lekarz mówi - to niemożliwe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-09, 14:02   #1
aga&
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 19
Question

lekarz mówi - to niemożliwe


Od kilku lat a dokładnie od momentu kiedy byłam usypiana narkozą mam dziwne objawy. Nie są one regularne i nie mam pojęcia skad ani dlaczego je mam. A mianowicie zawroty głowy robi mi sie gorąco (tak jak bym przechodziła menopauzę ale w wieku 25 lat to chyba za wcześnie) poza tym robi mi się pól twarzy gorące a pół zimne. Objawy ustepują same. Trudno mi siewtedy skupić. Byłam u Pani doktor naurolog (bo tam skierował mnie inny lekarz) ponoć dośc cenionej, która powiedział mi że to nie możliwe. I kogo tu słuchać siebie czy lekarza. Może ktoś wie co to może być.
aga& jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 14:17   #2
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: lekarz mówi - to niemożliwe

Myslę, że żaden lekarz tak oficjalnie nie powie Ci, ze to skutek narkozy, ale niestety zdarzają się różne dziwne objawy po narkozie co potwierdzają prywatnie moi znajomi lekarze. Mój Tata po narkozie ma małe luki w pamięci. Niektórze zdarzenia z przeszłosci po prostu zostały wymazane i są bardzo niesotre. Mam nadzieję, że Twoje objawy ustąpią iżyczę uczciwego lekarza który nie będzie bagatelizował sprawy.
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 14:20   #3
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: lekarz mówi - to niemożliwe

Agusiu, siebie. To bardzo niepokojące objawy. Czasem jest tak, ze jak człowiek sam się lekarzom nie narzuci to nic nie wskóra. U mnie w mieście trzeba się przewrócić na ulicy by w końcu skierowali na tomografię, podczas gdy każdego delikwenta po bójce z izby wytrzeźwień zabierają obowiązkowo od strzału....
Nie daj się zbyć, sprobuj u innego lekarza, może prywatnie. Przede wszystkim musisz zrobić podstawowe badania. To może być wszystko.
Trzymaj się ciepło.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 18:29   #4
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: lekarz mówi - to niemożliwe

A czy jakikolwiek lekarz wspomniał coś o hormonach?A konkretnie o hormonach tarczycy?Choroby tarczycy są dość trudne do zdiagnozowania, jeśli się nie ma wola (powiększonej tarczycy). Ja zanim odkryłam,że mam nadczynność tarczycy miałam strasznie dziwne zawroty głowy-jak na kruzeli+ dziwne wybuchy gorąca, "zimne poty" i ataki paniki.A też byłam wcześniej poddawana narkozie, więc myślałam, że to uszkodzenie neurologiczne.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 06:46   #5
aga&
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 19
Dot.: lekarz mówi - to niemożliwe

Po poerwsze bardzo dziękuje za zainteresowanie moją sprawą. Jeśli chodzi o to że moja dolegliwość jest skutkiem narkozy to dośc prawdopodobne ale jak długo to może trwać mam dość mocny organizm więc powinien sobie już z tym poradzić. Hormony tarczycy też są dość prawdopodobne ponieważ leczyłam się jak byłam mała coś u mnie podejrzewali ale na podejrzeniach sie skończyło bo nigdy to nie zostało wyjaśnione do kóńca. Pewnie wizyta u dobrego lekarza i badania to będzie najlepsze rozwiazanie. Choć boję sie lekarzy jak ognia i omijam szerokim łukiem. Wiem że może dobrze nie robię.
aga& jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 08:45   #6
aga&
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 19
Dot.: lekarz mówi - to niemożliwe

.

Edytowane przez aga&
Czas edycji: 2006-06-28 o 09:56
aga& jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.