Wrześniowe mamusie 2015 - część I - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-10, 08:52   #3121
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Powiem wam jeszcze ze im Ignaś jest starszy tym bardziej sam sobie uregulował rytm na taki jaki zaleca Tracy hogg. Jedzenie, zabawa, drzemka. Jedno tylko ze drzemka trwa maksymalnie pół godziny i po niej znów ma ochotę na zabawę. A potem jedzenie i tak w kółko. Zasypianie tez się zmieniło. W większości zasypia sam. Kiedyś bez lulania głaskania się nie obyło.
Leo ma w nosie zasady Pani Hog. U niego jest jedzenie, zabawa, jedzenie, drzemka (ale to tylko do południa) potem w zasadzie tylko jedzenie, zabawa (raczej noszenie najczęściej ), jedzenie i tak w kółko.
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 08:54   #3122
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
U nas to samo W ogóle jak dla mnie to regulowanie dnia noworodkowi to w większości przypadków pomyłka, która kończy się frustracją rodziców lub dziecka. Dzieci same do wielu rzeczy dorastają, tylko trzeba dać im trochę czasu
Dokładnie. Rytm dnia trzeba próbować wprowadzać ale i tak dziecko samo się reguluje.





Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to mały zaczął się przekręcać z brzucha na plecy jak mu się znudzi leżenie Wczoraj co go kładłam na brzuchu, to on za chwile myk na plecy. To go to trochę przytrzymałam za ramię, żeby przez chwilę nie mógł się przekręcić, ale śmiesznie głową zarzucał walcząc o obrót Chichrałyśmy się z córą nieźle, a mały miał mega zdziwioną minę, że mu nie wychodzi jednak
Mój na bok potrafi tylko jeszcze nie wie co z ręką zrobić i to go blokuje. Ale już niedługo
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 09:25   #3123
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Powiem wam jeszcze ze im Ignaś jest starszy tym bardziej sam sobie uregulował rytm na taki jaki zaleca Tracy hogg. Jedzenie, zabawa, drzemka. Jedno tylko ze drzemka trwa maksymalnie pół godziny i po niej znów ma ochotę na zabawę. A potem jedzenie i tak w kółko. Zasypianie tez się zmieniło. W większości zasypia sam. Kiedyś bez lulania głaskania się nie obyło.
u nas też to tak wygląda, z tym, że drzemki dłuższe

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to mały zaczął się przekręcać z brzucha na plecy jak mu się znudzi leżenie Wczoraj co go kładłam na brzuchu, to on za chwile myk na plecy. To go to trochę przytrzymałam za ramię, żeby przez chwilę nie mógł się przekręcić, ale śmiesznie głową zarzucał walcząc o obrót Chichrałyśmy się z córą nieźle, a mały miał mega zdziwioną minę, że mu nie wychodzi jednak
hehe
moja nadal nie cierpi na brzuchu.. czy Wy kładziecie dzieci na bardzo twardym czy nie? bo może łóżko za miękkie się zastanawiam (choć i tak z tych twardych).

jakieś rady jak przekonać dziecko do leżenia na brzuchu, żeby obyło się bez płaczu?

moja dziś wyjęła sobie smoka, machała z nim rączkami, a później próbowała wsadzić go do buzi. jako, że jej nie wyszło rzuciła nim tak mocno, że aż się zdziwiłam. Stwierdziliśmy z Tż'tem, że chyba muszę ubezpieczyć okulary
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 09:41   #3124
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
u nas też to tak wygląda, z tym, że drzemki dłuższe



hehe
moja nadal nie cierpi na brzuchu.. czy Wy kładziecie dzieci na bardzo twardym czy nie? bo może łóżko za miękkie się zastanawiam (choć i tak z tych twardych).

jakieś rady jak przekonać dziecko do leżenia na brzuchu, żeby obyło się bez płaczu?

moja dziś wyjęła sobie smoka, machała z nim rączkami, a później próbowała wsadzić go do buzi. jako, że jej nie wyszło rzuciła nim tak mocno, że aż się zdziwiłam. Stwierdziliśmy z Tż'tem, że chyba muszę ubezpieczyć okulary
Zazdroszczę dłuższych drzemek. Ja wszystkie obowiązki domowe muszę robić z dzieckiem...

No ale co do brzucha to mój juz ładnych parę minut wytrzymuje. Sposób tak z 5 razy dziennie kładę go na brzuchu i przy pierwszych znakach niezadowolenia przewracam albo biorę na ręce. Na początku może 10 sekund wytrzymał. Zawsze zabawiam i mówię do niego. I kładę w różnych miejscach żeby był ciekawy.
A i najlepiej na twardym. W ogóle dzieci powinny leżeć na podłodze bo to jest dla nich najzdrowsze z ruchowego punktu widzenia.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 10:04   #3125
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Dokładnie. Rytm dnia trzeba próbować wprowadzać ale i tak dziecko samo się reguluje.






Mój na bok potrafi tylko jeszcze nie wie co z ręką zrobić i to go blokuje. Ale już niedługo
Moj widac jak przyzwyczail sie do spacerow (czyli telepania w snie od 12 do 14-15 czasami z przewa na papu u tesciowej) jak z nim nie wyjade to walczy w lozeczku o sen i ciezko mu zasnac.

Ja mojego ostatnio focilam jak ladnie trzyma glowe i tak tarfilam ze ma takie smieszne zdj jak sie przewraca na plery hah mine ma niezla

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 10:11   #3126
mirabelka8008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 72
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Laski, czy którąś kupowała ostatnio pampersy 3, bo nie wiem czy Tesco 54gr szt. są obecnie najtansze .
mirabelka8008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 10:20   #3127
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Mirabelka- za new baby active? To normalna cena. Ja kupuje od 52 do 58 groszy za sztukę.

Misiekuku- ja kładę na podłodze na macie edukacyjnej (pod nią jest kocyk bo u nas ciągnie po podłodze). Ala polubiła leżenie na brzuszku jak odkryła ze w tej pozycji może patrzeć na ulubiona książeczkę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 10:24   #3128
mirabelka8008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 72
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

[QUOTE=czarownica_tea;5340 8134]Mirabelka- za new baby active? To normalna cena. Ja kupuje od 52 do 58 groszy za sztukę.
W rossmanie, gdzie zwykle były najtańsze 78gr szt ;(
mirabelka8008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 10:26   #3129
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Leo ma w nosie zasady Pani Hog. U niego jest jedzenie, zabawa, jedzenie, drzemka (ale to tylko do południa) potem w zasadzie tylko jedzenie, zabawa (raczej noszenie najczęściej ), jedzenie i tak w kółko.
Milena ma w nosie również.
Jedzenie, jedzenie, chwila odpoczynku leżenia i gapienia się, płacz, jedzenie, tak osiem razy z rzędu, potem ryk, drzemka

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 10:36   #3130
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Moje dziecko zamieniło się w potworka. Nie chce spać w dzień. To znaczy chce ale nie umiemy go uspac. Zasypia jak tylko wyjdę na dwór albo jedziemy autem gdzieś wychodzimy. To wtedy śpi ale w domu wogole nie umie spać. Jest mega śpiący bo jak tylko wyjdziemy zasypia . Nie wiem co już mam z nim robić... wczoraj miałam kryzys i myślałam że wyjdę z pokoju.. zaśnie 5 minut i znów to samo..
Szukam kombinezonu na zimę jeszcze, bo okazało się po założeniu tego co mam ze ramiona sięgają do kaptura. Mój dziec to gigant. 68 nosimy a niektóre małe 74 tez. Koleżanka kupiła dres na 3/6 miesięcy to ledwo wlazl... grubcio. W czwartek szczepienie dowiem się ile waży ale obstawiam grubo ponad 6 kg.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 11:09   #3131
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Wrześniowe mamusie 2015 - część I

[QUOTE=mirabelka8008;53408 172]
Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Mirabelka- za new baby active? To normalna cena. Ja kupuje od 52 do 58 groszy za sztukę.

W rossmanie, gdzie zwykle były najtańsze 78gr szt ;(

A jak waszym zdaniem się sprawują new baby active? Macie porównanie do new baby dry?

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Dzisiaj zawiązałam małą w chustę i układałam ciuchy. Chyba zacznę cześciej. W ciagu dnia dość szybko zasypia ale w chuście błyskawicznie. Może zacznę tak usypiać na noc
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 11:11   #3132
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Juz nie mam siły do wybudzania tego mlecznego potworka przy cycu. Ona się drze jak opętana, szuka tego cycka a jak go dostanie to zaraz śpi i nie ssie. Drapie po brodzie, stopach. Zabieram tego cycka. Zresztą po chwili drapanie ona już przestaje reagować. Potem to karmienie trwa w nieskończoność.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 11:15   #3133
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez mirabelka8008 Pokaż wiadomość
Laski, czy którąś kupowała ostatnio pampersy 3, bo nie wiem czy Tesco 54gr szt. są obecnie najtansze .
To jedt dobra cena. Taniej nie widzialam. Tez bede kupowac te z tesco
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 11:19   #3134
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Moj widac jak przyzwyczail sie do spacerow (czyli telepania w snie od 12 do 14-15 czasami z przewa na papu u tesciowej) jak z nim nie wyjade to walczy w lozeczku o sen i ciezko mu zasnac.

Ja mojego ostatnio focilam jak ladnie trzyma glowe i tak tarfilam ze ma takie smieszne zdj jak sie przewraca na plery hah mine ma niezla

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja mam to samo. Od trzech dji u mnie leje i nie bylam na spacerze, wiec maly marudny okropnie i slabo spi w dzien
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 11:37   #3135
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

A u mnie kolejny dzien wariata... zyje tylko tym ze do 15 juz blisko i TZ wroci. No i ze jutro ma wolne i zajmie sie mala. Nie mam juz sil. Spiaca. Oczy trze. Ryczy. A spac tak ale na 5 minut. A ja juz tez rycze. I trudno ze ona to czuje. Nie jestem w stanie sie uspokoic mimo ze wiem ze powinnam. To silniejsze ode mnie. Udawalam spokojna ale wychodzilo gorzej niz jest. Byle do tej pier.... 15tej...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 11:37   #3136
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ostatnio super spała w nocy ale dzisiaj to szczyt wszystkiego pierwszy raz się tak ze mnie lało, jakbym się oblała herbatą.
Szkoda, że za to w dzień daje popalić

Wczoraj mnie teściowie wkurzyli. Byliśmy u nich i co prawda mój mąż się idiotycznie zachował, ale potem jego mama z babcią zaczęły na niego naskakiwać jak na małolata. Widziałam po nim, że jest mu głupio, że się głupio zachował, a te z hasłami, że nie dorósł do roli ojca itp. A potem postanowiły sie napić wina, on chciał lampkę a mama mu powiedziała, że mu nie naleje bo musi być trzeźwy jak ma dziecko no jak do dziecka. (Dla porównania: jego siostra też ma niemowlaka i np. zostawiają dzieci z opiekunką i butelką i idą na randkę z mężem i piją wino oboje do kolacji). Strasznie mnie to wkurza jak go tak traktują bo moim zdaniem jest rewelacyjnym ojcem. Mam trochę do siebie żal że nie stanęłam w jego obronie.
Będziesz miała naukę na przyszłość, żeby stanąć w jego obronie, na pewno będzie mu miło a może teściowej się wtedy głupio zrobi?
Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Mój tylko jeszcze ostatnio jak byliśmy w szpitalu. Moja pediatra nie mierzy, bo uważa, że u takich maluchów to i tak pic na wodę i nigdy realne wyniki nie wyjdą. Bić się z nią nie będę. :
Ja to mam przewijak z miarką, lubię patrzeć na niego i przypominać sobie, ile miała Wikusia

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 11:39   #3137
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo. Od trzech dji u mnie leje i nie bylam na spacerze, wiec maly marudny okropnie i slabo spi w dzien
Ja wychodzę codziennie choć na trochę z córką lub po córkę do przedszkola, a i tak fatalnie śpi w dzień.
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 11:54   #3138
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Malaja- new baby active według mnie są gorsze niż new baby dry. Uwzględniam ze moje dziecko więcej sika ale są mniej chłonne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 12:07   #3139
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
A u mnie kolejny dzien wariata... zyje tylko tym ze do 15 juz blisko i TZ wroci. No i ze jutro ma wolne i zajmie sie mala. Nie mam juz sil. Spiaca. Oczy trze. Ryczy. A spac tak ale na 5 minut. A ja juz tez rycze. I trudno ze ona to czuje. Nie jestem w stanie sie uspokoic mimo ze wiem ze powinnam. To silniejsze ode mnie. Udawalam spokojna ale wychodzilo gorzej niz jest. Byle do tej pier.... 15tej...
Znam to. Masz wrażenie, że nie wytrzymasz ani 5 minut dłużej, ale jednak wytrzymałaś do dzisiaj, więc na pewno dasz radę. Jutro odpoczniesz, ja też zamierzam.

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Będziesz miała naukę na przyszłość, żeby stanąć w jego obronie, na pewno będzie mu miło a może teściowej się wtedy głupio zrobi?
Będę musiała.

Dziewczyny które chrzciły lub będą chrzciły.
Pomóżcie mi rozwiązać problem. Chrztu ma udzielić kuzyn męża. Musieliśmy się dostosować do niego godzinowo bo ma obowiązki na swojej parafii i będzie dostępny tylko do ok. 11-12 rano. Planowaliśmy nie robić wielkiej imprezy, tylko obiad, tort, kawa. Tylko ta godzina... przecież nie zjemy obiadu o 12.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 14:35   #3140
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Pewnie Chrzest i Msza , to już będzie godzina. Jak sie skończy o 12 to do domu dojdziecie na 12.30, rozebrać małą podgrzać obiad i nie będzie źle. U nas tak będzie.
Zawsze możecie poszaleć ze zdjęciami - zaproponować sesje z uczestnikami uroczystości . Albo zrobić pokaz zdjeć małej
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 15:30   #3141
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Planowaliśmy nie robić wielkiej imprezy, tylko obiad, tort, kawa. Tylko ta godzina... przecież nie zjemy obiadu o 12.
Ja brałam ślub o 13... wszystkie inne terminy zajęte a nam zależało na dacie więc zgodziliśmy się na taką godzinę. I przetrzymaliśmy gości zdjęciami właśnie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 15:31   #3142
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Chcieliśmy iść do restauracji. Pomyslimy

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Boże dziś cały dzień cyc. Nie poszłam na spacer to mam. Na spacerze by chociaż spała

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 15:40   #3143
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

A mi udalo sie uspic Ewe. Spi juz prawie 2h. Oczywiscie bronila sie rekami i nogami. I po dwuktotnym budzeniu sie po 10 minutach o 15tej zasnela. Ale i tak jedyne co moge robic to lezec bo kazde skrzypniecie podlogi albo czegokolwiek i sie wierci. Wiec nie chce halasowac. Moze jak sie wyspi to sie zrelaksuje dziewczyna i da mi zyc.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 15:43   #3144
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Pewnie Chrzest i Msza , to już będzie godzina. Jak sie skończy o 12 to do domu dojdziecie na 12.30, rozebrać małą podgrzać obiad i nie będzie źle. U nas tak będzie.
Zawsze możecie poszaleć ze zdjęciami - zaproponować sesje z uczestnikami uroczystości . Albo zrobić pokaz zdjeć małej
Ja bym się nie przyjmowała i robiła obiad normalnie.

Byliśmy dziś u pediatry i mała ważyła jeszcze mniej niż w domu :-( Zleciła morfologie i dokarmianie, a w piątek na kontrolę. Nie wiem teraz co mam robić, dokarmiać czy nie...
Boje się, że przez to ze po każdym posiłku z piersi dostanie butelkę to przyzwyczai się do niej...
Do jutra mi starczy mojego odciągniętego mleka a potem mm :-/
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 16:29   #3145
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Ja bym się nie przyjmowała i robiła obiad normalnie.

Byliśmy dziś u pediatry i mała ważyła jeszcze mniej niż w domu :-( Zleciła morfologie i dokarmianie, a w piątek na kontrolę. Nie wiem teraz co mam robić, dokarmiać czy nie...
Boje się, że przez to ze po każdym posiłku z piersi dostanie butelkę to przyzwyczai się do niej...
Do jutra mi starczy mojego odciągniętego mleka a potem mm :-/
A jeszcze raz ile waży? Jak szybko przybiera? Możliwe ze jakaś infekcja ją męczy. To powinno wyjść w morfologii.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 16:33   #3146
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Jak wy macie czas na wizaz ja was pytam?!

Tusia
Ja dokarmiam mm i mam wyrzuty z tego powodu ale gdyby nie to to by mały tracił wagę. Jak trzeba dokarmiac to trzeba...

Ridja
Mój to samo ma. Dziś strasznie buzia podrapana... Cyc possie 3 minuty śpi.. Ale jak butle dostanie to zjada po 60-70...

Kupa malego jest ciemnozielona... Całe 3 dni był na mm... Dziś też bo w dzień złości się szarpie cyca i kopie ;(

Agu
Twoja Ewka daje Ci chrzest bojowy :/ charakterna baba nie ma co...

Dostałam kasę za macierzyński... 70%.... ;(
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 16:54   #3147
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ujawniłam sie na fb ujawnie sie i tu też Czy któraś zmagałą sie z problemem plesniawek w buzi u maluchow? Mojego zatakowaly juz jakies 3 tyg temu, dzieki temu stracil chec ssania cyca, probowałam aphatin nic nic nie pomoglo, nasycyna tez nic nie pomogła, teraz mam cos w spary Hasco sept mam nadzieje że wkoncu zniknie ten nalot...
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 16:55   #3148
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja obsługuje wizaz na smartfonie.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 17:11   #3149
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A jeszcze raz ile waży? Jak szybko przybiera? Możliwe ze jakaś infekcja ją męczy. To powinno wyjść w morfologii.
W miesiąc 400 g., w ostatni tydzien 94 g. Nie dostałam wyników morfologii, bo idą do lekarza, ale kobieta z laboratorium powiedziała, że są dobre.

Namisek, kurde tez tak sobie tłumacze, że to dla dobra dziecka przecież...
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 17:14   #3150
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
W miesiąc 400 g., w ostatni tydzien 94 g. Nie dostałam wyników morfologii, bo idą do lekarza, ale kobieta z laboratorium powiedziała, że są dobre.

Namisek, kurde tez tak sobie tłumacze, że to dla dobra dziecka przecież...
No ale Twoja mała już jest w takim wieku że normą jest przybieranie 100 g na tydzień. No nie wiem, ja bym była sceptyczna na twoim miejscu i poprosiła o opinię innego lekarza. Skoro wyniki są ok to znaczy że dziecko jest w dobrej formie, widać przybiera tyle ile potrzebuje. Tuczenie dziecka mm żeby pasowało do tabelek jakoś mi się nigdy nie podobało.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 23:30:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.