SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-17, 20:31   #1141
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Allo Allo!?
nie nie. Hotel Zacisze już znalazłam
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 20:49   #1142
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
nie nie. Hotel Zacisze już znalazłam
ok
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:12   #1143
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez MissTaritt Pokaż wiadomość
Ja mam taki problem: prześladuje mnie pewien obrazek z kwejka. Nie mogę go teraz znaleźć, ale był kilka razy na głównej. Zapętlający się GIF, prawdopodobnie z jakiegoś filmu.

Wyglądał tak:
Ciemno, widać jakby łóżko od boku, leżą na nim dwie osoby. No, może "osoby". Na pierwszym planie na boku leży jakiś potworas z wielkimi oczami, humanoidalny, przykryty cały kocem i jakby gapi się na wprost i trochę szczerzy zęby. Za nim leży kobieta, chyba opiera się na łokciu i taką tak ostrożnie próbuje złapać ten koc potworasa, żeby go odkryć i sprawdzić kto koło niej leży, tak mi się wydaje. I jest bardzo wystraszona.

Czy ktoś wie z jakiego to filmu?
Najwyżej potem będę spać przy zapalonym świetle.
Ale nie mogę wywalić tego obrazka z pamięci. Szkoda, że nie mogę go znaleźć
Pewnie chodzi Ci o filmik bardzo krótkometrażowy "Bedfellows" z 2008
Tu całość ->
http://www.youtube.com/watch?v=j6flB0XvmTo
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:54   #1144
anndziax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Panna Isia Pokaż wiadomość

Wizażanki, a znacie może jakeś ksiązki/filmy które opowiadałyby o parze zakochanych, gdzie on/ona musi wyjechać z kraju/przeprowadzić się i muszą się rozstać? Poczytałabym sobie coś takiego na lato
Ostatnio była taka komedia romantyczna z Justinem Longiem - Stosunki międzymiastowe/Going the distance - co prawda chodziło o dwa krańce jednego kraju, ale zawsze coś
__________________
80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68
anndziax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 07:50   #1145
poziomkaag
Rozeznanie
 
Avatar poziomkaag
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 729
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

możecie polecić mi jakiś film, w którym bohater poszukuje sensu życia/odzyskuje utracony sens i radość?
poziomkaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 14:37   #1146
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez poziomkaag Pokaż wiadomość
możecie polecić mi jakiś film, w którym bohater poszukuje sensu życia/odzyskuje utracony sens i radość?
Mniej więcej ten klimat to "Into the wild". Zdecydowanie wart obejrzenia!
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:09   #1147
crazymuffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 163
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

witajcie! ; )
naoglądałam się Supernatural, przeczytałam też mnóstwo fików z nim związanych i teraz mam dość nietypowe zachcianki, mam nadzieję, że którejś z Was przyjdzie coś do głowy.
Szukam książek (ewentualnie filmów), gdzie występowałby wątek - raczej znaczący wątek - w zakresie:
a) miłości braterskiej, mocnej więzi między rodzeństwem lub wręcz kaziroctwa
b) miłości homoseksualistów, mężczyzn. Znam chyba tylko Brokeback mountain oraz Happy together. Co do punktu b), bardzo ucieszyłoby mnie coś, co opisywało by... poznawanie siebie jako geja, uświadamianie sobie swojej orientacji, np. w przypadku nastolatka.
Coś komuś świta? Byłabym dozgonnie wdzięczna.
crazymuffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 21:47   #1148
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez crazymuffin Pokaż wiadomość
witajcie! ; )
naoglądałam się Supernatural, przeczytałam też mnóstwo fików z nim związanych i teraz mam dość nietypowe zachcianki, mam nadzieję, że którejś z Was przyjdzie coś do głowy.
Szukam książek (ewentualnie filmów), gdzie występowałby wątek - raczej znaczący wątek - w zakresie:
a) miłości braterskiej, mocnej więzi między rodzeństwem lub wręcz kaziroctwa
b) miłości homoseksualistów, mężczyzn. Znam chyba tylko Brokeback mountain oraz Happy together. Co do punktu b), bardzo ucieszyłoby mnie coś, co opisywało by... poznawanie siebie jako geja, uświadamianie sobie swojej orientacji, np. w przypadku nastolatka.
Coś komuś świta? Byłabym dozgonnie wdzięczna.
Hmm, może "Samotny mężczyzna" Ch. Isherwooda? Ale homoseksualizm nie jest tam aż tak bardzo... intensywny.
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 14:35   #1149
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

http://kwejk.pl/obrazek/276280/scary.html

Dziewczyny, pomóżcie, czy to gif z jakiegoś filmu? Jeśli tak to z jakiego?
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 20:11   #1150
Shaunee
Raczkowanie
 
Avatar Shaunee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 281
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Szukam książek podobnych do Czystej Krwi lub Melancholii Sukuba. Chodzi mi o coś takiego, żeby były tam sceny no sami wiecie jakie... erotyczne ;p
I również zależy mi na tym, żeby książka skupiała się na jakiejś ciekawej fabule, a nie kręciła tylko i wyłącznie wokół przeżyć seksualnych bohaterów. Polecicie coś?
Shaunee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 12:20   #1151
baleron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 166
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Drogie wizażystki,
Szukam tytułu książki, którą kiedyś juz czytałam, popłakałam się ze śmiechu, ale było to dosyć dawno i nie pamiętam już nawet głównego wątku

Była sobie kobieta, która miała męża chyba dentystę i dzieci. Nie wiem czy jedno czy kilka, ale wiem że na pewno chłopca. Podejrzewała, że mąż ją zdradza. I pojawił się wątek kryminalny, jakieś morderstwa, walizki itp. Była też jakaś wróżka, chyba w Krakowie. Była scena w pokoju z gangsterami, wręcz komiczna. I kurczę to wszystko co pamiętam Jeszcze jak szpiegowała kogoś ta laska to poszła do fryzjera i podała się za umówiona kobietę, bo stamtąd miała dobry widok i wyszła z farbą na głowię. Książka polskiej autorki.
baleron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 22:40   #1152
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Może Romans z trupem w tle?
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 11:44   #1153
baleron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 166
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Tak!!!! Dzięki, jesteś wielka Pozdrawiam
baleron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 09:46   #1154
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

a może polecicie mi cos o duchach ?
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:28   #1155
MissTake
Przyczajenie
 
Avatar MissTake
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
GG do MissTake
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

  • William Szekspir Hamlet (duch zmarłego ojca), Makbet (duchy zamordowanych), Burza (duch Ariel uratowany z uwięzienia na drzewie);
  • Adam Mickiewicz Upiór (samobójca jako duch wracający na ziemię), Dziady (wywoływanie duchów zmarłych);
  • Zygmunt Krasiński Nie-Boska komedia (Dziewica – personifikacja ducha poezji);
  • Gaston Leroux Upiór w operze (upiór nawiedzający solistkę);
  • Michaił Bułhakow Mistrz i Małgorzata (Behemot, Korowiow, Asasello, Woland – zjawy i demony);
  • Gabriel Garcia Marquez Sto lat samotności (duchy snujące się po domu Buendiów).
  • Charles Dickens Opowieść wigilijna
  • Juliusz Słowacki Król-Duch
  • Król Olch J. W. Goethe (Ach, cudo!)
  • Najsłynniejsze duchy świata Paul Roland (historie o najsłynniejszych duchach)
  • Dość często motyw ducha/zjawy pojawia się też w dziełach Pratchetta
Nie wiem dokładnie co Cię interesuje. Jeśli sprecyzujesz czy chodzi Ci o filmy/literaturę piękną/fantasy/coś paradokumentalnego - będzie mi łatwiej pomóc
__________________
"Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, cuda zajmują nam najwyżej godzinę."

„…śmierci się nie boję, dalej niosąc naręcza pragnień jak spalonych róż…"
Krzysztof Kamil Baczyński


http://tenwyjatkowydzien.wordpress.com/ --> Żeby dzień ślubu nie był najgorszym koszmarem
MissTake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 11:16   #1156
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Poszukuję programów o metamorfozach, coś w stylu "Jak dobrze wyglądać nago", "Grubasy na diecie" emitowane na TVN Style lub "Made", "Brzydkie kaczątka" i "Pogromcy nadwagi" z MTV. Mogą być także anglojęzyczne, nietłumaczone na polski. Pomożecie?
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 11:33   #1157
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez MissTake Pokaż wiadomość
  • William Szekspir Hamlet (duch zmarłego ojca), Makbet (duchy zamordowanych), Burza (duch Ariel uratowany z uwięzienia na drzewie);
  • Adam Mickiewicz Upiór (samobójca jako duch wracający na ziemię), Dziady (wywoływanie duchów zmarłych);
  • Zygmunt Krasiński Nie-Boska komedia (Dziewica – personifikacja ducha poezji);
  • Gaston Leroux Upiór w operze (upiór nawiedzający solistkę);
  • Michaił Bułhakow Mistrz i Małgorzata (Behemot, Korowiow, Asasello, Woland – zjawy i demony);
  • Gabriel Garcia Marquez Sto lat samotności (duchy snujące się po domu Buendiów).
  • Charles Dickens Opowieść wigilijna
  • Juliusz Słowacki Król-Duch
  • Król Olch J. W. Goethe (Ach, cudo!)
  • Najsłynniejsze duchy świata Paul Roland (historie o najsłynniejszych duchach)
  • Dość często motyw ducha/zjawy pojawia się też w dziełach Pratchetta
Nie wiem dokładnie co Cię interesuje. Jeśli sprecyzujesz czy chodzi Ci o filmy/literaturę piękną/fantasy/coś paradokumentalnego - będzie mi łatwiej pomóc

Chciałam coś lekkiego do poczytania może być fantasy, lubie też horrory i thrillery
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 16:49   #1158
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Poszukuję programów o metamorfozach, coś w stylu "Jak dobrze wyglądać nago", "Grubasy na diecie" emitowane na TVN Style lub "Made", "Brzydkie kaczątka" i "Pogromcy nadwagi" z MTV. Mogą być także anglojęzyczne, nietłumaczone na polski. Pomożecie?
- Extreme makeover
- Extreme makeover : weight loss edition
- Rags to red carpet
- 10 years younger ( dwie wersje : brytyjska i amerykańska )
- Make my body younger ( brytyjska edycja )
- Cofnij zegar ( polski program na licencji ww )
- no i różnego typu programy Trinny i Susannah
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 21:51   #1159
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

dziękuję Ci bardzo, eloi
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 12:30   #1160
Tusia339
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Wink Trochę z innej beczki..

Witam!!

Piszę tutaj gdyż jestem tu nowa a pilnie potrzebuję informacji! ;D Otóż szukam książek o podanej tematyce..:

chłopiec, który pił / ćpał, był okropny dla wszystkich, bił matkę a potem wychodził na prostą.

Mogą być oczywiście trochę inne ale byle by coś w tym stylu
Będę wdzięczna za jakieś tytuły ;]

Pozdrawiam

Edytowane przez Tusia339
Czas edycji: 2011-08-11 o 12:31
Tusia339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 08:59   #1161
wainwright
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

witam. szukam filmu, oglądanego w telewizji kilkanaście lat temu. był o chorej na raka kobiecie, która po mastektomii, bardzo samotnie żyje w wielkim domu. chciałaby mieć piękny ogród, pełen kwiatów, ale jej stan zdrowia nie pozwala jej na spełnienie tego marzenia. zatrudnia więc dziewczynę i chłopaka (będących parą) do pomocy w domu i ogrodzie. z jej ciągle postępującą chorobą wie, że nie zostało jej dużo czasu, a nigdy nie zaznała miłości. prosi więc dziewczynę, którą zatrudniła, aby pożyczyła jej na jakiś czas chłopaka, oferując pieniądze. dziewczyna po namowach chłopaka zgadza się, a chłopak i głowna bohaterka po jakimś czasie zakochują się. tamta para się rozchodzi. po walce z chorobą, nadziejach, wzlotach i upadkach kobieta umiera, zostawiając ukochanemu spadek. on jednak rezygnuje z niego, biorąc tylko jej medalik i odjeżdża. ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
wainwright jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:26   #1162
wainwright
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

witam. szukam filmu, obejrzanego w telewizji kilkanaście lat temu. był o chorej na raka kobiecie, która po mastektomii, bardzo samotnie żyje w wielkim domu. chciałaby mieć piękny ogród, pełen kwiatów, ale jej stan zdrowia nie pozwala jej na spełnienie tego marzenia. zatrudnia więc dziewczynę i chłopaka (będących parą) do pomocy w domu i ogrodzie. z jej ciągle postępującą chorobą wie, że nie zostało jej dużo czasu, a nigdy nie zaznała miłości. prosi więc dziewczynę, którą zatrudniła, aby pożyczyła jej na jakiś czas chłopaka, oferując pieniądze. dziewczyna po namowach chłopaka zgadza się, a chłopak i głowna bohaterka po jakimś czasie zakochują się. tamta para się rozchodzi. po walce z chorobą, nadziejach, wzlotach i upadkach kobieta umiera, zostawiając ukochanemu spadek. on jednak rezygnuje z niego, biorąc tylko jej medalik i odjeżdża. osoba, która opisywała mi ów film pamiętała wszystko oprócz tytułu i aktorów. pamięta jednak, że główna bohaterka miała krótkie blond włosy. ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
wainwright jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 07:24   #1163
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez wainwright Pokaż wiadomość
witam. szukam filmu, oglądanego w telewizji kilkanaście lat temu. był o chorej na raka kobiecie, która po mastektomii, bardzo samotnie żyje w wielkim domu. chciałaby mieć piękny ogród, pełen kwiatów, ale jej stan zdrowia nie pozwala jej na spełnienie tego marzenia. zatrudnia więc dziewczynę i chłopaka (będących parą) do pomocy w domu i ogrodzie. z jej ciągle postępującą chorobą wie, że nie zostało jej dużo czasu, a nigdy nie zaznała miłości. prosi więc dziewczynę, którą zatrudniła, aby pożyczyła jej na jakiś czas chłopaka, oferując pieniądze. dziewczyna po namowach chłopaka zgadza się, a chłopak i głowna bohaterka po jakimś czasie zakochują się. tamta para się rozchodzi. po walce z chorobą, nadziejach, wzlotach i upadkach kobieta umiera, zostawiając ukochanemu spadek. on jednak rezygnuje z niego, biorąc tylko jej medalik i odjeżdża. ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Wygląda na to , że to to będzie ->
http://www.filmweb.pl/film/Na+progu+nieba-1998-96152
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 09:50   #1164
wainwright
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

dziękuję, eloi, wygląda na to, że to to!
wainwright jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 14:34   #1165
crazymuffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 163
Dot.: Trochę z innej beczki..

Tusia339 może "Trzy metry nad niebem". ostrzegam, w księgarni raczej nie dopadniesz.
crazymuffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 17:42   #1166
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Trochę z innej beczki..

Cytat:
Napisane przez Tusia339 Pokaż wiadomość
Witam!!

Piszę tutaj gdyż jestem tu nowa a pilnie potrzebuję informacji! ;D Otóż szukam książek o podanej tematyce..:

chłopiec, który pił / ćpał, był okropny dla wszystkich, bił matkę a potem wychodził na prostą.

Mogą być oczywiście trochę inne ale byle by coś w tym stylu
Będę wdzięczna za jakieś tytuły ;]

Pozdrawiam
"Rozmowy nocą" Ilse Kleberger.
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 22:07   #1167
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Szukam tytułu filmu o miłości w którym mężczyzna wie że umrze i przygotowuje swoją kobietę do życia po jego śmierci. wiem że był tam chyba motyw z kasetą ? proszę podpowiedzcie jaki to tytuł
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 22:16   #1168
Nika1608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
GG do Nika1608
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Ma ktoś na chomiku książki Sparksa?

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Rosa, kiedyś czytałam "P.S. Kocham Cię" nie wiem, czy to to, ale tematyka podobna...
Nika1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 22:33   #1169
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Nika1608 Pokaż wiadomość


Rosa, kiedyś czytałam "P.S. Kocham Cię" nie wiem, czy to to, ale tematyka podobna...
Tak ! dokładnie to ten film własnie sprawdziłam tytuł w google.
Dziękuje
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 23:44   #1170
Nika1608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
GG do Nika1608
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

cieszę się, że mogłam pomóc
Nika1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.