Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-22, 16:46   #4741
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Jak starałam się o praktyki w korpo, to była mowa o 18zł/h netto, co za zwykły etat daje prawie 3K, więc te stawki są chyba bardzo zróżnicowane, w zależności od stanowiska i miejsca.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 16:53   #4742
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Jak starałam się o praktyki w korpo, to była mowa o 18zł/h netto, co za zwykły etat daje prawie 3K, więc te stawki są chyba bardzo zróżnicowane, w zależności od stanowiska i miejsca.
To z praktykami jest w Krakowie "gorzej", ale kwota brutto to często ok 2K lub ciut więcej. Wg mnie to bardzo fajna opcja na start.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 17:23   #4743
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Inne miasto, inne korpo to i warunki inne W mojej poprzedniej o 3K brutto mogłabym pomarzyć, a w obecnej mam więcej.
mieszkamy w Warszawie, więc stawki za wszystko tu są większe no ale masz racje: inne korpo, inna polityka firmy i to wystarczy do innych warunków
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 17:54   #4744
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Kurcze, a ja dziś byłam na rozmowie, ale niezbyt mi się podobało, bo praca mało rozwojowa i sztywny dress code. Przyznaję, że po latach pomykania w pracy w dzinsach i blarinach perspektywa wskoczenia w jakiś garniutr wydaje mi się straszna. Ale jak mus to mus, ogólnie z tego powodu nie odrzuciłabym pracy.
Po drugie, nie przeszłam do drugiego etapu w pewnej firmie i przyznam, że jestem zdziwiona, bo bardzo dobrze mi poszło. Pewnie kasa. Jestem zawiedziona, bo jak w zeszłym roku szukałam pracy, to praktycznie po każdej rozmowie z rekruterem miałam zaproszenie do drugiego etapu. Co jest
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 18:03   #4745
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

U mnie jest dress code, jak kiedyś wspominałam gdyby stosować się do oficjalnej rozpiski to dość sztywny, ale na co dzień ubieramy się po prostu normalnie. O ile dżinsy nie wchodzą w grę, to np. czarne spodnie + ładna bluzka/koszula jest ok
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 18:36   #4746
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Nikt z Was nie pracował w dziale reklamacji?
dekra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 19:00   #4747
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Dlatego chyba spiszę na straty kilka ostatnich aplikacji.
Może nic straconego jeszcze, jak się ma mocne argumenty przemawiające za daną osobą, odrzucenie przez literówkę byłoby krzywdzące, ale wiem, że i takie sytuacje się zdarzają

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
W poniedziałek mam rozmowę w fajnym miejscu. Teraz to już na pewno szef się skapnie, że szukam pracy, bo ostatnio za często wychodzę w ciągu dnia...
Trzymam kciuki, a potem liczę na ploty No cóż, dał Ci wolną rękę w pewien sposób, chyba wie czego może się podziewać.

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Kurcze, a ja dziś byłam na rozmowie, ale niezbyt mi się podobało, bo praca mało rozwojowa i sztywny dress code. Przyznaję, że po latach pomykania w pracy w dzinsach i blarinach perspektywa wskoczenia w jakiś garniutr wydaje mi się straszna. Ale jak mus to mus, ogólnie z tego powodu nie odrzuciłabym pracy.
Po drugie, nie przeszłam do drugiego etapu w pewnej firmie i przyznam, że jestem zdziwiona, bo bardzo dobrze mi poszło. Pewnie kasa. Jestem zawiedziona, bo jak w zeszłym roku szukałam pracy, to praktycznie po każdej rozmowie z rekruterem miałam zaproszenie do drugiego etapu. Co jest
Spokojnie, znajdziesz coś co Cię satysfakcjonuje

Dostałam dzisiaj telefon, w przyszłym tygodniu idę na testy, a jak przejdę, innego dnia będę mieć rozmowę z komisją. Przy optymistycznym założeniu, że wszystko się uda, warunki będą mnie satysfakcjonować itd, będę mieć orzech do zgryzienia, bo przecież miałam wyjechać z Pl Jeszcze wszystko może się schrzanić, więc póki co o tym nie myślę
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 20:14   #4748
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
Dla mnie potwierdzenie kwalifikacji to dyplomy szkół, studiów itd., certyfikaty (np. językowe) czy świadectwo nabycia jakichś uprawnień (np. na operatora wózków widłowych). Nie wpadłabym na to żeby wysyłać referencje czy skany umów (!) jako potwierdzenie kwalifikacji...
Ja też tak to rozumiem. Pierwsze słyszę o wysyłaniu poprzednich umów, zreszta w moim przypadku to by za wiele nie dało, bo akurat mam wpisane bardzo ogólne stanowisko i nie ma tam dokładnych obowiązków niestety.

Cytat:
Myślicie, że warto decydowac się na pracę w mieście rodzinnym (na zastępstwo, jeszcze nie wiadomo jak długie, wynagrodzenie ok. 1400 zł netto, 27 h tygodniowo), która mnie nie satysfakcjonuje, skoro chciałabym zostac na stałe w moim mieście studenckim? W mieście studenckim mam już stały pokój od 5 lat, zaczynam studia podyplomowe, ale od dwóch miesiący szukam tam pracy bez pozytywnego rezultatu.
No cóż, ciężka sprawa, ale kwota za tyle godzin brzmi całkiem nieźle

Cytat:
W poniedziałek mam rozmowę w fajnym miejscu. Teraz to już na pewno szef się skapnie, że szukam pracy, bo ostatnio za często wychodzę w ciągu dnia...
Hahah sorry, ale jakoś mnie to rozśmieszyło, wyobraziłam sobie Twojego szefa i minę: aha, ta zaś gdzieś idzie, ciekawe z jaką miną wróci :P

Cytat:
Napisane przez nicRu
Inne miasto, inne korpo to i warunki inne W mojej poprzedniej o 3K brutto mogłabym pomarzyć, a w obecnej mam więcej.
no, teraz to ja już zaczynam się poważnie zastanawiać, czy ja pracuję w korporacji z moim "zarobkami"

Edytowane przez Apelly
Czas edycji: 2014-08-22 o 20:15
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 20:26   #4749
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Haha, to ja będę tę inną, która wysyła umowy, trudno Chociaż gdybym szukała na "wolnym rynku", może robiłabym inaczej

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
no, teraz to ja już zaczynam się poważnie zastanawiać, czy ja pracuję w korporacji z moim "zarobkami"
Korpo korpo nierówna, niektórzy też po prostu nadużywają tego słowa.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 20:39   #4750
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

U mnie chodzi o takie typowo korpo (firmy międzynarodowe zatrudniające dużo ludzi na calym świecie, w Polsce mające kilka tysięcy pracowników + dbające o otoczkę "społeczności" poprzez eventy dla pracowników, pielęgnowanie jakichś jak ja to mówię korpo-wartości itp.).
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 20:52   #4751
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

No cóż, bez wątpienia firma, w której pracuję to korporacja, tyle że jest pewna subtelna, a jednakże bardzo znacząca różnica - bo nie pracuję w tylko dla korporacji.
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 21:04   #4752
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
U mnie chodzi o takie typowo korpo (firmy międzynarodowe zatrudniające dużo ludzi na calym świecie, w Polsce mające kilka tysięcy pracowników + dbające o otoczkę "społeczności" poprzez eventy dla pracowników, pielęgnowanie jakichś jak ja to mówię korpo-wartości itp.).
Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
No cóż, bez wątpienia firma, w której pracuję to korporacja, tyle że jest pewna subtelna, a jednakże bardzo znacząca różnica - bo nie pracuję w tylko dla korporacji.
Dziewczyny, nie chodziło mi personalnie o Was, bo domyślam się, że wiecie gdzie pracujecie i raczej świadomie nie wprowadzałybyście nas w błąd Po prostu zauważyłam, że na wizażu czy tutaj na wątku we wcześniejszych częściach pod nazwą korpo przypisywało się wszystko, co jest większą/dużą firmą Ot, takie ogólnie stwierdzenie.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 21:13   #4753
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Stąd moje wyjaśnienie Zresztą wykonuję słynną pracę biurową (bo to określenie mieści prawie wszystko)
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2014-08-22 o 21:15
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 21:25   #4754
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Stąd moje wyjaśnienie Zresztą wykonuję słynną pracę biurową (bo to określenie mieści prawie wszystko)
I moje też Ooo, uwielbiam pracę biurową
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 21:58   #4755
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość

Ja studiowałam psychologię (i języki), zrobiłam podyplomówkę z rachunkowości, pracuję w rachunkowości (korpo). Przygotuj sie jednak merytorycznie na pytania: 'Co Panią skłoniło do takiej zmiany ścieżki zawodowej?', 'Czy są jakieś rzeczy, które z Pani głównych studiów przydadzą się w tej nowej roli (księgowość)?' etc....Aczkolwiek na podyplomówce nie nauczyłam się wiele - wybierz dobrą szkołę/przyłóż się do tego, bo rzeczywiście staje się to papierem bez pokrycia (a na rozmowach kwalifikacyjnych w takiej sytuacji lubią zapytać o podstawy)
a mogę się spytać jakie warunki masz w swojej korpo w rachunkowości i czy jesteś generalnie zadowolona?
Jestem ciekawa jak to teraz wygląda
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 22:41   #4756
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Maguda_, szukasz pracy w urzędach? Bo jestem prawie pewna, że w rekrutacji na stanowiska urzędnicze do stażu pracy zalicza się tylko umowy o pracę potwierdzone świadectwem pracy. Umowy cywilnoprawne nie są traktowane jako praca.

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
U mnie jest dress code, jak kiedyś wspominałam gdyby stosować się do oficjalnej rozpiski to dość sztywny, ale na co dzień ubieramy się po prostu normalnie. O ile dżinsy nie wchodzą w grę, to np. czarne spodnie + ładna bluzka/koszula jest ok
U mnie nawet dżinsy przejdą (w jednolitym, stonowanym kolorze, nie postrzępione i nie mocno przetarte). Z tym, że ja nie mam kontaktu z klientami w pracy, ani nie pełnię innych reprezentacyjnych funkcji Faceci też często w dżinach chodzą + np. koszula polo.
Asji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 22:46   #4757
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Nieprawda, nie zawsze liczy się staż pracy. Czasami wymagają zwykłego doświadczenia i wtedy jak najbardziej wystarczą umowy cywilnoprawne.

EDIT: http://bip.kprm.gov.pl/kpr/bip-kance...ca-w-KPRM.html tutaj jest to ładnie i jednoznacznie opisane.

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2014-08-22 o 22:55
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:40   #4758
Alillah
Raczkowanie
 
Avatar Alillah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 229
Talking Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez BandytkaD Pokaż wiadomość
mój mąż od 4 lat pracuje w międzynarodowej korporacji i zaczynał od stawki 2 tys. brutto a doświadczenie miał, więc nie powiedziałabym, że to taka norma zresztą moja koleżanka podobnie. dopiero z czasem podostawali podwyżki i benefity, tak więc jeśli to warunki na dzień dobry to za☠☠☠isty start
Ja się bardzo cieszę z tych 4k brutto, bo jak już mówiłam, mam zerowe doświadczenie w korpo. Poza tym to może norma dla lepszych korpo, ale w gorszych to niektórzy Doświadczeni pracownicy tyle zarabiają. Nawet w tej firmie, w której będę pracować nie chcieli mi tyle dać i proponowali negocjacje zarobków. Tylko że ja się nie zgodziłam i potem tydzień po ostatnim etapie rekrutacji siedziałam przy telefonie i się modliłam, ale pewnie nie znaleźli nikogo tańszego i zaproponowali mi pracę w końcu za tyle ile chciałam.
Alillah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:50   #4759
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
Maguda_, szukasz pracy w urzędach? Bo jestem prawie pewna, że w rekrutacji na stanowiska urzędnicze do stażu pracy zalicza się tylko umowy o pracę potwierdzone świadectwem pracy. Umowy cywilnoprawne nie są traktowane jako praca.
Tak, do stażu pracy liczą się umowy o pracę Jest natomiast także rozróżnienie jeszcze na doświadczenie zawodowe i wtedy dotyczy to również umów cywilnoprawnych W ogóle jak przeglądam ogłoszenia, coraz mniej widzę wymagań związanych ze stażem pracy, a więcej z doświadczeniem - i dobrze, że nie zamykają szansy osobom na zleceniach

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Nieprawda, nie zawsze liczy się staż pracy. Czasami wymagają zwykłego doświadczenia i wtedy jak najbardziej wystarczą umowy cywilnoprawne.

EDIT: http://bip.kprm.gov.pl/kpr/bip-kance...ca-w-KPRM.html tutaj jest to ładnie i jednoznacznie opisane.


---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Alillah Pokaż wiadomość
Ja się bardzo cieszę z tych 4k brutto, bo jak już mówiłam, mam zerowe doświadczenie w korpo. Poza tym to może norma dla lepszych korpo, ale w gorszych to niektórzy Doświadczeni pracownicy tyle zarabiają. Nawet w tej firmie, w której będę pracować nie chcieli mi tyle dać i proponowali negocjacje zarobków. Tylko że ja się nie zgodziłam i potem tydzień po ostatnim etapie rekrutacji siedziałam przy telefonie i się modliłam, ale pewnie nie znaleźli nikogo tańszego i zaproponowali mi pracę w końcu za tyle ile chciałam.
Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:14   #4760
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Tak, do stażu pracy liczą się umowy o pracę Jest natomiast także rozróżnienie jeszcze na doświadczenie zawodowe i wtedy dotyczy to również umów cywilnoprawnych W ogóle jak przeglądam ogłoszenia, coraz mniej widzę wymagań związanych ze stażem pracy, a więcej z doświadczeniem - i dobrze, że nie zamykają szansy osobom na zleceniach




---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło
Kiedy aplikowałam do urzędów rok temu to zawsze brano pod uwagę staż pracy...Widocznie zależy od charakteru urzędu. W każdym razie to lepiej jeśli nie wszędzie tak jest

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Nieprawda, nie zawsze liczy się staż pracy. Czasami wymagają zwykłego doświadczenia i wtedy jak najbardziej wystarczą umowy cywilnoprawne.

EDIT: http://bip.kprm.gov.pl/kpr/bip-kance...ca-w-KPRM.html tutaj jest to ładnie i jednoznacznie opisane.
No nie zawsze, skoro trafiacie na takie ogłoszenia ale jeśli już jest wymagany to zalicza się do niego tylko umowy o pracę.
Asji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:33   #4761
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
Kiedy aplikowałam do urzędów rok temu to zawsze brano pod uwagę staż pracy...Widocznie zależy od charakteru urzędu. W każdym razie to lepiej jeśli nie wszędzie tak jest

Trzeba dokładnie czytać ogłoszenia Poza tym, skoro jestem zapraszana na rozmowy, to chyba wiedzą co robią, przynajmniej taką mam nadzieję

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
No nie zawsze, skoro trafiacie na takie ogłoszenia ale jeśli już jest wymagany to zalicza się do niego tylko umowy o pracę.
To racja i nie ma co polemizować, staż pracy = umowa o pracę
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 11:40   #4762
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

byłam wczoraj na rozmowie ale nie poszło mi najlepiej.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 11:51   #4763
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
byłam wczoraj na rozmowie ale nie poszło mi najlepiej.
Co się stało?
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 12:38   #4764
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez Alillah Pokaż wiadomość
Ja się bardzo cieszę z tych 4k brutto, bo jak już mówiłam, mam zerowe doświadczenie w korpo. Poza tym to może norma dla lepszych korpo, ale w gorszych to niektórzy Doświadczeni pracownicy tyle zarabiają. Nawet w tej firmie, w której będę pracować nie chcieli mi tyle dać i proponowali negocjacje zarobków. Tylko że ja się nie zgodziłam i potem tydzień po ostatnim etapie rekrutacji siedziałam przy telefonie i się modliłam, ale pewnie nie znaleźli nikogo tańszego i zaproponowali mi pracę w końcu za tyle ile chciałam.
Odważna jesteś

Cytat:
Napisane przez ferryboat
Co się stało?
no właśnie, szakal165?
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 15:20   #4765
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Dziewczyny, była któraś z Was na rozmowie o pracę w Rozmowach w toku w krakowie? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Ktoś, coś?
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 19:21   #4766
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez Alillah Pokaż wiadomość
Ja się bardzo cieszę z tych 4k brutto, bo jak już mówiłam, mam zerowe doświadczenie w korpo. Poza tym to może norma dla lepszych korpo, ale w gorszych to niektórzy Doświadczeni pracownicy tyle zarabiają. Nawet w tej firmie, w której będę pracować nie chcieli mi tyle dać i proponowali negocjacje zarobków. Tylko że ja się nie zgodziłam i potem tydzień po ostatnim etapie rekrutacji siedziałam przy telefonie i się modliłam, ale pewnie nie znaleźli nikogo tańszego i zaproponowali mi pracę w końcu za tyle ile chciałam.
no o tej, w której pracuje mój mąż nie powiedziałabym, że jest gorsza ale, nie ma co drążyć tematu. Tobie gratuluje, bo to naprawdę fajne warunki i uważam, że każdemu takie powinny przysługiwać
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 12:02   #4767
Vanadrys
Raczkowanie
 
Avatar Vanadrys
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 53
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez Alillah Pokaż wiadomość
Ja się bardzo cieszę z tych 4k brutto, bo jak już mówiłam, mam zerowe doświadczenie w korpo. Poza tym to może norma dla lepszych korpo, ale w gorszych to niektórzy Doświadczeni pracownicy tyle zarabiają. Nawet w tej firmie, w której będę pracować nie chcieli mi tyle dać i proponowali negocjacje zarobków. Tylko że ja się nie zgodziłam i potem tydzień po ostatnim etapie rekrutacji siedziałam przy telefonie i się modliłam, ale pewnie nie znaleźli nikogo tańszego i zaproponowali mi pracę w końcu za tyle ile chciałam.
Gratuluję! Świetne warunki, aż zazdroszczę Podziwiam, że miałaś odwagę upierać się przy swojej stawce. Ja pewnie zgodziłabym się na negocjacje, gdyby zależało mi na tej konkretnej firmie. Znajomości jakich języków wymagali na Twoje stanowisko?
Vanadrys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 09:43   #4768
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

chyba tez sie moe pozegnac
dostalam prace, zaczynam za tydzien spedytorka
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 10:30   #4769
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
chyba tez sie moe pozegnac
dostalam prace, zaczynam za tydzien spedytorka
Super, gratulacje!

Byłam na rozmowie i kwestia finansowa lekko mnie zwaliła z nóg. Powiedziałam, że nie zejdę poniżej kwoty X, na co pani pyta: czy kwota X+700 zł panią satysfakcjonuje? Czyli chyba ładnie wstrzeliłam się w ich budżet

Podoba mi się ta praca, lokalizacja, zarobki i w ogóle i chcę ją
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 11:45   #4770
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość

Podoba mi się ta praca, lokalizacja, zarobki i w ogóle i chcę ją
Trzymam kciuki!

Widzę, że na wątku coraz więcej osób z pracą, mam nadzieję, że pozytywne fluidy dotrą i do pozostałych
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-10 15:03:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.