Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 22:23   #1351
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamierzam kupić hantle (zestaw 2x10kg). Po lekturze u Tygryska uznałam, że lepsze będą jednak na początek te żeliwne, coby mnie ich wielkość nie przeraziła Rozumiem, że lepiej kiedy te talerze mają mniejszy ciężar i jest ich więcej, żeby łatwiej sobie dobierać obciążenie? I lepiej kupić ten zestaw który ma gryf o średnicy 2.5 czy 3cm? Myślałam np. o czymś takim http://www.hop-sport.pl/product-pol-...-x-10-kg.html# . Czy może lepiej jeszcze posiedzieć na allegro i tam coś wyczaić?
Częściej się spotyka średnicę 3 cm więc będzie łatwiej dokupić obciażenie w przyszłosci.
Możesz sobie dokupić do tego jeszcze krążki 0,5 kg, będzie łatwiej stopniować obciążenie

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pewien problem....hmm nawet sam nie mam pojęcia jak to ująć ...., ale postanowiłam nie jeść mięsa i ćwiczyć dalej tak jak ćwiczyłam ,potem chcę robić rzeźbę też bez mięsa ,czytałam że tak się da jedząc odpowiednio skomponowana dietę , co wy o tym sadzicie ??? z tym zamiarem nosiłam się od jakiegos czasu ale nie miałam wolnego czasu teraz mam tzn będę sobie go organizowała i chce gotowac bez mięsa może to nie jest rozsądne ale mam dosyć hipokryzji , ubolewam nad tm jak są traktowane zwierzęta i kocham je więc nie chcę ich zjadac
Live no da się ale będziesz musiała jeść więcej białka, minimum 2g/ kg wagi ciała.
Najlepiej jeśli w każdym posiłku będziesz łączyć ziarna, strączki i pestki/orzechy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 14:30   #1352
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Jedz strączki fasole,groch,soczewice cukru nie jemy ale to wiesz

Z białka wybieraj ryby,mięso jajka, nabiał z twarogów, jogurcików ograniczaj

W każdym posiłku warzywa zielone

Ja nie mam co redukować czysta dieta popłaca!
tak tak slodycze bardzo ograniczylam. czasem jakies ciasto upieke i wystarczy
Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pewien problem....hmm nawet sam nie mam pojęcia jak to ująć ...., ale postanowiłam nie jeść mięsa i ćwiczyć dalej tak jak ćwiczyłam ,potem chcę robić rzeźbę też bez mięsa ,czytałam że tak się da jedząc odpowiednio skomponowana dietę , co wy o tym sadzicie ??? z tym zamiarem nosiłam się od jakiegos czasu ale nie miałam wolnego czasu teraz mam tzn będę sobie go organizowała i chce gotowac bez mięsa może to nie jest rozsądne ale mam dosyć hipokryzji , ubolewam nad tm jak są traktowane zwierzęta i kocham je więc nie chcę ich zjadac
slyszalam, ze gdybysmy mieli okazje byc w ubojniach i ogladac jak traktowane sa zwierzeta, to wszyscy bylibysmy wegetarianami mi tez jest strasznie szkoda, ale co zrobic...?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 15:01   #1353
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Częściej się spotyka średnicę 3 cm więc będzie łatwiej dokupić obciażenie w przyszłosci.
Możesz sobie dokupić do tego jeszcze krążki 0,5 kg, będzie łatwiej stopniować obciążenie

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------



Live no da się ale będziesz musiała jeść więcej białka, minimum 2g/ kg wagi ciała.
Najlepiej jeśli w każdym posiłku będziesz łączyć ziarna, strączki i pestki/orzechy
Tego jestem świadoma, tylko czy jeśli nie zawsze w posiłkach znajdzie się tyle białka ile trzeba , to powinnam wspomagać się jakąś odżywką ? przyznam że nie chciałabym ale jesli będzie trzeba wczoraj zakupiłam kaszę jaglaną, quinoę, gryczaną jem zawsze ,kaszę bulgur zamierzam dodać takie suple jak spirulina i chlorella , i robić pasztety i przeróżne kotlety ze strączkowych , tylko gazy to pewnie będę miała masakryczne ,pomysł podoba się mojemu mężowi bo i tak jedyne mięcho jakie jadł to cycek indyka , będę co jakiś czas konsultowała się z wami jak mi to wychodzi gramowo itd
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 15:03   #1354
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

a co sądzicie o tabacie? warto próbować? przez jakiś czas myślałam, że tabata powinna składać się z jednego rodzaju ćwiczeń i trwać 4 minuty, ale widziałam filmik Zuzki, gdzie jej trening składa się z 4 ćwiczeń i trwa 16 minut, a co za tym idzie nie jest w stanie tak intensywnie ćwiczyć przez 16 co przez 4, bo po pierwszym ćwiczeniu jest zmęczona i wykonuje wolniej kolejne...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 15:12   #1355
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;4380463 4]tak tak slodycze bardzo ograniczylam. czasem jakies ciasto upieke i wystarczy


slyszalam, ze gdybysmy mieli okazje byc w ubojniach i ogladac jak traktowane sa zwierzeta, to wszyscy bylibysmy wegetarianami mi tez jest strasznie szkoda, ale co zrobic...? [/QUOTE]

Może nie powinnam zapodawać tego linka http://www.youtube.com/watch?v=kBEqoXy9drU , może nikt go nie otworzy , ale wolę być w pełni świadoma co jem a skoro tutaj trąbi się o zdrowym odżywianiu to też bądzmy świadome skad ono pochodzi , jak jest robione i powinnyśmy zdobywać mięso od małych gospodarstw , jajka itp ale to już wiecie
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 15:28   #1356
Zafira11
Przyczajenie
 
Avatar Zafira11
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Nigdy nie bedziemy wiedzieć skąd pochodzi jedzenie jeżeli same je z wlasnego ogródka bądź obory nie wyniesiemy. Taka to smutna prawda.
Zafira11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 15:41   #1357
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Zafira11 Pokaż wiadomość
Nigdy nie bedziemy wiedzieć skąd pochodzi jedzenie jeżeli same je z wlasnego ogródka bądź obory nie wyniesiemy. Taka to smutna prawda.
Niestety zobaczcie jak postęp upośledził naszą żywność , nie wiem dziewczęta czy pamiętacie , ale schab smakował zupełnie inaczej , mleko mogło postac ze 3 dni bo potem kisło , jak się chciało słodkiego to mama lub babcia piekły ciasta i były to wypieki okazjonalne nie na co dzień , nie było tyle słodyczy w sklepach i gdzie te bandy dzieci spod bloku ehhh....

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Dziewczyny polecam tą stronkę , dla tych co chcą unikać glutenu http://smakoterapia.blogspot.com/201...-jaglanej.html
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 15:57   #1358
czarna_zmora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 128
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Krowy co roku się zapładnia żeby dawały mleko? To moja krowa była magiczna bo przez 3 lata dawała mleko, a cielaka nie miała.Owszem zapładnia się, żeby tego mleka było więcej, ale wtedy mleka od ciężarnej się nie pije i trzeba czekać kilka tyg żeby cielak podrósł.
Hodowca bije indyki i zostawia je świadome żeby umarły? Zdjęcia pokazane w części tego filmu to są już nieświadome odruchy tych kur/indyków. Kury często latają/biegają jak im się głowę utnie...
Nie mówię tutaj, że takie traktowanie jest w porządku, bo nie jest. Ale bądźmy świadomi, że to jest interes i niestety żeby jeden mógł zarobić, ktoś inny ucierpi. A ten filmik to momentami naciąganie faktów i manipulacja nimi. Dodatkowo nie każda hodowla tak wygląda i nie wszędzie tak się traktuje zwierzęta.
czarna_zmora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 15:58   #1359
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Ja byłam pasiona na białej mące ( kluski,pyzy,pierogi,naleś niki,biały chleb,słodkich bułach) parówkach,słodkich jogurtach,dżemach,serkach homo

Ojciec karmił mnie wędzonym boczkiem( takim prawdziwym) siedzieliśmy sobie i kroił mi boczuś na przezroczyste paseczki

Nie wiem jakim cudem ale moja rodzina jest szczupła ale to zasługa dużej ilości ruchu ; mama jeździ codziennie na rowerze, do pracy pieszo, jak byłam mała chodziłyśmy wszędzie "z buta" .
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-11-20 o 16:05
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 16:26   #1360
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez czarna_zmora Pokaż wiadomość
Krowy co roku się zapładnia żeby dawały mleko? To moja krowa była magiczna bo przez 3 lata dawała mleko, a cielaka nie miała.Owszem zapładnia się, żeby tego mleka było więcej, ale wtedy mleka od ciężarnej się nie pije i trzeba czekać kilka tyg żeby cielak podrósł.
Hodowca bije indyki i zostawia je świadome żeby umarły? Zdjęcia pokazane w części tego filmu to są już nieświadome odruchy tych kur/indyków. Kury często latają/biegają jak im się głowę utnie...
Nie mówię tutaj, że takie traktowanie jest w porządku, bo nie jest. Ale bądźmy świadomi, że to jest interes i niestety żeby jeden mógł zarobić, ktoś inny ucierpi. A ten filmik to momentami naciąganie faktów i manipulacja nimi. Dodatkowo nie każda hodowla tak wygląda i nie wszędzie tak się traktuje zwierzęta.
Pięknie to wszystko sobie wytłumaczyłaś, mieszkam w małej miejscowości co czwartek jest rynek gdzie handluje się bydłem i to w jakim stanie i jak sa traktowane te zwierzęta dalece odbiega od normy, może i jest ziarnko prawdy w tym co mówisz jesli chodzi o małą manipulację ,ale te kury czy krowy wieszane za jedną konczynę to tylko efekt? bite indyki nie czuja bólu? to że zwierzęta chodzą po swoich zwłokach to tez czyjś wymysł ? nie zrozum mnie zle nie mówię tegozłośliwie

Edytowane przez live
Czas edycji: 2013-11-20 o 16:29
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 16:31   #1361
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Mój sąsiad jak był młody pracował na stanowisku kierowcy w ubojni ; do dziś mięsa nie je a jest ok 50
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-11-20 o 16:32
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 16:40   #1362
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Mój sąsiad jak był młody pracował na stanowisku kierowcy w ubojni ; do dziś mięsa nie je a jest ok 50
Czyli jednak to o czyms swiadczy , a tutaj taki mały przykładzik http://www.kociewiak.pl/artykul/2641...st-bezpiecznie
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 16:57   #1363
czarna_zmora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 128
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Jak już wcześniej napisałam takie traktowanie zwierząt nie jest w porządku i nie popieram tego. Bardziej myślę o takich filmikach jak o pokazywaniu patologii i mówieniu, że tak jest wszędzie. Z drugiej strony mieszkam na wsi, mam do czynienia z zabijaniem zwierząt hodowlanych i dla mnie ten film nie był jakimś wielkim szokiem. Wiem również, że można zabijać zwierzęta w bardziej humanitarny sposób, wszystko zależy od chęci (chciwości) hodowców.
czarna_zmora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 17:08   #1364
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez czarna_zmora Pokaż wiadomość
Jak już wcześniej napisałam takie traktowanie zwierząt nie jest w porządku i nie popieram tego. Bardziej myślę o takich filmikach jak o pokazywaniu patologii i mówieniu, że tak jest wszędzie. Z drugiej strony mieszkam na wsi, mam do czynienia z zabijaniem zwierząt hodowlanych i dla mnie ten film nie był jakimś wielkim szokiem. Wiem również, że można zabijać zwierzęta w bardziej humanitarny sposób, wszystko zależy od chęci (chciwości) hodowców.
Rozumiem ,dla mnie jest wstrząsający , tyle było trąbienia o koniach i innym bydle, w tym artykule ,który podałam wyraznie jest w nagłówku napisane o pięknym transporcie , tych przypadków jest masa więc niestety jestem pozbawiona złudzeń co do tego iż nie jest tak wszędzie , ale nie chce mi sie już polemizować na ten temat

Edytowane przez live
Czas edycji: 2013-11-20 o 17:09
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 17:20   #1365
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Będziesz jadła jajka ? z jajkami łatwo białko podbić
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-11-20 o 17:22
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 17:35   #1366
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Częściej się spotyka średnicę 3 cm więc będzie łatwiej dokupić obciażenie w przyszłosci.
Możesz sobie dokupić do tego jeszcze krążki 0,5 kg, będzie łatwiej stopniować obciążenie

Dziękuję za pomoc Współczuję tylko kurierowi który będzie mi to musiał wnieść na 3 piętro...
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 17:49   #1367
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Będziesz jadła jajka ? z jajkami łatwo białko podbić
Z jajkami jest chyba też łatwiej pod względem moralnym, bo można wybrać jajka z hodowli ściółkowej lub ekologicznej (zależnie od zasobności portfela)
busch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:09   #1368
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez czarna_zmora Pokaż wiadomość
Krowy co roku się zapładnia żeby dawały mleko? To moja krowa była magiczna bo przez 3 lata dawała mleko, a cielaka nie miała.Owszem zapładnia się, żeby tego mleka było więcej, ale wtedy mleka od ciężarnej się nie pije i trzeba czekać kilka tyg żeby cielak podrósł.
Hodowca bije indyki i zostawia je świadome żeby umarły? Zdjęcia pokazane w części tego filmu to są już nieświadome odruchy tych kur/indyków. Kury często latają/biegają jak im się głowę utnie...
Nie mówię tutaj, że takie traktowanie jest w porządku, bo nie jest. Ale bądźmy świadomi, że to jest interes i niestety żeby jeden mógł zarobić, ktoś inny ucierpi. A ten filmik to momentami naciąganie faktów i manipulacja nimi. Dodatkowo nie każda hodowla tak wygląda i nie wszędzie tak się traktuje zwierzęta.
Tak, co roku, a cielę zabiera się od matki do 2 dni po porodzie i tyle go widziała. Są karmione preparatami mlekozastępczymi. I krowę trzyma się 4 laktacje, bo dłużej się nie opłaca. Idą na rzeź. Krowa dopiero w drugiej laktacji "zaczyna się spłacać". I 2 miesiące po porodzie znowu jest w ciąży, i w tej ciąży dalej się ją doi. Taka jest rzeczywistość. Już nie mówiąc jak ta wysoka wydajność krów wpływa na ich zdrowie. A buhajki po podrośnięciu od razu do rzeźni.
Trochę film jest naciągany. Same najgorsze przypadki naraz. Co nie znaczy, że tak się nie dzieje... Ludzie, kto kastruje zwierzę bez znieczulenia no chyba nie lekarz...

live próbowałaś zgłaszać to co się dzieje na tym targu np. do inspekcji wet?
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 19:14   #1369
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Będziesz jadła jajka ? z jajkami łatwo białko podbić
Tak będę jadła , dostaję je od kumpla ,który ma kury wolno chodzące , indycze piersi też kupowałam od niego ,hoduje tylko na użytek własny , warzywa tez mam od niego ogólnie on lubi wszystko co jest naturalne więc mam szczęście ze mogę kupowac jajka od niego

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Tak, co roku, a cielę zabiera się od matki do 2 dni po porodzie i tyle go widziała. Są karmione preparatami mlekozastępczymi. I krowę trzyma się 4 laktacje, bo dłużej się nie opłaca. Idą na rzeź. Krowa dopiero w drugiej laktacji "zaczyna się spłacać". I 2 miesiące po porodzie znowu jest w ciąży, i w tej ciąży dalej się ją doi. Taka jest rzeczywistość. Już nie mówiąc jak ta wysoka wydajność krów wpływa na ich zdrowie. A buhajki po podrośnięciu od razu do rzeźni.
Trochę film jest naciągany. Same najgorsze przypadki naraz. Co nie znaczy, że tak się nie dzieje... Ludzie, kto kastruje zwierzę bez znieczulenia no chyba nie lekarz...

live próbowałaś zgłaszać to co się dzieje na tym targu np. do inspekcji wet?
Kochana nie tylko co zgłaszałam ale nawet doszło do rekoczynów między mną a pewnym hodowcą , oczywiscie inspekcja powiedziała że naniesie karę pieniężna i upomnienie ale czy tak się stało to już nie wiem, dlatego ilekroć widzę taką potworność i rozmawiam z kimś o tym to pada argument przecież jesz mięso i właśnie to przechyliło czarę prawdy ,postanowiłam nie jeść , z drugiej strony nawet dietetycy i doktorzy wypowiadają się by spożywać mięso nie częsciej niż raz w tygodniu, coś chyba w tym jest

Edytowane przez live
Czas edycji: 2013-11-20 o 19:20
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 19:29   #1370
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;4380463 4]
slyszalam, ze gdybysmy mieli okazje byc w ubojniach i ogladac jak traktowane sa zwierzeta, to wszyscy bylibysmy wegetarianami mi tez jest strasznie szkoda, ale co zrobic...? [/QUOTE]

Żaden problem zobaczyć, jak wyglądają zwierzęta w ubojni. Od czego mamy internety.
Zanim zaczęłam ćwiczyć jadłam bardzo mało mięsa. Często gotowałam wegetariańsko i wegańsko. Zaczęłam jeść więcej mięsa, żeby podbić białko. Nie wiem co z tym fantem zrobić. Nie uważam, że zabijanie zwierząt jest złe. Uważam, że złe jest ich krzywdzenie (złe warunki, zabijanie w bestialski sposób). Chętnie znajdę źródło etycznej hodowli. Normalnie, od chłopa, a nie fabryki
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 20:31   #1371
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Tak trochę nie w temacie

motywacja


Maria-Kang.jpg



Bo tak was czytam przy kolacji i mi się jeść odechciewa...
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/

Edytowane przez teczowa dlolinka 21
Czas edycji: 2013-11-20 o 20:35
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 22:31   #1372
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Poprzeglądałam fit blogi na fb

Z większości wieje głodówą jakies sałatki owocowe,jogurciki i inne cuda

Motywacje; fotki strachów na wróble

Treningi cytuje
Cytat:
Dodatkowo minimum 2x w tyg ćwiczymy już same.
Do wyboru:
1. Trening areobowy na siłce - 30 minut aeroby + 30 minut ćwiczenia na macie (brzuszki, posladki, grzbiet) + 30 minut aeroby = łącznie 1,5h
2. Ćwiczenia z Ewą Chodakowską (dostępne na you tube) + 20-30min areoby
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 23:06   #1373
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Ja to się ostatnio zastanawiam, czy porcje prezentowane na niektórych blogach są naprawdę aż takie wielkie Trzy owoce na krzyż, jeden naleśnik i koniec Albo miseczka sałatki. Chyba że to jedynie do zdjęcia, to okej
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 05:28   #1374
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
Ja to się ostatnio zastanawiam, czy porcje prezentowane na niektórych blogach są naprawdę aż takie wielkie Trzy owoce na krzyż, jeden naleśnik i koniec Albo miseczka sałatki. Chyba że to jedynie do zdjęcia, to okej
Owoce ładnie wyglądają na zdjęciach
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 08:38   #1375
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Ismenkusia, bo kobiety na silownie chodza na rowerek i orbiego nie wiedzialas? Ciezary sa takie meskie i takie prymitywne

A ja ostatnio usmialam sie z jednej dyskusji na facebookowym potreningu. Wrzucili zdjecie gostka w napince - bary, klata i niedorobione nozki. Plus sugerowanie kazdemu, kto osmielil sie zwrocic delikwentowi uwage na te dysproporcje, ze sam na pewno ocieka tluszczem, wiec niech sie nie wypowiada. Ktos chyba nie umie przyjmowac krytyki

Edytowane przez Erena
Czas edycji: 2013-11-21 o 08:41
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 08:43   #1376
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Erena Pokaż wiadomość
Ismenkusia, bo kobiety na silownie chodza na rowerek i orbiego nie wiedzialas? Ciezary sa takie meskie i takie prymitywne

A ja ostatnio usmialam sie z jednej dyskusji na facebookowym potreningu. Wrzucili zdjecie gostka w napince - bary, klata i niedorobione nozki. Plus sugerowanie kazdemu, kto osmielil sie zwrocic delikwentowi uwage na te dysproporcje, ze sam na pewno ocieka tluszczem, wiec niech sie nie wypowiada. Ktos chyba nie umie przyjmowac krytyki
tego słowa ostatnio szukałam

Widziałam tę dyskusję. Trochę się poczułam jak u Ewci żal
Mnie kiedyś wyzwały te wredne babska od tłuściochów zalegających na kanapie
tak-bardzo-się-przejęłąm. Nie wiedziałam co ze sobą począć.
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 09:41   #1377
Kuningatar
Raczkowanie
 
Avatar Kuningatar
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Fennia
Wiadomości: 459
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Ja byłam pasiona na białej mące ( kluski,pyzy,pierogi,naleś niki,biały chleb,słodkich bułach) parówkach,słodkich jogurtach,dżemach,serkach homo

Ojciec karmił mnie wędzonym boczkiem( takim prawdziwym) siedzieliśmy sobie i kroił mi boczuś na przezroczyste paseczki

Nie wiem jakim cudem ale moja rodzina jest szczupła ale to zasługa dużej ilości ruchu ; mama jeździ codziennie na rowerze, do pracy pieszo, jak byłam mała chodziłyśmy wszędzie "z buta" .
U mnie było to samo, z tym że mąka to była domena matki, a boczuś (i tłuściutkie śledziki) nauczył mnie jeść ojciec. I od kiedy pamiętam matka ważyła coś z 90kg, a ojciec mocno po 60tce nadal ma piękne bicki i dwugłowe Ale fakt, mięsko mieliśmy od wujka ze wsi, jajca od sąsiadki, a sklepowe słodycze były w moich czasach nie do przełknięcia
__________________
You say I'm getting older. I say I'm getting better.
Kuningatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 14:50   #1378
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Ja byłam pasiona na białej mące ( kluski,pyzy,pierogi,naleś niki,biały chleb,słodkich bułach) parówkach,słodkich jogurtach,dżemach,serkach homo

Ojciec karmił mnie wędzonym boczkiem( takim prawdziwym) siedzieliśmy sobie i kroił mi boczuś na przezroczyste paseczki

Nie wiem jakim cudem ale moja rodzina jest szczupła ale to zasługa dużej ilości ruchu ; mama jeździ codziennie na rowerze, do pracy pieszo, jak byłam mała chodziłyśmy wszędzie "z buta" .
u mnie za to w rodzinie jest wiecej grubasow, a mama mi powtarza, ze ja i tak kiedys bede gruba. jak nie teraz, to kiedys po ciazy, bo takie mamy w rodzinie geny wiec to geny sprawiaja, ze sie tyje a nie siedzenie w domu i nic nie robienie
Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc Współczuję tylko kurierowi który będzie mi to musiał wnieść na 3 piętro...
ujedrni sie
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 15:04   #1379
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc Współczuję tylko kurierowi który będzie mi to musiał wnieść na 3 piętro...
Tja... mnie się już micha cieszy na jego minę, jak zobaczy że to dla kobiety. Moje musiał odebrać Małżon i oczywiście poinformował kuriera, że te 2x15kg to dla żony. Mina kuriera (podobno):
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 15:06   #1380
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;4382082 3]u mnie za to w rodzinie jest wiecej grubasow, a mama mi powtarza, ze ja i tak kiedys bede gruba. jak nie teraz, to kiedys po ciazy, bo takie mamy w rodzinie geny wiec to geny sprawiaja, ze sie tyje a nie siedzenie w domu i nic nie robienie
[/QUOTE]
o, to, to! mi babcia to samo powtarza! u mnie tez wiekszosc rodziny ma nadmiar kilogramow, ale przeciez wiedza lepiej jak bede wygladac w przyszlosci.
w domu sie juz ode mnie odczepili, bo zbyt wiele razy sie wyklocalam, ze wszyscy wygladaja jak wygladaja przez codzienne sznycle, schabowe i wszystko panierowane i smazone co tylko moze byc.
babcia tez ma spora nadwage, ale sama nie wie skad, bo odzywia sie zdrowo (akurat to prawda), ale... w miedzyczasie podjada przekaski, ktore nie maja kalorii. a to paczke wafli ryzowych, a to opakowanie orzeszkow pistacjowych, a to jakies inne fistaszki. no przeciez to nie ma w ogole kalorii!

bylam dzis u lekarza z kolanem. na przeswietleniu nic nie widac, kolano zdrowe, ale jakis miesien jest uszkodzony. dwa tygodnie co najmniej mam nie biegac. dostalam tez skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne, tylko nie wiem po co, skoro zapisac sie moge dopiero w styczniu, bo takie sa kolejki, a do tej pory mam nadzieje, ze mi przejdzie...
zapomnialam go tylko zapytac czy w zwiazku z tym skoro nie moge biegac, to moze sie przesiade na rower stacjonarny?

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Erena Pokaż wiadomość
Tja... mnie się już micha cieszy na jego minę, jak zobaczy że to dla kobiety. Moje musiał odebrać Małżon i oczywiście poinformował kuriera, że te 2x15kg to dla żony. Mina kuriera (podobno):
hahaha, mialam to samo ostatnio jak do mnie przyszla paczka z hantlami i opakowanie oczywiscie oznakowane, ze hantle w srodku, wiec wiedzial co wiezie
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-22 10:56:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.