Ćwiczenia zapobiegające obwisłej skórze podczas diety - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-01, 11:41   #1
Ino97
Przyczajenie
 
Avatar Ino97
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1

Ćwiczenia zapobiegające obwisłej skórze podczas diety


Hej, to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość w razie gdybym pisała nie w tym miejscu, w którym powinnam

Może coś ze mną nie tak, ale nie jestem w stanie znaleźć zbyt wiele na temat ćwiczeń zapobiegających tworzeniu się obwisłej skóry podczas odchudzania. Mam w sobie dużo motywacji by zacząć ćwiczyć i zero pomysłów na aktywność
Przy wzroście 174 ważę 80 kilogramów, chciałabym schudnąć 20. Bardzo zależy mi nie tylko na szczupłym ale i na zdrowo wyglądającym, wysportowanym ciele. Mogłaby mi któraś z Was podać jakiś plan treningowy?
Dodam, że niespecjalnie zależy mi na budowaniu tkanki mięśniowej ;/
Ino97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 14:47   #2
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Ćwiczenia zapobiegające obwisłej skórze podczas diety

Wysportowane ciało bez mięśni nie istnieje jeżeli rzeczywiście chcesz efektywnie ćwiczyć , musisz przyjąć do wiadomości , że jakieś mięśnie się pojawią poza tym kobiety nie mają predyspozycji genetycznych do budowania masy mięśniowej , więc bez koksu i odżywek ciężko uzyskać sylwetkę typu Szwarceneger
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 09:36   #3
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Ćwiczenia zapobiegające obwisłej skórze podczas diety

Cytat:
Napisane przez Ino97 Pokaż wiadomość
Hej, to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość w razie gdybym pisała nie w tym miejscu, w którym powinnam

Może coś ze mną nie tak, ale nie jestem w stanie znaleźć zbyt wiele na temat ćwiczeń zapobiegających tworzeniu się obwisłej skóry podczas odchudzania. Mam w sobie dużo motywacji by zacząć ćwiczyć i zero pomysłów na aktywność
Przy wzroście 174 ważę 80 kilogramów, chciałabym schudnąć 20. Bardzo zależy mi nie tylko na szczupłym ale i na zdrowo wyglądającym, wysportowanym ciele. Mogłaby mi któraś z Was podać jakiś plan treningowy?
Dodam, że niespecjalnie zależy mi na budowaniu tkanki mięśniowej ;/
Chyba każda aktywność fizyczna wykonywana regularnie zapobiegnie obwisłej skórze, o ile odchudzanie będzie rozsądne a spadek wagi nie gwałtowny. Ujędrniająco działa basen czy aqua aerobic, poza tym polecam ćwiczenia na siłowni 3-4 razy w tyg lub chociaż jakieś ćwiczenia wzmacniające na fitnessie (np. body pump). Same fitnessy czy dywanówki najczęściej nie przynoszą zadowalających rezultatów bo to właśnie mięśnie nadają sylwetce sportowy, zdrowy wygląd. Także najlepiej na zmianę ćwiczenia siłowe i cardio a do tego basen/ aqua aerobic.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 07:06   #4
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Ćwiczenia zapobiegające obwisłej skórze podczas diety

Chudnij powoli,rób ćwiczenia siłowe na wszystkie grupy mięśni,nawilżaj ciało balsamami a nic Ci nie obwiśnie
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-03 08:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.