Przesuszone włosy <help> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 21:53   #1
lennka17
Raczkowanie
 
Avatar lennka17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
GG do lennka17 Send a message via Skype™ to lennka17

Przesuszone włosy <help>


Witam wszystkich. Mam problem z włosami, ponieważ są strasznie suche. Naturalne mam kręcone włosy. Wszystko było ok, dopóki miałam krótkie, niefarbowane włosy. Miałam ładne loczki. Teraz, kiedy mam dłuższe włosy, pasemka, włosy zaczęły mi się "pierzyć". Nie mam pomysłu, co z nimi zrobić. Wolałabym nie myśleć, jak bym wyglądała, gdyby nie było tych wszystkich kosmetyków(pianki, szampony i odżywki maseczki nawilżające). Myślę, że puszenie sie włosów spowodowane jest tymi wszystkimi chemikaliami, ale niestety one są niezastąpione. Najgorzej jest teraz: jesień-zima. Wahania temperatury, duża wilgotność(a wiadomo co wtedy się dzieje z włosami kręconymi). Nie wiem, co mam z nimi zrobić. Potrzebuje pomocy....
lennka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 08:17   #2
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Skoro farbujesz włosy (pasemka etc) to może używaj szamponów do włosów farbowanych (i suchych) Albo bezpośrednio do włosów rozjaśnionych ..chyba z Dove taką serię widziałam..

Zima i klimatyzacja też robią swoje to prawda
Są również serie do pielęgnacji włosów tzw. zimowe, które podobno chronią włosy przed szkodliwym działaniem "zmiany temperatur".

Na puszenie to widziałam spray w katalogu Avonu ale nie wiem jak działa i czy w ogóle

Pozdrawiam
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 08:42   #3
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Nie rozumiem po co polecacie te g*wna typu dove ,fructis etc,one może i nie sa najgorsze ale tylko do zdrowych włosów.Ja rozjaśnim susze prostuje ,myję codzinennie ,mimio wszystko wiel osob pyta się mnie co robie że mam taki gładkie lśniące włosy.Odp jest jedna używam wyłącznie profesjonalnych kosmetyków (głownie loreal i matrix-tańsze na allegro).I w wacle nie wychodzi drogo ,jak kupie szampon 1500ml za 60 zł ,a miaabym kupywać zwykły np elsewe ze sklepu po 10 zl 250 ml ,to wole dac 20zl wiecej na 3 miesiące (bo taki duzy mnij więcej na tyle starczy),i profesjonalnie zadbac o swoje włosy,Do Twoich własów polecałabym szmpon wygładzający matrix sleek look oraz odzywke absolut reapir.(niedawno kupilam sobie matrix labotanic tez rewelacja ale pachnie dziwnie)
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 08:44   #4
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: Przesuszone włosy <help>

*odżywke loreal absolut repair
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 15:56   #5
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Ja tez nie rozumiem polecania kosmetykow, ktore sa na kazdej polce...Tak mozna sie bawic i wybierac, dobierac cale zycie. Lepiej zainwestowac w cos konkretnego. Sama teraz mam dylemat i szukam jakiejs dobrej serii nawilzajacej. Jesli ktos moze polecic cos z tzw. wyzszej polki - bede wdzieczna.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 18:50   #6
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: Przesuszone włosy <help>

służe radą przetestowałam juz większośc specyfikow loreal i matrix :p,tylko nie wiem jakie masz włosy czy sie przetluszają etc?
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 19:33   #7
lennka17
Raczkowanie
 
Avatar lennka17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
GG do lennka17 Send a message via Skype™ to lennka17
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Cytat:
Napisane przez Agga407 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem po co polecacie te g*wna typu dove ,fructis etc,one może i nie sa najgorsze ale tylko do zdrowych włosów.Ja rozjaśnim susze prostuje ,myję codzinennie ,mimio wszystko wiel osob pyta się mnie co robie że mam taki gładkie lśniące włosy.Odp jest jedna używam wyłącznie profesjonalnych kosmetyków (głownie loreal i matrix-tańsze na allegro).I w wacle nie wychodzi drogo ,jak kupie szampon 1500ml za 60 zł ,a miaabym kupywać zwykły np elsewe ze sklepu po 10 zl 250 ml ,to wole dac 20zl wiecej na 3 miesiące (bo taki duzy mnij więcej na tyle starczy),i profesjonalnie zadbac o swoje włosy,Do Twoich własów polecałabym szmpon wygładzający matrix sleek look oraz odzywke absolut reapir.(niedawno kupilam sobie matrix labotanic tez rewelacja ale pachnie dziwnie)
W 100% zgadzam się z Panią. Osobiście używam odżywki do włosów rozjaśnianych z WAX-a. Nawet jest nieźle, ale dwa dni później już mi sie pierzą. Myśle, że to też od pianki, która niby bez alkoholu, ale wysusza. Chciałabym zastąpić piankę lepszym specyfikiem, może jakimś mleczkiem? Proszę o pomoc!
lennka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 21:39   #8
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Cytat:
Napisane przez Agga407 Pokaż wiadomość
służe radą przetestowałam juz większośc specyfikow loreal i matrix :p,tylko nie wiem jakie masz włosy czy sie przetluszają etc?
Ooo. Nareszcie ktos kompetentny Moje wlosy przetluszczaly sie szybko, dopoki nie zaczelam stosowac WAX. Musialam myc codziennie, bo juz wieczorem byly byle jakie. Ostatnio zrobilam eksperyment - po trzech dniach intensywnych prob przetluszczenia wygladaly moze nie swiezutko, ale tak, ze bez obciachu moglabym wyjsc z domu. Zniszczylam wlosy rozjasnianiem, obecnie wracam do swojego koloru - ciemny braz. Mam na wszystkim nalozona zblizonego koloru farbe i zapuszczam odrosty. Aha, jestem posiadaczka kreconych wlosow - po tym wszystkim sa przesuszone. Mam maseczke l'oreala ta profesjonalna, zolte opakowanie chyba absolut repair Szukam szamponu, odzywki, czegos na koncowki ewentualnie jakiegos spryskiwacza nawilzajacego/odzywiajacego wlosy. Podsumowujac, przydaloby sie cos regenerujacego, ale przede wszystkim nawilzacz! Za wszelkie rady bede bardzobardzo wdzieczna
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:31   #9
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Ja tez używalam absolut repair jest bardzo dobra ale po niej bardzo przetłuszczały mi się włosy.Moje włosy też były(i są)rozjaśniane .Jesli chesz żeby włosy były wygladzone ,spróbuj szmponu matrix sleek look (ma działanie delikatnie prostujące),a jak skonczysz tą maseczke ,to zrób saobie kuracje odzywka nawilzająca matrix biolage hydraterapie (ja tak własnie zrobilam),po ok 2 tygodniach włosy były w bardzodobrej kondycji(tylko sie bardziej przetłuszczały jak to po mocno nawilzających kosmetykach)Gdy skończyła mi sie ta nawilżająca kupiłam matrix biolage wzmaniająca (tansza i mniej przetłuszcza wlosy),mozesz sobie też nałozyc raz na miesiac ampułke matrix biolage nawilzajaca(ok9 zł na allegro)

ta więc narazie dokup sobie szampon sleek look ,ewntualnie też tą ampułke Moze tak być że już po tym wlosy się fajnei zregenerują ,wtedy wystarczyła by pięgnacja jakąs odzywką np matrix sleek look (za 1500ml ok 55 zł ,na długuugo starcza).Poczytaj sobie o tych produktach np na allegro.Pozdrawiam
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:35   #10
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Cytat:
Napisane przez lennka17 Pokaż wiadomość
W 100% zgadzam się z Panią. Osobiście używam odżywki do włosów rozjaśnianych z WAX-a. Nawet jest nieźle, ale dwa dni później już mi sie pierzą. Myśle, że to też od pianki, która niby bez alkoholu, ale wysusza. Chciałabym zastąpić piankę lepszym specyfikiem, może jakimś mleczkiem? Proszę o pomoc!

A może sproboj tego waxa zamienic na cos innego .Masz kręcone włosy że używasz pianki?
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:53   #11
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Sorry Lenka nie doczytalam ze chesz zachowac skręt wlosow a nie wygaldzic ,moje są proste ale tez rozjasniane tak więc nigdy nie używałam kosmetyków do włosów podkreslających skręt(jedynie nawilzające i wygladzajace) ,ale moja kolezankama krecone wlosy i uzywa odzywki matrix curl life i jakiegos mleczka z tej seri(tyle ze jej wlosy niegdy nie byly rozjasniane)Doczytaj sobie na allegro informacje o tych kosmetykach ,sprawdz ceny
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 22:27   #12
zdesperowana aga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Przesuszone włosy <help>

odrzywka w srayu schwarzkopf profesional lekka do wlosow zle rozczesujacych sie jedwab na koncówki tyle moge polecic wiem bo uzywam
zdesperowana aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 08:59   #13
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Przesuszone włosy <help>



Dziekuje slicznie za odpowiedz

Przejrzalam juz kosmetyki na allegro...Oj, faktycznie jest w czym wybierac. Ja tez chce zachowac skret, a nie wygladzic Dlatego skupilam sie na tych mocno nawilzajacych i przeznaczonych do kreconych wlosow. Nie wiem teraz co zrobic, na poczatek zamawiam taki zestaw:


http://allegro.pl/item271811326_matr...uche_250m.html
http://allegro.pl/item272560686_matr...onych_250.html
http://allegro.pl/item272560678_matr...ojone_kon.html

A jak sie sprawdzi pomysle o wiekszych pojemnosciach
Dziekuje za naprowadzenie na wlasciwy tropL
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 15:32   #14
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przesuszone włosy <help>

http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=9547 polecam

oraz ampulki Alfaparf
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 15:34   #15
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przesuszone włosy <help>

i jeszcze jedno uzywal ktos tego szamponu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 271811326.jpg (7,2 KB, 24 załadowań)
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 18:43   #16
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno uzywal ktos tego szamponu?
Przyjdzie do mnie mam nadzieje na dniach, wiec jak wytrzymasz powiedzmy tydzien bez kupowana go, to bede wiedziala i dam znac jak dziala
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 21:05   #17
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Ja tez mialam bardzo przesuszone wlosy po rozjasnianiu,az trzeszczaly jak podnosilam pasmo i juz po pierwszym uzyciu Placenty byla ogromna zmiana.Dobrze nawilza tez maska z zoltka,rycyny i nafty
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 21:34   #18
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Ja mogę polecić odżywkę w sprayu Giss Kura "jedwab płynny".Używam namiętnie i dzięki temu włoski ślicznie błyszczą,są aksamitne w dotyku i ładnie pachną.
Ja naturalne też mam kręcone (takie wieksze fale),ale farnuję i prostuję włosy co różnież sprawia,że tracą kondycję.
Musze o nei mocno dbać,a ten jedwab mi pomaga..
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 21:36   #19
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić odżywkę w sprayu Giss Kura "jedwab płynny".Używam namiętnie i dzięki temu włoski ślicznie błyszczą,są aksamitne w dotyku i ładnie pachną.
Ja naturalne też mam kręcone (takie wieksze fale),ale farnuję i prostuję włosy co różnież sprawia,że tracą kondycję.
Musze o nei mocno dbać,a ten jedwab mi pomaga..
A czy ten jedwab nie ma alkoholu w skladzie? Ja Gliss Kurowi w ogole nie ufam. Ostatnio sprobowalam nalozyc na wlosy maseczke siostry, wlasnie nawilzajaca...Raczej nie zauwazylam efektow. Przyjrzalam sie tez wlosom siostry - tez ma loki, zadbane, niezniszczone...Zauwazyla m, ze sa przesuszone jak nigdy. Opieprzylam ja solidnie i mysle, ze to koniec naszej przygody z tym dziadostwem...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 08:22   #20
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Witam
Na przesuszone włosy najlepiej działa oliwa z oliwek,podgrzana wtarta we włosy i skórę(jeśli ktoś ma skóre suchą) Nalezy pochodzić tak najlepiej kilka godzin,zabieg powatrzac dośc często np. trzy razy w tygodniu,włosy będą nawilżone i przestana się puszyć.Na noc codziennie dobrze jest wcierać olejek rycynowy tam gdzie włosy sa najbardziej przesuszone,w końcówki-jesli rano macie w planach ich umycie.
Do takich włosów niezłe sa także wszelkie olejki,kokosowy,jojoba,av okado,migdałowy.
Polecam również profesjonalne kosmetyki.Rigenol,ampułki alfaparf te niebieskie.Z drogeryjnych dobrze działał Dove granatowy.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 08:27   #21
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witam
Na przesuszone włosy najlepiej działa oliwa z oliwek,podgrzana wtarta we włosy i skórę(jeśli ktoś ma skóre suchą) Nalezy pochodzić tak najlepiej kilka godzin,zabieg powatrzac dośc często np. trzy razy w tygodniu,włosy będą nawilżone i przestana się puszyć.Na noc codziennie dobrze jest wcierać olejek rycynowy tam gdzie włosy sa najbardziej przesuszone,w końcówki-jesli rano macie w planach ich umycie.
Do takich włosów niezłe sa także wszelkie olejki,kokosowy,jojoba,av okado,migdałowy.
Polecam również profesjonalne kosmetyki.Rigenol,ampułki alfaparf te niebieskie.Z drogeryjnych dobrze działał Dove granatowy.
Pozdrawiam
Jak czytam "dove granatowy" przestaje miec zaufanie nawet do porady wygladajacej na bardzo sluszna
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 11:26   #22
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jak czytam "dove granatowy" przestaje miec zaufanie nawet do porady wygladajacej na bardzo sluszna
Jak czytam tego typu wypowiedzi to przestaje mieć ochotę na dawanie dobrych porad

Lennka17-Polecam jeszcze wynalazek,sprawdzony i przetestowany,mianowicie maseczka,która składa się z żóltek (mogą byc 2) 2 łyzek stołowych zwykłego kremu glicerynowego do rąk,olejku ryzyconwego(na oko) i oliwy.Mozna dodać cytrynę i naftę.Skład zalezy od tego co akurat mamy w domu.Ja robię żółtka olejek,oliwa krem,nakładam to na 40 minut ,zawijam folią i na to turban.Potem myje włosy szamponem.Najlepiej stosować raz,dwa razy w tygodniu.Z pewnoscią odczujesz róznicę.
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 18:13   #23
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Jak czytam tego typu wypowiedzi to przestaje mieć ochotę na dawanie dobrych porad
Wybacz, ale to ostatnia rzecz, ktora uratuje naprawde przesuszone wlosy. Niestety jest im potrzebne cos co doglebnie nawilza i raczej profesjonalnego. Taka maseczke moga sobie robic osoby ktore maja wlosy w dobrej/bardzo dobrej kondycji. Choc na przyklad zarowno mojej przyjaciolce jak i siostrze pogorszyla stan zdrowych wlosow...Zawsze dziwia mnie pozytywne opinie na temat linii do wlosow Dove'a
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 18:19   #24
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Wybacz, ale to ostatnia rzecz, ktora uratuje naprawde przesuszone wlosy. Niestety jest im potrzebne cos co doglebnie nawilza i raczej profesjonalnego. Taka maseczke moga sobie robic osoby ktore maja wlosy w dobrej/bardzo dobrej kondycji. Choc na przyklad zarowno mojej przyjaciolce jak i siostrze pogorszyla stan zdrowych wlosow...Zawsze dziwia mnie pozytywne opinie na temat linii do wlosow Dove'a
Doskonale rozumiem,że Dove to za mało dla niektorych,ale każdy włos jest inny i zupełnie inaczej reaguje na odżywki.Ja wydałam sporo pieniedzy na bardzo drogie produkty Kerastase i nie było nawet miernego rezultatu,dlatego zanim ktoś kupi coś drogiego niech najpierw sprobuje z czymś tańszym,wtedy nie szkoda pieniędzy, jesli oczywiscie ktoś zachwala dany produkt a nie poleca go w ciemno.
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 19:09   #25
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Doskonale rozumiem,że Dove to za mało dla niektorych,ale każdy włos jest inny i zupełnie inaczej reaguje na odżywki.Ja wydałam sporo pieniedzy na bardzo drogie produkty Kerastase i nie było nawet miernego rezultatu,dlatego zanim ktoś kupi coś drogiego niech najpierw sprobuje z czymś tańszym,wtedy nie szkoda pieniędzy, jesli oczywiscie ktoś zachwala dany produkt a nie poleca go w ciemno.
Ja z kolei na Dove, na Fructisy, na Nivea i jeszcze pare innych takich niespodzianek. O - gliss kur...W ogole najchetniej zgolilabym wlosy na centymetr, bo tyle mam odrostu i zaczela ukladac ich zycie od nowa, bo pomimo coraz fajniejszej dlugosci szlag mnie trafia przez ich koszmarny stan. Czasem mam wrazenie, ze nie doczekam sie juz miekkich, nawilzonych lokow
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 21:05   #26
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Cytat:
Napisane przez Agga407 Pokaż wiadomość
służe radą przetestowałam juz większośc specyfikow loreal i matrix :p,tylko nie wiem jakie masz włosy czy sie przetluszają etc?

Moze moglabys cos polecic do wlosow zniszczonych i przesuszonych pasemkami (robionymi raz na 3 miesiace odrostami). Ogolnie moim problemem jest to, ze wlosy sa suche, zniszczone, pusza sie, trudno jest mi je ulozyc zwlaszcza po myciu (a aktualnie uzywam do prosotwania Biosilk Silk Strate, tzn odstawilam prostownice ale przed wysuszeniem wlosow nakladam ten preparat by je rozprosotwac). Uzywam szamponu Pantene. Nie jest najgorszy. A obawiam sie zakupowania w salonie fryzjerskim kosmetykow z wyzszej polki bo tak naprawde to taka loteria do ktorego salonu trafie te kosmetyki, ktore akurat oni promuja mi poradza choc wcale nie musza byc najlepsze do moich wlosow.
A dodam jeszcze, ze mam wlosy dlugie i takie chcialabym je zachowac przez najblizszy czas. Wiec potrzebny tez efekt dobrego rozczesywania. No i chcialabym, zeby byly gladkie w dotyku, zadnego puszenia sie.
A i sa raczej proste.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 18:39   #27
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: Przesuszone włosy <help>

ja tez mam wlosy rozjasniane ,codziennie susze ...pisałam na gorze czego ja używam -własnie zaczełam stosowac loreal luminocontarst taki szmpon nadjacy blask wlosom z pasemkami lub rozjasnianym,szampon jest bardzo fajny wlosy sie błyszcza i sa tak jakby sliskie (jak po jakism jedwabiu albo silikonie),do tego mam odzywke matrix biolage wmacniajaca-wygladza wlosy ,wczesniej uzywalam odzywki loreal absoult repair ,rewelacja tylkoze mi bardzo przetluszczla wlosy i szmonponu matrix slleek look ktory wygladza i prostuje wlosy,pisalam juz ze od czasu do czasu mozesz sobie nalozyc jaks ampulke (sa rozne serie np absolut repair)np z loreala sa tanie ok 9 zl wiec mozez probowac,Ja osobiscie kosmetyki fryzjerskie kupuje na allegro bo sa duzo tansze ,mam sparwdzonego sprzedawce ktry sprzedaje produkty 100 % orginalne.
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 18:46   #28
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: Przesuszone włosy <help>

[quote=tulipanna.;5899340]Dziekuje slicznie za odpowiedz

Przejrzalam juz kosmetyki na allegro...Oj, faktycznie jest w czym wybierac. Ja tez chce zachowac skret, a nie wygladzic Dlatego skupilam sie na tych mocno nawilzajacych i przeznaczonych do kreconych wlosow. Nie wiem teraz co zrobic, na poczatek zamawiam taki zesta


hehe ja tez kupuje je od tego faceta
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 18:51   #29
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Przesuszone włosy <help>

[quote=Agga407;5952900]
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dziekuje slicznie za odpowiedz

Przejrzalam juz kosmetyki na allegro...Oj, faktycznie jest w czym wybierac. Ja tez chce zachowac skret, a nie wygladzic Dlatego skupilam sie na tych mocno nawilzajacych i przeznaczonych do kreconych wlosow. Nie wiem teraz co zrobic, na poczatek zamawiam taki zesta


hehe ja tez kupuje je od tego faceta
Nie wkleil sie link
ja jestem po 1 myciu szamponem matrix biolage i odzywka do kreconych wlosow matrixa - pycha. dawno nie mialam tak ladnych, nawilzonych wlosow Zastanawiam sie teraz, czy kupic serum, czy na razie dokanczac jedwab
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 10:15   #30
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: Przesuszone włosy <help>

Ja bym dokończyła jedwab ,po co zamwiać serum jeśli być moze odyzwka i szampon wystarczą
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.