy, kiedy łatwo przybieram i zrzucam już od 2 lat i po prostu staram się dbać o to jak wyglądam, mogę dziwić się, że nie chce im się nic z tym zrobić, skoro mogą mieć własnych trenerów, kucharzy itp. I pokazują się w mediach zdecydowanie częściej niż ja
ta moja znajoma ma własnie jakieś przesadnie wysokie poczucie własnej wartości. może za dużo się na te swoje modelki napatrzyła, ale jest w stanie 'zgnoić' doszczętnie szczupłą osobę. U tej zauważy wystające boczki, u tej odcinający się brzuszek. Szkoda, że nie patrzy w lustro...

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Nie lubię takiego oceniania na pierwszy rzut oka: jak grubas to przeżarty cheeseburgerem (jak grubas z Ameryki czy Wielkiej Brytanii tu już w ogóle - 24 na dobę siedzi w macu), jak chudzielec- na pewno anorektyczka.
jeśli to do mnie, to z góry mówię, że dziewczyna z tarczycą nic nie ma, a fastfoody wcina na okrągło. wyzywanie wychudzonej kissies od anorektyczek sama 'tępiła' stornę lub dwie temu. akurat to dla mnie drażliwy temat...

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
A nawet jeśli jest otyła ze swojej winy. Tylko ludzie mieszczący się w tzw. "normie" mogą prowadzić bloga, mieć swój (jakikolwiek) styl? Może wystrzelajmy innych od razu.
Chyba przesadzasz. Czy ktoś tu napisał, że nie powinna prowadzić bloga?

Edytowane przez 201605091007
Czas edycji: 2011-08-03 o 19:40
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:01   #223
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
A nawet jeśli jest otyła ze swojej winy. Tylko ludzie mieszczący się w tzw. "normie" mogą prowadzić bloga, mieć swój (jakikolwiek) styl? Może wystrzelajmy innych od razu.
Nikt tu nie napisał, że powinna przestać prowadzić bloga. I nikt nikogo nie chce wystrzelać. Mówimy tylko, że powinna o siebie zadbać, choćby dla własnego zdrowia. Może jest chora, w porządku, ale to nie zmienia faktu, że tym bardziej powinna na siebie uważać.


Wróciłam ze spaceru. Idę sobie alejką i co widzę? Dziewczyna jedzie na rowerze w legginach i normalnej bluzce i caaaaałe majty prześwitywały. Miodzio
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie

Edytowane przez Cola_Ola
Czas edycji: 2011-08-03 o 20:15
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:13   #224
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość


Wróciłam ze spacer. Idę sobie alejką i co widzę? Dziewczyna jedzie na rowerze w legginach i normalnej bluzce i caaaaałe majty prześwitywały. Miodzio

to już nasz strój narodowy
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:15   #225
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ale Kissie sama nie ukrywa, że ma zaburzenia odzywiania. wręcz się tym chwali, tyle zdołałam zrozumieć z tłumacza.

Nie mówię, że tu sie ktoś na Cupcakes rzuca, po prostu nie lubię właśnie komentarzy, "powinna zadbać o swoje zdrowie". jej zdrowie jej sprawa. Można powiedzieć, że się ona (czy tam konkretnie jej waga) komuś nie podoba, ale gdziekolwiek jest ten blog na wizażu linkowany, zaraz ktoś się znajdzie ze zbawiennymi radami. Dziewczynie dobrze jest jak jest. Wkurzają mnie właśnie ludzie z przerostem swoistej misji zbawienniczej. Raz jej ktoś wysłał na maila jej własne zdjęcie z bloga, przerobione na kilkadziesiąt kg mniej. Z tego co zrozumiałam napisała, że dziękuje za coś takiego, bo czuje się z sobą dobrze. Jak sobie poczytywałam ostatnie jej notki i komentarze pod nimi, to niektórzy mnie po prostu rozwalają.

Napisałam to co napisałam przecież ogólnie, nie odnośnie kogoś tutaj, nikogo nie zacytowałam.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:18   #226
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Ale Kissie sama nie ukrywa, że ma zaburzenia odzywiania. wręcz się tym chwali, tyle zdołałam zrozumieć z tłumacza.

Nie mówię, że tu sie ktoś na Cupcakes rzuca, po prostu nie lubię właśnie komentarzy, "powinna zadbać o swoje zdrowie". jej zdrowie jej sprawa. Można powiedzieć, że się ona (czy tam konkretnie jej waga) komuś nie podoba, ale gdziekolwiek jest ten blog na wizażu linkowany, zaraz ktoś się znajdzie ze zbawiennymi radami. Dziewczynie dobrze jest jak jest. Wkurzają mnie właśnie ludzie z przerostem swoistej misji zbawienniczej. Raz jej ktoś wysłał na maila jej własne zdjęcie z bloga, przerobione na kilkadziesiąt kg mniej. Z tego co zrozumiałam napisała, że dziękuje za coś takiego, bo czuje się z sobą dobrze. Jak sobie poczytywałam ostatnie jej notki i komentarze pod nimi, to niektórzy mnie po prostu rozwalają.

Napisałam to co napisałam przecież ogólnie, nie odnośnie kogoś tutaj, nikogo nie zacytowałam.


Tak jak ty masz prawo wyrazić swoje zdanie, tak i ja mogę swoją misję zbawienniczą wypełniać
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:21   #227
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Niczego nie oglądajmy, niczego nie komentujmy, zamknijmy wizaż i blogspota.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:21   #228
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Kenzas świetna ciekawe czy ma naturalne usta?
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:25   #229
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Martha1616 Pokaż wiadomość
Mi się porostu wydaje ze ona jest chora.... Bo jak można doprowadzić się do az takiego stopnia otyłości? Nie jestem dietetykiem no ale jesli sie widzi siebie takim w lustrze chyba trzeba zmienić styl jedzenia? To musi byc na tle jakims chorobowym... Nie wierze...
Też mi się tak wydaje... http://vod.onet.pl/mam-15-lat-i-waze...1124,film.html Tu jest filmik o innej dziewczynie, która waży ponad 200 kg (o ile mod mi nie skasuje)
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 20:31   #230
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Niczego nie oglądajmy, niczego nie komentujmy, zamknijmy wizaż i blogspota.
kliknęłabym 'lubię to' gdyby się dało
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:32   #231
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Tak, bo o nie oglądanie w ogóle i o nie komentowanie w ogóle właśnie mi chodzi. A nie np. o komentarze typu "jesteś grubą, obleśną świnią, powinnaś zniknąć z powierzchni ziemi". A jakie pojawiały się jak zaglądnęłam na jej bloga pierwszy raz, dawno temu i co mnie odrzuciło z miejsca.

Już nie ważne.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:36   #232
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

jestem zdecydowaną przeciwniczką napuszania się bez powodu
uśmiechajmy się, cieszmy się brakiem deszczu i żyjmy dalej, obgadując modowe wpadki (bo trochę OT zrobilysmy... )
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:36   #233
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Tak, bo o nie oglądanie w ogóle i o nie komentowanie w ogóle właśnie mi chodzi. A nie np. o komentarze typu "jesteś grubą, obleśną świnią, powinnaś zniknąć z powierzchni ziemi". A jakie pojawiały się jak zaglądnęłam na jej bloga pierwszy raz, dawno temu i co mnie odrzuciło z miejsca.

Już nie ważne.

Ale nie możesz zabronić komentować ludziom Tu nikt jej nie nazwał grubą, obleśną świnią i nie nazwie.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:41   #234
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Ale nie możesz zabronić komentować ludziom Tu nikt jej nie nazwał grubą, obleśną świnią i nie nazwie.
toteż bardzo szybko wytłumaczyłam o co mi chodzi w moim drugim poście dot. tej dziewczyny, bo pierwszy rzeczywiście mógł zabrzmieć tak jakby mi chodziło o kogos z wątku, a nie chodziło. Powinna iść z nim na watek chociażby "o ludzkich zachowaniach...", na plotkowym. Ale mnie poniosło napisałam tu, zrobiłam offtop i przepraszam.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:48   #235
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
toteż bardzo szybko wytłumaczyłam o co mi chodzi w moim drugim poście dot. tej dziewczyny, bo pierwszy rzeczywiście mógł zabrzmieć tak jakby mi chodziło o kogos z wątku, a nie chodziło. Powinna iść z nim na watek chociażby "o ludzkich zachowaniach...", na plotkowym. Ale mnie poniosło napisałam tu, zrobiłam offtop i przepraszam.

Nie ma za co przepraszać. Mnie też ponosi Zaraz pewnie dostanę kolejne ostrzeżenie.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 21:34   #236
anonymouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Pomijając jej nadwagę, styl również "rozwala". Pierścionków z tęczą i chmurkami, kolczyków w kształcie lukrowanych cukierków, różowych buciki jak dla lalek nawet moja 4-letnia siostra nie nosi. A ta dziewczyna ma 20 parę lat.
anonymouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 21:41   #237
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Polecam wpisanie hasło "sweet lolita" w google. Zresztą sama Cupcake pisze, że się tym interesuje.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 21:48   #238
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ta dziewczyna w czarnym zestawie jeszcze do przyjęcia, ale reszta już nie. Przerost formy nad treścią, za dużo wszystkiego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gothic_lolita_90.jpg (75,7 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4281716458_0e63f325a5_o.jpg (133,9 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_kqs402KYCI1qzjnbko1_500.jpg (177,4 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3699560154_434fac0368_b.jpg (442,7 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3699472156_d3e415bb9d_z.jpg (128,3 KB, 111 załadowań)
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 21:50   #239
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ale na tym to właśnie polega. To jest kalka, którą powtarza cała ta subkultura.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 21:53   #240
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Wiem, że na tym to polega, ale w ogóle nie przemawia do mnie ten styl. Za nim się ubierzesz w to wszystko, a potem rozbierzesz to trochę chyba trwa Jeszcze niektóre dziewczyny widzę mają bardzo wymyślne fryzury i makijaże to już w ogóle. Takie przygotowanie zajmuje wieeele czasu.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.