Jak to ogarn±æ, ¿eby mia³o rêce i nogi? :) HELP - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-21, 17:55   #1
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 428
Arrow

Jak to ogarn±æ, ¿eby mia³o rêce i nogi? :) HELP


Witam wszystkich

Na pocz±tek mo¿e parê s³ów o mojej tera¼niejszej i przesz³ej aktywno¶ci fizycznej:
W listopadzie stwierdzi³am, ¿e koniec tego dobrego i zaczê³am ma³± rewolucjê z aktywno¶ci± fizyczn± i diet±. Niestety wziê³am siê do tego bez ¿adnego przygotowania i od, ehem, z³ej strony , wiêc nic dobrego z tego wyj¶æ nie mog³o. Obciê³am drastycznie kcal - 1000-1200 dziennie (5 b. ma³ych posi³ków), æwiczy³am codziennie min. 45 minut na orbitreku.
Potem ogarnê³am siê, przesta³am liczyæ kalorie, pilnujê tylko, ¿eby micha by³a czysta - zero s³odyczy (nie wliczaj±c prawdziwej gorzkiej - kostka na tydzieñ, dwa), fast-foodów itp., nie przesadzaæ z wêglami. Staram siê po prostu prowadziæ zdrowy tryb ¿ycia i od¿ywiania, a na liczenie BTW przyjdzie jeszcze czas.

Nie muszê chyba wspominaæ, ¿e po zaprzestaniu drakoñskiej diety wróci³o to, co uby³o? Nie jest tego du¿o, ale mam poczucie zmarnowanego czasu i ogólny kryzys.
St±d moje pytanko do Was - jak rozplanowaæ sobie aktywno¶æ fizyczn±, ¿eby mia³o to rêce i nogi? Nie chcê ju¿ wracaæ do odmierzania 40 g kaszy gryczanej czy 20 g chleba, nie ma to najmniejszego sensu i na d³u¿sz± metê nie da siê tak ¿yæ. Tak samo jak z codziennymi godzinnymi aerobami.

W chwili obecnej moje cele to: odzyskanie @ (lekarz mówi, ¿e to niekoniecznie od diety, ale jako¶ tak dziwnie siê z ni± czasowo zbieg³o zatrzymanie @), wysmuklenie sylwetki, dbanie o swoje cia³o i ogólnie zdrowy tryb ¿ycia.

Skoñczy³am 30 DS (przyty³am w trakcie, pewnie przez z³agodzenie nawyków ¿ywieniowych), jestem w trakcie 4 tygodnia Body Revolution (widzê postêpy w swoich mini osi±gniêciach si³owych - umiem zrobiæ pompki, wytrzymaæ w planku, szykujê siê do zwiêkszenia obci±¿enia), próbowa³am æwiczyæ z Zuzk±, mam do dyspozycji orbitreka i skakankê. Mam te¿ du¿o (ukrytej, póki co, ale jest ) motywacji i chêci do zmian. Chcê robiæ co¶, co bêdzie mia³o sens i przyniesie mi, mojej sylwetce pozytywne rezultaty. Lubiê sport, aktywno¶æ fizyczn± i chcia³abym, ¿eby by³o to widaæ równie¿ w wygl±dzie zewnêtrznym, ile pracy i czasu wk³adam w mój sporcik. Nie jest to oczywi¶cie moim priorytetem - robiê to dla siebie i w³asnego zdrowia przede wszystkim.

Dodatkowe informacje: 16 lat ('96), 168 cm wzrostu, obecnie 57 kg (nie zale¿y mi na wadze, wa¿ê siê orientacyjnie); w za³±czniku przyk³adowa micha, moje "spadki" po aerobowym zakrêceniu i rozpiska interwa³u na orbitreku.

A teraz aktualne cele oko³otreningowe:
My¶la³am nad takim planem przyk³adowym, mog³oby byæ co¶ takiego czy lepiej jako¶ inaczej to porozk³adaæ? Uwzglêdni³am tutaj, kiedy w BR mam workouty, kiedy cardio i kiedy przerwê. Æwiczenia robi³abym w takiej kolejno¶ci, w jakiej s± podane w tym prototypie planu:

Poniedzia³ek
cardio BR
ZWOW ZL

Wtorek
rest day BR
orbitrek: 15 min interwa³

¦roda
workout BR
ZWOW ZL

Czwartek
workout BR
orbitrek: 40 min aero

Pi±tek
cardio BR
ZWOW ZL

Sobota:
workout BR
orbitrek: 40 min aero

Niedziela:
workout BR
orbitrek: 15 min interwa³

Dodatkowo kiedy bêdê mieæ czas, zrobiê sobie np. 10 min z Tiffany Rothe albo skakankê, tylko nie wiem, gdzie to wkomponowaæ - przed BR, po?

Z góry dziêkujê za pomoc! Bêdê wdziêczna za wszelkie wskazówki i uwagi, równie¿ te krytyczne.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tee.jpg (59,3 KB, 44 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg int2.jpg (36,5 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_04_12.jpg (55,7 KB, 81 za³adowañ)
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-21, 21:46   #2
czarna_zmora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: Jak to ogarn±æ, ¿eby mia³o rêce i nogi? :) HELP

Moim zdaniem powinna¶ wiêcej je¶æ, jeszcze ro¶niesz dodatkowo codziennie æwiczysz, a te 1500kcal to niewiele ponad twoje BMR. Dodatkowo w diecie nie powinna¶ braæ bia³ka z soi- ¼le wp³ywa na uk³ad hormonalny kobiet. Mo¿esz sobie zrobiæ burgery fasolowe, albo falafel jak nie chcesz je¶æ miêsa.
czarna_zmora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-21, 21:54   #3
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 428
Dot.: Jak to ogarn±æ, ¿eby mia³o rêce i nogi? :) HELP

Bêdê kcal zwiêkszaæ, ale nie tak "na raz", bo to te¿ niezdrowo - z 1200 na 2000. My¶lê, ¿e tak 1800 to bêdzie moje max, bo w domu ograniczona jest niestety kwota, któr± mo¿na wydaæ na jedzenie. St±d te¿ zamiana miêsa np. z kurczaka na sojê. Przyznam, ¿e nie wiedzia³am o takim dzia³aniu, postaram siê poprawiæ i w miarê mo¿liwo¶ci logistycznych unikaæ w przysz³o¶ci.

A plan æwiczeniowy ok?
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 03:15   #4
gympower
Raczkowanie
 
Avatar gympower
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Jak to ogarn±æ, ¿eby mia³o rêce i nogi? :) HELP

Dieta do zmiany
Na redukcji lepiej mleko zamieniæ na wodê. Poza tym zdecydowanie za ma³o bia³ka na ¶niadanie. Musisz zatrzymaæ nocny katabolizm miê¶niowy. Najlepiej jaka¶ jajecznica czy omlet. Do tego mo¿esz sobie dosypaæ te p³atki owsiane i ¶niadanie za³atwione.
Kotlety sojowe tak jak ju¿ wcze¶niej by³o powiedziane do wyrzucenia
I co mnie najbardziej niepokoi nie widzê ¿adnych warzyw! Na redukcji bardzo wa¿ne s± warzywa! Dieta na utratê tkanki t³uszczowej jest jak sama nazwa wskazuje okrojona. Konieczne jest dostarczanie du¿ych ilo¶ci witamin i minera³ów. Koniecznie musisz do³o¿yæ warzywa chocia¿ w 3 z posi³ków. Na pewno na noc.
Dorzuæ kalorii. Zbyt ma³o po¿ywienia hamuje metabolizm co utrudnia spalanie t³uszczu.
Pozdrawiam
gympower jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 08:40   #5
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomo¶ci: 2 883
Dot.: Jak to ogarn±æ, ¿eby mia³o rêce i nogi? :) HELP

Dieta 1000-1200 kcal w wieku 16 lat I brak @ do¶æ mocno prawdopodobne zawdziêczasz w³a¶nie temu.
Podejrzewam, ¿e tu najwiêkszym problemem jest fakt, ¿e pewnie zale¿ysz do¶æ mocno od rodziców i nie mo¿esz sobie ot tak z dnia na dzieñ zdecydowaæ, ¿e zmieniasz to i to zw³aszcza w kwestiach ¿ywieniowych. Niemniej jednak staraj siê I na chwilê obecn±, to zapomnij o czym¶ takim jak redukcja i zajmij siê dbaniem o siebie.

Musisz systematycznie je¶æ wiêcej, wiêksze porcje. Je¶æ ró¿norodnie, nie ograniczaæ siê do podstawowych produktów.
Warzywa w du¿ych ilo¶ciach, najlepiej w ka¿dym posi³ku.
Koniecznie zdrowe t³uszcze !
Czytaj tu ¼ród³a tego co powinno siê u Ciebie znajdowaæ w ka¿dym posi³ku:
http://www.sfd.pl/%5Bart%5D_Co_jedz%..._-t752315.html

Co do tego jad³ospisu, który wklei³a¶:
Posi³ek 1
- brak ¼ród³a bia³ka, zdrowych t³uszczy, ilo¶æ p³atków jak dla dziecka
- na ¶niadanie musi byæ porz±dny posi³ek tak, ¿eby¶ mia³a energiê
- praktyczniejsze na ¶niadanie s± jajecznice, omlety, itp. bo ³atwiej wtedy przemyciæ wszystko co potrzeba
Posi³ek 2
- ma³o tego schabu, co to jest 50g
- z kolei chleba do¶æ sporo (?)
Posi³ek 3
- otrêby do kosza
- generalnie brak wêgli, bo te p³atki owsiane w ilo¶ci symbolicznej, brak zdrowych t³uszczy
Posi³ek 4
- soje wywal i nie tykaj
- brak zdrowych t³uszczy, bia³ka
Posi³ek 5
- je¿eli to taka kupna ryba, to out, bo zwykle jest tam trochê ma³o warto¶ciowych i niepotrzebnych sk³adników

Co do treningów
Dlaczego masz tego samego dnia treningi z BR i Zuzkê ? Jest wyra¼nie powiedziane, ¿e Zuzka 1 raz dziennie i poza ni± nie robimy dodatkowych treningów. Masz siê skupiæ na niej i wtedy daæ z siebie wszystko.
Dlatego zdecyduj siê albo zostajesz przy BR i tam ³adujesz swoje si³y, albo budujesz sobie plan w oparciu o Zuzkê. Takie mieszanie wszystkiego co wpadnie Tobie w oczy jest bezsensu.
Jest jedna podstawowa zasada - wiêcej nie znaczy lepiej
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu si³owym kobiet: Kobieta na si³owni
tygryskowym_okiem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 16:06   #6
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 428
Smile Dot.: Jak to ogarn±æ, ¿eby mia³o rêce i nogi? :) HELP

Cytat:
Napisane przez gympower Poka¿ wiadomo¶æ
Dieta do zmiany
Na redukcji lepiej mleko zamieniæ na wodê. Poza tym zdecydowanie za ma³o bia³ka na ¶niadanie. Musisz zatrzymaæ nocny katabolizm miê¶niowy. Najlepiej jaka¶ jajecznica czy omlet. Do tego mo¿esz sobie dosypaæ te p³atki owsiane i ¶niadanie za³atwione.
Kotlety sojowe tak jak ju¿ wcze¶niej by³o powiedziane do wyrzucenia
I co mnie najbardziej niepokoi nie widzê ¿adnych warzyw! Na redukcji bardzo wa¿ne s± warzywa! Dieta na utratê tkanki t³uszczowej jest jak sama nazwa wskazuje okrojona. Konieczne jest dostarczanie du¿ych ilo¶ci witamin i minera³ów. Koniecznie musisz do³o¿yæ warzywa chocia¿ w 3 z posi³ków. Na pewno na noc.
Dorzuæ kalorii. Zbyt ma³o po¿ywienia hamuje metabolizm co utrudnia spalanie t³uszczu.
Pozdrawiam
Dziêkujê za odpowied¼
Redukcja ju¿ mnie nie interesuje za bardzo, bo ile siê mia³am zredukowaæ, to siê ju¿ zredukowa³am, teraz odbudowujê skutki tej pseudo-redukcji, a przynajmniej staram siê.
Co do warzyw, jem je w ka¿dym posi³ku, ale nie wrzucam do kalkulatora, bo za du¿o w rozk³adzie nie zmieni±. Jestem w ogóle warzywo¿erna i mogê je¶æ je tonami, wiêc to jest akurat OK. Tak, jak mówicie - gorzej z reszt±, ale to tak ¶rednio ju¿ zale¿y ode mnie, bo muszê kombinowaæ z tego, co jest, a za du¿o nie ma.
Porcjami dorzucam kcal - nie liczê ju¿, ile jem, stopniowo zwiêkszam sobie porcje, nie mam wyrzutów sumienia, ¿e zjad³am jab³ko.


Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Poka¿ wiadomo¶æ
Dieta 1000-1200 kcal w wieku 16 lat I brak @ do¶æ mocno prawdopodobne zawdziêczasz w³a¶nie temu.
Podejrzewam, ¿e tu najwiêkszym problemem jest fakt, ¿e pewnie zale¿ysz do¶æ mocno od rodziców i nie mo¿esz sobie ot tak z dnia na dzieñ zdecydowaæ, ¿e zmieniasz to i to zw³aszcza w kwestiach ¿ywieniowych. Niemniej jednak staraj siê I na chwilê obecn±, to zapomnij o czym¶ takim jak redukcja i zajmij siê dbaniem o siebie.

Musisz systematycznie je¶æ wiêcej, wiêksze porcje. Je¶æ ró¿norodnie, nie ograniczaæ siê do podstawowych produktów.
Warzywa w du¿ych ilo¶ciach, najlepiej w ka¿dym posi³ku.
Koniecznie zdrowe t³uszcze !
Czytaj tu ¼ród³a tego co powinno siê u Ciebie znajdowaæ w ka¿dym posi³ku:
http://www.sfd.pl/%5Bart%5D_Co_jedz%..._-t752315.html

Co do tego jad³ospisu, który wklei³a¶:
Posi³ek 1
- brak ¼ród³a bia³ka, zdrowych t³uszczy, ilo¶æ p³atków jak dla dziecka
- na ¶niadanie musi byæ porz±dny posi³ek tak, ¿eby¶ mia³a energiê
- praktyczniejsze na ¶niadanie s± jajecznice, omlety, itp. bo ³atwiej wtedy przemyciæ wszystko co potrzeba
Posi³ek 2
- ma³o tego schabu, co to jest 50g
- z kolei chleba do¶æ sporo (?)
Posi³ek 3
- otrêby do kosza
- generalnie brak wêgli, bo te p³atki owsiane w ilo¶ci symbolicznej, brak zdrowych t³uszczy
Posi³ek 4
- soje wywal i nie tykaj
- brak zdrowych t³uszczy, bia³ka
Posi³ek 5
- je¿eli to taka kupna ryba, to out, bo zwykle jest tam trochê ma³o warto¶ciowych i niepotrzebnych sk³adników

Co do treningów
Dlaczego masz tego samego dnia treningi z BR i Zuzkê ? Jest wyra¼nie powiedziane, ¿e Zuzka 1 raz dziennie i poza ni± nie robimy dodatkowych treningów. Masz siê skupiæ na niej i wtedy daæ z siebie wszystko.
Dlatego zdecyduj siê albo zostajesz przy BR i tam ³adujesz swoje si³y, albo budujesz sobie plan w oparciu o Zuzkê. Takie mieszanie wszystkiego co wpadnie Tobie w oczy jest bezsensu.
Jest jedna podstawowa zasada - wiêcej nie znaczy lepiej
Ta zale¿no¶æ rzeczywi¶cie jest, ale nie stanowi najwiêkszego problemu, bo w moim domu raczej jest siê otwartym na wszelkie zmiany i zaraz wszyscy chc± próbowaæ czego¶ nowego itp. Wstyd o tym pisaæ na forum , ale najwiêkszy problem stanowi± finanse - st±d te¿ te ma³e porcje, podstawowe sk³adniki, kupna ryba (i tak dobrze, ¿e jest) itp. Staram siê bardzo, ¿eby co¶ wiêcej wykombinowaæ z tego, co jest, ale jest to bardzo trudne, bo stworzyæ co¶ z niczego - nie da siê, si³± rzeczy. A trzeba przyznaæ, ¿e warto¶ciowe ¼ród³a BTW (a ju¿ szczególnie BT, bo wêgli z³o¿onych mi nie brak) mo¿na znale¼æ g³ównie w produktach, które nie nale¿± do najtañszych, a nie maj± tak¿e tanich zamienników. Staram siê wp³ywaæ na nasz domowy jad³ospis tak, ¿eby¶my wszyscy jedli zdrowo: makaron tylko pe³noziarnisty, hummus, kasza np. gryczana, chleb na zakwasie ¿ytni domowy, warzywa na parze, brak s³odyczy, ciast sklepowych itp., ale wszystko niestety w granicach na prawdê niskiej kwoty, jak na 4 doros³e (lub prawie doros³e )osoby. Mama gotuje obiady, nie chcê jej wydziwiaæ/utrudniaæ, a sama mam sporo nauki, je¶li tylko znajdê chwilkê, to co¶ tam pichcê takiego zdrowszego, ale to wiadomo, ¿e nie czê¶ciej ni¿ 2-3 w tygodniu.
Je¿eli bêdzie kto¶ mia³ jakie¶ sugestie w tym wzglêdzie, to bardzo bym prosi³a, ¿eby siê podzieli³.

Co do BR - æwiczê, ale przez to, ¿e mam ma³e obci±¿enie, nie mam jak daæ z siebie maxa - æwiczê du¿o szybciej, ale to wiadomo, ¿e nigdy nie bêdzie to samo. St±d po BR jestem zmêczona, ale czujê, ¿e mogê jeszcze. Tak samo w Zuzce - nie mam prawie w ogóle obci±¿enia (bo kto liczy 3kg), wiêc niektóre zestawy id± mi l¿ej. Dopiero po tym zestawie, czujê, ¿e ¿yjê .
Zbieram sobie na hantle regulowane, ale my¶lê, ¿e bêdzie mnie na nie staæ nie wcze¶niej ni¿ maj/czerwiec.

Nie wiem, zostawiaæ tak, czy wyrzuciæ Zuzkê?
I jeszcze mam pytanko, czy dobrze robiê ten interwa³, ¿e zwiêkszam obci±¿enie i dajê z siebie maxa na 1-1,5 min i potem mam mniejsze obci±¿enie i dajê z siebie 60-70% przez 1min? Czy ca³y czas mam na pe³nych obrotach, a tylko poziom mi reguluje t± trudno¶æ?

Takie pytania mo¿e bana³y, ale dla mnie dosyæ wa¿ne, bo lubiê robiæ co¶ dobrze, a nie jak wcze¶niej.
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 16:26   #7
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 428
Dot.: Jak to ogarn±æ, ¿eby mia³o rêce i nogi? :) HELP

Dodajê w za³±czniku jeszcze mój dzisiejszy jad³ospis i ¿eby nie by³o tak tajemniczo, bo z tych produktów ma³o co da siê wywnioskowaæ - napiszê, co dobrego jad³am:

¦:
3 kanapki ze schabem, d¿emem i serkiem wiejskim, kilka plasterków ogórka zielonego, pomidor, kawa zbo¿owa z mlekiem 2% (nie wlicza³am)
II ¦ (szko³a): 2 z³o¿one, ma³e kanapki (najszybciej zrobiæ, najpro¶ciej zabraæ) ze schabem pieczonym, sa³at±, pomidorem, odrobin± domowego majonezu
III ¦ (szko³a): ryba po grecku, w pojemniczku (bra³am kcal z ilewazy.pl)
O: makaron zapiekany ze szpinakiem, piersi± z kurczaka i ¿ó³tym serem (marginalnie go by³o, wiêc nie wlicza³am)
(tutaj bêdzie sport)
K: Omlet z p³atkami owsianymi, zapiekany z jakimi¶ warzywami na oliwie z oliwek, twaróg z rzodkiewk± polany jogurtem (5ml, chyba nie robi a¿ takiej ró¿nicy w kaloryczno¶ci itp.).

Ma³o tych kcal wysz³o, ale i tak wiêcej ni¿ zawsze . Zwiêkszy³am racjê ¿ywieniow± w szkole, bo zabieram ju¿ 2 kanapki - jest progres. I jeszcze postêp taki, ¿e robiê siê g³odna, czyli powoli te 1500 kcal robi siê na szczê¶cie za ma³o. Mój cel to te 1800 , a jak bêdzie 1900 to chyba te¿ siê nic nie stanie?

Co mo¿na by tutaj pozmieniaæ, ¿eby nie wysz³o 200 wêgli, a zwiêkszy³a siê kaloryczno¶æ? I co jest ¼le?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_04_22.jpg (61,5 KB, 18 za³adowañ)
__________________
Love generation
ENJOY LIFE

Edytowane przez astraja96
Czas edycji: 2013-04-22 o 16:28
astraja96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 17:02   #8
czarna_zmora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: Jak to ogarn±æ, ¿eby mia³o rêce i nogi? :) HELP

W pierwszym i drugim posi³ku nie masz ¼ród³a t³uszczy - mo¿esz dorzuciæ tam jakie¶ orzechy. Mo¿e masz jaki¶ znajomych ze wsi co maj± orzech w³oski na podwórku? Mo¿na spróbowaæ siê dogadaæ by Ci po ni¿szej cenie trochê odsprzedali. dobrym ¼ród³em t³uszczu jest jeszcze awokado- jak siê dobrze porozgl±dasz w tesco/biedronce itd to za 1zl mo¿na znale¼æ. W 5 posi³ku tych p³atków owsianych to masz tyle co nic, ledwo 2 ³y¿ki. Mo¿esz ten posi³ek zmieniæ na np placki owsiane z bia³ym serem (2 jajka, 50-80g p³atków owsianych, trochê wody, kakao, cynamon to usma¿yæ a w ¶rodek wrzuciæ bia³y ser). Podbije Ci to bia³ko i t³uszcze. Wywali³abym ten kupny d¿em.
czarna_zmora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 17:09   #9
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 428
Dot.: Jak to ogarn±æ, ¿eby mia³o rêce i nogi? :) HELP

Cytat:
Napisane przez czarna_zmora Poka¿ wiadomo¶æ
W pierwszym i drugim posi³ku nie masz ¼ród³a t³uszczy - mo¿esz dorzuciæ tam jakie¶ orzechy. Mo¿e masz jaki¶ znajomych ze wsi co maj± orzech w³oski na podwórku? Mo¿na spróbowaæ siê dogadaæ by Ci po ni¿szej cenie trochê odsprzedali. dobrym ¼ród³em t³uszczu jest jeszcze awokado- jak siê dobrze porozgl±dasz w tesco/biedronce itd to za 1zl mo¿na znale¼æ. W 5 posi³ku tych p³atków owsianych to masz tyle co nic, ledwo 2 ³y¿ki. Mo¿esz ten posi³ek zmieniæ na np placki owsiane z bia³ym serem (2 jajka, 50-80g p³atków owsianych, trochê wody, kakao, cynamon to usma¿yæ a w ¶rodek wrzuciæ bia³y ser). Podbije Ci to bia³ko i t³uszcze. Wywali³abym ten kupny d¿em.
Mam sama! Mam nadziejê, ¿e w tym roku nie zmarznie, bo w zesz³ym niestety zmarz³ i ¿adnych orzechów nam nie da³.
Dziêkujê za pomys³ na kolacjê, dzisiaj wypróbujê.
A d¿emik wywalam powooli, bo to taka moja ma³a piêta Achillesowa , ale fakt, wywaliæ trzeba.
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 19:51   #10
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 428
Dot.: Jak to ogarn±æ, ¿eby mia³o rêce i nogi? :) HELP

Dzisiaj jednak nie uda³o siê z braku p³atków zrobiæ placków, ale za to by³o w koñcu tak:
Z treningu BR - Cardio 1 i oficjalny koniec fazy 1!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dieta_2013_04_22 (1).jpg (58,9 KB, 15 za³adowañ)
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.