Spacerowy wątek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 13:41   #1
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile

Spacerowy wątek


Nie wiem czy taki wątek kiedyś już został założony czy może jestem pierwsza

Uwielbiam spacery. Czesto zamiast jezdzić tramwajami idę na nogach do domu. Oczywiście nie całą drogę, bo na strasznym zadupiu mieszkam, ale ponad połowe na pewno W wolnym czasie zamiast pogabić się w tv czy tez posiedzieć sobie w knajpie ze znajomymi ja wolę wybrac się na spacer po lesie, pospacerować sobie wzdłuż Wisły itp. zastanawiam się czy jest tutaj więcej takich "spacerowych" maniaczek

I mam jeszcze takie małe pytanko Czy takie spacery coś dają. Glównie chodzi mi o to czy przyczyniają się one np. do redukcji tkanki tłuszczowej, czy działają w jakiś sposób na mięśnie w końcu taki kilkugodzinny spacer to też jakiś wysiłek
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 13:51   #2
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Spacerowy wątek

Super wątek
ja jestem very manaiczką spacerową hihih,
wlasnie wrocilam z 12 km spacerku , a bylam na zakupach.
Codziennie chodze sobie te 12-15 km
Pytasz czy cos daje takie chodzenie- pewnie ze daje, nozki sie wyszczuplaja i to jak, juz widze po swoich.
W sumie, ja do tego dodaje jeszcze cwiczonka silowe i aeroby ale czuje ze te spacerki przyczynily sie tez do zmniejszenia obwodu nog
nawet w najgorszy upal i ulewe bylam na spacerze hehehe, swiadczy o mojej desperacji chudniecia ale tez zamilowanie do WALKINGU
ps. tak szczerze to okrony ze mnie domator ale wyjsc trzeba z chatencji
Pozdr
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 13:54   #3
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Spacerowy wątek

Przez trzy lata chodziłam do szkoły i z powrotem do domku... nic nie ćwiczyłam, słodycze jadłam w nieprzyzwoitych :P ilościach i byłam chuda... dystans ok. 6hm - 5 razy w tyg. A później leń się pojawił i przerzuciłam się na busik, nie zmieniając swoich przyzwyczajać np. co do jedzenia... i efekt było widać L Na szczęście opamiętałam się i jest już dobrze Teraz spracuję dużo z psem Łąki blisko (też mieszkam ma na zadupiu :P, za miastem) i gdy tylko mogę dojść gdzieś na nóżkach - idę... Co do spalania tkanki tłuszczowej to jak najbardziej, a efekt będzie jeszcze lepszy, gdy zaczniesz spacerować troszkę szybciej
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 13:59   #4
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez myszeczka00
Super wątek
ja jestem very manaiczką spacerową hihih,
wlasnie wrocilam z 12 km spacerku , a bylam na zakupach.
Codziennie chodze sobie te 12-15 km
Pytasz czy cos daje takie chodzenie- pewnie ze daje, nozki sie wyszczuplaja i to jak, juz widze po swoich.
W sumie, ja do tego dodaje jeszcze cwiczonka silowe i aeroby ale czuje ze te spacerki przyczynily sie tez do zmniejszenia obwodu nog
nawet w najgorszy upal i ulewe bylam na spacerze hehehe, swiadczy o mojej desperacji chudniecia ale tez zamilowanie do WALKINGU
ps. tak szczerze to okrony ze mnie domator ale wyjsc trzeba z chatencji
Pozdr
Witaj maniaczko spacerowa

Całkiem zapomniałam o spacerze podczas zakupów Bo ja też maniaczką zakupów jestem Więc tak raz na tydzień czy dwa tygodnie (zależy od ilości pieniędzy w portfelu) robię sobie taką rundkę po kilku centarach handlowych. Obowiązkowo wtedy wchodze do każdego sklepu Jednak bardziej wolę spacery na łonie natury
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:03   #5
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez italiaanka
Przez trzy lata chodziłam do szkoły i z powrotem do domku... nic nie ćwiczyłam, słodycze jadłam w nieprzyzwoitych :P ilościach i byłam chuda... dystans ok. 6hm - 5 razy w tyg. A później leń się pojawił i przerzuciłam się na busik, nie zmieniając swoich przyzwyczajać np. co do jedzenia... i efekt było widać L Na szczęście opamiętałam się i jest już dobrze Teraz spracuję dużo z psem Łąki blisko (też mieszkam ma na zadupiu :P, za miastem) i gdy tylko mogę dojść gdzieś na nóżkach - idę... Co do spalania tkanki tłuszczowej to jak najbardziej, a efekt będzie jeszcze lepszy, gdy zaczniesz spacerować troszkę szybciej
Zależy mi żeby troszkę tyłeczek i nogi wysmuklić. Biorę leki hormonalne i niestety już widac rezultaty ich działania właśnie w tych miejscach Ja zawsze dosyć wolniutko spaceruje Ale widzę, że dla lepszych rezultatów muszę trochę przyśpieszyć tempo
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:11   #6
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Spacerowy wątek

Watek idealny dla mnie . Kocham spacerować a teraz jescze opiekuję się półrocznym dzieckiem cioci więc pcham przed sobą wózek podczas spacerów. Dziś byłam 2 godzinki ale upał niemiłosierny więc szybko wróciła. Fajnie macie, że mieszkacie na 'zadupiach'. Ja mieszkam w samiusieńkim centum tuż obok głównego skrzyżowania z drogami przelotowymi ale jest tego mału plus bo żeby dojść do najbliższego parku też musze niezły spacer wykonać . Ja spacerów po slepach nie trawię . Mam wtedy ubrane zawsze buty na wysokim obcasie (bo jak kupuję spodnie to muszę widzieć jak się ze szpilkami komponują ) i zawsze bolą mnie nogi i marzę tylko aby jak najszybciej wrócić do domu. Pogoda póki co sprzyja więc spacery napewno staną się przez najliższe tygodnie moją codziennością
Pozdrawiam spacerowiczki!
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:11   #7
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Spacerowy wątek

super wątek

Ja też uwielbiam spacerować

Zawsze wyciągam znajomych na spacerek zamiast siedzenia w domu
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 14:21   #8
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Spacerowy wątek

Witam kolejne spacerowiczki

Rzeczywiście pogoda ładna i dlatego zaraz uciekam pospacerować sobie trochę Tyle, że w nastepnych dniach ma być dużo cieplej Ja w temperaturze 30 stopni nie bardzo lubie spacery. Wiadomo, że wygodne buty trzeba ubrać, a w takiej temperaturze adidasy są ostatnią rzeczą jaką mam ochotę na siebie włożyć. Choć w takie upalne dni lubie leśne spacery - drzewa zapewniają cień, więc jest nawet znośnie Ale idealna spacerowa pogoda dla mnie to tak koło 24 stopni, rześkie powietrze, słoneczko delikatnie wychodzące z za chmurek (ale niezbyt nachalnie) i leciutki wiaterek Ja to wymagająca jestem Ale w sumie to każda pogoda dobra na to co się tak bardzo lubi
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:38   #9
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Spacerowy wątek

Ja też nie lubię w upały chadzać, wtedy mam duzo mniej energii, jakaś taka ospała jestem i nic mi się nie chce oprócz walnięcia sie plackiem na czymś zimnym i wypicie orzeźwiającego soku z lodem. Za to chodzić w adidasach nie potrafię najwygodniejsze są dla mnie klapki (japonki) na piance albo sportowe sandałki- japonki, wtedy nie męczy mi się tak noga i ta świadomość, że mogę usiąść na ławce i bez problemu takie klapeczki zdiąć jakoś pomaga i ruszyć tyłek i wyjść na spacer . Zaraz jadę właśnie na zakupy niestety samochodem bo nie dźwigałabym tych wszystkich tobołów ale po sklepie też zawszzyczaj się nachodzę, spędzając tam zawsze około 1,5 godziny, co chwilę wracając bo czegoś zapomniałam
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:53   #10
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Spacerowy wątek

oh ja tez uwielbiam chodzic choć mieszkam w miescie eh.. to i tak autobusami nie jeźdze chyba ze jade bardzo daleko to w tedy autobus ) a ja chodze tylko w adidaskach tzn to nie sa dokłądnie adidasy takie zwykłe buciki hehe ja jeszcze nigdy w zyciu nie byłam w szpilakach ( mam 15 lat i takiego czegos nie lubie ) blee jestes zbyt energiczna i bym odrazu to połamała
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 15:00   #11
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: Spacerowy wątek

OOO wątek w sam raz dla mnie W roku szkolnym codziennie pokonuję ok. 8-10km dom - przystanek - uczelnia - szkoła muzyczna - uczelnia - szkoła muzyczna (czasem częściej) - przystanek - dom i do tego łażenie po mieście z celem lub bez Teraz mam wakacje i trochę mi brakuje spacerowania, ale wykorzystuję każdą okazję do ruszenia nóżek Za bieganiem nie przepadam, do roweru mam lekki uraz, więc pozostaje mi spacerek
Natix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 15:27   #12
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Spacerowy wątek

Cieszę się, że jest taki wątek Ja też uwielbiam spacery, w weekend z moim TŻ-tem zawsze chodzimy w góry, nawet nie wiem ile kilometrów wówczas robimy, ale musi być dużo, bo czuć to w nogach

W tygodniu jak jest czas, to robimy sobie takie godzinne wieczorne spacerki wiosną i latem i popołudniowe jesienią i zimą. Niestety pracę mam siedzącą, do pracy jeżdżę autem, więc muszę to nadrabiać właśnie spacerkami. Co prawda teraz przesiadłam się z auta na rower, gdyż w pracy mam trochę lżej i nie zostaję po godzinach A pogoda temu sprzyja...

Pozdrawiam wszystkie zapalone spacerowiczki
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 16:22   #13
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Spacerowy wątek

Również uwielbiam spacerować. Niestety w wakacje nie mam wiele okazji bo wszędzie z TZ samochodem.
W czasie roku szkolnego to lepiej, bo na uczelnie pieszo. Tylko to 2 km dziennie, ale zawsze jest
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:57   #14
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Spacerowy wątek

Ja też uwielbiam chodzić,i ostatnio dużo chodziłam(w piątek ok. 14 km.,w sobotę ok. 10,a wczoraj ok. 8-10).Tylko,że kolejne dni mam z głowy,bo zrobił mi się superduzy odcisk na podeszwie i nawet nie wiem w jaki sposób doszłam do domciu.Lubię zmieniać trasy.Ale ja zawsze mam problem z WC,bo zawsze chce mi się,bo dużo piję(na spacerze obowiązkowo butelka z wodą),a jak nie idę do supermarketu to naprawdę nie mam gdzie...Może uznacie mnie za wariatke,ale dla mnie to problem.:P:P:P
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:18   #15
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Spacerowy wątek

Sandro Bullock dla mnie to też jest problem dlatego zawsze chadzam do takiego większego parku rekreacyjnego gdzie są toalety TOI TOI albo kręcę się gdzieś w pobliżu większych centrów handlowych albo mcdonaldów, na jesień, zimę nie ma takiego problemu ale teraz w lato okropieństwo
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:47   #16
...:::chin:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::chin:::...
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tutaj...
Wiadomości: 708
Dot.: Spacerowy wątek

och, ja tez kocham spacerki! mam swoje wlasne sciezki, nieuczeszczane przez ludzi... codziennie brykam sobie po plazy, czasem ide do parku. albo wybieram sobie jakis cel (np. centrum handlowe oddalone o godzine drogi na piechote) i ide tam zeby kupic sobie 'cos' (z reguly jakies slodycze, ale w drodze powrotnej spalam wiec luz). kiedys duzo chodzilam, potem przestalam, a teraz wrocilam do dawnych nawykow bo przytylam

no dzieczyny, moze piszmy gdzie bylysmy na spacerku?
__________________
courage is being afraid but going on anyhow...
...:::chin:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 22:23   #17
Maratka
Raczkowanie
 
Avatar Maratka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: skąd popadnie:-))
Wiadomości: 136
Dot.: Spacerowy wątek

Najciekawsze jest to, że zimą w - 10 stopniowym mrozie potrafiłam przejść 10 km tylko po to, żeby rozruszać mięsnie i uzalezniłam się do tego stopnia, że musialam sobie zrobic taki spacer codziennie. A teraz jak jest lato, to mi sie nie chce
Ale uważam, że spacer to najlepsza forma wypoczynku - szczegolnie jak ktoś może pospacerowac sobie po parku, lesie czy iść polną drogą i posłuchać spiewu ptaków. Można totalnie się wyciszyć, przemysleć wiele spraw i wrócić do domu z nowymi pomysłami w głowie))
Maratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 23:05   #18
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Spacerowy wątek

Uwielbiam

Często wracam z rynku na nogach, jakieś 5 km naookoło, bo sobą bym nie była. Ogólnie dużo chodzę ot tak, przed siebie, nie czuję zmęczenia. Dopiero potem w domu błagam o masaż

Ostatnio widziałam się ze znajomym z którym nie widziałam się długo Powiedział, że wciąż mam niezłą figurę i czy dalej ćwiczę. Nie ćwiczyłam długo. Od czasu do czasu brzuch ale to bardziej dlatego by nie mieć wyrzutów sumienia. Jem jak nienormalna. A mimo to to, że ciagle jestem na nogach sprawia, że nic się nie odkłada tak naprawdę Więc jeżeli lubicie dziewczyny to spacerować żwawo

A ja cała zime chyba przesiedziałam w domu z herbatką
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 06:44   #19
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Spacerowy wątek

Przylaczam sie do Was
Przez dwa lata do pracy chodzilam na nogach, nie korzystalam wogole z komunikacji miejskiej. I tak jest do tej pory, tylko nie latam juz do pracy, bo siedze w domku, ale jak mam cos do zalatwienia to zawsze ide na nogach nawet spory kawalek. I oczywiscie codzienne spacerki z synusiem popoludniu
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 10:04   #20
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Spacerowy wątek

Ja niestety nie mieszkam tak blisko lasów(mam około 2,5 kilometra),ale lubię sobie iść do takiego lasku albo w alejkę brzozową...Dziś chyba pójdę do miasta(muszę sprawdzić czy odcisk na stopie mi wróci).
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:09   #21
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez Maratka
Najciekawsze jest to, że zimą w - 10 stopniowym mrozie potrafiłam przejść 10 km tylko po to, żeby rozruszać mięsnie i uzalezniłam się do tego stopnia, że musialam sobie zrobic taki spacer codziennie. A teraz jak jest lato, to mi sie nie chce
Teraz w taki upał to też za bardzo mi się nie chce A jutro ma być jeszcze cieplej Ale w zime przy dużym mrozie to ja nie spaceruje tylko biegne bo straszny zmarźluch ze mnie Dla mnie najlepsza spacerowa pora to wiosna. Wszystko wtedy do życia się budzi, temperatura w sam raz i spacer staje się prawdziwą przyjemnością
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:11   #22
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez SandraBullock
Ja niestety nie mieszkam tak blisko lasów(mam około 2,5 kilometra),ale lubię sobie iść do takiego lasku albo w alejkę brzozową...Dziś chyba pójdę do miasta(muszę sprawdzić czy odcisk na stopie mi wróci).
To ja mam las naprzeciwko mieszkania Wystarczy przez ulice przejść i jestem w lesie, ale tam raczej sobie nie pospaceruje, bo wiadomo, że w takim lasku blisko obiektów mieszkalnych na różne rzeczy można się natknąć no i trochę za blisko ten lasek
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 18:14   #23
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Spacerowy wątek

uwielbiam spacery i z TZ dobralismy sie idealnie bo on tez je lubi ale najlepsze jest to ze my chodzimy z predkoscia taka ze znikt z naszych znajomych czy mijanych przechodnow nie ma takiego tempa ,ale my poprostu nie umiemy wolno chodzic . Od kiedy przeprowadzilam sie do tego miasta to wszedzie gdzie wychodze to spacerek zaden autobus ani samochod,tu sama przyjemnosc jest lazic piechotka
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 19:19   #24
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Spacerowy wątek

własnie wróciłam ze spacerku po lesie dziś wyciągnęłam moją przyjaciółke na taki spacerek i czuję się teraz rewelacyjnie rano też dużo chodziłam więc trochę czuję nóżki ale ja lubię to uczucie zmęczenia
Mój TŻ na szczęście też uwielbia spacery. Zeszłe wakacje całe przełazilismy jak gdzies jedziemy to też nie lubimy leżakować czy leniuchować ale dużo zwiedzamy i spacerujemy. Uwielbiam takie spędzanie czasu
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 19:33   #25
...:::chin:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::chin:::...
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tutaj...
Wiadomości: 708
Dot.: Spacerowy wątek

a ja dzis lazilam 2 godziny po plazy i znalazlam ogromnego kraba!
__________________
courage is being afraid but going on anyhow...
...:::chin:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 19:42   #26
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Spacerowy wątek

A ja dziś pospacerowałam tylko pół godziny upał niestety dał się we znaki, nadrobiłam to rowerkiem ale jutro mam w planach około 1,5 godzinny spacerek i już nawet obmyśliłam sobie trasę wyjdę tak o 9 rano bo wtedy mam najwiecej energii. Ahh już się doczekać nie mogę
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 20:52   #27
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Spacerowy wątek

oh siemka a ja dzisiaj rano byłam na godz spacerku potem bylam na godz na rowerze potem na 30 min spacerze przyszłam do domu i potem znow poszlam na spacer 1,5 godz ) hehe wszyscy mnie wyciągają na spacerek
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:59   #28
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez Milka19
Witaj maniaczko spacerowa

Całkiem zapomniałam o spacerze podczas zakupów Bo ja też maniaczką zakupów jestem Więc tak raz na tydzień czy dwa tygodnie (zależy od ilości pieniędzy w portfelu) robię sobie taką rundkę po kilku centarach handlowych. Obowiązkowo wtedy wchodze do każdego sklepu Jednak bardziej wolę spacery na łonie natury
U mnie łono natury to tylko łaka zamieszkana glownie przed odchody psie i kocie ffffffffffuu....
Ja tam nawet chodze po ukochane kefirki do BIEDRONKI te 12 km
Nozki Ci sie wysmuklą. cierpliwosci
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 22:03   #29
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez Milka19
Witam kolejne spacerowiczki

Rzeczywiście pogoda ładna i dlatego zaraz uciekam pospacerować sobie trochę Tyle, że w nastepnych dniach ma być dużo cieplej Ja w temperaturze 30 stopni nie bardzo lubie spacery. Wiadomo, że wygodne buty trzeba ubrać, a w takiej temperaturze adidasy są ostatnią rzeczą jaką mam ochotę na siebie włożyć. Choć w takie upalne dni lubie leśne spacery - drzewa zapewniają cień, więc jest nawet znośnie Ale idealna spacerowa pogoda dla mnie to tak koło 24 stopni, rześkie powietrze, słoneczko delikatnie wychodzące z za chmurek (ale niezbyt nachalnie) i leciutki wiaterek Ja to wymagająca jestem Ale w sumie to każda pogoda dobra na to co się tak bardzo lubi

Ja sie z adidaskami nie cackam chasam sobie w japonkach
pozniej przed wejsciem do sklepu, za rogiem, czyszcze sobie stopy chustekczami nawizonymi zeby niebylo ze ze mnie jakis brudasek
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 22:34   #30
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Talking Dot.: Spacerowy wątek

wątek dobry dla mnie

bardzo lubię długie specery - przy czym musi być w nich jakiś cel, choćby malutki przeważnie wędruję po sklepach, po ryneczku, zawsze znajdzie się dobry powód do ruszenia nóżek i dłuższej wędrówki

za to po lesie czy łące rzadko spaceruję, szybko mnie to nudzi i nie bardzo się chce (co innego wybrać się np. polną dróżką do sklepiku po lody
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.